Nedjelja 28.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8207Spal 2013 - Inter supergol --0-01-1
8212Utrecht - Ajax --0-00-0
8215Chelsea - Newcastle supergol domaći-2-03-0
8216Bayer Leverkusen - Mainz supergol domaći-0-02-0
8223Sevilla - Getafe supergol --0-01-1
8232Roma - Sampdoria supergol gosti-0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2231Nigerija - Angola gosti550-01-1
2232Kongo - Libija gosti151-11-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6465Argentinos Jrs - San Martin San Juan domaći520-02-0
6466Olimpo Bahia Blanco - Belgrano gosti210-11-2
6467Huracan - River Plate domaći291-01-0
6506Union De Santa Fe - Racing Club gosti151-12-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1265San Telmo - Deportivo Espanol domaći750-02-1
1266Villa San Carlos - Ca San Miguel domaći261-02-2

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Perth Glory - Ws Wanderers Fc gosti10-23-4

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6513Perth Glory - Western Sydney domaći73-13-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2168Gent - Club Brugge domaći650-02-0
2169Standard Liege - Anderlecht domaći32-33-3
2172Oostende - Lokeren domaći211-12-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2761Lierse - St Gilloise domaći700-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6596Aurora - The Strongest domaći530-02-0
6598Bolivar - Wilstermann domaći13-05-1
6599Sport Boys - Guabira domaći660-01-1
6600Blooming - Royal Pari Sion domaći72-02-2

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Atlantico Ba - Vitoria Ba domaći61-21-2
4998Bahia De Feira - Jacobina Ba domaći820-02-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8850Bangu - Nova Iguacu --0-00-0
8851Macae Esporte - Portuguesa Rj gosti700-01-2
8856Botafogo - Boavista Rj domaći500-01-0
8857Madureira Rj - Fluminense gosti101-21-2

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5059Avai - Figueirense gosti91-13-3
5060Chapecoense Sc - Joinville domaći590-01-0
5061Internacional De Lages Sc - Hercilio Luz Ca domaći102-12-1
5065Tubarao - Criciuma domaći1-01-03-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5123Horizonte - Fortaleza domaći152-12-1
5124Tirandentes Ce - Maranguape domaći43-03-0
5125Uniclinic - Iguatu Ce domaći421-01-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8913Sao Jose - Gremio domaći760-02-0
8914Cruzeiro Rs - Veranopolis --0-00-0
8915Juventude - Novo Hamburgo domaći91-11-1

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4986Anapolis - Anapolina gosti740-00-1
8248Itumbiara - Goias gosti190-10-3

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8923Atletico Mg - Ca Patrocinense Mg domaći252-02-2
8924Tupi - Caldense domaći490-02-1
8925Uberlandia - Villanova domaći490-02-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5137Maringa Pr - Toledo Pr domaći173-03-1
5209Parana Clube Pr - Londrina Pr domaći51-01-1
5210Rio Branco Pr - Cascavel Pr gosti330-12-2
8249Ce Uniao Pr - Coritiba Pr gosti410-10-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5231Atletico Penapolense - Sao Bernardo domaći391-01-1
5232Juventus Sp - Gremio Osasco Audax Sp gosti690-00-1
5451Barretos Sp - Rio Preto --0-00-0
5457Matonense Sp - Desportivo Brasil Sp gosti380-10-1
5475Noroeste - Capivariano Sp --0-00-0
8931Bragantino Sp - Palmeiras gosti650-00-2
8932Sao Bento - Ponte Preta gosti720-00-1
8933Santos - Ituano Sp gosti170-11-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8250Vitoria Pe - Nautico Pe domaći191-01-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Al Assiouty Sport - Al Ittihad Al Sakandary gosti330-11-1
1324Al Moqawloon Al Arab - Al Nasr gosti251-22-2

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8254Cd Aguila - Alianza gosti400-10-2
8255Cd Audaz - Cd Dragon domaći101-01-1
8256Cd Fas - Santa Tecla domaći71-01-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5385Chelsea - Newcastle supergol domaći312-03-0
5386Cardiff - Manchester City supergol gosti80-20-2

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Birmingham City Lfc - Yeovil Town domaći132-03-0
1059Reading Lfc - Arsenal Lfc --0-00-0
1060Sunderland Afc - Manchester City Lfc gosti360-10-3

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1442Sunderland U23 - Arsenal U23 gosti240-21-3
1444Liverpool U23 - Derby U23 domaći870-01-0

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6766Ps Kemi - Kuopio domaći71-11-3
6781Mariehamn - Klubi 04 domaći13-24-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5453Lille - Strasbourg domaći760-02-1
5455Bordeaux - Lyon supergol domaći223-13-1
5456Marseille - Monaco supergol gosti41-12-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7350Panetolikos - Paok gosti870-00-1
7351Atromitos Athens - Larissa domaći610-01-0
7352Panionios - Pas Giannina gosti900-00-1
7356Xanthi - Levadiakos gosti310-12-1
7418Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus domaći211-11-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8510Apollon Kalamarias - Panegialios domaći142-14-1
8511Apollon Larisas - Ofi Crete domaći840-01-0
8512Kallithea - Panserraikos gosti162-13-1
8513Panachaiki 2005 - Veria domaći292-02-0

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8506Apollon Smyrnis U20 - Panathinaikos U20 gosti660-00-1
8507Panaitolikos U20 - Paok U20 gosti60-20-2
8508Atromitos Athinon U20 - Larissa U20 domaći102-02-0
8509Aek Athens U20 - Lamia 1964 U20 domaći341-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8515Deportivo Sanarate - Coban Imperial domaći470-01-0
8516Siquinala Fc - Csd Municipal domaći480-02-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8242Cd Real Sociedad - Cd Honduras Progreso gosti120-10-1
8243Cd Platense - Juticalpa Fc --0-00-0
8244Lobos Upnfm - Cd Vida gosti520-02-1
8245Olimpia Cd - Cd Marathon gosti100-11-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8995Gokulam Kerala - Shillong Lajong gosti250-13-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5492Atletico De Kolkata - Jamshedpur gosti660-00-1
6925Fc Goa - Mumbai City Fc domaći342-13-4

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5938Spal 2013 - Inter supergol gosti480-01-1
5939Crotone - Cagliari supergol domaći291-11-1
5940Fiorentina - Verona supergol gosti110-21-4
5941Genoa - Udinese supergol gosti620-00-1
5948Napoli - Bologna supergol gosti12-13-1
5949Torino - Benevento supergol domaći33-03-0
5950Milan - Lazio supergol domaći152-12-1
5951Roma - Sampdoria supergol gosti800-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5844Cittadella - Frosinone supergol gosti40-11-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6835Arezzo - Piacenza gosti40-21-2
6847Cuneo - Giana Erminio gosti640-01-1
6848Livorno - Alessandria gosti10-10-1
6849Monza - Lucchese domaći171-01-0
6851Olbia - Carrarese domaći231-01-1
6856Pontedera - Arzachena gosti470-00-2
6864Pro Piacenza - Pistoiese domaći610-01-0
6865Robur Siena - Gavorrano domaći610-01-1
6871Viterbese - Pisa --0-00-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6966Monopoli - Sicula Leonzio gosti361-11-1
6967Catanzaro - Bisceglie domaći321-01-0
6969Rende - Lecce gosti690-00-1
6970Siracusa - Fondi domaći412-03-0
6973Andria - Cosenza domaći411-01-1
6974Matera - Reggina domaći391-01-1

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8246Liventina - Delta Calcio Rovigo gosti151-11-2
8247Portici - Vibonese gosti360-10-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5535Bnei Sakhnin - Kiryat Shmona gosti320-11-2
5536Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv --0-00-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8804Boys Town - Montego Bay United gosti660-00-3
8805Portmore United - Sandals South Coast Fc domaći102-03-1
8828Reno Fc - Waterhouse Fc --0-00-0
8829Uwi Fc - Humble Lions Fc gosti120-10-1
8830Arnett Gardens Fc - Tivoli Gardens - vv-vv-v

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4766Bloemfontein Celtic - Cape Town City Fc gosti400-11-1
4767Golden Arrows - Baroka Fc gosti171-12-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8983Black Leopards - Royal Eagles domaći900-01-0
8984Highlands Park - Richards Bay Fc --0-00-0
8985Jomo Cosmos - Witbank Spurs gosti110-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1303Deportivo Saprissa - Deportiva Alajuelense domaći13-03-1
1304Ad Municipal Grecia - Cartagines --0-00-0
1305Santos Dg - Limon domaći690-01-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6193Birkirkara - Senglea Athletic domaći342-05-0
6194Balzan Youths - Hamrun Spartans domaći161-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4776Toluca - Cruz Azul domaći361-01-1
5491Veracruz - Santos Laguna domaći321-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4556Universidad Guadalajara - Dorados De Sinaloa gosti200-20-2

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8831Deportivo Toluca - Cruz Azul U20 domaći-1-01-0
8832Veracruz Tiburones Rojos - Santos Laguna U20 --0-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Sad - Bosna I Hercegovina --0-00-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7153Utrecht - Ajax --0-00-0
7191Feyenoord - Den Haag domaći540-03-1
7196Roda - Excelsior gosti161-12-1
7197Willem - Az Alkmaar gosti60-20-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5502Volendam - Go Ahead Eagles domaći252-14-3

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5480Bayer Leverkusen - Mainz supergol domaći480-02-0
5481Hannover - Wolfsburg supergol gosti720-00-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6811Aue - E. Braunschweig domaći121-21-3
6822Sandhausen - Dynamo Dresden domaći800-01-0
6824St Pauli - Darmstadt gosti70-10-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3370Cz Jena - Hallescher domaći620-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8501Fc Tuerkiye - Condor Hamburg - vv-vv-v
8502Pinneberg - Fc Suderelbe - vv-vv-v
8505Sv Rugenbergen - Barmbek Uhlenhorst - vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Egestorf-Langreder - Hamburg Am - vv-vv-v
1260Havelse - Weiche Flensburg - vv-vv-v
1261Vfv Hildesheim - Jeddeloh - vv-vv-v
1450Vfb Oldenburg - Hansa Luneburg gosti30-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6793Bsg Chemie Leipzig - Energie Cottbus gosti590-00-2
6794Viktoria Berlin - Germania Halberstadt - vv-vv-v

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1483Thagafi Tulkarem - Sh. Al Dhahiriya --0-01-2

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8982Sporting San Miguelito - Chorrillo Fc domaći191-02-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2228Chachoengsao - Meizhou Hakka Fc domaći810-01-0
2229Angthong Fc - Bangkok Glass domaći281-01-2
2230Diosgyor - Rimavska Sobota domaći431-05-0
2233Gefle If - Team Tg Ff domaći122-22-2
2234Tartu Jk - Rakvere Tarvas gosti580-02-1
2235Pobeda - Macva Sabac gosti10-20-3
2238Police Tero Fc - Suwon Bluewings domaći291-03-0
2239Xm Fico Tay Ninh - Clb Bong Da Hue domaći500-02-3
2240Nyiregyhaza - Putnok Vse domaći133-05-0
2249Ferencvarosi Tc - Ulsan Hyundai Horang domaći82-02-1
2254Fk Renova - Fk Javor Matis --0-00-0
2261Ranheim - Kolstad domaći83-05-0
2263Lokomotiva Zagreb - Zrinjski Mostar domaći71-12-1
2310Slask Wroclaw - Mlada Boleslav gosti810-00-1
3179Cfr Cluj - Beijing Renhe domaći112-03-0
3182Krsko - Jadran Dekani domaći54-05-0
3183Winterthur - Sc Yf Juventus gosti171-22-2
3184Keila - Nomme United gosti330-10-4
3186Lechia Gdansk - Pogon Siedlce domaći341-04-1
3191Sporting Cristal - Universidad De Chile gosti420-12-1
3202Curico Unido - Csd Rangers domaći241-22-3
3204Deportes La Serena - Deportes Vallenar gosti900-00-1
3211Independiente Santa Fe - America De Cali domaći52-13-1
3213Fcsb - Jiangsu domaći181-03-1
8263Binh Phuoc - Dak Lak domaći161-02-2
8264Gks Jastrzbie - Unia Turza Slaska domaći291-04-1
8265Cibalia Vinkovci - Ankaran Hrvatini domaći361-01-0
8266Osnabruck - Sv Roedinghausen domaći91-11-1
8267Esbjerg Fb - Kolding If domaći550-01-0
8268Siam Navy Fc - Army United Fc domaći131-11-1
8269Paide Linnameeskond - Fc Levadia Tallinn gosti380-11-3
8307Wormatia Worms - Nurnberg Am domaći72-02-2
8325Gornik Zabrze - Fk Teplice gosti160-10-3
8333Rapid Vienna - Fc Slovacko gosti290-11-1
8334Lugano - Fc Wil 1900 domaći192-04-0
8335Odds Bk - Horsens gosti40-11-1
8362Wisla Plock - Ural Ekaterinburg gosti90-21-2
8803Zenit St Petersburg - Guangzhou Evergrande domaći282-04-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7013Ross County - Rangers gosti210-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5969Leganes - Espanyol supergol domaći111-03-2
5974Atletico Madrid - Las Palmas supergol domaći610-03-0
5975Sevilla - Getafe supergol domaći720-01-1
5976Barcelona - Alaves supergol gosti230-12-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4191Cultural Leonesa - Sevilla Atletico gosti450-12-1
4192Sporting Gijon - Gimnastic domaći451-02-0
4195Almeria - Numancia --0-00-0
4196Huesca - Osasuna domaći281-01-0
4197Tenerife - Real Valladolid --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6717Real Valladolid B - Fc Coruxo gosti270-22-4
6719Celta Vigo B - Atletico Madrid B gosti560-00-1
6720Cf Rayo Majadahonda - Ponferradina domaći101-11-1
6721Ss Reyes - Navalcarnero domaći133-14-1
6722Rapido D. Bouzas - Ad Union Adarve domaći540-01-0
6729Racing Ferrol - Talavera gosti440-10-3
6730Toledo - Pontevedra domaći21-01-0
6731Real Madrid Castilla - Rc Deportivo Fabril domaći362-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6735Pena Sport - Mirandes gosti11-21-3
6736Izarra - Sd Gernika gosti550-00-1
6737Amorebieta - Logrones gosti350-11-3
6738Barakaldo - Real Sociedad B domaći231-02-0
6739Burgos - Tudelano gosti330-10-1
6740Racing Santander - Sporting Gijon B gosti70-21-2
6741Caudal Deportivo - Osasuna B --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6744Ontinyent - Sd Formentera - vv-vv-v
6745Atletico Baleares - Valencia B gosti80-11-1
6746Atletico Saguntino - Mallorca gosti460-01-2
6747Peralada Cf - Elche domaći21-01-0
6748Real Zaragoza B - Olot gosti350-10-2
6749Scr Pena Deportiva - Lleida --0-00-0
6750Alcoyano - Cd Ebro gosti20-10-1
6751Badalona - Sabadell domaći500-01-0
6752Hercules - Ud Cornella domaći720-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6753Granada Cf B - Cordoba Cf B domaći550-01-0
6754Jumilla - Villanovense --0-00-0
6755Las Palmas B - Merida domaći131-02-0
6756Real Betis B - Rec De Huelva domaći71-02-0
6757Real Murcia - Melilla domaći570-00-1
6758Badajoz - Cd El Ejido 2012 domaći470-03-0
6759Cartagena - Ucam Murcia domaći61-03-2
6761Extremadura - Rb Linense gosti660-00-2
6762Lorca Deportiva - Ecija gosti580-00-1
6763San Fernando - Marbella domaći480-01-3

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8998Esperance Sportive Zarzis - Avenir Sportif Gabesien --0-00-0
8999Stade Tunisien - Club Afrique gosti220-11-2
9000Kairouanaise - Cs Sfaxien gosti220-12-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5531Malatya Belediyspor - Sivasspor domaći780-01-0
5532Akhisar Bld Spor - Antalyaspor gosti210-11-1
5533Trabzonspor - Fenerbahce domaći580-01-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8236Boluspor - Umraniyespor gosti730-00-1
8237Caykur Rizespor - Adana Demirspor domaći850-01-0
8238Adanaspor - Giresunspor gosti450-11-1
8239Gaziantepspor - Gaziantep Bb gosti50-20-4

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1401Al Dhafra - Al Wahda gosti250-11-1
1402Al Wasl - Sharjah gosti340-12-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6478Metropolitanos Fc - Academia Puerto Cabello --0-00-0
6479Dep. La Guaira - Zamora domaći451-01-2
6480Trujillanos - Caracas domaći51-11-1
6481Portuguesa - Aragua domaći680-01-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1172(+4.5)Mornar - Buducnost Podgorica(161,5) 87-81
1173(-5.5)Cibona Zagreb - Fmp(164,5) 78-78 / 84-85

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1055(-1.5)Penarol Mar Del Plata - Quimsa Santiogo Del Estero(162,5) 90-97

BELGIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8486(-3.5)Balgacom Spirou Charleroi - Dexia Mons Hainaut(157,5) 66-72
8487(-14.5)Telindus Oostende - Hubo Limburg United(154,5) 78-63

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8012(-9.5)Usti Nad Labem - Usk Prague(150,5) 72-65

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8119(-4.5)Meralco Bolts - Globalport Batang Pier(185,5) 88-107
8120(-4.5)San Miguel Beermen - Barangay Ginebra(189,5) 96-100

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8116(-9.5)Bc Nokia - Lapuan Korikobrat(172,5) 88-78

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8345(-3.5)Nanterre - Le Mans(157,5) 77-80

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4590(+8.5)Union Hainaut Basket - Asptt Charleville Mezieres(141,5) 74-75

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3407(-6.5)Aris - Asa Koroivos Amaliadas(143,5) 66-68

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8018(-6.5)Zadar - Cedevita Zagreb(160,5) 83-72

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3281(-5.5)Avellino - Brescia(152,5) 85-85 / 95-96
3282(+4.5)Capo Dorlando - Virtus Bologna(150,5) 69-86
3283(-3.5)Trento - Venezia(156,5) 79-83
3284(-4.5)Brindisi - Pistoia(156,5) 88-74
3285(-4.5)Cremona - Cantu(173,5) 109-100

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8157(-8.5)Fortitudo Bologna - Ferrara(153,5) 83-66
8158(+5.5)Imola - Trieste(152,5) 77-74
8159(-7.5)Mantova - Forli(154,5) 80-74
8160(-10.5)Montegranaro - Caselpusterlengo(155,5) 67-56
8161(-1.5)Ravenna - Udinese(146,5) 82-59
8162(-2.5)Roseto - Orzinuovi(165,5) 85-69
8163(-10.5)Treviso - Jesi(158,5) 74-72
8164(-14.5)Verona - Bergamo(155,5) 67-65

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8165(-5.5)Treviglio - Agrigento(161,5) 82-76
8172(-3.5)Eurobasket Roma - Tortona(151,5) 81-75
8192(-9.5)Legnano - Cagliari(162,5) 68-77
8193(-6.5)Biella - Rieti(157,5) 70-66
8203(-16.5)Latina - Napoli(161,5) 89-80
8204(-2.5)Reggio Calabria - Casale Monferrato(144,5) 63-55
8205(-8.5)Scafati - Virtus Roma(161,5) 83-78
8206(-3.5)Siena - Trapani(158,5) 90-76

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8013(+1.5)Bnei Hasharon - Ironi Naharia(167,5) 72-69
8014(+1.5)Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Unet Holon(167,5) 92-101
8015(+6.5)Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv(163,5) 75-85

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8124(+6.5)Goyang Orions - Wonju Dongbu Priory(168,5) 83-88

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8125(+11.5)Kdb Winnus W - Kb Stars W(130,5) 60-74

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1067(+17.5)Bayi Rockets - Shandong Golden Stars(205,5) 88-103
1068(-13.5)Guangzhou Longlions - Beijing Baxi(230,5) 118-108
1069(+10.5)Jiangsu Monkey Kings - Zhejiang Guangsha Lions(225,5) 104-118
1070(+12.5)Jilin Northeast Tigers - Zhejiang Golden Bulls(212,5) 102-116
1088(-12.5)Liaoning Flying Leopards - Fujian Quanzhou Bank(222,5) 121-108
1089(-5.5)Shanghai Sharks - Jiangsu Dragons(208,5) 105-105 / 112-124
1116(+6.5)Shanxi Brave Dragons - Guandong Southern Tigers(219,5) 96-102
1117(-8.5)Shenzhen Leopards - Beijing Ducks(198,5) 116-109
1118(-8.5)Sichuan Whales - Tianjin Gold Lions(225,5) 114-109

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8016(-4.5)Nevezis - Siauliai(158,5) 70-67
8017(-18.5)Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes(165,5) 91-80

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1045(+2.5)Chicago Bulls - Milwaukee Bucks(216,5) 96-110
1046(-13.5)Houston Rockets - Phoenix Suns(225,5) 113-102
1047(-2.5)New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers(227,5) 103-112
1048(-7.5)Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons(217,5) 121-104
1049(-3.5)Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers(214,5) 122-112
1050(-10.5)Toronto Raptors - Los Angeles Lakers(217,5) 123-111
1051(-11.5)San Antonio Spurs - Sacramento Kings(195,5) 113-98

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3265(+4.5)Boston Terriers - Bucknell Bison 79-91
3266(-12.5)St Bonaventure - George Washington Colonials 70-52
3268(+7.5)Marquette Golden Eagles - Villanova Wildcats 82-85
3270(-18.5)Nku Norse - Detroit Titans 72-44
3271(-10.5)Davidson Wildcats - Richmond Spiders 63-66
3272(-3.5)Indiana State Sycamores - Bradley Braves 73-81
3274(-0.5)Wright State Raiders - Oakland Grizzlies 64-51
3275(-21.5)Houston Cougars - South Florida Bulls 63-40
3295(+10.5)Indiana Hoosiers - Purdue Boilermakers 67-74
3296(+5.5)Depaul Demons - Seton Hall Pirates 70-86
3297(-18.5)Usc Trojans - California Golden Bears 77-59
3304(+2.5)Georgia Tech Yellow Jackets - Clemson Tigers 70-72
3310(-17.5)Wichita State Shockers - Tulsa Golden Hurricane 90-71
3311(-6.5)Temple Owls - Connecticut Huskies 85-57
3312(-7.5)Washington Huskies - Washington St Cougars 80-62

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2258(-16.5)Bbc Bayreuth - Bg Gottingen(161,5) 86-83
2259(-7.5)Phantoms Braunschweig - Rockets Gotha(161,5) 82-68
2260(+6.5)Telekom Baskets Bonn - Brose Baskets Bamberg(158,5) 106-69

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8209(+3.5)Rosa Radom - Wroclawek(159,5) 65-79
8210(+2.5)Gtk Gliwice - Turow Zgorzelec(171,5) 82-78
8211(-6.5)Mks Dabrowa Gornicza - Trefel Sopot(161,5) 82-74

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1053(-7.5)Bc Steaua Bucuresti - Scm Universitatea Craiova 90-79

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1054(-9.5)Olimpija Ljubljana - Kk Sencur Cp(155,5) 64-59

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8374(-14.5)Barcelona - Divina Seguros Joventut(167,5) 91-79
8375(-2.5)Real Betis Energia Plus - Gipuzkoa Basket(162,5) 88-94
8376(-16.5)Real Madrid - Bilbao Basket(169,5) 95-65
8377(-2.5)Ucam Murcia - Iberostar Tenerife(150,5) 74-72
8378(-11.5)Herbalife Gran Canaria - Tecnyconta Zaragoza(168,5) 90-70
8379(+2.5)Rio Natura Monbus - Valencia Basket(156,5) 96-77
8391(+3.5)Estudiantes - Baskonia(162,5) 87-89

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8126(+3.5)Cb Clavijo - Prat Joventut(149,5) 62-68
8127(-4.5)Cb Penas Huesca - Caceres 2016(147,5) 81-78
8128(-6.5)Leyma Basquet Coruna - Ourense Baloncesto(149,5) 77-75
8129(+1.5)Regal Fc Barcelona Ii - Amics Castello(157,5) 77-87
8130(+4.5)Iraurgi Saski Baloia - Blancos De Rueda Valladolid(146,5) 73-67
8131(-14.5)Leche Rio Breogan - Caprabo Lleida(159,5) 81-49
8132(+1.5)Palma Air Europa - Melilla Baloncesto(147,5) 57-69
8144(+3.5)Saenz Horeca Araberri Basket - Bto. Oviedo(166,5) 104-74
8145(-8.5)Icl Manresa - Chocolates Trapa Palencia(149,5) 78-73

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8117(+5.5)Royal Hali Gaziantep - Galatasaray Sk(156,5) 66-77
8118(-6.5)Darussafaka - Tofas Bursa(158,5) 54-58
8137(+6.5)Banvitspor - Fenerbahce Ulker(150,5) 63-61
8143(-12.5)Anadolu Efes Istanbul - Pinar Karsiyaka(163,5) 89-77

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4677(+13.5)Enisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Kuban(162,5) 49-75
4678(-15.5)Uniks Kazan - Parma Permsky Kray(160,5) 84-70
4679(-5.5)Vef Riga - Minsk 2006(153,5) 82-70

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8032(+1.5)Ec Kac Ii - Asiago(7,5) 0-10-5
8039(-1.5)Cortina - Red Bull Hockey Juniors(5,5) 0-14-4

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7463(-1.5)Dornbirn - Kac(5,5) 1-02-2
7466(-1.5)Graz 99ers - Bolzano(5,5) 2-13-2
7471(-1.5)Innsbruck - Black Wings Linz(5,5) 1-02-2
7487(+1.5)Orli Znojmo - Medvescak Zagreb(5,5) 2-22-5
7496(+1.5)Sapa Fehervar - Red Bull Salzburg(5,5) 0-11-2
7497(-1.5)Vienna Capitals - Vsv(5,5) 1-06-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3533(+1.5)Chomutov - Kometa Brno(5,5) 0-02-1
3534(-1.5)Sparta Prague - Plzen(5,5) 1-02-4
3535(-1.5)Zlin - Dukla Jihlava(5,5) 1-12-1
3536(-1.5)Mlada Boleslav - Liberec(5,5) 0-30-3
3557(-1.5)Olomouc - Litvinov(5,5) 1-04-2
3567(-1.5)Trinec - Mountfield Hk(5,5) 0-01-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7498(+1.5)Gentofte Stars - Odense(4,5) 1-02-1
7499(-1.5)Aalborg - Roedovre(5,5) 0-01-2
7500(+1.5)Copenhagen Hockey - Sonderjyske(5,5) 0-21-5
7543(-1.5)Esbjerg - Rungsted(5,5) 0-14-4
7637(-1.5)Herning - Frederikshavn(5,5) 0-12-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1171(-1.5)Sheffield Steelers - Belfast Giants(6,5) 4-08-0
1240(+1.5)Coventry Blaze - Cardiff Devils(6,5) 0-22-3
1246(-1.5)Manchester Storm - Braehead Clan(6,5) 1-15-2
1247(+1.5)Edinburgh Capitals - Dundee Stars(6,5) 0-33-6
1248(-1.5)Guildford Flames - Milton Keynes Lightning(6,5) 0-13-2
1251(-1.5)Fife Flyers - Nottingham Panthers(6,5) 0-03-2

FRANCUSKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7638(-1.5)Gap - Lyon Hc(5,5) 0-00-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4715(+1.5)North Bay Battalion - Niagara Icedogs 0-13-3
4716(-1.5)London Knights - Guelph Storm 1-22-3
4717(-1.5)Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 1-04-1
4718(+1.5)Flint Firebirds - Windsor Spitfires 1-04-2
4719(-1.5)Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 0-02-0
4720(+1.5)Saginaw Spirit - Marie Greyhounds 1-42-5
4721(-1.5)Oshawa Generals - Ottawa 67s 1-03-3
4722(-1.5)Hamilton Bulldogs - Sarnia Sting 0-12-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4725(+1.5)Regina Pats - Swift Current Broncos 0-11-4
4726(+1.5)Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes 0-01-1
4728(-1.5)Everett Silvertips - Spokane Chiefs 1-25-5
4729(-1.5)Portland Winter Hawks - Kamloops Blazers 0-04-2
4730(-1.5)Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 0-03-2

NHL ALL STARHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2397(-1.5)Pacific Division - Central Division 0-15-2
2455(-1.5)Atlantic Division - Metropolitan Division 2-37-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1062(-1.5)Storhamar - Frisk Asker(5,5) 2-03-0
1063(-1.5)Valerenga - Manglerud Star(5,5) 1-12-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7639(+1.5)Krefeld Pinguine - Ehc Munchen(5,5) 1-11-3
7643(-1.5)Adler Mannheim - Iserlohn Roosters(5,5) 0-02-3
7644(-1.5)Augsburger Panthers - Straubing Tigers(5,5) 1-02-3
7650(-1.5)Kolner Haie - Bremerhaven Pinguins(5,5) 1-15-2
7651(-1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbaren Berlin(5,5) 0-01-1
7652(-1.5)Deg Metro Stars - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 2-14-7
7653(-1.5)Erc Ingolstadt - Schwenninger(5,5) 1-01-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7654(-1.5)Bietigheim Steelers - Lowen Frankfurt(5,5) 0-03-3
7655(-1.5)Dresdner Eislowen - Kassel Huskies(5,5) 1-27-4
7656(+1.5)Lausitzer Fuchse - Esv Kaufbeuren(5,5) 5-17-2
7657(-1.5)Bad Tolz - Crimmitschau(5,5) 0-02-2
7740(-1.5)Bayreuth Tigers - Wolfe Freiburg(5,5) 2-04-5
7747(-1.5)Heilbronner Falken - Bad Nauheim(5,5) 0-11-2
7748(-1.5)Revensburg Towerstars - Riessersee(5,5) 2-22-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1065(-1.5)Red Star Kunlun - Barys Astana(4,5) 0-00-4
1066(+1.5)Dinamo Riga - Jokerit(4,5) 0-11-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8007(-1.5)Avto U20 - Mamonty Yugry U20(5,5) 1-11-1
8008(-1.5)Tolpar U20 - Tyumenskiy Legion U20(5,5) 0-13-1
8009(+1.5)Hk Mvd U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 0-00-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3621(+1.5)Nove Zamky - Banska Bystrica(5,5) 0-03-1
3622(-1.5)Trencin - Nitra(4,5) 0-11-3
3634(+1.5)Detva - Liptovsky Mikulas(5,5) 1-16-3
3636(-1.5)Kosice - Zilina(5,5) 1-06-3
3638(-1.5)Zvolen - Poprad(5,5) 2-15-3

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7749(-1.5)Farjestads - Lulea(5,5) 1-02-1
7750(+1.5)Mora - Malmo 2-12-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7751(-1.5)Ik Pantern - Almtuna Is(5,5) 0-01-4
7802(+1.5)Modo - Aik(5,5) 1-02-1
7803(-1.5)Bofors - Sodertalje(5,5) 0-02-0
7811(-1.5)Leksand - Vastervik(5,5) 0-14-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2446(-1.5)Davos - Zsc Lions(5,5) 0-02-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7944(-1.5)Ehc Winterthur - Hc Biasca(5,5) 1-42-4
7951(+1.5)Ajoie - Langenthal(5,5) 1-12-2
7988(+1.5)Olten - Rapperswil(5,5) 2-13-4
7995(-1.5)Visp - Thurgau(5,5) 0-11-2

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8928(+5.5)M.Cilic - R.Federer(38,5) 19-272-67-62-3

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1493B.Ellis - E.King 9-136-73-60-2
1519B.Mousley - C.Harrison 6-131-65-70-2
1534C.Oconnell - Y.Nishioka v-vv-vv-vv-v
1535D.Altmaier - M.Banes 16-166-43-62-1
1544M.Granollers - D.Kelly 14-127-67-62-0
1545M.Polmans - O.Jasika v-vv-vv-vv-v
1548A.Whittington - B.Klein 19-156-77-62-1
4301(-1.5)S.Diez - G.Mina(21,5) v-v6-4v-vv-v
4302(+2.5)G.Granollers - D.Petrovic(21,5) 18-184-67-62-1
4303(-2.5)S.Robert - L.Caruana(21,5) 17-154-67-52-1

CHALLENGER DALLAS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1485E.Karlovskiy - F.Ferrari 16-137-63-62-1
1486M.Zhu - J.Hiltzik 7-124-63-60-2
1487I.Cervantes Huegun - K.Poling 12-56-16-42-0

CHALLENGER NEWPORT BEACHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1484T.Fritz - B.Klahn 16-113-67-52-1

CHALLENGER NEWPORT BEACH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1551D.Collins - S.Zhuk 14-132-66-42-1

CHALLENGER RENNESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1413R.Berankis - V.Pospisil 3-121-62-60-2

CHALLENGER RENNES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8259S.Gille/J.Vliegen - S.Arends/A.Sancic 22-176-36-72-1

ITF ANDREZIEUX-BOUTHEON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1637A.Rus - G.Garcia Perez 2-122-60-60-2

ITF FRANCUSKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1635A.Bega - A.Van Der Duim 17-164-66-42-1

ITF NJEMAČKA 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1638E.Kazionova - J.Maleckova 2-122-60-60-2

ITF NJEMAČKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1634C.Heyman - S.Doumbia 11-146-75-70-2

ITF SAD 030 (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1639F.Di Lorenzo - W.Osuigwe 13-126-21-62-1

ITF SAD F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1636F.Gil - M.Barrios Vera 2-122-60-60-2

ITF TUNIS F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1633J.Samper-Montana - S.Gutierrez-Ferrol 12-144-66-21-2

WTA ST. PETERSBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290Kr Pliskova - T.Martincova 14-156-34-61-2
1291V.Lapko - O.Dodin 13-97-56-42-0
1292N.Vikhlyantseva - J.Cepelova 12-56-36-22-0
1293V.Kuzmova - D.Yastremska 15-136-33-62-1
1295E.Rybakina - S.Sharipova 12-86-46-42-0
1296R.Vinci - D.Kovinic 12-36-16-22-0
1298D.Chiesa - J.Fett 14-126-22-62-1
1404P.Monova - A.Petkovic 5-123-62-60-2

WTA TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1552(+4.5)K.Kozlova - S.Zhang(20,5) 12-66-26-42-0
1561(-1.5)K.Nara - P.Parmentier(21,5) 11-136-14-61-2
1562(+1.5)L.Zhu - E.Bouchard(21,5) v-v6-15-7v-v
1563(-3.5)M.Niculescu - O.Jabeur(20,5) v-v6-1v-vv-v
1564(+3.5)N.Hibino - S.Stosur(20,5) 13-87-66-22-0
1576(+2.5)S.Lisicki - A.Tomljanovic(20,5) v-vv-vv-vv-v
1585(+1.5)S.Peng - A.Bogdan(21,5) 5-124-61-60-2
1610(-5.5)T.Babos - A.Rodionova(19,5) 12-56-36-22-0
1611(-4.5)Y.Duan - M.Kato(20,5) 17-136-24-62-1
1612(+1.5)Y.Lee - K.Chang(21,5) 7-135-72-60-2
1617(-3.5)Y.Wang - R.Ozaki(20,5) 12-66-26-42-0
4324(-5.5)Y.Putintseva - J.Namigata(19,5) 12-66-26-42-0
4325(-1.5)Z.Diyas - A.Blinkova(20,5) 13-76-27-52-0

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3645(-3.5)Fredericia Hk Elite - Otterup(52,5) 32-24
3649(-5.5)Odder Handbold - Frederikshavn Fi(53,5) 23-20
7764(+2.5)Stoholm - Sydhavsoerne(54,5) 20-31

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7768Rodovre Hk - Hadsten Sports K. 18-29
7769Fredericia Hk - Horsens Hk 24-21

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7791(+2.5)Vistal Laczpol Gdynia - Viborg Hk(50,5) 21-32
7793(-1.5)Issy Les Moulineaux - Kobenhavn H.B.(52,5) 28-28
7801(-4.5)Brest Bretagne Handball - Randers(47,5) 23-15

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
6226(-1.5)Francuska - Danska(56,5) 32-29
6229(-1.5)Spanjolska - Svedska(51,5) 29-23

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3650Pif - Aifk 23-23

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5571(-3.5)Ftc - Buducnost T Mobile(51,5) 34-26
5572(+2.5)Nykobing F. - Rostov-Don(52,5) 25-29
5573(+1.5)Krim Mercator - Midtjylland(49,5) 24-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7948(-2.5)Mks Kalisz - Piotrkowiann(54,5) 25-22
7949(-2.5)Kpr Legionowo - Meble Wojcik Elblag(48,5) 20-25
7950(+4.5)Spojnia Gdynia - Chrobry Glogow(57,5) 26-29

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3937(-3.5)Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin(51,5) 31-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8019(-6.5)Potaissa Turda - Csm Fagaras(56,5) 30-20

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3869(-2.5)Oltchim Rm Valcea - Rulmental Brasov(49,5) 30-25

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3854(+5.5)Tumba - Skanela If(55,5) 19-33
3855(-2.5)Alstermo If - Lindesberg(59,5) 24-33
3856(-4.5)If Hallby - Rp Linkoping(55,5) 30-26

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1061Obras San Juan - Gigantes Del Sur 1-01-13-2

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7378Vbc Shanks Guibertin - Noliko Maaseik 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1056Akaa Volley - Leka Volley 0-10-20-3
1057Loimu - Isku Volley 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2346Beziers Vb - Paris St-Cloud 1-01-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8780Bergamo - Novara 1-01-13-2
8781Modena - Filottrano 1-02-03-0
8782Monza - Conegliano 1-02-03-1
8783Scandicci - Pesaro 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8788Caserta - Club Italia 0-11-11-3
8789Bartoccini Gioiellerie Perugia - Soverato 0-10-20-3
8790Cmc Olimpia Ravenna - Sigel Marsala 0-11-13-1
8791Famila Chieri - Lpm Bam Mondovi 1-01-12-3
8792Givova Baronissi - Trentino 1-01-12-3
8793Millenium Brescia - Barricalla Collegno 1-01-13-1
8794Olbia - Battistelli Sg Marignano 1-01-13-2
8795Sorella Ramonda Ipag - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 0-11-11-3

ITALIJA KUP A1ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2920Lube Treia - Perugia 1-01-11-3

ITALIJA KUP A2ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3050Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Agnelli Metalli Bergamo 0-11-13-1

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1400Zhejiang - Sichuan 0-10-22-3
1412Hubei - Fujian 0-11-12-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8022United Volleys Rhein-Main - Evivo Duren 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8023Stuttgart - Dresdner 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6608Budowlani Torun - Budowlani Lodz 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2668Yenisey Krasnoyarsk - Krasnodar 1-02-03-0
2677Avtodor-Metar Chelyabinsk - Uralochka Ntmk Ekaterinburg 0-10-21-3
2681Dinamo Kazan - Zarechie Odintsovo 0-11-13-1
2727Proton Saratov Region - L. St Petersburg 0-10-20-3

SREDNJE EUROPSKA LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1064Vasas Budapest - Nova Branik 0-10-23-2

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7386Besiktas - Torul Genclik 1-02-03-1

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
8834(-5.0)As Beziers Herault - Mont De Marsan 28-18

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5489(-6.0)Stade Francais - Pau 5-40
5490(-5.0)Clermont - Montpellier 29-30

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
5226Bristol Rugby - Bedford 18-13
5229Leeds Carnegie - Hartpury College 20-16
5230Nottingham - Doncaster Knights 6-27

NFL ALL STARAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1196(+3.5) Afc All Stars - Nfc All Stars 24-23

SLALOM LENZERHEIDE DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5847E.Alphand - A.S.Larsson 0-1
5848M.Gisin - C.Costazza 1-0
5849N.Loeseth - C.Geiger 1-0
5855W.Holdener - F.Hansdotter 0-1
5856K.Liensberger - E.Mielzynski 1-0
5857M.Meillard - K.Gallhuber 1-0
5858K.Truppe - N.Noens 1-0
5859P.Vlhova - B.Schild 1-0
5904M.Wallner - I.Curtoni 0-1

VELESLALOM GARMISCH PARTENKIRCHEN DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1278G.Caviezel - R.Nani 0-1
1279L.De Aliprandini - M.Moelgg 0-1
1294F.Eisath - T.Fanara 1-0
1389M.Feller - Z.Kranjec 1-0
1394R.Leitinger - R.Tonetti v-v
1395J.Murisier - T.Ligety 0-1
1396M.Olsson - M.Faivre 1-0
1397A.Pinturault - H.Kristoffersen 0-1
1398F.Zubcic - T.Ford 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 132230343545
arrow BL Belgija Keno 20/70 24111318192425313334424347566062636468
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 412161941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 815182224
arrow DA Multi-Daily A 6/99 4831526281
arrow DB Multi-Daily B 6/99 293648499799
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61824818589
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 45161720232729313440414344495055585960
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 19101115202324252632343638434849505759
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1015283033
arrow FK Finska Keno D 20/70 38111215181922262733464752565860626670
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24569142123242629333943444757606468
arrow FT Finska Keno T 20/70 110192023343738404248545559616364666770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1113162021222427293036374345465254566164
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 172022314244
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1791020242627282931353942475053555659
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4561214181921232532343639404953565962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2571013181921222734363738394250555962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 213151631
arrow NP New York Pick 10 20/80 2451217232627354142444549515864737576
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 47121920223234394547485967707172747879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 47121518222833444648525356576367707577
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 37192428
arrow RO Rumunjska 6/49 2518283334
arrow SK Slovačka 5/35 67173132
arrow SL Slovenija 7/39 18202127323839
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46143031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 12356252728323436455153606263687577