Ponedjeljak 29.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5380Academica - Uniao De Madeira --3-24-2
5383Basaksehir - Karabukspor domaći-5-05-0
5422Reims - Lorient gosti-0-00-1
5429Albion Rovers - St Johnstone gosti-0-10-4
5430Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd domaći-0-01-0
5435Independiente - Estudiantes --0-01-2

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5479Boeung Ket - Lao Fc domaći51-13-3
5483Al Suwaiq - Hilal Al-Quds gosti190-11-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2528Atletico Tucuman - Ca Temperley domaći42-03-0
2539Gimnasia Lp - Rosario domaći12-12-1
2583Independiente - Estudiantes domaći510-01-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2580Sacachispas Fc - Talleres De Remedios De Escalada domaći221-01-0
2584Club Atletico Acassuso - Barracas Central domaći71-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6601Club Destroyers - Oriente Petrolero -vv-vv-v

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8868Volta Redonda - Cabofriense Rj gosti31-13-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8917Sao Luiz - Brasil De Pelotas --0-00-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8926Democrata - Urt gosti140-11-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8934Santo Andre - Mirassol Sp domaći580-01-1
8935Red Bull Brasil Sp - Atletico Linense domaći500-02-1
8936Ferroviaria - Botafogo Sp domaći560-01-2

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2438Sport Recife - Pesqueira Pe domaći81-02-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Tanta - Petrojet --0-00-0
1329Smouha - Wadi Degla domaći141-02-1
1332El Entag El Harby - El Raja gosti101-12-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1484Shaw Lane Afc - Grantham -vv-vv-v

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1856Kingstonian - Margate gosti310-11-3

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8488Everton U23 - Chelsea U23 domaći71-12-1
8489Leicester City U23 - Man City U23 --0-00-0
8498Man Utd U23 - Tottenham U23 domaći490-01-3
8499Swansea U23 - West Ham U23 domaći402-03-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4732Reims - Lorient gosti810-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5903Ternana - Salernitana supergol gosti200-12-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5109Juventus U19 - Genoa Youth gosti250-10-1
5110Verona Youth - Bologna Youth domaći92-03-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6975Catania - Virtus Francavilla domaći21-01-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5711Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem domaći62-02-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1389Hap Nazareth Illit - Hapoel Petach Tikva domaći500-01-0
1440Ironi Nesher - Maccabi Achi Nazareth gosti660-00-1
5208Hap Kfar Saba - Beitar Tel Aviv Ramla gosti200-22-3
5215Hapoel Hadera - Hapoel Ramat Gan domaći311-12-1
5223Hapoel Marmorek - Hapoel Bney Lod gosti20-21-2
5224Hapoel Tel Aviv - Hapoel Afula gosti340-10-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3942Harbour View Fc - Cavaliers Fc domaći640-02-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5504Jong Psv Eindhoven - Eindhoven domaći253-04-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6831Bochum - Arminia Bielefeld gosti680-00-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5505Pacos Ferreira - Feirense gosti121-12-1
5506Portimonense - Rio Ave domaći33-04-1
5507Belenenses - Benfica domaći860-01-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6240Fc Arouca - Cova Piedade --0-00-0
6241Sporting Lisbon B - Real Sporte domaći291-12-1
6242Vitoria Guimaraes B - Covilha domaći281-03-0
6243Academica - Uniao De Madeira gosti143-24-2
6244Gil Vicente - Varzim gosti490-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1073Geylang United - Rydalmere Lions gosti900-00-1
1074Singhtarau Fc - Sanfrecce Hiroshima domaći302-05-2
1075Zirka Kirovohrad - Mfc Metalurh Zaporizhzhya domaći222-03-0
1076Fc Astana - Zilina gosti480-00-1
1077Inter Baku - Karpaty Lviv gosti430-11-2
1078Brann - Elfsborg gosti450-10-2
1079Karabakh Agdam - Fk Sarajevo gosti-0-10-2
1080Aarhus Gf - Rijeka domaći451-02-1
1081Norrkoping - Beijing Guoan gosti251-11-1
5464Gelios Kharkiv - Naftovyk Ukrnafta domaći470-05-1
5465Brondby If - Slavia Prague gosti251-12-2
5476Partizan Belgrade - Slovan Liberec gosti60-11-2
5477Piast Gliwice - Cska Moscow --0-00-0
5478Allerheiligen - Sv Lebring domaći550-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5225Al Qadisiyah - Al Fateh Sc gosti220-31-4
5233Al Baten - Ettifaq gosti670-01-1
5342Al Faiha - Al Faisaly (Ksa) domaći241-02-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8833Cliftonville - Glenavon gosti580-01-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1488Albion Rovers - St Johnstone gosti30-10-4

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5203Aberdeen U20 - Motherwell U20 gosti590-01-2
5204Dundee United U20 - Kilmarnock U20 domaći73-04-1
5205Partick U20 - St Johnstone U20 domaći142-03-3
5206Celtic U20 - St Mirren U20 domaći421-02-0
5207Hamilton U20 - Hearts U20 gosti900-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5977Celta Vigo - Real Betis supergol domaći121-03-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5534Basaksehir - Karabukspor domaći75-05-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8240Istanbulspor - Denizlispor domaći251-02-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6614Ajman Club - Dibba Al Fujairah domaći241-02-1
6615Al Nasr Dubai - Al Jazeera Uae domaći61-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2574Tachira - Zulia Fc domaći790-01-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1174(-7.5)Igokea Laktasi - Zadar(160,5) 94-92
1175(-12.5)Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd(164,5) 86-74

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5443(-8.5)Obras Sanitarias - Club Deportivo Hispano Americano(169,5) 91-98
5448(-3.5)Atenas Cordoba - Ia Central Cordoba(170,5) 69-83
5458(-5.5)Estudiantes De Concordia - Gimnasia Indalo(162,5) 93-92
5459(-5.5)Regatas Corrientes - Ciclista Olimpico De La Banda(166,5) 83-67

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1007(-8.5)Minas Mg - Campo Mourao(142,5) 74-81

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5463(-6.5)Bk Pardubice - Bk Opava(163,5) 96-70

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8346(-6.5)Bourg - Gravelines Dunkerque(157,5) 77-75

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3437(-6.5)Panathinaikos - Olympiakos Piraeus(149,5) 68-61

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3286(+5.5)Varese - Milano(155,5) 76-72

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3057(-6.5)Maccabi Rishon - Ironi Ness Ziona(166,5) 84-69
3058(+3.5)Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem(164,5) 74-65

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5439(+11.5)Nishinomiya Storks - Ryukyu Golden Kings Okinawa(151,5) 69-85

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5460(+3.5)Keb Hanabank W - Shinhan S Birds W(141,5) 81-85

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000(-2.5)Indiana Pacers - Charlotte Hornets(210,5) 105-96
1001(+6.5)Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves(215,5) 105-100
1002(+2.5)Dallas Mavericks - Miami Heat(196,5) 88-95
1004(-1.5)Denver Nuggets - Boston Celtics(205,5) 110-111
1005(-7.5)Memphis Grizzlies - Phoenix Suns(205,5) 120-109
1006(-5.5)Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers(207,5) 107-95

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1116(+15.5)Citadel Bulldogs - East Tennessee State Bucs(166,5) 71-73
1117(+7.5)Chattanooga Mocs - North Carolina Greensboro(129,5) 63-63 / 87-85
1118(-14.5)Duke Blue Devils - Notre Dame Fighting Irish(148,5) 88-66
1170(+3.5)Fairfield Stags - Iona Gaels(153,5) 85-85 / 103-100
1171(-8.5)Michigan Wolverines - Northwestern Wildcats(132,5) 58-47
1172(-6.5)Rider Broncs - Monmouth Hawks(153,5) 92-85
1173(+2.5)Siena Saints - St Peters Peacocks(127,5) 40-40 / 59-57
1201(-10.5)Wofford Terriers - Western C. Catamounts(141,5) 77-68
1202(-3.5)Holy Cross Crusaders - Lehigh Mountain Hawks(139,5) 67-71
1203(-8.5)Samford Bulldogs - Virginia Military Keydets(148,5) 93-79
1204(-4.5)Wisconsin Milwaukee - Illinois Chicago Flames(138,5) 56-74
1205(+2.5)Kansas State Wildcats - Kansas Jayhawks(147,5) 56-70
1206(-3.5)Wisconsin Badgers - Nebraska Cornhuskers(129,5) 63-74

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3060(-14.5)Khimki - Avtodor Saratov(169,5) 88-75

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1054(+1.5)Hk Vitebsk - Bjelorusija U20(5,5) 0-11-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1061(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Karlovy Vary(5,5) 0-02-0
1062(-1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Stadion Litomerice(5,5) 0-12-1
1063(-1.5)Horacky Fk Trebic - Hc Zubr Prerov(5,5) 0-23-2
1064(+1.5)Hc Frydek Mistek - Slavia Prague(5,5) 0-01-3
1065(+1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Ceske Budejovice(5,5) 1-07-2
1066(+1.5)Kadan - Hc Havirov Panthers(5,5) 2-02-4
1067(+1.5)Slovan Ustecti Lvi - Kladno(5,5) 2-06-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3062(+1.5)Ceng Tou - Chelyabinsk(5,5) 0-02-2
3070(-1.5)Krs Heilongjiang - Sp. Nizhny Tagil(5,5) 0-14-3
3167(-1.5)M Novokuznetsk - Saryarka(5,5) 1-24-7
3175(+1.5)Buran Voronezh - Hk Sarov(5,5) 0-10-2
3176(-1.5)Hk Ryazan - Dizel Penza(5,5) 1-15-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1056(+1.5)Taifun U20 - Dinamo St Petersburg U20(5,5) 1-01-4
1057(+1.5)Vityaz U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-02-5
1058(+1.5)Kapitan Stupino U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 0-11-1
1059(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Serebryanye U20(5,5) 0-02-2
1060(+1.5)Riga U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 0-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3061(-1.5)Djurgardens If - Frolunda(5,5) 0-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7941(-1.5)Bjorkloven - Oskarshamn(5,5) 1-04-0
7942(-1.5)Hc Vita Hasten - Tingsryd(5,5) 2-03-0
7943(+1.5)Troja Ljungby - Timra(5,5) 1-12-2

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1491A.Harris - H.Bourchier 12-153-66-31-2
1492A.Sarkissian - Y.Takahashi 13-187-56-71-2
1493B.Ellis - E.King 9-136-73-60-2
1534C.Oconnell - Y.Nishioka v-vv-vv-vv-v
1538K.Coppejans - J.Kubler 3-121-62-60-2
1542K.King - T.Yang 13-107-66-42-0
1544M.Granollers - D.Kelly 14-127-67-62-0
1547Z.Li - S.Fanselow 13-97-56-42-0
4304(-1.5)M.Polmans - K.Uchida(21,5) 16-94-66-12-1
4307(-1.5)M.Purcell - L.Saville 6-122-64-60-2

CHALLENGER BURNIE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044D.Petrovic/A.Sarkissian - B.Klein/B.Mousley 7-123-64-60-2
1045M.Purcell/A.Whittington - K.King/D.O Brien 13-76-17-62-0
1052N.Lammons/A.Lawson - G.Granollers/M.Granollers 8-124-64-60-2
1053Z.Li/S.Robert - H.Bourchier/C.O Connell v;vv-vv;vv-v
5626Z.Li/S.Robert - J.Grills/B.Mitchell 20-114-66-12-1

CHALLENGER DALLASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4246(+3.5)A.Krajicek - F.Peliwo(21,5) 12-66-36-32-0
4249(-1.5)A.Pavic - A.Collarini(22,5) 18-156-16-71-2
4253(+4.5)G.Oliveira - Y.Hanfmann(20,5) 14-127-67-62-0
4254(+3.5)J.Jung - A.Bublik(21,5) 12-86-46-42-0
4255(-3.5)K.Nishikori - D.Novikov(21,5) 12-66-36-32-0
4260(-3.5)M.Mcdonald - T.Ito(20,5) 13-87-56-32-0
4300(-4.5)T.Smyczek - M.Krueger(20,5) 16-106-14-62-1

CHALLENGER DALLAS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1885D.Koepfer - J.Hiltzik 14-166-76-31-2
1886I.Cervantes Huegun - M.Gonzalez 14-136-32-62-1
1887E.Karlovskiy - G.Olaso 19-146-76-12-1

CHALLENGER QUIMPERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1418(+2.5)C.Taberner - S.Napolitano(22,5) 5-124-61-60-2
1474(-3.5)D.Brown - J.Clarke(22,5) 12-86-46-42-0
1475E.Furness - Y.Maden 13-164-66-41-2
1481(+2.5)U.Ignatik - G.Sakharov(22,5) 16-106-34-62-1

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1638M.Basic/A.Setkic - P.Tsitsipas/S.Tsitsipas 19-176-43-62-1
1639K.Skupski/N.Skupski - I.Sabanov/M.Sabanov 12-46-16-32-0

ITF AUSTRALIJA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1441A.Tere-Apisah - D.Aiava 13-163-66-41-2
1442I.Khromacheva - M.Kostyuk 8-133-65-70-2
1443M.Minokoshi - J.Ponchet 13-172-66-41-2
1444E.Sema - A.Lim 11-146-75-70-2
1450O.Rogowska - T.Mrdeza 12-36-26-12-0
1451E.Perez - O.Tjandramulia 16-116-14-62-1
1455J.Fourlis - V.Wongteanchai 12-56-16-42-0
1456K.Boulter - J.Cristian 15-156-23-61-2
1457Z.Hives - P.Schnyder 12-36-16-22-0

ITF GLASGOW (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1262A.Barnett - A.Bukta 13-67-56-12-0
1263J.Glushko - J.Terziyska 6-131-65-70-2
1264M.Melnikova - U.Radwanska 9-134-65-70-2
1268N.Miller - M.Arcangioli 14-197-62-61-2
1269S.Sekulic - A.Collins 13-81-66-02-1
1270T.Sugnaux - P.Ozgen 4-123-61-60-2
1275K.Zimmermann - M.Colmegna 12-26-16-12-0
1278A.Silich - P.Udvardy 3-121-62-60-2
1279A.Vrljic - M.Kilnarova 12-46-46-02-0
1290E.Appleton - I.Shinikova 6-122-64-60-2
1291T.Lukas - M.Bjorklund 15-86-13-62-1
1292F.Ferro - C.De Bernardi 12-46-16-32-0
1293H.Mccolgan - T.Moore 2-120-62-60-2
1294K.Piter - D.Daley 15-106-13-62-1
1295V.Ekshibarova - S.Cakarevic 14-197-61-61-2
1296C.Rosatello - F.Al Nabhani 12-56-26-32-0

ITF MIDLAND 4A KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1297J.Jaksic - E.Bektas 19-136-76-12-1
1298P.Goncalves - M.Mateas 12-56-36-22-0
1300U.Eikeri - H.Guo 12-36-26-12-0
1301C.Ferrando - A.Li 11-166-41-61-2
1302D.Seguel - J.Elbaba 7-123-64-60-2
1303S.Chang - U.Arconada 9-156-33-61-2
1312K.Muchova - E.Bovina 12-66-26-42-0
1313K.Sebov - A.Hesse 13-67-56-12-0

ITF NJEMAČKA F3 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1394B.Van Den Berg - T.Schonenberg 12-166-43-61-2
1395P.Zahraj - K.Wehnelt 13-175-76-41-2
1396A.Kuerschner - N.Schell 12-86-46-42-0
1397H.Voljacques - N.Walterscheid-Tukic 2-121-61-60-2
1398M.Veldheer - M.Loccisano 12-46-26-22-0
1399S.Boltz - R.Lang 12-26-16-12-0
1400C.Negritu - L.Hoeveler 12-36-36-02-0
1401D.Boehler - K.Lemstra 14-127-67-62-0

ITF SAD F6 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1425A.Sanchez - B.Kozlov 5-135-70-60-2
1427C.Johns - J.Hernandez Serrano 18-156-16-71-2
1428F.Bergevi - M.Segura 12-36-36-02-0
1429J.Rocha - S.Belov 7-135-72-60-2
1431L.Siegler - J.Pratt 4-120-64-60-2
1434M.Beiler - R.Mayagoitia 12-76-46-32-0
1435P.Daciek - K.Bekisoglu 12-36-06-32-0
1436S.Kirchheimer - R.Phillips 12-36-16-22-0

ITF ŠPANJOLSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1402A.Alcaraz Ivorra - B.Harris 13-106-47-62-0
1404P.Vives Marcos - P.Toledo Bague 3-121-62-60-2
1412B.Santanna - G.Moroni 12-56-36-22-0

ITF ŠPANJOLSKA F3 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1413A.Chepelev - I.Marrero Curbelo 15-96-23-62-1
1422O.Prihodko - S.Perez Contri 12-26-06-22-0
1423A.Romero De Avila Senise - E.Guell Bartrina 12-76-46-32-0
1424S.Martos Gornes - J.Briand 12-136-05-71-2

ITF TURSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5628D.Dima - M.Korovin 12-46-26-22-0
5629D.Kekez - J.Son 5-121-64-60-2
5630M.Kalovelonis - D.Galoppini 5-123-62-60-2
5631V.Antonescu - V.Melnic 13-97-66-32-0

ITF V.BRITANIJA F1 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1314H.Maginley - S.Duncan 16-195-77-61-2
1315J.Draper - I.Stoute 13-87-56-32-0
1316N.Rosenzweig - B.Strachan 12-56-26-32-0
1317Z.Bergs - M.Recci 13-76-17-62-0
1323A.Obert - J.Rose 17-136-35-72-1
1324F.Fallert - B.Kolly 13-77-66-12-0
1326J.Paris - S.Butler v-vv-vv-vv-v
1327L.Johnson - S.Hodkin 15-176-43-61-2

WTA ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4308(+3.5)M.Barthel - A.Cornet(20,5) 8-133-65-70-2
4309(+4.5)D.Vekic - K.Siniakova(20,5) 13-143-66-21-2
4317(+3.5)A.Potapova - T.Maria(20,5) 12-66-26-42-0
4318(+2.5)E.Makarova - A.Pavlyuchenkova(20,5) 12-86-46-42-0
4319(+3.5)E.Vesnina - P.Kvitova(20,5) 2-122-60-60-2
4320(-5.5)J.Goerges - M.Sakkari(19,5) 13-86-27-62-0
4322(+4.5)S.Cirstea - D.Cibulkova(20,5) 7-135-72-60-2
4323(+4.5)V.Zvonareva - K.Bertens(19,5) v-v6-4v-vv-v

WTA ST. PETERSBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5526N.Vikhlyantseva - V.Kuzmova 7-132-65-70-2
5527T.Martincova - V.Lapko 17-126-45-72-1
5528D.Chiesa - E.Rybakina 4-121-63-60-2
5529R.Vinci - A.Petkovic 16-106-14-62-1

WTA ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031N.Dzalamidze/X.Knoll - R.Atawo/A.L.Groenefeld 4-122-62-60-2
1033I.R.Olaru/O.Savchuk - S.Errani/K.Flipkens 5-123-62-60-2
1783D.Jurak/R.Voracova - A.Kalinskaya/V.Lapko 6-123-63-60-2
1784G.Dabrowski/Y.Xu - V.Kudermetova/L.Marozava 12-66-26-42-0
1785L.Arruabarrena/Rosolska Ali - A.Kudryavtseva/K.Srebotnik 3-123-60-60-2
1819M.Barthel/N.Geuer - N.Melichar/K.Peschke 12-36-16-22-0
1830V.Pogrebnyak/E.Rybakina - T.Bacsinszky/V.Zvonareva 0-120-60-60-2
1884Y.Sizikova/D.Yastremska - P.Monova/A.Potapova 12-46-16-32-0

WTA TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1561(-1.5)K.Nara - P.Parmentier(21,5) 11-136-14-61-2
1562(+1.5)L.Zhu - E.Bouchard(21,5) v-v6-15-7v-v
1563(-3.5)M.Niculescu - O.Jabeur(20,5) v-v6-1v-vv-v
1564(+3.5)N.Hibino - S.Stosur(20,5) 13-87-66-22-0
1585(+1.5)S.Peng - A.Bogdan(21,5) 5-124-61-60-2
1610(-5.5)T.Babos - A.Rodionova(19,5) 12-56-36-22-0
1617(-3.5)Y.Wang - R.Ozaki(20,5) 12-66-26-42-0
4326(+5.5)J.Lu - J.Larsson(19,5) 4-123-61-60-2
4327(+1.5)L.Cabrera - D.Jakupovic(20,5) 1-120-61-60-2
4328(-4.5)S.Lisicki - Y.Zhang(19,5) 14-156-31-62-1
4329(+5.5)X.Han - M.Linette(18,5) 2-122-60-60-2

WTA TAIPEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035M.Adamczak/S.Sanders - C.Lister/Rodionova Ar 4-122-62-60-2
1036P.Hon/D.Jakupovic - M.Kato/M.Ninomiya 19-166-33-62-1
1037Chan C-W/E.S.Liang - L.Kichenok/N.Kichenok 6-122-64-60-2
1038E.Hozumi/J.Namigata - Hsu C-W/Lee Y-H 13-86-27-62-0
1039K.C.Chang/C.J.Chuang - P.Plipuech/P.Thombare 18-112-66-32-1
1040T.Babos/Chan H-C - A.Blinkova/M.Linette 19-113-66-02-1
1042X.Han/C.Liang - Y.Y.Duan/Y.Wang 5-130-65-70-2
1043Z.Diyas/Y.Putintseva - N.Hibino/O.Kalashnikova 3-122-61-60-2

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4770Hcm Roman - Csm Bucuresti 25-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6903(+1.5)Hif Karlskrona - Skovde(56,5) 27-30

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7379Rocheville Le Cannet - Vandoeuvre-Nancy Vb 1-02-03-0

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1276Shandong - Beijing Auto 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1008Dabrowa Gornicza - Farmutil Pila 0-10-23-2

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2667Zenit St Petersburg - Nova Novokuybyishevsk 1-02-03-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 213142022232831333438414345485962636468
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 217242728
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 47172030
arrow DA Multi-Daily A 6/99 5812172774
arrow DB Multi-Daily B 6/99 71418495279
arrow DC Multi-Daily C 6/99 85864687691
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 67101517202427313336384246585963656970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 310131415172124262830313438394954636770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 45131733
arrow FK Finska Keno D 20/70 345713142223242627293539455153576567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 125913162230313336505153545562636566
arrow FR Francuska 5/49 1121273236
arrow FT Finska Keno T 20/70 235912141720222326464950555761636570
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1481012131416223036404449536061636470
arrow IL Illinois 6/52 31024283638
arrow LD Latvija Keno D 20/62 134811141519222324333537414445484951
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12379131920242532363839404147485356
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2456791018222732343839414244475559
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 36182633
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 136181943
arrow NP New York Pick 10 20/80 5791316182124303649515456596070737477
arrow OH Ohio Classic 6/49 2721303539
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 6714253135
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1251019242528293437464748495960637576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 45131520223143505255596468697075787980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 614252628
arrow SB Španjolska Bono 6/49 11431363840
arrow SI Singapur 6/49 71425324448
arrow TK Tennessee Cash 5/35 913143035
arrow WA Washington 6/49 11332363843
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3481729
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1461011131415162324303844465053546773