Utorak 30.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5839Braga - Aves domaći-1-02-0
5840Middlesbrough - Sheffield Wednesday --0-00-0
5841Twente - Cambuur gosti-0-13-1
5842Celtic - Hearts domaći-3-03-1
5843Rennes - Paris St Germain supergol gosti-0-12-3
5844Moreirense - Porto --0-00-0

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5495Ahal Fc - Fc Dordoi Bishkek domaći381-02-2
5496Bengaluru Fc - Transport United Fc domaći271-03-0
5499Tc Sports Club - Saif Sc domaći231-13-1

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4384Kashiwa Reysol - Muang Thong United domaći510-03-0
4385Suwon Bluewings - Clb Bd Thanh Hoa domaći452-05-1
4386Nasaf Karshi - Al Faisaly domaći121-05-1
4387Shanghai Sipg - Chiangrai domaći480-01-0
4388Zobahan - Aizawl domaći31-13-1
4389Al Ain - Malkiya Club domaći530-02-0
4390Al Gharrafa - Pakhtakor Tashkent domaći212-02-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2585Defensores De Belgrano - Platense gosti250-10-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5969Oud-Heverlee Leuven - Standard Femina De Lige domaći341-02-0
5974Genk - Ksk Heist domaći362-03-0
5975Rsc Anderlecht - Kaa Gent domaći900-01-0

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6521Kortrijk - Genk gosti172-23-2

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6026Vitoria Da Conquista - Boa --0-00-0
6027Caxias - Atletico Pr --0-00-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2435Altos Pi - Bahia Ba gosti610-00-2
2436Ceara - Csa Al domaći21-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2437Portuguesa Sp - Oeste Sp gosti490-00-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5122Olympiakos Nicosia - Ael Limassol gosti130-21-2
5126Alki Oroklini - Ermis Aradippou domaći371-03-4
5127Omonia Nicosia - Nea Salamina Famagusta domaći33-15-1

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5952Carabobo - Club Guarani Asuncion domaći191-01-0
5953Santiago Wanderers - Fbc Melgar domaći21-11-1
5966Banfield - Independiente Del Valle domaći710-01-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1334Misr Lel Makasa - El Dakhleya gosti450-12-2
1335Al Ahly - Ismaily domaći900-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5482Swansea - Arsenal supergol gosti331-13-1
5484West Ham - Crystal Palace supergol gosti241-11-1
5485Huddersfield - Liverpool supergol gosti260-20-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5293Birmingham - Sunderland domaći282-03-1
5297Burton Albion - Reading gosti200-11-3
5298Hull - Leeds --0-00-0
5299Middlesbrough - Sheffield Wednesday --0-00-0
5304Millwall - Derby --0-00-0
5305Nottingham Forest - Preston gosti350-10-3
5306Sheffield United - Aston Villa gosti900-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8257Blackburn - Walsall domaći52-13-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3911Coventry - Cambridge United domaći102-03-1
3912Lincoln City - Newport County domaći131-13-1
3913Luton - Wycombe gosti21-22-3
3927Stevenage - Swindon gosti160-10-1
3930Yeovil - Grimsby domaći141-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Gateshead - Wrexham --0-00-0
2398Halifax - Leyton Orient gosti181-21-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3535Poole Town - Chippenham domaći431-02-0
3536Weston Super Mare - Bath City domaći122-04-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Gainsborough - Chorley domaći470-01-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1858Billericay Town - Worthing domaći490-04-0
1859Dorking Wanderers - Tooting Mitcham United gosti310-12-2
1888Harlow Town - Merstham gosti730-01-2
1892Hendon - Leatherhead gosti20-21-4
1896Wingate & Finchley - Lowestoft Town gosti51-34-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2354Chesham United - St Ives Town domaći223-04-0
2355Kings Lynn - Hereford gosti80-23-2
2361Royston Town - Weymouth domaći201-01-2
2362Slough Town - Kings Langley domaći301-01-1
2385Tiverton - Frome Town -vv-vv-v

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3557Lens - Sochaux gosti680-00-1

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3287Rennes - Paris St Germain supergol gosti240-12-3

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6028Skoda Xanthi U20 - Levadiakos U20 domaći630-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8517East Bengal - Minerva Punjab gosti210-22-2
8518Churchill Brothers - Neroca Fc gosti220-10-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6584Atalanta - Juventus supergol gosti30-10-1

ITALIJA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3863Atalanta - Juventus - - - 28.2.

KUVAJT CROWN PRINCE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3943Al Kuwait Sc - Al Qadsia domaći321-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2426Club Celaya - Murcielagos domaći262-02-1
2427Potros Uaem - Tampico Madero --0-00-0
2428Zacatepec - Cafetaleros De Tapachula gosti121-22-2
2429Correcaminos Uat - Atlante --0-00-0
2430Universidad Guadalajara - Venados domaći212-02-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6036Azerbajdzan - Moldavija --0-00-0

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6857Twente - Cambuur gosti330-13-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8500Preussen Munster - Rw Erfurt domaći52-05-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5508Braga - Aves domaći81-02-0
5509Estoril - Tondela domaći62-03-0
5512Moreirense - Porto --0-00-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6343Benfica B - Famalicao domaći72-05-0
6442Santa Clara - Braga B --0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5911Neman Grodno - Gorodeya domaći271-13-1
5912Wisla Plock - Nitra gosti450-12-1
5936Trinec - Zemplin Michalovce domaći162-03-1
5937Lisen - Znojmo gosti340-10-3
5938Poltava - Cherkasskyi Dnipro domaći820-02-0
5939Shakhtar Donetsk - Fc Copenhagen gosti450-11-2
5940Torpedo Zhodino - Fc Smolevicy domaći153-04-0
5941Siroki Brijeg - Rudar Velenje gosti450-10-1
5948Fc Nordsjaelland - Seoul domaći201-03-0
5950Sparta Prague U21 - Sportovni Sdruzeni Ostra domaći241-12-2
5951Salzburg - Fc Anif domaći281-04-1
6496Politehnica Timisoara - Acs Ghiroda domaći72-06-0
6497Poli Iasi - Bucovina Radauti -vv-vv-v
6498Fcsb - Nk Osijek domaći101-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3950Al Hilal - Al Raed gosti130-12-1
5343Ohud Medina - Al Ittihad Ksa gosti800-00-1
5353Al Taawon - Al Nasr domaći670-01-0
5354Al-Ahli Jeddah - Al Shabab Ksa gosti121-23-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2424Al Majzel - Al Orubah domaći91-01-0
2425Al Nahdha - Al Qaisoma domaći590-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Coleraine - Linfield domaći271-02-2

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3944Dergview - Loughgall gosti310-21-5
3946Portadown - Larne gosti120-22-2

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1114Dungannon - Crusaders gosti500-01-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4424Celtic - Hearts domaći33-03-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Berwick - Peterhead gosti151-22-3

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1489Inverness Caledonian Thistle - Dundee gosti470-00-1
1490Formartine Utd - Cove Rangers gosti320-10-2

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9005Besiktas - Genclerbirligi domaći211-03-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1113(-10.5)Mega Bemax - Kk Mzt Skopje(166,5) 106-77

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5677(-6.5)Ferro Carril Oeste - Estudiantes De Bahia Blanca(158,5) 84-78
5681(+2.5)Argentino Junin - San Martin Corrientes(164,5) 64-70
5682(+3.5)Quilmes Mar Del Plata - Quimsa Santiogo Del Estero(169,5) 103-83

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5707(-13.5)Jurmala Fenikss - Parnu Sadam(155,5) 85-73
5708(-16.5)Bk Ogre If - Ttu Korvpalliklubi(160,5) 80-66

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6519(-10.5)Franca Sp - Caxias Do Sul(149,5) 82-74
6523(+5.5)Liga Sorocabana - Vasco Da Gama(151,5) 64-64 / 75-80

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1111(-1.5)Alba Berlin - Herbalife Gran Canaria(166,5) 72-75
1112(+3.5)Limoges - Reggio Emilia(149,5) 80-71

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5690(-4.5)Nizhnyi Novogrod - Istanbul Bsb(160,5) 110-86
5706(+1.5)Keravnos - Groningen(147,5) 74-72

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2381(+4.5)Espoo United - Kauhajoen Karhu(171,5) 71-87

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6737(+1.5)Orleans Loiret - Dijon(153,5) 103-87

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5683(-20.5)Cibona Zagreb - Kk Jazine Arbanasi(162,5) 119-76

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3281(-8.5)Jeonju Kcc Egis - Lg Sakers(164,5) 83-77
3282(-0.5)Seoul Thunders - Anyang Kgc(170,5) 91-94

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5718(+7.5)Fujian Quanzhou Bank - Shenzhen Leopards(227,5) 108-111
5719(-17.5)Guandong Southern Tigers - Beijing Baxi(208,5) 112-108
5721(+4.5)Guangzhou Longlions - Beijing Ducks(215,5) 106-96
5722(-13.5)Jiangsu Dragons - Jiangsu Monkey Kings(217,5) 116-100
5746(-16.5)Shanghai Sharks - Jilin Northeast Tigers(216,5) 121-103
5755(+3.5)Sichuan Whales - Shanxi Brave Dragons(226,5) 132-124
5756(-8.5)Zhejiang Guangsha Lions - Shandong Golden Stars(226,5) 110-104
5757(-20.5)Xinjiang Flying Tigers - Tianjin Gold Lions(237,5) 136-108

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1103(-10.5)Besiktas Istanbul - Telekom Baskets Bonn(154,5) 95-79
1104(+2.5)Juventus Utena - Ewe Baskets Oldenburg(168,5) 73-77
1105(-5.5)Zielona Gora - Nanterre(167,5) 85-82
1106(-2.5)Hapoel Unet Holon - Sassari(171,5) 92-103
1107(+3.5)Olimpija Ljubljana - Aek Athens(152,5) 71-80
1108(+7.5)Capo Dorlando - Ventspils(150,5) 68-79
1109(-2.5)Estudiantes - Banvitspor(152,5) 78-73
1110(-14.5)Strasbourg - Rosa Radom(156,5) 98-81

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6734(-12.5)Soles De Mexicali - Abejas De Guanajuato(172,5) 95-99

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6037(+2.5)Washington Wizards - Oklahoma City Thunder(217,5) 102-96
6062(-5.5)New York Knicks - Brooklyn Nets(215,5) 111-95
6063(-6.5)Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves(217,5) 109-104
6064(+5.5)Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers(218,5) 125-114
6065(-6.5)San Antonio Spurs - Denver Nuggets(201,5) 106-104
6066(+8.5)Utah Jazz - Golden State Warriors(216,5) 129-99
6067(+3.5)Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers(220,5) 96-104
6068(-13.5)Houston Rockets - Orlando Magic 114-107
6069(-7.5)New Orleans Pelicans - Sacramento Kings 103-114

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7220(+10.5)Massachusetts Minutemen - Rhode Island Rams(140,5) 83-85
7221(-0.5)Bowling Green Falcons - Ohio Bobcats(152,5) 66-50
7225(-5.5)Central Michigan Chippewas - Northern Illinois Huskies(146,5) 81-67
7226(+1.5)Clemson Tigers - North Carolina Tar Heels(145,5) 82-78
7227(-3.5)Eastern Michigan Eagles - Western Michigan Broncos(137,5) 57-71
7228(+3.5)Georgia Bulldogs - Florida Gators(133,5) 72-60
7231(-6.5)Illinois Fighting Illini - Rutgers Scarlet Knights(133,5) 91-60
7232(+6.5)Kent State G. Flashes - Buffalo Bulls(158,5) 82-79
7233(-7.5)Manhattan Jaspers - Marist Red Foxes(139,5) 59-62
7234(-2.5)Miami Ohio - Akron Zips(135,5) 79-64
7235(-10.5)Ohio State Buckeyes - Indiana Hoosiers(139,5) 71-56
7238(+1.5)Oklahoma State Cowboys - Tcu Horned Frogs(154,5) 66-79
7239(-7.5)Toledo Rockets - Ball State Cardinals(154,5) 63-75
7240(-2.5)Drake Bulldogs - Southern Illinois Salukis(143,5) 67-78
7241(-7.5)Missouri State Bears - Illinois State Redbirds(138,5) 60-76
7242(+5.5)St Johns Red Storm - Xavier Musketeers(151,5) 68-73
7246(-3.5)Iowa Hawkeyes - Minnesota Golden Gophers(154,5) 94-80
7247(-10.5)Kentucky Wildcats - Vanderbilt Commodores(143,5) 71-71 / 83-81
7248(+4.5)Mississippi Rebels - Auburn Tigers(162,5) 70-79
7249(-7.5)Oklahoma Sooners - Baylor Bears(153,5) 98-96
7258(-5.5)Texas A&M Aggies - Arkansas Razorbacks(145,5) 80-66

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1115(-10.5)Siden Polski Cukier Torun - Starogard Gdanski(168,5) 87-74

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6513(+1.5)Boras - Sodertelje(152,5) 79-77
6516(-4.5)Jamtland - Uppsala(160,5) 76-71
6517(-15.5)Lf Basket - Kfum Umea(170,5) 88-98
6518(-11.5)Norrkoping - Kfum Nassjo(157,5) 90-67

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6512(+1.5)Feldkirch - Vipiteno(5,5) 1-15-3

BJELORUSIJA 1. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2310(+1.5)Hk Mogilev - Khimik-Ska(6,5) 1-05-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2346(+1.5)Dukla Jihlava - Pardubice(5,5) 1-02-2
2363(+1.5)Litvinov - Zlin(5,5) 0-13-3
2364(-1.5)Plzen - Mlada Boleslav(5,5) 0-11-4
2365(-1.5)Vitkovice - Chomutov(5,5) 2-17-3
2367(-1.5)Liberec - Trinec(5,5) 0-10-4
2371(-1.5)Mountfield Hk - Olomouc(5,5) 1-03-0
2372(-1.5)Sparta Prague - Kometa Brno(5,5) 0-13-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2193(+1.5)Herlev - Esbjerg(5,5) 1-12-5
2196(-1.5)Sonderjyske - Gentofte Stars(5,5) 1-14-3
2217(+1.5)Copenhagen Hockey - Herning(5,5) 1-12-4
2219(-1.5)Frederikshavn - Aalborg(5,5) 1-01-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2158(-1.5)Jyp - Sport(5,5) 1-03-2
2166(-1.5)Kalpa - Assat(5,5) 0-02-1
2167(-1.5)Karpat - Hpk(4,5) 1-14-4
2168(+1.5)Kookoo - Hifk(5,5) 0-20-4
2169(-1.5)Tps - Ilves(5,5) 0-21-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2228(+1.5)Nice Aigles - Grenoble(5,5) 0-04-2
2229(-1.5)Bordeaux Ghc - Amiens(5,5) 1-12-1
2230(-1.5)Epinal - Scorpions De Mulhouse(5,5) 0-22-7
2231(+1.5)Chamonix-Morzine Hc - Angers(5,5) 0-22-3
2232(-1.5)Gap - Strasbourg(5,5) 1-06-1
2233(+1.5)Lyon Hc - Rouen(5,5) 0-10-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7853(-1.5)Prince Albert Raiders - Red Deer Rebels(5,5) 0-03-3
7854(-1.5)Swift Current Broncos - Prince George Cougars(5,5) 1-04-0
7855(-1.5)Kelowna Rockets - Medicine Hat Tigers(5,5) 1-05-2

MAĐARSKA 1. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6536(+1.5)Fehervari Titanok - Hsc Csikszereda(5,5) 2-25-8

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5825(-1.5)Boston Bruins - Anaheim Ducks(5,5) 0-21-3
5828(+1.5)Buffalo Sabres - New Jersey Devils(5,5) 0-01-3
5829(-1.5)Carolina Hurricanes - Ottawa Senators(5,5) 0-02-1
5830(-1.5)Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild(5,5) 1-02-2
5831(-1.5)New York Islanders - Florida Panthers(5,5) 0-11-4
5832(-1.5)Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks(5,5) 1-05-2
5833(-1.5)Nashville Predators - Chicago Blackhawks(5,5) 0-11-2
5834(-1.5)St Louis Blues - Montreal Canadiens(5,5) 0-03-1
5835(-1.5)Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning(5,5) 0-13-1
5836(-1.5)Dallas Stars - Los Angeles Kings(5,5) 0-10-3
5837(-1.5)Calgary Flames - Vegas Golden Knights(5,5) 0-12-4
5838(-1.5)Vancouver Canucks - Colorado Avalanche(5,5) 2-03-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2265(-1.5)Sparta Sarpsborg - Frisk Asker(5,5) 2-13-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2129(-1.5)Adler Mannheim - Ehc Munchen(5,5) 1-11-3
2141(+1.5)Bremerhaven Pinguins - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 4-16-3
2142(-1.5)Kolner Haie - Straubing Tigers(5,5) 2-04-2
2143(+1.5)Krefeld Pinguine - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 0-13-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6076(-1.5)Gks Tychy - Podhale Nowy Targ(6,5) 3-16-1
6077(-1.5)Katowice - Unia Oswiecim(6,5) 1-07-3
6078(+1.5)Orlik Opole - Cracovia(6,5) 1-11-1
6079(+1.5)Stoczniowiec Gdansk - Jasterzebie(5,5) 1-11-4
6088(+1.5)Naprzod Janov - Polonia Bytom(7,5) 0-11-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2241(+1.5)Toros Neftekamsk - Hk Dinamo St Petersburg(5,5) 0-04-0
2242(-1.5)Bars Kazan - Csk Vvs Samara(5,5) 2-04-2
2244(+1.5)Molot Perm - Ska-Neva(5,5) 0-00-5
2249(-1.5)Zvezda Chekhov - Khimik Voskresensk(5,5) 0-00-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3567(-1.5)Ladja Togliatti U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 2-25-4
3602(+1.5)Amurskie Tigry U20 - Ska 1946 U20(5,5) 0-30-3
3605(+1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - Stalnye Lisy U20(5,5) 0-12-5
3606(-1.5)Irbis Kazan U20 - Altai U20(5,5) 1-03-0
3607(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 1-11-4
3612(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 0-33-4
5814(+1.5)Taifun U20 - Dinamo St Petersburg U20(5,5) 0-24-2
5815(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Serebryanye U20(5,5) 0-14-2
5816(+1.5)Kapitan Stupino U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 0-01-3
5824(+1.5)Riga U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 0-02-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2601(-1.5)Kosice - Liptovsky Mikulas(5,5) 0-01-1
2608(-1.5)Trencin - Poprad(5,5) 1-02-1
2609(+1.5)Zilina - Banska Bystrica(5,5) 1-11-2
2610(-1.5)Zvolen - Nitra(5,5) 2-02-2
2611(-1.5)Nove Zamky - Detva(5,5) 0-01-4

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4733(-1.5)Brynas - Malmo(5,5) 1-31-4
4734(-1.5)Frolunda - Djurgardens If(5,5) 1-12-4
4735(+1.5)Karlskrona Hk - Linkopings(5,5) 1-12-3
4736(-1.5)Orebro - Hv 71(5,5) 0-10-3
4737(-1.5)Skelleftea - Rogle(5,5) 0-04-1
4738(-1.5)Vaxjo - Mora(4,5) 2-17-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2234(+1.5)Ambri - Servette(5,5) 1-15-2
2235(-1.5)Davos - Lugano(5,5) 0-11-1
2238(-1.5)Fr. Gotteron - Lausanne(5,5) 3-04-1
2239(+1.5)Kloten - Bern(5,5) 0-00-2
2240(-1.5)Zsc Lions - Scl Tigers(5,5) 0-01-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3906(-1.5)Olten - Chaux-De-Fonds(5,5) 1-02-2
3907(-1.5)Visp - Hc Biasca(5,5) 0-03-1
3909(-1.5)Langenthal - Hockey Academy Zug(5,5) 3-15-2
3910(-1.5)Thurgau - Gck Lions(5,5) 0-12-1

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6746(+1.5)D.Altmaier - C.Harrison(22,5) 12-46-06-42-0
6747(+2.5)S.Diez - E.King(21,5) 8-124-64-60-2
6748(+4.5)M.Polmans - J.Kubler(21,5) 6-124-62-60-2
6749M.Granollers - G.Granollers 12-76-36-42-0
6750(-2.5)K.King - Y.Takahashi(21,5) 12-144-66-21-2
6751Z.Li - Y.Nishioka 11-187-61-61-2
6753(-5.5)S.Robert - H.Bourchier(19,5) 14-107-57-52-0
6754(-1.5)A.Whittington - L.Saville(22,5) 15-132-67-62-1

CHALLENGER BURNIE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5627S.De Waard/M.Polmans - E.King/M.Schnur 19-216-46-71-2
6537T.Niki/Y.Takahashi - G.Granollers/M.Granollers 13-161-66-01-2

CHALLENGER DALLASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4250(-1.5)B.Fratangelo - M.Kecmanovic(22,5) 14-154-66-31-2
4251(-3.5)B.Klahn - M.Giron(22,5) 14-146-42-62-1
4252D.Kudla - P.Kypson 12-46-36-12-0
4261(+2.5)S.Kozlov - F.Tiafoe(22,5) 8-132-66-70-2
4299(+3.5)T.Kwiatkowski - R.Opelka(22,5) v-vv-vv-vv-v
6540(-2.5)B.Schnur - J.Hiltzik(22,5) 15-187-52-61-2
6541(-1.5)T.Paul - J.Satral(22,5) 12-66-36-32-0
6544(-3.5)M.Bachinger - E.Karlovskiy(21,5) 14-132-66-32-1
6552I.Cervantes Huegun - T.Fritz 10-172-67-51-2

CHALLENGER DALLAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5590A.Krajicek/J.Withrow - R.Galloway/A.Reed 13-97-56-42-0
5592H.Hach Verdugo/M.Krueger - I.Dempster/C.Seraphim 16-217-54-61-2
5594J.Cerretani/A.Pavic - J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat 19-186-16-71-2
6553I.Cervantes-Huegun/G.Olaso - A.Behar/M.Gonzalez 16-224-67-61-2

CHALLENGER QUIMPERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1414(+1.5)A.De Greef - V.Millot(22,5) 6-122-64-60-2
1476(+2.5)M.Bourgue - Q.Halys(22,5) 7-123-64-60-2
1478(+2.5)R.Ojeda Lara - J.Munar Clar(21,5) 9-160-66-41-2
1479(-4.5)S.Tsitsipas - A.Setkic(21,5) 12-76-36-42-0
1480(+3.5)T.Gabashvili - M.Basic(22,5) v-v6-41-6v-v
6072(+1.5)M.Trungelliti - M.Donati(22,5) 13-77-66-12-0

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1416(-4.5)A.Vatutin - E.Benchetrit(20,5) 12-26-16-12-0
1417(-4.5)C.Hemery - A.Arnaboldi(21,5) 12-86-46-42-0
1668M.Bourgue/D.Guez - S.Arends/A.Sancic v-vv-vv-vv-v
1669N.S.Balaji/V.Vardhan - S.Gille/J.Vliegen 9-136-73-60-2
1678S.Clayton/D.Pel - E.Benchetrit/C.Lestienne v-vv-vv-vv-v
6071(-2.5)M.Janvier - J.Jahn(22,5) 15-113-66-12-1

ITF MIDLAND 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6587B.Andreescu - M.Doi 12-66-26-42-0
6588J.Pegula - M.Duque-Marino 12-36-26-12-0
6589R.Hogenkamp - C.Zhao 1-120-61-60-2
6591S.Voegele - A.Schmiedlova 12-76-46-32-0
6594V.Duval - E.Rodina 5-123-62-60-2
6595M.Buzarnescu - N.Broady 14-107-57-52-0

ITF NJEMAČKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6554B.Westerhof - M.Veldheer 12-76-36-42-0
6555Y.Reuter - C.Van Beem 13-136-31-62-1
6557V.Guenther - K.Cubelic 18-156-76-42-1
6558R.Kern - E.Ejupovic 13-86-27-62-0

ITF SAD F6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6559F.Lakat - R.Smith 16-153-66-32-1
6560N.Nakagawa - D.Thomas 12-76-36-42-0
6561T.Ismailov - T.Van Rijthoven v-v0-6v-vv-v
6564A.El Mihdawy - T.Bryde 5-124-61-60-2
6572J.Ore - P.Sakamoto 18-175-76-42-1
6575O.Ram-Harel - S.Riffice 11-166-42-61-2
6586W.Grant - I.Strode 9-134-65-70-2

ITF ŠPANJOLSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1458C.Carli - R.Brancaccio 5-122-63-60-2
1459D.Gimeno-Traver - Y.Chung 12-56-46-12-0
1460E.Tyurnev - D.Vega Hernandez 13-134-66-11-2
1472J.Johansson-Holm - J.Barranco Cosano 10-136-74-60-2
1482P.Meis - B.Zapata Miralles v-v6-4v-vv-v
1483P.Rondoni - P.Licciardi 12-36-16-22-0
5709A.Romero De Avila Senise - J.Schiefer 12-06-06-02-0
5712J.Briand - I.Gakhov 12-56-16-42-0
5713O.Prihodko - N.Mertens 17-147-64-62-1
5714I.Lopez Morillo - A.Igoshin 8-124-64-60-2
5715L.Giustino - G.Den Heijer 18-136-76-42-1
5716D.Jorda Sanchis - A.Chepelev 12-56-26-32-0
5717R.Noguchi - E.Esteve Lobato 5-122-63-60-2

ITF ŠPANJOLSKA F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5762B.Santanna/D.Vega Hernandez - A.Igoshin/M.Khomentovskiy 20-156-34-62-1
5813M.Fornell-Mestres/B.Zapata Miralles - L.Giustino/E.Guell Bartrina v-vv-vv-vv-v

ITF TUNIS F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1551D.Bojanovic - M.Hovhannisyan 8-124-64-60-2
1633L.Gelhardt - T.Paroulek 4-122-62-60-2
1634L.Lokoli - F.Quadri 12-06-06-02-0
1636M.Haylaz - R.Ortega-Olmedo 4-122-62-60-2
1637M.Konecny - M.Brugnerotto 12-16-06-12-0
5659A.Aleshchev - F.Leonardi 4-120-64-60-2
5660G.Blancaneaux - A.Avidzba 12-66-46-22-0
5674K.Zuk - L.Mitjana 10-134-66-70-2
5675A.Ouakaa - L.Vejvara 18-156-76-42-1
5676M.Makhlouf - O.Krstev 12-163-66-41-2

ITF TUNIS F4 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5658D.Jandric/R.Ortega-Olmedo - M.Dijkhuizen/E.Dischinger 9-136-73-60-2

ITF TURSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5632F.Cipolla - F.Ornago 13-96-37-62-0
5633T.Wang - T.Lee 12-36-06-32-0

ITF TURSKA F4 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5634M.Ono/K.Tagashira - T.Kiyamov/M.Ratniuk 4-122-62-60-2
5635S.L.Hernandez Ramirez/N.Mashtakov - D.Galoppini/D.Kekez 18-122-66-32-1
5636V.Alekseenko/V.Melnic - M.Korovin/I.Nedelko 13-97-66-32-0

WTA ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4318(+2.5)E.Makarova - A.Pavlyuchenkova(20,5) 12-86-46-42-0
4319(+3.5)E.Vesnina - P.Kvitova(20,5) 2-122-60-60-2
4320(-5.5)J.Goerges - M.Sakkari(19,5) 13-86-27-62-0
4322(+4.5)S.Cirstea - D.Cibulkova(20,5) 7-135-72-60-2
4323(+4.5)V.Zvonareva - K.Bertens(19,5) v-v6-4v-vv-v
5573(-2.5)T.Bacsinszky - E.Rybakina(20,5) 7-124-63-60-2
5574(-1.5)I.Begu - A.Petkovic(21,5) 13-77-66-12-0
5578(-3.5)R.Vinci - T.Martincova(20,5) 12-46-26-22-0
5579(+4.5)V.Kuzmova - D.Kasatkina(20,5) 11-136-14-61-2
5586(-4.5)C.Wozniacki - A.Potapova(20,5) 12-16-06-12-0

WTA ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1783D.Jurak/R.Voracova - A.Kalinskaya/V.Lapko 6-123-63-60-2
1784G.Dabrowski/Y.Xu - V.Kudermetova/L.Marozava 12-66-26-42-0
1785L.Arruabarrena/Rosolska Ali - A.Kudryavtseva/K.Srebotnik 3-123-60-60-2
1819M.Barthel/N.Geuer - N.Melichar/K.Peschke 12-36-16-22-0
1830V.Pogrebnyak/E.Rybakina - T.Bacsinszky/V.Zvonareva 0-120-60-60-2
1884Y.Sizikova/D.Yastremska - P.Monova/A.Potapova 12-46-16-32-0

WTA TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1562(+1.5)L.Zhu - E.Bouchard(21,5) v-v6-15-7v-v
1610(-5.5)T.Babos - A.Rodionova(19,5) 12-56-36-22-0
4327(+1.5)L.Cabrera - D.Jakupovic(20,5) 1-120-61-60-2
4328(-4.5)S.Lisicki - Y.Zhang(19,5) 14-156-31-62-1
5587(+3.5)Y.Duan - K.Kozlova(21,5) 14-166-32-61-2
5588(-4.5)Y.Putintseva - K.Chang(20,5) 13-96-37-62-0
5589(+1.5)Z.Diyas - M.Niculescu(20,5) 10-130-66-11-2

WTA TAIPEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037Chan C-W/E.S.Liang - L.Kichenok/N.Kichenok 6-122-64-60-2
1038E.Hozumi/J.Namigata - Hsu C-W/Lee Y-H 13-86-27-62-0
1039K.C.Chang/C.J.Chuang - P.Plipuech/P.Thombare 18-112-66-32-1
1040T.Babos/Chan H-C - A.Blinkova/M.Linette 19-113-66-02-1
1042X.Han/C.Liang - Y.Y.Duan/Y.Wang 5-130-65-70-2
1043Z.Diyas/Y.Putintseva - N.Hibino/O.Kalashnikova 3-122-61-60-2

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4397(+4.5)Fjolnir - Ir Reykjavik(54,5) 24-28
4398(-2.5)Haukar - Stjarnan(53,5) 33-26

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6613(-7.5)Medvedi - Dinamo-Viktor(57,5) 28-22

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4763(+4.5)Aranas - Malmo(51,5) 20-27
4764(+2.5)Hammarby - Alingsas(52,5) 23-19
4765(+4.5)Ov Helsingborg - Lugi(52,5) 23-24
4769(+2.5)Ystads If - Kristianstad(53,5) 29-29

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6524Concilig Volei Bauru - Banana Boatpraia Cl. 0-10-22-3
6526Ec Pinheiros - Barueri 1-01-12-3
6530Cristovao&Caetano - Cc Valinhos 0-11-13-1
6531Fluminense F.C - Sesc Rj 0-10-20-3

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3956C.S. Arcada Galati - Ach Bled 0-11-12-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6535Brno - Ravenna 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2374Woori Card Wibee - Kb Insurance Stars 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2373Ibk Altos - Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass 1-02-03-2

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6089Toulouse - Scc Berlin 0-11-11-3
6090Noliko Maaseik - Kedzierzyn Kozle 1-01-13-2

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6755Habo - Falkenberg 0-11-12-3
6756Sollentuna Vk - Vingaker 0-11-13-1

EPFUTSAL

Br. Susret Kraj
5211Slovenija - Srbija 2-2
5213Rusija - Poljska 1-1
5214Portugal - Rumunjska 4-1
5222Spanjolska - Francuska 4-4

CITY EVENT STOCKHOLM DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6201L.Aerni - S.F.Solevaag 1-0
6202S.Gross - R.Zenhaeusern 0-1
6203M.Hirscher - C.Noel 1-0
6224H.Kristoffersen - L.Strasser 0-1
6225M.Matt - L.K.Haugen 1-0
6226A.Myhrer - J.Nordbotten 1-0
6229D.Ryding - M.Hargin 0-1
6230D.Yule - M.Schwarz 1-0

CITY EVENT STOCKHOLM DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6408K.Gallhuber - D.Feierabend 1-0
6409F.Hansdotter - R.Stiegler 1-0
6410N.Haver Loeseth - K.Truppe 1-0
6411W.Holdener - L.Duerr 1-0
6416M.Meillard - G.Geiger 0-1
6423B.Schild - C.Costazza 1-0
6424A.Swenn Larsson - I.Curtoni 0-1
6428P.Vlhova - M.Wallner 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 251224314045
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2639446486
arrow BL Belgija Keno 20/70 12345232425333435364649545556576070
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 78152029
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 410252630
arrow CO Connecticut 6/44 122635414244
arrow DA Multi-Daily A 6/99 131423376798
arrow DB Multi-Daily B 6/99 121942465976
arrow DC Multi-Daily C 6/99 112340435371
arrow EM Euro Millions 5/50 1115212735
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 57131520252728293739464753545558626566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 34141517202126272829313242444748555866
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 36111235
arrow FK Finska Keno D 20/70 13478101518242628303237394245525356
arrow FQ Finska Keno V 20/70 13121322253032333641424445474854566063
arrow FT Finska Keno T 20/70 2671214161923333539424552555763676870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23489111219282930323435384849536364
arrow HO Hong Kong 6/49 4711124049
arrow IT Italija 6/90 223947497789
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1561315172427283134353639475152535460
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13469121318273136394547515455565759
arrow LM Latvija Keno M 20/62 68111315172425273133374344454748525962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1124273437
arrow NP New York Pick 10 20/80 2681012183235364250536165686970727680
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3591721222428293340414554575961667579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 914161721313738404550525357586470727579
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 36212227
arrow PO Poljska 6/49 2421434849
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41113284547
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2941424957
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 15132527
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 567911152021313233384246495169737475