Srijeda 31.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8124Maroko - Libija --0-01-1
8125Az Alkmaar - Fc Zwolle --2-14-1
8126Southampton - Brighton supergol gosti-0-11-1
8127Chelsea - Bournemouth supergol gosti-0-00-3
8128Manchester City - West Brom supergol domaći-1-03-0
8129Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes domaći-0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3904Maroko - Libija domaći730-01-1
4431Sudan - Nigerija gosti170-10-1

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6522Standard Liege - Club Brugge domaći192-04-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2620Real Potosi - Universitario Sucre gosti51-34-4

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1398Avai - Concordia Sc gosti90-20-2
1399Brusque - Criciuma domaći361-02-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Fortaleza - Tirandentes Ce domaći550-02-1

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2581Rio Verde Go - Vila Nova gosti120-11-2
8233Atletico Go - Anapolis --0-00-0
8234Ipora Go - Itumbiara domaći141-01-0
8235Anapolina - Aparecidense domaći21-11-1
8236Goias - Gremio Anapolis Go domaći161-02-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2377Nova Iguacu - Bragantino Sp domaći451-01-1
2379Boavista Rj - Internacional gosti80-01-1
2381Caldense - Fluminense gosti900-00-1
2396Aimore Rs - Cuiaba domaći231-01-2
2397Tubarao - America Rn domaći262-02-0
2398Uberlandia - Ituano Sp domaći600-02-0
2425Cordino - Nautico Pe domaći291-01-1
2438Itabaiana - Joinville gosti800-00-1
2455Treze - Figueirense gosti210-10-2
2505Madureira Rj - Sao Paulo Sp gosti170-10-1
2507Floresta Ce - Botafogo Pb gosti60-10-2
5315Independente Pa - Sampaio Correa Ma gosti450-10-1
5317Interporto To - Juventude --0-00-0
5319Real Desportivo Ariquemes Ro - Londrina Pr gosti280-10-1
5320Fluminense De Feira - Santa Cruz Pe domaći411-02-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5424Abc - Globo Rn domaći251-02-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8284Desportivo Brasil Sp - Ge Osasco Sp --0-00-0
8285Monte Azul - Matonense Sp domaći830-01-0
8286Rio Branco Sp - Ad Manthiqueira domaći61-02-1
8287Taboao Da Serra Sp - Rio Preto gosti380-11-1
8288Capivariano Sp - Ec Sao Bernardo Sp gosti121-12-1
8289Mogi Mirim - Atibaia Sp domaći132-13-4
8290Noroeste - Uniao Barbarense domaći421-01-0
8294Olimpia Sp - Barretos Sp gosti151-11-2
8295Portuguesa Santista - Sao Carlos Sp domaći610-01-0
8301Velo Clube Sp - Marilia gosti320-11-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5135Apollon Limassol - Apoel Nicosia domaći261-11-2
5136Ethnikos Achnas - Aris Limassol gosti320-20-4
5201Paphos Fc - Anorthosis Famagusta gosti410-10-1
5202Aek Larnaca - Doxa Katokopias domaći24-04-0

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5967Chapecoense Sc - Nacional De Football gosti740-00-1
5968Universidad De Concepcion - Vasco Da Gama gosti30-20-4

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1336Al Masry - Talaea El Gaish --0-00-0
1338Enppi - El Zamalek --0-00-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5486Chelsea - Bournemouth supergol gosti510-00-3
5487Everton - Leicester supergol domaći252-02-1
5497Newcastle - Burnley supergol domaći650-01-1
5498Southampton - Brighton supergol gosti140-11-1
5549Manchester City - West Brom supergol domaći191-03-0
5550Stoke - Watford supergol --0-00-0
5560Tottenham - Manchester Utd domaći12-02-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3931Exeter - Forest Green domaći510-02-0

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3294Monaco - Montpellier supergol domaći152-02-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8333Aiginiakos Fc - Trikala --0-00-0
8334Anagennisi Karditsas - Kallithea gosti152-12-1
8335Apollon Kalamarias - Aoc-Kissamikos gosti610-00-1
8336Panegialios - Apollon Larisas gosti460-00-1
8337Panserraikos - Ergotelis gosti880-00-1
8342Sparti - Panachaiki 2005 --0-00-0
8343Veria - Aris gosti900-00-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6949Coban Imperial - Deportivo Guastatoya domaći121-02-0
6957Marquense - Csd Comunicaciones gosti80-10-1
8345Csd Municipal - Deportivo Malacateco domaći510-02-0
8347Deportivo Sanarate - Petapa domaći101-04-0
8348Suchitepequez - Siquinala Fc gosti630-01-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4252Cd Real Sociedad - Lobos Upnfm gosti50-11-1
6959Cd Marathon - Juticalpa Fc vv-vv-vv-v
6960Cd Motagua - Cd Honduras Progreso domaći301-03-0
6961Cd Platense - Real Cd Espana vv-vv-vv-v

ITALIJA COPPA PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8182Torino U19 - Roma U19 gosti261-12-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6585Milan - Lazio supergol --0-00-0

ITALIJA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3882Milan - Lazio - - - -

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8183Boys Town - Uwi Fc gosti200-10-2
8184Humble Lions Fc - Reno Fc --0-00-0
8185Sandals South Coast Fc - Harbour View Fc domaći670-01-0
8186Tivoli Gardens - Portmore United gosti361-11-2
8187Cavaliers Fc - Montego Bay United --0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3951Ajax Cape Town - Orlando Pirates domaći122-03-0
3953Supersport United - Amazulu gosti530-00-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2621Millionarios - Atletico Nacional --0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4391Universidad De Costa Rica - Deportivo Saprissa domaći560-01-0
4392Limon - Herediano gosti900-00-1
4393Cartagines - Santos Dg gosti300-10-3
4394Municipal Liberia - Carmelita gosti540-00-1
4395Perez Zeledon - Ad Municipal Grecia domaći790-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2431Min. De Zacatecas - Juarez Fc domaći162-04-2
2432Dorados De Sinaloa - Alebrijes De Oaxaca domaći31-11-2

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8131Meksiko - Bosna I Hercegovina gosti80-01-0

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6858Az Alkmaar - Fc Zwolle domaći212-14-1
6862Feyenoord - Psv Eindhoven domaći32-02-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5510Boavista - Maritimo gosti91-12-1
5511Chaves - Setubal domaći101-12-2
5513Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes domaći840-01-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6443Leixoes - Ac Viseu domaći451-01-1
6446Nacional Madeira - Oliveirense -vv-vv-v
6449Penafiel - Porto B domaći261-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Ceahlaul Piatra Neamt - Csm Pascani domaći51-12-2
1135Dacia Unirea Braila - Cs Sporting Liesti gosti900-00-1
1136Borac Banja Luka - Cibalia domaći201-03-0
1137Usti Nad Labem - Teplice U21 domaći22-15-1
1138Nk Novigrad - Gyirmot gosti101-11-1
1139Ripensia Timisoara - National Sebis domaći382-02-1
1140Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja domaći401-01-0
1141Fc Slutsk - Slavia Mozyr domaći800-02-0
1142Teplice - Shakhter Soligorsk domaći141-11-2
1143Nk Sesvete - Nk Vinogradar domaći500-02-0
1144Pobeda - Javor Ivanjica gosti30-21-4
1145Slavoj Vysehrad - Graffin Vlasim gosti161-32-5
1148Ceske Budejovice - Blau Weiss Linz --0-00-0
1149Sibenik - Zadar gosti131-21-2
1168Inter Zapresic - Lokomotiva Zagreb domaći840-01-0
1317Rudar Velenje - Budafok domaći271-02-2
1323Kremin Kreminchuh - Hirnyk Sport Komsomolsk gosti70-11-1
1324Universitatea Cluj - Unirea Alba Iulia domaći42-03-1
1325Viktoria Zizkov - Mas Taborsko domaći401-03-1
1326Zalaegerszeg - Nafta Lendava domaći-2-05-0
1327Gerasd. Stammersd. - Schwechat gosti390-10-1
1329Flora Tallinn - Nomme Kalju gosti101-11-2
1332Bellinzona - Yverdon-Sport gosti840-00-2
1334Cobh Ramblers - Waterford gosti500-00-1
1335Shanghai Shenxin - Dundalk domaći161-01-1
1389New England Revolution - New York Red Bull gosti112-24-3
1394Podbeskidzie Bielsko-Biala - Podhale Nowy Targ domaći162-03-0
1395Zurich - Winterthur gosti450-11-1
1396Slavoj Trebisov - Humenne domaći451-02-0
1397Ujpest - Slovan Bratislava gosti550-01-2
8135Khimki - Veles gosti81-11-1
8136Politehnica Timisoara - Acs Giroda domaći82-06-0
8137Viktoria Zizkov - Fk Mas Taborsko domaći411-03-1
8138Odd Bk - Odense domaći381-03-1
8139Honka - Lahti gosti280-11-4
8140Honved - Balmazujvaros --0-00-0
8141Slavia Prague - Guangzhou Evergrande domaći13-05-1
8357Metro Stars - White City Woodville domaći41-13-1
8358Gryf Wejherowo - Chrobry Glogow gosti240-11-1
8359Bangkok United - Air Force United Fc domaći53-25-2
8360Budaorsi - Bkv Elore domaći102-06-0
8361Cf Reus Deportiu - Jonkopings Sodra domaći22-13-1
8362Fk Borac - Radnik Surdulica gosti131-21-2
8371Lucko - Vrbovec domaći153-05-1
8372Paksi Se - Soroksar domaći580-01-0
8374Vasas Budapest - Mtk Budapest gosti320-11-2
8375Rozwoj Katowice - Ruch Chorzow gosti61-21-4
8376Fk Renova - Fk Macva gosti81-32-3
8377Skalica - Frydek Mistek domaći61-02-0
8378Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice --0-00-0
8379Gyori Eto - Lokomotiva Zvolen gosti121-12-1
8391Siofok - Monori Se --0-04-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8216Al Khaleej - Al Kawkab gosti890-00-2
8223Najran Sc - Dhamk gosti300-21-4
8224Al Wehda - Al Nojoom gosti51-21-2
8232Jeddah Club - Al Tai gosti141-12-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1096Ross County - Aberdeen gosti280-32-4
4425Hibernian - Motherwell domaći281-02-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1088Stirling Albion - Cowdenbeath domaći351-01-0

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8237Fraserburgh - Rangers gosti150-10-3

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8349Club Deportivo Iruna - Beti Kozkor domaći470-02-0

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8986Leganes - Sevilla supergol gosti210-11-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8268Avenir Sportif Gabesien - Esperance Sportive De Tunis gosti570-01-1
8269Club A Bizertin - Co Mednine domaći451-02-1
8270Club Afrique - Kairouanaise domaći53-03-0
8271Cs Sfaxien - Stade Gabesien --0-00-0
8272Us Ben Guerdane - Es Metlaoui gosti381-12-1
8273Es Sahel - Esperance Sportive Zarzis domaći23-03-1
8274Manastir - Stade Tunisien domaći640-01-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9010Akhisar Bld Spor - Kayserispor domaći890-01-0
9011Giresunspor - Fenerbahce gosti260-11-2

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1005(-5.5)Boca Juniors - Estudiantes De Bahia Blanca(162,5) 76-76 / 90-93
1006(+1.5)Comunicaciones - Gimnasia Indalo(167,5) 100-92
1007(-5.5)Penarol Mar Del Plata - Salta Basket(163,5) 81-68
1008(-5.5)La Union Formosa - Ciclista Olimpico De La Banda(156,5) 86-81

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7656(-13.5)Siauliai - Tyco Rapla(162,5) 107-77

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1031(-16.5)Bauru Sp - Joinville&Aabj(152,5) 88-41
1033(-1.5)Basquete Cearense - Universovitoria(148,5) 78-77

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6738(-5.5)Zenit Saint Petersburg - Lietuvos Rytas Vilnius(172,5) 113-100
6739(-8.5)Darussafaka - Galatasaray Sk(153,5) 77-63
6740(-15.5)Lokomotiv Kuban - Buducnost Podgorica(151,5) 77-66
6741(-14.5)Bayern Munich - Torino(166,5) 107-81
6743(-5.5)Cedevita Zagreb - Trento(157,5) 77-81
6745(+2.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Uniks Kazan(152,5) 69-69 / 77-83

EUROKUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1297(-9.5)Hatay Bsb - Ksc Szekszard(146,5) 98-65
1298(-11.5)Venezia - Good Angels Kosice(135,5) 63-73
1300(+3.5)Ragusa - Citylift Girona(140,5) 72-78

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7627(-15.5)Yakin Dogu Universitesi - Nadezhda Orenburg(149,5) 93-71
7629(-25.5)Dynamo Kursk - Ccc Polkowice(156,5) 83-73
7630(-4.5)Uniqa Euroleasing Sopron - Bourges Basket(134,5) 57-50
7637(+4.5)Wisla Krakow - Fenerbahce Sk(145,5) 62-68
7638(+27.5)Basket Lattes Montpellier - Ummc Jekaterinburg(139,5) 61-100
7639(+1.5)Esb Villeneuve - Galatasaray(140,5) 76-62
7643(+6.5)Mithra Castors Braine - Usk Praha(144,5) 71-75
7644(-4.5)Avenida - Schio(122,5) 65-58

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7650(+2.5)Minsk 2006 - Szolnoki(153,5) 86-61
7651(-3.5)Nevezis - Fortress Lami Ved Kormend(155,5) 81-86
7652(-8.5)Demir Insaat Buyuk. - Alba Fehervar(155,5) 75-78
7653(-6.5)U Bt Cluj Napoca - Dexia Mons Hainaut(154,5) 77-80
7654(-12.5)Le Portel - Kataja Joensuu(157,5) 90-68
7655(-7.5)Mornar - Bakken Bears(171,5) 74-74 / 76-87

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6716(+15.5)Kia Picanto - Talk N Text Tropang(191,5) 85-90
6717(+4.5)Phoenix Petroleum - Alaska Aces(192,5) 75-93

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7999(+7.5)Lapuan Korikobrat - Korikouvot Kouvola(168,5) 99-72
8000(-9.5)Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls If(169,5) 92-89

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7998(+39.5)Zagreb - Zadar(180,5) 70-120

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8014(-6.5)Incheon Elephants - Busan Kt Sonicboom(166,5) 82-69
8015(-3.5)Mobis Phoebus - Seoul Sk Knights(165,5) 78-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8013(-6.5)Kb Stars W - Samsung Blue Minx W(143,5) 75-69

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1035(+8.5)Bayi Rockets - Qingdao Eagles(204,5) 107-117
1036(-11.5)Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Golden Bulls(206,5) 109-91

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1040(-6.5)Bk Jekabpils - Valmiera(145,5) 81-66

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6720(+3.5)Enisey Krasnoyarsk - Pinar Karsiyaka(164,5) 74-81
6721(+6.5)Royal Hali Gaziantep - Enbw Ludwigsburg(153,5) 67-72
6722(-8.5)Monaco - Ucam Murcia(155,5) 83-75
6729(-5.5)Paok - Neptunas Klaipeda(161,5) 91-70
6730(-3.5)Bbc Bayreuth - Venezia(158,5) 89-81
6731(+2.5)Telindus Oostende - Cez Nymburk(157,5) 73-79
6732(-11.5)Avellino - Aris(144,5) 79-66
6733(-12.5)Iberostar Tenerife - Chalon Sur Saone(152,5) 82-62

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4736(-8.5)Capitanes - Correcaminos Uat Victoria(170,5) 94-66
4737(-12.5)Soles De Mexicali - Abejas De Guanajuato(177,5) 113-72
6734(-12.5)Soles De Mexicali - Abejas De Guanajuato(175,5) 95-99
6735(-7.5)Capitanes - Correcaminos Uat Victoria(171,5) 84-86

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000(-6.5)Indiana Pacers - Memphis Grizzlies(203,5) 105-101
1001(+2.5)Atlanta Hawks - Charlotte Hornets(211,5) 110-123
1002(+6.5)Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers(210,5) 116-108
1004(-5.5)Boston Celtics - New York Knicks(204,5) 103-73
1302(+2.5)Orlando Magic - Los Angeles Lakers(217,5) 127-105
1303(-7.5)Portland Trail Blazers - Chicago Bulls(213,5) 124-108
1304(+3.5)Phoenix Suns - Dallas Mavericks(207,5) 102-88
4487(-2.5)Cleveland Cavaliers - Miami Heat(212,5) 91-89

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4453(+5.5)East Carolina Pirates - Tulane Green Wave(144,5) 67-67 / 69-71
4454(-13.5)Michigan State Spartans - Penn State Nittany Lions(140,5) 76-68
4455(-10.5)Tennessee Volunteers - Louisiana State Tigers(141,5) 84-61
4456(-10.5)Cincinnati Bearcats - Houston Cougars(132,5) 80-70
4458(-7.5)Davidson Wildcats - La Salle Explorers(142,5) 84-65
4459(+7.5)George Mason Patriots - St Bonaventure(147,5) 69-85
4460(-3.5)George Washington Colonials - Duquesne Dukes(130,5) 73-75
4461(+8.5)Iowa State Cyclones - West Virginia Mountaineers(148,5) 93-77
4462(-16.5)Miami-Florida Hurricanes - Pittsburgh Panthers(129,5) 69-57
4463(-6.5)Seton Hall Pirates - Providence Friars(146,5) 73-57
4465(-4.5)St. Joseph`s Hawks - Saint Louis Billikens(135,5) 59-60
4466(-9.5)Virginia Cavaliers - Louisville Cardinals(124,5) 74-64
4467(+1.5)Bradley Braves - Chicago Ramblers(129,5) 69-67
4468(-3.5)Evansville Purple Aces - Northern Iowa Panthers(124,5) 57-49
4469(+1.5)Georgia Tech Yellow Jackets - Syracuse Orange(124,5) 55-51
4470(-2.5)Valparaiso Crusaders - Indiana State Sycamores(145,5) 69-63
4471(+4.5)Wake Forest Demon Deacons - Florida State Seminoles(155,5) 76-72
4472(-14.5)Purdue Boilermakers - Maryland Terrapins(146,5) 75-67
4473(-3.5)South Carolina Gamecocks - Mississippi State Bulldogs(135,5) 76-81
4474(+7.5)South Florida Bulls - Memphis Tigers(127,5) 74-86
4475(-5.5)Alabama Crimson Tide - Missouri Tigers(136,5) 60-69
4476(+2.5)Boston College Eagles - Virginia Tech Hokies(156,5) 71-71 / 80-85
4477(-5.5)Central Florida Knights - Connecticut Huskies(124,5) 70-61
4478(+5.5)Colorado State Rams - Wyoming Cowboys(150,5) 72-72 / 86-91
4479(-2.5)Marquette Golden Eagles - Butler Bulldogs(155,5) 72-92
4480(-7.5)Texas Tech Red Raiders - Texas Longhorns(129,5) 64-64 / 73-71
4481(-3.5)Utah State Aggies - New Mexico Lobos(147,5) 89-80
4482(-5.5)Cal Poly Mustangs - California Riverside(136,5) 71-68
4483(+11.5)Washington St Cougars - Arizona Wildcats(151,5) 72-100
4484(-2.5)Long Beach State 49ers - California Irvine(147,5) 68-75
4485(-7.5)Nevada Wolf Pack - Fresno St Bulldogs(147,5) 102-92
4486(-17.5)Unlv Runnin Rebels - San Jose State Spartans(148,5) 76-67

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6736(-6.5)Turow Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia(168,5) 73-82

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1315(-16.5)Bc Timba Timisoara - Bc Mures(157,5) 92-63
1316(+4.5)Scm Universitatea Craiova - Csm Oradea(172,5) 88-90

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1305(-1.5)Bk 04 Ac Lb Snv - Mbk Handlova 91-73
1312(-0.5)Bk Iskra Svit - Bc Prievidza 77-85
1313(-9.5)Bk Levice Patrioti - Mbk Rieker Komarno 88-64
1314(+14.5)Karlovka Bratislava - Inter Bratislava 89-92

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7949(-1.5)Jesenice - Ek Zell Am See(5,5) 1-06-2
7950(-1.5)Olimpija Ljubljana - Hc Groden(5,5) 2-26-2
7951(+1.5)Red Bull Hockey Juniors - Ritten Sport(5,5) 1-12-4
7952(-1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Ehc Bregenzerwald(5,5) 0-14-3
7953(-1.5)Val Pusteria - Ec Kac Ii(5,5) 1-03-2
7954(-1.5)Asiago - Hc Neumarkt Riwega(5,5) 2-08-0
7955(-1.5)Cortina - Fassa(5,5) 4-18-5

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7835(-1.5)Ceske Budejovice - Kadan(5,5) 3-18-1
7836(-1.5)Hc Havirov Panthers - Hc Frydek Mistek(5,5) 1-13-1
7837(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Benatky Nad Jizerou(5,5) 2-06-0
7838(-1.5)Kladno - Karlovy Vary(5,5) 0-00-4
7839(-1.5)Slavia Prague - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 0-25-4
7840(-1.5)Stadion Litomerice - Horacky Fk Trebic(5,5) 1-14-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7944(+1.5)Milton Keynes Lightning - Manchester Storm(6,5) 1-11-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2172(-1.5)Tappara - Jyp(5,5) 1-12-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7768(+1.5)Heki - Sapko(5,5) 1-34-4
7769(+1.5)Hermes - Keupa Ht(5,5) 1-14-3
7770(-1.5)K-Vantaa - Roki(5,5) 2-24-4
7771(-1.5)Kettera - Iisalmen Peli-Karhut(5,5) 2-05-3
7772(-1.5)Leki - Espoo United(5,5) 0-10-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1565(+1.5)Flint Firebirds - Saginaw Spirit(6,5) 1-02-2
1569(-1.5)Owen Sound Attack - Barrie Colts(6,5) 1-04-2
1570(-1.5)Marie Greyhounds - Sudbury Wolves(6,5) 0-04-0

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5435(-1.5)Regina Pats - Prince George Cougars(6,5) 1-14-1
5439(-1.5)Saskatoon Blades - Red Deer Rebels(6,5) 0-10-2
5440(-1.5)Kootenay Ice - Edmonton Oil Kings(6,5) 0-12-5
5441(+1.5)Kamloops Blazers - Medicine Hat Tigers(6,5) 1-03-1
5442(-1.5)Portland Winter Hawks - Everett Silvertips 0-03-0
5443(-1.5)Vancouver Giants - Calgary Hitmen(6,5) 1-04-1
5445(+1.5)Tri-City Americans - Victoria Royals 4-07-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1060(-1.5)Toronto Maple Leafs - New York Islanders(5,5) 2-05-0
1061(-1.5)Detroit Red Wings - San Jose Sharks(5,5) 0-01-1
1062(-1.5)Washington Capitals - Philadelphia Flyers(5,5) 0-25-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4519(+1.5)Gjovik Mammuts - Hasleloren Ishockey 1-42-6
4520(-1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Furuset 1-14-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2145(-1.5)Eisbaren Berlin - Augsburger Panthers(5,5) 0-02-3
2149(-1.5)Erc Ingolstadt - Iserlohn Roosters(5,5) 1-03-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7764(-1.5)Ceng Tou - Sp. Nizhny Tagil(5,5) 0-01-0
7765(+1.5)Krs Heilongjiang - Chelyabinsk(5,5) 0-11-2
7766(+1.5)Ermak Angarsk - Saryarka(5,5) 0-20-6
7767(-1.5)M Novokuznetsk - Kazzinc Torpedo(5,5) 2-02-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1051(+1.5)Ladja Togliatti U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 0-02-2
1052(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Sarmaty Orenburg U20(5,5) 2-05-7
1053(-1.5)Irbis Kazan U20 - Altai U20(5,5) 2-14-1
1054(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 0-02-4
1055(+1.5)Vityaz U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 3-25-2
1056(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 0-22-2
1058(-1.5)Avto U20 - Tyumenskiy Legion U20(5,5) 0-04-1
1059(+1.5)Tolpar U20 - Mamonty Yugry U20(5,5) 0-41-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7753(-1.5)Almtuna Is - Tingsryd(5,5) 1-03-3
7754(-1.5)Bjorkloven - Bofors(5,5) 1-03-1
7755(+1.5)Hc Vita Hasten - Timra(5,5) 1-03-1
7756(-1.5)Ik Pantern - Aik(5,5) 0-13-5
7757(-1.5)Modo - Oskarshamn(5,5) 1-04-1
7758(+1.5)Sodertalje - Leksand(5,5) 2-03-0
7759(-1.5)Troja Ljungby - Vastervik(5,5) 0-02-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3937(-1.5)Rapperswil - Ajoie(5,5) 1-01-1

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4538S.Robert - E.King 12-56-16-42-0
4539A.Whittington - Y.Nishioka 11-146-22-61-2
4540Y.Takahashi - D.Altmaier 9-136-73-60-2

CHALLENGER BURNIE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065A.Harris/L.Saville - B.Klein/B.Mousley 20-237-65-71-2
1066M.Purcell/A.Whittington - Z.Li/S.Robert 18-172-66-32-1

CHALLENGER DALLASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078J.Hiltzik - J.Jung 11-166-41-61-2
1079T.Paul - D.Kudla 10-136-74-60-2
1080D.Koepfer - G.Oliveira 13-56-07-52-0
1081T.Smyczek - A.Collarini 12-86-46-42-0
1087M.Kecmanovic - A.Krajicek 20-197-66-72-1
1103K.Nishikori - M.Bachinger 16-144-66-42-1
1562M.Mcdonald - F.Tiafoe 15-147-52-62-1
1563B.Klahn - T.Fritz 16-154-66-21-2

CHALLENGER DALLAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5591D.Novikov/G.Oliveira - F.Peliwo/B.Schnur 12-86-46-42-0
5593H.Johnson/Y.Johnson - L.Bambridge/D.Kudla 6-123-63-60-2
5595L.Paes/J.Salisbury - A.Bury/H.Y.Peng 28-234-66-12-1
5596R.Gonzales/H.Reese - M.Mcdonald/T.Paul v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER QUIMPERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073D.Brown - M.Janvier 12-183-67-61-2
1074U.Ignatik - C.Hemery 8-124-64-60-2
1415(-1.5)A.Hoang - J.Kovalik(22,5) 12-76-36-42-0
6073(-2.5)G.Barrere - T.Lamasine(22,5) 16-185-76-41-2
6074(-2.5)M.Klizan - D.Guez(21,5) 18-136-76-22-1
6075(+1.5)S.Napolitano - Y.Maden(22,5) 16-143-67-62-1

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067K.Skupski/N.Skupski - S.Clayton/D.Pel 13-106-47-62-0
1564M.Basic/A.Setkic - S.Arends/A.Sancic 4-124-60-60-2
1642A.De Greef/R.Ojeda Lara - G.Barrere/J.Eysseric 7-123-64-60-2
1676R.Arneodo/H.Nys - A.Mies/J.Omara 23-157-56-72-1
1677R.Junaid/T.Matsui - M.Draganja/T.Draganja 19-187-52-62-1

ITF EGIPAT F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1286J.Sinner - A.Goveas 12-86-46-42-0
1287P.Martinez Portero - M.De Krom 13-77-66-12-0
1288S.Fukuda - P.Vivero Gonzalez 13-146-23-61-2
1289T.Papik - D.Nguyen 13-76-27-52-0
1290A.Khomich - D.Zarichanskiy 9-182-67-61-2
1291J.Yamasaki - R.Bonadio 8-132-66-70-2
1292M.Gengel - J.Pospisil 13-106-47-62-0
1293O.Salman - J.Tatlot 10-177-50-61-2
1294H.Bava - L.Chaix 12-66-46-22-0
1295V.Kopriva - E.Couacaud 17-137-64-62-1
1296V.Manafov - M.Tikhomirov 12-76-36-42-0

ITF NJEMAČKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1205C.Negritu - M.Rosenkranz 11-154-66-31-2
1206M.Netuschil - H.Voljacques 16-174-66-41-2
1207D.Boehler - P.Michnev v-v7-54-6v-v
1254K.Wehnelt - A.Kuerschner 12-06-06-02-0
1255P.Torebko - J.Paz 16-157-63-62-1
1262S.Boltz - G.Diarra 12-36-26-12-0
1263J.Ficovich - M.Lescure 16-146-14-61-2
1264I.Sijsling - F.Reboul 12-86-46-42-0

ITF NJEMAČKA F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1204E.Ejupovic/Y.Sabanin - M.Greven/A.Mannapov 18-196-34-61-2

ITF SAD F6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1278B.Kozlov - G.Da Silva 13-183-67-61-2
1279F.Gil - C.Johns 12-26-06-22-0
1280M.Chazal - J.Hernandez Serrano 13-77-66-12-0
1281P.Daciek - J.Pratt 10-136-74-60-2
1282R.Nijboer - A.Gomez 9-151-66-31-2
1283L.Wessels - F.Bergevi 5-124-61-60-2
1284S.Belov - M.Beiler 12-171-67-51-2
1285S.Kirchheimer - G.Olivieri 13-106-47-62-0

ITF ŠPANJOLSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1269D.Gimeno-Traver - D.Jorda Sanchis 13-57-56-02-0
1270A.Igoshin - P.Meis 13-163-66-41-2
1271A.Romero De Avila Senise - P.Toledo Bague 10-134-66-70-2
1273D.Vega Hernandez - A.Alcaraz Ivorra 5-124-61-60-2
1274L.Giustino - O.Prihodko v-vv-vv-vv-v

ITF ŠPANJOLSKA F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1265B.Harris/P.Meis - I.Gakhov/E.Tyurnev 8-133-65-70-2
1266Y.Chung/R.Noguchi - E.Esteve Lobato/P.Toledo Bague v-vv-vv-vv-v
1267B.Santanna/D.Vega Hernandez - P.Licciardi/G.M.Moroni 12-36-26-12-0
1268O.Prihodko/M.Sekulic - A.Cammarata/C.Carli v-vv-vv-vv-v

ITF TUNIS F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1485A.Guerrieri - G.Tresca 12-56-36-22-0
1486A.Rogic Hadzalic - J.Kanar 1-121-60-60-2
1487C.Geens - H.Schott 12-66-46-22-0
1576E.Dischinger - T.Setodji 13-107-66-42-0
1635M.Dijkhuizen - M.Vilella Martinez 5-123-62-60-2
5659A.Aleshchev - F.Leonardi 4-120-64-60-2

ITF TUNIS F4 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1194A.Danes/A.Ouakaa - C.Geens/L.Gelhardt 12-46-16-32-0
1196T.Paroulek/L.Vejvara - C.Silva/T.Turini 7-135-72-60-2
1201A.Guerrieri/F.Leonardi - Y.Wojcik/K.Zuk 13-96-47-52-0
1202J.Kanar/L.Lokoli - G.Blancaneaux/L.Mitjana 13-96-37-62-0
1203M.Haylaz/M.N.Makhlouf - H.Schott/T.Setodji 20-116-34-62-1

ITF TURSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1176D.Dowson - J.Na 15-186-77-51-2
1177M.Ratniuk - P.Brunner 6-123-63-60-2

ITF TURSKA F4 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1171D.Dima/Kim C-E - F.Ornago/A.Petrone 12-56-16-42-0
1172S.Suluoglu/E.Yurtacan - V.Antonescu/P.Grigoriu 2-122-60-60-2

ITF VELIKA BRITANIJA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1184A.Mchugh - Y.Mertens 8-136-72-60-2
1185S.Butler - M.Viola 2-121-61-60-2
1186F.Fallert - R.Schneider 9-133-66-70-2
1188J.Draper - M.Willis 9-133-66-70-2
1189N.Desein - J.Sude 17-145-76-32-1
1190Z.Kolar - W.Trusendi 11-146-75-70-2

ITF VELIKA BRITANIJA F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1180E.Farmer/J.Rose - J.Binding/S.Duncan 4-123-61-60-2
1181J.Findel-Hawkins/L.Johnson - M.Haim/J.Sude 17-194-66-31-2
1182T.Sanghera/I.Stoute - N.Pauffley/M.Willis 3-121-62-60-2
1183W.Trusendi/M.Viola - J.Fearnley/C.Thomson 19-206-76-31-2

WTA ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1111(+5.5)E.Rybakina - C.Garcia(19,5) 18-184-67-62-1
1112(+4.5)V.Zvonareva - J.Ostapenko(20,5) 9-136-73-60-2
1114(+1.5)A.Cornet - D.Kasatkina(21,5) 3-122-61-60-2
1115(-3.5)J.Goerges - R.Vinci(20,5) 13-57-56-02-0
1116(+4.5)K.Mladenovic - D.Cibulkova(20,5) 12-86-46-42-0
4318(+2.5)E.Makarova - A.Pavlyuchenkova(20,5) 12-86-46-42-0
4319(+3.5)E.Vesnina - P.Kvitova(20,5) 2-122-60-60-2
5586(-4.5)C.Wozniacki - A.Potapova(20,5) 12-16-06-12-0

WTA ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1104Y.Sizikova/D.Yastremska - R.Atawo/A.L.Groenefeld 4-123-61-60-2
1105A.Kudryavtseva/K.Srebotnik - M.Barthel/N.Geuer 21-197-54-62-1
1783D.Jurak/R.Voracova - A.Kalinskaya/V.Lapko 6-123-63-60-2
1784G.Dabrowski/Y.Xu - V.Kudermetova/L.Marozava 12-66-26-42-0
1830V.Pogrebnyak/E.Rybakina - T.Bacsinszky/V.Zvonareva 0-120-60-60-2

WTA TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1107(+2.5)S.Lisicki - N.Hibino(21,5) 12-56-46-12-0
1108(-3.5)A.Bogdan - E.Bouchard(20,5) 10-145-75-70-2
1109(+2.5)J.Larsson - M.Linette(21,5) 14-191-67-61-2
1110(+2.5)Y.Wang - P.Parmentier(21,5) 12-66-36-32-0
4529(-4.5)T.Babos - D.Jakupovic(20,5) 16-116-34-62-1

WTA TAIPEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037Chan C-W/E.S.Liang - L.Kichenok/N.Kichenok 6-122-64-60-2
1039K.C.Chang/C.J.Chuang - P.Plipuech/P.Thombare 18-112-66-32-1
1042X.Han/C.Liang - Y.Y.Duan/Y.Wang 5-130-65-70-2
1106C.Lister/Rodionova Ar - N.Hibino/O.Kalashnikova 4-122-62-60-2
4536T.Babos/Chan H-C - E.Hozumi/J.Namigata 12-56-16-42-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4426(-1.5)Kobenhavn H.B. - Midtjylland(49,5) 23-21
4427(-6.5)Team Esbjerg - Ringkobing(51,5) 29-27
4428(-1.5)Tvis Holstebro - Randers(49,5) 18-21
4429(-1.5)Viborg Hk - Nykobing F.(52,5) 33-21

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1063(-14.5)Riihimaen Cocks - Pif(57,5) 42-27

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4399(-7.5)Vs Ibv - Vikingur Reykjavik(53,5) 33-16
4400(-2.5)Afturelding - Fram(55,5) 26-23
4401(-1.5)Valur - Selfoss(55,5) 29-34

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5209(+3.5)Falk Horten - Drammen(54,5) 22-18

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5210(-6.5)Larvik - Sola(52,5) 26-16
5216(-3.5)Storhamar - Byasen Elite(54,5) 34-28

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1064Levanger - Charlottenlund Sk 24-33

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8120(+3.5)Bayer Leverkusen - Thuringer(51,5) 27-28
8121(+4.5)Borussia Dortmund - Bbm Bietigheim(52,5) 26-26

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8130(+3.5)Piotrcovia - Vistal Laczpol Gdynia(53,5) 25-23

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8116(-9.5)Porto Vitalis - Maia-Ismai(54,5) 25-24
8117(+1.5)Cd Sao Bernardo - Boa Hora Fc(55,5) 24-29
8118(+4.5)Xico - Aa Avanca(56,5) 21-27
8119(+1.5)Ac Fafe - Belenenses(52,5) 20-25

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1117(-5.5)Csm Bucuresti - Csu Suceava(56,5) 24-21
1118(-1.5)Csm Focsani 2007 - Baia Mare(51,5) 28-21
1119(-1.5)Scm Politehnica Timisoara - Dobrogea Sud(50,5) 24-23

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8097(+2.5)Csm Bistrita - Sc Municipal Craiova(50,5) 28-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8122(+5.5)Bm Porrino - Rocasa Ace Gran Canaria(54,5) 26-29
8123(-1.5)Bmc Mavi Nuevas Tecnologias - Clinicas Rincon Malaga(49,5) 27-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6596(-2.5)Redbergslids - Guif(54,5) 26-26
6597(-3.5)Savehof - Ricoh Hk(50,5) 27-21

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6603(+2.5)Boden Handball If - Lugi(46,5) 25-23
6604(+6.5)Heid - H65 Hoor(52,5) 21-23

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6602(-6.5)Hk Varberg - Hk Country(54,5) 32-28

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8102(+1.5)Bern - Winterthur(51,5) 28-21
8105(+3.5)Kriens - Kadetten(52,5) 19-32
8106(+1.5)Tv Endingen - Amicitia Zurich(49,5) 21-24

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4497Vc Tirol - Post Schwechat 1-01-13-1

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1043Sada Cruzeiro - Lebesgedorecanoas 1-02-03-0

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4500Verona - Dukla Liberec 1-02-03-0
7864Resovia Rzeszow - Vojvodina Novi Sad 1-02-03-0
7865Evivo Duren - Ziraat Ankara 0-10-22-3
7866Ajaccio - Amriswil 1-02-03-0
7867Montpellier - Shakhter Soligorsk 1-01-12-3
7868Euphony Asse Lennik - Posojilnica Aich Dob 1-02-03-0

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7877Stroitel Minsk - Maliye Milli Piyango 0-11-12-3
7878Foinikas Syros - Montana 0-11-13-2
7879Seat Volley Nafels - Vk Karlovarsko 1-01-13-2
7880Langhenkel Orion Doetinchem - Ugra Surgut 0-10-20-3
7881Prefaxis Menen - Parnu Vk 1-02-03-0
7882Sl Benfica - Cs Steaua Bucuresti 1-01-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7931Kove - Akaa Volley 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7913Suwon Kepco - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7887Daejeon Kgc - Suwon Hyundai 1-02-03-0

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6091Novosibirsk - Chaumont 52 0-11-13-1
6092Fenerbahce - Lube Treia 0-10-20-3
6155Belchatow - Dynamo Moscow 1-01-13-1
6156Friedrichshafen - Paok 1-02-03-0
6159Jastrzebski Wegiel - Zenit Kazan 0-10-20-3
6161Perugia - Knack Roselaere 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4489Prins-Vcv - Taurus 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7930Potsdam - Schweriner 0-10-20-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4488Leixoes Sc - Aa Espinho 0-10-20-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4490Mladost Marina Kastela - Haok Mladost 1-02-02-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4494Linkopings - Lindesberg 1-02-03-0
4496Sollentuna Vk - Degerfors 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7918Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Halkbank Ankara 1-02-03-0
7919Canakkale Belediye - Eczacibasi Istanbul 0-10-20-3
7920Galatasaray - Seramiksan 1-02-03-2
7925Nilufer Belediye Bursa - Fenerbahce 1-01-11-3

EPFUTSAL

Br. Susret Kraj
5214Portugal - Rumunjska 4-1
5222Spanjolska - Francuska 4-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 4813313242
arrow AU Austrija 6/45 31523263840
arrow BC British Colombia BC49 6/49 71418263742
arrow BE Belgija 6/45 51218192944
arrow BL Belgija Keno 20/70 57121721303839434647505556576061636569
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 13744464850
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 322253040
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1821242529
arrow CL Colorado 6/42 7810132432
arrow DA Multi-Daily A 6/99 324245747982
arrow DB Multi-Daily B 6/99 223043516677
arrow DC Multi-Daily C 6/99 101248497279
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 125711151819202129374445515357656670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 14569111219212328303839444647525370
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 613142026
arrow FK Finska Keno D 20/70 12101318192224263336404346474850566167
arrow FL Florida 6/53 152132404146
arrow FQ Finska Keno V 20/70 57121416172024272931323640476163656668
arrow FR Francuska 5/49 416262949
arrow FT Finska Keno T 20/70 810111214192021233234353739445152545556
arrow GE Njemačka 6/49 368262938
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4781314182123293637384043444754616366
arrow GR Grčka 6/49 2322343842
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 101221343738
arrow IR Irska 6/47 2913192145
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 181926344042
arrow KA Kanada 6/49 1727313439
arrow LD Latvija Keno D 20/62 235814151825303536434446485659606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12378141617192126293136404648495259
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3561011141516172030323339454648515662
arrow LU Louisiana 6/40 179163133
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 83233343648
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 67283036
arrow MI Michigan Classic 6/47 31119223246
arrow MS Missouri 6/44 11920333738
arrow NP New York Pick 10 20/80 2361118212328293438454748575961717375
arrow NY New York 6/59 72022244654
arrow OH Ohio Classic 6/49 102123243538
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 212634414344
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 145810162330313436373944465153556873
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46111424253637394245485354576364667377
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2691430
arrow QU Quebec 6/49 21214223243
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4914273436
arrow SK Slovačka 5/35 28142235
arrow SL Slovenija 7/39 2161819262730
arrow SW Švicarska 6/42 2410193036
arrow TE Texas 6/54 11217313440
arrow TK Tennessee Cash 5/35 156818
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 51921424457
arrow UW SAD Powerball 5/69 47144659
arrow VK Viking Lotto 6/48 151633343845
arrow WA Washington 6/49 212334363845
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 48172031
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 5712153742
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 514161726283644464950535556575860697177