Nedjelja 04.02.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Vvv Venlo - Feyenoord domaći-0-01-0
1091Juventus - Sassuolo supergol domaći-4-07-0
1092Basel - Lugano gosti-0-10-1
1093Espanyol - Barcelona supergol --0-01-1
1097Estoril - Sporting Lisbon domaći-2-02-0
1098Benevento - Napoli supergol gosti-0-10-2

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Maroko - Nigerija domaći451-04-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3511Arsenal Sarandi - Gimnasia Lp --0-00-0
3512Estudiantes - Newells domaći231-04-2
3513San Lorenzo - Boca Juniors domaći41-11-1
3514Racing Club - Huracan domaći113-04-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6731Guillermo Brown - Atletico De Rafaela gosti81-11-3
6735San Martin Tucuman - Los Andes domaći700-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6747Defensores De Belgrano - Sacachispas Fc domaći141-02-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5525Brisbane - Melbourne City domaći141-11-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6546Rapid Vienna - Austria Vienna gosti620-01-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2408Anderlecht - Mechelen domaći101-22-2
2409Club Brugge - Charleroi gosti231-23-3
2423Zulte Waregem - Oostende domaći251-11-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6025St Gilloise - Kfco Beerschot Wilrijk domaći211-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4069Real Potosi - Nacional Potosi gosti11-13-2
4070Sport Boys - Blooming gosti430-10-2
4071Universitario Sucre - Bolivar gosti750-00-1
4080Oriente Petrolero - Guabira gosti122-15-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6849Cabofriense Rj - Bangu gosti310-10-2
6850Nova Iguacu - Flamengo gosti900-00-1
6862Vasco Da Gama - Volta Redonda domaći12-03-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8263Brasil De Pelotas - Internacional domaći431-01-0
8264Caxias - Sao Jose domaći382-12-2
8266Veranopolis - Sao Luiz domaći361-01-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2584Villanova - Tupi gosti600-03-1
2586Ca Patrocinense Mg - Democrata gosti200-11-1
2587Caldense - Boa gosti590-00-1
2588Cruzeiro - America Mineiro domaći680-01-0
2589Urt - Atletico Mg gosti900-00-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5235Palmeiras - Santos domaći21-02-1
5236Novorizontino Sp - Corinthians gosti410-10-1
5237Sao Caetano - Mirassol Sp gosti370-10-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6951Everton De Vina - Municipal Iquique domaći341-12-3
6957Universidad De Chile - Union Espanola gosti51-11-2
6960Audax Italiano - Huachipato gosti450-12-4

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4152Cobreloa - Cobresal domaći171-01-0
4165Nublense - Deportes Valdivia domaći550-01-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5321Fc Copenhagen - Brondby If gosti330-10-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5560Talaea El Gaish - Enppi domaći900-01-0
5561Al Ittihad Al Sakandary - Al Ahly gosti400-10-3
5562El Zamalek - Tanta domaći102-12-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7545Crystal Palace - Newcastle supergol gosti220-11-1
7560Liverpool - Tottenham supergol domaći31-02-2

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8124Pepo - Hifk gosti260-31-4

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4646Rennes - Guingamp gosti900-00-1
4666Caen - Nantes supergol gosti311-13-2
4667Monaco - Lyon supergol gosti122-23-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3880Pas Giannina - Paok gosti90-31-3
3881Lamia - Atromitos Athens domaći550-01-1
3897Levadiakos - Aok Kerkyra domaći490-02-0
3898Olympiakos Piraeus - Aek Athens domaći810-01-2

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4229Apollon Larisas - Apollon Kalamarias domaći770-01-0
4230Aris - Sparti domaći730-01-0
4330Ergotelis - Anagennisi Karditsas domaći441-01-0
4371Panachaiki 2005 - Panserraikos gosti350-11-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2106Deportivo Malacateco - Suchitepequez domaći610-01-0
2108Siquinala Fc - Marquense domaći670-01-0
2109Deportivo Guastatoya - Antigua Gfc gosti520-03-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4060Neroca Fc - Gokulam Kerala domaći441-01-0
4061East Bengal - Indian Arrows domaći900-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4946Fc Goa - Northeast United Fc domaći421-12-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8156Zobahan - Esteghlal Tehran gosti310-12-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4212Verona - Roma gosti10-10-1
4213Atalanta - Chievo supergol domaći720-01-0
4214Bologna - Fiorentina supergol gosti411-11-2
4215Cagliari - Spal 2013 domaći341-02-0
4216Juventus - Sassuolo supergol domaći94-07-0
4217Udinese - Milan supergol gosti90-11-1
4218Benevento - Napoli supergol gosti200-10-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4761Cesena - Ternana supergol gosti143-24-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3683Alessandria - Robur Siena gosti30-11-1
3684Arzachena - Piacenza domaći71-03-0
3687Carrarese - Monza domaći401-01-0
3688Gavorrano - Ac Prato domaći131-01-1
3689Giana Erminio - Viterbese --0-00-0
3696Pistoiese - Livorno domaći411-01-1
3697Pontedera - Olbia domaći580-01-0
3698Pisa - Cuneo domaći191-01-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4169Lecce - Catanzaro domaći111-13-1
4170Reggina - Fondi --0-00-0
4171Andria - Catania gosti540-00-2
4172Cosenza - Siracusa --0-00-0
4206Juve Stabia - Paganese gosti440-11-1
4246Sicula Leonzio - Bisceglie domaći152-13-1
4249Virtus Francavilla - Rende --0-00-0
4250Matera - Monopoli gosti720-01-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8884Ashdod - Bnei Yehuda domaći411-01-1
8987Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva domaći470-01-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3567Al Faisaly - Al Jazeera Club Jordan domaći221-01-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4932Chippa United - Platinum Stars domaći271-13-3
4933Polokwane City - Ajax Cape Town domaći690-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2401Mbombela United Fc - Super Eagles domaći411-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2374Sofapaka Fc - Bandari Fc gosti110-20-3
2375Thika United Fc - Kakamega Homeboyz gosti130-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8314Atletico Junior - Atletico Bucaramanga domaći880-01-0
8315Deportes Tolima - Atletico Nacional gosti600-00-1
8316Independiente Santa Fe - Boyaca Patriotas gosti90-10-2
8317Boyaca Chico - Millionarios domaći421-01-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2399Al Kuwait Sc - Al Salmiyah domaći311-01-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5587Kuala Lumpar - Selangor gosti160-10-2
5588Pahang Fa - Perak Fa --0-00-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3046Mosta - Hibernians --0-00-0
3047Valletta - Balzan Youths --0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8197Unam Pumas - Tigres domaći192-02-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4710Excelsior - Utrecht domaći221-12-2
4711Az Alkmaar - Roda domaći132-12-2
4712Sparta Rotterdam - Willem domaći231-01-0
4713Vvv Venlo - Feyenoord domaći880-01-0
4714Ajax - Nac Breda gosti62-13-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4548Augsburg - Eintracht Frankfurt supergol domaći191-03-0
4549Hamburg - Hannover supergol gosti370-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1251Darmstadt - Duisburg gosti171-11-2
1252Dynamo Dresden - Bochum domaći21-02-0
1253E. Braunschweig - Kaiserslautern gosti40-21-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3855Rw Erfurt - Zwickau gosti360-20-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8288Hannover Am - Eintracht Brauschweig Ii domaći311-01-1
8289Hamburg Am - Eintracht Norderstedt -vv-vv-v
8290Drochtersen Assel - Jeddeloh -vv-vv-v
8294Hansa Luneburg - Rehden -vv-vv-v
8295Havelse - Altona 93 -vv-vv-v
8301St Pauli Am - Weiche Flensburg -vv-vv-v
8333Vfb Oldenburg - Lubeck -vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8337Berlin Ak 07 - Wacker Nordhausen gosti140-22-2
8342Bfc Dynamo - Viktoria Berlin domaći171-11-1
8343Budissa Bautzen - Energie Cottbus --0-00-0
8345Hertha Berlin Am - Fsv 63 Luckenwalde domaći23-15-1
8347Lokomotive Leipzig - Union Furstenwalde - - - -
8348Meuselwitz - Neugersdorf --0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3717Deportivo Santani - 3 De Febrero domaći660-01-0
3743Nacional Par - Cerro Porteno domaći32-12-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2601Deportivo San Martin - Ayacucho Fc domaći233-04-0
2608Alianza Lima - Comerciantes Unidos domaći231-11-1
2609Sport Rosario - Universitario De Deportes domaći490-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4436Feirense - Chaves gosti241-11-2
4437Tondela - Moreirense gosti101-11-2
4438Estoril - Sporting Lisbon domaći272-02-0
4439Vitoria Guimaraes - Pacos Ferreira domaći52-13-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4449Academica - Santa Clara gosti230-10-1
4450Ac Viseu - Fc Arouca gosti60-31-3
4451Braga B - Penafiel --0-00-0
4516Cova Piedade - Sporting Lisbon B domaći163-03-1
4517Covilha - Oliveirense gosti780-01-1
4518Porto B - Leixoes gosti250-12-1
4527Real Sporte - Vitoria Guimaraes B gosti90-21-3
4529Uniao De Madeira - Gil Vicente --0-00-0
4536Varzim - Benfica B domaći151-11-3
4537Famalicao - Nacional Madeira domaći302-13-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8228Fc Botosani - Juventus Bucharest --0-00-0
8230Dinamo Bucharest - Universitatea Craiova gosti221-12-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6751Al Faiha - Al Qadisiyah domaći42-02-0
6753Al Baten - Al Hilal domaći530-01-5
6754Al Shabab Ksa - Al Raed --0-00-0
6858Al Ittihad Ksa - Al-Ahli Jeddah --0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4682Getafe - Leganes supergol --0-00-0
4683Espanyol - Barcelona supergol domaći660-01-1
4684Girona - Athletic Bilbao supergol domaći71-02-0
4685Atletico Madrid - Valencia supergol domaći590-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2488Espanyol - Sporting De Huelva domaći680-01-0
2489Ud Granadilla Tenerife - Zaragoza Cff domaći261-02-0
2490Valencia Cf - Athletic Bilbao domaći72-13-1
2491Real Betis Balompie Sad - Levante domaći301-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8252Lugo - Albacete domaći580-01-1
8253Sevilla Atletico - Huesca gosti710-00-1
8259Numancia - Reus domaći540-01-0
8260Real Oviedo - Sporting Gijon gosti211-12-1
8261Cordoba - Barcelona B domaći361-01-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3079Ad Union Adarve - Cerceda domaći51-03-1
3080Atletico Madrid B - Rapido D. Bouzas gosti300-11-1
3081Celta Vigo B - Real Valladolid B --0-00-0
3082Talavera - Real Madrid Castilla domaći680-02-1
3084Navalcarnero - Racing Ferrol domaći91-01-0
3087Gimnastica Segoviana - Toledo - - - -
3088Ponferradina - Fc Coruxo gosti520-02-1
3089Pontevedra - Fuenlabrada gosti32-13-1
3091Rc Deportivo Fabril - Cf Rayo Majadahonda domaći31-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7231Osasuna B - Cd Lealtad domaći292-03-2
7232Sporting Gijon B - Pena Sport domaći451-01-1
7233Tudelano - Caudal Deportivo gosti122-13-1
7234Logrones - Burgos domaći151-02-0
7755Mirandes - Izarra domaći143-04-3
7756Racing Santander - Sd Leioa --0-00-0
7757Real Union De Irun - Barakaldo gosti410-11-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3248Cd Ebro - Ud Cornella gosti530-02-1
3798Elche - Scr Pena Deportiva domaći660-02-0
3799Lleida - Atletico Baleares domaći680-01-0
3800Mallorca - Ontinyent domaći660-01-0
3801Olot - Peralada Cf --0-00-0
3802Sabadell - Real Zaragoza B domaći181-01-0
3805Sd Formentera - Llagostera gosti530-00-2
3806Villarreal B - Alcoyano gosti490-00-1
3807Badalona - Hercules --0-00-0
3808Valencia B - Atletico Saguntino domaći33-14-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4112Marbella - Granada Cf B domaći132-03-0
4120Melilla - Badajoz --0-00-0
4131Ucam Murcia - Real Murcia domaći820-01-1
4141Cd El Ejido 2012 - Real Betis B domaći92-02-2
4142Ecija - Rb Linense gosti371-11-1
4143Merida - Jumilla domaći500-01-0
4149Rec De Huelva - Lorca Deportiva domaći41-11-2
4402San Fernando - Extremadura domaći590-01-1
4432Villanovense - Cartagena domaći900-01-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6549Basel - Lugano gosti60-10-1
6550Sion - Grasshoppers gosti310-21-3
6551Zurich - Thun gosti80-22-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4937Winterthur - Rapperswil domaći510-01-1

TUNIS KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3086Cs Akouda - Manastir domaći132-12-3
3090Es Metlaoui - Esperance Sportive De Tunis --0-00-0
3092Hammam Sousse - C O Transports gosti200-21-2
3094Jeunesse Tebourba - Stade Tunisien gosti250-20-4
3097Us Tataouine - Cs Redeyef domaći312-02-2
3120El Alia Sport - Es Sahel gosti50-10-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8279Kasimpasa - Akhisar Bld Spor domaći510-02-0
8280Osmanlispor Fk - Kayserispor gosti120-10-1
8281Konyaspor - Basaksehir gosti360-11-1
8282Sivasspor - Galatasaray domaći161-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4942Adana Demirspor - Samsunspor domaći660-01-1
5447Ankaragucu - Elazigspor --0-00-0
5448Denizlispor - Eskisehirspor gosti60-20-2
5449Giresunspor - Istanbulspor gosti900-00-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6606Cerro - Liverpool Montevideo gosti390-11-1
6716Progreso - Danubio gosti251-11-1
6717Defensor Sporting - Ca Atenas De San Carlos domaći242-03-0
6719Racing Club Montevideo - Penarol gosti300-10-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2455Aragua - Trujillanos --0-00-0
2458Academia Puerto Cabello - Portuguesa gosti900-00-1
2459Caracas - Estudiantes De Merida --0-00-0
2460Atletico Venezuela - Monagas domaći311-01-0
2485Zulia Fc - Dep. La Guaira gosti450-10-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2995(+1.5)Igokea Laktasi - Mornar(161,5) 79-93
2996(-7.5)Partizan Beograd - Mega Bemax(173,5) 89-73

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4547(-7.5)Argentino Junin - Salta Basket(155,5) 76-67
4550(-5.5)Boca Juniors - Penarol Mar Del Plata(166,5) 71-76

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2757(-5.5)Swans Gmunden - Oberwart Gunners(160,5) 101-75
2761(-21.5)Wbc Kraftwerk Wels - Ubsc Graz(166,5) 88-66
2786(+9.5)Bsc Furstenfeld - Bk Dukes Klosterneuburg(155,5) 83-81

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7657(+1.5)Le Mans - Monaco(155,5) 94-85

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2128(+17.5)Uso Mondeville - Bourges Basket(134,5) 64-83

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7666(-26.5)Olympiakos Piraeus - Gs Kimis(153,5) 93-78
7681(+8.5)Paok - Panathinaikos(154,5) 74-91

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3823(+17.5)Hottur - Haukar(169,5) v-v

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6692(-7.5)Venezia - Brindisi(156,5) 76-71
6693(-6.5)Brescia - Trento(156,5) 70-78
6696(-17.5)Milano - Capo Dorlando(154,5) 91-54
6701(-3.5)Reggio Emilia - Sassari(160,5) 65-63
6702(-3.5)Pistoia - Cremona(164,5) 76-65
6706(-1.5)Torino - Avellino(165,5) 59-77

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7742(-2.5)Ferrara - Mantova(155,5) 101-68
7743(+1.5)Forli - Treviso(154,5) 65-79
7744(-3.5)Imola - Ravenna(151,5) 71-70
7749(-18.5)Trieste - Bergamo(154,5) 85-76
7750(-6.5)Verona - Montegranaro(158,5) 96-71

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7751(-3.5)Rieti - Reggio Calabria(151,5) 84-64
7752(-2.5)Agrigento - Tortona(159,5) 88-78
7758(-6.5)Biella - Legnano(153,5) 74-77
7759(-6.5)Casale Monferrato - Treviglio(150,5) 89-66
7764(+3.5)Napoli - Siena(158,5) 71-70
7765(-7.5)Scafati - Eurobasket Roma(150,5) 74-55
7766(-3.5)Virtus Roma - Trapani(158,5) 86-78

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7686(-4.5)Ironi Naharia - Hapoel Galil Gilboa(167,5) 101-97
7741(-7.5)Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat(161,5) 84-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8106(-2.5)Mobis Phoebus - Incheon Elephants(164,5) 87-87 / 98-95

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8116(-9.5)Woori Hansae Wibee W - Shinhan S Birds W(129,5) 67-56

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7767(-8.5)Juventus Utena - Bc Alytaus Dzukija(163,5) 75-79
7768(+22.5)Prienai - Zalgiris Kaunas(171,5) 96-118

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1001(-1.5)Boston Celtics - Portland Trail Blazers(201,5) 97-96
1066(+4.5)Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks(208,5) 94-109
1067(-5.5)New York Knicks - Atlanta Hawks(210,5) 96-99
1073(-11.5)Toronto Raptors - Memphis Grizzlies(208,5) 101-86
1132(+6.5)Phoenix Suns - Charlotte Hornets(219,5) 110-115
1133(-9.5)Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers(220,5) 104-108

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1488(-2.5)Alba Berlin - Brose Baskets Bamberg(158,5) 81-75
1489(-4.5)Science City Jena - Phantoms Braunschweig(157,5) 83-85
1490(+5.5)Skyliners Frankfurt - Enbw Ludwigsburg(150,5) 81-88

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7769(-3.5)Wikana Start Lublin - Asseco Prokom Gdynia(158,5) 78-76
7887(-12.5)Wroclawek - Turow Zgorzelec(165,5) 98-74

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8125(-4.5)Kd Ilirija - Zlatorog Lasko(153,5) 88-70

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1534(-3.5)Bilbao Basket - Montakit Fuenlabrada(162,5) 77-83
1535(-2.5)Divina Seguros Joventut - Estudiantes(161,5) 93-96
1538(+0.5)Gipuzkoa Basket - Herbalife Gran Canaria(166,5) 80-87
1542(-13.5)Valencia Basket - Real Betis Energia Plus(159,5) 103-67
1544(-3.5)Baskonia - Barcelona(166,5) 96-72
1545(-3.5)Tecnyconta Zaragoza - Rio Natura Monbus(160,5) 93-87
1547(-7.5)Unicaja Malaga - Ucam Murcia(156,5) 78-67

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8126(-11.5)Mann Filter Zaragoza - Campus Promete(140,5) 84-64
8127(-15.5)Citylift Girona - Araski Aes(137,5) 87-50
8128(-1.5)Snatts Femeni Sant Adria - Cadi La Seu(137,5) 59-73

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8129(-2.5)Basket Club Boncourt - Sam Basket Massagno(150,5) 78-84

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2143(-11.5)Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul(155,5) 100-74
2145(-7.5)Pinar Karsiyaka - Royal Hali Gaziantep(156,5) 74-67
2149(+2.5)Trabzonspor Basketbol - Sakarya Bsb(167,5) 96-79
2158(-3.5)Demir Insaat Buyuk. - Istanbul Bsb(156,5) 107-78

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8130(+7.5)Adana Aski - Mersin Bsb(144,5) 67-84

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7683(-17.5)Uniks Kazan - Minsk 2006(150,5) 87-62

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3085(+1.5)Cleveland Monsters - Grand Rapids Griffins(5,5) 1-13-6

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8828(-1.5)Vipiteno - Red Bull Hockey Juniors(5,5) 1-17-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8132(+1.5)Innsbruck - Vienna Capitals(5,5) 0-34-6
8133(+1.5)Kac - Red Bull Salzburg(5,5) 1-24-4
8134(+1.5)Medvescak Zagreb - Black Wings Linz(5,5) 1-02-3
8136(-1.5)Orli Znojmo - Bolzano(5,5) 0-01-0
8137(-1.5)Sapa Fehervar - Graz 99ers(5,5) 1-13-2
8151(-1.5)Vsv - Dornbirn(5,5) 1-16-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8247(+1.5)Litvinov - Mlada Boleslav(5,5) 1-13-3
8254(-1.5)Liberec - Sparta Prague(5,5) 0-22-2
8255(-1.5)Plzen - Chomutov(5,5) 0-24-4
8256(-1.5)Vitkovice - Dukla Jihlava(5,5) 1-03-0
8257(-1.5)Kometa Brno - Pardubice(5,5) 0-12-1
8258(-1.5)Mountfield Hk - Zlin(5,5) 0-16-3
8275(+1.5)Olomouc - Trinec(5,5) 0-11-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8285(-1.5)Rungsted - Copenhagen Hockey(5,5) 2-05-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8307(-1.5)Grenoble - Lyon Hc(5,5) 2-08-2
8335(+1.5)Amiens - Gap(5,5) 1-13-2
8344(-1.5)Angers - Nice Aigles(5,5) 2-16-2
8346(-1.5)Strasbourg - Chamonix-Morzine Hc(5,5) 0-11-3
8349(+1.5)Scorpions De Mulhouse - Bordeaux Ghc(5,5) 1-03-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2684(-1.5)Washington Capitals - Vegas Golden Knights(5,5) 1-13-4
2685(-1.5)Carolina Hurricanes - San Jose Sharks(5,5) 1-21-3
2686(-1.5)Montreal Canadiens - Ottawa Senators(5,5) 0-04-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7625(-1.5)Frisk Asker - Manglerud Star(5,5) 1-03-1
7626(+1.5)Lorenskog - Lillehammer(5,5) 0-01-2
7627(-1.5)Storhamar - Sparta Sarpsborg(5,5) 0-00-3
7629(-1.5)Valerenga - Stjernen(5,5) 1-04-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8380(+1.5)Wolfe Freiburg - Bietigheim Steelers(5,5) 1-22-3
8381(-1.5)Lowen Frankfurt - Revensburg Towerstars(5,5) 1-24-3
8382(-1.5)Bad Nauheim - Bad Tolz(5,5) 1-16-3
8383(-1.5)Crimmitschau - Lausitzer Fuchse(5,5) 0-01-3
8384(-1.5)Esv Kaufbeuren - Heilbronner Falken(5,5) 1-03-1
8391(-1.5)Riessersee - Dresdner Eislowen(5,5) 2-24-5
8827(-1.5)Kassel Huskies - Bayreuth Tigers(5,5) 0-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8832(+1.5)Krs Heilongjiang - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 1-24-2
8834(-1.5)Ermak Angarsk - Zauralye Kurgan(5,5) 0-14-2
8835(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-03-3
9016(-1.5)Dizel Penza - Csk Vvs Samara(5,5) 2-25-3
9026(-1.5)Hk Sarov - Bars Kazan(5,5) 0-02-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2698(-1.5)Belye Medvedi U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 1-25-2
3009(-1.5)Spartak Moscow U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 1-04-2
3010(+1.5)Chaika U20 - Almaz U20(5,5) 0-01-3
3024(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Riga U20(5,5) 0-04-0
3025(-1.5)Hk Mvd U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 2-06-3
3032(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Vityaz U20(5,5) 1-11-1
3035(-1.5)Krylia Sovetov U20 - Taifun U20(5,5) 0-04-1
3045(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 1-22-3
3072(+1.5)Kunlun Red Star U20 - Serebryanye U20(5,5) 0-12-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1000(-1.5)Kosice - Nitra(5,5) 0-32-5
1003(+1.5)Nove Zamky - Trencin(5,5) 0-10-2
1046(+1.5)Detva - Banska Bystrica(5,5) 2-36-5
1047(+1.5)Liptovsky Mikulas - Poprad(5,5) 0-11-3
1048(-1.5)Zvolen - Zilina(5,5) 1-11-1

ŠVICARSKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1069(+1.5)Rapperswil - Davos(5,5) 2-17-2

ATP MONTPELLIER KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2370V.Millot - G.Sakharov 13-96-37-62-0
2384Y.Maden - E.Benchetrit 12-26-26-02-0
2405K.De Schepper - M.Donati 18-187-64-62-1
2406M.Berrettini - M.Trungelliti 12-153-66-31-2
2494A.Hoang - J.Munar Clar 12-187-63-61-2
2495B.Bonzi - C.Taberner 6-122-64-60-2
2498B.Zapata Miralles - R.Ojeda Lara 12-166-42-61-2
2504N.Gombos - T.Lamasine 13-106-47-62-0

ATP QUITO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2505A.Martin - P.Sakamoto 12-86-46-42-0
2507R.Carballes Baena - G.Escobar 12-46-16-32-0
2510A.Giannessi - F.Gaio 18-176-36-71-2
2511F.Bagnis - J.Souza 12-76-36-42-0

ATP SOFIA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2583E.Gulbis - L.Sonego 20-196-77-62-1
2591F.Mayer - J.Smith 14-127-67-62-0
2592M.Basic - A.Lazov 19-176-77-62-1
2593T.Brkic - M.Moraing 18-165-76-32-1
2594O.Otte - A.Lazarov 19-136-77-52-1
2595S.Napolitano - J.Kovalik 13-166-44-61-2
2597L.Vanni - S.Caruso 9-136-73-60-2
2611M.Klizan - T.Kamke 12-76-46-32-0

CHALLENGER LAUNCESTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3613A.Sarkissian - C.Harrison 12-66-36-32-0
3615D.Kelly - L.Saville 12-86-46-42-0
3617M.Polmans - Y.Nishioka v-v6-4v-vv-v
3618K.Coppejans - S.Diez 14-112-66-42-1
3619M.Granollers - M.Purcell 18-126-76-22-1

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3075(-1.5)Q.Halys - A.Vatutin(22,5) 13-96-37-62-0
7238K.Skupski/N.Skupski - S.Gille/J.Vliegen 19-166-33-62-1

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2172M.Kukushkin - H.Laaksonen v-vv-vv-vv-v
2193D.Popko - A.Bodmer 18-187-61-62-1
2196A.Ramos Vinolas - C.Norrie 22-207-62-63-1
2219R.Bautista-Agut - L.Broady v-vv-vv-vv-v
2228L.Pouille - R.Haase v-vv-vv-vv-v
2231D.Goffin - M.Fucsovics 22-177-56-43-1
2232B.Coric - D.Shapovalov 18-126-46-43-0
2233D.Lajovic - S.Querrey v-vv-vv-vv-v
2234R.Gasquet - T.De Bakker v-vv-vv-vv-v
2235R.Bemelmans - A.Balazs v-vv-vv-vv-v
2367L.Djere - J.Isner v-vv-vv-vv-v
3121M.Safwat - V.Durasovic v-vv-vv-vv-v
3138M.Copil - U.Nastasi 12-26-16-12-0
3139M.Jaziri - E.Ruusuvuori 12-46-06-42-0
3140F.Nielsen - P.Bothwell 12-26-16-12-0
3143R.Berankis - J.Zopp v-vv-vv-vv-v
3144A.Bedene - K.Majchrzak 12-76-36-42-0
3154L.Ouahab - N.Basilashvili 12-46-16-32-0
3155L.Grigelis - K.Raisma v-vv-vv-vv-v
3157S.Hess-Olesen - S.Carr 18-162-66-22-1
3161A.Ahouda - G.Tsivadze v-vv-vv-vv-v
3163B.Rola - H.Hurkacz v-vv-vv-vv-v
3165B.Lock - C.Ilkel v-vv-vv-vv-v
3179K.Maamoun - S.Bratholm v-vv-vv-vv-v
3182T.Garanganga - A.Celikbilek v-vv-vv-vv-v
3183B.Hassan - K.Lee v-vv-vv-vv-v
3184A.Dougaz - H.Heliovaara v-vv-vv-vv-v
3186N.Frunza - C.Tholl v-vv-vv-vv-v
3213H.Habib - C.Yu v-vv-vv-vv-v

WTA ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2630(+4.5)K.Mladenovic - P.Kvitova(21,5) 3-121-62-60-2

WTA ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2665T.Bacsinszky/V.Zvonareva - A.Kudryavtseva/K.Srebotnik 18-102-66-12-1

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1226Hranice - Lovosice 24-27
1240Plzen - Koprivnice 28-26

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4796Gudme Hk - Vendsyssel 24-26

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4772(-1.5)Kobenhavn H.B. - Lada Togliati(52,5) 28-31
5057(-5.5)Krasnodar - Randers(48,5) 28-21
5060(+1.5)Zalau - Larvik(52,5) 25-22
5062(+1.5)Dhk Banik Most - H65 Hoor(53,5) 19-31

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4727(+2.5)Midtjylland - Csm Bucuresti(49,5) 26-31
4736(+5.5)Bbm Bietigheim - Whc Vardar Skopje(54,5) 26-38
4737Metz Moselle Lorraine - Ftc(52,5) 27-25

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5245Dabas - Cegledi Kkse 24-24

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5214(-1.5)Kolstad - Fyllingen(58,5) 38-29
5216(-3.5)Oif Arendal - Bsk Nif(56,5) 25-22
5222(-4.5)Sandnes Hk - Notteroy(57,5) 26-30

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5201(-6.5)Fredrikstad - Glassverket(55,5) 31-22
5202(-1.5)Oppsal - Molde Hk(51,5) 26-27
5209(-2.5)Tertnes - Gjerpen(50,5) 23-19

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5446(+2.5)Opole - Powen Zabrze(54,5) 27-31
6184(-3.5)Pogon Szczecin - Spojnia Gdynia(54,5) 33-27

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2528Dobrogea Sud - Politehnica Iasi 32-27
2559Csm Calarasi - Csm Focsani 2007 21-21
2582Csu Suceava - Scm Politehnica Timisoara 26-27
2590Hc Vaslui - Dinamo Bucharest 28-30

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1402(-1.5)Metalurg Skopje - Vojvodina Novi Sad(54,5) 30-26
1404(-1.5)Celje Pivovarna Lasko - Zagreb Ppd(57,5) 23-30

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5070(-5.5)Skuru - Vasterasirsta Hf(49,5) 34-14

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3078St Gallen - Amicitia Zurich 30-27

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1589Montana - Dobrudja Dobrich 1-02-03-0
1590Cska Sofia - Neftochimik 2010 0-10-22-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1941Paris St-Cloud - Quimper Volley 29 0-11-13-2

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1551Panathinaikos - Kifisias 1-01-12-3
1552Alexandroupolis - Iraklis 1-02-03-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6656Modena - Latina 1-02-03-0
6657Piacenza - Bcc Castellana Grotte - New Mater 1-02-03-0
6658Ravenna - Verona 1-01-13-2
6678Sora - Lube Treia 0-10-20-3
6679Trento - Perugia 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6652Conegliano - Busto Arsizio 1-02-03-0
6653Filottrano - Casalmaggiore 1-02-03-1
6654Pesaro - Monza 0-11-12-3
6655Sab Grima Legnano - Modena 1-02-02-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2069Cantu - Alessano 0-11-11-3
2070Monini Spoleto - Siena 0-11-11-3
2080Mosca Bruno Bolzano - Acqua Fonteviva Massa 1-02-03-0
2085Brescia - Ngm Mobile Santa Croce 1-02-03-0
2086Mondovi - Potenza Picena 1-01-13-1
2087Agnelli Metalli Bergamo - Videx Royalpat Grottazzolina 1-02-03-0
2089Ortona - Volleyball Aversa 1-02-03-0
2090Tuscania - Civita Castellana 0-10-21-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2687Bartoccini Gioiellerie Perugia - Cmc Olimpia Ravenna 0-11-13-2
2688Battistelli Sg Marignano - Club Italia 0-11-13-1
2693Sigel Marsala - Famila Chieri 0-10-20-3
2694Soverato - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 1-01-13-2
2695Zambelli Orvieto - Millenium Brescia 0-10-21-3

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1884Guangdong Taishan - Ba Yi Zhuzhou 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1948Bergische Volleys - Netzhoppers 0-11-11-3
2051Tv Buhl - Friedrichshafen 0-10-20-3
2052Evivo Duren - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching 0-10-22-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1049Resovia Rzeszow - Belchatow 0-11-12-3
1050Czarni Radom - Kielce 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6903Gcb Centrostal Bydgoszcz - Dabrowa Gornicza 1-02-03-0
6926Budowlani Lodz - Ostrowiec Swietokrzyski 1-02-03-0
6928Siodemka Legionovia Legionowo - Impel Gwardia Wroclaw 0-11-13-1

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2101Kemerovo - Dynamo Moscow 1-02-02-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2104Jeopark Kula Bld. - Halkabank Ankara 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2142Halkbank Ankara - Besiktas 0-11-13-1
2204Seramiksan - Nilufer Belediye Bursa 0-11-12-3
2205Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Canakkale Belediye 0-11-13-2
2206Vakifbank Gunes Sigorta - Eczacibasi Istanbul 0-10-20-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
8135(-10.0)Perpignan - Colomiers Rugby 40-13

KUP 6 NACIJARAGBI

Br. Susret Kraj
5341(+22.0)Italija - Engleska(51,5) 15-46

SUPER LEAGUERAGBI

Br. Susret Kraj
3648(+2.0)Widnes Vikings - Catalans Dragons 40-12

NFL SUPERBOWLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8142(-5.5) New England Patriots - Philadelphia Eagles 33-41

EPFUTSAL

Br. Susret Kraj
3073Ukrajina - Portgal 3-5
3074Azerbajdzan - Spanjolska 0-1
4464Azerbajdzan - Spanjolska 0-1

WK CYCLO DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7361M.Van Der Poel - W.Van Aert 0-1
7366T.Aerts - M.Vanthourenhout 0-1
7367L.Sweeck - C.Van Kessel 1-0
7368Q.Hermans - D.Soete 0-1
7369T.Merlier - D.Van Der Poel 1-0
7370M.Boros - M.Meisen 1-0

SPUST GARMISCH DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3277N.Fanchini - R.Mowinckel 0-1
3279J.Flury - A.Mckennis 1-0
3283M.Gisin - J.Schnarf 1-0
3284L.Gut - B.Johnson 0-1
3285C.Huetter - V.Rebensburg 0-1
3313T.Tippler - J.Haehnel 1-0
3368A.Veith - T.Weirather 0-1
3370S.Venier - C.Suter 1-0
3407L.Vonn - S.Goggia 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 21719223438
arrow BL Belgija Keno 20/70 1671317192123293139465253545561636469
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1013163334
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 14122429
arrow DA Multi-Daily A 6/99 273133566672
arrow DB Multi-Daily B 6/99 42734838485
arrow DC Multi-Daily C 6/99 131450587687
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2581214192021232526282930334148536970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 67121822232635374145474951555960616266
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 610273335
arrow FK Finska Keno D 20/70 89111315262829303139434852536364666768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 46111218212223324243444546535859626566
arrow FT Finska Keno T 20/70 5681012202125272930434445464756626869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 515172427282930343639404142475052586467
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 121517284142
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2681011131516202728354043445153565861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2391315161823242527282931344144484950
arrow LM Latvija Keno M 20/62 468911131922293538424647495054596062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1922232937
arrow NP New York Pick 10 20/80 345810121518193338444951535966687375
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2491213262731353848505455636469767980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1451018212225263032374349515361626472
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 311151923
arrow RO Rumunjska 6/49 41726353739
arrow SK Slovačka 5/35 69192021
arrow SL Slovenija 7/39 2132023323438
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 56172028
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 134511161926373943454953586369707279