Utorak 06.02.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5571Paderborn - Bayern Munich supergol gosti-0-30-6
5572Auxerre - Les Herbiers gosti-0-10-3
5573Reggio Emilia - Asvel Lyon Villeurbanne(B) domaći-0-01-0
5574Genk - Kortrijk domaći-1-01-0
5578Partick Thistle - Rangers gosti-0-10-2
5579Swansea - Notts County supergol --4-18-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4736Ol. Medea - Mc Alger domaći231-01-0
4737Js Saoura - Es Setif --0-00-0
4761Belouizdad - Us Biskra domaći900-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4968Ca Colegiales - Almirante Brown gosti90-10-1
4969Club Atletico Fenix - Talleres De Remedios De Escalada domaći550-01-1
4970Comunicaciones - Estudiantes Ba gosti700-00-2
4971San Telmo - Ca San Miguel --0-00-0
4972Atletico Atlanta - Deportivo Espanol domaći740-02-0

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Genk - Kortrijk domaći151-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7822San Jose Oruro - Royal Pari Sion domaći62-03-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5188Nacional Am - Ponte Preta --0-00-0
5200Brasiliense - Oeste Sp domaći421-01-1
5201Inter De Limeira Sp - Rio Branco Ac domaći401-01-0
5202Aparecidense - Botafogo gosti70-12-1

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5390Santa Cruz Pe - Treze domaći52-03-0

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5216Nautico Pe - Salgueiro domaći451-04-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5501Union San Felipe - Deportes Magallanes gosti170-11-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4191Aris Limassol - Paphos Fc gosti180-30-6
4192Nea Salamina Famagusta - Olympiakos Nicosia domaći271-02-0
4195Aek Larnaca - Alki Oroklini gosti360-12-1

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5551Club Guarani Asuncion - Carabobo domaći32-06-0
5560Fbc Melgar - Santiago Wanderers gosti450-10-1
5561Independiente Del Valle - Banfield gosti241-12-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3554Bury - Afc Wimbledon domaći172-12-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3553Accrington Stanley - Swindon domaći261-02-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5333Altrincham - Ashton United domaći22-03-2
5338Coalville Town - Shaw Lane Afc gosti490-01-3
5339Matlock Town - Warrington domaći31-21-3
5340Rushall Olympic - Lancaster domaći152-03-0
5384Stalybridge - Stafford Rangers domaći580-02-0
5385Sutton Coldfield - Marine domaći92-03-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8318Birmingham - Huddersfield domaći520-01-1
8321Rochdale - Millwall domaći530-01-0
8324Swansea - Notts County supergol domaći184-18-1

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5457Billericay Town - Harrogate Town domaći212-13-2
5475Bromley - Workington domaći42-17-1
5479East Thurrock - Spennymoor domaći51-22-5
5480Gateshead - Maidstone United domaći141-03-0
5481Stockport - Maidenhead United gosti560-02-2

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4670Lincoln City - Chelsea U23 domaći720-01-1
4680Yeovil - Fleetwood gosti171-13-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5490Lowestoft Town - Enfield domaći242-03-0
5491Wingate & Finchley - Tooting Mitcham United domaći441-01-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5495Banbury United - Basingstoke domaći81-01-1
5496Hereford - Bishops Stortford domaći480-02-0
5499Slough Town - Redditch domaći82-04-0

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5230Auxerre - Les Herbiers gosti450-10-3
6586Fc Bourg Peronnas - Marseille supergol gosti100-50-9
6587Sochaux - Paris St Germain supergol gosti11-21-4

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5500Churchill Brothers - Aizawl domaći211-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4948Chennaiyin Fc - Bengaluru Fc gosti21-11-3

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7774Hap Kfar Saba - Beitar Jerusalem gosti420-10-2
7775Maccabi Haifa - Hapoel Haifa domaći102-02-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5486Carmelita - Universidad De Costa Rica domaći550-01-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5620Johor - Pknp Fc domaći441-03-0
5621Kelantan - Terengganu gosti71-11-1
5633Kuantan Fa - Misc domaći121-01-1
5634Pulau Pinang - Ukm Fc domaći231-02-1
5635Felcra Fc - Sabah domaći291-11-1
5636Pdrm - Felda United gosti80-32-6

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Lobos Buap - Juarez Fc domaći191-03-0
1003Cimarrones De Sonora - Morelia domaći850-02-0
1004Dorados De Sinaloa - Correcaminos Uat gosti320-10-1
1005Venados - Leon domaći11-02-2
1006Club Celaya - San Luis domaći361-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3628Fc Zwolle - Heerenveen domaći232-03-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5763Jong Helmond Sport - Jong Dordrecht Fc gosti520-00-3

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6782Paderborn - Bayern Munich supergol gosti130-30-6
6783Bayer Leverkusen - Werder Bremen supergol gosti41-22-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4442Aves - Boavista domaći82-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2639Norrkoping - Shamrock Rovers domaći101-01-1
2648Stade Nyonnais - Hammarby gosti270-11-2
3000Nordstrand - Grei -vv-vv-v
3001Iss Admira - Langenrohr domaći273-06-0
3031New England Revolution - Fc Cincinnati gosti400-11-1
5581Oakleigh Cannons - Heidelberg United domaći600-03-0
5587Fk Krasnodar - Stromsgodset gosti52-12-1
5588Elche - Cska Moscow gosti220-20-3
5589Ismaning - Buchbach gosti130-11-3
6902Valerenga - Kongsvinger domaći182-04-0
69031860 Munich - Zaglebie Sosnowiec domaći530-01-0
6904Traiskirchen Fcm - Sv Wimpassing domaći281-01-0
6905Partizan Beograd - Fk Liepaja gosti390-10-1
6917Legion-Dynamo Makhachkala - Angusht Nazran domaći131-03-1
6925Zaglebie Sosnowiec - Tsv 1860 Munchen gosti530-00-1
6926Partizan Bardejov - Tatran Liptovsky Mikulas --0-00-0
6927Koln Amateurs - Rot Weiss Essen domaći740-01-2
6928Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad domaći122-03-1
6929Gor Mahia - Al Hilal Omdurman -vv-vv-v
6937Shakhtar Donetsk - Jiangsu gosti770-00-1
6939Fc Ufa - Nitra --0-00-0
6948Sundsvall - Gais domaći32-23-5
6949Gorica - Istra 1961 gosti260-10-3
6950Jadran Porec - Nd Gorica gosti250-11-2
6951Rijeka - Krsko domaći580-02-0
7634Baltyk Gdynia - Chrobry Glogow gosti201-23-2
7635Slavia Kromeriz - Banik Ostrava 2 - - - 7.2.
7636Linden Leibnitz - Sankt Stefan domaći111-15-1
7637Kszo Ostrowiec - Czarni Polaniec domaći630-02-0
7638Mannsworth - Asv Spratzern domaći113-14-4
7639Donau Sv - Kottingbrunn gosti270-10-2
7640Bergisch Gladbach - Bonner -v-vv-vv-v
7641Athlone - Sligo -v-vv-vv-v

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5882Al Nojoom - Al Khaleej domaći171-12-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5824Carrick Rangers - Crusaders gosti90-10-3
5839Glentoran - Ballinamallard United gosti340-12-1
5840Warrenpoint - Linfield domaći201-11-3

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3336Ballymena - Cliftonville vv-vv-vv-v

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3817Motherwell - St Johnstone domaći640-02-0
3818Partick Thistle - Rangers gosti390-10-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3827Falkirk - Brechin domaći132-03-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Raith - Albion Rovers domaći71-03-1

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6009Ross County U20 - St Mirren U20 -vv-vv-v
6011Dundee U20 - Hibs U20 domaći62-13-2

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4594Genclerbirligi - Besiktas gosti250-10-1

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5597Inter U19 - Spartak Moscow U19 domaći121-23-3
5598Nitra U19 - Feyenoord U19 gosti192-12-3
5599Ajax U19 - Psg U19 --0-00-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3352(-9.5)Obras Sanitarias - Salta Basket(163,5) 86-80
3353(-4.5)Club Deportivo Hispano Americano - Penarol Mar Del Plata(171,5) 80-73
3354(-4.5)Atenas Cordoba - Ferro Carril Oeste(164,5) 78-71

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2918(-21.5)Jurmala Fenikss - Bc Tsmoki Minsk Reserve(149,5) 90-57
2920(+8.5)Tallinna Kalev - Pieno Zvaigzdes(168,5) 77-98
2966(-2.5)Bk Ogre If - Tartu Rock(157,5) 89-85

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2649(-7.5)Balgacom Spirou Charleroi - Hubo Limburg United(158,5) 86-76

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4951(-0.5)Bauru Sp - Franca Sp(155,5) 60-81
4952(+2.5)Botafogo - Basquete Cearense(145,5) 70-68
4954(+16.5)Joinville&Aabj - Flamengo(154,5) 81-91
4955(-6.5)Vasco Da Gama - Universovitoria(149,5) 85-89
4956(-8.5)Caxias Do Sul - Minas Mg(145,5) 71-91

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4957(-4.5)Stevnsgade Supermen - Copenhagen Wolfpack(173,5) 76-70

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1770(-3.5)Galatasaray Sk - Alba Berlin(162,5) 85-85 / 92-97
1781(-3.5)Reggio Emilia - Asvel Lyon Villeurbanne(149,5) 75-68

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2355(+3.5)Alba Fehervar - Fortress Lami Ved Kormend(160,5) 88-68

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1488(-7.5)Ada Blois Basket 41 - Alm Evreux Basket(153,5) 82-73
1489(-4.5)Charleville-Mezieres - Aix Maurienne(152,5) 75-74
1490(+5.5)Herm. De Nantes Atlantique - Fos Ouest Provence(143,5) 70-76
1492(-2.5)Le Havre - Poitiers(152,5) 64-82
1493(-8.5)Lille Metropole - Saint-Chamond(145,5) 58-61
1534(-8.5)Roanne - As Denain(148,5) 64-69
1535(-11.5)Sluc Nancy - Caen Basket Calvados(148,5) 72-67
1538(+1.5)Ujap Quimper - Ja Vichy-Clermont(157,5) 68-67
1542(-13.5)Orleans Loiret - Rouen(167,5) 94-77

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5026(-8.5)Jeonju Kcc Egis - Busan Kt Sonicboom(170,5) 94-78
5057(-4.5)Seoul Thunders - Goyang Orions(171,5) 80-79

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2310(+4.5)Beijing Ducks - Xinjiang Flying Tigers(211,5) 111-95
2346(-20.5)Jiangsu Dragons - Tianjin Gold Lions(221,5) 124-105
2347(-8.5)Liaoning Flying Leopards - Shenzhen Leopards(207,5) 119-107
2352(-10.5)Shandong Golden Stars - Shanghai Sharks(220,5) 117-92
2353(+9.5)Shanxi Brave Dragons - Zhejiang Guangsha Lions(236,5) 116-126
2354(+8.5)Zhejiang Golden Bulls - Guandong Southern Tigers(203,5) 102-107

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2089(-5.5)Aek Athens - Bbc Bayreuth(161,5) 83-81
2090(-5.5)Banvitspor - Strasbourg(151,5) 63-80
2092(-4.5)Rosa Radom - Olimpija Ljubljana(153,5) 75-58
2097(-4.5)Venezia - Estudiantes(160,5) 92-91
2099(-5.5)Chalon Sur Saone - Royal Hali Gaziantep(155,5) 85-60
2101(-29.5)Enbw Ludwigsburg - Capo Dorlando(151,5) 86-61
2102(+4.5)Neptunas Klaipeda - Iberostar Tenerife(157,5) 67-83
2104(-2.5)Ventspils - Paok(152,5) 59-80

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1068(+6.5)Orlando Magic - Cleveland Cavaliers(225,5) 116-98
1119(-2.5)Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies(203,5) 108-82
1133(+10.5)Brooklyn Nets - Houston Rockets(215,5) 113-123
1134(-6.5)Philadelphia 76ers - Washington Wizards(213,5) 115-102
1135(-9.5)Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder(229,5) 105-125
1136(+1.5)New York Knicks - Milwaukee Bucks(205,5) 89-103
1137(-4.5)Toronto Raptors - Boston Celtics(207,5) 111-91
1138(-7.5)Los Angeles Lakers - Phoenix Suns(218,5) 112-93

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1638(+4.5)Rockets Gotha - Giessen 46ers(167,5) 81-90

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1172(+1.5)Milwaukee Admirals - Manitoba Moose(5,5) 1-02-2
1173(-1.5)San Diego Gulls - Iowa Wild(5,5) 2-15-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3075(-1.5)Trinec - Zlin(5,5) 1-12-4
3078(-1.5)Chomutov - Litvinov(5,5) 1-13-3
3079(+1.5)Dukla Jihlava - Plzen(5,5) 0-11-6
3080(+1.5)Mlada Boleslav - Mountfield Hk(5,5) 1-12-3
3081(-1.5)Vitkovice - Kometa Brno(5,5) 0-20-2
3082(+1.5)Pardubice - Liberec(5,5) 0-02-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4363(-1.5)Frederikshavn - Odense(5,5) 1-13-7
4364(+1.5)Herlev - Aalborg(5,5) 0-10-4
4365(-1.5)Herning - Esbjerg(5,5) 0-01-1
4366(-1.5)Sonderjyske - Roedovre(5,5) 0-13-2
4367(+1.5)Copenhagen Hockey - Gentofte Stars(5,5) 0-11-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3084(-1.5)Jukurit - Assat(4,5) 0-23-4
3085(-1.5)Kalpa - Ilves(4,5) 0-12-1
3086(-1.5)Karpat - Sport(5,5) 3-14-2
3088(+1.5)Kookoo - Hpk(4,5) 0-01-2
3089(-1.5)Lukko - Pelicans(4,5) 0-42-5
3090(+1.5)Saipa - Tappara(4,5) 0-02-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6794(+1.5)Scorpions De Mulhouse - Rouen(5,5) 0-13-1
6795(-1.5)Nice Aigles - Strasbourg(5,5) 2-05-0
6796(+1.5)Bordeaux Ghc - Gap(5,5) 1-23-4
6797(+1.5)Epinal - Grenoble(5,5) 1-01-5
6798(+1.5)Chamonix-Morzine Hc - Amiens(5,5) 0-02-7
6799(-1.5)Lyon Hc - Angers(5,5) 1-14-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2994(-1.5)Kitchener Rangers - Niagara Icedogs(6,5) 1-13-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7946(-1.5)Brandon Wheat Kings - Regina Pats(6,5) 1-12-5
7947(-1.5)Saskatoon Blades - Kootenay Ice(6,5) 0-05-3
7948(-1.5)Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans(6,5) 1-12-2

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4731(-1.5)Vaxjo - Jyp(5,5) 0-00-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1139(+1.5)Buffalo Sabres - Anaheim Ducks(5,5) 1-03-3
1140(-1.5)Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers(5,5) 1-01-1
1141(-1.5)Columbus Blue Jackets - Washington Capitals(5,5) 1-12-3
1142(-1.5)Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights(5,5) 0-15-4
1143(+1.5)Detroit Red Wings - Boston Bruins(5,5) 0-02-3
1144(-1.5)Florida Panthers - Vancouver Canucks(5,5) 1-03-1
1145(+1.5)Ottawa Senators - New Jersey Devils(5,5) 3-15-3
1148(-1.5)St Louis Blues - Minnesota Wild(5,5) 1-32-6
1149(-1.5)Winnipeg Jets - Arizona Coyotes(5,5) 3-24-3
1168(-1.5)Chicago Blackhawks - Calgary Flames(5,5) 1-02-3
1171(+1.5)Colorado Avalanche - San Jose Sharks(5,5) 0-03-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3091(-1.5)Lillehammer - Frisk Asker(5,5) 0-06-2
3092(+1.5)Manglerud Star - Sparta Sarpsborg(5,5) 0-01-2
3094(-1.5)Stjernen - Lorenskog(5,5) 0-01-1
3097(-1.5)Storhamar - Kongsvinger(5,5) 0-17-1
3098(-1.5)Stavanger - Valerenga(5,5) 1-15-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3144(+1.5)Ermak Angarsk - Rubin Tyumen(5,5) 1-13-3
3154(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Zauralye Kurgan(5,5) 0-21-3
3155(-1.5)Hk Sarov - Csk Vvs Samara(5,5) 2-08-1
3157(-1.5)Dizel Penza - Bars Kazan(5,5) 0-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2397(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Avto U20(5,5) 2-25-4
2398(+1.5)Altai U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 2-33-5
2403(+1.5)S. Barsy Astana U20 - Sibirskie Snaipery U20(5,5) 0-12-6
2404(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 1-13-1
2410(+1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Tolpar U20(5,5) 2-02-4
2421(-1.5)Spartak Moscow U20 - Taifun U20(5,5) 0-03-1
2422(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 0-22-6
2424(-1.5)Hk Mvd U20 - Vityaz U20(5,5) 0-02-1
2425(-1.5)Ska 1946 U20 - Riga U20(5,5) 1-07-0
2426(-1.5)Krylia Sovetov U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 1-04-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3532(-1.5)Hc Vita Hasten - Vastervik(5,5) 0-20-5

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3355(+1.5)Chaux-De-Fonds - Langenthal(5,5) 0-02-2
3356(+1.5)Gck Lions - Visp(5,5) 0-10-3
3528(+1.5)Hc Biasca - Thurgau(5,5) 0-01-4
3534(+1.5)Hockey Academy Zug - Rapperswil(5,5) 0-21-6

ATP MONTPELLIERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1183(+4.5)C.Taberner - N.Gombos(21,5) 14-127-67-62-0
1184(-4.5)G.Simon - Y.Maden(21,5) 17-136-14-62-1
2107(+1.5)J.Chardy - S.Tsitsipas(22,5) 18-164-67-52-1
2117(-1.5)K.Khachanov - D.Ferrer(22,5) 18-146-76-32-1
2120(+2.5)R.Berankis - J.Benneteau(22,5) 13-96-37-62-0

ATP MONTPELLIER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3555A.Begemann/J.Eysseric - R.Jebavy/A.Vasilevski 23-207-66-72-1
3556B.Bonzi/H.Gaston - J.Chardy/F.Martin 11-146-75-70-2
3576S.Arends/A.Sancic - G.Garcia-Lopez/D.Marrero 21-175-76-22-1
3577T.Lamasine/L.Pouille - M.Elgin/A.Rublev 14-117-67-52-0
4739D.Brown/B.Paire - C.Hemery/V.Millot 13-87-56-32-0

ATP QUITOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3583(+2.5)E.Escobedo - I.Karlovic(25,5) 17-194-67-61-2
3584(-1.5)G.Melzer - M.Cecchinato(22,5) - - - -
3585(-1.5)H.Zeballos - T.Monteiro(22,5) 10-134-66-70-2
3602(-3.5)Y.Hanfmann - R.Quiroz(22,5) - - - -
4745(+1.5)F.Bagnis - N.Jarry(22,5) 15-197-62-61-2
4751(-3.5)R.Carballes Baena - F.Gaio(21,5) 13-97-66-32-0

ATP QUITO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4773M.Demoliner/P.Raja - D.Descloix/G.Monfils 23-267-64-61-2

ATP SOFIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1483(-0.5)J.Kovalik - R.Albot(22,5) 12-66-36-32-0
1484(+1.5)S.Stakhovsky - M.Basic(22,5) v-vv-vv-vv-v
1485(-6.5)M.Klizan - A.Donski(17,5) 13-67-56-12-0
1486(+1.5)E.Gulbis - V.Troicki(22,5) 13-183-67-61-2
2539A.Andreev - D.Istomin 7-123-64-60-2

ATP SOFIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4884D.Kuzmanov/V.Mladenov - S.Lipsky/D.Sharan 8-124-64-60-2
4927E.Donskoy/M.Youzhny - N.Mektic/A.Peya 6-122-64-60-2
4928M.Copil/F.Mergea - N.Monroe/Smith J-P 13-206-41-61-2
4930R.Albot/M.Kukushkin - M.Marterer/J.Sousa v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER BUDIMPEŠTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1487A.De Greef - J.Jahn 12-46-16-32-0
4307A.Setkic - Z.Kolar 13-185-77-51-2
4319F.Auger Aliassime - B.Rola 16-123-67-52-1
4343P.Nagy - E.Ymer 5-123-62-60-2
4344Q.Halys - M.Valkusz 14-197-61-61-2
4345T.Gabashvili - A.Pavlasek 7-135-72-60-2
4347Z.Piros - J.Zopp 10-134-66-70-2

CHALLENGER BUDIMPEŠTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1564I.Ivashka/D.Novak - T.Bednarek/K.Krawietz 12-76-36-42-0
1565A.Balazs/G.Borsos - S.Clayton/J.Omara 7-123-64-60-2

CHALLENGER LAUNCESTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4519B.Mitchell - D.Kelly 13-166-43-61-2
4520M.Granollers - K.Coppejans 12-16-06-12-0
4521M.Matosevic - A.Sarkissian 8-135-73-60-2
4522H.Bourchier - M.Polmans 4-123-61-60-2

CHALLENGER LAUNCESTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4532Z.Li/S.Robert - S.Bangoura/N.Pasha 8-135-73-60-2
4533M.Banes/G.Van Peperzeel - G.Granollers/M.Granollers v-vv-vv-vv-v
6899M.Purcell/A.Whittington - K.Coppejans/N.Prashanth 12-56-16-42-0
6900M.Reid/L.Saville - J.Frawley/O.Jasika 12-86-46-42-0
6901N.Lammons/A.Lawson - B.Klein/R.Statham 13-86-27-62-0

CHALLENGER SAN FRANCISCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4199M.Gonzalez - F.Peliwo 6-124-62-60-2
4200J.Aragone - M.Giron 17-166-44-62-1
4207K.Sell - D.Galan 15-166-76-31-2
4208J.Hiltzik - K.Uchida 17-157-64-62-1
4991A.Bublik - D.Novikov 14-166-76-31-2
4993C.Garin - M.Mmoh 5-122-63-60-2
4994D.Thomas - A.Collarini 14-127-67-62-0
4995F.Lakat - M.Mcdonald 8-124-64-60-2
4996I.Cervantes Huegun - J.Jung 2-122-60-60-2
4997M.Arevalo-Gonzalez - B.Klahn 9-136-73-60-2
4998M.Krueger - G.Oliveira 12-76-36-42-0
4999N.Rubin - J.Hernandez-Fernandez v-v6-1v-vv-v

CHALLENGER SAN FRANCISCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1576A.Behar/M.Gonzalez - H.Hach Verdugo/A.Pavic 14-117-67-52-0

ITF LOUGHBOROUGH KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2247L.Rueffer - K.Pitak 12-36-36-02-0
2248S.Grey - A.Barnett 9-166-42-61-2
2249A.Vrljic - E.Francati 8-136-72-60-2
2250K.Barritza - A.Gillan 12-56-46-12-0
2251J.Burrage - O.Nicholls 12-66-26-42-0
2252M.Krajicek - K.Bejenaru 12-66-26-42-0
2253N.Miller - A.Stevenson 12-76-46-32-0
2265U.Radwanska - E.Taylor 14-154-66-31-2

ITF ŠPANJOLSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2106S.Martos Gornes - C.Carli 9-133-66-70-2
2217Y.Chung - J.Briand v-vv-vv-vv-v
2229B.Santanna - G.Den Heijer v-v6-22-6v-v
2230D.Vega Hernandez - S.Gutierrez-Ferrol v-vv-vv-vv-v
2238M.Eriksson - A.Chepelev 10-134-66-70-2
2239E.Tyurnev - P.Toledo Bague 13-56-07-52-0
2240G.Moroni - D.Jorda Sanchis 12-46-26-22-0
2241D.Gennaro - O.Roca Batalla 14-126-11-62-1
2242Y.Oliel - N.Sanchez-Izquierdo 13-96-47-52-0
2243E.Esteve Lobato - D.Gimeno-Traver v-v6-30-6v-v
2244M.Fornell-Mestres - M.Zekic 2-120-62-60-2
2245M.Khomentovskiy - A.Romero De Avila Senise 10-156-33-61-2
2246P.Meis - E.Eremin 14-164-66-41-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3182(+1.5)Ringkobing - Tvis Holstebro(48,5) 22-36

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4403(+5.5)Aranas - Alingsas(51,5) 16-25
4404(+7.5)Hif Karlskrona - Kristianstad(55,5) 31-32
4405(-2.5)Ystads If - Guif(54,5) v-v

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6800(-4.5)Winterthur - Suhr Aarau(47,5) 26-22

ČEŠKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2724Vk Karlovarsko - Fatra Zlin 1-01-12-3

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4713Khimik Yuzhny - Schweriner 1-01-11-3
4714Asterix Kieldrecht - Stuttgart 1-01-13-2

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4711Csm Targoviste - Olympiakos Piraeus 0-11-11-3
4712Nantes Volley - Vasas Budapest 1-02-03-0

FRANCUSKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2659Stade Poitevin Poitiers - Tourcoing Vb Lille Metropole 0-11-12-3
2660Chaumont 52 Haute Marne - Ugs Nantes Reze Volley 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4727Woori Card Wibee - Incheon Korean Air Jumbos 1-01-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4772Suwon Hyundai - Ibk Altos 0-11-13-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2650Budowlani Lodz - Galatasaray 0-10-21-3

EPFUTSAL

Br. Susret Kraj
3462Portugal - Azerbajdzan 8-1
3463Ukrajina - Spanjolska 0-1

PRVENSTVO AZIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
3044Libanon - Jordan 2-1
3056Tajland - Kirgistan 8-1

DUBAI TOUR ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8620A.Kristoff - N.Bouhanni 1-0
8625D.Groenewegen - E.Viviani 0-1
8626J.Hennessy - A.Peron 1-0
8627J.Drucker - A.Blythe 0-1
8628L.Vliegen - R.Stannard 1-0
8694M.Cort Nielsen - J.Degenkolb 0-1
8695M.Kittel - M.Cavendish 0-1
8696R.Zabel - M.Renshaw 1-0
8697S.Colbrelli - E.Young 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 6112235404143
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2230546878
arrow BL Belgija Keno 20/70 1471013151926282934363743444751526365
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 22832355458
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 811182140
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1420242526
arrow CO Connecticut 6/44 41112152539
arrow DA Multi-Daily A 6/99 394151545671
arrow DB Multi-Daily B 6/99 61628416372
arrow DC Multi-Daily C 6/99 12564727593
arrow EM Euro Millions 5/50 817283438
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 5891113162324272829353644454964656970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 410111521222627293132354246525458596267
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 223252631
arrow FK Finska Keno D 20/70 2341213163132383946475051566264666768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1451419222328343738415051575859616465
arrow FT Finska Keno T 20/70 1361112162224303334384247495253616670
arrow GO Njemačka Keno 20/70 16101215173234384244464749515557586770
arrow HO Hong Kong 6/49 31926283548
arrow IT Italija 6/90 4816353674
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1691417212830313637383940414953555762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 123568910172729303337455657586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 7891011121718242531394243474849525354
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 316232839
arrow NP New York Pick 10 20/80 29111824273033353643485253566064666877
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 69101216171820233438424951535560626979
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 211152627313740434547535458626371757678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 110152629
arrow PO Poljska 6/49 33235394046
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1210192232
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1417254858
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1423282930
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1112131418313740414243464859646769747576