Srijeda 07.02.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8430Twente - Az Alkmaar gosti-0-10-4
8432Utrecht - Sparta Rotterdam domaći-0-01-0
8433Eintracht Frankfurt - Mainz supergol domaći-1-03-0
8434Fenerbahce - Giresunspor --2-12-1
8437Roda - Ajax --1-22-4
8438Herbalife Gran Canaria - Darussafaka(B) domaći-0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4950Godoy Cruz - Lanus domaći540-04-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4973Sacachispas Fc - Platense gosti260-11-2
4974Uai Urquiza - Barracas Central gosti500-01-2
5024Villa San Carlos - Tristan Suarez domaći211-02-1
5025Club Atletico Acassuso - Defensores De Belgrano --0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7823Aurora - Sport Boys gosti62-12-2
7824Nacional Potosi - The Strongest gosti270-10-1

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6137Bahia Ba - Vitoria Da Conquista domaći480-06-1
6138Jacobina Ba - Fluminense De Feira gosti250-20-2
6139Jequie Ba - Atlantico Ba domaći61-01-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5502America Rj - Resende gosti530-01-2
5503Bonsucesso Rj - Goytacaz gosti650-01-1

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6232Internacional De Lages Sc - Figueirense domaći142-12-3
6235Joinville - Hercilio Luz Ca domaći331-02-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6478Guarani De Juazeiro - Uniclinic domaći680-01-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7561Gremio - Brasil De Pelotas gosti390-12-1

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Globo Rn - Vitoria Ba domaći191-03-0
1003Parnahyba - Coritiba Pr domaći850-02-0
1004Santos Ap - Sport Recife gosti320-10-1
1005Sao Caetano - Criciuma domaći11-02-2
1006Cianorte - Abc domaći361-01-0
1068Corumbaense Futebol Clube Ms - Asa Al domaći890-01-0
1070Dom Bosco Mt - Crb -vv-vv-v
1075Ferroviaria - Confianca Se domaći421-02-1
1076Sinop Mt - Goias gosti190-10-1
1078Atletico Acreano Ac - Atletico Mg domaći71-11-1
1079Brusque - Ceara gosti660-00-1
1081Manaus Fc Am - Csa Al domaći381-12-2
1094Sao Raimundo - Vila Nova gosti550-00-1
6519Ceilandia Esporte - Avai domaći31-12-3
6522Atletico Es - Remo gosti390-10-2
6523Altos Pi - Atletico Go domaći331-02-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7782Sao Paulo Sp - Bragantino Sp domaći51-01-0
7803Taboao Da Serra Sp - Mogi Mirim domaći371-01-0
7811Uniao Barbarense - Ec Sao Bernardo Sp gosti30-20-2
7814Ge Osasco Sp - Ad Manthiqueira domaći530-01-0
7815Sao Carlos Sp - Rio Branco Sp gosti111-12-1
7816Barretos Sp - Monte Azul domaći52-02-0
7817Capivariano Sp - Desportivo Brasil Sp gosti210-22-3
7818Marilia - Matonense Sp gosti61-12-1
7819Noroeste - Atibaia Sp gosti590-00-2
7820Portuguesa Santista - Olimpia Sp gosti82-13-2
7821Velo Clube Sp - Rio Preto gosti80-10-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1095America Pe - Central Pe gosti300-10-1
1096Belo Jardim - Vitoria Pe gosti271-12-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4196Anorthosis Famagusta - Omonia Nicosia domaći540-01-2
4197Ael Limassol - Ermis Aradippou domaći171-01-0
4198Doxa Katokopias - Apollon Limassol gosti480-00-2

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5562Nacional De Football - Chapecoense Sc domaći61-01-0
5564Vasco Da Gama - Universidad De Concepcion domaći62-02-0

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1103Cd Aguila - Isidro Metapan domaći61-02-0
1104Cd Audaz - Municipal Limeno domaći570-02-2
1105Cd Pasaquina - Cd Dragon gosti281-11-2

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8325Tottenham - Newport County supergol domaći262-02-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5492Leatherhead - Burgess Hill Town gosti580-02-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6638Fc Chambly - Us Granville domaći500-01-0
6639Lens - Troyes domaći700-01-0
6640Metz - Caen supergol gosti510-01-1
6641Montpellier - Lyon supergol gosti131-21-2

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7871Aoc-Kissamikos - Trikala domaći470-03-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7767Larissa - Pas Giannina domaći111-11-2
7768Aek Athens - Olympiakos Piraeus domaći570-02-1
7769Lamia - Panionios gosti171-21-4

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1108Cd Real Sociedad - Cd Marathon domaći71-01-0
1109Olimpia Cd - Cd Honduras Progreso domaći441-06-1
1110Real Cd Espana - Lobos Upnfm gosti400-10-1
1112Cd Platense - Cd Motagua domaći132-13-3
1119Cd Vida - Juticalpa Fc domaći241-03-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5549Minerva Punjab - Shillong Lajong domaći52-03-2
5550Chennai City - Mohun Bagan --0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3294Northeast United Fc - Fc Pune City gosti860-00-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Tractor Sazi Tabriz Fc - Gostaresh Foolad Fc gosti340-12-1
5314Sanat Naft Abadan Fc - Perspolis gosti130-20-3

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3621Torino Youth - Roma U19 gosti850-00-1

ITALIJA COPPA PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5307Atalanta Youth - Milan U19 gosti131-22-3

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3249Pontedera - Padova domaći42-02-1

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7776Ashdod - Hap Raanana domaći630-01-1
7777Hapoel Beer Sheva - Kiryat Shmona gosti310-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4794Amazulu - Mthatha Bucks Fc gosti560-01-1
4881Bidvest Wits - Cape Town City Fc gosti20-10-1
4882Ubuntu Cape Town - Polokwane City gosti141-12-2

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6804Atletico Nacional - Millionarios domaći211-11-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5487Guadalupe Fc - Limon domaći281-01-2
5497Deportivo Saprissa - Perez Zeledon domaći451-03-0
5498Herediano - Cartagines domaći470-03-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5623Kedah - Perak Fa gosti210-11-3
5624Negeri Sembilan - Kuala Lumpar domaći122-02-0
5626Selangor Pkns - Pahang Fa domaći900-01-0
5628Selangor - Melaka domaći91-14-1
5637J. Darul Takzim Ii - Uitm Fc domaći142-02-2

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1007Zacatepec - Necaxa domaći92-02-0
1008Toluca - Santos Laguna domaći281-02-0
1031Atlas - Tampico Madero domaći441-11-2
1033Puebla - Cruz Azul gosti550-00-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3634Psv Eindhoven - Excelsior domaći171-01-0
3636Twente - Az Alkmaar gosti100-10-4
3638Utrecht - Sparta Rotterdam domaći850-01-0
3645Nac Breda - Heracles domaći42-16-1
3647Roda - Ajax domaći21-22-4
3649Willem - Vvv Venlo domaći441-03-0

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6784Eintracht Frankfurt - Mainz supergol domaći171-03-0
6785Schalke - Wolfsburg supergol domaći101-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5315Waldhof Mannheim - Stuttgart Kickers domaći22-03-0

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4593Porto - Sporting Lisbon domaći600-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Metaloglobus Bucuresti - As Fc Aninoasa gosti261-13-2
2099Odra Opole - Sfc Opava domaći700-01-0
2101Siroki Brijeg - Nk Celje domaći431-02-0
2102Torpedo Minsk - Fc Vitebsk gosti300-10-2
2104Fk Dinamo 1945 Pancevo - Ripensia Timisoara gosti150-10-2
2107Fc Nordsjaelland - Fc Roskilde domaći391-11-2
2117Lks Lodz - Gorodeya domaći640-01-0
2120Rabotnicki Skopje - Belasica Strumica --0-00-0
2150Wiener Neustadt - As Trencin -v-vv-vv-v
2151Nd Gorica - Nk Osijek Ii domaći131-01-0
2159Ujpest - Dukla Prague --0-00-0
2173Warta Poznan - Widzew Lodz gosti220-10-1
2188Puszcza Niepolomice - Pulawy domaći72-02-1
2189Sigma Olomouc U21 - Unex Unicov gosti350-23-2
2190Zenit St Petersburg - Crvena Zvezda domaći231-01-0
2223Csm Roman - Stiinta Miroslava -00-00-0
2247Balmazujvarosi Fc - Dunakanyar gosti213-24-4
2248Bezanija - Fk Dedic Tuzi domaći222-13-1
2249Makedonija - Fk Javor Matis gosti320-11-2
2250Petrolul Ploiesti - Unirea Slobozia domaći152-13-2
2251Fk Gostivar - Fk Sasa domaći232-04-0
2252Renova - Lokomotiva Skopje domaći161-05-0
2253Sutjeska Niksic - Radnik Bijeljina gosti271-12-2
2265Domzale - Zemun domaći111-13-1
2310Rekord Bielsko Biala - Unia Oswiecim gosti400-10-1
2346Nk Dravograd - Rudar Velenje gosti450-20-6
2347Sturm Graz Ii - Sv Lafnitz gosti30-33-5
2352Varnsdorf - Sokol Zapy gosti580-01-2
2353Petrzalka - Inter Bratislava gosti550-06-1
2354Ried - Shanghai Shenxin domaći142-05-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2221Hearts U20 - Partick U20 gosti182-14-1
2222Motherwell U20 - Falkirk U20 domaći242-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2677Guijuelo - Rapido D. Bouzas --0-00-0

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3624Sevilla - Leganes supergol domaći151-02-0

ŠPANJOLSKA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3060Sevilla - Leganes domaći151-02-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4595Kayserispor - Akhisar Bld Spor gosti251-12-2
4668Fenerbahce - Giresunspor gosti132-12-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3191Hatta - Al Wahda gosti720-00-1
3202Al Wasl - Al Jazeera Uae gosti450-11-1

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7892Fk Zeljeznicar U19 - Atletico Madrid U19 domaći101-21-3
7893Krasnodar U19 - Real Madrid U19 --0-00-0
7894Molde Fk U19 - Monaco U19 gosti131-12-2
7895Salzburg U19 - Sporting Lisbon U19 domaći142-15-2
7897Brodarac U19 - Man Utd U19 gosti190-20-2

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8991(-13.5)San Martin Corrientes - Quilmes Mar Del Plata(172,5) 90-82

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8994(+18.5)Ttu Korvpalliklubi - Pieno Zvaigzdes(169,5) 68-96

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7872(+4.5)Liege - Aalstar(164,5) 78-97

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8989(-14.5)Paulistano Sp - Liga Sorocabana(156,5) 84-59
8990(+9.5)Campo Mourao - Pinheiros Sao Paulo(151,5) 60-64

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7829(-10.5)Usk Prague - Nh Ostrava(153,5) 81-63
7830(+22.5)Jbc Mmcite Brno - Bk Pardubice(153,5) 77-92

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3296(+2.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Bayern Munich(170,5) 85-87
3302(-13.5)Uniks Kazan - Limoges(152,5) 88-78
3303(-5.5)Buducnost Podgorica - Cedevita Zagreb(154,5) 84-52
3307(+7.5)Trento - Lokomotiv Kuban(154,5) 71-74
3315(+2.5)Torino - Zenit Saint Petersburg(173,5) 73-87
3316(-3.5)Herbalife Gran Canaria - Darussafaka(159,5) 78-70

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7847(-8.5)Istanbul Bsb - Kataja Joensuu(164,5) 85-83
7848(-9.5)Demir Insaat Buyuk. - Nevezis(158,5) 77-90
7849(-4.5)Minsk 2006 - Mornar(155,5) 84-45
7850(-5.5)Nizhnyi Novogrod - Le Portel(159,5) 57-76
7851(-5.5)Szolnoki - Bakken Bears(169,5) 91-68
8992(-5.5)Groningen - Dexia Mons Hainaut(149,5) 96-72
8993(-4.5)U Bt Cluj Napoca - Keravnos(154,5) 77-71

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7881(-6.5)Talk N Text Tropang - Phoenix Petroleum(186,5) 72-74
7882(+15.5)Kia Picanto - Barangay Ginebra(181,5) 77-103

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7832(+1.5)Bc Nokia - Helsinki Seagulls If(168,5) 85-75
7833(+18.5)Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas Vikings(176,5) 92-112
7834(+3.5)Lapuan Korikobrat - Ktp Kotka(169,5) 93-89
7835(-5.5)Pyrinto Tampere - Korikouvot Kouvola(165,5) 78-89

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7828(-0.5)Boulazac Basket - Dijon(158,5) 95-99

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8525(+1.5)Agrigento - Casale Monferrato(149,5) 64-75
8526(-1.5)Siena - Scafati(153,5) 79-86
8527(-10.5)Trapani - Napoli(158,5) 86-74
8528(-4.5)Treviglio - Rieti(160,5) 72-62

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8518(-2.5)Bergamo - Caselpusterlengo(147,5) 73-73 / 86-79
8519(-5.5)Jesi - Imola(158,5) 78-56
8520(-1.5)Montegranaro - Treviso(156,5) 74-95
8521(-7.5)Ravenna - Ferrara(156,5) 74-83
8522(-3.5)Roseto - Forli(159,5) 85-92
8523(-12.5)Udinese - Orzinuovi(150,5) 88-74
8524(-3.5)Mantova - Verona(153,5) 72-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7889(+2.5)Incheon Elephants - Wonju Dongbu Priory(166,5) 93-80
7890(+6.5)Lg Sakers - Seoul Sk Knights(167,5) 90-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7898(+8.5)Samsung Blue Minx W - Woori Hansae Wibee W(138,5) 56-72

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8529(+7.5)Bayi Rockets - Beijing Baxi(202,5) 93-95
8530(-18.5)Guangzhou Longlions - Jilin Northeast Tigers(232,5) 124-96
8531(-6.5)Qingdao Eagles - Jiangsu Monkey Kings(228,5) 120-107
8532(-2.5)Sichuan Whales - Fujian Quanzhou Bank(232,5) 105-131

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3317(-1.5)Aris - Telindus Oostende(141,5) 66-70
3333(-4.5)Cez Nymburk - Zielona Gora(167,5) 84-70
3346(-1.5)Nanterre - Besiktas Istanbul(159,5) 73-68
3347(+2.5)Telekom Baskets Bonn - Avellino(154,5) 79-74
3348(-8.5)Ewe Baskets Oldenburg - Hapoel Unet Holon(176,5) 87-86
3349(+2.5)Pinar Karsiyaka - Monaco(158,5) 84-77
3350(-10.5)Sassari - Enisey Krasnoyarsk(164,5) 101-94
3351(-9.5)Ucam Murcia - Juventus Utena(159,5) 56-70

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7870(-4.5)Siauliai - Bc Alytaus Dzukija(163,5) 86-76

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8821(-8.5)Detroit Pistons - Brooklyn Nets(208,5) 115-106
8822(+4.5)Miami Heat - Houston Rockets(210,5) 101-109
8823(+3.5)Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves(224,5) 129-129 / 140-138
8824(+7.5)Memphis Grizzlies - Utah Jazz(200,5) 88-92
8825(-3.5)New Orleans Pelicans - Indiana Pacers(218,5) v-v
8826(+10.5)Phoenix Suns - San Antonio Spurs(202,5) 81-129

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7884(-12.5)Asseco Prokom Gdynia - Legia Warszawa(156,5) 90-78
7885(-9.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Miasto Szkla Krosno(158,5) 82-66

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8955(-1.5)Hartford Wolf Pack - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 3-04-4
8956(-1.5)Grand Rapids Griffins - Manitoba Moose(5,5) 2-14-2
8957(-1.5)Albany Devils - St Johns Icecaps(5,5) 0-11-4
8958(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers(5,5) 1-04-3
8959(-1.5)Rochester Americans - Binghamton Senators(5,5) 0-10-2
8960(+1.5)Springfield Thunderbirds - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 0-01-3
8961(-1.5)Rockford Icehogs - San Antonio Rampage(5,5) 1-03-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4348(-1.5)Ceske Budejovice - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 0-14-2
4349(-1.5)Hc Havirov Panthers - Horacky Fk Trebic(5,5) 1-03-0
4350(+1.5)Hc Zubr Prerov - Kladno(5,5) 1-02-1
4351(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Hc Frydek Mistek(5,5) 1-07-2
4359(-1.5)Kadan - Benatky Nad Jizerou(5,5) 1-23-5
4361(-1.5)Slavia Prague - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 1-13-5
4362(+1.5)Stadion Litomerice - Karlovy Vary(5,5) 0-30-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6140(-1.5)Espoo United - Kettera(5,5) 1-02-6
6141(-1.5)Jokipojat - Hermes(5,5) 2-15-1
6142(-1.5)K-Vantaa - Heki(5,5) 0-15-2
6143(+1.5)Leki - Tuto(5,5) 2-03-3
6144(+1.5)Roki - Keupa Ht(5,5) 0-01-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8951(-1.5)Toronto Maple Leafs - Nashville Predators(5,5) 1-02-2
8952(+1.5)New York Rangers - Boston Bruins(5,5) 1-21-6
8954(-1.5)Los Angeles Kings - Edmonton Oilers(5,5) 1-05-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3573(-1.5)Izhstal Izhevsk - Hk Ryazan(5,5) 0-01-2
3574(-1.5)Khimik Voskresensk - Gornyak Uchaly(5,5) 1-32-4
3575(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Buran Voronezh(5,5) 1-05-0
3578(-1.5)Zvezda Chekhov - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 0-21-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8962(+1.5)Chaika U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 0-01-5
8963(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 2-18-2
8964(-1.5)Spartak Moscow U20 - Taifun U20(5,5) 1-06-2
8965(-1.5)Hk Mvd U20 - Vityaz U20(5,5) 0-10-2
8966(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Almaz U20(5,5) 0-10-3
8967(-1.5)Ska 1946 U20 - Riga U20(5,5) 2-04-0
8968(-1.5)Krylia Sovetov U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 1-05-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4472(-1.5)Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas(5,5) 3-06-1
4473(-1.5)Kosice - Nove Zamky(5,5) 0-02-2
4474(-1.5)Nitra - Poprad(5,5) 1-13-2
4475(-1.5)Trencin - Zvolen(5,5) 1-01-3
4476(-1.5)Zilina - Detva(5,5) 2-14-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3538(+1.5)Almtuna Is - Timra(5,5) 0-10-1
3539(-1.5)Bofors - Modo(5,5) 2-12-2
3558(-1.5)Sodertalje - Bjorkloven(5,5) 1-13-1
3566(+1.5)Tingsryd - Aik(5,5) 0-11-1
3570(+1.5)Troja Ljungby - Leksand(5,5) 0-06-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3537(-1.5)Ajoie - Ehc Winterthur(5,5) 1-13-2

ATP MONTPELLIERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1185(-0.5)K.De Schepper - P.Herbert(23,5) 17-196-77-61-2
1519(+1.5)C.Hemery - R.Bemelmans(22,5) 3-121-62-60-2
1571(+1.5)D.Brown - N.Mahut(22,5) v-v7-6v-vv-v
2083(+3.5)D.Medvedev - R.Gasquet(22,5) 3-120-63-60-2
2122(+2.5)Y.Sugita - J.Millman(22,5) 14-177-53-61-2
8698(-2.5)A.Rublev - J.Chardy(22,5) 12-36-26-12-0
8827(-3.5)D.Goffin - G.Simon(21,5) 12-66-46-22-0

ATP MONTPELLIER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3557I.Dodig/R.Ram - W.Koolhof/A.Sitak 11-196-25-71-2
3572K.Skupski/N.Skupski - M.Daniell/D.Inglot 14-127-67-62-0
8026B.Mclachlan/H.Nys - K.Khachanov/M.Zverev 12-86-46-42-0
8831T.Lamasine/L.Pouille - A.Begemann/J.Eysseric 19-133-66-32-1

ATP QUITOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1482(-3.5)A.Giannessi - P.Polansky(22,5) 12-76-36-42-0
3583(+2.5)E.Escobedo - I.Karlovic(25,5) 17-194-67-61-2
4745(+1.5)F.Bagnis - N.Jarry(22,5) 15-197-62-61-2

ATP QUITO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4760A.Bury/H.Y.Peng - G.Escobar/R.Quiroz 8-133-65-70-2
4766A.Krajicek/J.Withrow - R.Carballes Baena/M.Cecchinato 12-76-36-42-0
4767A.Motti/S.Travaglia - T.Huey/P.Oswald 12-86-46-42-0
4771C.Berlocq/A.Ramos-Vinolas - N.Jarry/H.Podlipnik-Castillo v-vv-vv-vv-v
4773M.Demoliner/P.Raja - D.Descloix/G.Monfils 23-267-64-61-2
4774R.Dutra Silva/Y.Hanfmann - V.Estrella Burgos/C.Ruud v-vv-vv-vv-v
4775S.Gonzalez/Reyes-Varela M-A - A.Giannessi/P.Lorenzi 12-66-36-32-0
4776T.Bellucci/A.Sa - P.Carreno Busta/G.Duran v-vv-vv-vv-v
8841F.Gaio/A.Martin - V.Estrella Burgos/C.Ruud 6-131-65-70-2

ATP SOFIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2560(-1.5)L.Djere - B.Kavcic(22,5) 8-124-64-60-2
2569(-2.5)M.Baghdatis - M.Kukushkin(22,5) v-vv-vv-vv-v
2572(-3.5)M.Marterer - M.Jaziri(21,5) 13-107-66-42-0
2574(+1.5)M.Youzhny - A.Seppi(22,5) 7-123-64-60-2
2580(-1.5)R.Haase - M.Copil(23,5) 10-136-74-60-2
8699(-2.5)L.Lacko - J.Kovalik(22,5) 13-176-42-61-2
8701(-2.5)P.Kohlschreiber - M.Basic(22,5) 11-145-76-70-2

ATP SOFIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4795A.Donski/A.Lazov - J.Cerretani/S.Gille 7-123-64-60-2
4929M.Matkowski/A.Qureshi - R.Arneodo/Weissborn T-S 20-186-76-11-2
4931R.Haase/M.Middelkoop - V.Troicki/N.Zimonjic 12-86-46-42-0
4934R.Lindstedt/D.Nestor - J.Erlich/P.Petzschner 20-173-67-62-1

CHALLENGER BUDIMPEŠTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1562I.Ivashka - K.Krawietz 14-162-66-31-2
1563K.Majchrzak - C.Lestienne 7-135-72-60-2
4318D.Novak - H.Hurkacz 6-123-63-60-2
4327M.Fucsovics - A.Balazs 13-57-56-02-0
4330N.Milojevic - V.Safranek 12-76-36-42-0
4342P.Krstin - V.Galovic 2-122-60-60-2
4346U.Ignatik - V.Pospisil 6-124-62-60-2
8845M.Valkusz - N.Kuhn 8-132-66-70-2

CHALLENGER BUDIMPEŠTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1569A.Arnaboldi/D.Molchanov - A.Siljestrom/E.Ymer 17-202-66-31-2
1570R.Junaid/T.Matsui - G.Kisgyorgy/Z.Piros 12-56-36-22-0
4686M.Draganja/T.Draganja - G.Panfil/V.Uzhylovskyi 19-103-66-32-1
5488F.Auger-Aliassime/N.Kuhn - V.Safranek/M.Valkusz v-v7-5v-vv-v
5489L.Godry/P.Nagy - N.Milojevic/A.Setkic 12-46-26-22-0

CHALLENGER LAUNCESTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4523A.Whittington - A.Harris 18-156-16-71-2
4524B.Mousley - S.Robert 13-107-66-42-0
4526J.Kubler - M.Banes 12-66-46-22-0
4531K.King - T.Yang 13-96-37-62-0

CHALLENGER LAUNCESTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6798N.Lammons/A.Lawson - A.Bolt/B.Mousley 9-133-66-70-2
6799M.Reid/L.Saville - M.Purcell/A.Whittington 5-122-63-60-2

CHALLENGER SAN FRANCISCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1102M.Krueger - B.Klahn 15-187-64-61-2
1106M.Kecmanovic - J.Aragone 13-106-47-62-0
1107C.Eubanks - M.Mmoh 8-124-64-60-2
4231D.Kudla - D.Koepfer 9-136-73-60-2

CHALLENGER SAN FRANCISCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115A.Collarini/M.Kecmanovic - I.Cervantes/J.P.Fruttero v-vv-vv-vv-v
1610A.Goransson/F.Lakat - J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat 17-204-66-41-2
1635F.Agamenone/L.D.Martinez - R.Galloway/M.Krueger 18-216-76-41-2
1642M.Arevalo-Gonzalez/R.Maytin - N.Brunner/A.Dome 21-156-35-72-1
1676R.Gonzales/H.Reese - L.Bambridge/J.Salisbury 21-227-56-71-2

ITF LOUGHBOROUGH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8927B.Schoofs - J.Glushko 14-117-57-62-0
8928E.Appleton - M.Krajicek 9-135-74-60-2
8929K.Barritza - P.Udvardy 8-132-66-70-2
8930K.Von Deichmann - S.Sekulic 12-16-16-02-0
8931K.Zimmermann - P.Badosa Gibert 12-153-66-31-2
8932M.Lumsden - T.Smitkova 7-123-64-60-2
8933A.Barnett - C.Ferrando 10-126-01-61-2
8934L.Rueffer - C.Perrin 8-132-66-70-2
8935P.Krejsova - V.Grammatikopoulou 6-135-71-60-2
8936T.Moore - C.Skamlova 7-135-72-60-2
8937H.Dart - E.Francati 16-133-67-52-1
8938J.Burrage - F.Christie 7-123-64-60-2
8939J.Maleckova - N.Miller 12-16-06-12-0
8940O.Saez Larra - M.Arcangioli 13-107-66-42-0
8941A.Zaja - K.Piter 8-136-72-60-2
8942E.Silva - E.Taylor 20-186-77-52-1

ITF MANACOR 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8848E.Stauber - S.Mendez 4-121-63-60-2
8849F.Bilardo - I.Cantos Siemers 11-126-04-61-2
8850T.Pieri - K.Gerlach 1-121-60-60-2
8851Y.Saigo - L.Ponomar 6-123-63-60-2
8852A.Perper - D.Kerfs 12-76-36-42-0
8853M.Bassols Ribera - A.Giraldi Requena 13-87-66-22-0
8854S.Ochsner - A.Moreno Barranquero 16-136-23-62-1
8855Y.Akler - G.Alogo Piqueras 12-16-06-12-0
8856M.Paigina - I.Ibbou 15-126-33-62-1
8857N.Sato - S.Kovalets 12-06-06-02-0
8868S.Latycheva - J.Payola 12-76-36-42-0
8871S.Samavati - M.Gonzalez Ballbe 12-126-40-62-1

ITF ŠPANJOLSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2106S.Martos Gornes - C.Carli 9-133-66-70-2
2217Y.Chung - J.Briand v-vv-vv-vv-v
2229B.Santanna - G.Den Heijer v-v6-22-6v-v
2230D.Vega Hernandez - S.Gutierrez-Ferrol v-vv-vv-vv-v
2238M.Eriksson - A.Chepelev 10-134-66-70-2
2239E.Tyurnev - P.Toledo Bague 13-56-07-52-0
2240G.Moroni - D.Jorda Sanchis 12-46-26-22-0
2241D.Gennaro - O.Roca Batalla 14-126-11-62-1
2242Y.Oliel - N.Sanchez-Izquierdo 13-96-47-52-0
2243E.Esteve Lobato - D.Gimeno-Traver v-v6-30-6v-v
2244M.Fornell-Mestres - M.Zekic 2-120-62-60-2
2245M.Khomentovskiy - A.Romero De Avila Senise 10-156-33-61-2
2246P.Meis - E.Eremin 14-164-66-41-2

ITF ŠVICARSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8918A.Bellier - Y.Steinegger 8-124-64-60-2
8919C.Heyman - G.Jacq 9-134-65-70-2
8920S.Fiacan - U.Humbert 1-121-60-60-2
8921A.Bossel - M.Huesler 14-184-67-61-2
8922A.Olivetti - M.Lanz 12-76-46-32-0
8923S.Reinwein - J.Choinski 13-96-47-52-0
8924M.Tchoutakian - D.Kellovsky 13-86-27-62-0
8925E.Ejupovic - T.Simon 10-134-66-70-2
8926A.Davidovich Fokina - V.Tashi 12-76-36-42-0

ITF TRNAVA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8943A.Zarycka - L.Maluniakova 15-106-33-62-1
8944D.Sumova - J.Zawadzka 6-123-63-60-2
8945S.Jamrichova - T.Jaruskova v-v2-6v-vv-v
8946E.Rybakina - D.Kuczer 12-36-26-12-0
8947N.Stankovska - M.Zajda 12-86-46-42-0
8948V.Juhaszova - G.Pantuckova 15-167-62-62-1
8949K.Petrovicka - V.Heisen 6-123-63-60-2
8950M.Pantuckova - E.Kazionova 15-116-23-62-1

ITF VELIKA BRITANIJA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8900A.Mchugh - H.Heliovaara 5-121-64-60-2
8901B.Apostol - M.Neuchrist 9-134-65-70-2
8902F.Nielsen - N.Hu 16-163-66-42-1
8913J.Gray - D.Pichler 16-144-66-11-2
8914L.Grigelis - L.Johnson 13-156-76-21-2
8915M.Willis - M.Haim 8-124-64-60-2
8916F.Fallert - A.Obert 10-170-67-51-2
8917M.Lescure - A.Artunedo Martinavarr 12-66-26-42-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3176(-6.5)Bjerringbro-Silkeborg - Sonderjyske(55,5) 28-20
3179(+1.5)Tvis Holstebro - Skjern(53,5) 30-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3183(-3.5)Odense - Viborg Hk(50,5) 30-29
3186(-3.5)Midtjylland - Silkeborg(49,5) 23-26

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5635Tms Ringsted - Horsens Hk 15-20

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
5710(-2.5)Fuchse Berlin - Saint Raphael(56,5) 21-26

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7880(+4.5)Hik - Pif(50,5) 18-22

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7886(-4.5)Brest Bretagne Handball - Besancon(48,5) 25-18
7887(-7.5)Metz Moselle Lorraine - Chambray Touraine(51,5) 31-20
7888(-3.5)Issy Les Moulineaux - Toulon Saint Cyr(50,5) 34-25

FRANCUSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3161Ivry - Chambery(54,5) 30-34
3163(+3.5)Selestat - Nimes(54,5) 27-30
3165(-7.5)Hbc Nantes - Cesson(59,5) 37-16
3167(-4.5)Tremblay - Billere Hb Pau Pyrenees(55,5) 30-24

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7914(-4.5)Olympiakos-Omilos Xyni - Aek Athens(47,5) 25-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4796(-2.5)Brest - Aab Handbold(54,5) 23-23
4926Kiel - Veszprem(52,5) 22-20

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3590Bodo Hk - Kolstad(55,5) 26-27
3594(+2.5)Fyllingen - Oif Arendal(58,5) 31-35
3595(-5.5)Elverum - Falk Horten(54,5) 33-30
3596Haslum Hk - Halden Topphandball(58,5) 33-33

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7907(-1.5)Bbm Bietigheim - Tus Metzingen(52,5) 26-25
7908(+7.5)Tv Nellingen - Thuringer(56,5) 19-30

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7891(-4.5)Balingen Weilstetten - Eintracht Hagen(55,5) 33-37

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4703(-2.5)Azoty Pulawy - Powen Zabrze(56,5) 25-24
4715(-3.5)Opole - Zaglebie Lubin(56,5) 37-30

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7915Pogon Szczecin - Vistal Laczpol Gdynia(51,5) 25-32

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7927(-1.5)Madeira Sad - Aa Avanca(54,5) v-v

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7928Cs Magura Cisnadiei - Zalau(50,5) 25-22

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8533(+5.5)Tatran Presov Ii - Msk Povazska Bystrica(55,5) 32-30
8534(+5.5)Topolcany - Tatran Presov(55,5) 28-27
8535(-6.5)Nove Zamke - Handball Malacky(53,5) 31-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3682Bm Valladolid - Naturhouse La Rioja(56,5) 25-30
3699(-1.5)Granollers - Helvetia Anaitasuna(55,5) 32-31
8517(-8.5)Barcelona Borges - Bm Huesca(55,5) 33-20

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7929Clinicas Rincon Malaga - Bm Porrino 26-18

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4406Lugi - Malmo(50,5) 23-24
4407(+1.5)Ov Helsingborg - Ricoh Hk(50,5) 18-24
4408Savehof - Redbergslids(53,5) 34-29

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7937(-2.5)Ik Savehof - Kristianstad Hk 24-18
7938(-1.5)Skovde Hf - Boden Handball If 18-21

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7936(-2.5)Hk Varberg - Alstermo If(55,5) 24-29

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6801Bern - Thun(53,5) 22-30
6802Fortitudo Gossau - St Gallen(53,5) 28-23

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8984Concilig Volei Bauru - Sesc Rj 0-11-11-3
8985Ec Pinheiros - Cristovao&Caetano 0-11-12-3
8987Brasilia Volei - Barueri 0-10-21-3
8988Fluminense F.C - Cc Valinhos 1-02-03-0

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8019Minchanka Minsk - Beziers Vb 0-11-13-1
8020Nova Branik - Yenisey Krasnoyarsk 0-10-21-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8981Bacau - Pfeffingen 0-11-11-3
8982Tj Ostrava - Oriveden Orivesi 1-01-13-1
8983Doprastav Bratislava - Krasnodar 0-10-21-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6203Hurrikaani Loimaa - Valepa 0-10-20-3
6224Tiikerit - Etta 1-02-02-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4666Latina - Trento 1-01-11-3
4667Lube Treia - Vero Volley 1-02-03-0
4682Milano - Modena 0-11-13-2
4683Pallavollo Padova - Piacenza 0-10-20-3
4684Perugia - Vibo Valentia 1-02-03-0
4685Verona - Sora 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3082Volleyball Aversa - Mondovi 1-02-03-2

ITALIJA KUP A2 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3084Battistelli Sg Marignano - Barricalla Collegno 0-11-13-2
3085Mondovi - Chieri 0-11-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6231Deajeon Bluefangs - Suwon Kepco 1-01-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6239Heungkuk Pink Spiders - Gs Caltex Kixx 0-11-11-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2651Volei Alba Blaj - Mulhouse 0-11-13-2
2652Developres Rzeszow - Zurich 0-11-11-3
2656Conegliano - Fenerbahce 0-10-23-2
8980Prostejov - Novara 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8969Vco Berlin - Suhl 0-11-11-3
8970Wiesbaden - Potsdam 0-10-21-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6149Ks Espadon Szczecin - Politechnika Warszawska 1-01-11-3
6150Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel 0-10-23-2

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8231Dinamo Moscow - A-Hid Osc 7-7
8234Partizan Raiffeissen - An Brescia 3-8
8238Jug Dubrovnik - Olympiakos Piraeus 10-8
8239Waspo Hannover - Cn Barceloneta 7-13
8240Jadran Herceg Novi - Cn Sabadell 7-8
8241Fcsb - Acz Alphen 9-8
8242Zf Eger - Szolnoki Vizilabda Sc 6-3
8243Pro Recco - Spandau 04 Berlin 12-4

CYCLOCROSS MALDEGEM DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7689L.Sweeck - T.Aerts 1-0
7690M.Vanthourenhout - L.Van Der Haar 0-1
7691T.Merlier - E.Iserbyt 1-0
7692T.Meeusen - D.Van Der Poel 0-1
7693Q.Hermans - D.Soete 1-0

DUBAI TOUR ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1404A.Blythe - J.Hennessy -
1412A.Kristoff - J.Degenkolb -
1413D.Groenewegen - E.Viviani -
1414E.Young - A.Peron -
1416F.Jakobsen - A.Grondahl Jansen -
1417J.Drucker - S.Colbrelli -
1418M.Kittel - M.Cavendish -
1422N.Bouhanni - M.Cort Nielsen -
1423R.Minali - J.Mareczko -
1491R.Stannard - B.Kamstra 14-12

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 7815202238
arrow AU Austrija 6/45 61322253641
arrow BC British Colombia BC49 6/49 6814233444
arrow BE Belgija 6/45 31530333437
arrow BL Belgija Keno 20/70 3681011121316252831374046474849576162
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 16313641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 413152331
arrow CL Colorado 6/42 15691521
arrow DA Multi-Daily A 6/99 42434439596
arrow DB Multi-Daily B 6/99 213847699097
arrow DC Multi-Daily C 6/99 214344578992
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 59142021222326273240414246485663646566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1113141619212631333637383940525658606467
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1219233234
arrow FK Finska Keno D 20/70 13101415161719212628313334363957606768
arrow FL Florida 6/53 111924434849
arrow FQ Finska Keno V 20/70 815212326272835363840424347485159626470
arrow FR Francuska 5/49 1317334448
arrow FT Finska Keno T 20/70 156810111417192829323540444648565859
arrow GE Njemačka 6/49 152025283341
arrow GO Njemačka Keno 20/70 78102024263133404243454953555859606166
arrow GR Grčka 6/49 1841444749
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 179153245
arrow IR Irska 6/47 2523313739
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 61947495052
arrow KA Kanada 6/49 3811182845
arrow LD Latvija Keno D 20/62 47111221252734353839424445515354586162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1241213173032384244454748495054566162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1567891417202326333536373940525860
arrow LU Louisiana 6/40 52435363840
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 133134353941
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1012193033
arrow MI Michigan Classic 6/47 4810193344
arrow MS Missouri 6/44 121322262931
arrow NP New York Pick 10 20/80 111151621232627343640536365666769717280
arrow NY New York 6/59 132540414244
arrow OH Ohio Classic 6/49 11024333849
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 112021404446
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 15112224272840434754565761737475767880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 79111213192224252729303739515257616973
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 38192328
arrow QU Quebec 6/49 132325303549
arrow SB Španjolska Bono 6/49 91720404346
arrow SK Slovačka 5/35 922262932
arrow SL Slovenija 7/39 25917232938
arrow SW Švicarska 6/42 2321232937
arrow TE Texas 6/54 41535404450
arrow TK Tennessee Cash 5/35 411162022
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 51929344045
arrow UW SAD Powerball 5/69 2334354047
arrow VK Viking Lotto 6/48 5813213244
arrow WA Washington 6/49 11622293035
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 68171819
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 102330344449
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 59121314172126273233394954565762697275