Subota 10.02.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Rijeka - Istra 1961 domaći-1-04-0
1080Borussia Dortmund - Hamburg supergol domaći-0-02-0
1082Malaga - Atletico Madrid supergol gosti-0-10-1
1090Toulouse - Paris St Germain supergol gosti-0-00-1
1091Manchester City - Leicester supergol --1-15-1
1092Bayern Munich - Schalke supergol --2-12-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8889Gimnasia Lp - Estudiantes --0-00-0
8890Velez Sarsfield - Atletico Patronato Parana gosti110-10-2
8891Olimpo Bahia Blanco - Racing Club domaći560-01-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5577Sarmiento - Agropecuario Argentino domaći431-02-1
5580Atletico De Rafaela - Ca Brown De Adrogue gosti211-12-3

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5059Melbourne City - Sydney gosti320-20-4

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5122Altach - Salzburg gosti550-00-1
5123Austria Vienna - Lask domaći151-11-3
5124St Polten - Mattersburg gosti490-00-3
5125Sturm Graz - Wolfsberger Ac gosti500-00-1

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6123Zira Fk - Sumgayit gosti351-11-1
6930Karabakh Agdam - Gabala --0-00-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3856Oostende - Anderlecht domaći72-02-0
3857Kortrijk - Royal Antwerp domaći202-04-0
3858Mechelen - Eupen domaći720-01-0
3861Gent - St Truiden domaći111-03-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3251Roeselare - St Gilloise domaći171-21-4
3256Cercle Brugge - Tubize --0-00-0

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8699Virton - Dender -vv-vv-v

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2126Hercilio Luz Ca - Figueirense domaći13-03-2
2127Joinville - Concordia Sc domaći102-04-1
2128Internacional De Lages Sc - Criciuma gosti170-20-4

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2145Iguatu Ce - Floresta Ce gosti580-01-3
2149Uniclinic - Tirandentes Ce domaći740-01-0
2191Guarani De Juazeiro - Fortaleza gosti210-20-4
2193Ceara - Horizonte gosti330-12-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2375Sertaozinho - Guarani Sp domaći91-22-4
2456(-13.5)Capivariano Sp - Velo Clube Sp(169,5) domaći640-02-2
2472(+9.5)Olimpia Sp - Monte Azul(137,5) domaći780-01-0
3000Uniao Barbarense - Ge Osasco Sp gosti430-11-1
7785Botafogo Sp - Ituano Sp domaći890-01-0
7786Ferroviaria - Santos gosti290-12-2
7787Ponte Preta - Novorizontino Sp domaći191-11-1
7788Mirassol Sp - Palmeiras gosti240-10-2
7790Sao Caetano - Red Bull Brasil Sp domaći421-11-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055Municipal Iquique - Universidad De Chile gosti370-11-2
1056Deportes Temuco - Universidad De Concepcion domaći680-01-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7005Ethnikos Achnas - Doxa Katokopias gosti40-20-4
7006Omonia Nicosia - Aris Limassol domaći71-03-0
7007Ermis Aradippou - Nea Salamina Famagusta domaći191-12-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3100Silkeborg - Aalborg domaći81-03-2
3110Fc Copenhagen - Randers Fc domaći254-15-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7715Al Assiouty Sport - Al Nasr gosti212-15-1
7716Smouha - El Zamalek gosti620-00-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3298Tottenham - Arsenal supergol domaći490-01-0
3300Everton - Crystal Palace supergol domaći460-03-1
3301Stoke - Brighton supergol gosti320-11-1
3304Swansea - Burnley supergol domaći810-01-0
3305West Ham - Watford supergol domaći381-02-0
3309Manchester City - Leicester supergol domaći31-15-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4211Barnsley - Sheffield Wednesday gosti181-11-1
4219Sheffield United - Leeds domaći21-02-1
4224Bolton - Fulham gosti40-11-1
4225Brentford - Preston gosti540-01-1
4226Bristol City - Sunderland domaći53-03-3
4227Derby - Norwich domaći121-01-1
4232Ipswich - Burton Albion --0-00-0
4331Middlesbrough - Reading domaći441-02-1
4332Nottingham Forest - Hull gosti90-20-2
4333Wolves - Qpr domaći122-02-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5001Afc Wimbledon - Northampton gosti80-11-3
5005Blackburn - Oldham gosti260-22-2
5009Blackpool - Walsall gosti291-12-2
5010Bradford - Bury domaći580-02-2
5011Doncaster - Charlton gosti180-11-1
5012Gillingham - Peterborough gosti670-01-1
5021Milton Keynes Dons - Portsmouth domaći211-01-2
5022Oxford United - Bristol Rovers domaći21-01-2
5023Rochdale - Fleetwood -vv-vv-v
5027Scunthorpe - Rotherham gosti310-11-2
5028Shrewsbury - Plymouth domaći61-11-2
5046Southend - Wigan domaći32-03-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5048Barnet - Notts County domaći900-01-0
5049Carlisle - Colchester gosti440-11-1
5050Cheltenham - Port Vale domaći132-15-1
5054Coventry - Accrington Stanley gosti40-10-2
5063Crawley Town - Grimsby domaći451-03-0
5064Crewe - Yeovil --0-00-0
5068Exeter - Wycombe domaći121-01-1
5069Morecambe - Chesterfield -vv-vv-v
5071Newport County - Forest Green -vv-vv-v
5090Stevenage - Luton gosti850-01-1
5135Swindon - Mansfield domaći401-01-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Ashton United - Coalville Town -vv-vv-v
1040Buxton - Altrincham -vv-vv-v
1042Halesowen - Rushall Olympic domaći470-02-0
1043Hednesford - Barwell domaći451-02-3
1044Lancaster - Grantham -vv-vv-v
1046Mickleover Sports - Stalybridge -vv-vv-v
1047Nantwich Town - Matlock Town -vv-vv-v
1048Shaw Lane Afc - Marine -vv-vv-v
1049Stafford Rangers - Whitby Town domaći222-02-2
1050Sutton Coldfield - Warrington gosti450-10-2
1051Witton Albion - Stourbridge -vv-vv-v
1052Workington - Farsley Celtic -vv-vv-v

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Brightlingsea Regent - Margate gosti790-00-1
1004Enfield - Kingstonian domaći111-11-3
1036Harlow Town - Burgess Hill Town domaći121-01-1
1037Harrow Borough - Thurrock domaći510-02-0
1038Hendon - Dorking Wanderers --0-00-0
1061Leatherhead - Needham Market Fc -vv-vv-v
1062Lowestoft Town - Dulwich Hamlet -vv-vv-v
1063Merstham - Leiston domaći670-01-0
1066Metropolitan Police - Billericay Town domaći91-22-2
1067Tonbridge - Staines gosti92-12-1
1069Tooting Mitcham United - Wingate & Finchley domaći201-02-0
1070Worthing - Folkestone Invicta domaći172-13-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5136Barrow - Hartlepool -vv-vv-v
5210Bromley - Maidstone United domaći52-12-2
5231Dover Athletic - Sutton United gosti260-10-1
5234Eastleigh - Boreham Wood gosti570-00-2
5239Ebbsfleet United - Solihull Moors domaći730-01-0
5240Gateshead - Fylde gosti160-21-2
5241Leyton Orient - Tranmere gosti440-11-1
5242Macclesfield - Guiseley gosti100-12-1
5243Maidenhead United - Torquay gosti360-11-2
5244Woking - Chester domaći231-01-0
5316Wrexham - Halifax domaći191-11-1
5322Dagenham & Redbridge - Aldershot gosti40-10-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8995Braintree Town - Bath City gosti240-20-2
8996Chippenham - Bognor Regis Town domaći500-01-0
8997Dartford - Chelmsford City domaći331-01-2
8998East Thurrock - Eastbourne Borough --0-00-0
8999Hampton & Richmond - Whitehawk gosti350-11-1
9000Hungerford Town - St Albans -vv-vv-v
9001Oxford City - Hemel Hampstead Town domaći162-04-1
9002Poole Town - Havant & Waterlooville gosti221-11-3
9003Truro City - Wealdstone domaći41-01-3
9004Welling - Gloucester gosti580-02-3
9006Weston Super Mare - Concord Rangers domaći181-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8971Alfreton Town - Tamworth gosti261-12-1
8972Blyth Spartans - Brackley Town domaći23-03-0
8973Boston Utd - Curzon Ashton gosti40-23-3
8974Bradford Park Avenue - Darlington gosti560-00-1
8975Gainsborough - Southport gosti420-20-3
8976Leamington - Harrogate Town gosti310-11-3
8977Spennymoor - Kidderminster -vv-vv-v
8978Telford - North Ferriby domaći181-03-0
8979York - Salford domaći271-01-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1195Basingstoke - Bishops Stortford -vv-vv-v
1196Chesham United - Dorchester domaći411-02-2
1201Frome Town - Royston Town domaći51-21-4
1202Hereford - Biggleswade Town domaći900-01-0
1203Hitchin - Farnborough gosti150-21-3
1204Kettering - Tiverton -vv-vv-v
1205Slough Town - Banbury United gosti670-00-1
1206St Ives Town - Redditch -vv-vv-v
1207Weymouth - St Neots Town domaći371-03-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9018Lahti - Jyvaskyla Jk domaći92-14-2
9019Fc Haka - Viikingit domaći202-05-1
9020Ilves - Grifk domaći213-03-1
9021Jaro - Pk Keski Uusimaa domaći142-04-0
9022Gnistan - Pepo domaći560-01-0
9023Vps - Kpv gosti62-23-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2166Toulouse - Paris St Germain supergol gosti680-00-1
2167Angers Sco - Monaco supergol gosti100-20-4
2168Bordeaux - Amiens domaći312-03-2
2172Dijon - Nice supergol domaći610-03-2
2224Guingamp - Caen --0-00-0
2225Metz - Montpellier gosti240-10-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7846Lens - Valenciennes gosti440-11-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7873Xanthi - Aok Kerkyra gosti640-01-1
7874Panionios - Lamia domaći800-01-0
7875Pas Giannina - Panathinaikos domaći302-02-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Ofi Crete - Veria domaći402-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6648Rijeka - Istra 1961 domaći331-04-0
6650Nk Osijek - Dinamo Zagreb gosti150-22-4

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1605Breidablik - Ir Reykjavik domaći203-07-0
1611Fjolnir - Vikingur Olafsvik -vv-vv-v

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Spal 2013 - Milan supergol gosti20-10-4
1084Crotone - Atalanta supergol domaći800-01-1
1085Napoli - Lazio supergol gosti31-14-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3429Ascoli - Empoli supergol gosti150-11-2
3435Avellino - Cesena supergol domaći900-01-1
3436Bari - Frosinone supergol domaći630-01-0
3437Carpi - Cremonese gosti320-11-1
3438Pescara - Salernitana supergol domaći800-01-0
3439Pro Vercelli - Brescia supergol --0-00-0
3440Spezia - Venezia supergol gosti20-11-1
3441Ternana - Virtus Entella supergol gosti870-00-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Juventus U19 - Chievo U19 domaći550-02-1
1801Lazio Youth - Fiorentina Youth gosti300-21-2
1804Sampdoria Youth - Udinese Youth domaći480-02-0
1805Sassuolo Youth - Genoa Youth gosti560-00-1
1806Napoli U19 - Milan U19 gosti530-01-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4137Renate - Triestina gosti240-21-3
4138Santarcangelo - Padova domaći191-11-3
4139Sud Tirol - Gubbio gosti680-01-2
4140Albinoleffe - Bassano --0-00-0
4146Pordenone - Salo gosti80-30-3
4150Sambenedettese - Reggiana --0-00-0
4151Ravenna - Fano domaći451-01-2
4153Fermana - Teramo gosti250-24-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4679Siracusa - Akragas - - - 11.02

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7991Al Aqaba - Al Baqaa gosti292-13-3
7992Al Yarmouk - Ramtha Sc gosti240-10-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4935Moroka Swallows - Maritzburg United gosti21-11-1
4936Phiva Young Stars - Chippa United gosti130-20-2
4938Steenberg United - Orbit College Fc domaći32-03-1
4939Orlando Pirates - Ajax Cape Town domaći411-02-0
4940Super Eagles - Free State Stars -vv-vv-v

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3292Al Kharaityat Sc - Al Markhiya gosti211-23-2
3293Al Arabi - Al Ahli Doha Sc gosti310-10-4

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6970Atletico Huila - Deportivo Cali domaći600-01-0
6973Alianza Petrolera - Leones Fc domaći900-01-0
6974America De Cali - Deportes Tolima domaći121-01-1
6976Atletico Nacional - Independiente Santa Fe domaći111-01-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1998Birkirkara - Sliema Wanderers domaći251-02-1
1999Tarxien Rainbows - Naxxar Lions domaći353-15-2
2000Balzan Youths - Floriana gosti350-11-1
2001Hamrun Spartans - Gzira United -vv-vv-v

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7996Cruz Azul - Necaxa gosti140-10-2
7997Lobos Buap - Atlas gosti350-13-1
8001Tigres - America Mexico domaći411-01-1
8002Leon - Puebla domaći22-02-1
8003Chivas - Santos Laguna gosti320-10-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1538Alebrijes De Oaxaca - Venados domaći860-01-0
1542Dorados De Sinaloa - Tampico Madero domaći620-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4233Heracles - Willem domaći451-01-0
4234Utrecht - Fc Zwolle domaći172-02-1
4235Sparta Rotterdam - Psv Eindhoven domaći61-11-2
4236Az Alkmaar - Vvv Venlo --0-00-0
4237Heerenveen - Roda gosti350-11-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3358Hawkes Bay United - Auckland gosti230-20-3
3407(-4.0)Wellington Phoenix - Canterbury domaći12-13-5
3423Eastern Suburbs - Tasman United domaći261-02-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1885Bayer Leverkusen - Hertha Berlin supergol gosti430-10-2
2071Borussia Dortmund - Hamburg supergol domaći490-02-0
2082Eintracht Frankfurt - Fc Koln domaći151-04-2
2084Hannover - Freiburg domaći281-02-1
2091Hoffenheim - Mainz domaći271-14-2
2103Bayern Munich - Schalke supergol domaći62-12-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5506Duisburg - Arminia Bielefeld gosti390-12-2
5507Jahn Regensburg - Heidenheim domaći341-02-0
5508Union Berlin - Fortuna Dusseldorf gosti420-13-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7862Aalen - Sonnenhof Grossaspach domaći112-14-1
7863Cz Jena - Sportfreunde Lotte domaći92-22-2
7864Hansa Rostock - Wurzburger Kickers domaći322-03-1
7865Karlsruher - Fortuna Koln domaći61-01-0
7866Magdeburg - Preussen Munster gosti93-13-1
7867Zwickau - Meppen gosti220-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2142Wolfsburg Am - Egestorf-Langreder --0-00-0
2143Weiche Flensburg - Hamburg Am -vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5317Eintracht Stadtallendorf - Mainz Am -vv-vv-v

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8703Sol De America - Deportivo Santani gosti172-23-2
8704Club Libertad - Club Guarani Asuncion domaći161-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1179Fbc Melgar - Sport Boys domaći341-02-1
1192Universitario De Deportes - Utc De Cajamarca gosti20-10-1
1193Academia Cantolao - Sport Huancayo domaći161-03-0
1269Ayacucho Fc - Alianza Lima gosti310-11-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8210Pogon Szczecin - Sandecja Nowy Sacz domaći302-04-1
8211Cracovia Krakow - Slask Wroclaw gosti270-12-1
8212Lechia Gdansk - Wisla Krakow gosti151-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5864Rio Ave - Maritimo domaći282-03-0
5865Braga - Setubal domaći251-03-1
5866Portimonense - Benfica gosti60-11-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8006Penafiel - Varzim domaći42-12-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3424Szombathelyi Haladas - Nk Nafta domaći12-13-2
3425Tatran Presov - Bardejov domaći670-01-0
3426Puszcza Niepolomice - Sfc Opava domaći241-12-4
3427Viborg - Thisted gosti162-13-3
3428As Trencin - Inter Bratislava domaći201-07-0
3453Elfsborg - Orgryte domaći630-01-0
3454Gyirmot - Senica gosti80-22-3
3455Botev Plovdiv - Botev Vratsa gosti260-20-3
3456Dac 1904 - Zalaegerszeg domaći900-01-0
3457Frej - Hammarby domaći391-04-1
3458Landskrona - Falkenberg gosti260-11-3
3459Sandnes Ulf - Bryne domaći272-02-0
3460Sigma Olomouc - Slovan Liberec gosti370-11-2
3461Trnava - Mfk Karvina gosti420-13-1
3742Zemplin Michalovce - Lok. Kosice domaći730-01-0
3745Zilina - Fk Aquacity Poprad domaći172-22-4
3746Zlin - Slovan Bratislava domaći211-03-2
3747Fk Teplice - Fk Mas Taborsko domaći91-01-0
3785Banik Ostrava - Slavia Prague domaći92-12-3
3786Bohemians 1905 - Ruzomberok domaći700-01-0
3787Djurgarden - Bodo Glimt domaći550-03-1
3788Mlada Boleslav - Budejovice domaći-2-04-0
3792Nashville Sc - Atlanta United Fc gosti580-01-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8023Juventus Bucharest - Viitorul Constanta gosti790-00-1
8024Fcsb - Cfr Cluj gosti330-11-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8839Al Fateh Sc - Al Shabab Ksa domaći490-01-0
8840Ettifaq - Al Faiha domaći251-01-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2087Al Majzel - Al Khaleej --0-00-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2002Coleraine - Glenavon gosti530-01-1
2003Crusaders - Glentoran gosti52-14-2
2086Linfield - Dungannon --0-00-0
8710Ards - Carrick Rangers gosti90-10-4
8711Ballymena - Ballinamallard United -vv-vv-v

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5884Livingston - Dunfermline --0-00-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5987Alloa - Forfar domaći271-01-0
5988East Fife - Queens Park gosti250-10-2
6006Raith - Airdrie United gosti420-12-1
6007Stranraer - Arbroath -vv-vv-v

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3213Berwick - Clyde gosti900-00-1
3214Cowdenbeath - Stirling Albion gosti720-01-2
3216Edinburgh City - Peterhead --0-00-0
3247Elgin - Annan Athletic gosti81-12-1
3248Montrose - Stenhousemuir domaći810-01-0

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3258Celtic - Partick Thistle domaći22-13-2
3260Cove Rangers - Falkirk gosti31-11-3
3265Dundee - Motherwell gosti300-10-2
3266Hearts - St Johnstone domaći81-03-0
3268Kilmarnock - Brora Rangers domaći421-04-0
3270Morton - Dumbarton domaći121-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3369Malaga - Atletico Madrid supergol gosti10-10-1
3371Leganes - Eibar supergol gosti900-00-1
3372Real Madrid - Real Sociedad supergol domaći14-05-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3275Sporting Gijon - Numancia domaći500-02-0
3277Barcelona B - Alcorcon gosti510-00-1
3279Cadiz - Real Oviedo gosti550-02-1
3281Almeria - Osasuna gosti500-00-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2376Real Valladolid B - Ponferradina --0-00-0
2383Fc Coruxo - Rc Deportivo Fabril domaći261-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2424Amorebieta - Real Union De Irun --0-00-0
2492Athletic Bilbao B - Mirandes domaći520-02-1
2504Pena Sport - Racing Santander gosti760-01-1
2608Sd Leioa - Osasuna B domaći490-02-1
2609Barakaldo - Arenas Club De Getxo --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2686Real Zaragoza B - Badalona gosti210-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2786Jumilla - Cordoba Cf B domaći710-01-0
2995Badajoz - Ucam Murcia --0-00-0
2996Extremadura - Ecija domaći133-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6012Lugano - Sion domaći141-01-0
6013Thun - Basel gosti420-10-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8041Wohlen - Winterthur gosti101-31-4

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Goztepe - Osmanlispor Fk domaći232-13-3
1394Genclerbirligi - Trabzonspor --0-00-0
1395Besiktas - Karabukspor domaći142-05-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8028Boluspor - Manisaspor domaći201-03-0
8029Elazigspor - Denizlispor domaći630-01-0
8030Caykur Rizespor - Altinordu gosti340-10-3

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8627Ca Boston River - Montevideo Wanderers gosti450-11-3
8630Rampla Juniors - Nacional De Football gosti430-10-3
8631Torque - Progreso gosti320-10-3

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1177Carmarthen - Newtown domaći153-03-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8994(+2.5)Mornar - Cedevita Zagreb(157,5) 89-94
9005(-2.5)Mega Bemax - Fmp(171,5) 74-72
9025(+2.5)Olimpija Ljubljana - Partizan Beograd(158,5) 77-77 / 89-87

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3059(-4.5)Penarol Mar Del Plata - Boca Juniors(162,5) 79-71
3174(-3.5)Ciclista Olimpico De La Banda - Estudiantes De Concordia(159,5) 86-78

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7839(-3.5)New Zealand Breakers - Melbourne United(166,5) 82-100
7840(+1.5)Illawarra Hawks - Adelaide 36ers(191,5) 87-111

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2489(-3.5)Aalstar - Balgacom Spirou Charleroi(158,5) 91-76
2490(+3.5)Antwerp - Telindus Oostende(155,5) 56-69
2491(-10.5)Dexia Mons Hainaut - Kangoeroes Basket Willebroek(161,5) 78-74

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1652(+1.5)Bristol Flyers - Glasgow Rocks(163,5) 80-76

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2457(+8.5)Estonija - Poljska(128,5) 68-87
2458(-18.5)Bosna I Hercegovina - Island(141,5) 97-67
2459(+6.5)Madarska - Rusija(137,5) 64-71
2460(-4.5)Bjelorusija - Turska(130,5) 54-64
2464(+5.5)Bugarska - Nizozemska(132,5) 78-83
2465(+4.5)Izrael - Grcka(124,5) 65-63
2466(-11.5)Crna Gora - Slovacka(137,5) 72-73
2467(+4.5)Portugal - Velika Britanija(126,5) 56-64
2474(+12.5)Ukrajina - Spanjolska(132,5) 68-72
2475(-5.5)Svedska - Italija(129,5) 47-69
2476(+13.5)Slovenija - Francuska(138,5) 68-62
2485(+10.5)Svicarska - Njemacka(133,5) 54-56
2486(+3.5)Ceska - Belgija(139,5) 53-48
2487(+15.5)Makedonija - Hrvatska(135,5) 47-108

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000(+4.5)Rain Or Shine Elasto - Magnolia Hotshots(177,5) v-v

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3250(-15.5)Salon Vilpas Vikings - Bc Nokia(169,5) 98-91
3273(-6.5)Helsinki Seagulls If - Kataja Joensuu(166,5) 104-100

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8848(-0.5)Bourg - Asvel Lyon Villeurbanne(158,5) 73-96
8849(+1.5)Champ. Chalons Reims - Paris Levallois(165,5) 90-93
8850(+3.5)Cholet - Strasbourg(152,5) 63-73
8851(-7.5)Nanterre - Le Portel(155,5) 85-54
8852(-5.5)Pau Orthez - Chalon Sur Saone(158,5) 105-93

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2441(-7.5)Ada Blois Basket 41 - Rouen(156,5) 77-59
2442(+5.5)As Denain - Orleans Loiret(157,5) 86-79
2443(-1.5)Poitiers - Lille Metropole(146,5) 75-69
2444(-1.5)Ujap Quimper - Caen Basket Calvados(158,5) 97-90

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1248(-18.5)Gkk Sibenik - Kk Jazine Arbanasi(153,5) 89-75
1251(-16.5)Alkar Sinj - Zagreb(159,5) 80-71

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6901(-7.5)Trento - Cantu(170,5) 87-76

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1001(+4.5)Shinhan S Birds W - Kb Stars W(136,5) v-v

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4690(+2.5)Capitanes - Soles De Mexicali(167,5) 98-91
4883(+3.5)Santos De San Luis - Mineros(167,5) 96-86
4947(+1.5)Panteras De Aguascalientes - Correcaminos Uat Victoria(178,5) 99-107

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1073(-3.5)Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers(217,5) 112-98
1074(-1.5)Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers(214,5) 130-123
1199(+2.5)Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans(220,5) 116-116 / 128-138
1200(+4.5)Orlando Magic - Milwaukee Bucks(206,5) 104-111
1226(+5.5)Chicago Bulls - Washington Wizards(214,5) 90-101
1246(-10.5)Golden State Warriors - San Antonio Spurs(215,5) 122-105
1247(+6.5)Phoenix Suns - Denver Nuggets(220,5) 113-123

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1006(-17.5)Ewe Baskets Oldenburg - Rockets Gotha(165,5) 88-68
1007(-11.5)Ratiopharm Ulm - Giessen 46ers(169,5) 90-95
1008(-15.5)Bbc Bayreuth - Walter Tigers Tubingen(165,5) 85-71
1031(+12.5)Science City Jena - Alba Berlin(159,5) 89-99
1033(-0.5)Telekom Baskets Bonn - Enbw Ludwigsburg(162,5) 105-109

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4555(+9.5)Koszalin - Zielona Gora(164,5) 82-80
4687(+2.5)Miasto Szkla Krosno - Trefel Sopot(164,5) 85-81
4688(-4.5)Rosa Radom - Wilki Morskie Szczecin(166,5) 90-77
4689(+5.5)Turow Zgorzelec - Siden Polski Cukier Torun(171,5) 97-88

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3291(-2.5)Helios - Kk Sencur Cp(155,5) 82-85
3342(-1.5)Hopsi Polzela - Sentjur(155,5) 85-74
3370(-8.5)Krka - Zlatorog Lasko(158,5) 69-58

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6927(-6.5)Baskonia - Unicaja Malaga(158,5) 96-78
6928(-3.5)Rio Natura Monbus - Ucam Murcia(156,5) 57-57 / 70-68
6937(-9.5)Morabanc Andorra - Divina Seguros Joventut(168,5) 88-81

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2488(-14.5)Prat Joventut - Iraurgi Saski Baloia(142,5) 76-72

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1776(+4.5)Jamtland - Lf Basket(164,5) 72-84

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1480(+5.5)Bbc Lausanne - Ensa Union Neuchatel(156,5) 83-83 / 95-100
1492(+8.5)Basket Club Boncourt - Lugano Tigers(170,5) 68-80
1493(-26.5)Bbc Monthey - Bc Winterthur(151,5) 114-59
1534(-11.5)Starwings Basket - Vevey Riviera Basket(141,5) 62-86
1535(+19.5)Swiss Central Basket - Benetton Fribourg(154,5) 68-93

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2445(-11.5)Banvitspor - Demir Insaat Buyuk.(148,5) 75-75 / 84-89
2446(-6.5)Istanbul Bsb - Trabzonspor Basketbol(171,5) 92-100
2447(-14.5)Darussafaka - Usak Sportif(155,5) 89-76
2448(-6.5)Galatasaray Sk - Pinar Karsiyaka(158,5) 98-82

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1175(-1.5)Toronto Marlies - Albany Devils(5,5) 0-03-1
1176(-1.5)San Jose Barracuda - San Diego Gulls(5,5) 0-02-2
1180(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins(5,5) 1-31-3
1183(-1.5)Grand Rapids Griffins - Stockton Heat(5,5) 0-02-2
1185(-1.5)Hershey Bears - Hartford Wolf Pack(5,5) 0-42-5
1186(-1.5)Iowa Wild - Rockford Icehogs(5,5) 1-12-1
1188(-1.5)Syracuse Crunch - St Johns Icecaps(5,5) 2-03-2
1189(-1.5)Utica Comets - Binghamton Senators(5,5) 2-14-3
1194(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Rochester Americans(5,5) 1-05-3
1197(-1.5)Milwaukee Admirals - San Antonio Rampage(5,5) 1-04-4
1198(-1.5)Ontario Reign - Bakersfield Condors(5,5) 2-25-5
2422(-1.5)Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-07-0
2423(-1.5)Texas Stars - Tucson Roadrunners(5,5) 1-01-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3845(+1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Red Bull Hockey Juniors(5,5) 0-12-6

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1636(-1.5)Bolzano - Dornbirn(5,5) 0-01-1
1637(+1.5)Medvescak Zagreb - Red Bull Salzburg(5,5) 0-02-3
1639(-1.5)Orli Znojmo - Graz 99ers(5,5) 2-04-0
1668(-1.5)Sapa Fehervar - Vsv(5,5) 0-01-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3422(-1.5)Sonderjyske - Rungsted(5,5) 0-03-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3410(-1.5)Jyp - Ilves(5,5) 2-15-1
3411(+1.5)Kookoo - Kalpa(5,5) 2-23-4
3412(-1.5)Lukko - Sport(5,5) 0-11-1
3413(-1.5)Saipa - Hpk(5,5) 1-15-3
3415(-1.5)Tappara - Pelicans(5,5) 1-02-0
3416(-1.5)Tps - Assat(5,5) 2-05-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3417(+1.5)Heki - Jokipojat 0-03-2
3418(-1.5)Hermes - K-Vantaa 2-16-1
3419(-1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Espoo United 1-03-1
3420(+1.5)Leki - Sapko 1-34-7

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3421(-1.5)Gap - Chamonix-Morzine Hc(5,5) 1-04-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1093(-1.5)Boston Bruins - Buffalo Sabres(5,5) 0-02-4
1097(-1.5)Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils(5,5) 1-06-1
1098(+1.5)Montreal Canadiens - Nashville Predators(5,5) 0-02-2
1101(-1.5)Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators(5,5) 3-06-3
1111(-1.5)Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings(5,5) 2-14-3
1113(+1.5)Arizona Coyotes - Philadelphia Flyers(5,5) 1-23-3
1114(-1.5)Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche(5,5) 1-13-1
1118(-1.5)Minnesota Wild - Chicago Blackhawks(5,5) 2-03-0
1174(-1.5)San Jose Sharks - Edmonton Oilers(5,5) 2-06-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3046(-1.5)S. Barsy Astana U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 0-06-2
3047(+1.5)Taifun U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 1-03-3
3058(+1.5)Amurskie Tigry U20 - Hk Mvd U20(5,5) 1-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2052(-1.5)Hv 71 - Brynas(5,5) 0-11-3
2067(-1.5)Linkopings - Malmo(5,5) 0-11-2
2068(+1.5)Orebro - Lulea(5,5) 0-30-5
2069(-1.5)Djurgardens If - Karlskrona Hk(4,5) 1-07-0
2070(+1.5)Mora - Farjestads(4,5) 2-14-4
2080(+1.5)Rogle - Frolunda(4,5) 2-23-4
2085(+1.5)Skelleftea - Vaxjo(5,5) 1-02-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8944(-1.5)Oskarshamn - Almtuna Is(5,5) 1-13-3
8945(-1.5)Vastervik - Ik Pantern(5,5) 0-12-2

ZOI (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6795(-1.5)Svicarska - Korea(4,5) 3-08-0
6796(+1.5)Finska - Sad(5,5) 1-01-3

ATP MONTPELLIERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1779(-2.5)D.Goffin - R.Gasquet(22,5) 13-124-66-01-2
1780(-1.5)J.Tsonga - L.Pouille(23,5) v-v6-1v-vv-v

ATP MONTPELLIER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1191T.Lamasine/L.Pouille - K.Skupski/N.Skupski 16-227-64-61-2

ATP QUITOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1808(+1.5)A.Martin - R.Carballes Baena(22,5) 11-166-43-61-2
1809(+3.5)T.Monteiro - A.Ramos Vinolas(21,5) 15-184-67-61-2

ATP QUITO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1854N.Jarry/H.Podlipnik-Castillo - A.Krajicek/J.Withrow 13-97-66-32-0

ATP ROTTERDAM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1855(+0.5)D.Istomin - R.Bemelmans(22,5) 8-124-64-60-2
1857(-5.5)D.Medvedev - L.Kubot(18,5) v-vv-vv-vv-v
1858(+3.5)B.Van De Zandschulp - N.Mahut(21,5) 11-166-41-61-2
1859(+3.5)T.Van Rijthoven - T.Fabbiano(21,5) 13-106-47-62-0
1884(+0.5)M.Bachinger - R.Berankis(22,5) 7-135-72-60-2
1892(-3.5)P.Herbert - U.Ignatik(22,5) 16-134-66-32-1
1941(-4.5)A.Seppi - S.Griekspoor(21,5) 13-107-66-42-0
1980(+2.5)M.Klizan - S.Tsitsipas(22,5) 16-182-67-62-1

ATP SOFIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1785(-2.5)M.Copil - J.Kovalik(22,5) 12-66-46-22-0
1794(-3.5)S.Wawrinka - M.Basic(21,5) 10-136-74-60-2

ATP SOFIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1240S.Lipsky/D.Sharan - R.Haase/M.Middelkoop 6-124-62-60-2

CHALLENGER BUDIMPEŠTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2108M.Fucsovics - N.Kuhn 9-133-66-70-2
2109N.Milojevic - V.Pospisil 15-175-76-41-2

CHALLENGER BUDIMPEŠTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2124F.Auger-Aliassime/N.Kuhn - L.Godry/P.Nagy 12-66-46-22-0

CHALLENGER LAUNCESTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8708B.Mousley - M.Polmans 4-122-62-60-2

CHALLENGER SAN FRANCISCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2141D.Novikov - D.Koepfer 4-123-61-60-2
8713M.Kecmanovic - J.Jung 14-176-76-41-2

CHALLENGER SAN FRANCISCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2129A.Behar/M.Gonzalez - M.Arevalo-Gonzalez/R.Maytin 7-131-66-70-2

FED KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7641A.Sabalenka - T.Maria 16-94-66-12-1
8357S.Cirstea - C.Zhao 12-46-26-22-0
9026A.Sasnovich - A.Lottner 9-135-74-60-2
9027I.Begu - B.Andreescu 18-126-36-72-1
9028P.Kvitova - V.Golubic 13-116-21-62-1
9030P.Parmentier - E.Mertens 3-122-61-60-2
9031B.Strycova - B.Bencic 12-66-26-42-0
9032K.Mladenovic - K.Flipkens 12-66-26-42-0
9033V.Kuzmova - N.Vikhlyantseva 6-124-62-60-2
9034J.Paolini - C.Suarez Navarro 5-122-63-60-2
9035M.Rybarikova - A.Kalinskaya 17-145-76-32-1
9036S.Errani - L.Arruabarrena-Vecino 12-26-16-12-0

WTA DOHA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2196C.Mchale - A.Vasylyeva 12-36-36-02-0
2247(-5.5)K.Bondarenko - S.Karatantcheva(20,5) 16-126-34-62-1
2248(-3.5)N.Broady - S.Sorribes Tormo(20,5) 16-194-67-61-2
2249(+3.5)T.Martincova - B.Pera(20,5) 6-122-64-60-2
2251(+1.5)A.Blinkova - J.Fett(20,5) 12-26-16-12-0
2370(-3.5)E.Alexandrova - A.Rodionova(20,5) 13-96-47-52-0
2372(-6.5)M.Niculescu - R.Ozaki(19,5) 12-16-16-02-0
2373(+5.5)X.Han - A.Petkovic(19,5) 4-123-61-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2494(+1.5)Ece Bulls Bruck - Ulz Schwaz(51,5) 23-24
2495(-1.5)Ferlach - Graz(53,5) 29-31
2498(+1.5)Bregenz - Alpha Hard(53,5) 21-23

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
6571Dinamo-Viktor - Red Boys Differdange 31-26
6585Rk Eurofarm Rabotnik - Fyllingen 22-25

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7889(+1.5)Skanderborg - Ribe-Esbjerg Hh(52,5) 31-34
7890(-4.5)Gog - Mors-Thy Handbold(53,5) 31-22

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6586(+4.5)Aarhus United - Team Esbjerg(50,5) 16-26

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7826Rodovre Hk - Tms Ringsted 20-31
7837Roskilde - Hadsten Sports K. 35-27
7838Sonderjyske - Bjerringbro Fh 30-22

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
5828(-5.5)Bjerringbro-Silkeborg - Tatran Presov(54,5) 27-19
5829(-1.5)Riihimaen Cocks - Koper 2013(53,5) 27-32
5830(+1.5)Ska Minsk - Magdeburg(58,5) 31-33
5831(-2.5)Helvetia Anaitasuna - Lugi(52,5) 34-32
5832(-5.5)Frisch Auf Goppingen - Nexe Nasice(53,5) 30-27
5833(-3.5)Chambery - Granollers(55,5) 30-30

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5837Lada Togliati - Issy Les Moulineaux 25-24
5838Viborg Hk - Byasen Elite 29-26
5839H65 Hoor - Zalau 30-19
5840Vag Handball - Kobenhavn H.B. 30-23
5844Larvik - Dhk Banik Most 34-29

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6557Atlas - Grifk 28-25
6569Hifk - Bk 46 29-31
6570Sif - Aifk 33-25

FRANCUSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3175(-2.5)Saint Raphael - Toulouse(54,5) 39-27

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4932(-1.5)Wisla Plock - Zagreb Ppd(53,5) 27-24
4933(+2.5)Kristianstad - Hbc Nantes(58,5) 26-31
4937(-1.5)Barcelona Borges - Vardar Skopje(52,5) 29-28

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5677(-6.5)Whc Vardar Skopje - Buducnost T Mobile(54,5) 31-24
5681(-6.5)Ftc - Bbm Bietigheim(55,5) 31-22
5682(+5.5)Krim Mercator - Gyori Audi Eto(51,5) 21-32

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6685(+5.5)Friesenheim - Fuchse Berlin(52,5) 19-25

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6597(+2.5)Hsg Bensheim Auerbach - Blomberg Lippe(53,5) 27-30
6647(+2.5)Bad Wildungen - Frisch Auf Goppingen(53,5) 28-31
6736Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen(49,5) 26-19

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2505(+1.5)Aue - Asv Hamm(54,5) 28-29
2507(-7.5)Bergischer - Eintracht Hildesheim(52,5) 33-22
2510(-2.5)Emsdetten - Dessau Rosslauer(57,5) 30-26
2511(-1.5)Wilhelmshavener - Hc Elbflorenz 2006(54,5) 26-21
2528Hsg Konstanz - Hc Rhein Vikings(48,5) 24-24

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6596(-1.5)Scm Politehnica Timisoara - Csm Bucuresti(49,5) 26-29

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6587(+1.5)Otelul Galati - Hcm Roman(44,5) 17-18

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5953Encantada - Ademar Leon 21-24
5966Bm Guadalajara - Teucro 33-33
6011Cangas - Bm Benidorm 22-23
6509Bm Zamora - Puerto Sagunto 23-23
6556Bidasoa - Ximenez-Puente 27-23

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4948Euphony Asse Lennik - Prefaxis Menen 1-02-03-0
4951Vc Haasrode Leuven - Vbc Waremme 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5576Toulouse - Arago De Sete 1-01-12-3
5622Tours - Stade Poitevin Poitiers 1-01-13-1
5625Ajaccio - Tourcoing 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5183As Saint Raphael - Nantes Volley 1-02-03-0
5186Mulhouse - Pays Daix Venelles 1-02-03-0
5189Quimper Volley 29 - Vandoeuvre-Nancy Vb 0-10-20-3
5494Rocheville Le Cannet - Beziers Vb 1-01-13-2
5575Vbc Chamalieres - Paris St-Cloud 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3715Perugia - Lube Treia 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3713Modena - Conegliano 1-01-12-3
3714Monza - Filottrano 1-01-13-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2227Alessano - Ortona 1-02-03-0
2231Videx Royalpat Grottazzolina - Tuscania 0-10-21-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2204Club Italia - Trentino 0-11-13-2
2205Cmc Olimpia Ravenna - Givova Baronissi 0-11-13-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5639Netzhoppers - Evivo Duren 0-10-20-3
5640Svg Luneburge - Scc Berlin 1-02-03-0
5836Tv Buhl - Rottenburg 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5863Aachen - Swe Volley-Team 1-02-03-0
6537Potsdam - Suhl 1-02-03-0
6552Rote Raben Vilsbiburg - Munster 1-02-03-0
6553Stuttgart - Wiesbaden 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6896Aluron Virtu Warta Zawiercie - Resovia Rzeszow 0-10-20-3
6897Bielsko-Biala - Czarni Radom 0-10-21-3
6898Kielce - Bydgoszcz 0-11-13-1
6899Kedzierzyn Kozle - Cuprum Mundo Lubin 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2245Budowlani Torun - Fakro Muszyna 0-10-20-3
2246Dabrowa Gornicza - Siodemka Legionovia Legionowo 0-10-23-2
2355Developres Rzeszow - Ostrowiec Swietokrzyski 1-02-03-0
2367Chemik Police - Farmutil Pila 1-02-03-1

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4269Csm Agronomica Bucuresti - Remat Zalau 1-01-13-2
4270Css2 Ukro Baia Mare - Universitatea Cluj 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3854Bacau - Csm Targoviste 1-01-12-3
4210Acs Agroland Timisoara - Csm Bucuresti 0-10-20-3
4245Csm Lugoj - Acs Stiinta Miroslava 1-02-03-1

RUMUNJSKA DIV 1- WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3846U Jolidon Cluj - Dinamo Bucharest 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7841Cv Mediterraneo De Castellon - Fc Barcelona 0-11-13-1
7842Rio Duero - Santanderina 0-11-13-2
7843Tarragona Spsp - Cv Melilla 0-10-20-3
7844Unicaja Almeria - Ibiza 0-10-23-2

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3585Posillipo - Cc Ortigia 9-11
3597Pallanuoto Trieste - As Acquachiara 10-4
3598Florentia - Napoli 9-11
3599Bogliasco - Lazio 7-6
3716Savona - Pro Recco 5-12
3741Torino 81 - Verona 5-16

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
8856(-20.0)Exeter Chiefs - Worcester 5-6
8857(-8.0)Gloucester - Leicester Tigers 24-17
8868(-14.0)Saracens - Newcastle Falcons 25-3
8871(+1.0)London Irish - Sale Sharks 9-13

KUP 6 NACIJARAGBI

Br. Susret Kraj
3295(-32.0)Irska - Italija 56-19
3297(-11.0)Engleska - Wales 12-6

SUPER LEAGUERAGBI

Br. Susret Kraj
3408(+8.0)Catalans Dragons - St Helens 12-21

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4952(-5.0)Cardiff Blues - Central Cheetahs 25-20

EPFUTSAL

Br. Susret Kraj
1849Rusija - Kazakstan 1-0
7640Portugal - Spanjolska(4,5) 2-2

MIGUEL ANGEL GARCIA - SERGEY LIPINETSBOKS

Br. Susret Rezultat
6886M.Garcia - S.Lipinets 11.3.

MIGUEL BERCHET - CRISTIAN MIJARESBOKS

Br. Susret Rezultat
6885M.Brechelt - C.Mijares -

CIKLOKROS LILLE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8695M.Van Der Poel - W.Van Aert 1-0
8696L.Sweeck - T.Aerts 1-0
8697L.Van Der Haar - K.Pauwels 0-1
8701L.Sweeck - M.Vanthourenhout 1-0
8827T.Aerts - M.Vanthourenhout 1-0
8828K.Pauwels - T.Merlier 0-1
8830T.Meeusen - D.Van Der Poel 1-0
8831D.Soete - J.Adams 0-1

CIKLOKROS LILLE DUEL (ŽENE)BICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8832S.Cant - K.Compton 1-0
8833H.Wyman - N.Brammeier 0-1
8834A.M.Arzuffi - E.Van Loy 0-1
8841K.Nash - M.Kaptheijns v-v
8842L.Sels - L.Verdonschot 0-1

ZOI BIATLON DOHVATNO DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5968L.Dahlmeier - D.Wierer 1-0
5974A.Kuzmina - D.Herrmann 1-0
5975K.Makarainen - D.Domracheva 1-0
5976V.Semerenko - L.Vittozzi 0-1

ZOI BIATLON SPRINT DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5872B.Bendika - E.Gasparin 1-0
5873J.Braizas - V.Semerenko 1-0
5874M.Brorsson - L.Persson 1-0
5875L.Dahlmeier - A.Kuzmina 1-0
5876M.Dorin Harbet - F.Preuss v-v
5877S.Dunklee - L.Haecki 0-1
5878Y.Dzhima - L.T.Hauser v-v
5879S.Gasparin - M.Laukkanen 1-0
5880K.Guzik - M.Gwizdon 1-0
5881M.Hammerschmidt - C.Aymonier v-v

ZOI BIATLON ŠTAFETA DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1677Njemacka - Francuska 22.2.
1783Italija - Ukrajina 22.2.
1784Kazakstan - Kanada 22.2.
1807Norveska - Bjelorusija 22.2.
1830Poljska - Ceska 22.2.
1888Slovacka - Svicarska 22.2.

ZOI KOMBINACIJA DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3086M.Cater - K.Kosi 0-1
3088T.Dressen - J.Goldberg 1-0
3089K.Jansrud - P.Fill 1-0
3090V.Kriechmayr - L.Aerni 0-1
3091M.Mayer - M.Caviezel 0-1
3092D.Paris - V.M.Jeandet 0-1
3094A.Pinturault - M.Hirscher 0-1

ZOI SKIJAŠKI SKOKOVI VELIKA SKAKAONICA POJEDINAČNO DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7465S.Hula - R.Johansson 18.2.
7467S.Kraft - J.Kobayashi 18.2.
7468K.Stoch - R.Freitag 18.2.
7472D.A.Tande - J.A.Forfang 18.2.
7488A.Wellinger - D.Kubacki 18.2.

ZOI SKIJAŠKO TRČANJE 15KM SLOBODNI STIL DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5074A.Bolshunov - S.Krueger 16.2.
5075D.Cologna - M.Sundby 1-0
5076M.Hellner - M.Heikkinen 1-0
5109H.Holund - A.Musgrave 1-0
5110M.Manificat - F.Krogh 16.2.

ZOI SKIJAŠKO TRČANJE 30KM SKIATLON DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7649E.Bjonsen - M.Jaks 0-1
7650A.Bolshunov - A.Harvey v-v
7774C.Halfvarsson - H.C.Holund 0-1
7775M.Hellner - A.Musgrave 0-1
7822M.Manificat - M.Heikkinen 1-0
7913D.Rickardsson - J.M.Gaillard 1-0
7918M.J.Sundby - D.Cologna 1-0
7919K.Yoshida - D.Kershaw 1-0

ZOI SKIJAŠKO TRČANJE KLASIČNI SPRINT DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4975A.Bolshunov - E.Iversen 1-0
4976E.Brandsdal - O.Svensson 0-1
4978S.Eisenlaur - A.Newell 1-0
4983C.Halfvarsson - T.Peterson 0-1
4984A.Harvey - P.Golberg 0-1
5006J.Hediger - A.Pentsinen 1-0
5007F.Pellegrino - R.Hakola 1-0
5008A.Poltaranin - I.Niskanen 0-1

ZOI SLALOM DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5212S.Gross - L.Aerni 22.2.
5213M.Hargin - L.Meillard 22.2.
5215C.Hirschbuehl - J.B.Grange 22.2.
5223M.Hirscher - H.Kristoffersen 22.2.
5224M.Matt - M.Feller 22.2.
5225V.Muffat Jeandet - C.Noel 22.2.
5226A.Myhrer - D.Yule 22.2.
5227A.Pinturault - S.F.Solevaag 22.2.
5228D.Ryding - J.Nordbotten 22.2.
5229R.Zenhaeusern - M.Moelgg 22.2.

ZOI SPUST DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3464B.Feuz - A.Lund Svindal 0-1
3466C.Innerhofer - M.Mayer 0-1
3467K.Jansrud - P.Fill 1-0
3468V.Kriechmayr - D.Paris 0-1
3469H.Reichelt - T.Dressen 0-1

ZOI SUPER G DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3483A.Aamodt Kilde - B.Feuz 0-1
3484V.Kriechmayr - M.Franz 1-0
3485D.Paris - C.Innerhofer 1-0
3486H.Reichelt - M.Mayer 0-1
3487A.Lund Svindal - K.Jansrud 0-1

ZOI VELESLALOM DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3488G.Caviezel - S.Brennsteiner 1-0
3489F.Eisath - M.Moelgg 0-1
3491T.Fanara - V.Muffat Jeandet 1-0
3492M.Feller - T.Ligety 0-1
3495Z.Kranjec - L.De Aliprandini 1-0
3496H.Kristoffersen - A.Pinturault 1-0
3498J.Murisier - L.K.Haugen 0-1
3504M.Olsson - M.Faivre 0-1
3505F.Zubcic - R.Tonetti 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 51420232731
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 12343657
arrow BC British Colombia BC49 6/49 31418233135
arrow BE Belgija 6/45 1210123745
arrow BL Belgija Keno 20/70 3791114193034363739404244525960636469
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 62330365356
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2535373839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 310171922
arrow CL Colorado 6/42 269252734
arrow DA Multi-Daily A 6/99 245469859094
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3449506690
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51723376097
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 127818232526282933375051535759636669
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 611131623242537384246485051555863646970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 35101232
arrow FK Finska Keno D 20/70 124515182223273437404145475356616469
arrow FL Florida 6/53 5726303746
arrow FQ Finska Keno V 20/70 49141517181920222432434548515354616670
arrow FR Francuska 5/49 219314042
arrow FT Finska Keno T 20/70 1561012171819232425273236414247596869
arrow GE Njemačka 6/49 172027354145
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1251213141516232946535557596162636669
arrow GR Grčka 6/49 81222334648
arrow IL Illinois 6/52 4513363752
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 81724363942
arrow IR Irska 6/47 4616182739
arrow IT Italija 6/90 73135578889
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 11617184152
arrow KA Kanada 6/49 182021223033
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1391215172327293134384246474951586162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 213141819222334363839404344455256586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1341416212327283338394748505155566062
arrow LU Louisiana 6/40 4521223236
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 31227374145
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 68182138
arrow MI Michigan Classic 6/47 91223344142
arrow MK Mađarska 5/90 5964677374
arrow MS Missouri 6/44 4512283134
arrow NP New York Pick 10 20/80 614212425333442444751565864707275777980
arrow NY New York 6/59 2611193542
arrow OH Ohio Classic 6/49 42331373849
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3812161737
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 28111232353742434448545556586364777880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 814151719233645474851535760646567687076
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 356817
arrow PO Poljska 6/49 4910212629
arrow QU Quebec 6/49 61516253032
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22240424548
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 71012192245
arrow SW Švicarska 6/42 6713283338
arrow TE Texas 6/54 2315223439
arrow TU Turska Sayisal 6/49 2817333741
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 31215295158
arrow UW SAD Powerball 5/69 113274159
arrow WA Washington 6/49 51320223136
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 14162030
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 192224354244
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3691213161822283739424751525960656773