Srijeda 15.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1663Cruzeiro - Santos --1-11-2
1664Hamburg - Bayern Munich --1-21-4
1665Los Angeles Fc - Real Salt Lake domaći-2-02-0
1666I.Dodig R.Haase - A.Sitak S.Tsitsipas(T) domaći-0-01-0
1667S.Halep - A.Tomljanovic(T) domaći-0-01-0
1668N.Djokovic - A.Mannarino(T) domaći-0-01-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2061Canberra Olympic - Cooma Tigers domaći133-07-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6750Union Gurten - Sc Weiz gosti30-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6743Altach Ii - Sk Bischofshofen domaći241-02-0
6744Hohenems - Kufstein gosti21-33-4
6745St Johann - Schwaz domaći121-12-1
6746Kitzbuhel - Dornbirn domaći630-01-2
6747Seekirchen - Fc Anif domaći261-23-3
6748Wals Grunau - Svg Reichenau domaći840-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1337Wilstermann - Guabira gosti240-13-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Fk Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg gosti900-00-1
1038Gosk Gabela - Fk Tuzla City domaći232-03-2
1039Radnik Bijeljina - Nk Celik Zenica --0-00-0
1040Sloboda Tuzla - Fk Krupa domaći720-01-0
1041Zeljeznicar - Fk Sarajevo gosti151-22-2

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1669Corinthians Sp - Sao Jose Dos Campos Sp --0-00-0
1670Gremio Osasco Audax Sp - Vitoria Pe --0-00-0
1671Pinheirense Ec Pa - Sao Francisco Ba gosti90-10-3
1672Ponte Preta Sp - Flamengo Rj domaći221-12-1
1673Portuguesa De Desportos Sp - Foz Cataratas Pr gosti270-32-3
1674Santos Sp - Rio Preto Sp domaći72-13-1
1675Sport Recife Pe - Iranduba Am --0-00-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5787Cruzeiro - Santos domaći121-11-2
5791Chapecoense Sc - Corinthians gosti840-00-1
5794Flamengo - Gremio domaći61-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2256Batatais Fc - Gremio Novorizontino gosti380-11-1
2257Ferroviaria - Desportivo Brasil domaći51-01-0
2258Noroeste - Red Bull Brasil gosti690-00-1
2259Olimpia Fc - Ca Penapolense domaći480-03-0
2260Sao Caetano - Sao Bernardo --0-00-0
2261Xv De Piracicaba - Aa Internacional domaći820-02-0
2262Portuguesa Sp - Juventus Sp --0-00-0
8304Ca Taboao Da Serra - Nacional Ac gosti310-12-3
8305Ca Votuporanguense - Mirassol Sp domaći710-01-0
8306Ec Agua Santa - Bragantino Sp gosti190-11-1
8307Ituano Sp - Sc Atibaia domaći271-03-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1338Flamengo Rj - Coritiba Pr domaći401-02-1
1339Vasco Da Gama Rj - Fluminense Rj --0-00-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2346Frydlant Nad Ostravici - Fotbal F M --0-00-0
2347Lisen - 1.Sk Prostejov gosti152-22-2
2348Polna - Afc Humpolec domaći53-16-1
2349Admira Praha - Kraluv Dvur domaći750-01-0
2350Fk Litomericko - Slovan Varnsdorf domaći32-02-0
2351Fk Spartak Sobeslav - Fc Pisek gosti500-10-3
2352Havirov - Fc Odra Petrkovice gosti470-01-3
2353Nachod Destne - Prevysov domaći191-11-2
2354Sk Benatky Nad Jizerou - Benesov domaći171-01-1
2355Sk Kladno - Karlovy Vary domaći580-02-0
2356Slovan Rosice - Hodonin Sardice domaći232-03-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2295Grbalj Radanovici - Rudar Pljevlja gosti40-10-1
2296Mladost Podgorica - Buducnost Podgorica domaći690-01-0
2297Mornar Bar - Lovcen domaći211-22-4
2298Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad gosti210-21-3
2299Sutjeska Niksic - Ofk Petrovac domaći760-02-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1336Odense Q - Ballerup Skovlunde Fodbold gosti440-10-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8174Greve - Fc Roskilde gosti190-20-4
8175Hundested Ik - Bk Union gosti131-22-2
8176Hvidovre - Fremad Amager gosti320-21-4

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4086Nogoom El Mostakbal - Al Moqawloon Al Arab gosti250-10-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4080Darlington - Blyth Spartans gosti51-11-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5109Leatherhead - Whitehawk gosti151-11-1

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1922Lynx Fc - Gibraltar Phoenix --0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2909Xelaju - Antigua Gfc --0-00-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8311Cd Vida - Cd Motagua gosti260-11-2
8312Juticalpa Fc - Cd Marathon domaći700-01-1
8314Olimpia Cd - Lobos Upnfm domaći780-01-0
8315Real Cd Espana - Cd Honduras Progreso domaći43-13-2
8316Cd Platense - Real De Minas domaći101-04-1

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5036Stjarnan - Fh Hafnarfjordur domaći441-02-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4101Cerezo Osaka - Shimizu S Pulse domaći371-13-1
4102Fc Tokyo - Kashiwa Reysol gosti770-00-1
4103Gamba Osaka - Consadole Sapporo domaći181-01-1
4104Kawasaki Frontale - Sagan Tosu --0-00-0
4105Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata domaći550-04-0
4106V Varen Nagasaki - Kashima Antlers domaći151-21-2
4107Vegalta Sendai - Shonan Bellmare gosti122-14-1
4108Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima gosti151-11-1
4109Yokohama Marinos - Nagoya Grampus gosti40-11-2

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7714Deportes Temuco - San Lorenzo domaći900-01-0
7715Millionarios - General Diaz domaći312-04-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5078Jeju United - Daegu Fc gosti640-02-3
5079Jeonnam Dragons - Gangwon gosti840-00-1
5080Pohang Steelers - Jeonbuk Motors domaći332-05-2
5081Suwon Bluewings - Seoul domaći51-01-2
5082Gyeongnam - Ulsan Hyundai gosti240-23-3
5083Incheon United - Sangju Sangmu Fc --0-00-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8552Seoul E Land Fc - Daejeon Citizen gosti490-00-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5077Orlando Pirates - Bidvest Wits gosti800-00-1

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2006Toronto Fc - Vancouver Whitecaps domaći392-05-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4862Shanghai Sipg - Guangzhou R F Fc domaći162-03-1
4863Beijing Renhe - Changchun Yatai domaći31-21-3
4962Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan --0-00-0
4963Shandong Luneng - Hebei China Fortune domaći51-13-1
4964Tianjin Quanjian - Tianjin Taida --0-00-0
4965Henan Jianye - Guangzhou Evergrande gosti290-10-5
4966Shanghai Shenhua - Guizhou Zhicheng domaći91-03-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6734Beijing Konggu - Shenzhen Fc gosti300-11-1
6735Heilongjiang Lava Spring - Qingdao Huanghai gosti81-11-1
6736Liaoning Whowin - Wuhan Zall gosti600-00-2
6737Nei Mongul Zhongyou - Meizhou Meixian Techand domaći680-01-0
6738Shijazhuang Ever Bright - Shanghai Shenxin gosti181-12-3
6740Xinjiang Tianshan Leopard - Meizhou Hakka domaći22-23-2
6741Yanbian - Dalian Transcendence domaći780-01-0
6742Zhejiang Greentown - Zhejiang Yiteng gosti100-22-2

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1010Jaguares D. Cordoba - Atletico Bucaramanga domaći42-02-1
1011America De Cali - Leones Fc domaći171-02-0
1012Atletico Junior - Deportes Quindio domaći191-01-0
1013Atletico Nacional - Boyaca Patriotas domaći820-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1558Atlantas Klaipeda - Spyris Kaunas gosti210-10-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4562Club Celaya - Santos Laguna domaći460-02-0
4563Cruz Azul - Zacatepec domaći580-02-0
4564Tigres - San Luis domaći133-05-1
4565Tijuana - Fc Juarez domaći392-03-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8518Sola - Madla gosti41-12-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1559Hamburger Sv U19 - St. Pauli U19 domaći381-02-3
1560Dynamo Dresden U19 - Magdeburg U19 gosti310-12-2
1561Rb Leipzig U19 - Wolfsburg U19 domaći232-03-1
1655Werder Bremen U19 - Niendorfer Tsv 1919 domaći510-04-0
1656Hertha Berlin U19 - Carl Zeiss Jena U19 domaći132-03-0
1657Bayer Leverkusen U19 - Borussia Dortmund U19 gosti150-20-3
1658Duisburg U19 - Rot Weiss Essen U19 --0-00-0
1659Fortuna Dusseldorf U19 - Aachen U19 gosti490-02-2
1660Preussen Munster U19 - Borussia M Gladbach U19 domaći131-02-2
1661Sc Paderborn 07 - Bochum U19 gosti342-33-4
1662Schalke U19 - Cologne U19 gosti20-21-3
1923Bayern Munich U19 - Fc Ingolstadt 04 gosti510-03-1
19241. Fc Heidenheim - Nurnberg U19 gosti92-12-2
1925Karlsruher U19 - Freiburg U19 domaći480-01-0
1926Augsburg U19 - Stuttgart U19 domaći191-11-3
1927Mainz U19 - Frankfurt U19 domaći321-04-0
1928Stuttgarter U19 - Hoffenheim U19 gosti160-41-6

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1933Turkgucu Ataspor Munchen - Tsv Schwaben Augsburg domaći720-02-0
19341865 Dachau - Sv Kirschanschoering domaći32-05-0
1935Ismaning - Sonthofen gosti141-31-4
1936Kottern - Tsv Rain Lach domaći21-03-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1929Neumarkt - Fc Wurzburger Kickers Ii gosti220-20-2
1930Ammerthal - Jahn Forchheim domaći123-03-0
1932Bayern Hof - Don Bosco Bamberg domaći490-01-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Fc Eddersheim - Hessen Kassel gosti540-01-3
1939Waldgirmes - Fc Ederbergland domaći-0-03-0
1940Vfb Ginsheim 1916 - Baunatal gosti280-21-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5815Fc Pipinsried - Bayern Munich Am gosti140-11-3

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1978Tsv Schilksee - Tsv Bordesholm gosti80-10-3

PARAGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2292Guairena Fc - Ovetense Fbc --0-00-0
2293Resistencia - Sportivo San Lorenzo gosti121-13-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8529Comerciantes Unidos - Academia Cantolao gosti140-30-4
8530Real Garcilaso - Deportivo San Martin domaći132-13-3
8531Deportivo Municipal - Universitario De Deportes gosti530-00-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1553Hertha Berlin - Hallescher domaći73-04-1
1554Hamburg - Bayern Munich domaći241-21-4
1555Barcelona - Boca Juniors domaći182-03-0
1722Hercules - Real Murcia domaći281-02-1
1723Ucam Murcia - Ontinyent domaći490-03-0

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1721S 2 Novosibirsk - Dynamo Barnaul domaći520-03-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6779Washington Dc United - Portland Timbers gosti351-14-1
6780Los Angeles Fc - Real Salt Lake domaći132-02-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1724Seattle Reign Fc - Chicago --0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2263Indy Eleven - Carolina Railhawks domaći72-13-2
2264Ottawa Fury Fc - Richmond domaći81-02-0
2265Saint Louis Fc - Sacramento Republic Fc domaći52-02-1
2266Los Angeles - Las Vegas Lights gosti162-13-1
2267Portland Timbers Ii - San Antonio Fc gosti281-12-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7756Geylang United - Home United gosti120-21-5
7771Houngang United - Balestier Khalsa domaći261-01-2
7784Warriors Fc - Tampines Rovers gosti200-12-1
7785Young Lions - Brunei Dpmm gosti460-01-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Sk Podluzany - Dr. Dvory Nad Zitavou gosti110-10-4

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5916Drava - Ask Bravo gosti70-10-2
5917Jesenice - Koper gosti130-40-c
5918Nk Bilje - Nk Celje gosti760-00-2
5919Nk Grad - Aluminij domaći371-11-2
5920Nk Nafta - Nk Ankaran gosti500-02-1
5921Sampion Celje - Nk Gorica --0-00-0
5922Sd Videm - Triglav gosti221-11-1
5923Tab Akumulator - Nk Brda gosti10-31-7
5924Nk Korotan - Nk Kranj domaći123-15-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5880Dumbarton - Arbroath gosti260-11-1

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1743Cove Rangers - Montrose gosti341-12-2
1744East Kilbride - Spartans gosti30-11-1
1745Elgin - Arbroath gosti570-01-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5891Karlstad Bk - Gefle If domaći650-01-0

UEFA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5035Real Madrid - Atletico Madrid supergol gosti11-12-2

UEFA SUPER KUP - TKO OSVAJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2089Real Madrid - Atletico Madrid supergol gosti-0-00-1

UKRAJINA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2269Dynamo Kiev U19 - Karpaty Lviv U19 gosti450-10-2

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1821(+10.5)Indiana Fever - Washington Mystics(163,5) 62-76
1822(-10.5)Las Vegas Aces - New York Liberty(169,5) 85-72

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2007(+1.5)Avangard Omsk - Salavat Ufa(5,5) 1-12-2
2008(-1.5)Dynamo Moscow - Amur Khabarovsk(4,5) 0-13-3
2009(-1.5)Ska Neva - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-04-2
2010(-1.5)Traktor Chelyabinsk - M Magnitogorsk(5,5) 2-26-4
2011(-1.5)Trinec - Vitkovice(5,5) 1-03-1
2042(-1.5)Hc Tambov - Buran Voronezh(5,5) 1-12-2
2043(+1.5)Davos - Cska Moscow(5,5) 0-12-4
2044(-1.5)Hc Zubr Prerov - Nove Zamky(5,5) 0-12-2
2045(+1.5)Brynas - Djurgardens If(5,5) 1-12-3
2046(+1.5)Frederikshavn - Aalborg 1-33-7
2047(-1.5)Sodertalje - Vastervik 0-02-4
2048(+1.5)Sonderjyske - Esbjerg 1-02-2
2049(-1.5)Vasteras - Almtuna Is(5,5) 0-11-1
2050(-1.5)Lausanne - Rouen(5,5) 4-09-0

ITF SAD F23 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2206C.Broom - F.Ferrari 14-176-76-41-2
2207J.Hernandez Serrano - M.Cressy 15-157-62-62-1
2208M.Zhu - M.Redlicki 8-124-64-60-2
2209T.Bryde - A.Harris 15-184-67-61-2
2210A.Lebedev - L.Caruana 3-120-63-60-2
2211F.Lakat - F.Corwin v-vv-vv-vv-v
2212A.Geller - P.Krainik 13-107-66-42-0
2213M.Redlicki - A.Halebian 11-146-75-70-2
2214V.Kirkov - A.Kohen 13-87-56-32-0

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1342(-5.5)N.Djokovic - A.Mannarino(19,5) 16-94-66-22-1
1343(+2.5)B.Klahn - P.Carreno Busta(22,5) 8-124-64-60-2
1344(-3.5)K.Anderson - J.Chardy(22,5) 13-87-66-22-0
1345(-2.5)K.Nishikori - S.Wawrinka(22,5) 8-124-64-60-2
1734(-4.5)A.Zverev - R.Haase(21,5) 16-187-54-61-2
1735(+3.5)M.Copil - M.Cilic(21,5) 15-187-64-61-2
1736(+3.5)B.Paire - D.Goffin(21,5) 13-177-54-61-2
1737(+5.5)M.Jaziri - M.Raonic(20,5) 8-133-65-70-2
1738(+1.5)S.Querrey - K.Khachanov(23,5) 9-135-74-60-2
1739(+3.5)M.Zverev - G.Dimitrov(22,5) 11-146-75-70-2
1740(+3.5)G.Garcia Lopez - M.Fucsovics(22,5) 16-197-64-61-2
1741(+2.5)N.Kyrgios - B.Coric(23,5) 13-157-60-62-1
1742(+3.5)H.Chung - J.Del Potro(21,5) 5-122-63-60-2

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1340B.Mclachlan M.Middelkoop - J.S.Cabal R.Farah 8-135-73-60-2
1341R.Harrison N.Monroe - J.Murray B.Soares 10-134-66-70-2
2304Rojer J J H.Tecau - S.Querrey R.Ram 12-66-36-32-0
2305F.Lopez M.Lopez - M.Bryan J.Sock 12-36-36-02-0
3038I.Dodig R.Haase - A.Sitak S.Tsitsipas 22-176-46-72-1
6640P.Kohlschreiber F.Verdasco - N.Mahut E.Roger Vasselin 23-197-66-72-1

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1746G.Clezar - P.Cachin 12-66-26-42-0
1747A.Pellegrino - F.Bagnis 10-145-75-70-2
6759A.Basso - D.Munoz De La Nava 14-117-67-52-0
6760L.Giustino - T.Robredo 7-136-71-60-2
6761P.Lorenzi - S.Diez 14-117-57-62-0
7755M.Eriksson - N.Serdarusic 12-46-36-12-0

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1552D.Molchanov I.Zelenay - N.Cacic L.Margaroli 12-26-16-12-0
5427B.Saraiva S.Verbeek - F.Agamenone W.Trusendi 19-214-67-51-2
5428D.Bracciali J.Ocleppo - G.Clezar J.Domingues 7-135-72-60-2
5429L.Grigelis A.Motti - T.Draganja F.Romboli 12-76-36-42-0
5430M.Eriksson A.Goransson - L.D.Martinez G.Oliveira 21-226-77-51-2

CHALLENGER GWANGJUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1761A.Popyrin - B.Mousley 14-127-67-62-0
1762A.Santillan - K.Maamoun 12-56-36-22-0
1763S.Rawat - M.Banes 6-123-63-60-2
1764Z.Xia - J.Nam 5-122-63-60-2
7846M.Ochi - B.Ellis 13-67-56-12-0

CHALLENGER GWANGJU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1556G.Granollers B.Mousley - H.Ehara Y.Takahashi 16-176-13-61-2
1557Y.H.Hsu V.Mladenov - B.Lock R.Statham 9-134-65-70-2
5274A.Kadhe T.Matsui - H.Chung Noh S W 14-117-67-52-0
5275J.S.Nam Song M K - M.Elgin Y.Shyla 20-146-44-62-1
5276Kim C E Na J W - M.Ochi R.Tokuda 8-135-73-60-2

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1770F.Horansky - M.Vilella Martinez 15-103-66-32-1
1771E.Benchetrit - B.Zapata Miralles 5-135-70-60-2
1807D.Kuzmanov - N.Kuhn 8-124-64-60-2
1808Z.Bergs - J.Choinski 7-123-64-60-2

CHALLENGER MEERBUSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1765V.Manafov S.Walkow - M.Cuevas R.Olivo 20-144-66-42-1
1766C.Boluda Purkiss M.Vilella Martinez - D.Masur S.Ofner v-vv-vv-vv-v
1767K.Krawietz A.Mies - D.Perez Sanz M.Vervoort 10-134-66-70-2
1768E.Benchetrit R.Molleker - G.Panfil V.Uzhylovskyi 8-124-64-60-2
1769M.Janvier D.Kuzmanov - A.Begemann D.Brown 17-101-66-22-1

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1508Q.Halys - I.Ivashka 7-132-65-70-2
2306P.Polansky - J.Aragone 12-146-76-70-2
2307B.Gojo - J.Kubler 9-134-65-70-2
2308G.Muller - Y.Maden 10-134-66-70-2
2309G.Barrere - T.Kokkinakis v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER VANCOUVER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6824M.Polmans M.Purcell - J.Aragone B.Sigouin 19-166-43-62-1
6838J.Erlich A.U.H.Qureshi - T.Kokkinakis P.Polansky v-vv-vv-vv-v
6846L.Broady J.O Mara - H.Hach Verdugo A.Siljestrom 8-124-64-60-2
6856T.Fabbiano M.Reid - E.King N.Pasha 17-171-66-32-1
6862Y.Maden S.Travaglia - L.Bambridge N.Skupski 4-121-63-60-2

ITF BELGIJA F8 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2164M.Pauwels - M.Zukas 14-177-54-61-2

ITF BJELORUSIJA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2135A.Bulitski - I.Smilansky 16-144-66-42-1

ITF FINSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2165E.Vasa - P.Mayer 16-164-66-31-2
2166L.Frost - S.Carr 5-124-61-60-2
2167L.Ollert - O.Virtanen v-v6-7v-vv-v
2178M.Minin - P.Niklas Salminen 9-135-74-60-2

ITF ITALIJA F23TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2189K.Kivattsev - M.Bellucci 11-146-75-70-2

ITF NIZOZEMSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2190M.Hermans - T.Van Terheijden 7-124-63-60-2
2191J.Butsch - K.Nishiwaki 6-136-70-60-2
2192T.Droguet - B.Van De Zandschulp 13-96-37-62-0
2193M.Houkes - M.Veldheer 16-157-53-62-1

ITF NJEMAČKA F12 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2179I.Gakhov - N.Horton 13-97-56-42-0
2180T.Etcheverry - P.Schroll 12-136-13-61-2
2181L.Gerch - D.Boehler 14-124-66-01-2
2182J.Aichhorn - M.Statham 12-26-26-02-0
2183E.Guell Bartrina - H.Daubias 13-107-66-42-0
2184P.Woerner - B.Bencic 12-66-26-42-0
2185R.Strombachs - J.Bangratz 7-132-65-70-2
2186N.Schell - K.Wehnelt 5-124-61-60-2
2187D.Added - K.Lemstra 13-77-56-22-0

ITF PORTUGAL F15 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2194J.Monteiro - G.Falcao 13-106-47-62-0
2195I.Aswat - F.Gil 7-123-64-60-2

ITF SRBIJA F2 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2196M.Miladinovic - D.Szintai v-v6-1v-vv-v
2197N.Milenkovic - L.Zhao 5-123-62-60-2
2199D.Rajic - B.Durguti 12-156-33-61-2
2200S.Roncalli - H.Lombe 12-26-16-12-0

ITF ŠPANJOLSKA F23 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2204A.Romero De Avila Senise - L.Tessa 15-103-66-32-1
2205V.Durasovic - B.Winter Lopez 12-56-36-22-0

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1812(-4.5)E.Mertens - R.Peterson(20,5) 16-143-66-22-1
1813(-2.5)Ka Pliskova - A.Sabalenka(21,5) 14-156-23-61-2
1814(+5.5)T.Maria - S.Stephens(19,5) 5-123-62-60-2
1815(-3.5)A.Cornet - E.Makarova(20,5) 2-122-60-60-2
1816(+3.5)K.Kanepi - A.Barty(20,5) 8-135-73-60-2
1817(+2.5)C.Giorgi - M.Keys(20,5) 4-122-62-60-2
1818(-1.5)M.Sakkari - A.Kontaveit(20,5) 4-121-63-60-2
1819(-2.5)A.Kerber - A.Pavlyuchenkova(20,5) 17-154-67-52-1
1820(+1.5)K.Bertens - C.Wozniacki(21,5) v-v6-4v-vv-v
1941(-0.5)A.Anisimova - P.Martic(20,5) 12-76-46-32-0
7877(+3.5)L.Tsurenko - G.Muguruza(21,5) 14-142-66-42-1
7878(-4.5)S.Halep - A.Tomljanovic(19,5) 16-124-66-32-1

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1809N.Kichenok Rodionova An - A.Sestini Hlavackova B.Strycova v-v2-6v-vv-v
1810J.Brady C.Dolehide - E.Mertens D.Schuurs 20-226-77-51-2
2310L.Hradecka E.Makarova - J.Konta J.Ostapenko 18-171-67-62-1
2311S.Aoyama L.Marozava - T.Babos K.Mladenovic 11-145-76-70-2
2312A.Klepac M.J.Martinez Sanchez - A.Cornet A.Krunic 21-135-76-42-1
2313N.Melichar K.Peschke - A.Pavlyuchenkova A.Sevastova v-v2-6v-vv-v
2314X.Han D.Jurak - K.Christian S.Santamaria 14-176-11-61-2

EP U18RUKOMET

Br. Susret Kraj
2051Poljska - Madarska 20-30
2052Rumunjska - Portugal 31-32
2053(-1.5)Norveska - Izrael(54,5) 36-23
2056(+0.5)Slovenija - Rusija(52,5) 29-21
2057(-6.5)Danska - Srbija(50,5) 29-24
2058(+1.5)Svedska - Njemacka(49,5) 30-27
2059(+1.5)Francuska - Hrvatska(51,5) 20-25
2060(-1.5)Island - Spanjolska(52,5) 27-33

EP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1853Azerbajdzan - Svedska 0-10-23-2
1854Madarska - Makedonija 0-10-22-3
1855Moldavija - Crna Gora 0-10-23-2
1856Ukrajina - Svicarska 1-02-03-0
1857Izrael - Latvija 1-02-03-0
1871Rumunjska - Danska 0-11-13-2
1872Austrija - Hrvatska 0-11-13-1
1873Grcka - Luksemburg 1-02-03-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1874Gruzija - Portugal 0-10-20-3
1875Austrija - Svicarska 1-01-11-3
1876Hrvatska - Albanija 1-02-03-0
1877Estonija - Finska 1-02-02-3
1878Grcka - Crna Gora 1-02-03-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1346Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 5-1
1347Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 6-3
1348Hanshin - Hiroshima Toyo Carp 4-6
1349Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 4-1
1350Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 3-4
1351Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri 5-11

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1823(+1.5)Detroit Tigers - Chicago White Sox(8,5) 5-6
1824(-1.5)Minnesota Twins - Pittsburgh Pirates(8,5) 6-4
1825Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 8-4
1826(-1.5)Oakland Athletics - Seattle Mariners(8,5) 0-2
1845(+1.5)Philadelphia Phillies - Boston Red Sox(8,5) 7-4
1846(+1.5)Cincinnati Reds - Cleveland Indians(9,5) 3-4
1847(-1.5)Atlanta Braves - Miami Marlins(8,5) 5-2
1848(-1.5)Houston Astros - Colorado Rockies(7,5) 12-1
1849(+1.5)Kansas City Royals - Toronto Blue Jays(9,5) 5-6
1850(-1.5)St Louis Cardinals - Washington Nationals(9,5) 4-2
1851(-1.5)San Diego Padres - L A Angels(8,5) 2-3
1852(-1.5)L A Dodgers - San Francisco Giants(8,5) 4-3
2740(+1.5)Baltimore Orioles - New York Mets(8,5) 5-16
2741(-1.5)New York Yankees - Tampa Bay Rays(8,5) 1-6

BINCKBANK TOUR ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1710C.Vermeltfoort - K.Dehaes 0-1
1712D.Hoelgaard - Z.Waeytens 0-1
1713D.Groenewegen - M.Kittel 1-0
1714F.Jakobsen - C.Ewan 1-0
1715G.Bagdonas - E.Wouters 1-0
1716J.Sutterlin - R.Navardauskas 1-0
1717M.Pelucchi - R.Minali 1-0
1718M.Walscheid - K.Halvorsen 1-0
1719R.Gibbons - J.Debusschere 1-0
1720T.Roosen - R.Selig 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 122325273743
arrow AU Austrija 6/45 91930343542
arrow BC British Colombia BC49 6/49 21023313743
arrow BE Belgija 6/45 151932353944
arrow BL Belgija Keno 20/70 210141620262831333638404749536062646869
arrow CA Kanada 6/49 21725273742
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 56121417
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 67152728
arrow CL Colorado 6/42 32021222442
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152142577195
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3912264865
arrow DC Multi-Daily C 6/99 122551669398
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 5781217222931334042435152556264656770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 12358111926303235384345465962646769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 245720
arrow FK Finska Keno D 20/70 113141819202526324246474850555860636466
arrow FL Florida 6/53 21727323352
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1791113233239424448505152555658626769
arrow FR Francuska 5/49 621274047
arrow FT Finska Keno T 20/70 1581012131820272840454750525354616869
arrow GE Njemačka 6/49 61318242931
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1416181922283038394142474849526264666870
arrow GR Grčka 6/49 51014183034
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 25892646
arrow IR Irska 6/47 153031333942
arrow LD Latvija Keno D 20/62 135710111314192533344246474850555962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2891014161920212225263334414445464856
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1671015162728323538414750515257586061
arrow LU Louisiana 6/40 3818202432
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1312203648
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 34162429
arrow MI Michigan Classic 6/47 162029354044
arrow MS Missouri 6/44 172933353640
arrow NP New York Pick 10 20/80 89181921252931354243475051576162667576
arrow NY New York 6/59 23642535455
arrow OH Ohio Classic 6/49 172532333943
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 21025354145
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 247912131920223031434950596064727576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 39242629323738394349515960616465727577
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 18192026
arrow QU Quebec 6/49 81125313234
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 51316253650
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4524344345
arrow SK Slovačka 5/35 1011212226
arrow SL Slovenija 7/39 7122023242526
arrow SW Švicarska 6/42 121517232630
arrow TE Texas 6/54 122238394344
arrow TK Tennessee Cash 5/35 314223031
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 32834414858
arrow UW SAD Powerball 5/69 1215284748
arrow VK Viking Lotto 6/48 1915212939
arrow WA Washington 6/49 61827354748
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 48172531
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 101117224647
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4671521222435404346495051545861667480