Četvrtak 16.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2918Universitatea Craiova - Rb Leipzig supergol gosti-0-11-1
2919Vmfd Zalgris - Sevilla gosti-0-30-5
2920Lask - Besiktas supergol domaći-1-02-1
2921Rapid Vienna - Slovan Bratislava domaći-1-04-0
2922Partizan Belgrade - Fc Nordsjaelland supergol --3-13-2
2923Braga - Zorya Lugansk --0-02-2
2924N.Djokovic - G.Dimitrov(T) domaći -0-01-0
2925P.Kvitova - K.Mladenovic(T) domaći-0-01-0

AZIJSKE IGRENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2301Bangledes U23 - Tajland U23 domaći520-01-1
2302Katar U23 - Uzbekistan U23 gosti380-20-6
2303Syria U23 - China U23 gosti400-20-3

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5795Palmeiras - Bahia Ba domaći740-01-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4087Al Ittihad Al Sakandary - Ismaily domaći301-01-0
4088Misr Lel Makasa - El Zamalek gosti60-10-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1806Sunderland - Sheffield Wednesday gosti290-10-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1979Nomme Kalju Ii - Jk Tallinna Kalev gosti330-11-1
1980Tartu Fc Santos - Welco Elekter domaći141-01-3

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3291Legion Tallinn - Parnu Jk Vaprus domaći201-03-0

EUROPSKA LIGA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1827Kairat Almaty - Sigma Olomouc gosti190-11-2
1828Aek Larnaca - Sturm Graz domaći81-05-0
1829Hjk Helsinki - Olimpija Ljubljana gosti200-11-4
1830Fc Copenhagen - Cska Sofia supergol domaći231-02-1
1831Universitatea Craiova - Rb Leipzig supergol gosti390-11-1
1832Apoel Nicosia - Hapoel Beer Sheva gosti190-13-1
1833Kukesi - Torpedo Kutaisi domaći291-02-0
1834Molde - Hibernian domaći351-03-0
1835Progres Niedercorn - Fc Ufa domaći21-02-2
1836Suduva - Spartaks --0-00-0
1837Luzern - Olympiakos Piraeus gosti230-11-3
1838Dinamo Brest - Apollon Limassol domaći860-01-0
1839Lask - Besiktas supergol domaći421-02-1
1840Basel - Vitesse supergol domaći301-01-0
1841F91 Dudelange - Legia Warsaw domaći72-12-2
1842Cfr Cluj - Alashkert domaći192-05-0
1843Midtjylland - The New Saints supergol domaći161-13-1
1844Vmfd Zalgiris - Sevilla supergol gosti60-30-5
1858Zenit St Petersburg - Dinamo Minsk domaći221-04-0
1859Maccabi Tel Aviv - Pyunik Yerevan gosti110-12-1
1860Atalanta - Hapoel Haifa supergol domaći710-02-0
1861Feyenoord - As Trencin domaći81-11-1
1862Bordeaux - Illichivec Mariupol domaći540-02-1
1863Rosenborg - Cork City domaći262-03-0
1864Brondby If - Spartak Subotica supergol domaći690-02-1
1865Zrinjski Mostar - Ludogorets gosti240-11-1
1866Lech Poznan - Genk supergol gosti190-21-2
1867Maribor - Rangers --0-00-0
1868Fcsb - Hajduk Split supergol domaći550-02-1
1869Gent - Jagiellonia domaći131-03-1
1870Partizan Belgrade - Fc Nordsjaelland supergol gosti93-13-2
1902Rapid Vienna - Slovan Bratislava domaći31-04-0
1903Burnley - Basaksehir supergol --0-00-0
1915Rijeka - Sarpsborg supergol gosti830-00-1
1916Valur - Sheriff Tiraspol domaći401-02-1
1917Braga - Zorya Lugansk domaći650-02-2

EUROPSKA LIGA KVALIFIKACIJE - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7213Pyunik Yerevan - Maccabi Tel Aviv gosti-0-00-1
7223Fc Ufa - Progres Niedercorn domaći-0-01-0
7338Sigma Olomouc - Kairat Almaty domaći-0-01-0
7358Fc Nordsjaelland - Partizan Beograd gosti-0-00-1
7373Basaksehir - Burnley gosti-0-00-1
7374Besiktas - Lask domaći-0-01-0
7378Vitesse - Basel gosti-0-00-1
7409Zorya Lugansk - Braga domaći-0-01-0
7411Hajduk Split - Fcsb gosti-0-00-1
7412Hibernian - Molde gosti-0-00-1
7413Rangers - Maribor domaći-0-01-0
7414Sarpsborg - Rijeka domaći-0-01-0
7488Legia Warsaw - F91 Dudelange gosti-0-00-1
7489Slovan Bratislava - Rapid Vienna gosti-0-00-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2959B36 Torshavn - Klaksvik domaći590-02-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2316Mp Mikkeli - Miki Mikkeli gosti140-31-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2315Tampere - Tpv gosti520-00-1

GRUZIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3268Samgurali Tskaltubo - Norchi D Tbilsi gosti100-22-5
3269Fc Shuqura - Fc Dinamo Batumi gosti200-10-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5739Rudes - Rijeka -vv-vv-v

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Fc Pars Jonoubi Jam - Esteghlal Tehran domaći121-01-0
1306Foolad Khuzestan Fc - Fc Nassaji Mazandaran gosti110-12-1
1307Peykan - Gostaresh Foolad Fc gosti370-11-1
1308Sepidrood Rasht Sc - Padideh Khorasan Fc gosti310-10-2

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5037Breidablik - Vikingur Olafsvik gosti320-11-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4567Botafogo - Nacional Par domaći381-02-0
4568Colon - Sao Paulo Sp gosti720-00-1
4569Defensor Sporting - Fluminense gosti780-00-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3563Independiente Santa Fe - Envigado domaći181-01-0
3564Independiente Medellin - Once Caldas gosti660-00-1
3565Deportivo Cali - La Equidad gosti630-00-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2294Rilindja - Herd gosti31-13-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8532Sport Rosario - Union Comercio gosti360-20-2
8533Fbc Melgar - Utc De Cajamarca domaći12-13-3

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2869Kaluga - Fc Zorkij Krasnogorsk gosti60-11-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2268Toronto Fc Ii - Bethlehem Steel Fc gosti710-00-2

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5925Nk Rogaska - Ns Mura domaći51-21-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3424(+1.5)Ermak Angarsk - M Novokuznetsk(5,5) 0-21-4
3425(-1.5)Banska Bystrica - Graz 99ers(5,5) 1-01-1
3426(+1.5)Buran Voronezh - Khimik Voskresensk(5,5) 1-22-7
3436(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Kazzinc Torpedo(5,5) 0-14-2
3445(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Altai U20(5,5) 0-02-1
3446(+1.5)Admiral Vladivostok - Eisbaren Berlin(5,5) 0-22-3
3447(-1.5)Kosice - Gks Tychy(5,5) 0-23-5
3448(-1.5)Rogle - Orebro(5,5) 4-06-2
3449(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets(5,5) 1-15-3
3450(+1.5)Tps - Tappara(5,5) 0-12-5
3451(-1.5)Ak Bars Kazan - Neftekhimik(4,5) 0-02-2
3452(+1.5)Jokerit - Ska St Petersburg(5,5) 0-01-3
3453(-1.5)Slavia Prague - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-02-1
3454(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Lada Togliatti(5,5) 2-03-4
3455(+1.5)Kometa Brno - Spartak Moscow(5,5) 0-04-2
3456(+1.5)Pardubice - Slovan Bratislava(5,5) 0-11-3

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1742(+4.5)H.Chung - J.Del Potro(21,5) 5-122-63-60-2
2429(+4.5)L.Mayer - R.Federer(20,5) 7-131-66-70-2
3048(-2.5)M.Raonic - D.Shapovalov(25,5) 13-107-66-42-0
3049(+2.5)R.Haase - P.Carreno Busta(22,5) 6-124-62-60-2
3050(+2.5)K.Khachanov - M.Cilic(23,5) 16-166-76-31-2
3061(-4.5)N.Djokovic - G.Dimitrov(22,5) 14-132-66-32-1
3062(-2.5)K.Anderson - D.Goffin(23,5) 6-122-64-60-2
3063(+2.5)M.Fucsovics - S.Wawrinka(22,5) 7-124-63-60-2

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2304Rojer J J H.Tecau - S.Querrey R.Ram 12-66-36-32-0
2477L.Kubot M.Melo - R.Klaasen M.Venus 13-106-47-62-0
2478O.Marach M.Pavic - N.Mektic A.Peya 8-136-72-60-2
3408H.Kontinen J.Peers - I.Dodig R.Haase 23-224-67-62-1
6640P.Kohlschreiber F.Verdasco - N.Mahut E.Roger Vasselin 23-197-66-72-1

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3033A.Martin - J.Domingues 11-154-66-31-2
3034M.Valkusz - M.Eriksson 12-16-06-12-0
3035Z.Kolar - F.Forti 12-56-16-42-0
3036A.Basso - E.Couacaud 15-176-46-71-2
3039E.Dalla Valle - T.Robredo v-v3-6v-vv-v
3093P.Lorenzi - A.Bega 12-76-46-32-0

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3069A.Martin D.Munoz De La Nava - L.Grigelis A.Motti 18-112-66-12-1
3070F.Agamenone W.Trusendi - L.D.Martinez G.Oliveira 10-136-74-60-2
3071G.Clezar J.Domingues - R.Balzerani F.Forti 20-154-66-42-1

CHALLENGER GWANGJUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3094D.Lee - M.Ochi 3-122-61-60-2
3095R.Tokuda - A.Bublik v-vv-vv-vv-v
3420A.Popyrin - M.Banes 7-124-63-60-2

CHALLENGER GWANGJU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3088A.Kadhe T.Matsui - B.Lock R.Statham 7-132-65-70-2
3089X.Gao F.Sun - J.S.Nam Song M K 8-124-64-60-2
3689L.Catarina R.Safiullin - B.Lock R.Statham 3-120-63-60-2

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3041R.Molleker - J.Tatlot 13-67-56-12-0
3042J.Sels - P.Sousa 4-123-61-60-2
3043B.Hassan - K.Krawietz 14-192-67-61-2
3044D.Brown - A.Muller 12-36-16-22-0

CHALLENGER MEERBUSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3090V.Manafov S.Walkow - T.Gabashvili D.Marrero 8-133-65-70-2
3091G.Panfil V.Uzhylovskyi - R.Junaid D.Pel 19-173-66-42-1
3092C.Boluda Purkiss M.Vilella Martinez - M.Janvier D.Kuzmanov 5-123-62-60-2

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1508Q.Halys - I.Ivashka 7-132-65-70-2
3045L.Harris - R.Bemelmans 12-46-16-32-0
3046T.Fabbiano - D.Evans 12-153-66-31-2
3047V.Pospisil - M.Polmans 17-125-76-32-1

CHALLENGER VANCOUVER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3421H.Hach Verdugo A.Siljestrom - L.Bambridge N.Skupski 10-134-66-70-2
3422J.Erlich A.U.H.Qureshi - A.Lawson H.Reese 4-123-61-60-2

ITF ITALIJA 26A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3400B.Turati - A.Carrillo Marin 12-66-46-22-0
3401V.Meliss - D.Spiteri 9-134-65-70-2
3402A.Turati - P.Goncalves 5-121-64-60-2

ITF ITALIJA F23TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3327J.Vigani - J.Sinner 8-136-72-60-2
3328P.Heller - M.Mora 15-133-66-32-1
3329A.Weis - C.Summaria 12-46-36-12-0
3330M.Bellucci - A.Ceppellini 12-187-62-61-2

ITF NJEMAČKA 13A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3344I.Shinikova - D.Vismane 13-77-66-12-0
3345L.Rueffer - A.Zarycka 4-123-61-60-2
3346M.Kolodziejova - M.Herazo Gonzalez 13-77-56-22-0
3395I.Jorovic - J.Markova 16-146-16-71-2
3396R.Serban - B.Haas 6-122-64-60-2
3397V.Flink - H.Scholsen 12-56-46-12-0
3398J.Maleckova - J.Grabher 9-134-65-70-2
3399J.Niemeier - V.Strakhova 15-182-67-51-2

ITF NJEMAČKA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3331A.Vilaro - H.Voljacques 12-66-46-22-0
3332T.Heger - N.Parizzia 17-167-64-62-1
3333I.Gakhov - K.Wehnelt 15-133-66-32-1
3334A.Metreveli - R.Kern 14-107-57-52-0
3335D.Added - P.Schroll 12-36-06-32-0
3336P.Woerner - J.Bangratz 13-57-56-02-0
3337T.Statzberger - E.Guell Bartrina 12-36-26-12-0
3338J.Aichhorn - D.Boehler 5-122-63-60-2

ITF RUMUNJSKA F9 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3339D.Madaras - S.Bensoussan 13-187-56-71-2
3340C.Manda - N.Frunza 12-76-36-42-0
3341C.Rodriguez - G.Boitan 12-16-06-12-0
3342V.Antonescu - F.Coria 2-121-61-60-2
3343M.Tchoutakian - W.Leite 6-124-62-60-2

ITF ŠPANJOLSKA 15A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3403B.Eraydin - Q.Lemoine 13-87-56-32-0
3404K.Hobgarski - U.Eikeri 5-124-61-60-2
3405M.Colmegna - K.Zimmermann 13-166-35-71-2
3406O.Saez Larra - C.Paquet 3-122-61-60-2

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2430(-4.5)P.Kvitova - K.Mladenovic(19,5) 12-66-46-22-0
3064(+2.5)A.Sabalenka - C.Garcia(21,5) 16-156-43-62-1
3065(-1.5)E.Makarova - L.Tsurenko(20,5) 8-136-72-60-2
3066(-3.5)A.Kerber - M.Keys(21,5) 16-156-26-71-2
3067(+3.5)E.Mertens - S.Stephens(21,5) 13-87-66-22-0
3068(+3.5)A.Kontaveit - K.Bertens(21,5) 12-143-66-21-2

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2310L.Hradecka E.Makarova - J.Konta J.Ostapenko 18-171-67-62-1
2311S.Aoyama L.Marozava - T.Babos K.Mladenovic 11-145-76-70-2
3415B.Krejcikova K.Siniakova - E.Mertens D.Schuurs 5-124-61-60-2

AZIJSKE IGRERUKOMET

Br. Susret Kraj
4287(-4.5)Juzna Koreja - Japan(54,5) 26-26

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
4276Steaua Bucharest - Koper 32-25
4278Izvidjac - Vojvodina Novi Sad 20-17
4279Hapoel Rishon Le Zion - Kif Kolding 23-19

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4286Brazil - Sad 1-02-02-3

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5934(+2.0)Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs(42,5) 38-18

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2964(+2.0)Wakefield Wildcats - St Helens(46,5) 16-36

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2698(-1.5)Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars(7,5) 11-5
2699(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles(8,5) 2-3
2700(+1.5)Hanshin - Hiroshima Toyo Carp(8,5) 3-2
2701(-1.5)Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines(9,5) 2-6
2702(-1.5)Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes(9,5) 1-1
2703(+1.5)Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri(9,5) 7-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
3110(-1.5)New York Yankees - Tampa Bay Rays(8,5) 1-3
3111(-1.5)Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs(8,5) 0-1
3112(-1.5)St Louis Cardinals - Washington Nationals(8,5) 4-5
3113(+1.5)Atlanta Braves - Colorado Rockies(8,5) 3-5
3114(-1.5)Minnesota Twins - Detroit Tigers(9,5) 15-8
3115(+1.5)Kansas City Royals - Toronto Blue Jays(9,5) 6-2
3116(+1.5)San Diego Padres - Arizona Diamondbacks(7,5) 1-5

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1677(-3.5) New England Patriots - Philadelphia Eagles 37-20
1678(-4.5) Green Bay Packers - Pittsburgh Steelers 51-34
1679(-1.5) Washington Redskins - New York Jets 15-13

BINCKBANK TOUR ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3023C.Vermeltfoort - K.Dehaes 0-1
3024D.Groenewegen - M.Kittel 1-0
3025F.Jakobsen - C.Ewan 0-1
3026J.Sutterlin - R.Navardauskas 1-0
3027J.Drucker - R.Barbier 1-0
3028K.Halvorsen - T.Dupont 0-1
3029M.Walscheid - M.Pelucchi 0-1
3030R.Minali - D.Hoelgaard 0-1
3031R.Gibbons - J.Debusschere 1-0
3032T.Van Asbroeck - J.Stuyven 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1930354459
arrow BL Belgija Keno 20/70 411131617192023253644474852545661626768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 111171819
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 812192022
arrow DA Multi-Daily A 6/99 243354557582
arrow DB Multi-Daily B 6/99 75460658499
arrow DC Multi-Daily C 6/99 195974808384
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 47121821222526273436374144465357626668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2461011121820232528384447495051646570
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1416242833
arrow FK Finska Keno D 20/70 814171922232627283639404546495059626970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 346814162531323536384148505262646869
arrow FT Finska Keno T 20/70 5681020262931333436374246485052576569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 145715171823293436374043475556636469
arrow HO Hong Kong 6/49 91316272941
arrow HO Hong Kong 6/49 91316272941
arrow IL Illinois 6/52 3521394348
arrow IT Italija 6/90 21012212250
arrow LD Latvija Keno D 20/62 513161819212729343839404748495253606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 210121314151819212631323337425152535556
arrow LM Latvija Keno M 20/62 145611121424252728313644455051545758
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 26143436
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 12635424446
arrow NP New York Pick 10 20/80 34789202428323640444547525861657277
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 211181920222628313436384042455455677078
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 918192324272833445458626670727374767778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1719212529
arrow PO Poljska 6/49 102025313844
arrow RO Rumunjska 6/49 3510163237
arrow SB Španjolska Bono 6/49 32327282932
arrow SI Singapur 6/49 222325323336
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 245133038
arrow TS Turska Super 6/54 91112354952
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 612151620
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1113222633373840424349535760647072757780