Petak 17.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4334Groningen - Willem gosti-0-10-1
4335Anderlecht - Royal Excel Mouscron domaći-1-02-0
4336Trabzonspor - Sivasspor --3-13-1
4337Shamrock Rovers - Bohemians gosti-0-00-1
4338Girona - Real Valladolid supergol --0-00-0
4339K.Anderson - D.Goffin(T) gosti-0-00-1
4340P.Kvitova - E.Mertens(T) domaći-0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4570Mo Bejaia - Js Kabylie domaći91-11-1
4571Usm Bel Abbes - Ol. Medea domaći101-21-2
4572Js Saoura - Mc Oran domaći570-02-0
4573Bordj Bou Arreridj - Ca Constantine --0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8328Talleres - Rosario gosti620-00-1
8329Newell S - Independiente gosti31-22-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5524Barracas Central - Sacachispas Fc domaći351-02-2

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2106Campbelltown City - Adelaide City --0-00-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5269Lake Macquarie City Fc - Lambton Jaffas Fc gosti280-12-1

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4591Olympia Fc - Hobart Zebras domaći262-14-1
5626South Hobart - Launceston City domaći221-13-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5770Austrija Klagenfurt - Wacker Innsbruck Ii gosti900-00-1
5771Bw Linz - Amstetten gosti250-21-2
5772Floridsdorfer Ac - Wsg Wattens gosti70-20-2
5773Ried - Fc Liefering domaći451-03-0
5777Wiener Neustadt - Austria Vienna Ii --0-00-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4631Allerheiligen - Vst Voelkermarkt domaći660-01-1
4632Atsv Stadl Paura - Kalsdorf domaći770-01-0
4633Sturm Graz Ii - Deutschlandsberger Sc gosti250-11-1
4634Tus Bad Gleichenberg - Uv Vocklamarkt domaći111-03-0
4635Wsc Hertha - Gleisdorf 1919 gosti600-00-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4596Sv Leobendorf - Fc Stadlau domaći114-06-2
4597Bruck Leitha - Parndorf domaći83-14-3
4598Mattersburg Ii - Fc Mauerwerk domaći520-02-0
4627Neusiedl - Admira Wacker Ii gosti240-12-2
4628Rapid Vienna Ii - Fc Marchfeld Donauauen gosti620-00-2
4629Schwechat - Ask Ebreichsdorf gosti20-40-5
4630Traiskirchen Fcm - Wiener Sportklub domaći440-21-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4636Kufstein - Pinzgau Saalfelden domaći51-11-2
4637Worgl - Kitzbuhel domaći161-11-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5694Anderlecht - Royal Excel Mouscron domaći381-02-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6636Mechelen - Lommel gosti580-01-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2926Fc Dnepr Mogilev - Neman Grodno --0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5025Londrina Pr - Paysandu Pa domaći281-12-1
5026Vila Nova - Crb --0-00-0
5027Figueirense - Goias domaći71-11-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4665Ec Agua Santa - Portuguesa Desportos Sp domaći291-02-1
4666Ferroviaria Sp - Xv De Novembro gosti190-11-1
4667Gremio Novorizontino - Gremio Osasco Audax domaći222-02-5
4668Guarani Sp - Santo Andre Sp domaći740-01-0
4669Ituano Fc - Rio Preto domaći242-04-1
4670Red Bull Brasil - Ponte Preta Sp gosti-0-10-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4671Slavia Sofia - Dunav Ruse domaći630-02-0
4672Cherno More Varna - Beroe Stara Zagora --0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6890Dukla Prague - Slovacko gosti131-11-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6116Usti Nad Labem - Viktoria Zizkov domaći83-14-1
6117Brno - Budejovice domaći272-02-1
6118Znojmo - Trinec domaći720-02-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8318Audax Italiano - Palestino gosti201-13-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5377Sonderjyske - Vendsyssel Ff domaći730-02-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8177Skive - Kolding gosti101-12-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4087Al Ittihad Al Sakandary - Ismaily domaći301-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3409Macara - Aucas domaći321-02-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4207Birmingham - Swansea --0-00-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5530Notts County - Yeovil gosti340-20-4

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4747Middlesbrough U23 - Fulham U23 domaći21-24-3
4748Liverpool U23 - Tottenham U23 domaći141-11-1
4749Man Utd U23 - A Villa U23 gosti101-13-1
4750Wolves U23 - West Brom U23 domaći372-04-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1981Fc Kuressaare - Jalgpallikool Tammeka gosti60-31-3
4865Trans Narva - Viljandi Tulevik domaći132-04-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5803Tps - Vps domaći222-04-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1330Fc Haka - Jaro domaći171-01-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4764Nurmijarven Jalkapalloseura - Viikingit domaći800-02-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4769Hifk 2 - Bk 46 domaći112-13-2
4770Hjs Akatemia - Fc Espoo gosti810-00-1
4771Jazz - Musa gosti50-12-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5232Reims - Lyon supergol domaći321-01-0

FRANCUSKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3719Bordeaux - Nice supergol - - - -
3720Lille - Montpellier - - - -
3721Monaco - Lyon - - - -
3722Nimes Olympique - Amiens - - - -
3723Reims - Strasbourg - - - -
3724Rennes - Nantes - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5496Ajaccio Gfco - Grenoble domaći211-02-0
5497Auxerre - Nancy domaći271-01-0
5498Chateauroux - Red Star Fc 93 domaći800-01-1
5499Le Havre - Clermont Foot --0-00-0
5500Lorient - Valenciennes gosti72-13-1
5501Niort - Orleans domaći331-01-1
5502Paris Fc - As Beziers domaći750-01-0
5503Sochaux - Brest domaći191-02-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7890Avranches - Pau domaći790-01-0
7920Cholet - Us Quevillaise Rouen Metropole gosti151-12-1
7936Dunkerque - Le Mans domaći141-01-2
7937Fc Chambly Oise - Villefranche --0-00-0
7954Jeanne D Arc - Concarneau domaći241-01-2
8143Lyon Duchere - Boulogne Sur Mer domaći131-01-0
8145Sannois Saint Gratien - Rodez Af --0-00-0
8159Stade Lavallois - Fc Bourg Peronnas domaći890-01-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4772Sioni Bolnisi - Kolkheti Poti domaći192-02-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5737Dinamo Zagreb - Nk Osijek domaći211-02-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Tractor Sazi Tabriz Fc - Saipa domaći780-01-0
1310Zobahan - Foolad Mobarake Sepahan gosti250-21-2
1311Perspolis - Naft Masjed Soleyman Fc --0-00-0
1312Sanat Naft Abadan Fc - Esteghlal Khuzestan Fc gosti260-12-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5816Bray - Dundalk gosti170-21-3
5817Derry City - Waterford gosti91-21-2
5818Limerick - Sligo gosti420-11-3
5819Shamrock Rovers - Bohemians gosti680-00-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7879Athlone - Finn Harps domaći91-11-3
7880Cabinteely Fc - Drogheda domaći202-12-2
7881Galway United Fc - Longford gosti150-11-4
7882Wexford Youths - Shelbourne domaći381-01-2

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5264Busan Tc - Daejeon Hydro gosti350-10-1
5265Changwon City - Gimhae City --0-00-0
5266Gangneung City - Cheonan City --0-00-0
5268Mokpo City - Incheon Korail gosti60-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6883Maritzburg United - Kaizer Chiefs --0-00-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8548Umm Salal - Al Ahli Doha Sc domaći111-04-1
8551Katar - Al Sailiya Sc gosti160-20-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4773Horoya Ac - As Togo Port domaći111-02-1
4774Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns domaći560-01-0
4775Es Setif - Tp Mazembe domaći590-01-1
4776Esperance Sportive De Tunis - Al Ahly gosti320-10-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4785Qormi - Senglea Athletic domaći510-01-0
4786Birkirkara - Balzan Youths domaći161-01-0
4787Hibernians - Pieta Hotspurs domaći71-02-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6781Debreceni - Mtk Budapest gosti161-23-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5948Veracruz - Chivas gosti130-20-2
5949Atlas - Morelia gosti90-10-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2300Atlante - Alebrijes De Oaxaca Fc --0-02-1
8510Cf Potros Uaem - Cd Mineros De Zacatecas gosti-0-00-1
8511Correcaminos Uat - Universidad Guadalajara domaći261-02-1
8512Cimarrones De Sonora Fc - Dorados De Sinaloa domaći460-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5086Groningen - Willem gosti330-10-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5821Dordrecht - Helmond --0-00-0
5822Go Ahead Eagles - Jong Utrecht domaći222-05-0
5823Jong Psv Eindhoven - Eindhoven gosti71-12-1
5824Maastricht - Fc Oss gosti560-00-2
5825Nec Nijmegen - Cambuur domaći431-02-2
5826Rkc Waalwijk - Telstar domaći251-01-0
5827Roda - Jong Ajax domaći201-02-1
5828Twente - Sparta Rotterdam domaći102-12-1
5829Volendam - Den Bosch domaći211-01-2

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Magdeburg - Darmstadt gosti30-10-1
4998Schweinfurt - Schalke gosti240-10-2
4999Wehen - St Pauli domaći341-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5640Wedeler - Sv Rugenbergen gosti610-01-1
5641Curslack Neuengamme - Condor Hamburg domaći670-01-1
5642Barmbek Uhlenhorst - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći510-02-1
5643Fc Suderelbe 1949 - Viktoria Hamburg gosti160-10-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5635Tennis Borussia Berlin - Staaken gosti342-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Eichstatt - Vfr Garching domaći670-03-1
1943Burghausen - Viktoria Aschaffenburg domaći171-21-2
1947Heimstetten - Tsv 1860 Rosenheim domaći900-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1963Hertha Berlin Am - Neugersdorf domaći71-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1965Homburg - Mainz Am gosti50-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1972Aachen - Sc Wiedenbruck 2000 domaći321-12-2

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4796Oman Fc - Al Arouba gosti770-00-1
4797Mirbat Sc - Muscat gosti101-13-1
4798Saham - Dhofar gosti240-21-3
4799Al Suwaiq - Al Shabab domaći101-12-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6125Los Caimanes - Deportivo Hualgayoc gosti860-00-1
6126Atletico Grau - Cesar Vallejo domaći201-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5839Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin gosti450-10-1
5840Miedz Legnica - Korona Kielce gosti540-01-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6762Gks Tychy - Stomil Olsztyn gosti390-10-3
6763Lks Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz domaći291-01-1
6764Odra Opole - Jastrzebie gosti180-11-2
6765Chojnice - Puszcza Niepolomice domaći301-01-1
6766Stal Mielec - Bielsko Biala gosti660-00-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4802Olimpia Grudziadz - Skra Czestochowa domaći111-04-0
4803Ruch Chorzow - Gks Belchatow domaći142-12-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5847Aves - Tondela gosti31-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5601Nea Salamina Famagusta - Doxa Katokopias domaći92-03-1
5602Sd Gernika - Balmaseda gosti290-12-3
5604Racing Santander - Real Madrid B gosti71-13-1
5605Badajoz - Sevilla Atletico gosti170-10-1
5606Melilla - Atletico Madrid B gosti131-21-2
5607Al Hamriyah - Al Wasl domaći71-21-3
5608Ittihad Tanger - Ocs Safi gosti330-11-1
5609Mas Fes - Khouribga domaći182-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5744Csm Studentesc Iasi - Fc Botosani domaći302-02-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2871Anzhi Makhachkala - Orenburg domaći121-01-3

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5858Luch Vladivostock - Fc Krasnodar 2 gosti480-00-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2870Metallurg Lipetsk - Dynamo Bryansk domaći411-01-0
2875Khimik Novomoskovsk - Rotor Volgograd Ii domaći750-01-0
2876Kvant Obninsk - Saturn gosti570-02-1
2877Sokol Saratov - Torpedo Moscow gosti100-20-2
2883Salyut Energia Belgorod - Khimki M gosti142-12-3
2901Zvezda Ryazan - Fc Strogino Moscow domaći151-02-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3129Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti450-11-1
3130Volga Ulyanovsk - Zenit Izhevsk domaći102-02-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5620Fc Chertanovo Moscow Ii - Torpedo Vladimir domaći252-02-2
5621Fk Kolomna - Leningradets gosti130-11-3
5622Fk Dolgoprudny - Tekstilshchik gosti240-20-2
5623Znamya Truda - Dnepr Smolensk domaći371-01-0
5624Luki Energiya V.Luki - Fc Kazanka Moscow gosti190-11-2
5625Fc Murom - Veles domaći141-02-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1885Newry City Afc - Glenavon gosti211-21-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3098Lok. Kosice - Mfk Skalica gosti390-10-3
3099Fk Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - Bardejov domaći251-14-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2497Girona - Real Valladolid supergol --0-00-0
2498Real Betis - Levante gosti380-10-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3780Athletic Bilbao - Real Betis - - - -
3784Girona - Alaves - - - -
3785Levante - Leganes - - - -
3786Rayo Vallecano - Real Valladolid - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8125Cadiz - Almeria domaći760-01-0
8126Albacete - Deportivo La Coruna gosti710-01-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5926Sirius - Dalkurd gosti270-12-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6995Falkenberg - Halmstad domaći660-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4895Vargarda Ik - Hisingsbacka Fc domaći43-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4904Taby Fk - Valbo --0-00-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4943Timra - Kramfors Alliansen --0-00-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4949Asarums If Fk - Osterlen Ff domaći42-02-0
4950Ifk Hassleholm - Rappe Goif domaći342-03-1
4951Lindsdals - Nassjo domaći112-23-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2064Trabzonspor - Sivasspor domaći73-13-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Umraniyespor - Adanaspor domaći292-02-1
1271Elazigspor - Boluspor gosti190-11-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2270Arsenal Kiev - Chernomorets Odessa domaći261-11-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5594Mykolaiv - Prykarpattya domaći620-01-0
5598Volyn Lutsk - Sumy domaći262-03-0

UKRAJINA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5553Olimpik Donetsk U19 - Volyn Lutsk gosti41-21-3
5554Fc Lviv - Sfc Desna Chernihiv domaći530-04-1
5555Fc Oleksandria - Zaporizhya domaći131-22-3
5556Shakhtar Donetsk U19 - Fc Vorskla Poltava domaći391-01-0
5557Zorya Lugansk U19 - Ch. Odessa U19 --0-00-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4867Bukhara - Lokomotiv Tashkent gosti660-00-1
4882Bunyodkor - Sogdiyona Jizzax gosti340-12-2
4884Neftchi Fargona - Fk Kokand 1912 domaći700-01-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Aberystwyth - Uwic Cardiff gosti170-31-4
1086Newtown - Caernarfon Town domaći401-02-0

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4195(+8.5)Columbian Dyip - Meralco Bolts(205,5) 106-109
4196(+8.5)Nlex Road Warriors - Talk N Text Tropang(208,5) 103-90

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6069(-7.5)Connecticut Sun - Minnesota Lynx(161,5) 96-79
6070(-4.5)Washington Mystics - Los Angeles Sparks(158,5) 69-67
6071(-4.5)Dallas Wings - Las Vegas Aces(175,5) 107-102
6072(-3.5)Phoenix Mercury - Atlanta Dream(166,5) 104-95
6073(-15.5)Seattle Storm - New York Liberty(163,5) 85-77

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5248(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Belye Medvedi U20(7,5) 0-01-5
5249(-1.5)Ska St Petersburg U20 - Dynamo Moscow U20(5,5) 2-14-2
5250(-1.5)Metallurg Novokuznetsk - Altay Barnaul(5,5) 2-17-1
5251(-1.5)Hc Kosice - Ec Graz 99ers(5,5) 1-36-4
5252(-1.5)Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk(5,5) 0-10-3
5253(+1.5)Almaz U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 1-21-2
5256(+1.5)Hc Kazzinc Torpedo - Lada Togliatti(5,5) 2-33-4
5292(+1.5)Salzburg - Sparta Prague(5,5) 0-02-2
5293(-1.5)Munchen - Bern(5,5) 1-11-4
6115(+1.5)Augsburger Panthers - Bolzano(5,5) 1-03-0

ATP CINCINNATI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2429(+4.5)L.Mayer - R.Federer(20,5) 7-131-66-70-2
3062(-2.5)K.Anderson - D.Goffin(23,5) 6-122-64-60-2
4822(+2.5)N.Kyrgios - J.Del Potro(23,5) 15-196-77-61-2

ATP CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2304Rojer J J H.Tecau - S.Querrey R.Ram 12-66-36-32-0

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3419G.Clezar - F.Bagnis 16-126-44-62-1
4926J.Domingues - E.Couacaud 12-36-26-12-0
4937Z.Kolar - M.Valkusz 0-120-60-60-2
4938P.Lorenzi - T.Robredo 12-66-36-32-0

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5166L.D.Martinez G.Oliveira - A.Martin D.Munoz De La Nava 9-134-65-70-2
5167D.Molchanov I.Zelenay - G.Clezar J.Domingues v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER GWANGJUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5665A.Bublik - J.Nam 11-146-75-70-2
5666M.Banes - M.Ochi 12-86-46-42-0

CHALLENGER GWANGJU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4123M.Ochi R.Tokuda - J.S.Nam Song M K v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3096J.Choinski - B.Zapata Miralles 17-105-76-22-1
3418F.Horansky - N.Kuhn 13-116-41-62-1
4939D.Brown - K.Krawietz 18-106-76-12-1
4940R.Molleker - P.Sousa 12-56-36-22-0

CHALLENGER MEERBUSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5168G.Panfil V.Uzhylovskyi - M.Janvier D.Kuzmanov 12-66-36-32-0
5169D.Perez Sanz M.Vervoort - T.Gabashvili D.Marrero 13-97-56-42-0

CHALLENGER VANCOUVER TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3416J.Aragone - J.Kubler 12-146-22-61-2
3417Y.Maden - G.Barrere 7-123-64-60-2
4941D.Evans - I.Ivashka 12-86-46-42-0
4942V.Pospisil - L.Harris 19-166-77-62-1

CHALLENGER VANCOUVER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3423A.Krajicek P.Raja - M.Polmans M.Purcell 16-216-46-71-2
5667T.Fabbiano M.Reid - L.Bambridge N.Skupski 5-123-62-60-2

ITF BELGIJA F8 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5344R.Barbosa - M.Geerts 17-144-67-62-1
5345G.Gigounon - M.Zukas 7-135-72-60-2

ITF FINSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5350L.Bocchi - O.Virtanen 4-123-61-60-2

ITF J.KOREJA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5684R.Tanuma - J.Kim 3-121-62-60-2
5685S.Oh - U.Park 12-66-46-22-0

ITF KINA F12 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5671A.Wang - W.Zheng 3-121-62-60-2
5672J.Beale - R.Purcell v-vv-vv-vv-v

ITF NIZOZEMSKA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5374F.Mantilla - A.Lazov 9-161-66-41-2
5375K.Nishiwaki - J.De Jong v-vv-vv-vv-v
5376M.Kestelboim - T.Droguet 14-116-42-62-1
5384N.Lootsma - M.Houkes 13-97-56-42-0

ITF NJEMAČKA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5351T.Statzberger - A.Vilaro 12-36-06-32-0
5354P.Woerner - D.Boehler 13-67-56-12-0
5355D.Added - A.Metreveli 12-46-36-12-0

ITF POLJSKA F7 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5386C.Heyman - T.Seyboth Wild 12-176-40-61-2
5387L.Klein - J.Sorgi 12-46-36-12-0
5388J.Jahn - C.Lindell 12-56-16-42-0
5390P.Sakamoto - P.Cias 12-56-16-42-0

ITF PORTUGAL F15 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5391E.Hoyt - A.Mchugh 15-166-33-61-2
5392Y.Hossam - P.Vives Marcos 12-76-46-32-0
5393J.Kanar - F.Ferreira Silva v-v1-6v-vv-v
5394S.Fukuda - P.Vivero Gonzalez 15-167-62-62-1

ITF SAD F23 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5404E.Zhu - A.Gomez 7-124-63-60-2
5405S.Kirchheimer - S.Bangoura 8-136-72-60-2
5406A.Hoang - N.Alvarez 12-66-36-32-0
5407V.Kirkov - A.Harris 13-133-66-11-2

ITF SRBIJA F2 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5399S.Roncalli - D.Ajdukovic 8-132-66-70-2
5401B.Smith - E.Kirkin 9-134-65-70-2

ITF SRBIJA F2 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5400M.Miladinovic - A.Rinderknech 5-124-61-60-2

ITF ŠPANJOLSKA F23 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5402J.Pla Malfeito - E.Esteve Lobato 8-124-64-60-2
5403M.Echazu - A.Lopez San Martin 7-136-71-60-2

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4826(-4.5)E.Svitolina - A.Anisimova(19,5) 12-86-46-42-0
4827(-3.5)S.Halep - A.Barty(20,5) 13-97-56-42-0
4828(-3.5)P.Kvitova - E.Mertens(20,5) 18-157-55-72-1
4829(-3.5)M.Keys - A.Sabalenka(21,5) 7-123-64-60-2

WTA CINCINNATI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3415B.Krejcikova K.Siniakova - E.Mertens D.Schuurs 5-124-61-60-2
4824A.Klepac M.J.Martinez Sanchez - K.Christian S.Santamaria 8-136-72-60-2
4825A.Pavlyuchenkova A.Sevastova - A.Sestini Hlavackova B.Strycova 13-107-66-42-0

WTA NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5742A.Bogdan - V.Kuzmova 12-46-26-22-0
5746B.Bencic - K.Nara 14-132-66-42-1
5747C.Giorgi - C.Liu 13-111-66-32-1
5753(+4.5)D.Jakupovic - M.Vondrousova(20,5) v-vv-vv-vv-v
5754(+1.5)P.Parmentier - E.Rodina(21,5) 13-77-56-22-0
5756(+1.5)A.Van Uytvanck - R.Peterson(21,5) 13-133-66-11-2
5757(+5.5)C.Witthoeft - P.Martic(19,5) v-v4-6v-vv-v
5758(-3.5)S.Kenin - A.Schmiedlova(20,5) 13-107-66-42-0
5774(-1.5)S.Voegele - K.Siniakova(21,5) v-vv-vv-vv-v
5783(-3.5)T.Zidansek - M.Sanchez(20,5) 14-117-57-62-0
5784(+1.5)W.Osuigwe - A.Muhammad(21,5) 12-66-36-32-0

AZIJSKE IGRERUKOMET

Br. Susret Kraj
4288(-9.5)Katar - Iran(54,5) 35-20
4293(+9.5)Indija - Irak(61,5) 29-40
4294(-8.5)Bahrein - Taiwan U21(60,5) 37-21

EP U18RUKOMET

Br. Susret Kraj
5486(+1.5)Francuska - Spanjolska(52,5) 20-23
5504(-1.5)Izrael - Poljska(53,5) 30-20
5507(-3.5)Njemacka - Srbija(51,5) 32-27
5508(+1.5)Rusija - Rumunjska(54,5) 35-26
5509(-1.5)Danska - Svedska(50,5) 22-31
5510(-0.5)Norveska - Slovenija(54,5) 19-28
5511(-1.5)Madarska - Portugal(53,5) 24-22
5512(+2.5)Island - Hrvatska(48,5) 30-26

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4124(-11.0)As Beziers Herault - Soyaux Angouleme 25-21
4128(-2.0)Bourg En Bresse - Rugby Club Vannes 19-19
4129(-17.0)Mont De Marsan - Rc Massy 33-10
4130(-21.0)Montauban - Us Carcassonne 16-12
4139(-7.0)Biarritz - Uson Nevers 19-16

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5935(-6.0)Manly Sea Eagles - Gold Coast Titans(45,5) 34-42
5936(-10.0)Melbourne Storm - Parramatta Eels(43,5) 20-4
5937(-12.0)Penrith Panthers - Newcastle Knights(44,5) 12-20

QUEENSLAND KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6140Ipswich Jets - Tweed Heads 52-16
6141Burleigh Bears - Townsville Blackhawks 22-12
6142Easts Tigers - Souths Logan Magpies 36-34

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2965(-6.0)Castleford Tigers - Warrington Wolves 28-18
2966(-10.0)Huddersfield Giants - Hull Fc 26-6

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4280(+1.5)Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks(7,5) 0-9
4281(-1.5)Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters(8,5) 3-5
4282(-1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines(7,5) 0-1
4283(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Hanshin(9,5) 3-2
4284(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp(9,5) 7-5
4285(-1.5)Yomiuri - Chunichi Dragons(8,5) 1-6
6160(-1.5)Yomiuri - Chunichi Dragons(7,5) 10-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
4996(-1.5)Philadelphia Phillies - New York Mets(7,5) 4-2
5021(-1.5)New York Yankees - Toronto Blue Jays(8,5) 7-5
5022(+1.5)Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs(8,5) 0-1
5033(-1.5)Washington Nationals - Miami Marlins(7,5) 8-2
5034(-1.5)Boston Red Sox - Tampa Bay Rays(9,5) 7-3
5074(+1.5)Cincinnati Reds - San Francisco Giants(8,5) 2-1
5075(-1.5)Cleveland Indians - Baltimore Orioles(8,5) 2-1
5084(-1.5)Atlanta Braves - Colorado Rockies(8,5) 5-11
5085(-1.5)Chicago White Sox - Kansas City Royals(8,5) 9-3
5095(-1.5)Minnesota Twins - Detroit Tigers(8,5) 5-4
5157(-1.5)St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers(8,5) 5-2
5163(+1.5)Oakland Athletics - Houston Astros(8,5) 4-3
5164(+1.5)San Diego Padres - Arizona Diamondbacks(7,5) 4-9
5165(+1.5)Seattle Mariners - L A Dodgers(8,5) 1-11
6181(-1.5)Texas Rangers - L A Angels(10,5) 6-4

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1680(-1.5) Atlanta Falcons - Kansas City Chiefs 14-28
1681(-3.5) Detroit Lions - New York Giants 17-30
1682(-3.5) Carolina Panthers - Miami Dolphins 27-20
1683(-3.5) Cleveland Browns - Buffalo Bills 17-19
1684(-3.5) New Orleans Saints - Arizona Cardinals 15-20

BINCKBANK TOUR ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4543D.Groenewegen - C.Ewan 0-1
4544D.Groenewegen - M.Kittel 0-1
4545J.Stuyven - Z.Stybar 1-0
4546K.Dehaes - C.Vermeltfoort 0-1
4547M.Kittel - C.Ewan 0-1
4548M.Mohoric - J.Sutterlin 1-0
4549M.Walscheid - K.Halvorsen 0-1
4550M.Menten - Z.Waeytens 1-0
4551R.Minali - D.Hoelgaard 1-0
4552R.Barbier - J.Debusschere 0-1
4553R.Gibbons - T.Van Asbroeck 1-0
4554T.Dupont - J.Drucker 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 310111314161718213242434446475356586370
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 48192325
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 36212229
arrow CO Connecticut 6/44 91619313439
arrow DA Multi-Daily A 6/99 81213547193
arrow DB Multi-Daily B 6/99 316372848794
arrow DC Multi-Daily C 6/99 305662688590
arrow EM Euro Millions 5/50 215182443
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 145720222425263335374042454649586268
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1516172024272829344143495758596465666768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 711183031
arrow FK Finska Keno D 20/70 68121619282930333440414449515762656870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3491213141517202329303749535561626566
arrow FT Finska Keno T 20/70 37111719222426303745505253555865666870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2571215202434373843465051555662646569
arrow LD Latvija Keno D 20/62 24101215202123242527283440414551565759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 810111213142223242628343738404348515462
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3581012151617263033343741424546565861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 916192225
arrow NP New York Pick 10 20/80 567910172425293334364350536265667578
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 35101318222931414749555860616671747580
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 13567133238394045464850525354556263
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 123624
arrow SB Španjolska Bono 6/49 8914212846
arrow TK Tennessee Cash 5/35 521242629
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 131324756
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 412152528
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 39121517232731344042485355585960697273