Utorak 21.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2229Mjondalen - Asane gosti-0-11-1
2230Derby - Ipswich domaći-0-02-0
2231Unam Pumas - Queretaro gosti-0-10-1
2232Independiente - Santos --0-00-0
2233N.Serdarusic - S.Ofner(T) gosti-0-00-1
2234S.Querrey - T.Daniel(T) gosti-0-00-1

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1530Home United - April Twenty Five gosti620-00-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5535Club Atletico Acassuso - Ca Colegiales domaći271-01-0

ARMENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2517Fc Ararat Yerevan 2 - Erebuni Sc gosti141-12-2
2518Pyunik Yerevan Fc 2 - Banants Yerevan Fc 3 gosti301-11-1

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6182Avondale Fc - Devonport City Fc domaći202-14-1
6183Broadmeadow Magic Fc - Bentleigh Greens gosti470-00-4
6184Cairns Fc - Sydney domaći161-01-2
6185Leichhardt Tigers - Melbourne Victory domaći91-03-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8675Avai - Juventude domaći780-01-0
8676Brasil De Pelotas - Paysandu Pa --0-00-0
8677Criciuma - Coritiba Pr domaći222-12-2
8678Londrina Pr - Ponte Preta domaći720-01-0
8679Boa - Figueirense gosti30-20-2
8680Crb - Fortaleza domaći660-02-1
8681Goias - Sao Bento domaći311-12-1
8682Guarani Sp - Atletico Go domaći371-02-0
8683Oeste Sp - Csa Al domaći221-12-1
8684Sampaio Correa Ma - Vila Nova --0-00-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1673Fk Jindrichuv Hradec 1910 - Budejovice domaći131-11-4
1674Fc Viktoria Marianske Lazne - Usti Nad Labem gosti440-11-4
1675Lanskroun Fo - Pardubice gosti380-10-1

ČEŠKA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2006Slovacko U21 - Sigma Olomouc U21 domaći241-03-2
2007Fastav Zlin U21 - Ostrava U21 domaći32-13-3

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1861Independiente - Santos --0-00-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3310Al Ahly - Wadi Degla domaći800-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7764Derby - Ipswich domaći590-02-0
7765Qpr - Bristol City gosti410-10-3
7766Rotherham - Hull domaći161-22-3
7767Swansea - Leeds domaći241-12-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7803Afc Wimbledon - Walsall gosti160-11-3
7804Blackpool - Coventry domaći480-02-0
7805Bradford - Burton Albion domaći321-01-0
7806Bristol Rovers - Portsmouth gosti320-11-2
7807Charlton - Peterborough gosti890-00-1
7808Doncaster - Shrewsbury --0-00-0
7832Luton - Southend domaći22-02-0
7833Oxford United - Accrington Stanley domaći271-12-3
7834Plymouth - Wycombe domaći41-01-1
7835Rochdale - Barnsley gosti350-20-4

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7838Cambridge United - Exeter gosti80-20-2
7839Carlisle - Port Vale domaći301-02-1
7840Colchester - Crewe domaći43-06-0
7841Crawley Town - Swindon gosti130-22-2
7844Forest Green - Stevenage --0-00-0
7845Lincoln City - Bury gosti310-12-1
7861Macclesfield - Cheltenham domaći191-01-1
7862Milton Keynes Dons - Grimsby gosti350-11-1
7863Morecambe - Northampton domaći451-01-0
7866Newport County - Notts County gosti122-13-2
7867Tranmere - Mansfield --0-00-0
7868Yeovil - Oldham --0-00-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8689Bamber Bridge - Workington domaći332-03-2
8690Farsley Celtic - South Shields domaći570-04-1
8691Gainsborough - Mickleover Sports domaći520-02-0
8692Lancaster - Warrington domaći111-21-3
8693Nantwich Town - Buxton --0-00-0
8694North Ferriby - Whitby Town gosti900-00-1
8695Scarborough Athletic - Matlock Town domaći21-02-2
8749Stafford Rangers - Grantham domaći610-01-1
8750Stalybridge - Marine domaći52-13-2
8751Witton Albion - Hyde United gosti480-01-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2605Breidablik - Kr Reykjavik domaći580-02-0
2606Stjarnan - Vikingur Reykjavik domaći43-07-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4283Grotta - If Vestri gosti101-23-2
4284Prottur V. - Umf Vidir gosti470-01-1
4285Volsungur - Leiknir Faskruosfiroi domaći92-04-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2220Juventus U23 - Cuneo domaći291-01-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1872Defensa Y Justicia - Banfield --0-00-0

KINA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Dalian Yifang - Shandong Luneng gosti140-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2005Depotivo Pasto - Leones Fc gosti590-02-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2609Boyaca Patriotas - Atletico Nacional gosti850-00-1

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2250Bate Borisov - Psv Eindhoven supergol domaći91-12-3
2251Benfica - Paok supergol domaći451-01-1
2252Crvena Zvezda - Salzburg supergol --0-00-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6821Bate Borisov - Psv Eindhoven - - - -
6823Benfica - Paok - - - -
6826Crvena Zvezda - Salzburg - - - -

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1852Morelia - Pachuca domaći381-01-1
1853Unam Pumas - Queretaro gosti140-10-1
1854Chivas - Necaxa domaći251-01-0
1855Puebla - Atlas domaći211-02-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4795Mjondalen - Asane gosti140-11-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2228Alta - Odd Bk 2 domaći580-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2218Bayern Munich Am - Nurnberg Am domaći710-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1684Pirmasens - Sc Hessen Dreieich domaći21-02-0
1971Wormatia Worms - Ulm domaći890-01-0

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2314Zhfk Yenisey Krasnoyarsk - Fc Lokomotiv Moscow --0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8971Zemplin Michalovce - Zilina gosti40-10-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1837Hassleholms If - Trelleborgs Ff domaći181-12-2
1838Karlbergs Bk - Dalkurd domaći670-01-1
1839Skoftebyns - Falkenberg gosti40-31-4
1840Tegs - Athletic Fc gosti220-10-3

AZIJSKE IGREKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1531(+6.5)Filipini - Kina(166,5) 80-82

CENTRALNO AMERIČKO PRVENSTVO SKUPINA A (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4300(+19.5)Dominikanska Republika - Kuba(126,5) 52-85

CENTRALNO AMERIČKO PRVENSTVO SKUPINA B (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4298(-22.5)Meksiko - Bahami(123,5) 74-52
4299(+46.5)Kostarika - Puerto Rico(128,5) 20-113

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2307(-7.5)Phoenix Mercury - Dallas Wings(177,5) 101-83
2308(-6.5)Los Angeles Sparks - Minnesota Lynx(149,5) 75-68

BJELORUSIJA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2352(+1.5)Hk Vitebsk - Hk Brest(6,5) 0-11-4
2353(+1.5)Khimvolokno Mogilev - Hc Lida(6,5) 0-03-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2383(-1.5)Zauralye Kurgan - Rubin Tyumen(5,5) 0-01-0
2384(+1.5)Molot Perm - Toros Neftekamsk(5,5) 1-01-2
2385(-1.5)Mountfield Hk - Orli Znojmo(5,5) 3-04-2
2386(-1.5)Olomouc - Dukla Jihlava(5,5) 1-02-1
2387(-1.5)Chomutov - Liberec(5,5) 0-13-3
2388(+1.5)Karlovy Vary - Litvinov(5,5) 1-02-2
2389(+1.5)Stadion Litomerice - Slavia Prague(5,5) 0-11-2
2390(-1.5)Dinamo Riga - Dinamo Minsk(5,5) 0-12-1

ATP US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2262H.Laaksonen - T.Robredo 9-135-74-60-2
2263L.Vanni - G.Barrere 14-176-45-71-2
2264Q.Halys - D.Novak 4-121-63-60-2
2265A.Menendez Maceiras - D.Petrovic 6-123-63-60-2
2266A.Vatutin - T.Fawcett 15-116-43-62-1
2267K.King - R.Bemelmans 7-124-63-60-2
2268N.Gombos - S.Griekspoor 16-136-44-62-1
2269S.Caruso - L.Giustino 8-133-65-70-2
2270T.Fabbiano - L.Miedler 13-76-27-52-0
2271Z.Kolar - N.Mahut 4-121-63-60-2
2272H.Hurkacz - J.Smith 12-56-36-22-0
2273A.Giannessi - C.Lestienne 5-123-62-60-2
2274C.Harrison - E.Gulbis 15-123-66-22-1
2275G.Quinzi - P.Martinez Portero 7-123-64-60-2
2292T.De Bakker - J.Aragone 17-194-67-61-2
2293Y.Maden - M.Safwat 12-46-16-32-0
2294R.Quiroz - L.Harris 9-136-73-60-2
2295A.Bolt - S.Napolitano 13-86-37-52-0
2296D.Novikov - S.Korda 13-176-45-71-2
2297J.Zopp - V.Estrella Burgos 4-123-61-60-2
2298R.Cid Subervi - B.Fratangelo 9-133-66-70-2
2299N.Serdarusic - S.Ofner 14-166-36-71-2
2300S.Giraldo - V.Galovic 12-86-46-42-0
2301E.King - C.Garin 15-116-33-62-1
2302M.Donati - S.Travaglia 5-123-62-60-2
2303M.Neuchrist - S.Bolelli 17-195-77-51-2
2304P.Polansky - S.Gutierrez Ferrol 12-86-46-42-0
2305B.Tomic - T.Kokkinakis 9-156-30-61-2
2306M.Moraing - D.Young 8-132-66-70-2
3110I.Nedelko - E.Gerasimov 8-124-64-60-2
3111G.Moroni - M.Arevalo Gonzalez 14-153-66-21-2
3112J.Londero - F.Bagnis 11-145-76-70-2

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2236(+3.5)J.Munar Clar - A.Rublev(21,5) 12-56-36-22-0
2237(-3.5)M.Berrettini - N.Basilashvili(22,5) 13-87-56-32-0
2238(-2.5)P.Gojowczyk - H.Zeballos(22,5) 18-126-46-72-1
2239(-3.5)S.Johnson - T.Paul(22,5) 13-87-66-22-0
2240(-2.5)R.Albot - G.Andreozzi(21,5) 7-124-63-60-2
2241(+2.5)T.Sandgren - D.Dzumhur(22,5) v-vv-vv-vv-v
2242(+2.5)L.Mayer - K.Edmund(22,5) 6-123-63-60-2
2243(+4.5)F.Skugor - P.Carreno Busta(20,5) 13-183-67-61-2
2244(-3.5)T.Fritz - F.Krajinovic(22,5) 5-124-61-60-2
2245(-3.5)S.Querrey - T.Daniel(22,5) 17-176-35-71-2
2246(+1.5)G.Simon - R.Harrison(22,5) v-vv-vv-vv-v
8937(-2.5)A.Ramos Vinolas - R.Carballes Baena(22,5) 4-121-63-60-2
8938(+1.5)D.Medvedev - A.De Minaur(22,5) 12-66-36-32-0

ATP WINSTON SALEM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7558B.Mclachlan Struff J L - J.Cerretani L.Paes 19-204-66-31-2
7559M.Cecchinato A.Seppi - Rojer J J H.Tecau 8-124-64-60-2
8142J.Salisbury N.Skupski - J.Peralta H.Zeballos 13-107-66-42-0
8146L.Hewitt J.Peers - A.Qureshi A.Sitak v-vv-vv-vv-v
8147L.Kubot M.Melo - M.Demoliner S.Gonzalez 14-193-66-31-2

ITF BRAUNSCHWEIG (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2530D.Papamichail - G.Brescia 13-86-27-62-0
2531M.Herazo Gonzalez - K.Gerlach 14-92-66-22-1
2532V.Heisen - K.Hobgarski 13-66-17-52-0
2533I.Shinikova - C.Paquet 12-66-36-32-0
2534S.Pipa - T.Pereira 5-122-63-60-2
2535G.Arn - C.Burger 13-87-56-32-0

ITF BUKUREŠT (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2509A.Damaschin - E.Cadar 12-26-06-22-0
2510A.Iordachi - C.Adamescu 4-122-62-60-2
2511A.Siskova - I.Ilinca 13-67-56-12-0
2512A.Staiculescu - I.Amariei 12-36-06-32-0
2513G.Duca - A.Vdovenco 12-166-30-61-2
2516N.Nadel - C.Anil 12-06-06-02-0

ITF CASLANO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2519C.Traversi - S.Zuger 13-87-56-32-0
2521M.Spigarelli - C.Scala 15-76-03-62-1
2522F.Ganz - G.Pinto 13-145-76-11-2
2523A.Carrillo Marin - S.Biran 13-96-37-62-0
2524M.Peral - N.Zeballos 18-136-26-72-1
2525J.Zuger - L.Pulchartova 12-26-16-12-0
2526N.Keller - M.Tahan 6-124-62-60-2
2527V.Lukacs - N.Piludu 12-76-46-32-0
2528V.Meliss - S.Marti 2-122-60-60-2
2529C.Ferrando - S.Rittberger 16-124-66-22-1

ITF ITALIJA F24 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2586K.Kivattsev - W.Trusendi v-v7-54-6v-v
2587M.Bortolotti - M.Fellin 12-56-36-22-0
2588S.Reitano - D.Galoppini 3-122-61-60-2
2589T.Etcheverry - G.Rizzuti 13-67-56-12-0
2590A.Ceppellini - E.Lavagno 16-147-53-62-1
2591R.Bertola - F.Speziali 14-107-57-52-0
2599A.Basso - S.Ramazzotti 12-46-26-22-0
2600N.Krivokuca - A.Vavassori 5-123-62-60-2
2601A.Erler - J.Ocleppo 13-172-67-51-2
2602J.Sinner - A.Gola 16-144-66-42-1

ITF RUMUNJSKA F10 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2536V.Alekseenko - C.Fortuna 5-122-63-60-2
2537V.Melnic - O.Prihodko 3-122-61-60-2
2539M.Jecan - E.Fetisleam 13-67-66-02-0

ITF ŠVICARSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2579N.Uryson - L.Staeheli 5-123-62-60-2
2580U.Giovannini - D.Wenger 4-123-61-60-2
2581Z.Trapeznikov - J.Paul 14-155-76-21-2
2582M.Lanz - H.Voljacques 12-36-36-02-0
2583A.Bega - A.Bellier 8-133-65-70-2
2584A.Escoffier - A.Vilaro 6-123-63-60-2
2585F.Bax - M.Huesler 17-145-76-42-1

WTA NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2248(+2.5)B.Bencic - C.Giorgi(20,5) 12-86-46-42-0
2249(+3.5)C.Suarez Navarro - J.Konta(20,5) v-vv-vv-vv-v
2256(+3.5)A.Sasnovich - C.Garcia(21,5) 13-187-62-61-2
2257(+3.5)D.Yastremska - J.Goerges(20,5) 14-154-66-31-2
7100(+1.5)K.Bertens - A.Kontaveit(21,5) v-vv-vv-vv-v

WTA NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8515L.Arruabarrena L.Kichenok - D.Schuurs K.Srebotnik v-v6-4v-vv-v
8519N.Kichenok Rodionova An - Begu I C M.Niculescu 19-202-67-62-1
8520S.W.Hsieh L.Siegemund - D.Krawczyk S.Vickery 23-216-77-62-1

WTA US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2913A.Li - M.Bouzkova 8-124-64-60-2
2914G.Garcia Perez - A.Schaefer 12-66-36-32-0
2915K.Boulter - N.Broady 11-164-66-41-2
2916L.Kerkhove - S.Jang 13-56-07-52-0
2917M.Barthel - L.Hradecka 15-127-52-62-1
2918M.Georges - M.Hibi 3-121-62-60-2
2919S.Zheng - J.Teichmann 12-166-76-31-2
2920V.Duval - S.Zhuk 6-123-63-60-2
2921V.Grammatikopoulou - S.Soler Espinosa 10-134-66-70-2
2922V.Ivakhnenko - M.Kostyuk 18-186-46-71-2
2923A.Lottner - V.Tomova 12-26-16-12-0
2924D.Khazaniuk - T.Korpatsch 13-166-44-61-2
2925V.Cepede Royg - F.Di Lorenzo 10-134-66-70-2
2926E.Kostova - F.Ferro 12-171-67-51-2
2927N.Gibbs - T.Mrdeza 12-26-16-12-0
2928O.Govortsova - S.Lisicki 13-96-47-52-0
2929M.Duque Marino - A.Rodionova 10-145-75-70-2
2930B.Schoofs - Y.Bonaventure 5-123-62-60-2
2931J.Lu - V.Kudermetova 8-135-73-60-2
2933J.Namigata - J.Loeb 3-123-60-60-2
2934J.Pegula - K.Day 12-46-36-12-0
2935P.Schnyder - M.Zanevska 17-135-76-22-1
2936A.Kiick - A.Dulgheru 10-152-66-31-2
2950K.Ahn - K.Zavatska 12-76-46-32-0
2951M.Trevisan - S.Karatantcheva 14-136-32-62-1
2952P.Badosa Gibert - S.Chang 13-97-66-32-0
2953C.Mcnally - E.Gorgodze 13-136-05-71-2
2954G.Brodsky - I.Bara 13-97-56-42-0
2955O.Jabeur - K.Dunne 12-36-26-12-0
2956V.Lepchenko - K.Stewart 12-36-26-12-0
2957K.Von Deichmann - P.Hon 12-36-06-32-0
2958E.Bouchard - C.Zhao 12-16-06-12-0

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3140(-1.5)Ribe Esbjerg Hh - Tvis Holstebro(52,5) 25-36

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
3142(-3.5)Skif - Zarja Kaspija(61,5) 31-22
3143(-5.5)Tremblay - Limoges Hand 87(56,5) 30-28
3144(-4.5)Usm Saran Hb - Caen Handball(57,5) 32-31
3158(-3.5)Porto Vitalis - Medvedi(57,5) 32-32
3161(+3.5)Stal Mielec - Ztr Zaporozhye(56,5) 20-33
3162(-2.5)Abc - Teucro(54,5) 31-34
3163(+3.5)Hc Kaustik Volgograd - Sgau Saratov(65,5) 24-28
3164(+1.5)Dinamo Viktor - Permskie Medvedi(62,5) 23-21
3165(-5.5)Hc Robe Zubri - Hc Sporta Hlohovec(56,5) 28-20
3166(+3.5)Fram Reykjavik - Aa Avanca(56,5) 19-22
3167(-1.5)Bm Antequera - Ars Palma Del Rio(51,5) 31-25
3168(+1.5)Ada Maia Ismai - Bm Villa De Aranda(52,5) 27-25

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2119(-1.5)Chunichi Dragons - Hanshin(7,5) 4-1
2120(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows(8,5) 5-10
2121(-1.5)Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 5-10
2122(-1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes(7,5) 6-5
2123(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Yomiuri(8,5) 1-4
2124(+1.5)Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions(8,5) 6-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2323(-1.5)Pittsburgh Pirates - Atlanta Braves(8,5) 1-6
2324(-1.5)Washington Nationals - Philadelphia Phillies(8,5) 10-4
2325(-1.5)Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles(8,5) 8-2
2326(-1.5)Boston Red Sox - Cleveland Indians(9,5) 3-6
2327(+1.5)Detroit Tigers - Chicago Cubs(8,5) 2-1
2328(+1.5)Miami Marlins - New York Yankees(7,5) 1-2
2346(-1.5)Tampa Bay Rays - Kansas City Royals(7,5) 4-1
2347(+1.5)Chicago White Sox - Minnesota Twins(8,5) 2-5
2348(-1.5)Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds(8,5) 7-9
2349(-1.5)Colorado Rockies - San Diego Padres(10,5) 3-4
2350(-1.5)Arizona Diamondbacks - L A Angels(8,5) 5-4
2351(-1.5)L A Dodgers - St Louis Cardinals(8,5) 2-5
3138(-1.5)New York Mets - San Francisco Giants(7,5) 6-3
3139(-1.5)Oakland Athletics - Texas Rangers(8,5) 6-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 34912143238
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3137435056
arrow BL Belgija Keno 20/70 19151723262931404445565860626364666970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1418253539
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2021232432
arrow CO Connecticut 6/44 1615232533
arrow DA Multi-Daily A 6/99 255258838599
arrow DB Multi-Daily B 6/99 43165809192
arrow DC Multi-Daily C 6/99 131640565772
arrow EM Euro Millions 5/50 1623424349
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 13568111618202324252941425053556366
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 68101115232527303334474851545758616769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 815192328
arrow FK Finska Keno D 20/70 13121819233234384044454850525859626364
arrow FQ Finska Keno V 20/70 234517192425262728293049505660626668
arrow FT Finska Keno T 20/70 3461320232429353741445358616263676870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 611121318202127303133363738435160636768
arrow HO Hong Kong 6/49 31018284047
arrow IT Italija 6/90 21630395179
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2351015181921232428313334394649515762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1281415192027303234353943454849515559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 59151920222325283031333738404142525557
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1213141528
arrow NP New York Pick 10 20/80 2451113151620212223242535373941667071
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1219202224303135374249515961627173747579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 411171819283034373844464849526266757779
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 27171825
arrow PO Poljska 6/49 579274043
arrow SB Španjolska Bono 6/49 467252845
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1416193857
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 213263031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 56102326283236404143444648515358657174