Srijeda 22.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4357Blackburn - Reading gosti-0-22-2
4358New York City Fc - New York Red Bull gosti-0-11-1
4359Palmeiras - Botafogo domaći-0-02-0
4360Ldu Quito - Deportivo Cali domaći-1-01-0
4361Tigres - Veracruz domaći-1-04-0
4362S.Querrey - T.Daniel(T) gosti-0-00-1
4363Z.Diyas - P.Kvitova(T) gosti-0-00-1

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2219Bengaluru Fc - Fc Altyn Asyr gosti110-22-3

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8631Lanus - Atletico De Rafaela gosti290-21-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4588Artsakh - Ararat gosti640-01-1
4589Banants - Fc Lori Vanadzor gosti610-01-3
4590Shirak Gyumri Fc - Pyunik Yerevan domaći21-01-2
4591Fc Ararat Armenia - Gandzasar Kapan --0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Ferroviaria - Rio Claro domaći590-01-0
2611Ca Taboao Da Serra - Sc Atibaia gosti490-01-4
2619Ec Agua Santa - Ec Taubate domaći91-21-2
2620Nacional Ac - Juventus Sp gosti410-10-1
2621Red Bull Brasil - Aa Internacional --0-00-0
2622Ituano Sp - Gremio Osasco Audax Sp gosti530-00-1
2623Bragantino Sp - Sao Bernardo --0-00-0
2624Noroeste - Desportivo Brasil domaći391-02-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1939Bahia Ba - Internacional gosti230-10-1
1940Chapecoense Sc - Atletico Pr -vv-vv-v
1941Parana Clube Pr - Sao Paulo Sp gosti81-11-1
1942Palmeiras - Botafogo domaći780-02-0
1943Sport Recife - America Mineiro gosti470-00-2
1947Fluminense - Corinthians domaći181-01-0
1948Gremio - Cruzeiro gosti440-11-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4820Fluminense Rj - Coritiba Pr gosti11-12-1
4821Vitoria Youth - Palmeiras Sp domaći331-01-3
4822Vasco Da Gama Rj - Flamengo Rj gosti50-12-1
4823Internacional Rs - Corinthians Sp domaći371-13-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4578Benesov - Sk Viktorie Jirny domaći361-02-0
4579Domalice - Stechovice domaći610-02-1
4580Karlovy Vary - Fk Dobrovice domaći121-01-1
4581Kraluv Dvur - Sokol Brozany gosti270-11-1
4582Loko Vltavin - Fc Pisek gosti430-12-3
4583Radotin - Zivanice gosti500-01-1
4584Tj Slovan Velvary - Prevysov gosti52-15-2
4585Usti N Orlici - Fk Litomericko domaći371-02-0
4586Zapy - Vysehrad domaći242-02-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4992Zdar Nad Sazavou - Brno gosti620-00-2
4993Brandys Nad Labem - Viktoria Zizkov gosti221-21-4
4994Fk Prepere - Chrudim gosti220-22-4
4995Kozlovice Fc - Znojmo gosti70-30-4

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1491Fredericia - Thisted gosti51-11-2
1492Fremad Amager - Fc Roskilde gosti81-11-1
1493Hvidovre - Fc Helsingor domaći680-01-0
1494Lyngby - Nykobing Fc domaći82-14-1
1495Naestved - Hb Koge domaći301-01-0
1496Silkeborg - Viborg domaći470-02-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2702Aarhus Fremad - Odder --0-00-0
2703B93 Kopenhagen - Vanlose gosti20-10-2
2740Bk Marienlyst - Middelfart gosti211-11-2
2741Dalum - Tarup Paarup domaći21-01-1
2748Hik Hellerup - Ab Copenhagen domaći600-01-1
2749Kjellerup - Brabrand domaći271-01-2
2750Kolding - Sydvest gosti60-11-1
2751Ringkobing - Skive domaći391-01-0
2752Skovshoved - Hillerod gosti520-01-3
2753Slagelse - Avarta domaći381-02-0
2754Jammerbugt Fc - Vejgaard Bk domaći710-01-1
2755Frem - Bronshoj domaći540-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7768Aston Villa - Brentford gosti231-12-2
7769Blackburn - Reading gosti120-22-2
7770Norwich - Preston domaći800-02-0
7793Sheffield Wednesday - Millwall domaći161-02-1
7801Bolton - Birmingham domaći730-01-0
7802Stoke - Wigan gosti270-20-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7836Gillingham - Sunderland domaći31-31-4
7837Scunthorpe - Fleetwood gosti160-40-5

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4592Davao Aguilas - Stallion Fc domaći41-02-2
4594Jpv Marikina Fc - Kaya Fc domaći71-11-3

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2315Esteghlal Tehran - Foolad Khuzestan Fc --0-00-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8851Fagiano Okayama - Tokushima Vortis domaći22-12-1

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2221Cerezo Osaka - Kofu --0-00-0
2222Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare gosti150-13-1
2223Montedio Yamagata - Fc Tokyo gosti71-11-1
2224Sagan Tosu - Vissel Kobe domaći371-03-0
2225Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus domaći61-11-1
2226Urawa Red Diamonds - Tokyo Verdy domaći640-01-0
2227Yokohama Marinos - Vegalta Sendai gosti161-22-3

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1873San Lorenzo - Nacional De Football domaći192-03-1
1874Ldu Quito - Deportivo Cali domaći241-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8800Jeonbuk Motors - Daegu Fc gosti310-12-1
8801Gyeongnam - Gangwon gosti200-12-1
8802Incheon United - Jeonnam Dragons domaći52-03-1
8809Jeju United - Suwon Bluewings -vv-vv-v
8810Seoul - Pohang Steelers gosti140-10-1
8811Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu Fc domaći281-14-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Mamelodi Sundowns - Highlands Park --0-00-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4587Sofapaka Fc - Gor Mahia Fc gosti430-10-3

KINA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1561Beijing Guoan - Guangzhou R F Fc domaći151-15-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2625U. D. Popayan - Deportes Quindio --0-00-0
2630Orsomarso - Tigres Fc --0-00-0
2631U. M. Santa Marta - Fortaleza Fc gosti31-12-1
2632Real Cartagena - Barranquilla Fc domaći281-02-1
2639Real Santander - Atletico Fc gosti540-00-1
2640Club Cortulua - Llaneros --0-00-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4989Millionarios - Boyaca Chico domaći82-02-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2253Ajax - Dinamo Kiev supergol domaći23-13-1
2254Mol Vidi Fc - Aek Athens supergol gosti340-11-2
2255Young Boys - Dinamo Zagreb supergol domaći21-11-1

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6827Ajax - Dinamo Kiev - - - -
6830Mol Vidi Fc - Aek Athens - - - -
6831Young Boys - Dinamo Zagreb - - - -

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5307Stumbras Kaunas - Vmfd Zalgiris gosti250-20-2
5308Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava domaći71-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1856Cruz Azul - Toluca domaći351-01-0
1857Leon - America Mexico domaći111-02-0
1858Lobos Buap - Monterrey gosti120-11-2
1859Tigres - Veracruz domaći221-04-0
1860Tijuana - Santos Laguna gosti480-02-2

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5223Cruz Azul U20 - Deportivo Toluca gosti710-00-1
5224Lobos Buap - Monterrey U20 --0-00-0
5225Leon - America Mexico domaći620-02-1
5226Tijuana U20 - Santos Laguna U20 domaći62-02-1

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5747Uno Animo - Vvsb gosti81-31-6
5748Blauw Geel - Urk gosti740-00-1
5749Groene Ster - Lienden gosti430-12-1
5750Hbs - Ons Sneek domaći261-12-3
5753Hardenberg - Oostzaan gosti250-20-3
5754Ojc Rosmalen - Flevo Boys domaći111-01-1
5755Volendam - Evv --0-00-0
5756Noordwijk - Lisse gosti340-10-2
6430Usv Hercules - Aswh gosti230-10-4
6431Achilles 29 - Harkemase Boys gosti30-51-6
6440Blauw Geel - Urk gosti740-00-1
6441Groene Ster - Lienden gosti430-12-1
6442Hbs - Ons Sneek domaći261-12-3
6443Hardenberg - Oostzaan gosti250-20-3
6444Ojc Rosmalen - Flevo Boys domaći111-01-1
6445Volendam - Evv --0-00-0
6446Noordwijk - Lisse gosti340-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2155Elversberg - Astoria Walldorf domaći91-01-0
2156Tsv Steinbach 1921 - Saarbrucken gosti230-11-1
4996Eintracht Stadtallendorf - Freiburg Am domaći31-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8571Lks Lodz - Stal Mielec gosti340-10-2
8589Bielsko Biala - Warta Poznan domaći161-04-1
8601Wigry Suwalki - Lks Nieciecza domaći211-13-2
8602Puszcza Niepolomice - Drutex Bytovia gosti230-21-3
8605Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn domaći720-01-0
8607Chojnice - Odra Opole domaći33-04-1
8608Jastrzebie - Chrobry Glogow --0-00-0
8609Rakow Czestochowa - Katowice domaći391-02-0
8610Gks Tychy - Garbarnia Krakow domaći302-05-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2643Energetyk Row Rybnik - Widzew Lodz domaći401-02-2
2663Olimpia Elblag - Skra Czestochowa domaći291-01-0
2664Resovia Rzeszow - Elana Torun --0-00-0
2665Rozwoj Katowice - Radomiak Radom domaći780-01-0
2668Stalowa Wola - Pogon Siedlce gosti780-00-2
2669Gornik Leczna - Gks Belchatow gosti300-11-1
2675Gryf Wejherowo - Blekitni Stargard S. domaći840-02-0
2676Olimpia Grudziadz - Ruch Chorzow --0-00-0
2677Znicz Pruszkow - Siarka Tarnobrzeg gosti330-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5310Robur Siena - San Donato Tavarnelle domaći590-01-0
5311Triestina - Vecomp Verona gosti361-12-1
5312Arezzo - Fiorentina gosti290-11-2

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1281Luch Vladivostock - Ska Khabarovsk gosti450-10-2
1282Sakhalin Sakhalinsk - Zenit Irkutsk domaći351-03-0
1283Dynamo Barnaul - Tom Tomsk --0-00-0
1284Chelyabinsk - Olimpiets gosti610-00-1
1285Tyumen - Sibir Novosibirsk gosti211-11-1
1286Znamya Truda - Baltika Kaliningrad gosti230-10-1
1291Neftekhimik Nizhnekamsk - Mordovia Saransk domaći880-01-0
1292Syzran 2003 - Rotor Volgograd --0-00-0
1298Chernomorets Novorossijsk - Dinamo St Petersburg gosti61-12-1
1299Dynamo Bryansk - Avangard Kursk gosti280-21-3
1300Kaluga - Tambov domaći121-23-3
1301Luki Energiya V.Luki - Fc Chertanovo Moscow --0-00-0
1302Tekstilshchik - Khimki gosti30-22-3
1303Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Armavir domaći540-02-0
1304Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl domaći221-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955New York City Fc - New York Red Bull gosti370-11-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4941Washington Spirit - Utah Royals Fc gosti120-10-1
4942Portland Thorns Fc - Sky Blue Fc domaći131-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5972Bethlehem Steel Fc - Ottawa Fury Fc domaći162-02-0
5973Atlanta United 2 - Fc Cincinnati gosti180-21-5
5975Indy Eleven - Toronto Fc Ii domaći182-23-2
5977Pittsburgh Riverhounds - Tampa Bay Rowdies domaći451-01-1
5983Charlotte Independence - Louisville City Fc gosti130-20-3
5984Phoenix Rising Fc - San Antonio Fc domaći183-04-0
5985Portland Timbers Ii - Los Angeles gosti91-12-3
5986La Galaxy Ii - Rio Grande Valley Fc gosti510-01-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4568Nykoping - Sundsvall domaći610-01-1
4569Assyriska Turab. - Kalmar domaći371-13-1
4570Rosengard - Landskrona domaći32-02-0
4571Savedalens If - Halmstad gosti600-00-2
4572Eskilsminne If - Helsingborg domaći680-01-0
4573Hudiksvalls - Jonkopings Sodra domaći680-01-3
4574Karlskrona Uf - Varberg gosti350-20-6
4575Motala - Elfsborg gosti40-40-4
4576Sylvia - Djurgarden gosti210-20-4
4577Vaxjo United - Bk Hacken gosti180-40-5

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5804Es Sahel - Kairouanaise domaći133-03-0
5805Esperance Sportive De Tunis - Us Tataouine domaći82-02-0

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4563Fc Balkany Zorya - Mykolaiv gosti270-10-1
4564Krystal Kherson - Agrobiznes Volochisk gosti380-11-1
4565Tavriya Simferopol - Volyn Lutsk gosti131-11-1
4566Fc Ingulets - Kolos Kovalivka domaći460-01-0
4567Fc Metalist 1925 - Obolon Brovar Kiev domaći500-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1897Aragua - Academia Puerto Cabello --0-00-0
1899Atletico Venezuela - Zamora gosti60-20-2
1900Caracas - Mineros De Guayana --0-00-0
1901Estudiantes De Caracas - Zulia Fc domaći540-01-1
1902Trujillanos - Metropolitanos Fc gosti470-02-1
1903Carabobo - Tachira gosti150-10-1
1915Monagas - Dep. La Guaira domaći72-02-3
1916Estudiantes De Merida - Anzoategui domaći710-02-0
1917Portuguesa - Deportivo Lara --0-00-0

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4301(-7.5)Phoenix Petroleum - Columbian Dyip(220,5) 113-107
4302(+7.5)Nlex Road Warriors - Magnolia Hotshots(197,5) 72-102

PRVENSTVO CENTRALNE AMERIKE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6580(-19.5)Puerto Rico - Meksiko(130,5) 71-66
6581(+18.5)Kostarika - Bahami(120,5) 57-60

BJELORUSIJA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4990(-1.5)Khimik-Ska Novopolotsk - Hk Brest(5,5) 2-04-1
4991(-1.5)Khimvolokno Mogilev - Hk Vitebsk(6,5) 1-16-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4997(+1.5)Davos - Dinamo Minsk(5,5) 2-26-4
4998(+1.5)Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl(4,5) 0-01-1
4999(+1.5)Almtuna Is - Timra(5,5) 0-21-5
5000(-1.5)Skelleftea - Lulea(5,5) 0-02-0
5001(+1.5)Biel - Bern(5,5) 0-23-2

ATP US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2756A.Arnaboldi - C.Ruud 4-122-62-60-2
2757A.Pavic - B.Nakashima 16-166-34-61-2
2758B.Rola - M.Purcell 7-123-64-60-2
2759D.Brands - V.Safranek 13-106-47-62-0
2760D.King - G.Melzer 14-175-76-41-2
2761E.Karlovskiy - M.Redlicki 12-66-26-42-0
2762F.Auger Aliassime - T.Griekspoor 13-87-56-32-0
2763F.Gaio - L.Rosol 13-107-66-42-0
2764H.Dellien - D.Galan 7-131-66-70-2
2765I.Ivashka - H.Moriya 12-177-54-61-2
2766J.Kovalik - E.Escobedo 14-162-66-31-2
2773M.Granollers - F.Peliwo 13-87-66-22-0
2778M.Polmans - O.Otte 15-113-66-42-1
3113A.Hoang - C.Eubanks 15-174-66-41-2
3114C.Hemery - M.Bachinger 13-97-66-32-0
3115D.Gimeno Traver - M.Trungelliti 13-176-46-71-2
3116E.Lopez Perez - U.Blanch 12-56-36-22-0
3117E.Ymer - C.Berlocq 15-166-76-31-2
3118I.Marchenko - I.Karlovic 9-133-66-70-2
3119J.Melzer - K.De Schepper 8-136-72-60-2
3120K.Majchrzak - A.Pavlasek 14-102-66-12-1
3122L.Broady - J.Clarke 12-46-36-12-0
3124L.Sonego - R.Dutra Silva 17-144-66-22-1
3129M.Kecmanovic - R.Opelka 18-156-76-42-1
3130M.Krueger - G.Soeda 12-66-36-32-0
3131N.Milojevic - G.Elias 12-46-46-02-0
3132P.Krstin - U.Humbert 18-186-76-41-2
3133R.Ojeda Lara - G.Clezar 7-124-63-60-2
3134T.Brkic - C.Altamirano 2-122-60-60-2
3135T.Kwiatkowski - S.Stakhovsky 15-116-43-62-1
3136T.Monteiro - T.Ito 19-147-56-72-1
3137U.Ignatik - S.Robert 13-67-56-12-0

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2244(-3.5)T.Fritz - F.Krajinovic(22,5) 5-124-61-60-2
2245(-3.5)S.Querrey - T.Daniel(22,5) 17-176-35-71-2
2246(+1.5)G.Simon - R.Harrison(22,5) v-vv-vv-vv-v
2247(-0.5)J.Struff - N.Jarry(23,5) 4-122-62-60-2
4898(+5.5)R.Carballes Baena - K.Edmund(20,5) 10-145-75-70-2
4899(-2.5)H.Chung - M.Berrettini(22,5) 15-126-33-62-1
4900(-3.5)S.Johnson - J.Munar Clar(22,5) 12-86-46-42-0

ATP WINSTON SALEM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7558B.Mclachlan Struff J L - J.Cerretani L.Paes 19-204-66-31-2
8142J.Salisbury N.Skupski - J.Peralta H.Zeballos 13-107-66-42-0
8146L.Hewitt J.Peers - A.Qureshi A.Sitak v-vv-vv-vv-v
8147L.Kubot M.Melo - M.Demoliner S.Gonzalez 14-193-66-31-2

ITF BUDIMPEŠTA 08A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5071D.Dudlakova - M.Pantuckova 9-133-66-70-2
5072E.Genovese - G.Pantuckova 7-124-63-60-2
5073N.Kolb - V.Erjavec 3-123-60-60-2
5074O.Simion - L.Maluniakova 13-131-66-42-1
5076M.Marfutina - J.Zawadzka 13-87-56-32-0

ITF BUDIMPEŠTA 08A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5075A.Laboutkova - A.Naydenova 8-124-64-60-2
5077N.Vajdova - A.Bukta 6-124-62-60-2

ITF BUKUREŠT 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5066C.Hristea - I.Tishchenko v-v6-2v-vv-v
5067G.Mihaylova - C.Mitu 12-181-67-61-2
5068G.Tatarus - M.Tanasescu v-v5-7v-vv-v
5069I.Fetecau - M.Marculescu 12-86-46-42-0
5070Y.Keren - M.Toma 16-94-66-12-1

ITF ITALIJA F24TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5051M.Bortolotti - W.Trusendi 7-123-64-60-2
5052R.Stable - D.Galoppini 8-156-32-61-2
5053T.Etcheverry - A.Vavassori 14-121-67-62-1
5054A.Ceppellini - R.Bonadio 7-124-63-60-2
5055L.Giacomini - P.Cayre 17-166-44-62-1
5056A.Basso - A.Weis 15-113-66-42-1
5057J.Ocleppo - R.Bertola 12-126-04-61-2

ITF KINA F13 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6351A.Onozawa - H.Wang 12-187-62-61-2
6352R.Wang - A.Wang 12-76-36-42-0
6353H.Liu - A.Patlolla Reddy 12-56-36-22-0

ITF MOSKVA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5082E.Kazionova - A.Sukhotina 13-87-56-32-0
5083D.Nazarkina - V.Koval 6-123-63-60-2
5084Y.Sizikova - V.Yushchenko 5-124-61-60-2

ITF NIZOZEMSKA F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5058M.Dijkhuizen - T.Kocevar Desman 7-123-64-60-2
5059M.Houkes - M.Kestelboim 7-123-64-60-2
5060M.Guinard - M.Perchicot 15-133-66-32-1
5061N.Razborsek - K.Kaczynski 12-66-46-22-0

ITF RUMUNJSKA F10 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5015A.Manole - I.Lopez Morillo 12-46-36-12-0
5016B.Borza - V.Dancu 15-174-66-41-2
5017N.Frunza - A.Lazarov 5-122-63-60-2
5018C.Sanchez Jover - M.Korovin 3-123-60-60-2
5019V.Dumitru - R.Maiga 7-124-63-60-2
5020V.Ghilea - F.Jianu 12-56-46-12-0
5021D.Dima - P.Luncanu 13-97-56-42-0

WTA NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2258(+5.5)Z.Diyas - P.Kvitova(19,5) 10-171-67-51-2
2259(-3.5)A.Sabalenka - D.Gavrilova(21,5) 19-156-36-72-1
2260(-3.5)E.Makarova - M.Rybarikova(20,5) 14-122-66-32-1
4957(-2.5)A.Kontaveit - M.Puig(21,5) 7-124-63-60-2

WTA NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2261A.Sestini Hlavackova B.Strycova - D.Jurak R.Olaru 12-66-36-32-0
4955Pliskova Ka Pliskova Kr - N.Kichenok Rodionova An 21-166-45-72-1
8514K.Bertens J.Larsson - J.Konta N.Melichar v-vv-vv-vv-v

WTA US OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2959A.Hesse - C.Perrin 6-123-63-60-2
2960A.Rus - I.Khromacheva 13-97-66-32-0
2961A.Shimizu - X.Han 16-134-66-32-1
2962B.Jovanovski Petrovic - D.Aiava 12-86-46-42-0
2963B.Mattek Sands - T.Smitkova 12-175-76-41-2
2964C.Buyukakcay - F.Liu 13-143-66-21-2
2965D.Kovinic - J.Pieri 6-122-64-60-2
2966E.Ruse - A.Kalinina 7-131-66-70-2
2967F.Abanda - J.Ponchet 13-111-66-22-1
2968F.Stollar - B.Krejcikova 16-153-67-62-1
2969G.Min - A.Kalinskaya 4-122-62-60-2
2970H.Dart - J.Fourlis 7-132-65-70-2
2971H.Watson - C.Gauff 12-56-46-12-0
2972I.Falconi - E.Rybakina 8-135-73-60-2
2973J.Cristian - V.Zvonareva 4-123-61-60-2
2974J.Lu - J.Paolini 5-123-62-60-2
2979K.Swan - D.Chiesa 15-143-66-42-1
2980L.Davis - L.Gjorcheska 15-197-65-71-2
2981L.Zhu - A.Zaja 13-96-47-52-0
2982M.Brengle - G.Taylor 12-26-16-12-0
2983M.Di Giuseppe - A.Potapova 8-133-65-70-2
2984M.Doi - N.Hibino 7-124-63-60-2
2985M.Frech - D.Lao 6-123-63-60-2
2986M.Minella - D.Radanovic 12-46-16-32-0
2987N.Stojanovic - A.Bolsova Zadoinov 6-123-63-60-2
2988O.Danilovic - B.Andreescu 13-86-37-52-0
2989O.Rogowska - B.Haddad Maia 7-136-71-60-2
2990R.Sramkova - T.Martincova 6-124-62-60-2
3018R.Zarazua - J.Glushko 11-166-41-61-2
3019V.Diatchenko - K.Muchova 9-181-67-61-2
3020V.Golubic - A.Kratzer 13-96-47-52-0
3021Y.Zhang - J.Fett 13-144-66-21-2

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3141(+4.5)Skanderborg - Skjern(53,5) 28-26

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5003(+8.5)Skanderborg - Nykobing F.(51,5) 21-26
5004(+3.5)Aarhus United - Silkeborg(52,5) 24-24
5005(+7.5)Ajax Copenhagen - Midtjylland(50,5) 17-20

NJEMAČKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8629(+1.5)Flensburg Handewitt - Rhein Neckar Lowen(54,5) 26-33

EP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4133Estonija - Izrael 1-02-03-0
4134Slovacka - Moldavija 1-02-03-0
4135Ukrajina - Madarska 1-02-03-0
4136Finska - Rumunjska 0-11-12-3
4137Svedska - Luksemburg 0-11-13-1
4138Grcka - Azerbajdzan 1-02-03-0
4139Hrvatska - Albanija 1-02-03-1
4140Makedonija - Svicarska 1-01-12-3
4141Spanjolska - Norveska 1-01-13-1
4142Portugal - Austrija 1-02-03-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3448Ukrajina - Grcka 0-10-20-3
3449Finska - Svedska 0-11-13-1
3450Hrvatska - Austrija 1-02-03-0
3451Ceska - Estonija 1-02-03-0
3452Spanjolska - Bosnia Herzogovina 1-02-03-0
3453Portugal - Danska 1-02-03-0
3454Svicarska - Albanija 1-02-03-0
3455Crna Gora - Norveska 1-02-03-1
3456Belgija - Slovenija 1-02-03-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4328(-1.5)Chunichi Dragons - Hanshin(7,5) 2-5
4329(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows(9,5) 7-4
4330(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Yomiuri(8,5) 2-0
4331(+1.5)Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 6-9
4332(-1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes(8,5) 1-3
4333(+1.5)Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions(9,5) 3-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
4973(-1.5)Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles(9,5) 6-0
4974(-1.5)Chicago White Sox - Minnesota Twins(8,5) 7-3
4975(-1.5)Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds(8,5) 4-0
4976(-1.5)Oakland Athletics - Texas Rangers(9,5) 2-4
4977(+1.5)Seattle Mariners - Houston Astros(8,5) 7-10
4978(-1.5)Pittsburgh Pirates - Atlanta Braves(8,5) 1-2
4979(-1.5)Washington Nationals - Philadelphia Phillies(8,5) 8-7
4980(+1.5)Boston Red Sox - Cleveland Indians(9,5) 10-4
4981(+1.5)Detroit Tigers - Chicago Cubs(9,5) 2-8
4982(+1.5)Miami Marlins - New York Yankees(7,5) 9-3
4983(-1.5)New York Mets - San Francisco Giants(7,5) 5-3
4984(-1.5)Colorado Rockies - San Diego Padres(10,5) 6-2
4985(-1.5)Arizona Diamondbacks - L A Angels(8,5) 5-1
4986(-1.5)L A Dodgers - St Louis Cardinals(7,5) 1-3
6955(-1.5)Tampa Bay Rays - Kansas City Royals(7,5) 6-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 101112274044
arrow AU Austrija 6/45 202122243043
arrow BC British Colombia BC49 6/49 172024363941
arrow BE Belgija 6/45 21921363940
arrow BL Belgija Keno 20/70 45101113212224283031343536394054586468
arrow CA Kanada 6/49 3419303740
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1520212329
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 89122532
arrow CL Colorado 6/42 61011133237
arrow DA Multi-Daily A 6/99 111923406680
arrow DB Multi-Daily B 6/99 132633879295
arrow DC Multi-Daily C 6/99 294146565973
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 17101115161722262732424748515457636468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1113142229303134364043484953555660636470
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 212162932
arrow FK Finska Keno D 20/70 48111320262730313233364748505355596566
arrow FL Florida 6/53 7922454752
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2581315252627293338394348535763646670
arrow FR Francuska 5/49 612164042
arrow FT Finska Keno T 20/70 47101214151720243031333740475057596061
arrow GE Njemačka 6/49 6715162632
arrow GO Njemačka Keno 20/70 235810111214151924263234404254566468
arrow GR Grčka 6/49 161724414449
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 21518262736
arrow IR Irska 6/47 81428293544
arrow LD Latvija Keno D 20/62 347810112022232425263135374143505557
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2345691214182531354043495152535561
arrow LM Latvija Keno M 20/62 69141722293233343536373941464950565860
arrow LU Louisiana 6/40 369192240
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 141518232730
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 39162732
arrow MI Michigan Classic 6/47 1220303338
arrow MS Missouri 6/44 51320373840
arrow NP New York Pick 10 20/80 29111213141923273340424952565759657374
arrow NY New York 6/59 111446485759
arrow OH Ohio Classic 6/49 31625283438
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3727303340
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 17101416183340425860626365687072737479
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3462531334445505153596165666769717477
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 68262930
arrow QU Quebec 6/49 3419303740
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 2321234146
arrow SB Španjolska Bono 6/49 2910333840
arrow SK Slovačka 5/35 519212835
arrow SL Slovenija 7/39 241927333436
arrow SW Švicarska 6/42 2917313240
arrow TE Texas 6/54 112537385153
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1418202325
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 152021253447
arrow UW SAD Powerball 5/69 17454769
arrow VK Viking Lotto 6/48 21114193739
arrow WA Washington 6/49 181927313545
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 26202427
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 152328313641
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 514172124294142435157606164667172757779