Subota 25.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6436Wolves - Manchester City supergol --0-01-1
6437Juventus - Lazio supergol domaći-1-02-0
6438Spartak Moscow - Dynamo Moscow domaći-2-02-1
6439Fc Zwolle - Psv Eindhoven gosti-0-11-2
6440Goztepe - Fenerbahce domaći-0-01-0
6441Real Valladolid - Barcelona supergol gosti-0-00-1
6442Standard Liege - St Truiden --1-13-2
6443Young Boys - Neuchatel Xamax --2-15-2

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6433Ain M Lila - Es Setif domaći451-01-0
6434Drb Tadjenant - Mc Alger gosti80-10-1
6435Na Hussein Dey - Usm Alger gosti440-10-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8987Jsm Skikda - Rc Relizane domaći71-01-0
8988Mc Magra - Es Mostaganem domaći22-12-1
8989Mc Saida - Wa Tlemcen --0-00-0
8990Us Biskra - A Bou Saada domaći900-01-0
8991Usm Blida - Usm Annaba --0-00-0
8992Usm El Harrach - Mc El Eulma gosti200-10-2
8993Aso Chlef - Rc Kouba domaći451-04-0
8994Jsm Bejaia - Asm Oran gosti780-01-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6703Gimnasia Lp - Talleres gosti690-00-2
6704Tigre - San Martin San Juan domaći241-12-2
6705River Plate - Argentinos Jrs --0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2531Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste domaći322-02-0
2532Arsenal Sarandi - Gimnasia Jujuy domaći141-11-1
2533Club Villa Dalmine - Instituto Cordoba domaći680-03-0
2534Los Andes - Independiente Rivadavia gosti860-00-1
2535Agropecuario Argentino - Cd Santamarina Tandil domaći660-02-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2587Ca Colegiales - Csd Flandria domaći490-01-0
2588Justo Jose De Urquiza - Uai Urquiza --0-00-0
2589Almirante Brown - Barracas Central domaći570-01-0
2590Comunicaciones - Club Atletico Acassuso domaći550-01-1
2591Sacachispas Fc - San Telmo domaći331-01-1
2599Atletico Atlanta - Ca San Miguel domaći71-03-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1408Ararat - Banants gosti110-32-4
1409Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri Fc gosti450-11-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2695Adelaide City - Metro Stars domaći322-02-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2600Leichhardt Tigers - Rockdale City Suns domaći84-08-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8161Queensland Thunder - Cairns Fc domaći53-05-0
8162Brisbane Strikers - Magpies Crusaders United domaći54-07-0
8163Brisbane City Fc - Western Pride domaći142-03-2
8164Brisbane Roar Fc U20 - Moreton Bay United gosti120-10-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2700Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens gosti120-10-1
2701Dandenong Thunder - Northcote City domaći242-04-2
2702Hume City - Green Gully Cavaliers domaći62-12-2

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5591Olympia Fc - South Hobart domaći171-01-2

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8173Balcatta - Inglewood United domaći291-02-1
8174Cockburn City - Armadale Sc gosti82-14-1
8175Ecu Joondalup - Bayswater City gosti401-11-1
8176Floreat Athena - Sorrento domaći52-02-1
8177Forrestfield United - Stirling Lions gosti160-51-8
8178Subiaco Afc - Perth Glory Youth domaći760-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1485Altach - Salzburg gosti41-22-3
1486St Polten - Austria Vienna --0-00-0
1487Wolfsberger Ac - Sturm Graz domaći421-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1972Wacker Innsbruck Ii - Wiener Neustadt gosti130-21-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Fc Wels - Wsc Hertha domaći451-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2724Grodig - Svg Reichenau gosti41-23-5
2725Wals Grunau - Schwaz gosti760-00-2
2726Fc Langenegg - Sk Bischofshofen domaći181-02-1
2727Seekirchen - Hohenems gosti262-14-1
2728Pinzgau Saalfelden - Fc Anif domaći322-12-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1034Standard Liege - St Truiden domaći71-13-2
1035Royal Antwerp - Cercle Brugge domaći480-01-0
1036Royal Excel Mouscron - Eupen gosti290-10-1
1037Charleroi - Kortrijk gosti90-10-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8133Gorodeya - Isloch domaći860-02-0
8134Bate Borisov - Fc Vitebsk gosti540-01-1
8135Neman Grodno - Torpedo Minsk domaći750-01-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8980Zvezda Minsk - Baranovichi domaći121-13-1
8981Granit Mikashevichi - Lida gosti400-10-3
8982Fc Slonim - Fc Chist domaći560-01-0
8983Gomelzheldortrans - Slavia Mozyr --0-00-0
8984Smorgon - Khimik Svetlogorski gosti450-10-2
8985Volna Pinsk - Orsha gosti430-11-1
8986Yuas Zhitkovichi - Belshina gosti20-40-5

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1839Club Destroyers - Real Potosi domaći640-02-1
1840San Jose Oruro - Sport Boys domaći243-06-0
4959Wilstermann - Royal Pari Sion domaći750-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6419Fk Mladost Doboj Kakanj - Nk Celik Zenica gosti650-01-1
6420Fk Zvijezda 09 - Fk Sarajevo gosti280-30-4
6426Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina domaći630-02-0
6427Zrinjski Mostar - Fk Tuzla City domaći700-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4990Desportivo Brasil - Red Bull Brasil domaći411-02-2
4991Ec Taubate - Bragantino Sp gosti190-12-2
4992Gremio Osasco Audax Sp - Portuguesa Sp domaći151-02-0
4993Juventus Sp - Ituano Sp gosti210-11-3
4994Rio Claro - Xv De Piracicaba --0-00-0
4995Santo Andre - Sao Caetano gosti780-00-1
4996Sc Atibaia - Nacional Ac domaći232-02-3
4997Aa Internacional - Ferroviaria gosti110-20-2
4998Ca Penapolense - Mirassol Sp gosti510-01-4

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4589Santos - Bahia Ba domaći570-02-0
4590Atletico Pr - Gremio gosti91-12-1
4591Corinthians - Parana Clube Pr domaći361-01-0
4592Botafogo - Sport Recife domaći620-02-0
4594Cruzeiro - Fluminense domaći141-12-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6450Csa Al - Criciuma domaći401-03-0
6451Paysandu Pa - Sampaio Correa Ma gosti700-00-1
6454Ponte Preta - Guarani Sp --0-00-0
6455Sao Bento - Avai gosti430-10-1
6456Vila Nova - Goias domaći451-03-0
6457Fortaleza - Londrina Pr gosti450-12-1
6458Juventude - Boa --0-00-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6428Ec Agua Santa - Uniao Barbarense domaći251-01-0
6429Matonense Sp - Corinthians Sp gosti230-11-4
6430Portuguesa Desportos Sp - Capivariano Sp domaći540-01-0
6431Sao Caetano Sp - Botafogo gosti830-00-1
6432Xv De Novembro - Sao Paulo Fc gosti670-00-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6652Veliko Tarnovo - Levski Sofia gosti260-21-2
6653Fc Vitosha Bistrica - Botev Plovdiv gosti330-10-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1994Banik Ostrava - Dukla Prague domaći122-02-0
1995Pribram - Slovan Liberec gosti330-11-3
1996Sfc Opava - Mfk Karvina gosti210-11-3
1997Fk Teplice - Slavia Prague gosti140-20-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19761.Sk Prostejov - Brno gosti280-12-1
1977Chrudim - Banik Sokolov gosti241-11-2
1978Trinec - Fk Mas Taborsko domaći121-11-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6390Loko Vltavin - Radotin gosti161-11-2
6405Kraluv Dvur - Zivanice gosti340-12-1
6406Domalice - Fk Litomericko domaći213-14-1
6407Fk Dobrovice - Sokol Brozany domaći51-12-1
6410Tj Slovan Velvary - Fc Pisek domaći71-12-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5016Dolni Benesov - Lisen gosti250-22-3
5017Rymarov - Fotbal F M domaći21-02-1
5018Vyskov - Fc Odra Petrkovice domaći352-03-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8684Mfk Karvina U19 - Slovacko U19 domaći143-04-0
8685Vys Jihlava U19 - Brno U19 vvv-vv-v
8686Sigma Olomouc U19 - Viktoria Plzen U19 domaći92-03-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4663Colo Colo - Universidad De Chile domaći650-01-0
4664Deportes Temuco - Everton De Vina domaći221-11-1
4665Huachipato - Antofagasta --0-00-0
4666O Higgins - Union Espanola domaći421-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7928Deportes Magallanes - Union San Felipe domaći460-01-0
7930Santiago Morning - Rangers De Talca domaći490-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4942Ermis Aradippou - Ael Limassol gosti690-00-1
4955Omonia Nicosia - Alki Oroklini domaći431-01-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1010Grbalj Radanovici - Mladost Podgorica gosti810-00-1
1033Lovcen - Ofk Petrovac gosti390-11-3
1270Mornar Bar - Rudar Pljevlja gosti690-01-1
1271Zeta Golubovci - Buducnost Podgorica gosti330-10-1
1272Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad gosti590-01-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2990Sydvest - Kjellerup domaći13-04-1
3018Vanlose - Bk Marienlyst domaći411-01-0
3019Brabrand - Aarhus Fremad gosti390-11-1
3020Middelfart - Frem gosti450-10-1
3021Odder - Jammerbugt Fc domaći91-11-3
3022Bronshoj - Hik Hellerup domaći311-02-1
3023Kolding - Dalum domaći900-01-0
3024Skive - Vejgaard Bk domaći163-16-2
3025Tarup Paarup - Ringkobing gosti20-12-3

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6377Al Masry - Al Ittihad Al Sakandary domaći660-02-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6735Guayaquil City Fc - Ldu Quito gosti160-21-4
6736Independiente Del Valle - El Nacional gosti460-04-2

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1275Jocoro Fc - Cd Pasaquina gosti150-20-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8825Wolves - Manchester City supergol domaći570-01-1
8826Arsenal - West Ham supergol gosti251-13-1
8827Bournemouth - Everton supergol gosti560-02-2
8828Huddersfield - Cardiff --0-00-0
8829Southampton - Leicester supergol domaći520-01-2
8830Liverpool - Brighton supergol domaći231-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7151Aston Villa - Reading domaći510-01-1
7152Blackburn - Brentford domaći540-01-0
7153Bolton - Sheffield United gosti50-20-3
7154Derby - Preston domaći381-02-0
7155Norwich - Leeds gosti210-20-3
7156Qpr - Wigan domaći351-01-0
7157Sheffield Wednesday - Ipswich domaći161-12-1
7158Stoke - Hull domaći91-02-0
7159Swansea - Bristol City gosti10-10-1
7160Nottingham Forest - Birmingham gosti210-12-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6459Afc Wimbledon - Sunderland domaći91-01-2
6460Blackpool - Accrington Stanley domaći670-01-1
6462Bradford - Wycombe gosti280-11-2
6463Bristol Rovers - Southend gosti410-10-1
6464Charlton - Fleetwood --0-00-0
6465Doncaster - Portsmouth --0-00-0
6466Gillingham - Coventry gosti460-01-1
6467Luton - Shrewsbury gosti230-13-2
6468Oxford United - Burton Albion domaći181-13-1
6469Plymouth - Peterborough gosti90-21-5
6470Rochdale - Walsall gosti320-11-2
6471Scunthorpe - Barnsley domaći91-02-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6472Cambridge United - Cheltenham gosti660-00-1
6504Carlisle - Crewe domaći690-01-0
6505Colchester - Northampton gosti480-01-2
6506Crawley Town - Bury domaći31-03-2
6519Forest Green - Swindon domaći51-11-1
6520Lincoln City - Notts County domaći72-13-1
6521Macclesfield - Mansfield gosti320-11-1
6522Milton Keynes Dons - Exeter domaći650-01-0
6523Morecambe - Oldham gosti270-20-2
6524Newport County - Grimsby domaći401-01-0
6525Tranmere - Port Vale domaći770-01-0
6526Yeovil - Stevenage domaći242-02-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3902Grantham - Scarborough Athletic domaći820-01-0
3903Hednesford - Gainsborough gosti390-11-2
3904Marine - Basford United gosti61-11-4
3905Nantwich Town - Lancaster domaći83-05-2
3920South Shields - Stafford Rangers domaći331-03-0
3921Warrington - Stalybridge --0-00-0
3941Whitby Town - Witton Albion gosti870-00-1
3942Workington - Buxton gosti580-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2191Maidenhead United - Maidstone United domaći21-13-2
2192Barrow - Braintree Town domaći71-01-0
2193Boreham Wood - Halifax gosti690-02-1
2194Chesterfield - Barnet gosti900-00-1
2195Dagenham Redbridge - Hartlepool domaći361-01-2
2196Dover Athletic - Eastleigh gosti190-21-2
2197Ebbsfleet United - Aldershot gosti81-13-1
2198Gateshead - Leyton Orient domaći780-01-1
2199Harrogate Town - Solihull Moors domaći71-13-1
2200Havant Waterlooville - Salford domaći231-11-1
2201Sutton United - Fylde --0-00-0
2202Wrexham - Bromley domaći311-02-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6540Chelmsford City - Bath City domaći451-01-0
6541Chippenham - Billericay Town domaći540-02-0
6542Dulwich Hamlet - Gloucester gosti470-00-1
6543East Thurrock - Slough Town domaći790-01-0
6544Hungerford Town - Dartford domaći590-01-0
6545St Albans - Eastbourne Borough domaći121-11-1
6546Torquay - Hampton Richmond gosti250-10-2
6547Wealdstone - Concord Rangers domaći201-11-1
6548Welling - Hemel Hampstead Town gosti91-11-1
6549Weston Super Mare - Oxford City domaći720-01-1
6550Woking - Truro City gosti60-13-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6527Blyth Spartans - Chorley gosti660-01-2
6528Boston Utd - Spennymoor gosti180-10-2
6529Brackley Town - York --0-00-0
6530Curzon Ashton - Kidderminster domaći371-01-1
6533Darlington - Altrincham gosti300-10-3
6534Fc United Of Manchester - Leamington gosti90-10-2
6535Guiseley - Nuneaton gosti240-12-1
6536Hereford - Bradford Park Avenue gosti220-11-2
6537Southport - Ashton United gosti80-22-2
6538Stockport - Alfreton Town gosti80-10-1
6539Telford - Chester domaći152-03-1

ENGLESKA PREMIER LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3798Arsenal - Chelsea supergol - - - -
3799Bournemouth - Newcastle - - - -
3800Brighton - Watford - - - -
3801Cardiff - Huddersfield - - - -
3802Everton - West Ham - - - -
3803Fulham - Burnley - - - -
3804Manchester City - Liverpool - - - -
3805Southampton - Crystal Palace - - - -
3806Tottenham - Manchester Utd - - - -
3807Wolves - Leicester - - - -

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7897Afc Hornchurch - Bognor Regis Town gosti410-11-1
7898Bishop S Stortford - Leatherhead gosti440-11-1
7899Burgess Hill Town - Enfield gosti150-31-6
7900Folkestone Invicta - Harlow Town domaći241-13-2
7907Margate - Tonbridge gosti280-10-2
7908Merstham - Brightlingsea Regent domaći630-01-0
7909Whitehawk - Wingate Finchley domaći291-22-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5656Chesham United - Weymouth gosti410-10-5
5659Dorchester - Kings Langley domaći301-02-2
5751Farnborough - Merthyr Town gosti550-00-1
5752Frome Town - Basingstoke gosti80-31-4
5804Gosport Borough - Staines domaći72-02-1
5805Harrow Borough - Tiverton gosti110-12-2
5813Poole Town - Metropolitan Police gosti161-12-2
5814Taunton Town - Hendon gosti71-23-3
7885Barwell - Kettering gosti350-10-1
7886Coalville Town - Stourbridge domaći64-36-4
7887Halesowen - Biggleswade Town domaći361-01-1
7890Hitchin - Redditch domaći191-01-0
7891Kings Lynn - St Neots Town --0-00-0
7892Leiston - Tamworth domaći72-02-2
7893Rushall Olympic - Royston Town gosti710-00-3
7894St Ives Town - Needham Market Fc gosti500-01-1
7895Stratford Town Fc - Lowestoft Town gosti41-11-3

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5054Reading U23 - Sunderland U23 domaći92-04-1
7884Everton U23 - Swansea U23 --0-00-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7847Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond gosti300-20-3
7848Tallinna Kalev - Trans Narva gosti370-10-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6611Honka - Lahti domaći291-02-0
6612Ilves - Tps domaći51-02-0
6613Inter Turku - Rops --0-00-0
6614Kemi Kings - Seinajoen Jk --0-00-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2213Kpv - Jyvaskyla Jk domaći231-14-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3825Japs - Pepo domaći62-02-0
3826Nurmijarven Jalkapalloseura - Gnistan domaći181-01-1
3827Vaajakoski - Jippo gosti770-00-1
3828Viikingit - Mypa domaći32-12-1
5004Lps - Mp Mikkeli gosti170-42-7

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3035Ols Oulu - Narpes Kraft domaći321-03-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4999Kaapo - Jazz domaći142-02-0
5000Musa - Honka 2 domaći291-02-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8767Paris St Germain - Angers Sco supergol domaći121-13-1
8768Amiens - Reims domaći221-04-1
8769Montpellier - St Etienne supergol --0-00-0
8770Nantes - Caen gosti370-11-1
8771Nice - Dijon supergol gosti670-00-4
8772Toulouse - Nimes Olympique domaći800-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6690As Beziers - Lens vvv-vv-v

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4596Concarneau - Le Mans gosti450-11-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2103Panetolikos - Atromitos Athens gosti361-11-2
2104Paok - Asteras Tripolis domaći580-01-0
2105Aek Athens - Pas Giannina domaći371-02-0
2106Apollon Smyrnis - Larissa gosti300-10-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Cd Marathon - Real De Minas domaći62-13-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2167Gorica - Rudes domaći111-02-0
2169Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb domaći480-01-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3070Bijelo Brdo - Nk Varazdin gosti900-00-1
3110Lucko - Kustosija gosti231-12-1
3111Nk Dugopolje - Hnk Hajduk Ii gosti430-10-1
3112Sibenik - Nk Osijek Ii gosti180-22-2

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8977Khouneh Be Khouneh - Fajr Sepasi Fc --0-00-0
8978Qashqai Shiraz - Persepolis Pakdasht domaći740-02-1
8979Arvand Khorramshahr - Siah Jamegan vvv-vv-v

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6372Longford - Shelbourne domaći451-02-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Stjarnan - Breidablik domaći252-12-1
2115Vikingur Reykjavik - Ka Akureyri gosti100-22-2
2116Valur - Fjolnir domaći451-05-3

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2578Throttur - Selfoss gosti110-23-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8897Juventus - Lazio supergol domaći301-02-0
8898Napoli - Milan supergol gosti150-13-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8817Cremonese - Pescara supergol domaći301-01-1
8818Salernitana - Palermo supergol --0-00-0
8819Venezia - Spezia supergol domaći451-01-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5830Ashdod - Bnei Yehuda domaći900-01-0
5838Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv domaći211-12-1
5846Hapoel Haifa - Maccabi Netanya domaći63-05-0
5857Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva gosti220-11-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8843Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima gosti190-10-1
8844Kashiwa Reysol - V Varen Nagasaki gosti112-15-1
8845Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai domaći550-01-0
8846Shimizu S Pulse - Consadole Sapporo domaći211-11-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8853Jef United - Tokyo Verdy domaći101-22-3
8854Kamatamare Sanuki - Kanazawa gosti350-20-2
8855Kyoto Ps - Kofu domaći740-01-1
8856Matsumoto Yamaga - Yokohama Fc domaći431-01-3
8857Montedio Yamagata - Ehime Fc gosti420-11-1
8858Oita Trinita - Tokushima Vortis gosti830-00-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7695That Ras - Shabab Al Ordun gosti500-00-2
7697Al Ahli Jordan - Al Jazeera Club Jordan gosti250-10-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7001Jeju United - Incheon United --0-00-0
7002Suwon Bluewings - Gyeongnam domaći740-01-0
7003Ulsan Hyundai - Seoul domaći373-04-1
7004Sangju Sangmu Fc - Jeonbuk Motors gosti40-22-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6297Ansan Police Fc - Seoul E Land Fc domaći422-13-1
6298Busan I Park - Suwon City gosti160-10-1

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8675Daejeon Hydro - Mokpo City domaći262-03-1
8676Gangneung City - Changwon City domaći181-01-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3138Ts Sporting Fc - Royal Eagles domaći-0-01-0
3139University Of Pretoria - Uthongathi Fc gosti390-11-1
3140Witbank Spurs Fc - Maccabi Fc Rsa --0-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7375Cape Town City Fc - Mamelodi Sundowns domaći750-01-0

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6644Irtysh Pavlodar - Shakhter Karagandy domaći401-01-1
6645Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda --0-00-0
6646Ordabasy Shymkent - Akzhaiyk Uralsk domaći291-01-0
6647Aktobe - Zhetysu Taldykorgan gosti280-12-3

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8677Nakumatt - Posta Ranger Fc domaći162-03-2
8678Bandari Fc - Nzoia United domaći750-01-0
8679Chemelil Sugar Fc - Ulinzi Stars Fc gosti210-10-2
8680Kakamega Homeboyz - Wazito gosti301-13-2
8681Sofapaka Fc - Kariobangi Sharks gosti690-00-1
8682Gor Mahia Fc - Leopards Sc domaći322-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6990Chongqing Lifan - Dalian Yifang gosti240-11-1
6991Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande gosti60-21-4
6992Shanghai Sipg - Henan Jianye domaći192-02-1
6993Tianjin Taida - Beijing Guoan domaći211-22-5

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8811Heilongjiang Lava Spring - Shijazhuang Ever Bright gosti162-12-2
8835Meizhou Meixian Techand - Shanghai Shenxin domaći900-01-0
8836Nei Mongul Zhongyou - Xinjiang Tianshan Leopard domaći251-03-2
8837Wuhan Zall - Beijing Konggu gosti31-23-3
8838Zhejiang Greentown - Liaoning Whowin gosti450-12-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6693Leones Fc - Envigado gosti570-01-1
6694Independiente Santa Fe - Atletico Bucaramanga domaći171-11-1
6695Rionegro Aguilas - Deportivo Cali domaći291-02-0
6696America De Cali - Millionarios gosti10-10-2
6697Once Caldas - Boyaca Chico domaći111-13-1
6698Atletico Junior - Independiente Medellin domaći281-02-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6411Fortaleza Fc - Real Cartagena domaći201-01-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7921Herediano - Cartagines --0-00-0
7925Universidad De Costa Rica - Perez Zeledon gosti140-10-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6744Fs Metta Lu - Valmiera gosti261-12-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4989Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda domaći421-02-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1518Gzira United - Hamrun Spartans --0-00-0
1519Pieta Hotspurs - Birkirkara domaći221-01-2
1520Valletta - Hibernians domaći560-01-2
1521Balzan Youths - Qormi domaći411-04-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1472Rsb Berkane - Mouloudia Oujda gosti870-01-1
1503Raja Casablanca - Hoceima domaći82-06-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6657Honved - Debreceni domaći221-03-0
6658Mezokovesd Zsory - Ferencvaros gosti900-00-1
6659Paksi Se - Puskas Akademia domaći131-03-2
6660Varda - Diosgyor gosti410-11-1
6661Szombathelyi Haladas - Mtk Budapest gosti130-11-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7612Pachuca - Puebla domaći470-02-0
7613America Mexico - Unam Pumas gosti11-12-2
7614Veracruz - Tijuana domaći81-01-0
7615Necaxa - Tigres domaći850-01-1
7618Monterrey - Morelia domaći72-12-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7627Alebrijes De Oaxaca Fc - Cafetaleros De Tapachula gosti670-01-1
7628Club Celaya - Zacatepec domaći730-01-1
7629Dorados De Sinaloa - Correcaminos Uat --0-00-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Fc Petrocub - Olimpia Balti gosti81-11-1
1274Zimbru Chisinau - Fc Speranta domaći81-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1473Ajax - Emmen domaći82-05-0
1474De Graafschap - Groningen gosti440-10-1
1475Fc Zwolle - Psv Eindhoven gosti410-11-2
1476Nac Breda - Excelsior gosti150-10-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2935Ready - Lokomotiv Oslo gosti260-10-1
2936Spjelkavik - Drobak Frogn domaći291-03-0
2950Follo - Rilindja domaći62-12-2
5005Kolstad - Fk Gjovik Lyn domaći371-04-2
5012Ottestad - Steinkjer gosti102-13-2
5013Orkla - Loten domaći421-01-2
5014Tillerbyen Fk - Brumunddal domaći421-01-1
5015Tynset - Byasen gosti750-00-1
8689Molde 2 - Kfum 2 domaći123-04-0
8692Skjetten - Gjelleraasen If gosti720-00-2
8693Lorenskog - Valdres Fk gosti72-12-2
8694Bjornevatn - Krakeroy gosti-0-00-2
8695Eidsvold - Kvik Halden --0-00-0
8749Halsen If - Staal gosti100-21-4
8750Donn - Tonsberg domaći441-02-2
8751Orn Horten - Vindbjart gosti420-10-1
8754Brodd - Sogndal 2 domaći53-25-2
8755Fk Fyllingsdalen - Forde domaći71-04-0
8762Lysekloster - Fana domaći91-05-0
8763Oystese - Varegg --0-02-1
8800Tertnes - Stord --0-02-2
8801Stalkameratene - Sortland Il gosti131-21-4
8802Senja - Melbo domaći21-01-0
8807Korsvoll - Junkeren domaći51-32-4

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1685Tromso - Bodo Glimt domaći550-01-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2958Sandnes Ulf - Viking domaći102-03-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2912Baerum - Nybergsund gosti30-12-1
2913Honefoss - Moss gosti151-22-3
2917Vard Haugesund - Skeid gosti210-11-3
2918Stordals Blink - Flekkeroy domaći82-03-2
2919Kfum Oslo - Arendal gosti30-20-2
2920Nardo - Kjelsas domaći182-03-1
2921Egersund - Brattvaag domaći81-03-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3591Fortuna Dusseldorf - Augsburg domaći391-01-2
3592Freiburg - Eintracht Frankfurt supergol gosti100-10-2
3593Hertha Berlin - Nurnberg domaći271-01-0
3594Werder Bremen - Hannover supergol gosti760-01-1
3595Wolfsburg - Schalke supergol domaći331-02-1
3596Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen supergol domaći550-02-0

NJEMAČKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3740Augsburg - Hertha Berlin - - - -
3741Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen - - - -
3742Freiburg - Hannover - - - -
3744Rb Leipzig - Schalke supergol - - - -
3747Nurnberg - Fortuna Dusseldorf - - - -
3775Werder Bremen - Eintracht Frankfurt - - - -
3776Wolfsburg - Stuttgart - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8869Fc Koln - Aue domaći261-13-1
8870Greuther Furth - Paderborn domaći550-02-2
8871Magdeburg - Ingolstadt domaći291-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7221Aalen - 1860 Munich gosti190-21-4
7222Energie Cottbus - Meppen domaći141-01-1
7235Hansa Rostock - Wurzburger Kickers gosti290-10-4
7236Kaiserslautern - Karlsruher --0-00-0
7237Osnabruck - Preussen Munster domaći402-03-0
7238Wehen - Unterhaching domaći71-01-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8915Tus Holzkirchen - Unterfohring domaći221-02-2
8932Hankofen Hailing - Schwabmunchen domaći540-01-0
8933Sonthofen - Jahn Regensburg Ii gosti140-12-2
8934Sv Kirschanschoering - Turkgucu Ataspor Munchen domaći680-01-0
8935Tsv Nordling - Sv Pullach domaći431-02-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8941Seligenporten - Ammerthal gosti230-11-1
8942Don Bosco Bamberg - Sand domaći361-02-1
8943Jahn Forchheim - Djk Gebenbach domaći181-23-4
8944Erlangen Bruck - Wurzburger gosti350-10-5
8945Fc Wurzburger Kickers Ii - Bayern Hof gosti110-20-4
8946Tsv Abtswind - Aubstadt gosti220-11-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8841Lichtenberg 47 - Hansa Rostock Ii domaći610-01-0
8851Sv Altludersdorf - Brandenburger Sud 05 domaći352-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8866Askania Bernburg - Plauen gosti370-12-2
8907Einheit Rudolstadt - Union Sandersdorf domaći291-01-1
8908Ludwigsfelder - Fc International Leipzig gosti50-10-1
8909Sv Blau Weiss Zorbau - Vfb 1921 Krieschow --0-00-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1402Fc Karbach - Mechtersheim --0-00-0
1405Tsv Schott Mainz - Idar Oberstein domaći234-07-0
1406Fv Diefflen - Vfb Dillingen gosti13-25-2
1407Arminia Ludwigshafen - Hertha Wiesbach domaći341-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7069Buchbach - Greuther Furth Am gosti241-13-1
7072Augsberg Am - Burghausen gosti350-11-3
7073Schalding Heining - Fc Pipinsried gosti150-10-2
7075Viktoria Aschaffenburg - Eichstatt gosti310-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7708Hamburg Am - Wolfsburg Am gosti60-30-4
7711Weiche Flensburg - Rehden domaći451-02-1
7713Jeddeloh - Hannover Am gosti180-42-7

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7786Altglienicke - Germania Halberstadt gosti550-02-1
7790Neugersdorf - Meuselwitz domaći131-02-1
7791Optik Rathenow - Union Furstenwalde domaći441-02-2
7809Chemnitzer - Auerbach domaći72-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7815Astoria Walldorf - Stuttgart Amateurs gosti120-11-1
7816Eintracht Stadtallendorf - Tsv Steinbach 1921 gosti500-00-1
7817Fsv Frankfurt - Pirmasens domaći431-02-0
7818Hoffenheim Am - Wormatia Worms domaći143-05-0
7819Mainz Am - Elversberg --0-00-0
7820Sc Hessen Dreieich - Offenbacher Kickers gosti630-00-1
7821Ulm - Homburg gosti130-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
78251. Fc Kaan Marienborn - Sc Verl --0-00-0
7826Bonner - Wattenscheid gosti100-10-1
7827Fortuna Dusseldorf Am - Aachen gosti880-00-1
7828Koln Am - Sv Lippstadt 08 --0-00-0
7829Rw Oberhausen - Viktoria Koln gosti230-10-2
7830Sv Rodinghausen - Borussia Monchengladbach Am --0-00-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1437Sohar - Saham domaći112-03-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7574General Diaz - Cerro Porteno gosti31-11-4
7575Nacional Par - Sportivo Luqueno domaći451-03-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7050Fbc Melgar - Deportivo San Martin domaći102-13-2
7051Sport Boys - Union Comercio gosti50-22-4
7052Deportivo Municipal - Sport Huancayo domaći221-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2060Pogon Szczecin - Lechia Gdansk domaći411-02-3
2061Wisla Krakow - Gornik Zabrze domaći182-03-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7547Drutex Bytovia - Bielsko Biala domaći391-01-1
7548Warta Poznan - Lks Lodz gosti60-20-2
7549Katowice - Jastrzebie gosti210-10-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Siarka Tarnobrzeg - Stalowa Wola domaći193-03-0
1393Skra Czestochowa - Rozwoj Katowice domaći172-02-0
1394Widzew Lodz - Resovia Rzeszow domaći22-02-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2126Portimonense - Santa Clara gosti50-12-2
2127Benfica - Sporting Lisbon gosti640-01-1
2128Porto - Vitoria Guimaraes domaći372-02-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6718Penafiel - Porto B domaći321-02-0
6719Varzim - Covilha domaći151-03-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2149Fc Dunarea Calarasi - Csm Studentesc Iasi domaći560-02-0
2150Dinamo Bucharest - Fc Hermanstadt domaći41-02-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2135Ural Ekaterinburg - Akhmat Grozny gosti290-12-1
2136Rubin Kazan - Cska Moscow domaći101-01-1
2137Spartak Moscow - Dynamo Moscow domaći72-02-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3874Fc Zorkij Krasnogorsk - Khimik Novomoskovsk domaći152-03-0
3875Fc Khimki M - Dynamo Bryansk gosti110-20-3
3876Fc Strogino Moscow - Sokol Saratov gosti460-00-4
3887Salyut Energia Belgorod - Zvezda Ryazan --0-00-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8912Pskov 747 - Fk Kolomna gosti150-10-1
8913Veles - Fk Dolgoprudny domaći710-01-0
8914Dnepr Smolensk - Rusija domaći31-01-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3548Lokomotiv Moscow U21 - Anzhi U21 domaći660-02-0
3549Rubin Kazan U21 - Cska Moscow U21 --0-00-0
3550Ufa U21 - Zenit U21 gosti150-30-5
3551Fk Tambov U21 - Krasnodar U21 --0-00-0
3553Fc Yenisey Krasnoyarsk - Samara Kryliya Sovetov U21 gosti610-00-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4330Philadelphia Union - New England Revolution domaći530-01-0
4331Toronto Fc - Montreal Impact domaći73-13-1
4332Sporting Kansas City - Minnesota United domaći470-02-0
4333Colorado Rapids - Real Salt Lake gosti60-20-6
4357San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps domaći72-02-3

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1276Orlando Pride - Chicago gosti440-21-3
1277Washington Spirit - Portland Thorns Fc gosti150-10-1
1278Houston Dash - Sky Blue Fc domaći221-06-1
4574Seattle Reign Fc - North Carolina Courage domaći670-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7060Cliftonville - Linfield domaći730-01-1
7061Glentoran - Dungannon domaći32-02-1
7062Warrenpoint - Crusaders domaći381-11-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2142Dac 1904 - Zilina --0-00-0
2143Senica - Nitra gosti570-01-1
2144Sered - Sport Podbrezova domaći281-01-2
2145Zlate Moravce - Zemplin Michalovce domaći291-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7416Banska Bystrica - Samorin gosti350-11-1
7475Dubnica - Inter Bratislava domaći241-05-1
7476Odeva Lipany - Tatran Liptovsky gosti190-10-2
7477Tatran Presov - Kfc Komarno gosti450-11-2
7478Fk Aquacity Poprad - Lok. Kosice domaći181-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2309Rudar Velenje - Nd Gorica -vv-vv-v
2310Krsko Posavlje - Triglav gosti720-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6683Fk Rad - Mladost Lucani domaći131-11-1
6684Ofk Backa Palanka - Fk Radnik Surdulica domaći251-01-0
6685Radniki Nis - Napredak gosti291-13-3
6686Crvena Zvezda - Cukaricki Belgrade domaći530-02-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8876Hibernian - Aberdeen gosti450-11-1
8877Kilmarnock - Hearts gosti810-00-1
8878St Johnstone - Dundee domaći510-01-0
8879St Mirren - Livingston gosti140-20-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8882Ayr United - Dunfermline domaći53-04-1
8883Dundee United - Partick Thistle domaći61-03-1
8884Falkirk - Queen Of The South gosti110-20-3
8885Inverness Caledonian Thistle - Alloa domaći101-12-2
8886Morton - Ross County gosti580-02-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8887Airdrie United - Raith domaći72-03-4
8888Brechin - Dumbarton gosti180-13-2
8889East Fife - Arbroath gosti400-20-3
8890Forfar - Stenhousemuir domaći302-02-0
8891Stranraer - Montrose domaći122-02-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8892Berwick - Annan Athletic gosti80-10-3
8893Clyde - Edinburgh City gosti610-00-2
8894Elgin - Cowdenbeath vvv-vv-v
8895Queen S Park - Albion Rovers domaći152-02-0
8896Stirling Albion - Peterhead gosti440-10-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8962Alaves - Real Betis supergol --0-00-0
8963Atletico Madrid - Rayo Vallecano supergol domaći630-01-0
8964Real Valladolid - Barcelona supergol gosti570-00-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2047Numancia - Cadiz domaći411-11-1
2048Reus - Real Zaragoza --0-00-0
2049Las Palmas - Albacete domaći451-01-1
2050Cordoba - Real Oviedo gosti70-22-4

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4008Ponferradina - Burgos domaći750-02-0
4009Cultural Leonesa - Rapido D. Bouzas domaći54-04-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4051Athletic Bilbao B - Tudelano domaći560-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4122Valencia B - Cd Ebro domaći341-02-0
4133Castellon - Atletico Baleares domaći321-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4203Melilla - Cd El Ejido 2012 domaći321-01-0
4204Cartagena - Granada Cf B gosti81-22-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5171Helsingborg - Gefle If domaći182-03-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8955Lunds - Oddevold domaći141-03-0
8956Tvaakers - Fk Karlskrona domaći770-02-0
8957Mjallby - Atvidaberg domaći181-03-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Karlslunds - Forward domaći122-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3864Fbk Karlstad - Trollhattan gosti200-20-3
3865Torslanda - Vanersborgs Fk domaći32-03-0
3866Gauthiod - Stenungsunds gosti141-12-1
3868Ijk Uddevalla - Hisingsbacka Fc gosti200-11-1
3869Nordvarmland Ff - Karlstad Bk domaći271-01-2
3872Vanersborgs If - Orebro Syrianska Bk gosti430-10-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3131Skiljebo - Bollnas Gif Ff gosti71-22-2
3132Valbo - Stromsberg gosti770-02-1
3133Gamla Upsala - Lidingo gosti80-31-3
3134Ifk Mora - Sundbyberg Ik domaći151-01-0
3135Ifk Stocksund - Bkv Norrtalje domaći61-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3117Gottne If - Timra gosti820-00-2
3118Harnosand - Taftea Ik domaći302-12-3
3119Ifk Umea - Bodens --0-00-0
3120Ostersunds - Hudiksvalls gosti610-00-1
3121Ytterhogdals Ik 1921 - Lulea domaći32-05-2
3122Pitea - Gallivare Malmberget domaći590-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2883Berga - Solvesborgs Goif domaći131-01-0
2901Rappe Goif - Ifo Bromolla gosti410-10-1

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2868Huddinge - Ifk Haninge gosti340-10-3
2869Ifk Aspudden Tellus - Varmbols gosti420-10-2
2870Newroz Fc - Afk Linkoping domaći321-01-0
2871Sylvia - Eskilstuna City domaći153-25-3

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2858Hittarps Ik - Ksf Prespa Birlik gosti160-12-1
2859Savedalens If - Vinbergs If domaći670-01-0
2860Kvarnby - Bk Olympic gosti172-13-3
2861Rosengard - Hogaborgs domaći680-01-0
2862Ullareds Ik - Halmia gosti81-21-5

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2098Grasshoppers - Sion domaći500-02-1
2099Young Boys - Neuchatel Xamax gosti112-15-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5008Schaffhausen - Lausanne domaći251-01-1
5009Aarau - Chiasso gosti460-01-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2082Ankaragucu - Trabzonspor gosti281-12-2
2083Goztepe - Fenerbahce domaći660-01-0
2084Kayserispor - Malatya Belediyspor --0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6554Giresunspor - Elazigspor domaći411-02-0
6555Istanbulspor - Altay Izmir gosti330-20-5
6556Denizlispor - Hatayspor --0-00-0
6562Gaziantep Bb - Adana Demirspor gosti180-10-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6583Olexandria - Vorskla Poltava domaći152-02-0
6584Chernomorets Odessa - Dinamo Kiev gosti590-01-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7232Cerro - Progreso domaći112-15-2
7233Racing Club Montevideo - Fenix gosti650-02-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1966Cerrito - Juventud Piedras gosti120-22-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4892Anzoategui - Caracas domaći451-01-2
4895Portuguesa - Trujillanos - - v-vv-v
4896Academia Puerto Cabello - Zamora domaći171-02-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4659Llandudno - Newtown --0-00-0
4660The New Saints - Carmarthen domaći233-06-0

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7793(-5.5)Eltham Wildcats - Ringwood Hawks(180,5) 71-99

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7801(+1.5)Southern Peninsula Sharks - Sunbury Jets(138,5) 50-85

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8148(+1.5)Dinamo Riga - Ak Bars Kazan(5,5) 0-01-1
8149(-1.5)Dynamo Moscow - Vityaz Podolsk(5,5) 1-14-3
8150(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Davos(5,5) 1-15-3
8187(-1.5)Cska Moscow - Spartak Moscow(5,5) 0-03-0
8188(+1.5)Dresdner Eislowen - Bremerhaven Pinguins(5,5) 0-02-5

ATP WINSTON SALEM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7802(-1.5)D.Medvedev - S.Johnson(22,5) 12-86-46-42-0

CHALLENGER COMO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7836F.Arnaboldi - J.Ocleppo 13-152-66-21-2
7837K.Coppejans - Z.Bergs 16-116-24-62-1
7838P.Rondoni - F.Coria 4-123-61-60-2
7839D.Dutra Da Silva - G.Fonio 12-46-06-42-0
7840M.Zekic - M.Viola 12-66-26-42-0
7841R.Marcora - C.Gomez Herrera 19-136-77-62-1
7844D.Masur - A.Haider Maurer 15-113-66-22-1
7845I.Sijsling - F.Arguello 6-135-71-60-2
7861M.Barrios Vera - E.Benchetrit 13-87-56-32-0
7862G.Blancaneaux - A.Karatsev 6-135-71-60-2
7863G.Mager - J.Varillas 17-126-15-72-1
7866J.Satral - M.Cuevas 12-86-46-42-0
7867Z.Piros - M.Eriksson 6-135-71-60-2
7868D.Brown - F.Iannaccone 12-66-26-42-0
7888T.Bellucci - M.Huesler 13-76-27-52-0

ITF ITALIJA F24 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8939T.Etcheverry - D.Galoppini 12-66-46-22-0

ITF MAĐARSKA F6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8937S.Doumbia - P.Nejedly 12-56-36-22-0
8938T.Paroulek - C.Rodriguez 16-136-44-62-1

ITF NIZOZEMSKA F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8940M.Guinard - B.Van De Zandschulp 13-57-56-02-0

ITF NJEMAČKA F13TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7088F.Ornago - P.Heller 4-123-61-60-2
7089F.Mena - P.Torebko 6-135-71-60-2

ITF POLJSKA F8 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8948G.Brouwer - J.Sorgi 12-56-36-22-0
8949D.Kuzmanov - A.Smirnov 13-67-56-12-0

ITF PORTUGAL F16TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8950F.Gil - S.Verbeek 12-36-16-22-0
8951N.Alvarez Varona - T.Cacao 12-182-67-61-2

ITF ŠPANJOLSKA F24 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8974J.Barranco Cosano - I.Gakhov 16-136-34-62-1

ITF ŠVICARSKA F3 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8975J.Berrettini - S.Diez 12-36-06-32-0
8976J.Nikles - A.Avidzba 13-76-27-52-0

WTA NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7889(-3.5)A.Sabalenka - C.Suarez Navarro(20,5) 12-56-16-42-0

WTA NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7901A.Sestini Hlavackova B.Strycova - S.W.Hsieh L.Siegemund 22-156-46-72-1

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8688(+3.5)Sonderjyske - Bjerringbro Silkeborg(55,5) 27-36

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4435(+4.5)Minden - Flensburg Handewitt(55,5) 28-31

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2931(-1.5)Bad Schwartau - Balingen Weilstetten(51,5) 25-22
2932(-2.5)Coburg - Hc Elbflorenz 2006(53,5) 30-23
2933(-5.5)Huttenberg - Aue(54,5) 23-23
2934(-2.5)Wilhelmshavener - Hc Rhein Vikings(50,5) 35-34

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
1390(-1.5)Vardar Skopje - Brest(58,5) 22-32
1391(+1.5)Montpellier - Veszprem(57,5) 30-26

RUMUNJSKA SUPER CUP WOMENRUKOMET

Br. Susret Kraj
8691(-7.5)Csm Bucuresti - Oltchim Rm Valcea(52,5) 21-21

RUMUNJSKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8690Dinamo Bucharest - Dobrogea Sud(54,5) 31-26

AZIJSKE IGRE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8373Indonezija - Filipini 1-02-03-1

EP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8377Norveska - Spanjolska 1-01-13-2
8503Svicarska - Makedonija 0-10-22-3
8514Madarska - Ukrajina 0-10-21-3
8515Luksemburg - Svedska 0-10-23-2
8519Austrija - Portugal 1-01-13-1

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8605Danska - Portugal 0-10-20-3
8607Svedska - Finska 0-10-20-3
8608Austrija - Hrvatska 1-01-11-3
8609Estonija - Ceska 1-02-03-2
8610Norveska - Crna Gora 0-10-20-3
8629Grcka - Ukrajina 1-02-03-0
8631Slovenija - Belgija 0-10-20-3

CHALLENGE KUP RAGBI

Br. Susret Kraj
3856(+6.0)Catalans Dragons - Warrington Wolves(42,5) 20-14

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7181(-4.0)Perpignan - Stade Francais(48,5) 15-46
7182(-7.0)Begles Bordeaux - Pau(46,5) 41-19
7183(-25.0)Clermont - Agen(55,5) 67-23
7184(-13.0)La Rochelle - Fc Grenoble Rugby(48,5) 28-21
7185(-6.0)Lyon Olympique - Toulouse(46,5) 16-16
7186(-5.0)Toulon - Racing Metro 92(45,5) 9-25

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
7408(+12.0)Gold Coast Titans - Melbourne Storm(42,5) 8-10
7491(-6.0)Sydney Roosters - Brisbane Broncos(40,5) 8-22
7504(-9.0)Cronulla Sharks - Newcastle Knights(42,5) 38-12
7506(-4.0)St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs(36,5) 0-38

QUEENSLAND KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3833(+4.0)Wynnum Manly Seagulls - Townsville Blackhawks 22-26
3837(+6.0)Central Capras - Papua New Guinea Hunters 38-22
3839(-1.0)Mackay Cutters - Souths Logan Magpies 14-22
3842(-8.0)Northern Pride - Tweed Heads 10-10
3843(-8.0)Redcliffe Dolphins - Sunshine Coast Falcons 45-16
3844(+1.0)Norths Devils - Ipswich Jets 14-22

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3854(-23.0)Novi Zeland - Australija(53,5) 40-12
3855(+6.0)Argentina - Juzna Afrika 32-19

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2404(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Saitama Seibu Lions(9,5) 12-8
2405(-1.5)Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles(7,5) 4-2
2406(-1.5)Yomiuri - Hanshin 8-9
7100(-1.5)Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes(7,5) 6-5
7109(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Saitama Seibu Lions(8,5) 5-1
7111(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons(9,5) 6-2
7199(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars(9,5) 9-7
7200(-1.5)Yomiuri - Hanshin(7,5) 6-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2420(+1.5)Tampa Bay Rays - Boston Red Sox(8,5) 5-1
2421(-1.5)Arizona Diamondbacks - Seattle Mariners(8,5) 3-4
7559Chicago Cubs - Cincinnati Reds 10-6
7560(+1.5)New York Mets - Washington Nationals(8,5) 3-0
7578(-1.5)San Francisco Giants - Texas Rangers(8,5) 5-3
7712(+1.5)Toronto Blue Jays - Philadelphia Phillies(9,5) 8-6
7747(-1.5)Detroit Tigers - Chicago White Sox(9,5) 1-6
7764(+1.5)Miami Marlins - Atlanta Braves(7,5) 3-1
7765(-1.5)Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates(8,5) 1-9
7766(+1.5)Minnesota Twins - Oakland Athletics(9,5) 2-6
7767(+1.5)Kansas City Royals - Cleveland Indians(8,5) 7-1
7768(-1.5)Colorado Rockies - St Louis Cardinals(11,5) 9-1
7769(+1.5)L A Angels - Houston Astros(7,5) 3-8
7770(-1.5)L A Dodgers - San Diego Padres(7,5) 5-4

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1279(-2.5) Chicago Bears - Kansas City Chiefs 27-20
1280(-3.5) Los Angeles Rams - Houston Texans 21-20
1281(-3.5) Pittsburgh Steelers - Tennessee Titans 16-6
1282(-2.5) Jacksonville Jaguars - Atlanta Falcons 17-6
1283(-2.5) Los Angeles Chargers - New Orleans Saints 7-36

OLATUNJI OLAJIDE - PAUL LOGANBOKS

Br. Susret Rezultat
2891O.Olajide - P.Logan v-v

VN BELGIJA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1842F.Alonso - F.Alonso Neklasificiran
1843V.Bottas - V.Bottas Klasificiran
1844M.Ericsson - M.Ericsson Klasificiran
1845P.Gasly - P.Gasly Klasificiran
1846R.Grosjean - R.Grosjean Klasificiran
1847L.Hamilton - L.Hamilton Klasificiran
1848B.Hartley - B.Hartley Klasificiran
1849N.Hulkenberg - N.Hulkenberg Neklasificiran
1850C.Leclerc - C.Leclerc Neklasificiran
1851K.Magnussen - K.Magnussen Klasificiran
1862E.Ocon - E.Ocon Klasificiran
1863S.Perez - S.Perez Klasificiran
1864K.Raikkonen - K.Raikkonen Neklasificiran
1865D.Ricciardo - D.Ricciardo Neklasificiran
1866C.Sainz - C.Sainz Klasificiran
1867S.Sirotkin - S.Sirotkin Klasificiran
1868L.Stroll - L.Stroll Klasificiran
1869S.Vandoorne - S.Vandoorne Klasificiran
1870M.Verstappen - M.Verstappen Klasificiran
1871S.Vettel - S.Vettel Klasificiran

VN BELGIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2070F.Alonso - C.Leclerc v-v
2071V.Bottas - K.Raikkonen V.Bottas
2072M.Ericsson - P.Gasly P.Gasly
2073R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean
2074L.Hamilton - S.Vettel S.Vettel
2075N.Hulkenberg - C.Sainz C.Sainz
2076S.Perez - E.Ocon S.Perez
2077L.Stroll - S.Sirotkin S.Sirotkin
2078S.Vandoorne - B.Hartley B.Hartley
2080M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen

VN BELGIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2088F.Alonso - C.Leclerc C.Leclerc
2089V.Bottas - K.Raikkonen K.Raikkonen
2090M.Ericsson - P.Gasly P.Gasly
2091R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean
2092L.Hamilton - S.Vettel L.Hamilton
2093N.Hulkenberg - C.Sainz N.Hulkenberg
2094S.Perez - E.Ocon E.Ocon
2095L.Stroll - S.Sirotkin S.Sirotkin
2096S.Vandoorne - B.Hartley B.Hartley
2097M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen

VUELTA A ESPANA ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3039A.Valverde - S.Yates 1-0
3040A.Edmondson - P.Sagan 1-0
3041A.Gougeard - D.Devenyns 0-1
3042A.Amador - G.Izagirre 1-0
3043B.Thomas - F.Felline 0-1
3044B.Bookwalter - J.Rosskopf 1-0
3045D.De La Cruz - N.Oliveira 0-1
3046D.Van Baarle - M.Teunissen 1-0
3047I.Izagirre - W.Kelderman 1-0
3048J.Castroviejo - S.Cummings 1-0
3049J.Goncalves - G.Preidler 0-1
3050K.Asgreen - R.Hollenstein 1-0
3061L.Boom - M.Brandle 0-1
3062M.Kwiatkowski - V.Campenaerts 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 91019223043
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3744517686
arrow BC British Colombia BC49 6/49 135122531
arrow BE Belgija 6/45 5814212428
arrow BL Belgija Keno 20/70 79111319242833344446495456596263646567
arrow CA Kanada 6/49 3612244349
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2325373841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 27112428
arrow CL Colorado 6/42 1410313839
arrow DA Multi-Daily A 6/99 182730636888
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81140446683
arrow DC Multi-Daily C 6/99 154145698193
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 67121417192123252834384647515260626467
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1241013182122272932343540414351576668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1316202729
arrow FK Finska Keno D 20/70 4591112151722242735414243455060636567
arrow FL Florida 6/53 1319223337
arrow FQ Finska Keno V 20/70 67111719202123242527282932374957606466
arrow FR Francuska 5/49 615162944
arrow FT Finska Keno T 20/70 56101314172023252832334750515260656667
arrow GE Njemačka 6/49 81516203137
arrow GO Njemačka Keno 20/70 7891012172529313233364248505355606162
arrow GR Grčka 6/49 131821273033
arrow HO Hong Kong 6/49 3419283148
arrow HU Mađarska 5/90 2829486586
arrow IL Illinois 6/52 5824262743
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 102021242936
arrow IR Irska 6/47 4916172141
arrow IT Italija 6/90 424454686981
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5671011141623242729303140424547505159
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12467101117192223243234394449545559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1281116182226273638404147485054575962
arrow LU Louisiana 6/40 8915192632
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 51520232446
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2021242839
arrow MI Michigan Classic 6/47 61019233537
arrow MS Missouri 6/44 51620283042
arrow NP New York Pick 10 20/80 68131520222333343637454752556364667275
arrow NY New York 6/59 123138484954
arrow OH Ohio Classic 6/49 51016242841
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41428394146
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 217192122232833363743464754555961747779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1491319212832434551546263646566676978
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 67222728
arrow PO Poljska 6/49 333436374647
arrow QU Quebec 6/49 3612244349
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 91014182023
arrow SB Španjolska Bono 6/49 181920384447
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 81718344149
arrow SW Švicarska 6/42 41618283541
arrow TE Texas 6/54 31023323648
arrow TU Turska Sayisal 6/49 42537384243
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 92233394156
arrow UW SAD Powerball 5/69 2025545763
arrow WA Washington 6/49 172527394347
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 28141930
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 131825364047
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 45141617273440435053586371727477787980