Nedjelja 26.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Club Brugge - Anderlecht --2-12-1
2424Heerenveen - Feyenoord gosti-0-33-5
2425Fiorentina - Chievo supergol domaći-2-06-1
2426Besiktas - Antalyaspor --1-32-3
2427Rijeka - Istra 1961 --2-23-3
2428Marseille - Rennes supergol gosti-0-22-2
2429Braga - Aves --0-03-1
2430Girona - Real Madrid supergol --1-11-4

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6706Velez Sarsfield - Banfield gosti780-01-1
6707Lanus - Aldosivi gosti150-10-1
6709Rosario - San Martin Tucuman domaći321-02-0
6710Huracan - Boca Juniors --0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2536Platense - Mitre Santiago Del Estero gosti200-10-1
2537Guillermo Brown - Ca Brown De Adrogue gosti750-00-1
2539Olimpo Bahia Blanco - Sarmiento gosti650-00-1
2579Central Cordoba Sde - Deportivo Moron gosti370-11-1
2580Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Ca Temperley gosti120-12-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2398Ferrocarril Midland - Excursionistas gosti112-12-1
2399Argentino De Quilmes - Ituzaingo gosti230-11-1
2400Canuelas Fc - Mutual Leandro Niceforo Alem domaći141-22-2
2401Deportivo Armenio - Central Cordoba De Rosario domaći51-01-0
2402General Lamadrid - Deportivo Merlo --0-00-0
2403Sportivo Italiano - Villa San Carlos gosti840-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1410Alashkert - Fc Ararat Armenia domaći41-31-3
1411Pyunik Yerevan - Artsakh Fc domaći351-02-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2601Olympic Sharks - Sydney United domaći183-04-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1488Admira Wacker - Mattersburg --0-00-0
1489Hartberg - Lask gosti450-10-1
1490Rapid Vienna - Wacker Innsbruck domaći181-02-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1973Amstetten - Ried gosti120-11-1
1974Fc Pasching - Austrija Klagenfurt gosti260-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2711St Polten 2 - Bruck Leitha domaći780-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2729Altach Ii - Dornbirn gosti620-00-1

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4163Karabakh Agdam - Neftchi gosti280-11-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1038Club Brugge - Anderlecht domaći32-12-1
1039Gent - Lokeren gosti590-02-1
1040Genk - Waasland domaći201-03-2

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4168Geel - Kfco Beerschot Wilrijk gosti290-10-2
4169Kfc Mandel United - Temse gosti600-01-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8136Fc Smolevicy - Dinamo Brest domaći441-01-0
8137Shakhtar Soligorsk - Fc Dnepr Mogilev domaći282-13-1
8138Fc Gomel - Dinamo Minsk --0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1841Nacional Potosi - Universitario Sucre domaći241-02-0
1852Guabira - Oriente Petrolero gosti450-10-1
1853The Strongest - Bolivar gosti520-00-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Gosk Gabela - Siroki Brijeg --0-00-0
2446Zeljeznicar - Fk Krupa domaći71-01-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2244Batatais Fc - Ca Votuporanguense gosti670-00-1
2245Olimpia Fc - Gremio Novorizontino gosti251-13-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4678Sao Paulo Sp - Ceara domaći780-01-0
4751America Mineiro - Flamengo gosti151-12-2
4795Internacional - Palmeiras --0-00-0
4820Vitoria Ba - Atletico Mg domaći690-01-0
4821Vasco Da Gama - Chapecoense Sc domaći540-03-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8129Operario Pr - Santa Cruz Pe domaći221-03-0
8130Nautico Pe - Bragantino Sp gosti340-11-1
8131Botafogo Sp - Botafogo Pb domaći900-01-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4109Ca Juventus Sp - Desportivo Brasil U20 gosti271-12-3

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6654Slavia Sofia - Ludogorets --0-00-0
6655Cska Sofia - Fc Vereya domaći171-04-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1998Viktoria Plzen - Mlada Boleslav domaći212-16-1
1999Jablonec - Sigma Olomouc domaći570-03-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1979Viktoria Zizkov - Znojmo domaći451-01-1
1980Budejovice - Usti Nad Labem domaći301-02-0
1981Slovan Varnsdorf - Hradec Kralove domaći271-01-0
1982Vlasim - Pardubice domaći431-02-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4667Palestino - San Luis De Quillota gosti240-10-1
4668Union La Calera - Municipal Iquique domaći900-01-0
4669Audax Italiano - Universidad Catolica --0-00-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7929Deportes La Serena - Deportes Copiapo domaći780-01-1
7931Cobreloa - Coquimbo Unido domaći331-02-2
7932Santiago Wanderers - Melipilla domaći900-01-0
7933Nublense - Puerto Montt domaći221-02-1
7934San Marcos De Arica - Cobresal gosti260-12-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4957Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta gosti820-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2177Fc Nordsjaelland - Horsens gosti370-10-1
2178Vejle - Odense gosti350-20-2
2179Vendsyssel Ff - Brondby If gosti420-11-2
2180Fc Copenhagen - Sonderjyske supergol gosti122-13-2
2181Midtjylland - Randers Fc supergol domaći451-03-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7113Fc Helsingor - Lyngby domaći341-02-1
7119Fc Roskilde - Thisted gosti81-12-2
7120Hb Koge - Hvidovre domaći51-04-3
7141Nykobing Fc - Fremad Amager gosti510-00-1
7148Silkeborg - Naestved gosti92-13-1
7149Viborg - Fredericia domaći52-12-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3026Avarta - B93 Kopenhagen gosti290-10-1
3027Ab Copenhagen - Hillerod domaći510-01-1
3028Slagelse - Skovshoved domaći211-03-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6378Smouha - Talaea El Gaish --0-00-0
6379El Entag El Harby - El Gounah --0-00-0
7910Al Assiouty Sport - El Dakhleya domaći291-03-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6737Aucas - Barcelona Sc --0-00-0
6738Universidad Catolica - Emelec domaći361-01-0
6740Deportivo Cuenca - Delfin Sc gosti190-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8831Watford - Crystal Palace supergol domaći530-02-1
8832Fulham - Burnley domaći43-24-2
8833Newcastle - Chelsea supergol gosti760-01-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7161Rotherham - Millwall domaći201-01-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6615Kups - Hjk Helsinki gosti640-00-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3829Miki Mikkeli - Pk Keski Uusimaa gosti92-12-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Pk 37 - Tampere gosti30-10-1
3037Tpv - Kerho 07 domaći361-02-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5001Grifk - Hjs Akatemia gosti110-10-2
5003Bk 46 - Fc Espoo gosti51-12-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8773Lille - Guingamp supergol domaći72-03-0
8798Bordeaux - Monaco supergol domaći480-02-1
8799Marseille - Rennes supergol gosti380-22-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2107Panionios - Ofi Crete domaći92-22-2
2108Xanthi - Panathinaikos gosti690-00-1
2109Olympiakos Piraeus - Levadiakos domaći620-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2793Csd Municipal - Deportivo Iztapa gosti410-21-3
2794Deportivo Sanarate - Xelaju gosti880-00-1
2795Antigua Gfc - Deportivo Guastatoya domaći282-03-1
2796Deportivo Malacateco - Cd Chiantla domaći91-05-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1360Cd Vida - Cd Honduras Progreso domaći141-11-4
1361Juticalpa Fc - Olimpia Cd domaći81-02-2
1362Cd Motagua - Lobos Upnfm domaći650-01-0
1363Cd Platense - Real Cd Espana domaći101-02-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2170Inter Zapresic - Hajduk Split domaći141-02-2
2171Rijeka - Istra 1961 gosti22-23-3

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2117Kr Reykjavik - Ibv Vestmannaeyjar domaći103-04-1
2118Keflavik - Fh Hafnarfjordur domaći231-11-3

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8899Spal 2013 - Parma supergol domaći490-01-0
8900Cagliari - Sassuolo supergol domaći101-02-2
8901Fiorentina - Chievo supergol domaći82-06-1
8902Frosinone - Bologna supergol --0-00-0
8903Genoa - Empoli supergol domaći62-02-1
8904Inter - Torino supergol domaći62-02-2
8905Udinese - Sampdoria supergol domaći91-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8820Verona - Padova supergol domaći231-11-1
8821Ascoli - Cosenza supergol gosti190-11-1
8822Cittadella - Crotone supergol domaći41-03-0
8823Foggia - Carpi supergol domaći231-04-2

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3261Cavese - Paganese domaći311-01-0
3262Bisceglie - Matera gosti10-10-3
3263Rieti - Teramo gosti90-11-2
3264Gozzano - Pro Patria gosti590-01-1
3265Albissola - Juventus gosti210-12-2
3266Fano - Gubbio domaći740-01-0
3268Rimini - Imolese Calcio --0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5932Bnei Sakhnin - Hap Raanana --0-00-0
5933Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa domaći660-02-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8847Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds gosti222-14-1
8848Vissel Kobe - Yokohama Marinos gosti560-00-2
8849Sagan Tosu - Gamba Osaka domaći480-03-0
8850Shonan Bellmare - Fc Tokyo --0-00-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8859Albirex Niigata - Avispa Fukuoka gosti140-20-3
8860Fagiano Okayama - Mito Hollyhock gosti780-00-1
8861Machida Zelvia - Fc Gifu domaći171-01-0
8862Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi gosti261-14-4
8863Roasso Kumamoto - Tochigi Sc gosti810-00-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7698Al Salt - Al Wihdat domaći411-01-0
7699Al Aqaba - Al Faisaly domaći530-01-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7005Daegu Fc - Gangwon domaći810-02-0
7006Jeonnam Dragons - Pohang Steelers gosti280-13-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6299Daejeon Citizen - Ansan Greeners domaći620-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3142Richards Bay Fc - Stellenbosch Fc domaći371-02-1
3143Ts Galaxy Fc - Jomo Cosmos gosti140-12-2
3144Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - Real Kings Fc domaći181-02-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7376Supersport United - Kaizer Chiefs gosti202-12-2

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6648Kairat Almaty - Atyrau domaći161-04-2
6649Fc Astana - Fc Petropavlovsk domaći132-03-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6994Changchun Yatai - Hebei China Fortune gosti80-12-2
6995Jiangsu Suning - Guangzhou R F Fc domaći730-02-0
6996Shanghai Shenhua - Beijing Renhe gosti110-31-3

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8839Dalian Transcendence - Meizhou Hakka gosti490-02-1
8840Qingdao Huanghai - Shenzhen Fc gosti900-00-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7922Deportivo Saprissa - Guadalupe Fc domaći590-02-0
7923Santos Dg - Deportiva Alajuelense gosti400-10-2
7924Ad Municipal Grecia - Limon domaći81-21-2
7926San Carlos - Carmelita gosti270-11-2

KOSTARIKA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4096Ad Cofutpa - Adr Jicaral --0-02-3
4097Deportivo Cartagena Guanacaste - Municipal Liberia --0-03-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2790Al Shabab Kuwait - Al Salmiyah gosti650-00-2
2791Al Tadamon - Al Kuwait Sc gosti50-30-5
2792Al Jahra - Kazma gosti40-10-1

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4094F91 Dudelange - Us Mondorf Les Bains gosti180-21-4
4095Fc Una Strassen - Fola Esch gosti40-10-2

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2447Fk Akademija Pandev - Fk Shkupi domaći211-01-0
2448Pobeda - Rabotnicki Skopje gosti50-10-2
2449Sileks Kratovo - Renova domaći860-01-0
2450Vardar Skopje - Treskov Shishevo domaći411-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1510Athletic Youssoufia - Hassania Agadir domaći241-01-0
1511Khouribga - Moghreb Tetouan domaći142-02-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7621Queretaro - Lobos Buap domaći431-02-0
7622Toluca - Leon domaći71-21-2
7623Santos Laguna - Cruz Azul gosti760-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7648Universidad Guadalajara - Atlante gosti100-22-3
7652Tampico Madero Fc - Cf Potros Uaem --0-00-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3344Deportivo Toluca - Leon domaći71-21-2
3345Queretaro - Lobos Buap domaći421-02-0
3346Santos Laguna U20 - Cruz Azul U20 gosti760-01-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3343Diriangen Fc - Art Municipal Jalapa gosti550-00-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1477Willem - Heracles domaći263-05-0
1478Heerenveen - Feyenoord gosti40-33-5
1479Utrecht - Vvv Venlo domaći231-01-1
1480Az Alkmaar - Vitesse --0-00-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2951Traeff - Oppsal gosti810-01-1
8748Vestfossen - Ostsiden domaći351-02-0
8753Uraedd - Assiden domaći740-03-0
8808Frigg - Harstad domaći221-04-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1686Haugesund - Stabaek domaći322-02-0
1687Molde - Ranheim gosti560-02-3
1688Rosenborg - Stromsgodset domaći222-14-3
1689Sandefjord - Lillestrom gosti260-11-3
1690Sarpsborg - Kristiansund gosti380-11-2
1691Valerenga - Brann domaći560-02-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2959Aalesund - Nest Sotra gosti550-00-1
2960Asane - Tromsdalen domaći21-13-1
2961Floro - Ham Kam gosti130-10-1
2962Levanger - Kongsvinger gosti420-11-1
2963Notodden - Jerv gosti510-00-1
2964Strommen - Ullensakerkisa domaći151-13-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2914Fram Larvik - Alta domaći231-01-2
2915Mjolner - Fredrikstad gosti131-32-3
2916Raufoss - Grorud domaći31-04-0
2922Bryne - Vidar domaći221-02-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3597Mainz - Stuttgart domaći760-01-0
3598Borussia Dortmund - Rb Leipzig supergol gosti13-14-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8872Dynamo Dresden - Heidenheim gosti320-21-3
8873Jahn Regensburg - Holstein Kiel --0-00-0
8874Union Berlin - St Pauli domaći442-04-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7239Sportfreunde Lotte - Hallescher gosti520-00-1
7240E. Braunschweig - Fortuna Koln gosti270-10-2

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2807Augsburg U19 - Hoffenheim U19 domaći152-03-0
2808Fc Ingolstadt 04 - Frankfurt U19 domaći92-13-1
2809Mainz U19 - Freiburg U19 domaći361-02-0
2810Eintracht Frankfurt U19 - Nurnberg U19 gosti450-11-1
28111. Fc Heidenheim - Stuttgarter U19 domaći142-04-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
89361860 Munich Am - Ismaning domaći251-12-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8947Asv Vach - Grossbardorf gosti270-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
88521. Fc Lok Stendal - Tennis Borussia Berlin domaći31-21-3
8864Greifswalder - Fc Hertha 03 Z. domaći111-11-2
8865Blau Weiss Berlin - Charlottenburger Fc Hertha 06 --0-00-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8910Cz Jena Ii - Vfl Halle 96 domaći41-25-3
8911Eilenburg - Fsv 63 Luckenwalde domaći311-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7076Vfr Garching - Bayern Munich Am gosti90-21-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7714Eintracht Norderstedt - Lubeck domaći191-01-1
7715Havelse - Holstein Kiel Amateurs gosti380-11-2
7716Drochtersen Assel - Werder Bremen Am gosti370-10-2
7717Ulm Wolfsburg - St Pauli Am gosti400-10-1
7746Hansa Luneburg - Vfl Oldenburg domaći600-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7810Hertha Berlin Am - Viktoria Berlin domaći182-04-2
7811Wacker Nordhausen - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći820-02-0
7814Lokomotive Leipzig - Babelsberg domaći41-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7822Freiburg Am - Tsg Balingen domaći570-01-0
7823Saarbrucken - Waldhof Mannheim gosti400-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7831Tv Herkenrath - Rw Essen gosti50-10-2
7842Sc Wiedenbruck 2000 - Borussia Dortmund Amateurs domaći850-01-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1438Dhofar - Mirbat Sc domaći351-02-0
1439Muscat - Oman Fc domaći560-01-0
1440Al Nahda - Al Suwaiq domaći151-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7576Deportivo Santani - Deportivo Capiata gosti250-10-1
7577Olimpia - Independiente Fcb domaći342-13-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7053Comerciantes Unidos - Universitario De Deportes gosti83-43-4
7054Alianza Lima - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći181-12-1
7055Real Garcilaso - Ayacucho Fc domaći371-02-1
7056Sporting Cristal - Sport Rosario domaći730-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5019Alianza Atletico - Deportivo Coopsol domaći510-01-0
5020Juan Aurich - Cienciano domaći351-01-0
5021Cesar Vallejo - Sport Victoria domaći540-02-0
5051Alfredo Salinas - Los Caimanes domaći381-15-1
5052Cd Sport Loreto - Carlos Mannucci gosti540-01-2
5053Union Huaral - Atletico Grau domaći32-04-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2062Jagiellonia - Miedz Legnica domaći680-02-3
2063Legia Warsaw - Wisla Plock gosti110-21-4
2064Zaglebie Lubin - Lech Poznan domaći151-02-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7550Garbarnia Krakow - Sandecja Nowy Sacz gosti850-00-1
7551Odra Opole - Puszcza Niepolomice gosti670-01-1
7552Wigry Suwalki - Stomil Olsztyn domaći322-02-0
7553Chrobry Glogow - Chojnice domaći32-02-0
7554Lks Nieciecza - Rakow Czestochowa gosti600-00-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1395Elana Torun - Gornik Leczna domaći441-02-0
1396Blekitni Stargard S. - Energetyk Row Rybnik gosti70-11-1
1397Radomiak Radom - Znicz Pruszkow domaći490-04-0
1398Gks Belchatow - Olimpia Grudziadz domaći131-12-1
1399Ruch Chorzow - Olimpia Elblag domaći890-01-0
1400Pogon Siedlce - Gryf Wejherowo domaći164-17-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2129Feirense - Boavista gosti440-11-1
2130Setubal - Nacional Madeira gosti450-11-2
2131Tondela - Rio Ave gosti170-11-1
2132Braga - Aves gosti520-03-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6727Estoril - Leixoes gosti181-11-2
6728Ac Viseu - Fc Arouca gosti390-23-2
6729Oliveirense - Cova Piedade gosti51-11-1
6730Pacos Ferreira - Famalicao gosti211-21-2
6731Vitoria Guimaraes B - Academica --0-00-0
6732Benfica B - Cd Mafra domaći351-01-0
6733Sporting Farense - Braga B --0-00-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3330Praiense - Fc Ferreiras gosti83-15-1
3331Uniao De Madeira - Espinho gosti240-10-2
3332Anadia - Ad Macao domaći221-02-1
3333Cd Pinhalnovense - Casa Pia gosti110-30-4
3334Fafe - Felgueiras gosti101-11-2
3335Gondomar - Lusit.Vildemoinhos domaći840-01-0
3336Pedras Rubras - Leca gosti160-10-1
3337Real Sporte - 10 Dezembro gosti830-01-1
3338Sao Martinho - Mirandela gosti160-11-1
3339Sintrense - Castelo Branco domaći131-01-0
3340Torreense - Arc Oleiros domaći121-01-0
3341Trofense - Pedras Salgadas gosti410-11-2
3342Vilaverdense - Merelinense gosti111-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3399Krc Gent - Torhout domaći252-23-4
3400Asante Kotoko - Hearts Of Oak domaći411-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Gaz Metan Medias - Cfr Cluj --0-00-0
2152Viitorul Constanta - Fcsb gosti450-11-4

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1504Sportul Snagov - Farul Constanta domaći510-01-0
1505Politehnica Timisoara - U Cluj domaći51-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2138Orenburg - Fk Krasnodar domaći221-01-1
2139Fc Ufa - Zenit St Petersburg gosti30-20-2
2140Lokomotiv Moscow - Anzhi Makhachkala domaći550-02-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Ska Khabarovsk - Luch Vladivostock --0-00-0
1001Sibir Novosibirsk - Khimki domaći201-11-2
1002Rotor Volgograd - Fakel Worenesch domaći21-11-2
1003Tyumen - Tambov gosti11-21-3
1004Zenit St Petersburg Ii - Spartak 2 Moscow gosti430-10-3
1005Fc Krasnodar 2 - Tom Tomsk domaći431-01-1
1006Mordovia Saransk - Fc Chertanovo Moscow gosti390-21-2
1007Baltika Kaliningrad - Shinnik Yaroslavl domaći780-01-0
1008Olimpiets - Avangard Kursk gosti490-00-1
1009Torpedo Armavir - Dinamo St Petersburg gosti290-10-3

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3888Torpedo Moscow - Kvant Obninsk domaći650-01-0
3889Saturn - Kaluga gosti370-10-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1517Fc Chita - Sakhalin Sakhalinsk gosti90-11-2
1526Zenit Irkutsk - S 2 Novosibirsk domaći102-05-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2777Legion Dynamo - Biolog Novokubansk domaći132-02-0
2778Dinamo Stavropol - Ska Rostov gosti60-11-2
2779Football Academy Of Ponedelnik - Angusht Nazran gosti230-11-1
2780Mashuk Kmv - Druzhba Maikop gosti650-00-2
2781Fc Spartak Vladikavkaz - Rusija gosti510-02-3
2782Urozhay Krasnodar - Volgar domaći222-02-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2784Nosta Novotroitsk - Lada Togliatti domaći800-01-0
2785Kamaz - Ural 2 domaći431-02-1
2786Neftekhimik Nizhnekamsk - Chelyabinsk domaći480-02-1
2787Zenit Izhevsk - Syzran 2003 domaći141-11-3

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2789Torpedo Vladimir - Fc Murom domaći52-03-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4358New York Red Bull - Washington Dc United domaći560-01-0
4359Portland Timbers - Seattle Sounders gosti760-00-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2146Slovan Bratislava - As Trencin domaći23-13-3
2147Trnava - Ruzomberok --0-00-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7479Petrzalka - Fk Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana domaći141-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Ns Mura - Aluminij domaći72-03-2
2312Domzale - Olimpija Ljubljana gosti50-21-2
2313Maribor - Nk Celje domaći770-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6687Macva Sabac - Partizan Belgrade domaći361-01-3
6688Fk Dinamo Vranje - Zemun domaći460-01-0
6689Vozdovac - Spartak Subotica --0-00-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8880Motherwell - Rangers domaći32-33-3
8881Celtic - Hamilton domaći630-01-0

ŠKOTSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3327Forfar Farmington Lfc - Stirling University gosti391-12-2
3328Hibernian - Celtic Lfc domaći202-27-2
3329Rangers Lfc - Spartans Wfc gosti780-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8965Espanyol - Valencia supergol domaći620-02-0
8966Sevilla - Villarreal supergol --0-00-0
8967Girona - Real Madrid supergol domaći161-11-4

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2051Sporting Gijon - Gimnastic domaći241-02-0
2052Osasuna - Elche domaći620-01-1
2053Granada Cf - Lugo domaći271-01-1
2056Almeria - Tenerife domaći221-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3947Sadcf Internacional De Madrid Dsl - Rc Deportivo Fabril domaći431-02-2
3948Real Valladolid B - Ss Reyes domaći291-12-2
3949Ad Union Adarve - Atletico Madrid B gosti640-01-1
3950Celta Vigo B - Guijuelo domaći161-03-0
3951Real Madrid Castilla - Las Palmas B domaći142-02-0
3952Navalcarnero - Fc Coruxo domaći111-01-1
3953Fuenlabrada - Cf Salmantino domaći71-05-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4052Sporting Gijon B - Sd Leioa --0-00-0
4053Up Langreo - Sd Gernika Club domaći490-01-0
4054Cd Vitoria - Arenas Club De Getxo --0-00-0
4055Real Union De Irun - Gimnastica Torrelavega gosti91-11-1
4056Barakaldo - Real Oviedo B domaći81-02-1
4057Racing Santander - Real Sociedad B domaći291-01-0
4058Izarra - Mirandes gosti360-11-1
4059Cd Calahorra - Amorebieta domaći121-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4134Sd Ejea - Conquense gosti490-00-1
4135Olot - Ud Cornella gosti610-01-1
4136Badalona - Espanyol B gosti30-31-3
4137Levante B - Cd Teruel domaći81-03-0
4138Sabadell - Cf Peralada gosti80-22-2
4139Alcoyano - Barcelona B domaći21-13-1
4140Lleida - Villarreal B domaći192-02-1
4141Hercules - Ontinyent domaći101-12-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2709Cf Malaga B - San Fernando gosti210-10-1
4205Sevilla Atletico - Ud Ibiza Eivissa gosti220-10-1
4206Jumilla - Talavera domaći560-01-0
4207Rec De Huelva - Don Benito domaći780-01-0
4208Ucam Murcia - Rb Linense gosti890-00-1
4209Villanovense - Badajoz domaći231-11-2
4210Atletico Sanluqueno - Real Murcia gosti281-11-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1829Bk Hacken - Brommapojkarna domaći33-06-0
1830Malmo - Sirius domaći620-05-0
1831Ostersunds - Sundsvall domaći451-01-2
1832Aik Stockholm - Trelleborgs Ff domaći111-02-0
1833Djurgarden - Elfsborg gosti590-02-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5172Frej - Halmstad gosti71-21-5
5199Ik Brage - Landskrona domaći92-05-1
5200Falkenberg - Degerfors domaći53-04-1
5202Norrby - Athletic Fc gosti220-20-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8958Eskilsminne If - Torns If domaći102-03-0
8959Utsiktens - Skovde domaći211-11-1
8970Angelholms - Grebbestads If gosti60-12-1
8971Husqvarna - Oskarshamn gosti490-00-3
8972Kristianstad - Ljungskile domaći421-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365Carlstad United - Vasteras gosti310-12-3
1366Sandvikens - Tegs domaći142-02-1
1367Sollentuna United - Assyriska domaći171-11-1
1387Nykoping - Akropolis gosti10-11-1
1388Syrianska - Rynninge gosti271-24-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3873Skoftebyns - Vargarda Ik gosti430-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3136Gute - Karlbergs Bk gosti90-20-3
3137Vasalunds If - Taby Fk domaći82-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2902Hassleholms If - Asarums If Fk gosti100-22-4
2906Assyriska Turab. - Raslatts gosti640-03-1
2907Nosaby If - Nassjo gosti72-33-3

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2872Varmdo - Enskede gosti210-20-5

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2859Savedalens If - Vinbergs If domaći670-01-0
2863Varbergs Gif Fk - Lindome Gif gosti310-20-4

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2100St Gallen - Luzern gosti550-00-1
2101Thun - Lugano gosti510-01-1
2102Zurich - Basel gosti390-11-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5010Kriens - Wil domaći750-01-1
5011Rapperswil - Vaduz domaći211-02-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3289Ruvu Shooting - Kmc Fc gosti540-01-1
3290Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons domaći371-01-0
3291Stand United Fc - Mbao Fc domaći311-01-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2085Sivasspor - Kasimpasa gosti310-10-3
2086Besiktas - Antalyaspor gosti201-32-3
2087Konyaspor - Bursaspor domaći21-11-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6563Genclerbirligi - Eskisehirspor domaći211-05-0
6572Adanaspor - Afjet Afyonspor gosti190-10-2
6573Balikesirspor - Osmanlispor Fk gosti330-10-3

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6607Illichivec Mariupol - Fk Lviv gosti450-12-2
6608Karpaty Lviv - Arsenal Kiev gosti280-21-2
6609Zorya Lugansk - Desna Chernigov gosti110-10-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1968Prykarpattya - Rukh Vinnyky domaći41-01-0
1969Fc Ingulets - Girnik Sport gosti23-24-2
1970Sc Dnipro 1 - Volyn Lutsk domaći322-05-0
2045Avangard Kramatorsk - Sumy domaći124-06-0
2046Fc Balkany Zorya - Zirka Kirovohrad domaći93-03-0
2058Kolos Kovalivka - Mykolaiv domaći172-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7234Ca Boston River - Penarol gosti560-01-2
7241Atletico River Plate - Rampla Juniors domaći381-03-4
7242Liverpool Montevideo - Danubio domaći122-03-0
7243Montevideo Wanderers - Torque domaći510-01-0
7244Defensor Sporting - Nacional De Football domaći431-02-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3287Deportivo Maldonado - Villa Teresa gosti111-12-1
3288Plaza Colonia - Rentistas gosti900-00-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2707Metropolitanos Fc - Estudiantes De Merida gosti20-10-1
4897Dep. La Guaira - Carabobo gosti460-02-1
4898Deportivo Lara - Monagas gosti420-11-1
4899Zulia Fc - Atletico Venezuela domaći421-03-1
4900Mineros De Guayana - Aragua domaći151-01-0
4901Tachira - Estudiantes De Caracas domaći72-13-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4661Uwic Cardiff - Caernarfon Town gosti440-10-1

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2394(+3.5)Alaska Aces - Talk N Text Tropang(199,5) 125-96
2395(+10.5)Globalport Batang Pier - Phoenix Petroleum(211,5) 91-132

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2396(+2.5)Atlanta Dream - Washington Mystics(162,5) 84-87
2397(-5.5)Seattle Storm - Phoenix Mercury(173,5) 91-87

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2762(-1.5)Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana(5,5) 1-02-0
2763(-1.5)Jokerit - Red Star Kunlun(5,5) 0-11-1
2764(+1.5)Torpedo Nn - Traktor Chelyabinsk(5,5) 1-02-1
2765(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk(5,5) 2-12-2
2766(-1.5)M Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk(5,5) 1-04-1
2769(+1.5)Kassel Huskies - Augsburger Panthers(5,5) 0-20-6
2772(-1.5)Dinamo Riga - Davos(5,5) 3-06-1
2773(-1.5)Erc Ingolstadt - Kac(5,5) 0-01-1
2776(-1.5)Ska St Petersburg - Sochi(5,5) 0-02-0

CHALLENGER COMO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2737D.Dutra Da Silva - M.Zekic 10-136-74-60-2
2738K.Coppejans - F.Coria 4-123-61-60-2
2739D.Masur - F.Arguello 4-123-61-60-2
2740J.Ocleppo - R.Marcora 7-124-63-60-2
2741A.De Greef - G.Mager 11-164-66-41-2
2742A.Karatsev - M.Barrios Vera 17-136-14-62-1
2743D.Brown - T.Bellucci 12-76-36-42-0
2744M.Eriksson - J.Satral 13-106-47-62-0

CHALLENGER MANACOR KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2710A.Artunedo Martinavarr - M.Bortolotti 10-134-66-70-2
2712E.Couacaud - T.Wang 15-113-66-42-1
2713G.Granollers - A.Celikbilek 6-124-62-60-2
2714G.Lama - Y.Hossam 5-122-63-60-2
2715J.Borras - I.Sibille 12-46-26-22-0
2718D.Perez Sanz - L.Glasspool 7-123-64-60-2
2719J.Menezes - J.Jahn 12-76-36-42-0
2720R.Bellotti - J.Hersey 14-127-67-62-0
2722T.Statzberger - P.Schelcher Muro 12-46-26-22-0
2723T.Van Rijthoven - N.Cacic 13-97-56-42-0
2730A.Kalyanpur - H.Grenier 6-135-71-60-2
2731F.Zeballos - M.Sieber 15-103-66-12-1
2732R.Te - P.Vives Marcos 12-56-26-32-0
2733T.Gabashvili - P.Vivero Gonzalez 13-67-56-12-0
2734Y.Mertens - T.Simon 15-187-64-61-2
2735D.Vega Hernandez - D.Gennaro 12-56-36-22-0

ITF ITALIJA F25 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2745F.Speziali - S.Reitano 15-116-43-62-1
2746N.Vidal - F.Bettini 5-124-61-60-2
2747P.Dagnino - F.Liucci 12-36-36-02-0
2748A.Borroni - S.Brzezinski 7-124-63-60-2
2749G.Tresca - D.Recek 14-156-41-62-1
2750N.Inserra - M.Speziali 3-121-62-60-2
2751A.Procopio - A.Fossati 12-36-16-22-0
2752M.Rossi - J.Ross 19-177-66-72-1

ITF NIZOZEMSKA F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8940M.Guinard - B.Van De Zandschulp 13-57-56-02-0

ITF SPANJOLSKA F25 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2753A.Fernandez Canovas - J.Canas Garcia v-vv-vv-vv-v
2754H.Largo - L.Dussin v-v2-6v-vv-v
2755B.Mardones - J.Briand 4-124-60-60-2
2756P.Fernandez - R.Mazon Hernandez 7-135-72-60-2
2757P.Martin Tiffon - Q.Sorni Chavarria 13-96-47-52-0
2758T.Jacobs - Y.Li 12-66-26-42-0

AZIJSKE IGRERUKOMET

Br. Susret Kraj
2422(-1.5)Saudijska Arabija - Iran(53,5) 23-30

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1993(-2.5)Mors Thy Handbold - Kif Kolding(54,5) 27-26

DANSKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1855Tvis Holstebro - Skjern(55,5) 26-23

DANSKA SUPERKUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2952Team Esbjerg - Copenhagen Haandbold(51,5) 26-30

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2059(-8.5)Rhein Neckar Lowen - Lemgo(55,5) 28-21
2081(-5.5)Bergischer - Friesenheim(57,5) 27-23
2125(+1.5)Gummersbach - Hannover Burgdorf(55,5) 25-26
2134(-3.5)Wetzlar - Bietigheim Metterzimmern(53,5) 24-21

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2957Emsdetten - Nordhorn Lingen(53,5) 20-33

AZIJSKE IGRE PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2585Iran - Kina 1-02-03-0
2586Tajland - Indonezija 0-10-22-3
2641Katar - Mjanmar 1-02-03-0
2642Saudijska Arabija - Tajvan 1-01-11-3

EP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8520Azerbajdzan - Grcka 1-02-02-3
8571Moldavija - Slovacka 0-11-11-3
8589Rumunjska - Finska 1-02-03-1
8601Izrael - Estonija 1-01-11-3
8602Albanija - Hrvatska 1-02-03-1

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8650Albanija - Svicarska 0-10-20-3
8651Island - Izrael 0-10-20-3
8652Bosnia Herzogovina - Spanjolska 0-10-21-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
5092(-7.0)Bayonne - Mont De Marsan 28-28

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7187(-9.0)Montpellier - Castres(49,5) 20-25

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2407(+1.5)Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes(7,5) 1-8
2408(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 1-11
2409(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 7-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2523(+1.5)Toronto Blue Jays - Philadelphia Phillies(9,5) 3-8
2524(+1.5)Detroit Tigers - Chicago White Sox(8,5) 2-7
2525(+1.5)Miami Marlins - Atlanta Braves(7,5) 0-4
2526(-1.5)New York Mets - Washington Nationals(8,5) 0-15
2527(-1.5)Tampa Bay Rays - Boston Red Sox(7,5) 9-1
2528(-1.5)Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates(8,5) 7-4
2529(-1.5)Minnesota Twins - Oakland Athletics(8,5) 2-6
2530(+1.5)Kansas City Royals - Cleveland Indians(9,5) 5-12
2567(-1.5)Colorado Rockies - St Louis Cardinals(11,5) 3-12
2574(-1.5)San Francisco Giants - Texas Rangers(8,5) 3-1
2575(+1.5)L A Angels - Houston Astros(8,5) 1-3
2576(-1.5)Arizona Diamondbacks - Seattle Mariners(7,5) 5-2
2577(-1.5)L A Dodgers - San Diego Padres(7,5) 7-3
2583(+1.5)Baltimore Orioles - New York Yankees(8,5) 3-5

NFL PREDSEZONAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1284(-1.5) Buffalo Bills - Cincinnati Bengals 13-26

VN BELGIJA KLASIFICIRAN (max. 5 parova)FORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1842F.Alonso - F.Alonso Neklasificiran
1843V.Bottas - V.Bottas Klasificiran
1844M.Ericsson - M.Ericsson Klasificiran
1845P.Gasly - P.Gasly Klasificiran
1846R.Grosjean - R.Grosjean Klasificiran
1847L.Hamilton - L.Hamilton Klasificiran
1848B.Hartley - B.Hartley Klasificiran
1849N.Hulkenberg - N.Hulkenberg Neklasificiran
1850C.Leclerc - C.Leclerc Neklasificiran
1851K.Magnussen - K.Magnussen Klasificiran
1862E.Ocon - E.Ocon Klasificiran
1863S.Perez - S.Perez Klasificiran
1864K.Raikkonen - K.Raikkonen Neklasificiran
1865D.Ricciardo - D.Ricciardo Neklasificiran
1866C.Sainz - C.Sainz Klasificiran
1867S.Sirotkin - S.Sirotkin Klasificiran
1868L.Stroll - L.Stroll Klasificiran
1869S.Vandoorne - S.Vandoorne Klasificiran
1870M.Verstappen - M.Verstappen Klasificiran
1871S.Vettel - S.Vettel Klasificiran

VN BELGIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2410F.Alonso - S.Vandoorne S.Vandoorne
2411V.Bottas - K.Raikkonen V.Bottas
2412M.Ericsson - B.Hartley M.Ericsson
2413R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean
2414L.Hamilton - S.Vettel S.Vettel
2415N.Hulkenberg - C.Sainz C.Sainz
2416C.Leclerc - P.Gasly P.Gasly
2417S.Perez - E.Ocon S.Perez
2418L.Stroll - S.Sirotkin S.Sirotkin
2419M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen

BRETAGNE CLASSIC QUEST 2018 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1684A.Kristoff - J.Degenkolb 1-0
1837A.Vichot - E.Battaglin 0-1
1838E.Gasparotto - Z.Stybar 0-1
1856F.Gaviria - S.Bennett v-v
1857L.Calmejane - M.Busato v-v
1858M.Matthews - E.Boasson Hagen 1-0
1859R.Kreuziger - C.Verona 0-1
1949S.Colbrelli - M.Cort Nielsen 1-0
1954S.K.Andersen - D.Ulissi 0-1
1963S.Modolo - C.Laporte 0-1
1964T.Boudat - J.Debusschere 1-0
1965T.Wellens - O.Naesen 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2482A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
2483E.Viviani - G.Nizzolo 1-0
2484F.Aru - E.Buchmann 0-1
2485G.Bennett - B.Mollema 1-0
2486G.Izagirre - D.Teuns 0-1
2487J.Mccarthy - F.Felline 0-1
2490J.Bol - E.Prades 0-1
2491J.Restrepo - M.Teunissen 1-0
2492M.Woods - D.Moreno 1-0
2493N.Bouhanni - D.Van Poppel 1-0
2494P.Sagan - M.Trentin 0-1
2495R.Majka - D.Formolo 0-1
2497R.Uran - T.Pinot 1-0
2498S.L.Henao - R.Carapaz 1-0
2499S.Yates - D.Martin 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 11822233032
arrow BL Belgija Keno 20/70 1581415262930314042445055565862636768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 312162141
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 516202124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 41420526886
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3635405284
arrow DC Multi-Daily C 6/99 1429426388
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 5891213141620213339404546474954606268
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 137817192122232830353941454649566668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 221263336
arrow FK Finska Keno D 20/70 5891314151718192324282933344247535864
arrow FQ Finska Keno V 20/70 39111928333538394142495156576263646769
arrow FT Finska Keno T 20/70 124515192930323845474950525658626769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 112131517202229303637384041454849515459
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 2410141736
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2371011122326313437414243454951606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2791213172224252835364044465055565760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4671115171920232538394445464950515354
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 35222439
arrow NP New York Pick 10 20/80 458910141520273141475155616668777880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 410172427293438495053596165707174757680
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1011131421272935394142474952566164697580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 210131925
arrow RO Rumunjska 6/49 141926273843
arrow SK Slovačka 5/35 118223335
arrow SL Slovenija 7/39 561121253239
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 810283031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 156717193132373853576163646869717380