Utorak 28.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2461M.Cilic - M.Copil(T) --v-vv-v
2462D.Cibulkova - A.Rus(T) domaći-0-01-0
2463Auxerre - Chateauroux --1-12-1
2464M.Baghdatis - M.Youzhny(T) --v-vv-v
2465Middlesbrough - Rochdale domaći-1-02-1
2466Leicester - Fleetwood domaći-2-04-0
2467West Brom - Mansfield domaći-1-02-1
2474Gremio - Estudiantes --1-12-1

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5460April Twenty Five - Home United --4-19-1

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5294Kashima Antlers - Tianjin Quanjian domaći600-02-0
5295Al Duhail Sc - Perspolis domaći151-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2814Mc Oran - Mo Bejaia --0-00-0
2815Ca Constantine - Js Saoura domaći91-01-0
3119Drb Tadjenant - Na Hussein Dey gosti480-01-2
3120Ol. Medea - Ain M Lila --0-00-0
3121Js Kabylie - Usm Bel Abbes gosti431-13-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1763Deportivo Riestra - Tristan Suarez domaći341-02-2
1764Estudiantes Ba - Justo Jose De Urquiza domaći202-14-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1762Deportivo Laferrere - Berazategui gosti220-10-1

ARMENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3459Fc Yerevan - Fc Ararat Armenia 2 domaći42-13-2
3460Junior Sevan - Erebuni Sc domaći480-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3469Rapid Vienna Ii - Parndorf domaći142-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4124Criciuma - Guarani Sp --0-00-0
4128Oeste Sp - Sao Bento gosti800-00-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3173Dolni Benesov - Vysocina Jihlava domaći71-22-2
3177Tj Slovan Velvary - Banik Sokolov gosti380-10-1
3243Fotbal F M - Sfc Opava gosti150-30-5
3244Unex Unicov - Banik Ostrava gosti610-00-2

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2500Santos - Independiente v-vv-v0-0v-v
2501Atletico Nacional - Atletico Tucuman domaći121-01-0
2502Gremio - Estudiantes domaći71-12-1

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3549Shrewsbury - Man City U23 domaći510-01-1
3550Stevenage - Swansea U23 domaći442-05-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4963Swansea - Crystal Palace supergol gosti700-00-1
4964Afc Wimbledon - West Ham domaći21-01-3
4965Blackburn - Lincoln City domaći41-14-1
4966Bournemouth - Milton Keynes Dons domaći152-03-0
4967Brentford - Cheltenham domaći401-01-0
4968Brighton - Southampton supergol gosti880-00-1
4969Burton Albion - Aston Villa domaći520-01-0
4970Cardiff - Norwich supergol gosti260-11-3
4971Doncaster - Blackpool domaći231-11-2
4972Fulham - Exeter domaći41-02-0
4973Hull - Derby gosti250-20-4
4974Leeds - Preston gosti20-20-2
4975Leicester - Fleetwood domaći82-04-0
4976Middlesbrough - Rochdale domaći371-02-1
4977Newport County - Oxford United gosti20-20-3
4978Qpr - Bristol Rovers domaći42-03-1
4979Sheffield Wednesday - Wolves gosti530-00-2
4980Walsall - Macclesfield gosti101-23-3
4981Wycombe - Forest Green domaći550-02-2
4982Stoke - Huddersfield supergol domaći530-02-0
4983West Brom - Mansfield domaći261-02-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3565Stourbridge - Halesowen domaći600-01-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Fc Kuressaare - Trans Narva gosti480-00-3
1809Viljandi Tulevik - Nomme Kalju gosti180-22-5
1810Parnu Jk Vaprus - Paide Linnameeskond gosti630-00-3
1811Jalgpallikool Tammeka - Tallinna Kalev domaći580-01-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3038Jbk - Sc Kufu domaći21-02-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3566Kapa - Hifk 2 domaći61-01-1
3567Kiffen - Jazz domaći341-01-0

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4907Ajaccio - Lorient gosti210-10-1
4908Auxerre - Chateauroux gosti221-12-1
4909Le Havre - Brest domaći202-03-3
4910Nancy - Orleans gosti600-01-1
4926Troyes - Clermont Foot domaći101-03-1
4937Lens - Metz gosti450-11-1

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3249Hrvatski Dragovoljac - Nk Varazdin Sn gosti110-10-3

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5645Dundalk - Shamrock Rovers gosti20-11-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7223Changnyeong Wfc - Gyeongju Khnp gosti440-20-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6682Black Leopards - Orlando Pirates gosti340-11-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1823Barranquilla Fc - U. D. Popayan --0-00-0
1824Deportes Pereira - Bogota Fc domaći231-01-1
1825Cucuta Deportivo - Club Cortulua domaći12-03-0
4327Llaneros - U. M. Santa Marta gosti460-02-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3606Riga Fc - Fk Liepaja domaći171-01-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5475Tp Mazembe - Difaa El Jadida domaći870-01-1
5476Mc Alger - Es Setif gosti51-21-2
5563Primeiro De Agosto - Mbabane Swallows Fc domaći342-02-1
5564Zesco United - Es Sahel domaći81-01-1
5592As Togo Port - Wydad Casablanca --0-00-0
5593Mamelodi Sundowns - Horoya Ac --0-00-0
5594Al Ahly - Kampala City Council domaći231-14-3
5595Township Rollers - Esperance Sportive De Tunis --0-00-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8283Aek Athens - Mol Vidi Fc supergol domaći480-01-1
8290Dinamo Kiev - Ajax supergol --0-00-0
8299Dinamo Zagreb - Young Boys supergol domaći71-01-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6827Ajax - Dinamo Kiev domaći-0-01-0
6830Mol Vidi Fc - Aek Athens gosti-0-00-1
6831Young Boys - Dinamo Zagreb domaći-0-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7257Spyris Kaunas - Atlantas Klaipeda domaći242-04-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7249America Mexico - Dorados De Sinaloa domaći32-13-1
7250Queretaro - Leon domaći900-01-0
7251Monterrey - Venados domaći31-23-2
7252Morelia - Chivas domaći321-11-2
7253Necaxa - Unam Pumas domaći121-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3609Sola - Start 2 domaći122-14-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1859Sogndal - Mjondalen domaći192-33-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1856Viktoria Koln - Wattenscheid domaći181-01-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3623Sv Todesfelde - Tsv Schilksee domaći301-13-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3259Bayern Munich - Chicago Fire domaći72-04-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3828Louisville City Fc - Toronto Fc Ii gosti291-11-4
3829Nashville Sc - Richmond domaći421-04-0
3830Reno 1868 Fc - Las Vegas Lights domaći51-02-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3610Al Adalh Fc - Hajer Club gosti120-11-1
3611Al Shoulla Fc - Al Nahdha gosti530-00-1
3612Al Washm - Najran Sc gosti100-11-3
3613Al Orobah Fc - Al Nojoom gosti200-10-1

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3284H W Welders - Portstewart v-vv-vv-vv-v
3285Annagh United - Warrenpoint gosti101-21-3
3286Ards - Newington domaći43-13-2
3287Ballinamallard United - Lurgan Celtic gosti162-14-1
3288Dungannon - Limavady United domaći570-01-1
3289Glentoran - Larne gosti351-12-2
3290Institute - Loughgall domaći223-05-1
3291Newry City Afc - Knockbreda domaći311-01-0
3327Portadown - Tobermore United --0-00-0
3333Ballymena - Dollingstown domaći152-15-1
3335Carrick Rangers - Sport Leisure domaći21-06-0
3336Cliftonville - Lisburn Distillery domaći203-05-1
3337Coleraine - Ballyvlare Comrades gosti181-12-1
3340Crusaders - Psni gosti71-14-1
3341Glenavon - Dergview gosti360-10-1
3342Linfield - Moyola Park domaći281-08-0

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3614Ruzomberok U19 - Fk Poprad domaći-1-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4175Rayo Vallecano - Athletic Bilbao - - - -

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5206Orgryte - Gais gosti510-01-3

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3831Metropolitanos Fc - Atletico Venezuela domaći311-01-1
3833Mineros De Guayana - Anzoategui v-vv-vv-vv-v
3837Monagas - Dep. La Guaira gosti90-21-2
3839Zamora - Tachira gosti71-12-1

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3949Bangor City - Llandudno gosti660-00-1
3950Carmarthen - Goytre domaći214-05-0
3951Denbigh - Prestatyn domaći121-02-3
3952Flint Town - Holywell Town gosti41-13-2
3953Haverfordwest County - Llanelli domaći151-03-0
3960Newi Cefn Druids - Airbus gosti41-22-2
3961Rhyl - Caernarfon Town gosti40-24-2

INTERNATIONAL ASIAN GAMES PLACEMENT ROUND 5 8KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3143(-14.5)Filipini - Japan(165,5) 113-80
3144(+10.5)Sirija - Indonezija(150,5) 76-66

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3826(+1.5)Atlanta Dream - Washington Mystics(163,5) 78-75
3827(-5.5)Seattle Storm - Phoenix Mercury(176,5) 79-79 / 91-87

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3615(-1.5)Rubin Tyumen - Kunlun Red Star U20(7,5) 3-04-0
3616(-1.5)Salavat Ufa - Barys Astana 0-04-0
3617(+1.5)Cracovia - Hc Frydek Mistek 1-15-1
3618(-1.5)Hpk - Jukurit 1-13-1
3619(+1.5)Kristall Junior - Cheboksary 1-13-1
3620(-1.5)Litvinov - Pirati Chomutov 3-05-1
3621(-1.5)Pirati Chomutov U20 - Mlada Boleslav U20 v-vv-v
3622(-1.5)Zlin - Olomouc 3-06-0
3736(+1.5)Ferencvaros - Poprad 0-21-3
3737(-1.5)Vsetin - Hc Zubr Prerov 2-15-4
3792(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Horacka Slavia Trebic 0-22-3
3793(-1.5)Slovan Bratislava - Mlada Boleslav 1-14-3
3794(-1.5)Sparta Prague - Pardubice 0-11-3
3796(-1.5)Dinamo St Petersburg - Saryarka 0-02-1
3821(+1.5)Nove Zamky - Nitra 1-04-0

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2431(-2.5)B.Paire - D.Novak(39,5) 24-237-63-63-1
2432(+5.5)F.Bagnis - G.Monfils(36,5) 12-226-76-31-3
2433(+8.5)F.Gaio - D.Goffin(30,5) 12-192-64-60-3
2434(-0.5)J.Sousa - M.Granollers(39,5) 18-76-26-23-0
2435(-4.5)L.Pouille - Y.Maden(37,5) 20-137-66-23-0
2436(+2.5)S.Travaglia - H.Hurkacz(39,5) v-v2-66-2v-v
2437(+7.5)P.Polansky - A.Zverev(31,5) 5-182-61-60-3
3161(-3.5)A.De Minaur - T.Daniel(37,5) 18-36-06-13-0
3310(-7.5)D.Schwartzman - F.Delbonis(34,5) 19-106-27-63-0
3448(-6.5)F.Fognini - M.Mmoh(35,5) 23-184-66-23-1
3449(-2.5)F.Krajinovic - M.Ebden(38,5) 21-276-77-6v-v
3453(-3.5)F.Tiafoe - A.Mannarino(38,5) 22-156-16-43-1
3454(+1.5)G.Garcia Lopez - J.Munar Clar(38,5) v-vv-vv-vv-v
3455(+8.5)J.Brooksby - J.Millman(28,5) 6-184-62-60-3
3488(-3.5)J.Vesely - C.Moutet(37,5) v-vv-vv-vv-v
3489(+6.5)L.Djere - L.Mayer(34,5) v-v6-46-4v-v
3490(-5.5)M.Baghdatis - M.Youzhny(36,5) v-v6-46-4v-v
3491(-3.5)M.Cecchinato - J.Benneteau(38,5) 19-216-26-71-3
3492(-7.5)M.Cilic - M.Copil(32,5) v-v7-56-1v-v
3493(+7.5)M.Jaziri - P.Carreno Busta(33,5) 9-195-72-60-3
3494(+1.5)M.Kukushkin - N.Rubin(38,5) 23-166-36-13-1
3495(+7.5)M.Marterer - K.Nishikori(32,5) 7-182-62-60-3
3496(+3.5)M.Mcdonald - R.Haase(38,5) 19-266-46-42-3
3499(-8.5)N.Djokovic - M.Fucsovics(28,5) 21-136-33-63-1
3501(-6.5)N.Kyrgios - R.Albot(33,5) 21-177-52-63-1
3503(+7.5)R.Berankis - H.Chung(32,5) v-v6-46-7v-v
3509(+4.5)T.Smyczek - J.Struff(38,5) 13-196-74-60-3
3511(+7.5)V.Troicki - T.Sandgren(34,5) 9-183-64-60-3
3512(+4.5)Y.Bhambri - P.Herbert(38,5) 14-203-66-70-3
3513(+5.5)Y.Hanfmann - P.Kohlschreiber(36,5) 21-246-77-51-3
3517(+9.5)Y.Nishioka - R.Federer(27,5) 8-182-62-60-3
3520(+6.5)Y.Sugita - R.Gasquet(34,5) 7-183-61-60-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1666P.Carreno Busta G.Garcia Lopez - K.Skupski N.Skupski v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3178F.Arguello - H.Dellien 12-76-46-32-0
3184F.Coria - D.Gimeno Traver 13-107-66-42-0
3185G.Mager - J.Londero 17-194-67-61-2
3202A.Arnaboldi - R.Marcora 16-156-24-61-2
3203A.Pavic - D.Brown 6-123-63-60-2
4100F.Baldi - T.Monteiro 14-136-32-62-1
4101G.Elias - S.Caruso 14-165-76-31-2
4103L.Giustino - S.Robert 12-36-26-12-0
4105P.Sousa - C.Garin 10-134-66-70-2
4106R.Dutra Silva - M.Donati 4-120-64-60-2
4248F.Horansky - F.Forti 12-56-46-12-0
4249N.Serdarusic - J.Londero v-vv-vv-vv-v
4250T.Brkic - I.Nedelko v-v6-2v-vv-v

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5277M.Klizan F.Polasek - J.Ocleppo A.Vavassori 22-176-76-42-1
5292S.Gille J.Vliegen - R.Junaid D.Pel 23-216-77-62-1

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6367G.Oliveira - P.Andujar Alba 3-122-61-60-2
6368J.Domingues - D.Evans 6-123-63-60-2
6370L.Miedler - E.Lopez Perez 16-166-36-71-2
6371M.Moraing - D.Brands 7-135-72-60-2
6373N.Gombos - A.Davidovich Fokina 12-76-36-42-0

CHALLENGER MANACOR MALLORCA SPAINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3250T.Simon - S.Gutierrez Ferrol 12-56-36-22-0

CHALLENGER MANACOR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3241P.Schelcher Muro P.Vives Marcos - G.Panfil V.Uzhylovskyi 13-223-67-61-2
3242J.Hersey A.Kalyanpur - S.Gutierrez Ferrol S.Martos Gornes 6-122-64-60-2

ITF BELGIJA F10 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3399N.Krivokuca - M.Geerts 4-123-61-60-2
3400N.Sanchez Izquierdo - M.Terczynski 12-46-16-32-0
3401S.Carr - N.Schell 16-124-66-22-1
3402B.Dhoe - K.Friberg 12-56-36-22-0

ITF ITALIJA F25TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3406G.Benedetti - A.Procopio 4-122-62-60-2
3407S.Brzezinski - M.Rossi 5-122-63-60-2
3408S.Reinwein - G.Bosio 12-56-26-32-0

ITF MAĐARSKA F7 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3403M.Cseresznyes - M.Bartakovics 5-121-64-60-2
3404R.Stanek - K.Maamoun 7-123-64-60-2
3405A.Dubrivnyy - P.Nagy 12-36-16-22-0

ITF RUMUNJSKA F11 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3418T.Craciun - B.Borza v-vv-vv-vv-v

ITF RUSIJA F8 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3419M.Minin - R.Muzaev 8-136-72-60-2
3420M.Ratniuk - S.Dzhanashia 15-142-67-62-1
3421D.Klok - B.Bobrov 4-121-63-60-2

ITF ŠPANJOLSKA F25 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3422O.Luz - J.Sorgi 12-56-16-42-0
3423J.Briand - L.Dussin v-v6-7v-vv-v
3424O.Salman - E.Esteve Lobato 14-112-66-32-1

ITF ŠVICARSKA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3425P.Woerner - N.Uryson 13-66-17-52-0
3426B.Pietri - S.Ehrat 8-132-66-70-2
3436E.Dischinger - A.Lazov 13-156-33-61-2
3445J.Paul - L.Staeheli 12-46-26-22-0
3446A.Bossel - F.Bax 7-131-66-70-2

ITF UKRAJINA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3447M.Fellin - O.Kolisnyk 15-176-44-61-2
3451L.Bocchi - V.Sachko 12-56-26-32-0
3452M.Haliak - D.Nazaruk 15-197-66-71-2
3457R.Khassanov - V.Ursu 12-46-26-22-0
3458I.Sergeyev - M.Fekiac 17-105-76-32-1

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2438(-4.5)D.Cibulkova - A.Rus(20,5) 16-114-66-22-1
2439(+4.5)F.Di Lorenzo - C.Mchale(20,5) 13-76-17-62-0
2440(+7.5)H.Tan - E.Bouchard(16,5) 4-123-61-60-2
2441(-4.5)M.Niculescu - J.Glushko(20,5) 15-166-35-71-2
2442(+4.5)N.Gibbs - C.Suarez Navarro(20,5) 14-177-53-61-2
2443(-3.5)V.Zvonareva - A.Blinkova(20,5) 19-146-26-72-1
2444(-6.5)M.Sharapova - P.Schnyder(18,5) 13-86-27-62-0
3521(-5.5)A.Cornet - J.Larsson(19,5) 11-166-43-61-2
3522(-4.5)A.Kontaveit - K.Siniakova(20,5) 15-197-63-61-2
3523(+3.5)A.Petkovic - J.Ostapenko(20,5) 15-174-66-41-2
3525(+0.5)A.Sasnovich - B.Bencic(21,5) 14-92-66-12-1
3526(+3.5)A.Van Uytvanck - L.Tsurenko(21,5) 5-123-62-60-2
3528(-0.5)C.Garcia - J.Konta(21,5) 12-46-26-22-0
3535(+4.5)D.Collins - A.Sabalenka(20,5) 10-160-66-41-2
3537(+4.5)E.Alexandrova - S.Hsieh(20,5) 12-163-66-41-2
3540(-4.5)K.Bertens - Kr Pliskova(20,5) 13-56-07-52-0
3554(+2.5)K.Flipkens - C.Vandeweghe(21,5) 13-96-37-62-0
3561(-3.5)K.Mladenovic - T.Zidansek(21,5) 12-36-06-32-0
3640(+6.5)L.Cabrera - A.Tomljanovic(18,5) 5-124-61-60-2
3642(+6.5)M.Gasparyan - A.Kerber(17,5) 9-136-73-60-2
3643(-6.5)M.Keys - P.Parmentier(18,5) 12-86-46-42-0
3644(-2.5)M.Puig - S.Voegele(21,5) 12-06-06-02-0
3647(-1.5)M.Vondrousova - M.Buzarnescu(21,5) v-vv-vv-vv-v
3648(-5.5)N.Osaka - L.Siegemund(19,5) 12-56-36-22-0
3650(-5.5)P.Kvitova - Y.Wickmayer(18,5) 12-56-16-42-0
3653(-0.5)S.Cirstea - A.Riske(20,5) 16-146-33-62-1
3658(+5.5)S.Stosur - C.Wozniacki(19,5) 5-123-62-60-2
3661(+4.5)T.Babos - D.Kasatkina(20,5) 15-174-67-51-2
3662(-1.5)T.Bacsinszky - A.Krunic(21,5) 8-152-66-31-2
3663(+4.5)T.Townsend - A.Anisimova(20,5) 15-133-66-42-1
3684(-0.5)Y.Putintseva - B.Pera(21,5) 10-136-74-60-2
3685(-0.5)Y.Wang - A.Schmiedlova(21,5) 15-116-13-62-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3332(-1.5)Viborg Hk - Nykobing F.(53,5) 22-32

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3328(+1.5)Steaua Bucharest - Tatran Presov(51,5) 26-25
3329(-3.5)Zeleznicar - Vojvodina Novi Sad(48,5) 20-27

AZIJSKE IGREODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3463Japan - Katar 0-11-12-3
3464Maldivi - Hong Kong 0-10-20-3

PANAMERIČKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3479Sad - Peru 1-02-03-0
3480Cile - Kuba 0-11-11-3
3481Brazil - Dominikanska Republika 1-02-03-0
3482Kanada - Kolumbija 1-01-13-1
3484Argentina - Puerto Rico 0-11-13-1
3497Meksiko - Gvatemala 1-02-03-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1878(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines(8,5) 1-2
1879(+1.5)Hanshin - Tokyo Yakult Swallows(7,5) 0-1
1880(-1.5)Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles(8,5) 6-5
1881(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons(8,5) 5-3
1882(+1.5)Yomiuri - Hiroshima Toyo Carp(8,5) 5-10
1885(+1.5)Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters(8,5) 0-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
3091(-1.5)New York Yankees - Chicago White Sox(9,5) 5-4
3092(+1.5)Philadelphia Phillies - Washington Nationals(6,5) 4-5
3093(-1.5)Boston Red Sox - Miami Marlins(9,5) 8-7
3094(+1.5)Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers(9,5) 9-7
3095(-1.5)Cleveland Indians - Minnesota Twins(8,5) 8-1
3096(-1.5)Atlanta Braves - Tampa Bay Rays(8,5) 9-5
3097Chicago Cubs - New York Mets 2-1
3098(+1.5)Texas Rangers - L A Dodgers(10,5) 4-8
3099(-1.5)Houston Astros - Oakland Athletics(8,5) 3-4
3100(-1.5)Kansas City Royals - Detroit Tigers(8,5) 6-2
3101(-1.5)St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates(8,5) 5-2
3102(+1.5)San Diego Padres - Seattle Mariners(8,5) 2-1
3103(+1.5)San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks(7,5) 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2908A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
2909D.Formolo - L.De Plus 0-1
2910E.Nicolau - B.Mollema 1-0
2911G.Bennett - E.Buchmann 0-1
2912I.Izagirre - D.De La Cruz 1-0
2913J.Herrada - N.Roche 1-0
2914L.Meintjes - S.Pardilla 1-0
2915M.Woods - P.Bilbao 1-0
2916N.Quintana - M.A.Lopez 0-1
2917R.Majka - J.Haig 1-0
2918S.Yates - T.Pinot 1-0
2919S.Kruijswijk - F.Aru 1-0
2920T.Gheoghegan Hart - R.Carapaz v-v
2921V.Conti - G.Brambilla 1-0
2922W.Kelderman - R.Uran 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 121319212334
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 624405063
arrow BL Belgija Keno 20/70 5792023242632363739404950525557586970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1226283234
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 613162425
arrow CO Connecticut 6/44 31420333542
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3854556468
arrow DB Multi-Daily B 6/99 92739454872
arrow DC Multi-Daily C 6/99 71418626875
arrow EM Euro Millions 5/50 416324246
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 47101114151617182225364549505556626870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 148911151619212325262740444753616268
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 920223032
arrow FK Finska Keno D 20/70 1251819202528314142434851545556656970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 47111415162130313238424345475154576470
arrow FT Finska Keno T 20/70 28111421252730343740414248535962636469
arrow GO Njemačka Keno 20/70 234510141922232526354042435254616469
arrow HO Hong Kong 6/49 91826303646
arrow IT Italija 6/90 12639437389
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4561218202122242731343845464755566162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 456812161721232526282930323335395658
arrow LM Latvija Keno M 20/62 915172227303136373839424546495052535861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 617213034
arrow NP New York Pick 10 20/80 1591220212230323347485254566366676976
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 36102024273134384648505154585977787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 13567112436374345465157616275777880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1291520
arrow PO Poljska 6/49 1418212930
arrow SB Španjolska Bono 6/49 161824273033
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 320333441
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 319212230
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 56192021222324283537404154555758616771