Srijeda 29.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4202Millwall - Plymouth gosti-0-13-2
4203River Plate - Racing Club domaći-2-03-0
4204New York Red Bull - Houston Dynamo domaći-0-01-0
4205J.Isner - N.Jarry(T) domaći-0-01-0
4206O.Marach M.Pavic - L.Mayer J.Sousa(T) gosti-0-00-1
4207A.Bogdan - Ka Pliskova(T) gosti-0-00-1

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5461Fc Altyn Asyr - Bengaluru Fc domaći500-02-0

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5296Jeonbuk Motors - Suwon Bluewings gosti750-00-3

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3593Rayon Sports Fc - Young Africans Sc domaći201-01-0
3594Usm Alger - Gor Mahia Fc domaći361-02-1
3595Enyimba - Cara Brazzaville domaći900-01-0
3596Williamsville Ac - Djoliba Ac --0-00-0
3597Al Masry - Al Hilal domaći211-02-0
3598Asec Mimosas - As Vita Club domaći142-02-0
3602Raja Casablanca - Aduana Stars domaći34-06-0
3603Rsb Berkane - Uni O Desportiva Do Songo domaći61-02-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1765Deportivo Espanol - Atletico Atlanta gosti610-00-1
1766Barracas Central - Defensores Unidos domaći13-05-1
1767Ca San Miguel - Club Atletico Fenix --0-00-0
1768Club Atletico Acassuso - Talleres De Remedios De Escalada domaći221-03-1
1789Csd Flandria - Comunicaciones domaći610-01-0
1790San Telmo - Almirante Brown gosti90-10-1
1791Uai Urquiza - Ca Colegiales domaći690-01-0
1792All Boys - Sacachispas Fc gosti183-13-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3465Artsakh Fc - Gandzasar Kapan domaći302-12-2
3466Shirak Gyumri Fc - Alashkert --0-00-0
3467Banants - Pyunik Yerevan gosti270-14-2
3468Fc Lori Vanadzor - Ararat domaći880-01-0

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7063Adelaide Comets - Heidelberg United gosti70-20-4
7064Bonnyrigg W. E. - Western Sydney Wanderers Fc gosti120-11-2
7065Melbourne City - Newcastle Jets domaći540-01-0
7066Queensland - Adelaide gosti330-10-1

AZIJSKE IGRENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3604Vijetnam U23 - Juzna Koreja U23 gosti70-21-3
3605Japan U23 - Uae U23 domaći780-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3842Zrinjski Mostar - Fk Zvijezda 09 domaći62-05-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3474Portuguesa Sp - Ca Taboao Da Serra domaći71-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2145Atletico Pr - Vasco Da Gama domaći640-01-0
2146Ceara - Bahia Ba gosti280-10-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3541Coritiba Pr - Fluminense Rj domaći480-02-1
3542Palmeiras Sp - Vitoria Youth domaći550-02-0
3543Corinthians Sp - Internacional Rs domaći31-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3068Vitkovice - Trinec gosti212-13-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3843Admira Praha - Fk Teplice gosti290-30-6
3846Dvur Kralove - Vlasim gosti310-10-2
3847Fk Dobrovice - Bohemians 1905 gosti240-20-3
3854Fk Litomericko - Budejovice gosti310-10-2
3855Lisen - Mfk Karvina gosti290-20-4
3856Polna - Hranice gosti70-12-1
3857Prevysov - Mlada Boleslav gosti51-21-2
3863Radotin - Hradec Kralove domaći41-02-1
3864Sk Benatky Nad Jizerou - Pardubice gosti370-10-2
3865Slavicin - Znojmo gosti142-22-2
3866Sokol Brozany - Chrudim domaći510-01-2
3869Sokol Hostoun - Loko Vltavin gosti220-31-5
3872Usti N Orlici - Viktoria Zizkov gosti290-10-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4813Dukla Prague - Sparta Prague U19 gosti50-20-4
4814Vys Jihlava U19 - Brno U19 domaći361-02-0

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2503River Plate - Racing Club domaći112-03-0
2504Corinthians - Colo Colo domaći171-12-1
2508Cruzeiro - Flamengo gosti700-00-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Tecnico Universitario - Guayaquil City Fc gosti241-13-2
1001Delfin Sc - Universidad Catolica gosti320-11-2
1002Ldu Quito - Independiente Del Valle domaći750-01-0
1003Barcelona Sc - Macara gosti230-11-1
1004El Nacional - Deportivo Cuenca gosti271-13-1
1005Emelec - Aucas domaći142-02-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4984Everton - Rotherham domaći281-03-1
4985Millwall - Plymouth gosti410-13-2
4986Nottingham Forest - Newcastle supergol domaći21-03-1
4987Reading - Watford gosti360-10-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1812Flora Tallinn - Levadia Tallinn domaći361-03-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2214Ilves - Mariehamn domaći490-01-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7111Deportivo Iztapa - Coban Imperial domaći480-02-1
7113Deportivo Sanarate - Deportivo Malacateco domaći311-11-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2936Stjarnan - Valur gosti131-11-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5876Yokohama Marinos - Shimizu S Pulse domaći21-11-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6691Baroka Fc - Highlands Park gosti740-01-1
6692Bidvest Wits - Amazulu domaći32-03-0
6699Free State Stars - Cape Town City Fc gosti50-12-2
6700Golden Arrows - Polokwane City domaći61-11-1
6701Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic domaći371-02-2
6702Supersport United - Chippa United domaći162-12-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6233Kariobangi Sharks - Thika United Fc domaći21-03-0
6234Posta Ranger Fc - Sofapaka Fc gosti720-00-1
6297Tusker Football Club - Chemelil Sugar Fc domaći171-02-0
6298Ulinzi Stars Fc - Nakumatt domaći71-03-0
6351Wazito - Leopards Sc gosti220-12-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3548Envigado - Independiente Santa Fe domaći241-02-2
4835Leones Fc - America De Cali domaći760-02-0
4836Boyaca Chico - Millionarios gosti130-20-2
4837La Equidad - Deportivo Cali domaći371-01-0

LIGA PRVAKA CONCACAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7373Union Deportivo Universitario - Herediano domaći580-01-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7162Paok - Benfica supergol domaći131-31-4
7163Psv Eindhoven - Bate Borisov supergol domaći142-03-0
7164Salzburg - Crvena Zvezda supergol domaći451-02-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6823Benfica - Paok domaći-0-01-0
6826Crvena Zvezda - Salzburg domaći-0-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3607Palanga - Vmfd Zalgiris gosti110-20-5
3608Trakai - Stumbras Kaunas gosti520-02-2

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3568Bss Monor - Nyiregyhaza gosti210-11-1
3569Budaorsi - Balmazujvaros --0-00-0
3570Kazincbaricika Bsc - Dorogi Fc gosti51-21-4
3571Zalaegerszeg - Kaposvar gosti550-01-2
3572Bfc Siofok - Gyor domaći151-02-1
3590Csakvar - Ujbuda --0-00-0
3591Gyirmot - Soroksar gosti230-20-3
3592Vasas - Bekescsaba --0-00-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7254Cafetaleros De Tapachula - Tigres gosti30-10-1
7255Atlas - Cruz Azul domaći331-01-0
7256Fc Juarez - Toluca gosti580-02-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1862Jerv - Aalesund gosti100-30-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1844Holstein Kiel Amateurs - Hansa Luneburg gosti230-12-1
1845Lubeck - St Pauli Am domaći261-03-0
1846Egestorf Langreder - Jeddeloh domaći161-02-1
1847Hannover Am - Ulm Wolfsburg domaći421-01-0
1848Rehden - Vfb Oldenburg gosti740-01-1
1849Vfl Oldenburg - Drochtersen Assel gosti180-21-2
1850Werder Bremen Am - Weiche Flensburg domaći301-01-1
1851Wolfsburg Am - Havelse domaći192-08-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1857Straelen - Sv Rodinghausen --0-00-0
1858Borussia Dortmund Amateurs - Rw Oberhausen domaći202-03-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7566Cultural Santa Rosa - Alfredo Salinas domaći102-03-0
7567Cienciano - Deportivo Hualgayoc domaći251-05-0

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5625Acsm Oltenita - Unirea Slobozia gosti41-22-3
5626Gloria Cermei - Cs Soimii Lipova domaći311-02-1
5627Cs Sporting Liesti - Otelul Galati --0-00-0
5628Cs Tunari - Petrolul Ploiesti gosti30-12-1
5637Bucovina Raudati - Foresta Suceava domaći900-01-0
5638Viitorul Liteni - Stiinta Miroslava gosti20-10-4
5639Ceahlaul Piatra Neamt - Bacau domaći191-31-4
5640Scolar Resita - Acs Energeticianul gosti210-10-2
5909Rapid Bucharest - Fcm Alexandria domaći182-04-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4681Fc Chita - S 2 Novosibirsk domaći33-03-1
4682Zenit Irkutsk - Sakhalin Sakhalinsk gosti900-00-1
4683Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul domaći600-01-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1871New York Red Bull - Houston Dynamo domaći550-01-0
1875Washington Dc United - Philadelphia Union gosti290-10-2
1876Portland Timbers - Toronto Fc domaći640-02-0
1877San Jose Earthquakes - Dallas Burns gosti82-14-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6584Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds domaći41-12-2
6607Rio Grande Valley Fc - San Antonio Fc domaći31-01-3
6608Swope Park Rangers - Tulsa Roughnecks Fc gosti151-12-1
6609Colorado Springs Switchbacks Fc - Real Monarchs Slc domaći870-01-0
6611Seattle Sounders Ii - Saint Louis Fc gosti271-11-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6643Al Jeel - Al Khaleej --0-00-0
6644Al Mujazzal Fc - Al Qaisoma --0-00-0
6645Abha - Dhamk domaći860-01-0
6646Ansar Medina - Al Tai --0-00-0

SINGAPUR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7507Geylang United - Balestier Khalsa --0-00-0
7508Houngang United - Albirex Niigata gosti740-00-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3822Rudar Velenje - Nd Gorica gosti480-00-2

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6365Sc Cham - Bellinzona --0-00-0
6366Juventus Zurich - Wohlen gosti31-32-3
6372Stade Nyonnais - Fc Sion Ii domaći191-02-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6149Amasyaspor - Turk Metal Kirikkale domaći441-03-1
6150Kilis Bld Spor - Diyarbakir Yolspor Sk domaći22-12-2
6151Yeni Aksarayspor - Mut Idmanyurdu Belediye gosti70-12-1
6152Altinova Belediyespor - Cayirovaspor domaći311-03-3
6153Cengelkoy Futbol Yatirimlari As - Cerkezkoy 1911 Spor domaći580-02-0
6154Gaziosmanpasa - Edirnespor domaći660-01-0
6155Kutahyaspor - Odemisspor gosti172-12-2
6156Maltepespor - Beylerbeyi --0-00-0
6157Oguzhanspor - Bigaspor domaći51-12-1
6158Yenicaga Spor - Bartinspor gosti470-00-2
6159Isparta Davraz Spor - Kale Belediyespor gosti130-10-1

AZIJSKE IGRE PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5929(+7.5)Chinese Taipei - Korea Team(150,5) 66-89
5930(+16.5)Japan - Kina(156,5) 74-86

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4376(+5.5)Columbian Dyip - Nlex Road Warriors(223,5) 104-116
4377(+3.5)Phoenix Petroleum - Alaska Aces(198,5) 97-108

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6160(-1.5)Saryarka - Metallurg Nk 0-03-5
6161(-1.5)Neftyanik Almetyevsk - Molot Prikamye Perm 1-02-1
6162(-1.5)Rubin Tyumen - Nomad Astana 2-02-0
6180(-1.5)Lada Togliatti - Izhstal Izhevsk 1-02-0
6182(-1.5)Skalica - Shk Hodonin(6,5) 0-13-3
6183(-1.5)Plzen U20 - Pirati Chomutov U20 1-01-4
6184(-1.5)Cheboksary - Hc Chelny 2-14-2
6185(-1.5)Ipk - Hermes 1-12-3
6195(+1.5)Pelicans - Hv 71 1-11-2
6196(-1.5)Hifk U20 - Jokerit U20(6,5) 3-08-3
6197(-1.5)Dinamo St Petersburg - Hc Yugra 0-01-1
6231(-1.5)Aik - Vita Hasten 1-03-0
6232(+1.5)Servette - Liberec 0-11-1

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2957(-3.5)A.Murray - F.Verdasco(39,5) 19-215-76-21-3
2958(-7.5)B.Coric - R.Carballes Baena(30,5) 19-117-66-23-0
2959(-1.5)C.Norrie - D.Lajovic(39,5) 16-202-66-21-3
2960(+1.5)D.Medvedev - S.Tsitsipas(40,5) 22-166-46-33-1
2961(-4.5)D.Shapovalov - A.Seppi(38,5) 28-276-44-63-2
2962(-2.5)D.Thiem - S.Johnson(40,5) 29-226-76-33-2
2963(-4.5)G.Pella - P.Lorenzi(37,5) 19-77-56-03-0
2964(+4.5)J.Chardy - K.Anderson(38,5) 10-182-64-60-3
2971(-7.5)J.Del Potro - D.Kudla(32,5) 19-106-36-13-0
2972(-4.5)J.Isner - N.Jarry(42,5) 28-276-76-43-2
2973(-4.5)J.Sock - N.Basilashvili(37,5) 17-236-43-61-3
2974(+7.5)L.Sonego - K.Khachanov(31,5) 11-195-73-60-3
2975(-5.5)M.Raonic - G.Simon(38,5) 18-116-36-43-0
2976(-9.5)R.Nadal - V.Pospisil(27,5) 18-96-36-43-0
2977(-4.5)T.Fritz - J.Kubler(38,5) v-v6-33-6v-v
2978(+7.5)U.Humbert - S.Wawrinka(31,5) 20-246-76-41-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1660M.Berrettini A.Seppi - B.Mclachlan Struff J L 14-167-61-62-1
1661M.Daniell W.Koolhof - M.Mirnyi P.Oswald 13-96-37-62-0
1662M.Demoliner S.Gonzalez - H.Nys B.Paire 14-117-57-62-0
1663M.Gonzalez N.Jarry - D.Marrero M.Matkowski 12-76-36-42-0
1664M.Mcdonald Y.Nishioka - M.Basic D.Dzumhur 12-56-36-22-0
1665O.Marach M.Pavic - L.Mayer J.Sousa 17-176-36-71-2
1667P.Gojowczyk P.Raja - N.Mektic J.Melzer 10-136-74-60-2
1668P.Petzschner T.Puetz - J.Eysseric M.Fucsovics 12-36-16-22-0
1669R.Bopanna E.Roger Vasselin - M.Baghdatis M.Zverev 16-134-66-32-1
1670R.Klaasen M.Venus - L.Lacko J.Millman 12-46-26-22-0
1671S.Arends A.Sancic - Rojer J J H.Tecau 7-123-64-60-2
1672S.Bolelli F.Fognini - K.Krawietz M.Marterer 15-136-43-62-1
1673S.Johnson D.Kudla - K.King R.Opelka v-vv-vv-vv-v
1674V.Pospisil F.Verdasco - L.Kubot M.Melo v-vv-vv-vv-v
1676C.Eubanks D.Young - R.Haase M.Middelkoop 14-172-66-41-2
1677C.Norrie D.Schwartzman - D.Lajovic S.Tsitsipas 11-156-34-61-2
1678D.Bracciali M.Cecchinato - M.Bryan J.Sock 2-121-61-60-2
1679D.Inglot F.Skugor - R.Lindstedt R.Ram 13-106-47-62-0
1680D.Sharan A.Sitak - Redlicki Ma E.Zhu 12-86-46-42-0
1681E.King N.Pasha - R.Jebavy A.Molteni 8-124-64-60-2
1682F.Krajinovic V.Troicki - M.Ebden J.Withrow 5-123-62-60-2
1683F.Lopez M.Lopez - P.Kypson D.Thomas 16-124-66-22-1
1684F.Nielsen J.Salisbury - J.Peralta H.Zeballos 6-124-62-60-2
1685Herbert P H N.Mahut - N.Monroe Smith J P 16-156-33-62-1
1686J.Chardy F.Martin - J.Cerretani L.Paes 12-76-36-42-0
1687J.Erlich A.U.H.Qureshi - A.Krajicek T.Sandgren 7-123-64-60-2
1688J.Murray B.Soares - G.Pella A.Ramos Vinolas 12-56-26-32-0
1689J.S.Cabal R.Farah - A.Rublev D.Shapovalov v-vv-vv-vv-v
1690M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - H.Kontinen J.Peers 19-197-56-71-2
1691A.Mannarino J.Vesely - I.Dodig M.Granollers v-vv-vv-vv-v
1693B.Klahn D.Nestor - C.Harrison R.Harrison 6-123-63-60-2
3962R.Albot M.Jaziri - K.Skupski N.Skupski 14-127-67-62-0

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3240M.Klizan - A.Martin v-v6-3v-vv-v
5320G.Moroni - F.Baldi 9-136-73-60-2
5321V.Galovic - L.Giustino 18-164-67-52-1
5322M.Donati - F.Coria v-v7-6v-vv-v

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3169A.Begemann D.Brown - M.Cuevas H.Dellien v-vv-vv-vv-v
5276G.Duran A.Giannessi - T.Brkic A.Pavic 8-133-65-70-2
5287R.Dutra Silva T.Monteiro - A.Martin T.S.Weissborn 13-77-66-12-0
5319S.Gille J.Vliegen - F.Baldi S.Caruso 19-206-34-61-2

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3251J.Menezes - P.Cachin 13-156-25-71-2
3252L.Vanni - T.Gabashvili 5-122-63-60-2
3257R.Ramanathan - E.Couacaud 13-96-37-62-0
3258T.Fabbiano - T.Van Rijthoven 13-87-56-32-0
6354B.Tomic - M.Vilella Martinez 12-36-16-22-0
6356E.Gomez - S.Stakhovsky 10-134-66-70-2
6369J.Ward - N.Kuhn 19-207-66-71-2
6374O.Otte - T.Griekspoor 13-106-47-62-0
6375R.Ojeda Lara - M.Bachinger 4-122-62-60-2
6376R.Ortega Olmedo - K.De Schepper 10-136-74-60-2

CHALLENGER MANACOR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5404A.Artunedo Martinavarro D.Perez Sanz - A.Behar E.Lopez Perez 6-123-63-60-2
5931A.Goransson F.Zeballos - T.Fabbiano L.Vanni 14-212-67-51-2
5932M.Reid S.Stakhovsky - L.D.Martinez G.Oliveira 13-96-37-62-0

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3122(+4.5)A.Bogdan - Ka Pliskova(20,5) 5-122-63-60-2
3123(-5.5)B.Strycova - L.Arruabarrena Vecino(20,5) 12-16-06-12-0
3124(+1.5)C.Giorgi - V.Williams(21,5) 9-134-65-70-2
3129(+5.5)C.Liu - A.Sevastova(19,5) 4-123-61-60-2
3130(-5.5)G.Muguruza - K.Muchova(18,5) 14-156-34-61-2
3131(-2.5)J.Goerges - E.Makarova(21,5) 9-136-73-60-2
3132(-5.5)K.Kanepi - J.Teichmann(19,5) 12-76-46-32-0
3133(+3.5)L.Safarova - A.Barty(21,5) 8-135-73-60-2
3134(-3.5)M.Sakkari - S.Kenin(20,5) 11-166-41-61-2
3135(-4.5)Q.Wang - I.Begu(20,5) 12-46-36-12-0
3136(-6.5)S.Stephens - A.Kalinina(18,5) 17-134-67-52-1
3137(-6.5)S.Williams - C.Witthoeft(18,5) 12-46-26-22-0
3138(+5.5)T.Maria - E.Svitolina(18,5) 5-122-63-60-2
3139(-3.5)V.Azarenka - D.Gavrilova(20,5) 12-36-16-22-0
3140(+5.5)V.King - R.Peterson(20,5) 6-135-71-60-2
3142(+4.5)V.Lapko - E.Mertens(20,5) 2-122-60-60-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1793L.Hradecka E.Makarova - K.Christian R.Peterson 12-56-26-32-0
1794L.Kerkhove L.Marozava - A.Rosolska A.Spears 12-86-46-42-0
1795M.Kato M.Ninomiya - N.Broady D.Collins 7-123-64-60-2
1796N.Dzalamidze J.Ostapenko - Begu I C M.Niculescu 9-133-66-70-2
1797N.Hibino O.Kalashnikova - B.Bencic K.Kozlova 17-166-44-62-1
1798N.Kichenok Rodionova An - M.Linette A.Tomljanovic 3-122-61-60-2
1799O.Savchuk E.Svitolina - V.Kuzmova M.Rybarikova 7-132-65-70-2
1800Q.Wang Y.Wang - A.Barty C.Vandeweghe 3-123-60-60-2
1801R.Atawo A.L.Groenefeld - M.Krajicek P.Parmentier 13-107-66-42-0
1802S.Aoyama Y.Duan - A.Sasnovich G.Voskoboeva 12-46-36-12-0
1803S.Cirstea S.Sorribes Tormo - L.Kichenok L.Siegemund 8-136-72-60-2
1804T.Bacsinszky V.Zvonareva - I.M.Bara A.Cornet 13-141-66-42-1
1805V.Azarenka L.Chan - A.Bogdan Y.Putintseva 16-146-44-62-1
1806V.Diatchenko M.Gasparyan - S.Kenin S.Vickery 13-111-66-22-1
1807V.King K.Srebotnik - N.Stojanovic F.Stollar 13-187-64-61-2
1826A.Riske T.Townsend - Chan H C Z.Yang 8-136-72-60-2
1827A.Sestini Hlavackova B.Strycova - A.Kiick J.Loeb 13-66-17-52-0
1828B.Krejcikova K.Siniakova - K.Bondarenko A.Krunic 13-77-66-12-0
1829C.Dolehide C.Mchale - V.Lepchenko B.Pera 12-36-26-12-0
1830C.Mcnally W.Osuigwe - M.Adamczak D.Krawczyk 9-151-66-31-2
1831D.Gavrilova P.Martic - E.Mertens D.Schuurs 12-173-67-51-2
1832D.Jakupovic I.Khromacheva - A.Medina Garrigues A.Parra Santonja 12-46-46-02-0
1833D.Jurak X.Knoll - Hsieh S W A.Sabalenka 4-121-63-60-2
1837E.Hozumi V.Kudermetova - S.Stosur S.Zhang 10-162-66-41-2
1838J.Brady A.Muhammad - N.Melichar K.Peschke 19-156-76-32-1
1839K.Bertens J.Larsson - K.Kanepi A.Petkovic 12-66-26-42-0
1840K.Flipkens A.Van Uytvanck - T.Babos K.Mladenovic 9-134-65-70-2
1841L.Arruabarrena R.Voracova - G.Dabrowski Y.Xu 10-182-67-61-2
1842X.Han R.Olaru - T.Maria H.Watson 12-66-36-32-0
1843Z.Diyas S.Zheng - B.Mattek Sands L.Safarova 9-133-66-70-2
1852A.Guarachi V.Lapko - N.Gibbs S.Santamaria 8-131-66-11-2
1853A.Klepac M.J.Martinez Sanchez - A.Pavlyuchenkova A.Sevastova 8-133-65-70-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3985(+4.5)Juri Union Leoben - Sg Westwien(54,5) 26-30

AZIJSKE IGRE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4025(-1.5)Sjeverna Koreja - Kazakstan(63,5) 32-30

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3963(+5.5)Randers - Odense(49,5) 20-28
3980(-1.5)Copenhagen Haandbold - Team Esbjerg(52,5) 30-23
3981(-4.5)Midtjylland - Aarhus United(47,5) 32-21
3982(+2.5)Eh Aalborg - Tvis Holstebro(48,5) 19-23
3983(-1.5)Ringkobing - Ajax Copenhagen(47,5) 26-24
3984(+3.5)Skanderborg - Silkeborg(50,5) 23-27

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3986(+5.5)Bourg De Peage - Brest Bretagne Handball(53,5) 19-32
3987Issy Les Moulineaux - Cjf Fleury Les Aubrais(51,5) 26-22
4008(+2.5)Dijon Bourgogne - Besancon(49,5) 21-27
4009(-7.5)Metz Moselle Lorraine - Toulon Saint Cyr(53,5) 28-20
4024(-2.5)Nantes Loire Atlantique Hb - Ogc Nice Cote D Azur(49,5) 22-21

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5850(-6.5)Porto Vitalis - Madeira Sad(54,5) 27-19

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5848(+0.5)Izvidjac - Brest(58,5) 29-33
5849(-7.5)Vardar Skopje - Metalurg Skopje(57,5) 34-28

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5704(-6.5)Kadetten - Suhr Aarau(52,5) 26-24

AZIJSKE IGRE PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5622Indonezija - Juzna Koreja 0-10-20-3
5623Filipini - Kina 0-10-20-3

AZIJSKE IGRE ZA PLASMAN (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5624Hong Kong - Indija 0-10-20-3

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1694(+7.0)Counties Manukau - Taranaki 19-26

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4371(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines(9,5) 7-0
4372(-1.5)Hanshin - Tokyo Yakult Swallows(8,5) 2-4
4373(-1.5)Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles(9,5) 5-4
4374(-1.5)Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons(10,5) 3-7
4375(+1.5)Yomiuri - Hiroshima Toyo Carp(9,5) 4-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
5530(-1.5)Houston Astros - Oakland Athletics(8,5) 5-4
5531(-1.5)Kansas City Royals - Detroit Tigers(8,5) 9-2
5536Chicago Cubs - New York Mets 3-10
5537(-1.5)Boston Red Sox - Miami Marlins(9,5) 14-6
5538(+1.5)Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays(8,5) 10-5
5539(-1.5)New York Yankees - Chicago White Sox(9,5) 1-4
5540(-1.5)Philadelphia Phillies - Washington Nationals(9,5) 8-6
5541(+1.5)Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers(9,5) 12-13
5542(-1.5)Cleveland Indians - Minnesota Twins(9,5) 3-4
5543(-1.5)Atlanta Braves - Tampa Bay Rays(8,5) 5-8
5544(+1.5)Texas Rangers - L A Dodgers(9,5) 1-3
5545(-1.5)St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates(8,5) 0-2
5546(+1.5)San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks(7,5) 1-3

VUELTA A ESPANA ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4666A.Valverde - M.Kwiatkowski 0-1
4667E.Viviani - G.Nizzolo 1-0
4668G.Bennett - E.Buchmann 0-1
4669G.Brambilla - V.Conti 0-1
4670J.Mccarty - F.Felline 1-0
4671M.Trentin - I.Garcia Cortina 0-1
4672N.Bouhanni - P.Sagan 0-1
4673R.Majka - F.Aru 1-0
4674R.Carapaz - D.De La Cruz 0-1
4675R.Uran - I.Izagirre 0-1
4676R.Gibbons - T.Van Asbroeck 1-0
4677S.Consonni - D.Van Poppel 0-1
4678S.Kruijswijk - N.Quintana 0-1
4679T.Gallopin - T.Pinot 1-0
4680W.Kelderman - S.Yates 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 1412141533
arrow AU Austrija 6/45 141624303145
arrow BC British Colombia BC49 6/49 131718253334
arrow BE Belgija 6/45 72224313943
arrow BL Belgija Keno 20/70 458911192026272829373943445056646566
arrow CA Kanada 6/49 7814233540
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1727283133
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 238918
arrow CL Colorado 6/42 2511313841
arrow DA Multi-Daily A 6/99 82252536979
arrow DB Multi-Daily B 6/99 2836718088
arrow DC Multi-Daily C 6/99 314262717379
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 457913161923313334394445464853566769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 48111526313233343638394649525357606467
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 616171927
arrow FK Finska Keno D 20/70 2591012202124253135364156596162636770
arrow FL Florida 6/53 152023363844
arrow FQ Finska Keno V 20/70 26101415212729303940434546555657656769
arrow FR Francuska 5/49 1719314045
arrow FT Finska Keno T 20/70 211131920232733343738444649515758606870
arrow GE Njemačka 6/49 31721222439
arrow GO Njemačka Keno 20/70 520222327283034353942444748505758596365
arrow GR Grčka 6/49 71727284147
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 272831333745
arrow IR Irska 6/47 262735404142
arrow LD Latvija Keno D 20/62 19162022232728293132334144505253565758
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2481519272829313638394041435156575961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3791216222428313234373940434852535961
arrow LU Louisiana 6/40 61219293940
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 81115233138
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 520243435
arrow MI Michigan Classic 6/47 111923273245
arrow MS Missouri 6/44 127102324
arrow NP New York Pick 10 20/80 913192124293036373942444755606267686980
arrow NY New York 6/59 11519505253
arrow OH Ohio Classic 6/49 61415182645
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3818223240
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 25172335374243515253556162636668697173
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 4671417182429343539424549546672747580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1571726
arrow QU Quebec 6/49 7814233540
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 21014282946
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3615214445
arrow SK Slovačka 5/35 1323283335
arrow SL Slovenija 7/39 45922243236
arrow SW Švicarska 6/42 3916223442
arrow TE Texas 6/54 41122233144
arrow TK Tennessee Cash 5/35 613152435
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 192330505154
arrow UW SAD Powerball 5/69 2541535767
arrow VK Viking Lotto 6/48 52325273240
arrow WA Washington 6/49 122223262842
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 424252627
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 13453842
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 35131824252729385254575859626668717476