Petak 31.08.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2788Twente - Roda --2-13-1
2814Chaves - Braga gosti-0-10-1
2815Nk Celje - Domzale --0-00-0
2824Palermo - Cremonese supergol domaći-1-02-2
2825Villarreal - Girona supergol gosti-0-00-1
2826D.Shapovalov - K.Anderson(T) gosti-0-00-1
2827S.Stephens - V.Azarenka(T) domaći-0-02-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5574A Bou Saada - Aso Chlef --0-00-0
5575Asm Oran - Mc Saida --0-00-0
5576Mc El Eulma - Es Mostaganem domaći231-21-2
5577Rc Kouba - Usm Blida domaći151-01-1
5578Rc Relizane - Usm El Harrach domaći700-01-0
5579Us Biskra - Mc Magra domaći43-03-1
5580Usm Annaba - Jsm Bejaia domaći580-02-0
5581Wa Tlemcen - Jsm Skikda domaći182-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6692Argentinos Jrs - Lanus domaći181-02-0
6699San Martin San Juan - Huracan gosti211-21-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6608Instituto Cordoba - Agropecuario Argentino gosti810-00-1
6609Ca Temperley - Club Villa Dalmine gosti620-00-2

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6758Clarence United Fc - Olympia Fc gosti131-11-1
6759Hobart Zebras - Launceston City gosti282-24-4
6760Kingborough Lions - Devonport City Fc gosti120-20-4
6761South Hobart - Northern Rangers domaći412-03-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2979Bw Linz - Floridsdorfer Ac domaći113-05-1
2980Kapfenberg - Wsg Wattens domaći312-02-2
2981Ried - Horn domaći53-03-0
2982Sv Lafnitz - Wacker Innsbruck Ii --0-00-0
2983Vorwarts Steyr - Amstetten domaći121-11-4
2984Wiener Neustadt - Fc Juniors Oo domaći850-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3402Allerheiligen - Uv Vocklamarkt domaći351-01-1
3403Deutschlandsberger Sc - Lendorf gosti301-16-1
3404Sturm Graz Ii - Kalsdorf gosti60-13-2
3405Wac A - Sc Weiz gosti50-11-2
3406Wsc Hertha - Vst Voelkermarkt gosti71-13-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3331Sv Leobendorf - Admira Wacker Ii domaći211-02-1
3332Bruck Leitha - Fc Marchfeld Donauauen domaći52-02-0
3333Mattersburg Ii - Wiener Sportklub gosti31-11-3
3334Neusiedl - St Polten 2 domaći83-04-4
3335Rapid Vienna Ii - Ask Ebreichsdorf domaći261-12-1
3336Fc Mauerwerk - Fc Stadlau domaći101-03-1
3337Traiskirchen Fcm - Parndorf domaći740-02-0
3338Sc Team Wiener Linien - Schwechat domaći201-02-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3339Svg Reichenau - Seekirchen domaći261-01-0
3340Sk Bischofshofen - Grodig domaći51-02-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4308Zulte Waregem - Club Brugge gosti30-32-5

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2137Kfco Beerschot Wilrijk - St Gilloise domaći221-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1791Torpedo Zhodino - Gorodeya gosti550-00-1
1792Fc Vitebsk - Fc Smolevicy domaći241-04-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6762Sport Boys - Nacional Potosi domaći32-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4151Londrina Pr - Atletico Go domaći102-04-1
4152Paysandu Pa - Juventude gosti301-13-3
4153Crb - Sampaio Correa Ma domaći61-02-1
4154Ponte Preta - Vila Nova domaći281-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3021Fc Vereya - Slavia Sofia --0-00-0
3022Cherno More Varna - Fc Vitosha Bistrica domaći31-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3050Sparta Prague - Dukla Prague domaći451-02-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6673Universidad De Chile - Deportes Temuco domaći351-02-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4337Horsens - Vejle --0-00-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6451Nogoom El Mostakbal - Ismaily gosti190-11-1
6454Petrojet - Haras El Hodood --0-00-0
6455El Gounah - El Dakhleya domaći63-23-2
6456Talaea El Gaish - Al Moqawloon Al Arab domaći92-13-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4344Leeds - Middlesbrough --0-00-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7119Rushden - Tamworth gosti121-22-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3445Arsenal U23 - Tottenham U23 domaći31-02-1
3446Brighton U23 - Man City U23 domaći272-05-0
3447Man Utd U23 - Stoke U23 domaći371-01-0
3448Norwich U23 - Wolves U23 gosti151-31-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3472Trans Narva - Parnu Jk Vaprus gosti210-11-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2215Lahti - Vps domaći441-01-1
2216Rops - Honka domaći232-02-1
2217Tps - Kemi Kings domaći72-14-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3489Fc Espoo - Kapa gosti470-00-3
3490Hifk 2 - Musa gosti530-00-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4266Lyon - Nice supergol gosti500-00-1

FRANCUSKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4815Bordeaux - Nice - - - 25.05.
4817Monaco - Lyon - - - 25.05.

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3260Ajaccio Gfco - Red Star Fc 93 domaći361-02-1
3261Auxerre - Brest gosti590-00-2
3262Chateauroux - Nancy domaći361-01-0
3264Le Havre - Orleans domaći222-03-1
3265Niort - Ajaccio domaći680-02-0
3266Paris Fc - Troyes domaći141-02-0
3268Sochaux - As Beziers domaći271-01-0
3269Valenciennes - Clermont Foot gosti300-30-4

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6377Avranches - Tours --0-00-0
6378Cholet - Fc Bourg Peronnas --0-00-0
6379Dunkerque - Villefranche domaći590-01-1
6380Fc Chambly Oise - Rodez Af gosti620-02-1
6381Le Mans - Pau domaći351-02-1
6383Lyon Duchere - Jeanne D Arc domaći92-03-0
6384Marignane - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći101-01-2
6386Sannois Saint Gratien - Boulogne Sur Mer gosti260-10-2

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3329Fc Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi gosti71-11-2
3330Saburtalo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi gosti261-12-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7517Cd Honduras Progreso - Real De Minas gosti670-00-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2198Inter Zapresic - Rudes domaći163-03-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3424Kustosija - Nk Dugopolje domaći23-13-2
3425Medjimurje - Hrvatski Dragovoljac domaći81-13-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3586Bray - Shamrock Rovers gosti370-10-3
3587Cork City - Sligo domaći91-01-2
3588Derry City - Bohemians gosti10-10-2
3589Limerick - Dundalk gosti810-00-1
3590St Patrick S - Waterford domaći540-03-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6661Drogheda - Ucd gosti450-10-3
6662Finn Harps - Galway United Fc domaći171-02-0
6663Wexford Youths - Cobh Ramblers gosti350-21-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2950Keflavik - Fylkir gosti530-01-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2967Hk Kopavogs - Njarovik domaći311-01-0
2968Throttur - Haukar Hafnafjordur gosti670-01-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6881Grotta - Afturelding gosti100-11-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5646Milan - Roma supergol domaći401-02-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1813Palermo - Cremonese supergol domaći261-02-2

ITALIJA SERIE B - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4655Brescia - Cremonese - - - 11.05.
4660Hellas Verona - Palermo - - - 11.05.

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5877V Varen Nagasaki - Shonan Bellmare gosti320-11-3
5878Consadole Sapporo - Vissel Kobe domaći121-03-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6657Al Hussein Irbid - Al Wihdat domaći201-11-2
6658Al Faisaly - That Ras domaći610-01-1

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3290Busan Tc - Gangneung City --0-00-0
3291Incheon Korail - Changwon City gosti80-21-2
3310Mokpo City - Cheonan City gosti800-00-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7934Al Sailiya Sc - Al Khor domaći61-12-1
7935Al Ahli Doha Sc - Al Gharrafa gosti120-10-4

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3327Beijing Konggu - Qingdao Huanghai domaći171-13-2

KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1934Bjelorusija - Poljska gosti440-11-4
1935Irska - Sjeverna Irska domaći43-04-0
1936Slovacka - Norveska gosti110-30-4
1937Wales - Engleska gosti570-00-3
1982Ceska - Slovenija domaći121-02-0
1983Rumunjska - Belgija gosti840-00-1
1984Spanjolska - Finska domaći283-15-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1740Morelia - Queretaro gosti430-11-4
1741Puebla - Monterrey gosti420-12-1
1742Tijuana - Necaxa domaći860-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6838Cf Potros Uaem - Venados --0-00-0
6846Atlante - Dorados De Sinaloa domaći810-01-0
6850Correcaminos Uat - Cd Mineros De Zacatecas domaći750-01-2
6851Cimarrones De Sonora Fc - Tampico Madero Fc domaći32-02-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6861Monarcas Morelia - Queretaro domaći441-01-1
6862Puebla - Monterrey U20 domaći271-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2125Emmen - De Graafschap domaći810-01-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3272Den Bosch - Jong Ajax domaći61-01-1
3273Eindhoven - Almere gosti510-00-2
3274Fc Oss - Cambuur domaći111-01-3
3275Jong Psv Eindhoven - Helmond domaći820-01-1
3276Maastricht - Go Ahead Eagles domaći101-11-2
3277Nec Nijmegen - Dordrecht domaći361-01-0
3278Rkc Waalwijk - Sparta Rotterdam gosti170-10-1
3279Telstar - Jong Utrecht domaći790-02-0
3280Twente - Roda gosti62-13-1
3281Volendam - Jong Az Alkmaar domaći31-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4251Hannover - Borussia Dortmund supergol --0-00-0

NJEMAČKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3741Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen - - - 18.05.
3742Freiburg - Hannover - - - 18.05.

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1886Ingolstadt - Aue domaći191-13-2
1887Paderborn - Bochum gosti450-12-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
29871860 Munich - Energie Cottbus domaći331-02-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6774Brinkumer - Bremer Sv gosti80-40-8
6775Vatan Sport Bremen - Leher Ts --1-11-5
6776Werder Bremen 3 - Bsc Hastedt domaći-0-03-0

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6777Bad Vilbel - Viktoria Griesheim gosti650-01-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6778Nottingen - Linx gosti122-15-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6210Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Niendorfer domaći670-02-1
6211Barmbek Uhlenhorst - Hamburg Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 gosti350-11-3
6212Tus Osdorf 1907 - Viktoria Hamburg domaći600-01-0
6213Condor Hamburg - Tsv Sasel 1925 domaći311-01-2
6214Fc Suderelbe 1949 - Tus Dassendorf 1948 domaći111-24-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6789Neustrelitz - Malchower Sv 90 domaći900-01-0
6790Tennis Borussia Berlin - Greifswalder gosti140-31-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6791Fc International Leipzig - Eilenburg domaći381-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3345Eichstatt - Augsberg Am gosti120-13-2
3346Fc Pipinsried - Bayreuth gosti270-12-2
3395Schweinfurt - Memmingen domaći451-05-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3414Babelsberg - Optik Rathenow domaći401-01-0
3416Viktoria Berlin - Neugersdorf domaći451-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6801Wormatia Worms - Sc Hessen Dreieich domaći740-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6810Sc Verl - Koln Am domaći131-11-1
6811Rw Essen - Bonner domaći640-01-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6820Lubeck Amateurs - Sv Todesfelde domaći202-04-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5563Al Rustaq - Muscat gosti180-22-3
5564Majees - Saham gosti710-00-1
5565Sur - Al Arouba gosti110-10-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4963Deportivo Capiata - Sportivo Luqueno gosti450-12-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8890Utc De Cajamarca - Deportivo San Martin --0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2309Gornik Zabrze - Pogon Szczecin gosti500-01-1
2310Lechia Gdansk - Korona Kielce domaći251-02-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7574Odra Opole - Chrobry Glogow domaći172-03-0
7575Wigry Suwalki - Garbarnia Krakow domaći91-02-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2203Chaves - Braga gosti430-10-1
2204Vitoria Guimaraes - Tondela domaći181-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3028Acs Sepsi - Fc Dunarea Calarasi domaći31-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2816Rostov - Rubin Kazan domaći371-01-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2397Khimki - Rotor Volgograd gosti191-11-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2680Samara Kryliya Sovetov U21 - Anzhi U21 gosti122-12-1
2682Cska Moscow U21 - Ural Ekaterinburg U21 domaći431-02-0
2694Krasnodar U21 - Lokomotiv Moscow U21 domaći182-12-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6668Al Qadisiyah - Al Fateh Sc --0-00-0
6669Al Hilal - Al Fayha Fc domaći770-01-0
6670Al Shabab Ksa - Al Ittihad Ksa domaći790-01-0
6671Al Faisaly Ksa - Al Baten domaći292-02-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4866Lok. Kosice - Odeva Lipany domaći211-02-1
4867Fk Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - Dubnica domaći41-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4808Aluminij - Krsko Posavlje domaći171-01-0
4809Nk Celje - Domzale --0-00-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7896Mladost Lucani - Macva Sabac gosti191-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4170Getafe - Real Valladolid supergol --0-00-0
4171Eibar - Real Sociedad supergol gosti151-12-1
4172Villarreal - Girona supergol gosti540-00-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6462Alcorcon - Mallorca domaći141-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2414Trelleborgs Ff - Norrkoping gosti161-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3985Orebro Syrianska Bk - Fbk Karlstad domaći52-05-0
3986Vanersborgs Fk - Vanersborgs If gosti110-20-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8806Hogaborgs - Hittarps Ik gosti300-21-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3604Servette - Lausanne gosti80-10-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3903Malatya Belediyspor - Konyaspor gosti140-10-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6550Afjet Afyonspor - Boluspor gosti50-10-1
6554Osmanlispor Fk - Genclerbirligi gosti600-00-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4804Al Fujairah Sc - Baniyas domaći201-01-1
4805Emirates Ras Al Khaimah - Al Ain gosti21-21-3
4806Al Ahli Uae - Al Jazeera Uae domaći13-34-5
4807Al Wahda - Al Ittihad Kalba domaći92-16-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3409Vorskla Poltava - Chernomorets Odessa domaći490-02-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3714Sumy - Sc Dnipro 1 gosti35020-4

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6357Aberystwyth - Llanelli gosti180-13-1
6360Caernarfon Town - The New Saints gosti430-10-3

AZIJSKE IGRE FINALNA FAZAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4633(-13.5)Juzna Koreja - Chinese Taipai(169,5) 89-81

AZIJSKE IGRE FINALNA FAZA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4636(+17.5)Chinese Taipei - Japan(155,5) 63-76

AZIJSKE IGRE ZA MJESTAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4373(-20.5)Filipini - Sirija(163,5) 109-55

AZIJSKE IGRE ZA MJESTA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4637(+11.5)Tajland - Kazakstan(140,5) 64-71

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1789(-5.5)Tnt Katropa - Phoenix Petroleum(209,5) 82-112
1790(-11.5)Barangay Ginebra - Columbian Dyip(215,5) 96-84

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1808(-2.5)Washington Mystics - Atlanta Dream(160,5) 76-81
1809(-1.5)Phoenix Mercury - Seattle Storm(174,5) 86-66

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7653(-1.5)Mountfield Hk - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 0-21-2
7655(+1.5)Gks Tychy - Hifk(6,5) 1-13-5
7656(-1.5)Trinec - Djurgardens If(5,5) 0-21-6
7657(-1.5)Karpat - Rouen(6,5) 2-04-0
7659(+1.5)Neman Grodno - Kometa Brno(5,5) 1-04-2
7660(-1.5)Malmo - Tps(5,5) 1-18-4
7661(-1.5)Ehc Munchen - Yunost Minsk(5,5) 2-14-3
7691(-1.5)Eisbaren Berlin - Zug(5,5) 1-13-5
7692(+1.5)Storhamar - Tappara(5,5) 0-12-2
7696(+1.5)Bolzano - Skelleftea(5,5) 2-13-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5340(-1.5)Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk(5,5) 2-05-1
5341(-1.5)Lada Togliatti - Csk Vvs Samara(5,5) 1-22-3
5342(-1.5)Trinec U20 - Vsetin U20(6,5) 0-21-6
5343(+1.5)Gap - Orli Znojmo(5,5) 1-02-4
5383(+1.5)Tambov - Ryazan(5,5) 0-12-2
5390(-1.5)Hk Mogo - Hs Riga(8,5) v-vv-v
5391(-1.5)Mshk Skp Zilina - Ujpest(5,5) 1-13-2
5392(-1.5)Neftyanik Almetyevsk - Toros Neftekamsk(5,5) 0-02-4
5393(+1.5)Kettera - Saipa(5,5) 1-11-5
5404(-1.5)Litomerice - Klatovy(6,5) 2-07-1
5416(-1.5)Slovan Usti Nad Labem - Dresdner Eislowen(6,5) 0-21-2
5586(-1.5)Nitra - Ferencvaros(7,5) 2-04-1
5587(-1.5)Katowice - Lausitzer Fuchse(6,5) 1-15-2
5588(+1.5)Brynas If - Farjestads(5,5) 0-11-5
5592(+1.5)Dvtk Jegesmedvek - Vitkovice(5,5) 1-03-1
5593(+1.5)Ehc Biel - Adler Mannheim(5,5) 2-13-3
5594(-1.5)Rodovre Mighty Bulls - Kristianstads Ik(5,5) 0-02-3
5595(+1.5)Sonderjyske - Herning Blue Fox(5,5) 1-14-1
5596(-1.5)Vasteras Hk - Sodertalje Sk(5,5) 0-02-0
5597(-1.5)Erc Ingolstadt - Augsburger Panthers(5,5) 1-11-3
5598(+1.5)Kolner Haie - Grizzlys Wolfsburg(5,5) 3-14-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1013(-2.5)B.Coric - D.Medvedev(38,5) 19-106-37-53-0
1014(+3.5)D.Shapovalov - K.Anderson(40,5) 23-266-43-62-3
1015(-5.5)D.Thiem - T.Fritz(37,5) 22-193-66-33-1
1016(-6.5)J.Del Potro - F.Verdasco(36,5) 20-147-57-63-0
1017(-3.5)J.Isner - D.Lajovic(41,5) 26-217-66-73-1
1018(-1.5)M.Raonic - S.Wawrinka(42,5) 19-137-66-43-0
1019(+3.5)N.Basilashvili - G.Pella(38,5) 20-196-36-43-1
1020(-7.5)R.Nadal - K.Khachanov(32,5) 26-245-77-53-1

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3453R.Galloway N.Lammons - I.Dodig M.Granollers 10-134-66-70-2
3454R.Klaasen M.Venus - M.Gonzalez N.Jarry 9-133-66-70-2
3455R.Jebavy A.Molteni - M.Berrettini A.Seppi 13-107-66-42-0
3456A.Krajicek T.Sandgren - J.Peralta H.Zeballos 13-106-47-62-0
7838F.Lopez M.Lopez - C.Harrison R.Harrison 11-162-66-41-2
7839Herbert P H N.Mahut - S.Bolelli F.Fognini 13-87-56-32-0
7840L.Mayer J.Sousa - N.Mektic J.Melzer 6-123-63-60-2
7841P.Petzschner T.Puetz - R.Haase M.Middelkoop 10-153-66-31-2
7842R.Albot M.Jaziri - Rojer J J H.Tecau 16-143-67-62-1
7843R.Bopanna E.Roger Vasselin - M.Ebden J.Withrow 12-86-46-42-0

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2517M.Donati - F.Baldi 13-111-66-32-1
2518M.Klizan - V.Galovic 6-136-70-60-2
3576S.Caruso - F.Arguello 13-86-27-62-0
3577C.Garin - J.Londero 12-66-46-22-0

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3570M.Klizan F.Polasek - T.Brkic A.Pavic 13-97-66-32-0
7858F.Baldi S.Caruso - A.Begemann D.Brown 8-124-64-60-2

CHALLENGER MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2957D.Brands - K.De Schepper 3-121-62-60-2
2958T.Fabbiano - M.Bachinger 10-156-32-61-2
3584N.Kuhn - E.Lopez Perez 7-131-66-70-2
3585B.Tomic - N.Gombos 12-76-36-42-0

CHALLENGER MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6367D.Evans G.Granollers - L.Margaroli D.Vega Hernandez 20-124-66-12-1
6368T.Fabbiano L.Vanni - A.Behar E.Lopez Perez 6-123-63-60-2

ITF BAGNATICA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7918V.Grammatikopoulou - J.Paolini 5-122-63-60-2

ITF BELGIJA F10 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4982C.Sinclair - M.Pauwels 13-86-27-62-0
4983M.Geerts - N.Sanchez Izquierdo 12-66-26-42-0

ITF ITALIJA F25TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5056F.Simonsson - S.Reinwein 10-136-74-60-2
5057E.Ruusuvuori - F.Vilardo 12-56-36-22-0

ITF MAĐARSKA F7 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4986G.Borsos - K.Maamoun 14-176-43-61-2
4987M.Valkusz - B.Santanna 13-87-56-32-0

ITF NIZOZEMSKA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5058S.Gerritsen - C.Van Beem 9-136-73-60-2
5059B.Van De Zandschulp - M.Perchicot 3-121-62-60-2
5060N.Razborsek - J.Butsch 12-66-36-32-0

ITF RUMUNJSKA F11 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5061V.Dancu - B.Borza 14-107-57-52-0
5062O.Prihodko - D.Madaras 4-123-61-60-2

ITF SRBIJA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5064G.Srbljak - A.Rogic Hadzalic 14-151-66-42-1
5065M.Podzus - D.Ajdukovic 13-101-66-22-1

ITF ŠPANJOLSKA F25 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5066O.Roca Batalla - R.Brancaccio 9-134-65-70-2
5067J.Barranco Cosano - M.Echazu 12-16-16-02-0

ITF ŠVICARSKA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5068P.Heller - E.Ejupovic 15-96-23-62-1
5069M.Martineau - P.Meis 18-136-76-42-1

ITF TUNIS F29 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5076M.Echargui - N.Rosenzweig 12-66-36-32-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5023B.Mattek Sands J.Murray - A.Anisimova M.Mmoh 13-106-47-62-0
5024B.Mclachlan M.Ninomiya - A.Rosolska N.Mektic 14-206-42-61-2
5026C.Mchale C.Harrison - V.King N.Monroe 20-163-67-52-1
5027E.Svitolina B.Soares - L.Hradecka R.Jebavy 24-227-54-62-1
5028I.Dodig L.Chan - L.Kichenok A.Sitak 19-186-43-62-1
5029K.Christian J.Cerretani - Cabal J S A.Spears 16-217-53-61-2
5038W.Osuigwe F.Tiafoe - N.Melichar O.Marach 6-135-71-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000(+3.5)B.Strycova - E.Mertens(21,5) 9-133-66-70-2
1001(+1.5)E.Makarova - A.Sevastova(21,5) 9-166-41-61-2
1002(-2.5)K.Kanepi - R.Peterson(21,5) 13-96-37-62-0
1003(+5.5)K.Muchova - A.Barty(19,5) 7-123-64-60-2
1004(+4.5)Q.Wang - E.Svitolina(20,5) 8-124-64-60-2
1005(+4.5)S.Kenin - Ka Pliskova(20,5) 10-134-66-70-2
1011(-2.5)S.Stephens - V.Azarenka(21,5) 12-76-36-42-0
1012(-3.5)S.Williams - V.Williams(21,5) 12-36-16-22-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3476N.Gibbs S.Santamaria - T.Babos K.Mladenovic 2-120-62-60-2
3477N.Stojanovic F.Stollar - Hsieh S W A.Sabalenka 10-134-66-70-2
3478B.Krejcikova K.Siniakova - B.Mattek Sands L.Safarova 12-76-46-32-0
3479K.Bertens J.Larsson - N.Hibino O.Kalashnikova 10-136-74-60-2
6366L.Kichenok L.Siegemund - Begu I C M.Niculescu 15-113-66-32-1
7844C.Dolehide C.Mchale - Chan H C Z.Yang 18-155-76-22-1
7845D.Jakupovic I.Khromacheva - J.Brady A.Muhammad 13-97-56-42-0
7846M.Linette A.Tomljanovic - L.Kerkhove L.Marozava 18-116-76-32-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8777(-1.5)Bregenz - Aon Fivers(55,5) 28-28

AZIJSKE IGRERUKOMET

Br. Susret Kraj
8796(-2.5)Juzna Koreja - Japan(53,5) 24-23
8797(-4.5)Katar - Bahrein(50,5) 25-25

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8770(-4.5)Aab Handbold - Sonderjyske(52,5) 29-24
8771(-5.5)Bjerringbro Silkeborg - Nordsjaelland(55,5) 25-25
8772(+1.5)Lemvig - Kif Kolding(53,5) 31-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1312(+3.5)Aarhus United - Viborg Hk(49,5) 26-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1296(-1.5)Gyongyosi - Komloi(48,5) 32-22

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1288(-4.5)Asv Hamm - Grosswallstadt(52,5) 30-26
1289(-4.5)Balingen Weilstetten - Hamburg(52,5) 32-29
1290(+1.5)Hc Rhein Vikings - Coburg(51,5) 25-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8790(+8.5)Opole - Kielce(61,5) 26-36

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3591Topolcany - Skp Bratislava 26-17
3592Tj Slovan Modra - Hkm Slovan Duslo Sala 23-32

AZIJSKE IGREODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6974Tajvan - Katar 1-02-03-1

AZIJSKE IGRE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7057Indonezija - Filipini 1-01-13-1
7063Juzna Koreja - Japan 1-01-13-1
7064Vijetnam - Kazakstan 0-11-11-3

AZIJSKE IGRE ZA PLASMAN (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3244Tajland - Juzna Koreja 1-02-03-1

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7193(+6.0)Bristol Shoguns - Bath 17-10

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
3874(-3.0)Bourg En Bresse - Provence Rugby 18-16
3875(-2.0)Rc Massy - Bayonne 12-21
3876(-4.0)Rugby Club Vannes - Uson Nevers 24-13
3887(-5.0)Soyaux Angouleme - Montauban 29-23
3888(-7.0)Stade Aurillacois - Us Carcassonne 19-16
3889(-4.0)Colomiers Rugby - Us Oyonnax 18-19

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1007(-4.0)Novi Zeland - Canberra Raiders(42,5) 20-16
1008(+2.0)Melbourne Storm - Penrith Panthers(36,5) 16-22
1009(+4.0)Newcastle Knights - St. George Illawarra(40,5) 14-24

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
8734(-10.0)Huddersfield Giants - Wakefield Wildcats 16-42
8735(-6.0)St Helens - Wigan Warriors 10-30

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1696(+10.0)Bay Of Plenty - Canterbury(54,5) 19-31
1697(-4.0)Manawatu - Otago(54,5) 17-50

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7211(+6.0)Cardiff Blues - Leinster 32-33
7212(-6.0)Neath Swansea Ospreys - Edinburgh 17-13
7214(-14.0)Zebre - Southern Kings 32-16

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2916(+1.5)Chunichi Dragons - Yomiuri(7,5) 3-5
2917(-1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(7,5) v-v
2918(+1.5)Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions(8,5) 0-1
2919(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks(7,5) 1-7
2920(+1.5)Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp(10,5) 5-6
2921(+1.5)Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters(7,5) 2-7
6855(+1.5)Chunichi Dragons - Yomiuri(6,5) 5-5
6856(+1.5)Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions(8,5) 10-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
3645(-1.5)New York Yankees - Detroit Tigers(8,5) 7-5
3646(+1.5)Philadelphia Phillies - Chicago Cubs(8,5) 2-1
3647(-1.5)Washington Nationals - Milwaukee Brewers(8,5) 1-4
3648(-1.5)Cleveland Indians - Tampa Bay Rays(7,5) 3-0
3649(+1.5)Miami Marlins - Toronto Blue Jays(8,5) 5-6
3650(-1.5)Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates(8,5) 2-3
3651(-1.5)Texas Rangers - Minnesota Twins(11,5) 7-10
3652(+1.5)Chicago White Sox - Boston Red Sox(8,5) 6-1
3653(-1.5)Houston Astros - L A Angels(8,5) 0-3
3654(-1.5)Kansas City Royals - Baltimore Orioles(8,5) 9-2
3655(-1.5)St Louis Cardinals - Cincinnati Reds(8,5) 12-5
3656(-1.5)Oakland Athletics - Seattle Mariners(7,5) 7-5
3657(-1.5)L A Dodgers - Arizona Diamondbacks(7,5) 3-2
3658(+1.5)San Diego Padres - Colorado Rockies(8,5) 7-0
3659(+1.5)San Francisco Giants - New York Mets(7,5) 7-0

KANADA CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8955(-15.5) Ottawa Redblacks - Montreal Alouettes 11-21

VN ITALIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
7816M.Verstappen - D.Ricciardo 02.09.
7817L.Stroll - S.Sirotkin 02.09.
7818P.Gasly - B.Hartley 02.09.
7819S.Perez - E.Ocon 02.09.
7820F.Alonso - S.Vandoorne 02.09.
7821N.Hulkenberg - C.Sainz 02.09.
7822L.Hamilton - S.Vettel 02.09.
7823R.Grosjean - K.Magnussen 02.09.
7824M.Ericsson - C.Leclerc 02.09.
7825V.Bottas - K.Raikkonen 02.09.

VN ITALIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2708F.Alonso - F.Alonso 02.09.
2709V.Bottas - V.Bottas 02.09.
2710M.Ericsson - M.Ericsson 02.09.
2711P.Gasly - P.Gasly 02.09.
2712R.Grosjean - R.Grosjean 02.09.
2713L.Hamilton - L.Hamilton 02.09.
2714B.Hartley - B.Hartley 02.09.
2715N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 02.09.
2718C.Leclerc - C.Leclerc 02.09.
2719K.Magnussen - K.Magnussen 02.09.
2804E.Ocon - E.Ocon 02.09.
2805S.Perez - S.Perez 02.09.
2806K.Raikkonen - K.Raikkonen 02.09.
2807D.Ricciardo - D.Ricciardo 02.09.
2808C.Sainz - C.Sainz 02.09.
2809S.Sirotkin - S.Sirotkin 02.09.
2810L.Stroll - L.Stroll 02.09.
2811S.Vandoorne - S.Vandoorne 02.09.
2812M.Verstappen - M.Verstappen 02.09.
2813S.Vettel - S.Vettel 02.09.

VN ITALIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1874F.Alonso - S.Vandoorne 02.09.
1875V.Bottas - K.Raikkonen 02.09.
1876M.Ericsson - B.Hartley 02.09.
1877R.Grosjean - K.Magnussen 02.09.
1878C.Leclerc - P.Gasly 02.09.
1879S.Perez - E.Ocon 02.09.
1880L.Stroll - S.Sirotkin 02.09.
1881S.Vettel - L.Hamilton 02.09.

VUELTA A ESPANA ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3134A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
3135D.Formolo - R.Carapaz 1-0
3136E.Viviani - G.Nizzolo 1-0
3137E.Mas Nicolau - J.Haig 0-1
3138G.Bennet - S.Kruijswijk 0-1
3139G.Brambilla - V.Conti 1-0
3140M.Trentin - I.Garcia Cortina 1-0
3141N.Quintana - F.Aru 0-1
3142P.Sagan - N.Bouhanni 1-0
3143R.Gibbons - T.Van Asbroeck 1-0
3144S.Yates - E.Buchmann 0-1
3158S.Consonni - D.Van Poppel 1-0
3161T.Pinot - I.Izagirre 0-1
3162W.Kelderman - T.Gallopin 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 23569121617212833343640434648596365
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 617222941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1822232729
arrow CO Connecticut 6/44 22022333841
arrow DA Multi-Daily A 6/99 141921242941
arrow DB Multi-Daily B 6/99 94451536376
arrow DC Multi-Daily C 6/99 273437476773
arrow EM Euro Millions 5/50 430313842
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4561925273435384041424345475354576370
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 49131516202329313741434647505154596167
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1381620
arrow FK Finska Keno D 20/70 2391415192021222531373842505259606467
arrow FQ Finska Keno V 20/70 6781015162024253034353638424449575862
arrow FT Finska Keno T 20/70 1231416182425273032344041475162646870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 47151619202326323637383947495053545668
arrow LD Latvija Keno D 20/62 110121620262731343640424349535455565759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 15151622262930313334444547505355565861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 911121315162127293435364145464754565758
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 39131929
arrow NP New York Pick 10 20/80 1418212332363840444548515859606265677679
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 910202122404548515556576166686970767780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3691323262935424551525459606263646567
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 812142126
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21119254144
arrow TK Tennessee Cash 5/35 13142831
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 718293245
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1682325
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 710131417202629343844465153546366676973