Subota 01.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7509Chelsea - Bournemouth supergol domaći-0-02-0
7510Nimes Olympique - Paris St Germain supergol gosti-0-22-4
7511D.Schwartzman - K.Nishikori(T) gosti-0-00-1
7512D.Cibulkova - A.Kerber(T) domaći-0-01-0
7513Montpellier - Hbc Nantes(R) --0-01-1
7514Stuttgart - Bayern Munich supergol gosti-0-10-3
7515Parma - Juventus supergol --1-11-2
7516Nk Osijek - Lokomotiva Zagreb domaći-1-02-1

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3069Partizan Tirana - Kastrioti Kruje domaći131-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3098Ain M Lila - Js Kabylie --0-00-0
3099Belouizdad - Drb Tadjenant gosti670-02-1
3100Paradou Ac - Ol. Medea domaći251-03-0
3101Js Saoura - Usm Alger domaći243-03-0
6656Mo Bejaia - Ca Constantine domaći111-01-0
6682Usm Bel Abbes - Mc Oran domaći182-03-1
6690Bordj Bou Arreridj - Na Hussein Dey --0-00-0
6691Mc Alger - Es Setif gosti510-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6700Defensa Y Justicia - Belgrano gosti60-11-1
6701Banfield - Atletico Patronato Parana domaći301-01-0
6702Talleres - Godoy Cruz domaći820-01-0
6711San Lorenzo - River Plate gosti410-11-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6610Sarmiento - Atletico De Rafaela gosti750-01-1
6611Ca Brown De Adrogue - Olimpo Bahia Blanco domaći132-03-0
6643Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown domaći122-02-0
6644Chacarita Juniors - Platense gosti70-10-2
6645Cd Santamarina Tandil - Arsenal Sarandi --0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6747Almirante Brown - All Boys domaći251-02-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3103Central Cordoba De Rosario - Deportivo Laferrere gosti230-10-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1585Sydney United - Leichhardt Tigers domaći431-01-1

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1587Broadmeadow Magic Fc - Maitland Fc gosti280-10-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1640Olympic Fc - Western Pride gosti370-12-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1689Bentleigh Greens - Fc Bulleen Lions domaći23-06-2
1690Green Gully Cavaliers - Kingston City Fc gosti280-11-3
1789Heidelberg United - Avondale Fc domaći201-12-3
1790Melbourne Knights - Dandenong Thunder domaći181-01-2
1791Northcote City - Oakleigh Cannons domaći510-02-1
1792Pascoe Vale - Hume City gosti390-11-1
1793South Melbourne - Port Melbourne Sharks gosti110-10-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1575Perth Sc - Perth Glory Youth domaći131-12-2
1576Cockburn City - Bayswater City domaći82-13-3

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2083Altach - St Polten gosti450-11-2
2084Austria Vienna - Mattersburg gosti330-12-1
2085Wacker Innsbruck - Hartberg gosti91-12-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2985Austria Lustenau - Fc Liefering domaći321-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3407Tus Bad Gleichenberg - Union Gurten domaći152-03-1
3408Grazer Ak - Gleisdorf 1919 gosti32-22-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3341Worgl - Altach Ii gosti360-10-4
3342Dornbirn - Wals Grunau domaći91-02-0
3343Hohenems - Pinzgau Saalfelden -vv-vv-v
3344Kufstein - St Johann gosti110-21-3

AZIJSKE IGRENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6969Vijetnam U23 - Uae U23 gosti191-11-1
6970Juzna Koreja U23 - Japan U23 --0-00-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4309Eupen - Standard Liege gosti90-12-1
4310Lokeren - Waasland domaći850-01-0
4311St Truiden - Oostende domaći750-01-0
4312Charleroi - Royal Excel Mouscron domaći302-03-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2138Oud Heverlee - Westerlo gosti420-11-3
2139Roeselare - Lommel gosti21-22-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1794Fc Dnepr Mogilev - Luch Minsk --0-00-0
1797Isloch - Fc Gomel gosti310-10-1
1798Dinamo Brest - Fc Minsk gosti91-12-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2763Slavia Mozyr - Smorgon domaći241-06-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6763Aurora - The Strongest gosti210-21-2
6764Bolivar - Wilstermann domaći181-02-1
6765Royal Pari Sion - Guabira domaći690-02-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2661Fk Krupa - Zrinjski Mostar domaći241-11-2
2680Fk Mladost Doboj Kakanj - Sloboda Tuzla domaći301-01-0
2681Fk Tuzla City - Fk Zvijezda 09 domaći172-03-1
2682Radnik Bijeljina - Gosk Gabela domaći740-01-0
2683Nk Celik Zenica - Fk Sarajevo --0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3243Noroeste - Rio Claro --0-00-0
7504Ca Taboao Da Serra - Gremio Osasco Audax Sp gosti40-22-3
7506Ec Taubate - Sao Bernardo domaći790-01-0
7507Nacional Ac - Portuguesa Sp gosti60-10-2
7508Red Bull Brasil - Xv De Piracicaba gosti560-00-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2147Gremio - Botafogo domaći122-04-0
2149Vitoria Ba - America Mineiro domaći570-01-0
2150Vasco Da Gama - Santos gosti50-10-3
2151Corinthians - Atletico Mg domaći201-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4159Avai - Figueirense gosti20-10-1
4160Goias - Fortaleza domaći282-03-1
4161Boa - Csa Al domaći530-03-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2982Bragantino Sp - Operario Pr --0-00-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6913Botafogo - Ca Juventus Sp domaći41-12-1
6914Capivariano Sp - Ec Agua Santa gosti340-11-1
6915Corinthians Sp - Atletica Internacional De Limeira domaći890-01-0
6916Desportivo Brasil U20 - Sao Caetano Sp --0-00-0
6917Ituano Fc - Guarani Sp domaći371-01-0
6918Marilia Sp - Xv De Novembro gosti190-20-3
6919Palmeiras Sp - Matonense Sp -vv-vv-v
6920Sao Paulo Fc - Ferroviaria Sp domaći151-04-0
6921Uniao Barbarense - Portuguesa Desportos Sp domaći211-12-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3023Fk Septemvri Sofia - Veliko Tarnovo gosti250-10-2
3024Botev Plovdiv - Cska Sofia --0-00-0
3025Levski Sofia - Beroe Stara Zagora domaći510-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3061Slovan Liberec - Banik Ostrava --0-00-0
3062Mlada Boleslav - Fk Teplice domaći500-01-1
3063Sfc Opava - Jablonec domaći251-02-0
3064Zlin - Pribram domaći183-03-0
3065Slavia Prague - Viktoria Plzen domaći32-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3070Banik Sokolov - Viktoria Zizkov domaći510-01-0
3071Pardubice - Budejovice domaći520-02-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6769Fc Pisek - Karlovy Vary gosti570-02-1
6770Vysehrad - Tj Slovan Velvary domaći540-03-0
6771Fk Litomericko - Kraluv Dvur gosti620-00-1
6772Usti N Orlici - Sk Viktorie Jirny gosti221-12-1
6773Zivanice - Benesov --0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6674Municipal Iquique - O Higgins domaći23-03-1
6675San Luis De Quillota - Audax Italiano --0-00-0
6676Union Espanola - Universidad Catolica gosti310-11-1
6677Universidad De Concepcion - Union La Calera domaći500-02-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6979Santiago Morning - Santiago Wanderers gosti600-00-1
6980Deportes Copiapo - San Marcos De Arica domaći321-02-0
6981Coquimbo Unido - Deportes Magallanes domaći520-01-0
6982Puerto Montt - Barnechea domaći490-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6733Ael Limassol - Doxa Katokopias domaći201-02-0
6735Paphos Fc - Anorthosis Famagusta gosti210-11-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2800Buducnost Podgorica - Ofk Petrovac domaći41-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4338Sonderjyske - Hobro domaći241-01-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2856Lyngby - Viborg gosti450-10-5

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7157Hik Hellerup - Slagelse domaći211-03-3
7158Skovshoved - Vanlose gosti210-11-1
7159Vejgaard Bk - Tarup Paarup domaći151-11-2
7160Aarhus Fremad - Kolding domaći201-01-1
7161Bk Marienlyst - Avarta gosti380-11-4
7181Dalum - Brabrand gosti80-10-1
7182Jammerbugt Fc - Skive domaći241-02-0
7183Middelfart - Bronshoj domaći82-03-1
7184Odder - Sydvest domaći161-01-1
7185B93 Kopenhagen - Ab Copenhagen domaći141-11-4

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6457Enppi - El Zamalek gosti360-21-4

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2600Universidad Catolica - El Nacional gosti200-21-2
2601Aucas - Delfin Sc domaći91-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4182Leicester - Liverpool supergol gosti100-21-2
4239Brighton - Fulham gosti430-12-2
4240Chelsea - Bournemouth supergol domaći720-02-0
4241Crystal Palace - Southampton gosti470-00-2
4242Everton - Huddersfield supergol gosti341-11-1
4243West Ham - Wolves gosti900-00-1
4244Manchester City - Newcastle supergol domaći81-12-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4345Birmingham - Qpr --0-00-0
4346Brentford - Nottingham Forest domaći451-02-1
4347Hull - Derby gosti230-11-2
4348Preston - Bolton domaći112-22-2
4349Reading - Sheffield Wednesday gosti120-11-2
4350Sheffield United - Aston Villa domaći63-04-1
4351West Brom - Stoke domaći161-02-1
4352Wigan - Rotherham domaći730-01-0
4353Millwall - Swansea domaći620-01-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4356Accrington Stanley - Scunthorpe gosti800-01-1
4595Barnsley - Gillingham domaći132-02-1
4597Burton Albion - Afc Wimbledon domaći341-03-0
4598Coventry - Rochdale gosti470-00-1
4599Fleetwood - Bradford domaći121-12-1
4600Peterborough - Doncaster gosti400-11-1
4601Portsmouth - Plymouth domaći221-03-0
4602Shrewsbury - Bristol Rovers gosti530-01-1
4603Southend - Charlton gosti570-01-2
4604Sunderland - Oxford United gosti160-11-1
4605Walsall - Blackpool --0-00-0
4609Wycombe - Luton domaći151-01-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4610Bury - Morecambe domaći292-13-2
4611Cheltenham - Colchester gosti120-21-3
4613Crewe - Macclesfield domaći172-03-0
4614Exeter - Lincoln City gosti430-20-3
4625Grimsby - Yeovil gosti780-00-1
4656Mansfield - Carlisle domaći550-01-0
4657Northampton - Tranmere gosti510-01-1
4658Notts County - Forest Green gosti290-11-3
4662Oldham - Crawley Town domaći81-12-1
4904Port Vale - Newport County gosti181-11-2
4905Stevenage - Cambridge United gosti170-10-1
4906Swindon - Milton Keynes Dons gosti40-11-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6895Bamber Bridge - Witton Albion domaći16H2-02-0
6896Basford United - Farsley Celtic domaći21-34-3
6898Gainsborough - Lancaster domaći242-03-1
6899Hyde United - Scarborough Athletic gosti100-22-3
6900Marine - Grantham gosti210-10-2
6901Mickleover Sports - Buxton gosti520-01-3
6902North Ferriby - Warrington gosti140-30-5
6903South Shields - Nantwich Town domaći550-04-0
6904Stafford Rangers - Stalybridge domaći660-02-0
6905Whitby Town - Hednesford gosti290-11-2
6906Workington - Matlock Town domaći51-03-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3037Barrow - Solihull Moors gosti850-01-2
3039Boreham Wood - Braintree Town domaći351-01-1
3040Chesterfield - Leyton Orient gosti780-00-1
3041Dagenham Redbridge - Salford --0-00-0
3042Dover Athletic - Barnet gosti40-21-2
3043Ebbsfleet United - Fylde gosti500-01-3
3044Gateshead - Maidstone United domaći880-01-0
3045Harrogate Town - Eastleigh domaći261-04-0
3046Havant Waterlooville - Hartlepool gosti240-11-2
3047Maidenhead United - Bromley domaći341-02-2
3048Sutton United - Halifax domaći560-01-1
3049Wrexham - Aldershot domaći620-02-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7769Chelmsford City - Slough Town gosti690-00-1
7770Chippenham - Concord Rangers gosti340-14-1
7784Dulwich Hamlet - Hampton Richmond gosti310-10-2
7785East Thurrock - Bath City domaći880-01-0
7786Hungerford Town - Gloucester gosti230-11-2
7790St Albans - Dartford domaći480-02-0
7791Torquay - Hemel Hampstead Town domaći770-02-0
7793Wealdstone - Truro City domaći171-03-0
7801Welling - Oxford City gosti101-13-2
7802Weston Super Mare - Eastbourne Borough gosti750-00-1
7809Woking - Billericay Town gosti121-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7654Blyth Spartans - Altrincham domaći251-12-1
7693Boston Utd - Kidderminster gosti140-20-2
7694Brackley Town - Chorley domaći342-02-2
7695Curzon Ashton - Nuneaton gosti80-10-1
7697Darlington - Alfreton Town gosti20-10-1
7698Guiseley - Chester domaći880-01-1
7699Hereford - York gosti250-11-1
7704Southport - Spennymoor domaći171-01-1
7705Stockport - Leamington domaći261-13-1
7706Telford - Ashton United gosti380-12-1

ENGLESKA PREMIER LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3799Bournemouth - Newcastle - - - 12.05.
3800Brighton - Watford - - - 12.05.
3801Cardiff - Huddersfield - - - 12.05.
3802Everton - West Ham - - - 12.05.
3803Fulham - Burnley - - - 12.05.
3804Manchester City - Liverpool - - - 12.05.
3805Southampton - Crystal Palace - - - 12.05.
3807Wolves - Leicester - - - 12.05.

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7120Alvechurch - Needham Market Fc domaći232-03-0
7141Barwell - Royston Town domaći361-01-2
7148Bedworth United - Lowestoft Town domaći171-01-1
7149Halesowen - St Neots Town gosti570-01-1
7151Hitchin - Banbury United gosti550-00-1
7152Kings Lynn - Stourbridge gosti440-10-1
7153Leiston - Redditch gosti43-14-3
7154Rushall Olympic - Biggleswade Town domaći22-12-2
7155St Ives Town - Coalville Town gosti670-00-1
7156Stratford Town Fc - Kettering gosti161-21-3
7187Beaconsfield Sycob Fc - Tiverton gosti280-10-2
7199Chesham United - Wimbourne gosti520-01-1
7200Dorchester - Hartley Wintney gosti22-12-1
7201Farnborough - Weymouth gosti61-34-3
7202Frome Town - Kings Langley domaći900-01-0
7203Gosport Borough - Metropolitan Police gosti94-26-3
7204Harrow Borough - Salisbury gosti730-01-1
7205Poole Town - Staines gosti610-00-2
7221Swindon Supermarine - Hendon gosti70-10-1
7222Taunton Town - Basingstoke --0-00-0
7232Walton Casuals - Merthyr Town gosti40-11-3

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3449Newcastle U23 - Reading U23 domaći72-42-4
3450Fulham U23 - Southampton U23 gosti520-01-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3473Fc Kuressaare - Viljandi Tulevik gosti430-11-4
3474Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka domaći62-02-1
3475Levadia Tallinn - Tallinna Kalev domaći123-13-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2175Hb Torshavn - Ab Argir domaći112-03-0
2176Nsi Runavik - B36 Torshavn gosti450-11-2
2182Tb Fc Suduroy Royn - Eb Streymur domaći101-12-1
2198Skala - 07 Vestur Sorvagur domaći153-05-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2243Seinajoen Jk - Kups domaći291-01-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6890Jaro - Kpv domaći331-03-0
6891Ac Kajaani - Kooteepee gosti91-13-1
6892Ac Oulu - Hifk domaći242-02-1
6893Klubi 04 - Jyvaskyla Jk gosti420-12-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3571Gnistan - Japs gosti51-22-2
3572Jippo - Miki Mikkeli domaći92-03-0
3573Mypa - Nurmijarven Jalkapalloseura domaći322-02-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3578Tampere - Tp 47 gosti760-00-2
3579Vifk - Tpv domaći331-02-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3491Honka 2 - Kiffen domaći111-02-1
3492Jazz - Salpa gosti160-22-3
3493Kaapo - Grifk domaći252-02-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4267Nimes Olympique - Paris St Germain supergol gosti360-22-4
4268Angers Sco - Lille supergol domaći600-01-0
4269Dijon - Caen gosti210-10-2
4270Guingamp - Toulouse gosti21-21-2
4303Reims - Montpellier gosti770-00-1
4304Strasbourg - Nantes supergol domaći211-22-3

FRANCUSKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4816Lille - Montpellier - - - 25.05.
4818Nimes - Amiens - - - 25.05.
4819Reims - Strasbourg - - - 25.05.
4820Rennes - Nantes - - - 25.05.

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3270Metz - Lens domaći480-02-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6389Stade Lavallois - Concarneau domaći860-02-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2929Panathinaikos - Lamia domaći151-13-1
2930Asteras Tripolis - Aek Athens gosti330-10-1
2931Atromitos Athens - Xanthi --0-00-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7518Lobos Upnfm - Juticalpa Fc domaći161-04-1

HONG KONG PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2918Yuen Long Fc - Wofoo Tai Po domaći82-14-4

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Slaven Belupo - Hajduk Split domaći171-11-1
2200Nk Osijek - Lokomotiva Zagreb domaći71-02-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2984Solin - Hnk Hajduk Ii domaći660-01-0
2987Gnk Dinamo Zagreb Ii - Bijelo Brdo gosti20-13-1
3021Nk Zadar - Sibenik gosti20-10-2
3022Nk Varazdin - Lucko domaći600-01-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6664Longford - Cabinteely Fc domaći342-04-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2969Magni - Ia Akranes gosti91-22-3

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5647Bologna - Inter supergol gosti660-00-3
5743Parma - Juventus supergol gosti21-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1814Carpi - Cittadella supergol gosti800-00-1
1815Cosenza - Verona supergol -vv-vv-v
1816Padova - Venezia supergol domaći401-01-0
1817Spezia - Brescia supergol gosti12-23-2

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2913Siracusa - Reggina gosti190-13-3

ITALIJA SERIE B - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4659Cittadella - Perugia - - - 11.05.
4663Padova - Cosenza - - - 11.05.
4664Pescara - Carpi - - - 11.05.
4665Spezia - Venezia - - - 11.05.

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4973Hap Raanana - Kiryat Shmona domaći131-12-1
4974Maccabi Haifa - Ashdod domaći530-02-0
4975Maccabi Netanya - Bnei Sakhnin domaći321-11-1
4976Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa domaći870-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5879Yokohama Marinos - Kashiwa Reysol domaći301-03-1
5984Gamba Osaka - Kawasaki Frontale domaći71-02-0
5987Jubilo Iwata - Nagoya Grampus gosti120-11-6
5988Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers gosti152-13-1
5991Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka domaći121-11-2
5992Vegalta Sendai - Shimizu S Pulse domaći241-02-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1964Avispa Fukuoka - Oita Trinita domaći900-01-0
1965Fc Gifu - Omiya Ardija gosti880-00-1
1966Kamatamare Sanuki - Tokushima Vortis gosti160-20-4
1968Kofu - Machida Zelvia gosti170-20-2
1969Mito Hollyhock - Matsumoto Yamaga domaći231-01-1
1970Yokohama Fc - Kyoto Ps domaći141-03-1
1972Ehime Fc - Albirex Niigata --0-00-0
1973Kanazawa - Tokyo Verdy gosti660-00-1
1974Montedio Yamagata - Roasso Kumamoto domaći91-02-1
1976Renofa Yamaguchi - Jef United gosti450-10-4
1977Tochigi Sc - Fagiano Okayama gosti20-10-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3109Azul Claro Numazu - Giravanz Kitakyushu domaći680-01-0
3110Blaublitz Akita - Grulla Morioka gosti180-12-1
3111Fukushima United - Cerezo Osaka U23 domaći301-01-0
3112Gainare Tottori - Sc Sagamihara domaći223-07-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6659Al Sareeh - Al Salt --0-00-0
6660Al Ahli Jordan - Al Aqaba gosti60-30-4

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2923Sangju Sangmu Fc - Jeonnam Dragons gosti370-11-2
2924Gangwon - Seoul --0-00-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4908Fc Anyang - Ansan Police Fc domaći421-03-0
4909Gwangju Fc - Busan I Park domaći252-03-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6882Ajax Cape Town - Stellenbosch Fc domaći730-01-0
6883Maccabi Fc Rsa - Cape Umoya United Fc --0-00-0
6884Mbombela United Fc - Witbank Spurs Fc gosti381-12-1
6885Real Kings Fc - University Of Pretoria gosti150-10-1
6886Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - Ts Galaxy Fc domaći181-01-0
6889Ubuntu Cape Town Fc - Uthongathi Fc -vv-vv-v

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1934Kaizer Chiefs - Supersport United gosti590-00-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7936Al Rayyan - Al Kharaityat Sc domaći401-02-1
7937Al Arabi - Umm Salal domaći152-05-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7076Dalian Yifang - Shandong Luneng domaći332-04-3
7088Guangzhou R F Fc - Tianjin Taida domaći271-02-0
7089Hebei China Fortune - Shanghai Sipg gosti381-11-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1862Heilongjiang Lava Spring - Yanbian domaći530-02-0
1871Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin domaći162-02-1
1872Zhejiang Yiteng - Meizhou Meixian Techand domaći172-33-3
1873Xinjiang Tianshan Leopard - Wuhan Zall gosti60-30-5
3328Liaoning Whowin - Shijazhuang Ever Bright domaći361-02-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4821Boyaca Chico - La Equidad gosti80-10-1
4824Atletico Huila - Leones Fc gosti31-22-3
4825Envigado - Deportes Tolima gosti180-11-3
4826Millionarios - Rionegro Aguilas domaći610-01-1
4827Alianza Petrolera - America De Cali domaći81-12-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8290Carmelita - Ad Municipal Grecia domaći81-21-2

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2912Al Salmiyah - Al Arabi gosti670-02-1

KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Island - Njemacka gosti420-10-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7209Ventspils - Rigas Skola domaći211-02-0
7210Spartaks - Fk Liepaja gosti121-12-2
7213Fs Metta Lu - Fk Jelgava domaći291-03-0

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2815Rabotnicki Skopje - Fk Akademija Pandev domaći131-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6449Debreceni - Szombathelyi Haladas domaći221-11-1
6553Diosgyor - Paksi Se --0-00-0
6579Mezokovesd Zsory - Puskas Akademia domaći161-02-0
6582Mtk Budapest - Varda gosti360-10-1
6584Ujpest - Honved --0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1743Cruz Azul - Veracruz domaći331-04-1
1744Leon - Unam Pumas domaći151-11-2
1745Tigres - Atlas gosti20-13-1
1746Chivas - Pachuca gosti91-21-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6852Zacatepec - Alebrijes De Oaxaca Fc --0-00-0
6853Cafetaleros De Tapachula - Universidad Guadalajara gosti410-10-3
6854Fc Juarez - San Luis domaći291-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2825Leon - Pumas Unam U20 domaći151-11-2
2826Tigres - Atlas gosti20-13-1
2827Chivas Guadalajara - Pachuca gosti91-21-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2126Vvv Venlo - Heerenveen gosti320-11-1
2127Excelsior - Den Haag gosti210-22-4
2128Psv Eindhoven - Willem domaći74-06-1
2129Fortuna Sittard - Utrecht gosti680-01-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2439Drobak Frogn - Traeff gosti41-11-3
2440Rilindja - Ready domaći530-01-1
2517Skedsmo - Lorenskog --0-01-2
2521Ostsiden - Skjetten gosti241-33-4
2522Valdres Fk - Eidsvold gosti560-00-1
2589Vestfossen - Bjornevatn domaći63-06-0
2590Pors Grenland - Orn Horten gosti450-11-1
2591Vindbjart - Uraedd domaći121-12-1
2658Forde - Stord domaći201-21-2
2659Fana - Brodd gosti330-11-2
2684Melhus - Ottestad gosti200-13-1
2685Brumunddal - Orkla domaći282-03-0
2687Byasen - Verdal domaći102-03-0
2688Fk Gjovik Lyn - Tillerbyen Fk domaći480-03-0
2689Loten - Tynset domaći670-03-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1863Stromsgodset - Tromso domaći221-22-4
1864Stabaek - Sandefjord domaći171-13-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2222Skeid - Kfum Oslo domaći231-12-3
2223Kjelsas - Stordals Blink domaći101-01-1
2224Flekkeroy - Vard Haugesund domaći152-02-1
2225Hodd - Egersund domaći251-02-2
2232Alta - Raufoss gosti120-21-2
2233Asker - Fram Larvik domaći311-03-1
2234Grorud - Elverum domaći32-13-3

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4252Augsburg - Borussia Monchengladbach domaći121-01-1
4253Bayer Leverkusen - Wolfsburg supergol domaći241-11-3
4257Eintracht Frankfurt - Werder Bremen gosti200-11-2
4261Hoffenheim - Freiburg supergol gosti360-13-1
4262Nurnberg - Mainz gosti250-11-1
4263Stuttgart - Bayern Munich supergol gosti370-10-3

NJEMAČKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3740Augsburg - Hertha Berlin - - - 18.05.
3743Hoffenheim - Borussia Monchengladbach - - - 18.05.
3747Nurnberg - Fortuna Dusseldorf - - - 18.05.
3775Werder Bremen - Eintracht Frankfurt - - - 18.05.
3776Wolfsburg - Stuttgart - - - 18.05.

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1888Arminia Bielefeld - Jahn Regensburg gosti33-25-3
1889Duisburg - Greuther Furth gosti20-10-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2988Hallescher - Osnabruck gosti570-01-1
2990Karlsruher - Sportfreunde Lotte gosti61-31-3
3001Meppen - Hansa Rostock gosti80-21-3
3002Preussen Munster - Uerdingen gosti780-00-1
3003Unterhaching - E. Braunschweig domaći141-03-0
3004Wurzburger Kickers - Wehen domaći211-13-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3396Nurnberg Am - Heimstetten domaći401-03-0
3397Burghausen - Buchbach domaći351-02-1
3398Greuther Furth Am - Tsv 1860 Rosenheim gosti130-10-1
3399Illertissen - Schalding Heining gosti130-20-2
3400Ingolstadt Am - Vfr Garching domaći62-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6793Jeddeloh - Rehden domaći231-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3417Bischofswerdaer Fv 1908 - Hertha Berlin Am gosti800-00-1
3418Rw Erfurt - Budissa Bautzen domaći421-01-0
3419Bfc Dynamo - Lokomotive Leipzig domaći31-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6802Astoria Walldorf - Mainz Am gosti630-00-2
6803Elversberg - Ulm gosti830-00-1
6804Homburg - Hoffenheim Am domaći61-01-2
6805Pirmasens - Freiburg Am gosti350-11-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6812Aachen - Sv Rodinghausen domaći580-01-1
6813Borussia Monchengladbach Am - Wuppertaler domaći141-02-1
6814Straelen - 1. Fc Kaan Marienborn gosti80-13-2
6815Sv Lippstadt 08 - Tv Herkenrath domaći431-02-1
6817Viktoria Koln - Sc Wiedenbruck 2000 domaći211-03-0
6818Wattenscheid - Rw Oberhausen gosti650-00-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4964Sol De America - Nacional Par domaći411-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8892Comerciantes Unidos - Ayacucho Fc gosti210-2v-v
8893Sporting Cristal - Sport Boys domaći342-04-0
8895Real Garcilaso - Sport Huancayo gosti72-12-2
8896Fbc Melgar - Universitario De Deportes gosti590-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec domaći301-12-2
2312Slask Wroclaw - Wisla Krakow gosti890-00-1
2313Lech Poznan - Piast Gliwice domaći361-01-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7576Rakow Czestochowa - Stomil Olsztyn domaći490-02-0
7577Lks Lodz - Drutex Bytovia gosti270-12-3
7578Chojnice - Katowice gosti70-12-1
7579Jastrzebie - Lks Nieciecza gosti291-24-2
7580Gks Tychy - Warta Poznan domaći820-01-0
7581Puszcza Niepolomice - Bielsko Biala domaći61-23-2
7582Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec domaći550-02-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Belenenses - Setubal --0-00-0
2207Santa Clara - Boavista domaći191-14-2
2208Sporting Lisbon - Feirense domaći880-01-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6864Academica - Benfica B gosti90-11-1
6865Cd Mafra - Oliveirense gosti171-11-1
6866Braga B - Penafiel gosti80-20-3
6867Cova Piedade - Estoril gosti90-10-4
6868Porto B - Ac Viseu gosti420-12-1

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2779Maritimo - Benfica U19 gosti90-11-1
2780Acad. Coimbra U19 - Sporting Lisbon U19 gosti150-21-3
2781Boavista U19 - Vitoria Guimaraes U19 domaći620-01-1
2782Cd Cova Da Piedade - Cd Tondela domaći251-13-2
2784Futebol Clube Alverca - Estoril U19 gosti410-10-3
2785Leixoes U19 - Gil Vicente U19 domaći21-11-1
2786Pacos Ferreira U19 - Beira Mar U19 domaći451-02-1
2787Sc Braga U19 - Cd Feirense U19 domaći371-03-0
2788Uniao De Leiria U19 - Ac Alcanenense gosti332-15-1
2789Vitoria Setubal U19 - Belenenses U19 domaći341-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3029Fc Hermanstadt - Gaz Metan Medias gosti660-00-1
3030Astra Giurgiu - Cs Voluntari --0-00-0
3031Universitatea Craiova - Dinamo Bucharest domaći451-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5887Bacau - Politehnica Timisoara gosti450-11-2
5888Cf Braila - Sportul Snagov gosti310-10-3
5889Dacia Mioveni - Metaloglobus Bucuresti domaći123-05-0
5890Daco Getica Bucuresti - Pandurii Tg.Jiu domaći121-12-2
5891Poli Timisoara - Uta Arad gosti360-10-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2817Kryliya Sovetov - Anzhi Makhachkala domaći830-01-0
2818Cska Moscow - Ural Ekaterinburg domaći132-04-0
2819Fk Krasnodar - Lokomotiv Moscow gosti331-12-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2399Luch Vladivostock - Mordovia Saransk gosti900-00-1
2400Fakel Worenesch - Zenit St Petersburg Ii domaći171-12-2
2401Tom Tomsk - Ska Khabarovsk domaći31-14-1
2403Shinnik Yaroslavl - Olimpiets domaći780-01-0
2404Spartak 2 Moscow - Baltika Kaliningrad domaći201-02-1
2405Avangard Kursk - Torpedo Armavir domaći331-01-0
2406Tambov - Sibir Novosibirsk gosti120-13-1
2407Dinamo St Petersburg - Fc Krasnodar 2 domaći421-01-1
2408Fc Chertanovo Moscow - Tyumen domaći431-04-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2203Biolog Novokubansk - Football Academy Of Ponedelnik gosti510-00-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2703Fc Yenisey Krasnoyarsk - Arsenal Tula U21 gosti190-11-1
2707Dinamo Moscow U21 - Fk Tambov U21 gosti401-12-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6821Seattle Sounders - Sporting Kansas City gosti21-13-1
6822Montreal Impact - New York Red Bull domaći302-03-0
6823New England Revolution - Portland Timbers domaći580-01-1
6824Orlando City Sc - Philadelphia Union domaći91-12-2
6825Columbus Crew - New York City Fc gosti530-02-1
6826Dallas Burns - Houston Dynamo domaći101-04-2
6827Toronto Fc - Los Angeles Fc gosti220-12-4
6830Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy gosti12-16-2
6831Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes domaći221-02-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863Washington Spirit - Sky Blue Fc domaći710-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1813Carolina Railhawks - Tampa Bay Rowdies gosti230-20-3
1827Indy Eleven - Richmond gosti51-11-1
1831Charlotte Independence - Nashville Sc domaći251-01-0
3116Fc Cincinnati - Pittsburgh Riverhounds domaći570-02-1
3117Fresno Fc - Reno 1868 Fc gosti120-11-1
3118Portland Timbers Ii - Saint Louis Fc domaći900-01-0
3119La Galaxy Ii - Colorado Springs Switchbacks Fc domaći562-13-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6672Al Ahli Jeddah - Al Taawon gosti240-11-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7058Zilina - Slovan Bratislava gosti690-00-1
7059Dac 1904 - Sered domaći143-05-0
7067Nitra - Zlate Moravce domaći211-14-1
7068Ruzomberok - Senica domaći12-04-0
7070Zemplin Michalovce - Sport Podbrezova domaći41-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4882Inter Bratislava - Banska Bystrica domaći83-03-2
4892Kfc Komarno - Mfk Skalica domaći431-03-1
4895Samorin - Tatran Presov gosti80-11-2
4896Tatran Liptovsky - Bardejov domaći152-03-2

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1540Dunajska Streda U19 - Zemplin Michalovce U19 domaći201-03-1
1541Msk Zilina U19 - Sport Podbrezova U19 domaći41-22-5
1542Ruzomberok U19 - Slovan Bratislava U19 domaći51-03-1
1573Senica U19 - Trencin U19 gosti600-00-2
1574Spartak Trnava U19 - Tatran Presov U19 domaći111-03-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7898Cukaricki Belgrade - Radniki Nis domaći231-11-1
7899Fk Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad --0-00-0
7900Napredak - Vozdovac --0-00-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6303Aberdeen - Kilmarnock gosti440-10-2
6304Dundee - Motherwell gosti560-01-3
6305Hamilton - St Johnstone gosti370-21-2
6325Hearts - St Mirren domaći44-14-1
6350Livingston - Hibernian gosti520-02-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7190Alloa - Dundee United gosti710-01-1
7191Dunfermline - Inverness Caledonian Thistle gosti520-00-3
7192Partick Thistle - Morton domaći500-01-0
7206Queen Of The South - Ayr United domaći134-05-0
7207Ross County - Falkirk domaći680-02-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7097Airdrie United - Stranraer domaći520-02-0
7098Arbroath - Brechin domaći22-02-2
7099Montrose - East Fife gosti190-20-2
7112Raith - Forfar domaći281-04-0
7150Stenhousemuir - Dumbarton gosti61-12-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7080Albion Rovers - Berwick domaći32-23-5
7083Annan Athletic - Clyde gosti101-11-2
7086Elgin - Stirling Albion gosti150-30-3
7087Peterhead - Edinburgh City gosti530-00-1
7096Queen S Park - Cowdenbeath --0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4173Celta Vigo - Atletico Madrid supergol domaći460-02-0
4176Real Madrid - Leganes supergol domaći171-14-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6463Lugo - Numancia gosti380-23-2
6464Elche - Reus gosti190-10-2
6465Real Zaragoza - Las Palmas domaći281-01-1
6466Cadiz - Real Oviedo domaći770-01-1
6467Tenerife - Deportivo La Coruna gosti150-12-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4085Arenas Club De Getxo - Izarra gosti690-00-1
4098Sd Leioa - Cd Calahorra gosti620-01-1
4099Mirandes - Racing Santander gosti91-11-1
4100Real Sociedad B - Scd Durango domaći401-03-0
4101Sd Gernika Club - Sporting Gijon B --0-00-0
4102Logrones - Barakaldo gosti21-11-1
4103Gimnastica Torrelavega - Athletic Bilbao B --0-00-0
4293Guijuelo - Fuenlabrada domaći790-01-0
4294Rapido De Bouzas - Navalcarnero gosti450-10-3
4295Ss Reyes - Sadcf Internacional De Madrid Dsl gosti132-13-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4374Conquense - Sabadell domaći91-02-0
4375Cd Ebro - Badalona --0-00-0
4376Barcelona B - Sd Ejea gosti490-00-1
4377Ontinyent - Castellon gosti230-12-1
4628Ud Cornella - Levante B domaći451-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4638Talavera - Almeria B domaći720-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2415Aik Stockholm - Bk Hacken domaći273-03-0
2416Orebro - Ostersunds domaći341-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4589Ik Brage - Frej domaći780-01-0
4590Degerfors - Helsingborg gosti620-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3824Tvaakers - Ljungskile gosti380-11-2
3825Atvidaberg - Utsiktens domaći71-12-1
3826Grebbestads If - Eskilsminne If gosti610-02-2
3827Oskarshamn - Lunds gosti22-12-2
3828Skovde - Kristianstad --0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1890Arameiska Syrianska - Sandvikens gosti330-11-2
3777Forward - Fc Linkoping City gosti91-13-1
3778Karlslunds - Syrianska gosti620-00-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3987Hisingsbacka Fc - Skoftebyns gosti201-23-5
4008Karlstad Bk - Torslanda gosti190-14-1
4009Stenungsunds - Ijk Uddevalla gosti260-13-2
4024Vargarda Ik - Nordvarmland Ff domaći211-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8814Karlbergs Bk - Ifk Mora gosti303-16-1
8815Sundbyberg Ik - Skiljebo gosti181-23-2
8816Taby Fk - Gute gosti61-31-4
8817Bkv Norrtalje - Valbo domaći382-02-2
8818Lidingo - Ifk Stocksund gosti11-12-2
8819Stromsberg - Vasalunds If gosti120-11-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1916Gallivare Malmberget - Ifk Umea domaći371-01-2
3596Friska Viljor - Gottne If --0-00-0
3597Lulea - Ostersunds gosti100-31-3
3598Timra - Ytterhogdals Ik 1921 gosti50-11-2
3599Bodens - Kramfors Alliansen domaći610-02-0
3600Taftea Ik - Pitea gosti250-31-7

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8825Nassjo - Dalstorps If domaći181-11-2
8826Ifo Bromolla - Osterlen Ff domaći700-01-0
8827Asarums If Fk - Berga domaći191-12-3
8828Lindsdals - Rappe Goif gosti180-20-2
8829Raslatts - Nosaby If gosti251-12-2
8830Solvesborgs Goif - Assyriska Turab. domaći41-02-2

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8844Nora Bk - Ifk Aspudden Tellus gosti410-10-1
8845Enskede - Sylvia gosti870-00-1
8846Ifk Haninge - Motala domaći460-02-1
8847Varmbols - Varmdo domaći411-12-2
8848Afk Linkoping - Huddinge gosti270-11-3

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8807Lindome Gif - Ullareds Ik domaći12-04-0
8808Vinbergs If - Kvarnby domaći41-12-1
8809Bk Olympic - Ifk Malmo gosti190-20-2
8811Ksf Prespa Birlik - Savedalens If gosti350-12-3
8812Assyriska Bk - Varbergs Gif Fk gosti450-12-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2409Lugano - Zurich domaći441-01-0
2410Sion - Young Boys gosti140-10-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3605Rapperswil - Aarau domaći441-02-1
3606Winterthur - Schaffhausen gosti271-11-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6907Avenir Sportif Gabesien - Club A Bizertin gosti70-20-2
6908Club Afrique - Manastir domaći431-01-0
6909Stade Tunisien - Stade Gabesien domaći870-01-0
6910Cs Sfaxien - Us Tataouine gosti450-12-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3904Akhisar Bld Spor - Sivasspor gosti460-01-1
3905Fenerbahce - Kayserispor domaći131-02-3
3920Alanyaspor - Goztepe domaći720-01-0
3921Trabzonspor - Galatasaray domaći33-04-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6555Umraniyespor - Giresunspor domaći242-02-0
6556Eskisehirspor - Karabukspor domaći142-02-0
6562Altay Izmir - Adanaspor gosti30-12-2
6563Elazigspor - Balikesirspor domaći441-01-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3410Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol domaći431-02-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1839Girnik Sport - Prykarpattya gosti180-22-2
1841Rukh Vinnyky - Kolos Kovalivka gosti710-00-2
1842Zirka Kirovohrad - Fc Ingulets domaći401-02-0
1843Mykolaiv - Avangard Kramatorsk --0-00-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3660Fenix - Atletico River Plate gosti161-11-3
3661Rampla Juniors - Montevideo Wanderers gosti900-00-1
3662Nacional De Football - Racing Club Montevideo domaći520-01-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2156Central Espanol - Juventud Piedras domaći321-01-0
2157Club Oriental De Football - Cerrito gosti240-10-1
2166Miramar Misiones - Plaza Colonia domaći22-03-1
2168Villa Teresa - Villa Espanola domaći451-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6779Estudiantes De Caracas - Dep. La Guaira gosti171-12-3
6780Aragua - Anzoategui --0-00-0
6781Monagas - Trujillanos gosti470-11-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6361Barry Town - Connahs Quay Nomads domaći61-02-0
6362Carmarthen - Uwic Cardiff domaći351-02-0
6363Newtown - Bala Town domaći221-02-0
6364Newi Cefn Druids - Llandudno domaći331-12-1

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6971(-5.5)Ringwood Hawks - Eltham Wildcats(178,5) 77-96

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6968(-9.5)Sunbury Jets - Southern Peninsula Sharks(139,5) 72-69

AZIJSKE IGREKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7065(-3.5)Iran - Kina(147,5) 72-84

AZIJSKE IGRE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7066(+22.5)Korea Team - Kina(159,5) 65-71

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6972(-14.5)Magnolia Hotshots - Northport Batang Pier(194,5) 104-87
6973(+7.5)Nlex Road Warriors - San Miguel Beermen(210,5) 112-125

PRVENSTVO JUZNE AMERIKEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2750(+4.5)Paragvaj - Venezuela(138,5) 81-73

PRVENSTVO JUŽNE AMERIKE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2751(-16.5)Ekvador - Peru(119,5) 58-51
2752(-29.5)Brazil - Cile(139,5) 99-66
2753(+6.5)Kolumbija - Argentina(119,5) 61-67

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6215(-1.5)Vaxjo - Red Bull Salzburg(5,5) 2-05-2
6216(+1.5)Plzen - Jyp(5,5) 2-14-2
6217(+1.5)Banska Bystrica - Lugano(5,5) 1-05-2
6218(+1.5)Zsc Lions - Frolunda(5,5) 1-02-2
6219(+1.5)Cardiff Devils - Bern(5,5) 0-02-2
6220(-1.5)Vienna Capitals - Aalborg(5,5) 1-02-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1592(+1.5)Hpk - Hv 71(5,5) 0-03-1
1634(-1.5)Hc Kosice - Gap(5,5) 1-12-2
1635(+1.5)Fribourg Gotteron - Lulea(5,5) 0-11-2
1636(-1.5)Servette - Iserlohn Roosters(5,5) 5-17-4
1637(-1.5)Assat - Lukko(5,5) 1-06-1
1638(-1.5)Poprad - Vitkovice(5,5) 2-15-5
1639(-1.5)Lausanne - Liberec(5,5) 0-13-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3808(+1.5)Ak Bars Kazan - Ska St Petersburg(5,5) 0-11-6

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3463(+4.5)D.Schwartzman - K.Nishikori(37,5) 16-234-64-61-3
3464(-2.5)J.Millman - M.Kukushkin(37,5) 22-146-44-63-1
3465(+6.5)J.Struff - D.Goffin(34,5) 11-194-61-60-3
3466(-4.5)L.Pouille - J.Sousa(38,5) 24-256-76-41-3
3467(-6.5)M.Cilic - A.De Minaur(35,5) 26-244-63-63-2
3468(-7.5)N.Djokovic - R.Gasquet(31,5) 18-86-26-33-0
3469(+4.5)N.Kyrgios - R.Federer(39,5) 10-194-61-60-3
3470(+7.5)P.Kohlschreiber - A.Zverev(32,5) 24-156-76-43-1

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3457D.Inglot F.Skugor - D.Lajovic S.Tsitsipas 18-146-76-32-1
3458D.Sharan A.Sitak - L.Kubot M.Melo 12-153-66-31-2
3459J.Chardy F.Martin - H.Kontinen J.Peers 17-187-63-62-1
3460J.Murray B.Soares - M.Daniell W.Koolhof 12-76-36-42-0
3461J.S.Cabal R.Farah - M.Demoliner S.Gonzalez 13-106-47-62-0
3462M.Mcdonald Y.Nishioka - M.Bryan J.Sock 6-131-65-70-2
7839Herbert P H N.Mahut - S.Bolelli F.Fognini 13-87-56-32-0

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3576S.Caruso - F.Arguello 13-86-27-62-0
3577C.Garin - J.Londero 12-66-46-22-0

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3570M.Klizan F.Polasek - T.Brkic A.Pavic 13-97-66-32-0
7858F.Baldi S.Caruso - A.Begemann D.Brown 8-124-64-60-2

CHALLENGER MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2754D.Evans G.Granollers - A.Behar E.Lopez Perez v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8647K.De Schepper - B.Tomic 7-123-64-60-2
8685M.Bachinger - E.Lopez Perez 12-76-46-32-0

CHALLENGER SEVILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2764A.Molcan - F.Zeballos 12-36-16-22-0
2765T.Statzberger - R.Ortega Olmedo 14-144-66-21-2
8648G.Lama - R.Bellotti 9-141-66-21-2
8649Z.Bergs - P.Vivero Gonzalez 12-86-46-42-0
8653J.Tatlot - E.Gomez 13-107-66-42-0
8654L.Grigelis - J.Correia Passos Do Carmo 16-66-04-62-1
8655M.Barrios Vera - F.Gil v-v6-77-6v-v
8656I.Marrero Curbelo - A.Michon 10-164-66-41-2
8662M.Sieber - B.Zapata Miralles 9-136-73-60-2
8663D.Perez Sanz - J.Montero 19-166-77-62-1

ITF BELGIJA F10 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1660C.Sinclair - M.Geerts 6-123-63-60-2

ITF ITALIJA F25TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1677E.Ruusuvuori - S.Reinwein 12-36-16-22-0
7887F.Simonsson - T.Etcheverry v-vv-vv-vv-v

ITF MAĐARSKA F7 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1663K.Maamoun - J.Sels 17-144-67-52-1
1674M.Valkusz - S.Doumbia 12-46-16-32-0

ITF NIZOZEMSKA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1678T.Kocevar Desman - C.Van Beem 14-132-66-42-1
1679M.Perchicot - N.Razborsek 7-124-63-60-2

ITF RUMUNJSKA F11 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1681D.Madaras - V.Dancu 11-156-33-61-2

ITF SRBIJA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1686M.Podzus - G.Srbljak 12-26-16-12-0
1688T.Paroulek - M.Miladinovic 10-156-32-61-2

ITF ŠPANJOLSKA F25 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1795R.Brancaccio - J.Barranco Cosano 2-121-61-60-2

ITF ŠVICARSKA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1796P.Heller - M.Martineau 16-134-66-32-1

ITF TUNIS F29 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1799M.Konecny - F.Ornago 6-123-63-60-2

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2766M.Pavic G.Dabrowski - C.Harrison C.Mchale 8-135-73-60-2
3471R.Ram K.Peschke - E.Roger Vasselin A.Sestini Hlavackova 9-134-65-70-2
7111M.Venus K.Srebotnik - F.Skugor R.Olaru 24-266-44-61-2
8644N.Mektic A.Rosolska - C.Eubanks C.Gauff 12-36-26-12-0
8645S.Gonzalez A.Groenefeld - O.Marach N.Melichar 8-124-64-60-2
8646J.Peers S.Zhang - B.Soares E.Svitolina 12-66-36-32-0

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3511(-3.5)C.Garcia - C.Suarez Navarro(21,5) 17-187-54-61-2
3512(+4.5)D.Cibulkova - A.Kerber(20,5) 15-123-66-32-1
3513(-4.5)K.Bertens - M.Vondrousova(19,5) 18-166-76-21-2
3517(+3.5)K.Siniakova - L.Tsurenko(20,5) 4-124-60-60-2
3520(-5.5)M.Keys - A.Krunic(18,5) 16-94-66-12-1
3521(-3.5)M.Sharapova - J.Ostapenko(21,5) 12-56-36-22-0
3522(-3.5)N.Osaka - A.Sasnovich(21,5) 12-06-06-02-0
3523(-2.5)P.Kvitova - A.Sabalenka(21,5) 6-135-71-60-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3480A.Pavlyuchenkova A.Sevastova - V.Kuzmova M.Rybarikova 18-184-67-62-1
3481A.Sestini Hlavackova B.Strycova - X.Han R.Olaru 13-76-17-62-0
3482L.Hradecka E.Makarova - S.Aoyama Y.Duan 16-153-66-42-1
3484M.Adamczak D.Krawczyk - A.Barty C.Vandeweghe 7-132-65-70-2
3485N.Broady D.Collins - T.Bacsinszky V.Zvonareva 7-132-65-70-2
3486R.Atawo A.L.Groenefeld - V.Azarenka L.Chan v-vv-vv-vv-v
3487S.Stosur S.Zhang - G.Dabrowski Y.Xu 13-86-27-62-0
3488V.Diatchenko M.Gasparyan - E.Mertens D.Schuurs 4-124-60-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3601(-3.5)Ulz Schwaz - Linz(55,5) 22-24
3602(-0.5)Ferlach - Graz(53,5) 28-22
3603(+0.5)Krems - Alpha Hard(55,5) 27-21

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8773(-5.5)Aarhus Gf - Tms Ringsted(54,5) 31-26
8774(+1.5)Mors Thy Handbold - Ribe Esbjerg Hh(52,5) 29-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1313(+3.5)Ajax Copenhagen - Randers(47,5) 17-18
1314(-5.5)Silkeborg - Ringkobing(51,5) 27-15
1315(-1.5)Team Esbjerg - Midtjylland(49,5) 25-23
1316(-1.5)Odense - Copenhagen Haandbold(50,5) 24-19

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1333(-3.5)Zeleznicar - Hbc Bascharage(53,5) 30-27
1334(-0.5)Dubrava - Fh Hafnarfjardar(61,5) 29-33
1335(+2.5)Koper - Kadetten(54,5) 25-25
1539(-5.5)Selfoss - Dragunas(61,5) 34-28

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6415(+0.5)Besancon - Issy Les Moulineaux(49,5) 23-32
6416(-0.5)Cjf Fleury Les Aubrais - Nantes Loire Atlantique Hb(50,5) 28-25
6417(-11.5)Brest Bretagne Handball - Dijon Bourgogne(51,5) 39-20
6418(+6.5)Chambray Touraine - Metz Moselle Lorraine(51,5) 22-39
6421(-5.5)Ogc Nice Cote D Azur - Hbc St Amand Les Eaux Porte Du Hainaut(50,5) 35-17
6422(-2.5)Toulon Saint Cyr - Bourg De Peage(51,5) 28-25

FRANCUSKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3621(-5.5)Paris Handball - Saint Raphael(61,5) 25-26
3622(-1.5)Montpellier - Hbc Nantes(58,5) 29-29

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3617(-1.5)Mezokovesdi - Cegledi Kkse(51,5) 22-24
3618(-7.5)Ftc Budapest - Eger Sbs(50,5) 30-18
3619(+4.5)Vecses - Dabas Kc Vse(52,5) 20-24

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6423(-6.5)Storhamar - Gjerpen(53,5) 43-30

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1291(+1.5)Ferndorf - Bad Schwartau(50,5) 27-17
1292(-1.5)Hc Elbflorenz 2006 - Eintracht Hagen(52,5) 26-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8791(+3.5)Stal Mielec - Kwidzyn(56,5) 27-27
8792(-0.5)Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin(52,5) 25-20
8793(-6.5)Azoty Pulawy - Zaglebie Lubin(56,5) 35-24
8794(-2.5)Chrobry Glogow - Piotrkowiann(53,5) 29-23

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6424(+0.5)Uks Pcm Koscierzyna - Korona Handball Kielce(53,5) 26-30
6425(-6.5)Energa Koszalin - Ruch Chorzow(53,5) 30-25
6444(+0.5)Kpr Gminy Kobierzyce - Pogon Szczecin(50,5) 23-25
6445(+2.5)Piotrcovia - Start Elblag(51,5) 24-24
6447(-9.5)Zaglebie Lubin - Jelenia Gora(53,5) 39-20
6448(-15.5)Spr Lublin - Vistal Laczpol Gdynia(53,5) 32-12

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2920(-8.5)Belenenses - Arsenal Lxs Group(55,5) 38-23
2921(-3.5)Abc - Aa Avanca(53,5) 26-23
2922(-5.5)Aguas Santas Milaneza - Boa Hora Fc(59,5) 34-22
2935(+9.5)Sp C Horta - Sporting Clube(57,5) 23-35

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1296(-5.5)Sc Municipal Craiova - Dunarea Braila(49,5) 30-22

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3593Handball Malacky - Mhk Piestany 22-28
3594(-2.5)Nove Zamke - Hlohovec(53,5) 31-27
3595Tatran Presov - Msk Povazska Bystrica 45-28

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OUTRUKOMET

Br. Susret Kraj
3135(-1.5)Thun - Winterthur(50,5) 34-33

AZIJSKE IGREODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6975Tajland - Pakistan 0-11-13-1
6977Indonezija - Japan 0-11-12-3
6978Juzna Koreja - Iran 0-10-20-3

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7194(-6.0)Gloucester - Northampton Saints 27-16
7195(-3.0)Harlequins - Sale Sharks 51-23
7196(+6.0)Worcester - London Wasps 20-21
7197(-10.0)Exeter Chiefs - Leicester Tigers 40-6

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1010(+4.0)Gold Coast Titans - North Queensland Cowboys(42,5) 26-30
1033(+14.0)Parramatta Eels - Sydney Roosters(44,5) 10-44
1034(+6.0)Canterbury Bulldogs - Cronulla Sharks(43,5) 18-30
1035(-12.0)Brisbane Broncos - Manly Sea Eagles(46,5) 48-16

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3640(-22.0)Castleford Tigers - Catalans Dragons 36-4
8736(-10.0)Leeds Rhinos - Hull Kingston Rovers 36-38
8737(+2.0)Toulouse Olympique Xiii - Widnes Vikings 42-22
8738(-12.0)Toronto Wolfpack - London Broncos 34-22

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
8740(-4.0)Pau - Toulon 20-10
8741(-8.0)Castres - Lyon Olympique 19-16
8742(-7.0)Montpellier - La Rochelle 36-14
8743(-8.0)Stade Francais - Begles Bordeaux 20-8
8744(+1.0)Fc Grenoble Rugby - Toulouse(47,5) 20-23

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
1698(+5.0)North Harbour - Tasman(54,5) 20-32

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7215(+3.0)Connacht - Glasgow Warriors 26-27
7216(-21.0)Munster - Central Cheetahs 38-0
7217(-1.0)Ulster - Llanelli Scarlets 15-13
7218(-7.0)Newport Gwent Dragons - Benneton Treviso(42,5) 17-21

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3290(+1.5)Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions(8,5) 5-1
3291(+1.5)Chunichi Dragons - Yomiuri(7,5) 9-13
3310(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 0-12
6857(+1.5)Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters(6,5) 3-4
6858(-1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(8,5) 8-3
6859(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks(7,5) 3-4
6860(+1.5)Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp(10,5) 3-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
8717(-1.5)San Francisco Giants - New York Mets(7,5) 1-2
8718(+1.5)Philadelphia Phillies - Chicago Cubs(8,5) 1-7
8719(-1.5)Washington Nationals - Milwaukee Brewers(8,5) 5-4
8720(-1.5)Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates(8,5) 5-3
8721(+1.5)Chicago White Sox - Boston Red Sox(8,5) 1-6
8722(-1.5)Cleveland Indians - Tampa Bay Rays(7,5) 3-5
8723(-1.5)Miami Marlins - Toronto Blue Jays(7,5) 6-3
8724(-1.5)Kansas City Royals - Baltimore Orioles(9,5) 5-4
8725(-1.5)St Louis Cardinals - Cincinnati Reds(8,5) 0-4
8726(+1.5)Texas Rangers - Minnesota Twins(10,5) 7-4
8727(+1.5)San Diego Padres - Colorado Rockies(7,5) 2-4
8728(+1.5)Oakland Athletics - Seattle Mariners(7,5) 7-8
8729(-1.5)L A Dodgers - Arizona Diamondbacks(6,5) 3-2

VN ITALIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
7816M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen
7817L.Stroll - S.Sirotkin L.Stroll
7819S.Perez - E.Ocon E.Ocon
7822L.Hamilton - S.Vettel L.Hamilton
7823R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean

VN ITALIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2708F.Alonso - F.Alonso 02.09.
2709V.Bottas - V.Bottas 02.09.
2710M.Ericsson - M.Ericsson 02.09.
2711P.Gasly - P.Gasly 02.09.
2712R.Grosjean - R.Grosjean 02.09.
2713L.Hamilton - L.Hamilton 02.09.
2714B.Hartley - B.Hartley 02.09.
2715N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 02.09.
2718C.Leclerc - C.Leclerc 02.09.
2719K.Magnussen - K.Magnussen 02.09.
2804E.Ocon - E.Ocon 02.09.
2805S.Perez - S.Perez 02.09.
2806K.Raikkonen - K.Raikkonen 02.09.
2807D.Ricciardo - D.Ricciardo 02.09.
2808C.Sainz - C.Sainz 02.09.
2809S.Sirotkin - S.Sirotkin 02.09.
2810L.Stroll - L.Stroll 02.09.
2811S.Vandoorne - S.Vandoorne 02.09.
2812M.Verstappen - M.Verstappen 02.09.
2813S.Vettel - S.Vettel 02.09.

VN ITALIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1874F.Alonso - S.Vandoorne F.Alonso
1875V.Bottas - K.Raikkonen K.Raikkonen
1876M.Ericsson - B.Hartley B.Hartley
1877R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean
1878C.Leclerc - P.Gasly P.Gasly
1879S.Perez - E.Ocon E.Ocon
1880L.Stroll - S.Sirotkin L.Stroll
1881S.Vettel - L.Hamilton S.Vettel

VUELTA A ESPANA ETAPA 8 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7902A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
7903D.Van Poppel - S.Consonni 1-0
7904E.Buchmann - E.Mas Nicolau 0-1
7905G.Bennett - S.Kruijswijk 0-1
7906L.De Plus - J.Haig 0-1
7911M.Trentin - I.Garcia 0-1
7924N.Bouhanni - G.Nizzolo 0-1
7925N.Quintana - F.Aru 1-0
7926O.Fraile - E.Prades 0-1
8138P.Sagan - E.Viviani 1-0
8142R.Molard - N.Roche 1-0
8146R.Gibbons - T.Van Asbroeck 1-0
8147T.Pinot - S.Yates 0-1
8283W.Kelderman - R.Uran 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 21013172740
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 718848789
arrow BC British Colombia BC49 6/49 71118282932
arrow BE Belgija 6/45 92829323845
arrow BL Belgija Keno 20/70 28101316171819202226274548515355606168
arrow CA Kanada 6/49 81215343744
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 211353841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 712162231
arrow CL Colorado 6/42 91129364042
arrow DA Multi-Daily A 6/99 212336597295
arrow DB Multi-Daily B 6/99 204554587791
arrow DC Multi-Daily C 6/99 73050528293
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 69131920212830343536384451525760616468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 46161719222627353744495154555758616769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1824252730
arrow FK Finska Keno D 20/70 23579111320212324464952555660616364
arrow FL Florida 6/53 202324414751
arrow FQ Finska Keno V 20/70 167914172122232730313738394144606670
arrow FR Francuska 5/49 1132354142
arrow FT Finska Keno T 20/70 1241620242628293035363842444647586365
arrow GE Njemačka 6/49 41221383946
arrow GO Njemačka Keno 20/70 13192223252631353639404346485154566267
arrow GR Grčka 6/49 142223283235
arrow HO Hong Kong 6/49 101320263545
arrow HU Mađarska 5/90 412315961
arrow IL Illinois 6/52 162040434850
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 248112024
arrow IR Irska 6/47 789152729
arrow IT Italija 6/90 1419235568
arrow LD Latvija Keno D 20/62 17111213141619242529303538394151566061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12568111216192122293132434649505160
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1231214181927333436384049505354566162
arrow LU Louisiana 6/40 379152234
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 71727283541
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 919213437
arrow MI Michigan Classic 6/47 101318343539
arrow MS Missouri 6/44 2412222939
arrow NP New York Pick 10 20/80 3591315232427283342464750566061657279
arrow NY New York 6/59 31415253435
arrow OH Ohio Classic 6/49 192334394346
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 141727424447
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 210222627313342434648516061626566677380
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 48111517192128294041444650535862666777
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 58162429
arrow PO Poljska 6/49 91415424448
arrow QU Quebec 6/49 81215343744
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 11114252629
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71328303739
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 4719374445
arrow SW Švicarska 6/42 1710212641
arrow TE Texas 6/54 122327324450
arrow TU Turska Sayisal 6/49 3921253038
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 32122384655
arrow UW SAD Powerball 5/69 1154556166
arrow WA Washington 6/49 4517213133
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1821242530
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 6920222836
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 24141520252627343540424657586971747680