Nedjelja 02.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3278Celtic - Rangers domaći-0-01-0
3279Cardiff - Arsenal supergol --1-12-3
3280St Etienne - Amiens supergol --0-00-0
3281Watford - Tottenham supergol --0-02-1
3284Fiorentina - Udinese supergol domaći-0-01-0
3285Nacional Madeira - Benfica gosti-0-20-4
3286K.Kanepi - S.Williams(T) gosti-0-00-1
3287D.Thiem - K.Anderson(T) domaći-0-01-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5229Teuta - Kamza domaći740-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6716Racing Club - Rosario domaći500-02-0
6734Estudiantes - Independiente domaći72-02-2
6741Aldosivi - Tigre gosti20-20-2
6742Colon - Union De Santa Fe --0-00-0
6743Boca Juniors - Velez Sarsfield domaći292-03-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6646Gimnasia Jujuy - Defensores De Belgrano --0-00-0
6650Independiente Rivadavia - Central Cordoba Sde domaći71-02-0
6651Mitre Santiago Del Estero - Gimnasia Y Esgrima Mendoza domaći71-02-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6749Justo Jose De Urquiza - Barracas Central gosti20-21-2
6750Ca Defensores Unidos - San Telmo domaći242-02-0
6751Comunicaciones - Cd Uai Urquiza gosti271-21-3
6752Deportivo Espanol - Ca San Miguel domaći800-02-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1641Queensland - Moreton Bay United --0-00-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2086Lask - Wolfsberger Ac domaći291-02-0
2087Salzburg - Admira Wacker domaći441-03-1
2088Sturm Graz - Rapid Vienna domaći371-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2986Austrija Klagenfurt - Austria Vienna Ii domaći181-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3107Atsv Stadl Paura - Fc Wels gosti71-23-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4313Anderlecht - Royal Antwerp domaći171-01-1
4314Cercle Brugge - Gent gosti250-10-3
4315Kortrijk - Genk gosti500-03-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Mechelen - Tubize domaći451-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1801Torpedo Minsk - Shakhtar Soligorsk gosti131-22-3
1802Fc Slutsk - Bate Borisov gosti670-00-1
1803Dinamo Minsk - Neman Grodno domaći630-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6766Universitario Sucre - Blooming gosti350-12-1
6767Real Potosi - San Jose Oruro gosti100-30-5
6768Oriente Petrolero - Club Destroyers domaći870-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3162Siroki Brijeg - Zeljeznicar gosti390-10-3

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3244Bragantino Sp - Sao Caetano gosti410-10-2
3245Desportivo Brasil - Aa Internacional --0-00-0
3246Gremio Novorizontino - Mirassol Sp gosti170-22-2
3247Olimpia Fc - Batatais Fc domaći101-01-1
3248Sc Atibaia - Juventus Sp domaći81-02-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2152Flamengo - Ceara gosti900-00-1
2158Atletico Pr - Bahia Ba domaći680-02-0
2159Sao Paulo Sp - Fluminense gosti540-01-1
2160Sport Recife - Parana Clube Pr domaći151-01-0
2161Chapecoense Sc - Palmeiras gosti140-11-2
2162Cruzeiro - Internacional --0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2983Cuiaba - Botafogo Sp --0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3026Botev Vratsa - Lokomotiv Plovdiv --0-00-0
3027Ludogorets - Dunav Ruse domaći261-03-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Mfk Karvina - Slovacko domaći640-02-1
3067Sigma Olomouc - Bohemians 1905 domaći52-02-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3087Hradec Kralove - Vlasim gosti470-03-1
3088Fk Mas Taborsko - Chrudim gosti290-10-1
3089Slovan Varnsdorf - Vysocina Jihlava domaći660-01-0
3090Znojmo - 1.Sk Prostejov gosti620-00-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4745Sokol Brozany - Prevysov gosti120-10-2
4746Zapy - Loko Vltavin domaći173-14-2

ČEŠKA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4755Liberec U21 - Ceske Budejovice U21 domaći123-18-1
4756Plzen U21 - Sparta Prague U21 domaći401-12-1
4757Brno U21 - Ostrava U21 gosti310-12-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6678Everton De Vina - Colo Colo domaći153-14-2
6679Antofagasta - Palestino domaći550-01-0
6680Huachipato - Curico Unido domaći560-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6983Union San Felipe - Nublense --0-00-0
6984Cobresal - Deportes La Serena gosti91-13-1
6989Deportes Valdivia - Cobreloa gosti190-13-2
7049Rangers De Talca - Melipilla gosti730-00-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6736Alki Oroklini - Ermis Aradippou gosti110-10-2
6737En Paralimniou - Nea Salamina Famagusta gosti41-33-5

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2801Mladost Podgorica - Sutjeska Niksic --0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4339Odense - Fc Nordsjaelland --0-00-0
4340Randers Fc - Aalborg gosti112-12-2
4341Esbjerg Fb - Fc Copenhagen gosti70-20-2
4342Aarhus Gf - Vendsyssel Ff gosti131-11-1
4343Brondby If - Midtjylland domaći191-12-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2857Fredericia - Hb Koge gosti450-13-1
2858Fremad Amager - Silkeborg domaći520-02-0
2859Naestved - Fc Roskilde gosti240-13-1
2860Nykobing Fc - Fc Helsingor --0-00-0
2861Thisted - Hvidovre domaći171-01-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7186Kjellerup - Ringkobing gosti740-01-1

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4758Aalborg Ii - Aarhus Fremad 2 gosti11-22-4
4759Holstebro - Lystrup domaći111-04-0
4760Vinder Vatanspor - Norresundby gosti140-12-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6458Smouha - Al Assiouty Sport domaći121-11-1
6459Al Ahly - El Entag El Harby --0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2641Deportivo Cuenca - Ldu Quito gosti260-22-2
2642Macara - Emelec domaći520-01-1
2656Independiente Del Valle - Tecnico Universitario domaći590-01-1
2657Barcelona Sc - Guayaquil City Fc gosti60-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4245Cardiff - Arsenal supergol gosti111-12-3
4246Burnley - Manchester Utd gosti270-20-2
4247Watford - Tottenham supergol gosti530-02-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4354Ipswich - Norwich domaći560-01-1
4355Bristol City - Blackburn gosti131-14-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7707Fc United Of Manchester - Bradford Park Avenue gosti220-12-2

ENGLESKA PREMIER LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3806Tottenham - Manchester Utd - - - -

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3451Middlesbrough U23 - A Villa U23 gosti310-11-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3591Nomme Kalju - Flora Tallinn domaći121-11-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2244Hjk Helsinki - Inter Turku domaći282-03-0
2245Mariehamn - Ilves domaći451-03-6

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6894Eif - Fc Haka domaći191-02-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3574Pepo - Vaajakoski domaći161-02-0
3575Mp Mikkeli - Viikingit domaći22-03-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3580Js Hercules - Jbk domaći122-03-0
3581Kerho 07 - Pk 37 domaći840-02-0
3582Narpes Kraft - Gbk gosti650-00-3
3583Sc Kufu - Ols Oulu --0-00-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4305St Etienne - Amiens supergol --0-00-0
4306Rennes - Bordeaux domaći122-02-0
4307Monaco - Marseille supergol gosti450-12-3

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2932Aris - Larissa domaći710-02-0
2933Panionios - Paok gosti680-00-1
2934Olympiakos Piraeus - Pas Giannina domaći332-05-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2950Sioni Bolnisi - Olimpi Rustavi gosti260-20-4
2956Torpedo Kutaisi - Samtredia gosti51-25-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5014Csd Municipal - Cd Chiantla domaći700-01-0
5015Antigua Gfc - Deportivo Iztapa domaći460-01-0
5016Deportivo Malacateco - Xelaju domaći231-02-1
5017Siquinala Fc - Deportivo Sanarate gosti431-14-3
5018Deportivo Guastatoya - Petapa domaći570-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7519Cd Vida - Cd Platense domaći540-02-0
7520Olimpia Cd - Real Cd Espana gosti221-12-1

HONG KONG PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2919Eastern Sports Club - R F gosti330-13-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2201Istra 1961 - Gorica gosti740-00-2
2202Dinamo Zagreb - Rijeka domaći321-11-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3050Nk Osijek Ii - Nk Sesvete domaći570-01-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2951Fjolnir - Stjarnan gosti161-11-3
2952Ibv Vestmannaeyjar - Vikingur Reykjavik gosti71-11-1
2953Ka Akureyri - Valur gosti142-13-3
2954Breidablik - Grindavik domaći331-01-1
2955Fh Hafnarfjordur - Kr Reykjavik domaći112-04-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2970Vikingur Olafsvik - Thor Akureyri domaći221-02-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5012Kari - Hottur Egilsstadir gosti170-22-2
5013Prottur V. - Volsungur gosti300-10-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5744Fiorentina - Udinese supergol domaći730-01-0
5745Atalanta - Cagliari supergol gosti450-10-1
5746Chievo - Empoli supergol --0-00-0
5872Lazio - Frosinone supergol domaći490-01-0
5873Sampdoria - Napoli supergol domaći112-03-0
5874Sassuolo - Genoa supergol gosti274-15-3
5875Torino - Spal 2013 supergol domaći520-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1818Pescara - Livorno supergol domaći490-02-1
1819Crotone - Foggia supergol domaći311-04-1
1820Lecce - Salernitana supergol domaći41-02-2
1821Perugia - Ascoli supergol domaći61-02-0

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3331Fermana - Rieti gosti740-00-2
3332Catanzaro - Cavese domaći143-05-2
3333Vecomp Verona - Pro Piacenza gosti370-12-1
3334Imolese Calcio - Ravenna domaći152-25-3

ITALIJA SERIE B - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4654Benevento - Crotone - - - -
4661Livorno - Lecce supergol - - - -

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4977Bnei Yehuda - Maccabi Pet Tikva domaći71-02-2
4978Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv domaći261-01-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5993Fc Tokyo - Sagan Tosu --0-00-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3113Fujieda Myfc - Ryukyu gosti650-00-1
3114Yokohama Scc - Kagoshima United gosti500-00-4
3115Thespa Kusatsu - Gamba Osaka U23 domaći480-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2925Incheon United - Ulsan Hyundai gosti72-13-2
2926Pohang Steelers - Jeju United gosti310-12-2
2927Daegu Fc - Suwon Bluewings domaći73-14-2
2928Gyeongnam - Jeonbuk Motors gosti50-20-3

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4910Bucheon Fc - Ansan Greeners domaći221-01-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6887Jomo Cosmos - Ts Sporting Fc --0-00-0
6888Richards Bay Fc - Royal Eagles -vv-v1-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1935Mamelodi Sundowns - Cape Town City Fc domaći261-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7954Al Sadd - Al Shahaniya domaći34-04-0
8125Katar - Al Duhail Sc domaći382-02-3

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3249Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua gosti530-02-1
7090Guizhou Hengfeng - Beijing Renhe domaći171-01-1
7100Henan Jianye - Changchun Yatai gosti590-01-1
7109Jiangsu Suning - Tianjin Quanjian domaći191-01-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1886Dalian Transcendence - Nei Mongul Zhongyou --0-00-0
1887Shenzhen Fc - Zhejiang Greentown domaći161-11-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4828Depotivo Pasto - Independiente Santa Fe gosti31-11-1
4829Atletico Bucaramanga - Boyaca Patriotas domaći321-02-1
4830Independiente Medellin - Once Caldas domaći82-12-2
4831Jaguares D. Cordoba - Atletico Nacional domaći261-01-1
4832Deportivo Cali - Atletico Junior domaći800-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4139U. D. Popayan - Fortaleza Fc domaći191-11-3
4140U. M. Santa Marta - Cucuta Deportivo domaći221-02-1
4141Real Cartagena - Llaneros gosti82-12-2
4142Real Santander - Barranquilla Fc gosti850-01-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8299Deportiva Alajuelense - Deportivo Saprissa domaći690-01-0
8322Perez Zeledon - Herediano domaći171-01-1
8323Guadalupe Fc - San Carlos gosti240-22-3
8325Limon - Santos Dg gosti490-00-2
8326Cartagines - Universidad De Costa Rica gosti112-12-2

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3842Suduva - Vmfd Zalgiris gosti110-21-4
3843Spyris Kaunas - Palanga domaći61-02-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6607Ferencvaros - Mol Vidi Fc domaći142-12-2

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3138Dorogi Fc - Mosonmagyarovar gosti720-00-2
3139Duna Aszfalt Tvse - Zalaegerszeg gosti131-21-2
3140Dunakanyar - Budaorsi domaći241-01-0
3141Soroksar - Kazincbaricika Bsc gosti53-24-3
3142Balmazujvaros - Cegledi gosti51-12-2
3143Gyor - Csakvar gosti190-11-3
3144Kaposvar - Bss Monor domaći201-13-2
3158Ujbuda - Gyirmot domaći361-01-0
3161Nyiregyhaza - Vasas gosti101-13-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Toluca - Santos Laguna gosti41-12-1
1748Lobos Buap - America Mexico gosti310-10-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4740Chinandega Fc - Unan Managua domaći121-02-2
4741Diriangen Fc - Real Madriz domaći401-01-1
4742Juventus Fc - Art Municipal Jalapa gosti280-10-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2130Groningen - Fc Zwolle gosti640-00-1
2131Heracles - Az Alkmaar gosti21-13-2
2132Vitesse - Ajax gosti30-30-4
2134Feyenoord - Nac Breda domaći241-14-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Follo - Herd domaći31-22-2
2599Assiden - Sola gosti80-21-3
2660Vardeneset - Lysekloster gosti50-20-5
2740Junkeren - Finnsnes domaći441-02-2
2741Sortland Il - Fk Lyn domaći-0-01-0
2742Harstad - Skarp domaći204-04-2
2743Melbo - Frigg gosti-0-00-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1865Bodo Glimt - Sarpsborg domaći312-13-1
1866Brann - Ranheim domaći590-01-0
1867Kristiansund - Start gosti320-11-1
1868Odd Bk - Molde gosti170-11-1
1869Rosenborg - Haugesund domaći231-01-0
1870Lillestrom - Valerenga gosti330-10-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7113Ham Kam - Asane gosti131-12-1
7162Ullensakerkisa - Aalesund domaći131-03-0
7163Tromsdalen - Sandnes Ulf domaći480-02-2
7164Jerv - Floro domaći520-01-0
7165Kongsvinger - Sogndal gosti350-11-3
7188Mjondalen - Notodden gosti240-11-1
7189Nest Sotra - Strommen gosti380-10-2
7208Viking - Levanger domaći201-03-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2226Brattvaag - Vidar domaći101-14-1
2227Nardo - Bryne gosti270-10-2
2235Mjolner - Baerum --0-00-0
2236Fredrikstad - Honefoss domaći42-03-1
4737Stabaek 2 - Nybergsund domaći31-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4264Rb Leipzig - Fortuna Dusseldorf supergol gosti470-01-1
4265Schalke - Hertha Berlin supergol gosti150-10-2

NJEMAČKA 1. LIGA - BOLJI PLASMAN U SEZONINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3744Rb Leipzig - Schalke supergol - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1891Heidenheim - Darmstadt gosti110-10-1
1892Sandhausen - Union Berlin --0-00-0
1893St Pauli - Fc Koln domaći132-23-5

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3018Zwickau - Kaiserslautern gosti600-01-1
3019Fortuna Koln - Cz Jena domaći670-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Jahn Regensburg Ii - Tsv Rain Lach domaći91-01-2
47691865 Dachau - 1860 Munich Am domaći331-02-0
4770Turkgucu Ataspor Munchen - Sonthofen domaći192-04-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4762Ammerthal - Tsv Abtswind domaći281-02-0
4763Asv Vach - Don Bosco Bamberg domaći71-02-0
4764Sand - Seligenporten gosti270-10-2
4765Eltersdorf - Grossbardorf domaći411-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5009Wedeler - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći61-01-3
5010Buchholz - Sv Rugenbergen domaći262-02-2
5011Pinneberg - Altona 93 gosti30-30-6

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
49991. Fc Duren - Siegburger Sv 04 gosti50-11-2
5000Alfter - Fc Hurth gosti261-12-1
5001Bergisch Gladbach - Spvg Frechen 20 domaći351-02-0
5003Hennef 05 - Wegberg Beeck gosti450-10-1
5004Blau Weiss Friesdorf - Viktoria Arnoldsweiler domaći61-21-2
5005Ssv Merten - Sv Deutz 05 gosti690-00-2
5008Vfl Vichttal - Sv Breinig gosti-0-00-4

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4804Jahn Dinslaken Hiesfeld - Schwarz Weiss Essen gosti160-12-1
4805Kleve - Sc Velbert domaći91-12-2
4806Ratinger - Sportfrunde Baumberg gosti141-22-3
4807Spvg Schonnebeck 1910 - Vfb 03 Hilden domaći241-13-5
4809Tus 64 Bosinghoven - Bocholt domaći51-21-3
48381.Fc Monheim - Turu Dusseldorf gosti92-12-2
4839Fsv Duisburg - Sc Union Nettetal gosti180-22-4

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4994Bv Cloppenburg - Hannoverscher Sc --0-01-2
4995Gifhorn - Fc Hagen Uthlede domaći203-04-1
4996Heeslinger Sc - Vfl Oythe --0-00-0
4997Sc Spelle Venhaus - Tb Uphusen gosti80-20-2
4998Vfv Hildesheim - Tus Bersenbruck domaći141-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4773Charlottenburger Fc Hertha 06 - Staaken domaći441-02-1
4801Fc Strausberg - 1. Fc Lok Stendal gosti480-02-1
4802Hansa Rostock Ii - Anker Wismar domaći451-02-0
4803Torgelower Greif - Blau Weiss Berlin domaći840-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4772Plauen - Ludwigsfelder gosti81-11-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4771Vfb Dillingen - Tsv Schott Mainz gosti390-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3401Bayern Munich Am - Viktoria Aschaffenburg domaći31-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6794Havelse - Eintracht Norderstedt gosti140-10-1
6795St Pauli Am - Hannover Am domaći660-01-0
6796Drochtersen Assel - Holstein Kiel Amateurs domaći81-02-2
6797Hamburg Am - Lubeck gosti100-10-1
6798Hansa Luneburg - Wolfsburg Am domaći470-01-1
6799Ulm Wolfsburg - Egestorf Langreder domaći451-02-0
6800Vfb Oldenburg - Werder Bremen Am gosti190-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3420Auerbach - Berlin Ak 07 gosti151-12-3
3421Germania Halberstadt - Chemnitzer gosti132-12-4
3422Meuselwitz - Altglienicke gosti81-12-2
3423Union Furstenwalde - Wacker Nordhausen domaći371-01-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6806Stuttgart Amateurs - Tsv Steinbach 1921 domaći700-02-0
6807Tsg Balingen - Saarbrucken gosti241-12-1
6808Waldhof Mannheim - Eintracht Stadtallendorf domaći630-02-0
6809Offenbacher Kickers - Fsv Frankfurt domaći94-07-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6819Borussia Dortmund Amateurs - Fortuna Dusseldorf Am --0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4965Independiente Fcb - General Diaz gosti220-12-2
4966Club Guarani Asuncion - Olimpia gosti280-10-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8891Deportivo Municipal - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći760-01-0
8897Academia Cantolao - Union Comercio gosti370-12-1
8898Alianza Lima - Sport Rosario domaći790-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2394Miedz Legnica - Zaglebie Lubin domaći231-02-0
2395Wisla Plock - Jagiellonia domaći241-01-1
2396Cracovia Krakow - Legia Warsaw --0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Aves - Maritimo gosti450-10-1
2209Rio Ave - Portimonense gosti240-12-1
2210Nacional Madeira - Benfica gosti280-20-4
2213Porto - Moreirense domaći152-03-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6871Varzim - Pacos Ferreira gosti10-10-1
6872Leixoes - Sporting Farense gosti151-12-1
6877Covilha - Vitoria Guimaraes B domaći351-01-2
6878Famalicao - Fc Arouca domaći151-02-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4691Sporting Clube Ideal - Angrense gosti331-11-1
469310 Dezembro - Louletano --0-00-0
4694Amarante Fc - Rd Agueda domaći23-04-0
4695Amora Fc - Moura domaći261-02-0
4696Casa Pia - Co Do Montijo domaći750-02-1
4698Espinho - Gondomar --0-00-0
4699Fafe - Gdu Torcatense domaći800-01-0
4700Fatima - Anadia --0-00-0
4701Leca - Coimbroes domaći21-01-1
4702Maria Da Fonte - Trofense gosti670-01-2
4703Paredes - Pedras Rubras domaći201-02-2
4704Sacavenense - Vasco Da Gama domaći900-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3032Cfr Cluj - Viitorul Constanta domaći550-01-2
3035Fcsb - Fc Botosani domaći42-12-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5892Farul Constanta - Balotesti domaći361-02-0
5893Ripensia Timisoara - Fc Clinceni gosti40-10-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2820Yenisey - Arsenal Tula --0-00-0
2821Dynamo Moscow - Orenburg domaći630-02-0
2822Zenit St Petersburg - Spartak Moscow --0-00-0
2823Akhmat Grozny - Fc Ufa domaći570-02-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4535Metallurg Lipetsk - Fc Zorkij Krasnogorsk domaći600-01-0
4536Dynamo Bryansk - Rotor Volgograd Ii gosti140-10-1
4537Khimik Novomoskovsk - Saturn gosti270-12-1
4538Sokol Saratov - Salyut Energia Belgorod --0-00-0
4539Torpedo Moscow - Kaluga domaći153-03-0
4540Kvant Obninsk - Fc Strogino Moscow --0-00-0
4541Zvezda Ryazan - Fc Khimki M --0-00-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2211Dinamo Stavropol - Mashuk Kmv gosti210-10-2
2212Chernomorets Novorossijsk - Krasnodar 3 domaći133-07-0
2214Ska Rostov - Volgar --0-00-0
2215Spartak Nalchik - Urozhay Krasnodar gosti340-11-2
2216Druzhba Maikop - Fc Spartak Vladikavkaz domaći281-03-0
2217Rusija - Legion Dynamo domaći372-14-2

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3261Chelyabinsk - Nosta Novotroitsk domaći111-01-2
3262Syzran 2003 - Fc Ufa 2 domaći142-03-0
3263Fc Zvezda Perm - Kamaz domaći53-15-2
4686Zenit Izhevsk - Ural 2 gosti640-01-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4687Znamya Truda - Pskov 747 domaći191-01-0
4688Fc Chertanovo Moscow Ii - Dnepr Smolensk gosti180-10-2
4689Fk Dolgoprudny - Torpedo Vladimir domaći162-03-1
4690Fc Murom - Fc Kazanka Moscow domaći550-01-3

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2783Akhmat Grozny U21 - Ufa U21 domaći182-03-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6837Washington Dc United - Atlanta United Fc domaći291-13-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863Washington Spirit - Sky Blue Fc domaći710-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3120Bethlehem Steel Fc - Harrisburg City domaći111-21-3
3121Seattle Sounders Ii - Los Angeles domaći121-01-1
3134Swope Park Rangers - Okc Energy Fc domaći261-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7071As Trencin - Trnava domaći900-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3250Msk Zilina B - Fk Aquacity Poprad domaći700-01-1
3251Slavoj Trebisov - Petrzalka domaći121-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4810Triglav - Maribor gosti70-21-5
4811Nd Gorica - Ns Mura gosti90-12-2
4812Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje domaći162-05-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7901Spartak Subotica - Fk Dinamo Vranje domaći91-02-0
7907Vojvodina Novi Sad - Crvena Zvezda gosti161-21-4
7908Partizan Belgrade - Ofk Backa Palanka domaći490-01-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6352Celtic - Rangers domaći620-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4177Levante - Valencia supergol domaći132-12-2
4178Alaves - Espanyol supergol gosti420-12-1
4179Barcelona - Huesca supergol gosti33-28-2
4180Real Betis - Sevilla supergol domaći800-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6468Gimnastic - Cf Rayo Majadahonda gosti830-00-1
6469Sporting Gijon - Extremadura domaći730-02-0
6470Granada Cf - Osasuna domaći71-02-0
6471Albacete - Cordoba domaći52-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4104Real Oviedo B - Up Langreo domaći451-02-2
4105Amorebieta - Real Union De Irun gosti40-20-3
4106Tudelano - Cd Vitoria domaći670-01-0
4296Atletico Madrid B - Real Madrid Castilla domaći41-22-2
4297Las Palmas B - Unionistas Cf domaći291-01-0
4316Burgos - Ad Union Adarve gosti60-11-1
4317Rc Deportivo Fabril - Celta Vigo B gosti670-00-1
4318Cf Salmantino - Ponferradina --0-00-0
4319Fc Coruxo - Real Valladolid B domaći431-01-0
4320Pontevedra - Cultural Leonesa domaći351-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4534Villarreal B - Hercules gosti680-01-2
4629Atletico Baleares - Alcoyano domaći451-01-0
4630Espanyol B - Lleida domaći161-01-1
4631Cd Teruel - Valencia B domaći660-01-0
4632Cf Peralada - Olot gosti360-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4639Granada Cf B - Ucam Murcia gosti740-00-1
4640Marbella - Atletico Malagueno gosti400-13-1
4641San Fernando - Melilla --0-00-0
4642Ud Ibiza Eivissa - Atletico Sanluqueno gosti710-00-1
4643Cd El Ejido 2012 - Sevilla Atletico domaći41-01-0
4644Badajoz - Rec De Huelva gosti450-10-1
4645Don Benito - Cartagena --0-00-0
4646Rb Linense - Jumilla domaći321-01-1
4647Real Murcia - Villanovense --0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2417Brommapojkarna - Malmo gosti240-10-3
2418Dalkurd - Gotenborg domaći331-01-1
2419Hammarby - Djurgarden gosti200-11-3
2420Elfsborg - Kalmar gosti241-11-1
2421Sundsvall - Sirius domaći600-04-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4591Landskrona - Norrby gosti290-11-1
4592Halmstad - Jonkopings Sodra domaći171-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3829Husqvarna - Angelholms domaći62-04-2
3830Oddevold - Fk Karlskrona --0-00-0
3832Torns If - Mjallby gosti360-10-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1915Akropolis - Carlstad United gosti80-12-2
3779Skelleftea - Sollentuna United gosti140-21-2
3789Assyriska - Rynninge gosti111-22-3
3790Tegs - Nykoping domaći222-03-0
3791Vasteras - Umea domaći301-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4025Trollhattan - Gauthiod domaći321-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8820Bollnas Gif Ff - Gamla Upsala gosti680-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3597Lulea - Ostersunds gosti100-31-3

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8849Eskilstuna City - Sodertalje Fk gosti61-11-2
8850Ik Sleipner - Newroz Fc domaći191-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2411Basel - Thun gosti291-11-1
2412Luzern - Grasshoppers gosti40-12-1
2413Neuchatel Xamax - St Gallen domaći131-02-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3607Chiasso - Wil gosti600-00-2
3608Vaduz - Kriens domaći351-02-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6911Kairouanaise - Club S Hammam Lif --0-00-0
6912Es Sahel - Us Ben Guerdane --0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3941Erzurumspor - Basaksehir gosti260-10-1
3942Kasimpasa - Ankaragucu domaći131-02-1
3947Antalyaspor - Caykur Rizespor gosti400-12-1
3948Bursaspor - Besiktas gosti510-01-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6572Hatayspor - Gaziantep Bb gosti640-00-1
6573Adana Demirspor - Istanbulspor gosti41-22-2
6583Altinordu - Denizlispor domaći132-04-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3411Desna Chernigov - Olimpik Donetsk gosti540-00-1
3412Fk Lviv - Olexandria domaći82-02-2
3413Arsenal Kiev - Zorya Lugansk gosti50-30-5
3415Dinamo Kiev - Karpaty Lviv gosti170-20-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3259Volyn Lutsk - Obolon Brovar Kiev gosti350-12-4
3260Fc Metalist 1925 - Fc Balkany Zorya domaći112-03-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3663Ca Atenas De San Carlos - Ca Boston River domaći570-01-0
3674Progreso - Defensor Sporting --0-00-0
3675Torque - Liverpool Montevideo gosti21-22-2
3683Penarol - Cerro gosti430-13-2

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4533Rentistas - Deportivo Maldonado gosti70-10-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6782Atletico Venezuela - Tachira --0-00-0
6783Carabobo - Deportivo Lara gosti610-00-2
6784Caracas - Metropolitanos Fc domaći113-03-0
6785Estudiantes De Merida - Portuguesa domaći201-02-1
6786Academia Puerto Cabello - Mineros De Guayana domaći540-02-2
6787Zamora - Zulia Fc gosti490-02-1

FILIPINI PBA GOVERNORS CUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3288(+3.5)Columbian Dyip - Tnt Katropa(215,5) 107-107 / 114-118
3289(+4.5)Alaska Aces - Barangay Ginebra(195,5) 101-109

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2695(-1.5)Malmo - Yunost Minsk(5,5) 3-04-1
2696(+1.5)Gks Tychy - Skelleftea(6,5) 0-31-8
2698(+1.5)Neman Grodno - Zug(5,5) 0-02-4
2699(+1.5)Ehc Munchen - Tps(5,5) 0-05-1
2700(-1.5)Eisbaren Berlin - Kometa Brno(5,5) 0-02-3
2701(-1.5)Mountfield Hk - Rouen(5,5) 0-13-2
2702(+1.5)Trinec - Tappara(5,5) 0-12-8
2704(-1.5)Karpat - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 2-09-3
2705(+1.5)Storhamar - Djurgardens If(5,5) 0-02-2
2706(+1.5)Bolzano - Hifk(5,5) 0-14-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4842(-1.5)Vitkovice - Kosice(5,5) 0-01-1
4866(-1.5)Dvtk Jegesmedvek - Gap(5,5) 0-10-3
4867(-1.5)Straubing Tigers - Augsburger Panthers(5,5) 2-04-0
4897(-1.5)Poprad - Orli Znojmo(5,5) 0-04-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3809(-1.5)Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga(5,5) 0-04-2
3810(-1.5)Dynamo Moscow - Salavat Ufa(5,5) 0-02-2
3811(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk(5,5) 0-00-4
3812(-1.5)M Magnitogorsk - Slovan Bratislava(5,5) 3-05-1
3813(-1.5)Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk(4,5) 1-23-2
3814(-1.5)Spartak Moscow - Amur Khabarovsk(5,5) 2-16-3
3815(+1.5)Traktor Chelyabinsk - Cska Moscow(5,5) 0-10-3

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8730(+2.5)D.Thiem - K.Anderson(41,5) 20-137-56-23-0
8731(-5.5)J.Del Potro - B.Coric(37,5) 18-86-46-33-0
8732(+0.5)J.Isner - M.Raonic(45,5) 24-213-66-33-2
8810(-8.5)R.Nadal - N.Basilashvili(28,5) 24-176-36-33-1

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2770C.Harrison R.Harrison - R.Albot M.Jaziri 14-172-66-41-2
2771M.Gonzalez N.Jarry - R.Jebavy A.Molteni 12-76-36-42-0
2772N.Mektic J.Melzer - A.Krajicek T.Sandgren 7-123-64-60-2
4330Herbert P H N.Mahut - L.Kubot M.Melo 14-155-76-21-2

CHALLENGER CHICAGO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5171A.Vukic - A.Sarkissian 7-123-64-60-2
5172T.Fawcett - R.Roelofse 9-135-74-60-2
5199W.Blumberg - A.Hiltzik v-v6-2v-vv-v
5200A.Kovacevic - H.Nys 13-156-33-61-2
5202R.Rodriguez Pace - A.Brown 14-117-57-62-0
5227T.Garanganga - T.Kopinski 12-56-36-22-0
5228J.Hiltzik - S.Kirchheimer 14-117-57-62-0

CHALLENGER CHICAGO KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5159J.Loeb - J.Cako 17-125-76-32-1
5160M.Bouzkova - K.Day v-v7-63-6v-v
5161O.Govortsova - A.Muhammad 9-136-13-61-2
5162A.Veselinovic - F.Abanda 4-121-63-60-2
5163E.Rybakina - N.Cheong 12-26-06-22-0
5164S.Marand - A.Kratzer 4-124-60-60-2
5165I.Falconi - M.Krajicek 12-56-16-42-0
5166K.Ahn - M.Gordon 12-26-06-22-0
5167Q.Gleason - K.Thandi 13-137-60-62-1

CHALLENGER COMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4522M.Donati - S.Caruso 12-146-76-70-2
4523V.Galovic - C.Garin 7-124-63-60-2

CHALLENGER COMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4510A.Begemann D.Brown - M.Klizan F.Polasek 19-153-66-42-1

CHALLENGER MANACORTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4525M.Bachinger - B.Tomic 15-176-43-61-2

ITF NIZOZEMSKA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5019N.Razborsek - T.Kocevar Desman 13-107-66-42-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2769J.Murray B.Mattek Sands - Cabal J S A.Spears 13-106-47-62-0
3471R.Ram K.Peschke - E.Roger Vasselin A.Sestini Hlavackova 9-134-65-70-2
7111M.Venus K.Srebotnik - F.Skugor R.Olaru 24-266-44-61-2
8824I.Dodig L.Chan - W.Koolhof N.Kichenok v-vv-vv-vv-v

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9028(-1.5)A.Barty - Ka Pliskova(21,5) 8-124-64-60-2
9029(+3.5)A.Sevastova - E.Svitolina(21,5) 13-96-31-62-1
9030(+5.5)K.Kanepi - S.Williams(19,5) 9-160-66-41-2
9031(-3.5)S.Stephens - E.Mertens(21,5) 12-66-36-32-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2773B.Krejcikova K.Siniakova - L.Kichenok L.Siegemund 12-56-36-22-0
2776N.Hibino O.Kalashnikova - D.Jakupovic I.Khromacheva 5-124-61-60-2
4367R.Atawo A.L.Groenefeld - T.Babos K.Mladenovic 7-123-64-60-2
4368T.Bacsinszky V.Zvonareva - S.Stosur S.Zhang 6-123-63-60-2

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8775(-3.5)Tvis Holstebro - Skanderborg(52,5) 37-30
8776(-1.5)Gog - Skjern(55,5) 35-34

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1317(-3.5)Tvis Holstebro - Skanderborg(50,5) 23-23
1318(-8.5)Nykobing F. - Eh Aalborg(51,5) 34-13

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
3252(-4.5)Porto Vitalis - Potaissa Turda(56,5) 41-21
3257(-5.5)Sg Westwien - Oci Lions(54,5) 26-25
3258(-5.5)Alingsas - Rk Gorenje Valenje(51,5) 26-23

FRANCUSKA SUPERKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
4766(-3.5)Paris Handball - Hbc Nantes(61,5) 34-34
4767(-2.5)Montpellier - Saint Raphael(57,5) 32-27

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3620(-3.5)Tatabana - Balatonfuredi(48,5) 22-18

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1543(+7.5)Friesenheim - Kiel(52,5) 19-26
1544(-6.5)Magdeburg - Leipzig(55,5) 28-20
1545(+2.5)Bietigheim Metterzimmern - Melsungen(54,5) 24-33
1546(-2.5)Erlangen - Gummersbach(53,5) 30-22
1547(-6.5)Hannover Burgdorf - Bergischer(53,5) 29-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1293(-2.5)Aue - Dormagen Rhineland(53,5) 32-27
1294(-1.5)Dessau Rosslauer - Tusem Essen(54,5) 35-29
1295(-2.5)Nordhorn Lingen - Huttenberg(52,5) 34-27

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3265(-8.5)Powen Zabrze - Spojnia Gdynia(55,5) 38-24
8795(+7.5)Mks Kalisz - Wisla Plock(56,5) 26-29

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1312(+4.5)Csm Slatina - Cs Magura Cisnadiei(50,5) 19-22
1323(+7.5)Scm Gloria Buzau - Oltchim Rm Valcea(47,5) 14-24
1324(+2.5)U Cluj - Rulmental Brasov(55,5) 28-30
1329(-4.5)Cs Gloria 2018 Bistrita - Hcm Roman(53,5) 30-25
1330(+10.5)Zalau - Csm Bucuresti(51,5) 22-26
1331(-6.5)Cs Minaur Baia Mare - Otelul Galati(48,5) 25-21

ŠPANJOLSKI SUPER KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3242(+6.5)Naturhouse La Rioja - Barcelona Borges(59,5) 27-35

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3136(-1.5)Basel - Fortitudo Gossau(53,5) 27-27
3137(-1.5)St Gallen - Amicitia Zurich(52,5) 36-29

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7198(+7.0)Newcastle Falcons - Saracens 21-32

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
3902(-9.0)Mont De Marsan - As Beziers Herault 35-14

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
8739(+14.0)Halifax Blue Sox - Salford City Reds 4-62

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
8745(-8.0)Agen - Perpignan 25-23
8746(-7.0)Racing Metro 92 - Clermont 17-40

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3327(+1.5)Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters(7,5) 2-3
3329(+1.5)Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp(10,5) 3-7
3330(-1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(8,5) 12-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
4542(-1.5)New York Yankees - Detroit Tigers(8,5) 7-11
4543(-1.5)Philadelphia Phillies - Chicago Cubs(8,5) 1-8
4634(+1.5)Washington Nationals - Milwaukee Brewers(9,5) 4-9
4635(+1.5)Chicago White Sox - Boston Red Sox(9,5) 8-0
4637(+1.5)Kansas City Royals - Baltimore Orioles(9,5) 9-1
4651(-1.5)St Louis Cardinals - Cincinnati Reds(8,5) 4-6
4652(-1.5)Oakland Athletics - Seattle Mariners(9,5) 7-8
4653(+1.5)San Francisco Giants - New York Mets(7,5) 1-4
4666(-1.5)L A Dodgers - Arizona Diamondbacks(7,5) 3-2
4684(+1.5)San Diego Padres - Colorado Rockies(8,5) 3-7
4685(-1.5)Houston Astros - L A Angels(7,5) 4-2

KANADA CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8956(-3.5) Saskatchewan - Winnipeg Blue Bombers 31-23

VN ITALIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3266F.Alonso - N.Hulkenberg N.Hulkenberg
3267V.Bottas - K.Raikkonen K.Raikkonen
3268M.Ericsson - P.Gasly P.Gasly
3269R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean
3272B.Hartley - S.Vandoorne S.Vandoorne
3273C.Leclerc - C.Sainz C.Sainz
3274S.Perez - E.Ocon E.Ocon
3275L.Stroll - S.Sirotkin L.Stroll
3276M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen
3277S.Vettel - L.Hamilton L.Hamilton

VN ITALIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2708F.Alonso - F.Alonso Neklasificiran
2709V.Bottas - V.Bottas Klasificiran
2710M.Ericsson - M.Ericsson Klasificiran
2711P.Gasly - P.Gasly Klasificiran
2712R.Grosjean - R.Grosjean Klasificiran
2713L.Hamilton - L.Hamilton Klasificiran
2714B.Hartley - B.Hartley Neklasificiran
2715N.Hulkenberg - N.Hulkenberg Klasificiran
2718C.Leclerc - C.Leclerc Klasificiran
2719K.Magnussen - K.Magnussen Klasificiran
2804E.Ocon - E.Ocon Klasificiran
2805S.Perez - S.Perez Klasificiran
2806K.Raikkonen - K.Raikkonen Klasificiran
2807D.Ricciardo - D.Ricciardo Neklasificiran
2808C.Sainz - C.Sainz Klasificiran
2809S.Sirotkin - S.Sirotkin Klasificiran
2810L.Stroll - L.Stroll Klasificiran
2811S.Vandoorne - S.Vandoorne Klasificiran
2812M.Verstappen - M.Verstappen Klasificiran
2813S.Vettel - S.Vettel Klasificiran

TOUR OF BRITAIN ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3592D.Smith - J.Sutterlin 0-1
3604F.Gaviria - C.Ewan 0-1
3717G.Thomas - C.Froome 0-1
3823J.Alaphilippe - X.Meurisse 0-1
3831M.Schachmann - B.Jungels 0-1
3833N.Politt - R.Cardis 0-1
3837R.Zabel - E.Liepins 1-0
3839W.Poels - P.Roglic 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 9 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3446A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
3447D.De La Cruz - T.Gallopin 1-0
3448E.Buchmann - G.Bennett 0-1
3453E.Nicolau - F.Aru 1-0
3454J.Herrada - N.Roche 1-0
3455L.De Plus - J.Haig 0-1
3472L.Meintjes - H.Pernsteiner 1-0
3476M.Kudus - G.Brambilla 0-1
3477N.Quintana - S.Kruijswijk 0-1
3478R.Majka - D.Formolo 1-0
3479R.Uran - T.Pinot 1-0
3489S.Kuss - R.Carapaz 0-1
3490S.Yates - M.A.Lopez 1-0
3494W.Kelderman - I.Izagirre 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 21516313745
arrow BL Belgija Keno 20/70 18101523293536374045464849515257586163
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 415213034
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1216172023
arrow DA Multi-Daily A 6/99 42526627992
arrow DB Multi-Daily B 6/99 415469768796
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111415206190
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2341521222324282931364048505556606168
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 5671014162133343539515359606364656869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 17112129
arrow FK Finska Keno D 20/70 2491012151621262930323537415661666770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1461015242729343639404243455153586167
arrow FT Finska Keno T 20/70 16111315161924263034424849535560636469
arrow GO Njemačka Keno 20/70 35111318192530333742434548555758636569
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 5715323438
arrow LD Latvija Keno D 20/62 7891416182123253135363739444648555861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 34567122022232428293032384049506162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1781820212225273435363839424345474862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 319262732
arrow NP New York Pick 10 20/80 4891113182024263139405053556067707278
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 5681013202434363843445355575967687173
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1481013182026364046485153556165727480
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 614182021
arrow RO Rumunjska 6/49 41418284345
arrow SK Slovačka 5/35 916273235
arrow SL Slovenija 7/39 15172023242635
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 610202325
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2891318202734363740475464656970737879