Ponedjeljak 03.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5705Jokerit - Red Star Kunlun(H) domaći-0-01-0
5877Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk(H) domaći-0-01-0
6019Athletic Fc - Gais --1-12-1
6025Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera gosti-0-00-1
6210K.Nishikori - P.Kohlschreiber domaći-0-01-0
6211M.Keys - D.Cibulkova domaći-0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6745Newell S - Atletico Tucuman domaći271-11-2
6746San Martin Tucuman - Gimnasia Lp gosti860-01-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4146Deportivo Moron - Almagro gosti180-2v-v
4147Quilmes - Los Andes domaći550-02-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6753Ca Colegiales - Estudiantes Ba domaći282-02-1
6754Sacachispas Fc - Club Atletico Fenix domaći820-01-0
6755Tristan Suarez - Club Atletico Acassuso --0-00-0
6756Talleres De Remedios De Escalada - Csd Flandria gosti240-10-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8862Jeugd Antwerp - Standard Liege U21 domaći92-03-0
8863Royal Excel Mouscron U21 - Krc Genk U21 domaći381-12-4
8864Rsc Anderlecht U21 - St. Truiden U21 domaći171-22-3
8865Sporting Lokeren U21 - Zulte Waregem U21 gosti70-13-2
8866Waasland Beveren U21 - As Eupen domaći292-02-1
8867Cercle Brugge U21 - Kaa Gent U21 gosti620-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5548Vila Nova - Oeste Sp domaći540-01-1

ČEŠKA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5136Slovacko U21 - Jihlava U21 domaći102-12-2
5142Trinec U21 - Sigma Olomouc U21 gosti111-31-5
5147Bohemians U21 - Mlada Boleslav U21 gosti870-00-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6460Misr Lel Makasa - Al Masry --0-00-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3452Sunderland U23 - West Brom U23 domaći231-02-1
8861Derby U23 - Leicester City U23 gosti30-20-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3271Lorient - Grenoble domaći341-01-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4170Levadiakos - Apollon Smyrnis domaći730-01-0
4171Panetolikos - Ofi Crete domaći241-02-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4979Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera gosti560-00-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2914Hap Kfar Saba - Hapoel Marmorek domaći401-03-1
2915Hapoel Iksal Fc - Maccabi Achi Nazareth gosti520-00-1
2916Ir Rishon Lezion - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti140-21-4

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4926Daejeon Citizen - Suwon City domaći221-01-0
4937Seoul E Land Fc - Seongnam Ilhwa gosti310-21-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4143Orsomarso - Deportes Quindio gosti730-00-1
4144Club Cortulua - Bogota Fc domaći52-13-2
4145Tigres Fc - Deportes Pereira domaći480-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1501Gjelleraasen If - Lillestrom 2 gosti91-13-1
1502Stromsgodset 2 - Krakeroy --0-00-0
1544Donn - Egersund 2 domaći33-27-2
1545Tonsberg - Sandefjord 2 domaći610-02-1
1546Levanger 2 - Steinkjer gosti42-16-3
1547Rosenborg 2 - Kolstad gosti120-33-5

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1488Arendal - Valerenga 2 domaći142-13-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1894Holstein Kiel - Magdeburg gosti650-02-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3020Sonnenhof Grossaspach - Aalen domaći71-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Club Libertad - 3 De Febrero --0-00-0
4968Cerro Porteno - Deportivo Santani gosti310-11-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Csm Studentesc Iasi - Concordia Chiajna domaći142-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894U Cluj - Luceafarul Oradea domaći82-02-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3264Volga Ulyanovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti231-12-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5600Luki Energiya V.Luki - Leningradets gosti420-11-3
5601Tekstilshchik - Veles domaći261-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2314Real Monarchs Slc - San Antonio Fc gosti310-11-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2796Crusaders - Coleraine gosti110-10-3

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7627Fk Zarkovo - Fk Tsc Backa Topola --0-00-0
7628Metalac Milanovac - Fk Becej 1918 domaći181-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6472Almeria - Malaga gosti240-10-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4594Athletic Fc - Gais domaći101-12-1
4596Osters - Falkenberg gosti300-12-3
4626Varberg - Varnamo domaći451-02-2

PRVENSTVO JUŽNE AMERIKE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7863(-8.5)Cile - Ekvador(124,5) 61-68
7864(-19.5)Argentina - Paragvaj(134,5) 80-67
7865(-13.5)Brazil - Kolumbija(136,5) 67-58

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3816(-1.5)Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk(5,5) 1-02-0
3817(-1.5)Jokerit - Red Star Kunlun(5,5) 1-16-3
3818(-1.5)Neftekhimik - Vityaz Podolsk(5,5) 0-00-1
3819(-1.5)Sochi - Admiral Vladivostok(5,5) 1-34-4
3820(+1.5)Torpedo Nn - Ska St Petersburg(5,5) 0-24-3

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4344(+8.5)J.Millman - R.Federer(30,5) 24-233-67-53-1
4357(-5.5)K.Nishikori - P.Kohlschreiber(37,5) 19-106-36-23-0
4358(-9.5)N.Djokovic - J.Sousa(28,5) 18-106-36-43-0
6870(-3.5)M.Cilic - D.Goffin(40,5) 19-127-66-23-0

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4331D.Inglot F.Skugor - M.Bryan J.Sock 6-122-64-60-2
4332J.Murray B.Soares - R.Haase M.Middelkoop 13-107-66-42-0
4333J.S.Cabal R.Farah - I.Dodig M.Granollers 14-116-22-62-1
4337R.Bopanna E.Roger Vasselin - J.Chardy F.Martin 17-157-64-62-1

CHALLENGER CASSIS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7212M.Tchoutakian - J.Menezes 16-184-67-51-2
7214B.Bonzi - E.Couacaud v-v2-6v-vv-v
7233D.Guez - A.Escoffier 12-177-52-61-2
7234M.Viola - T.Wang 16-146-05-71-2
7235J.Kanar - Y.Jankovits 13-97-66-32-0
7236D.Evans - P.Cayre 12-36-16-22-0
7237T.Laurent - A.Artunedo Martinavarr 13-176-46-71-2
7238T.Gabashvili - H.Grenier 12-56-36-22-0

CHALLENGER CHICAGO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8491M.Ymer - R.Rodriguez Pace v-vv-vv-vv-v
8492T.Garanganga - V.Millot 7-132-65-70-2
8498K.Uchida - S.Bangoura 10-136-74-60-2

CHALLENGER CHICAGO KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7841E.Rybakina - F.Abanda 12-162-66-41-2
7842J.Loeb - A.Muhammad 12-36-16-22-0
7844K.Day - R.Anderson 15-156-23-61-2
7847S.Karatantcheva - T.Martincova 15-123-66-42-1
7848I.Falconi - A.Kratzer 12-86-46-42-0
7859K.Ahn - Q.Gleason 15-152-66-42-1

CHALLENGER GENOA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7239A.Haider Maurer - A.Avidzba 12-166-44-61-2
7240A.Petrone - A.Pellegrino 4-121-63-60-2
7241J.Souza - M.Delic 13-76-27-52-0
7242L.Frigerio - F.Coria 5-123-62-60-2
7243S.Nagal - J.Varillas 12-56-16-42-0
7244T.Bellucci - Z.Piros 14-156-34-61-2

CHALLENGER SEVILLE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7584I.Nedelko - K.Majchrzak 7-124-63-60-2
7586R.Ojeda Lara - M.Safwat 10-136-74-60-2
7588A.Pavlasek - C.Ruud 7-123-64-60-2
7589S.Gutierrez Ferrol - A.Martin 12-36-36-02-0
7590A.Davidovich Fokina - A.Giannessi 19-176-76-42-1

CHALLENGER SEVILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7568A.Molcan - R.Ortega Olmedo 13-87-56-32-0
7572J.Tatlot - M.Djokovic 6-123-63-60-2
7574L.Grigelis - B.Zapata Miralles 16-126-34-62-1
7583M.Vilella Martinez - K.Coppejans 15-182-67-51-2

CHALLENGER SEVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7565P.Krstin V.Uzhylovskyi - N.Cacic T.Draganja 7-123-64-60-2
7629D.Perez Sanz M.Vervoort - F.Gil M.Vilella Martinez 5-121-64-60-2
7648L.Grigelis A.Motti - G.Granollers P.Martinez 6-124-62-60-2
7652R.Junaid D.Pel - J.Barranco Cosano B.Zapata Miralles 13-87-66-22-0

CHALLENGER ZHANGJIAGANGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7612D.Lee - Z.Zhang 17-106-35-72-1
7613G.Soeda - A.Bega 14-107-57-52-0
7614M.Kecmanovic - M.Purcell 15-126-33-62-1
7615R.Te - F.Peliwo 12-86-46-42-0
7618S.Diez - T.Ito 5-124-61-60-2
7620S.Myneni - A.Bublik v-vv-vv-vv-v
7621T.Yang - A.Santillan v-v4-6v-vv-v
7622U.Ignatik - A.Setkic 13-86-27-62-0
7623Y.Chung - R.Safiullin 15-133-66-42-1
7624Y.Uchiyama - B.Kavcic v-v6-3v-vv-v
7625Y.Wu - Y.He 12-76-36-42-0
7626Z.Li - Z.Zhang 9-130-66-11-2

ITF FRANCUSKA F16TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8565L.Bouquet - L.Mitjana 14-166-76-31-2
8566G.Petit - M.Mora 14-112-66-12-1
8571S.Fukuda - A.Olivetti 8-133-65-70-2

ITF MARBELLA 16A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8608A.Fita Boluda - A.Naydenova v-v0-6v-vv-v

ITF MAĐARSKA 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8602A.Makhorkina - G.Duca 16-106-44-62-1
8605A.Siskova - Z.Kovacs v-vv-vv-vv-v
8607W.Forys - E.Cadar 13-77-56-22-0

ITF ŠPANJOLSKA F26TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8589V.Tashi - A.Lopez San Martin 15-144-66-11-2
8601D.Matos - R.Menendez Ferre 14-197-61-61-2

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6875J.Peers S.Zhang - O.Marach N.Melichar 21-213-67-62-1
6876W.Koolhof N.Kichenok - J.Murray B.Mattek Sands 20-236-77-61-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4499(-1.5)A.Sabalenka - N.Osaka(21,5) 13-143-66-21-2
4501(+4.5)C.Suarez Navarro - M.Sharapova(20,5) 12-76-46-32-0
4502(-3.5)M.Keys - D.Cibulkova(21,5) 12-46-16-32-0
4503(+3.5)M.Vondrousova - L.Tsurenko(20,5) 14-197-65-71-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4369A.Pavlyuchenkova A.Sevastova - C.Dolehide C.Mchale 12-76-46-32-0
4370A.Sestini Hlavackova B.Strycova - A.Barty C.Vandeweghe 6-123-63-60-2
4371Hsieh S W A.Sabalenka - E.Mertens D.Schuurs 9-135-74-60-2
4372L.Hradecka E.Makarova - M.Linette A.Tomljanovic 12-86-46-42-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
7716(+1.5)Atlanta Braves - Boston Red Sox(9,5) 2-8
7717(-1.5)Washington Nationals - St Louis Cardinals(7,5) 4-3
7746(+1.5)Miami Marlins - Philadelphia Phillies(7,5) 3-1
7747(-1.5)Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds(8,5) 5-1
7764(-1.5)Chicago White Sox - Detroit Tigers(8,5) 4-2
7765(-1.5)Houston Astros - Minnesota Twins(8,5) 4-1
7766(+1.5)Milwaukee Brewers - Chicago Cubs(8,5) 4-3
7767(-1.5)Colorado Rockies - San Francisco Giants(10,5) 9-8
7768(-1.5)Oakland Athletics - New York Yankees(8,5) 6-3
7810(-1.5)Cleveland Indians - Kansas City Royals(9,5) 1-5
7811(+1.5)Texas Rangers - L A Angels(10,5) 1-3
7814(-1.5)Arizona Diamondbacks - San Diego Padres(8,5) 2-6
7815(-1.5)L A Dodgers - New York Mets(6,5) 2-4
7826(-1.5)Seattle Mariners - Baltimore Orioles(8,5) 2-1

KANADA CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8957(-7.5) Calgary Flames - Edmonton Eskimos 23-20
8958(-8.5) Hamilton Tiger Cats - Toronto Argonauts 42-28

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8456Pmfk Sibiryak - Blik Nefteyugans 5-3
8469Dinamo Samara - Mfk Norilsky Nickel 5-0
8470Mfk Tyumen - Mfk Sinara 2-2
8471Uhta - Ttg-Ugra Yugorsk 4-8
8489Mfk Kprf - Fk Novaja Generacija 6-3

TOUR OF BRITAIN ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6663B.Swift - C.Barbero 0-1
6665D.Smith - J.Sutterlin 0-1
6666E.Theuns - A.Pasqualo 0-1
6667F.Gaviria - C.Ewan 1-0
6668G.Thomas - C.Froome 1-0
6669J.Alaphilippe - W.Poels 1-0
6670M.Schachmann - B.Jungels 0-1
6671N.Politt - X.Meurisse 0-1
6748R.Zabel - E.Liepins 0-1
6774R.Fernandez - J.Vandendert 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 2491112161824252737384045495154556263
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 613192641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 26162428
arrow DA Multi-Daily A 6/99 2620266778
arrow DB Multi-Daily B 6/99 107685869199
arrow DC Multi-Daily C 6/99 252838598687
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 36101921222526273840415055565758606568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 35131417323335373840485053546061626368
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1213203134
arrow FK Finska Keno D 20/70 1257891115192425273740434753545966
arrow FQ Finska Keno V 20/70 18101222242630313442444750525659616263
arrow FR Francuska 5/49 12151841
arrow FT Finska Keno T 20/70 110141923252829313234374144475056596270
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1361113141820353738414345474852616670
arrow IL Illinois 6/52 52428305052
arrow LD Latvija Keno D 20/62 356811141921242526273541434453555657
arrow LE Latvija Keno E 20/62 14567101114172123273031343540525556
arrow LM Latvija Keno M 20/62 45111519212324273340414344464849515658
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 613172324
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 91920242949
arrow NP New York Pick 10 20/80 58122023242529303747485256596570727679
arrow OH Ohio Classic 6/49 152933363748
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 192124254142
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 110111219222435424457616263656973757778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 210141517183940484950525862646970717380
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23141516
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51332333646
arrow SI Singapur 6/49 4513183940
arrow TK Tennessee Cash 5/35 112141618
arrow WA Washington 6/49 51721373942
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 414232627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1281015182425303233354647515455757778