Utorak 04.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2346M Magnitogorsk - Dinamo Riga(H) gosti-0-00-1
2347J.Del Potro - J.Isner(T) domaći-0-01-0
2348S.Stephens - A.Sevastova(T) gosti-0-00-1
2349Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk(H) domaći-0-01-0
2350Wetzlar - Magdeburg(R) gosti-0-00-1
2351Carlisle - Morecambe --2-23-2

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1964Belouizdad - Mc Alger --0-00-0
1965Es Setif - Paradou Ac gosti610-01-1
1966Usm Alger - Bordj Bou Arreridj domaći82-13-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6757Atletico Atlanta - Deportivo Riestra gosti800-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2083Berazategui - San Martin De Burzaco domaći41-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2819Ferroviaria - Red Bull Brasil domaći161-01-1
2820Santos - Bragantino Sp gosti540-02-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5563Atletico Go - Ponte Preta domaći261-02-0
5565Avai - Crb domaći351-01-0
5574Coritiba Pr - Boa domaći111-12-1
5575Guarani Sp - Goias gosti300-10-2
5576Csa Al - Londrina Pr domaći142-14-1
5577Juventude - Criciuma gosti570-00-1
5578Sao Bento - Paysandu Pa domaći500-01-0
5579Fortaleza - Figueirense domaći241-12-2
5580Sampaio Correa Ma - Brasil De Pelotas gosti290-11-2

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2157Vyskov - Vitkovice gosti81-22-2
2158Fc Odra Petrkovice - Trinec gosti150-20-4
2159Fc Pisek - Dukla Prague gosti250-20-2
2160Sk Kladno - Usti Nad Labem gosti61-11-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1886B 1908 - Avarta gosti580-02-1
1887Hedensted If - Aarhus Fremad domaći121-01-2
1888Herlev - Bk Marienlyst domaći202-12-2
1889Silkeborg Kfum - Kolding gosti420-10-3
1890Viby - Skive domaći112-12-1
1891Djursland - Jammerbugt Fc gosti50-21-3
1893Bramdrupdam Gif - Dalum gosti300-10-b
2772Tarup Paarup - Thisted -vv-vv-v

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Buxton - Basford United domaći610-01-0
1945Farsley Celtic - Gainsborough gosti230-11-1
1946Grantham - Mickleover Sports domaći261-02-1
1947Hednesford - Stafford Rangers domaći191-21-3
1948Lancaster - Bamber Bridge domaći770-01-1
1949Matlock Town - Whitby Town gosti450-10-3
1950Nantwich Town - Hyde United gosti500-01-1
1951Scarborough Athletic - North Ferriby gosti160-13-1
1952Stalybridge - South Shields gosti740-00-1
1953Warrington - Workington domaći232-02-0
1954Witton Albion - Marine --0-00-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1900Forest Green - Cheltenham domaći141-04-0
1901Oldham - Barnsley domaći311-11-2
1902Bradford - Fc Everton U21 -vv-vv-v
1903Burton Albion - Walsall gosti90-21-2
1904Carlisle - Morecambe gosti62-23-2
1905Charlton - Afc Wimbledon gosti271-12-2
1906Colchester - Southampton Fc U21 gosti260-10-2
1907Crawley Town - Tottenham U23 gosti490-01-1
1908Doncaster - Newcastle United U21 gosti141-11-3
1909Grimsby - Notts County gosti120-12-1
1910Lincoln City - Mansfield domaći61-11-2
1911Luton - Brighton And Hove Albion U21 domaći51-02-1
1912Macclesfield - Blackpool domaći142-13-3
1913Milton Keynes Dons - Peterborough domaći63-03-3
1914Northampton - Wycombe gosti110-10-1
1915Oxford United - Fulham Fc U21 domaći311-03-0
1916Portsmouth - Gillingham domaći412-04-0
1923Rochdale - Bury domaći162-02-1
1924Scunthorpe - Wolverhampton Wanderers U21 --0-00-0
1925Southend - Cambridge United gosti530-03-1
1926Sunderland - Stoke City U21 --0-00-0
1927Tranmere - Crewe gosti202-13-4
1928Yeovil - Exeter --0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4148Boreham Wood - Chesterfield domaći81-01-0
4149Bromley - Barnet gosti210-10-1
4150Dagenham Redbridge - Braintree Town domaći840-01-0
4162Dover Athletic - Ebbsfleet United gosti121-11-1
4163Fylde - Salford gosti260-10-2
4164Gateshead - Harrogate Town gosti231-12-3
4165Hartlepool - Barrow --0-00-0
4166Leyton Orient - Solihull Moors domaći451-03-0
4167Maidenhead United - Eastleigh domaći442-02-0
4168Maidstone United - Sutton United gosti90-10-1
4169Wrexham - Halifax --0-00-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8912Leones Fc - Boyaca Chico domaći21-11-2
8913Deportes Tolima - Atletico Huila domaći560-02-0
8955Alianza Petrolera - Millionarios gosti330-13-2

KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1868Albanija - Skotska supergol gosti91-11-2
1869Austrija - Finska domaći132-14-1
1870Belgija - Italija domaći62-12-1
1871Danska - Svedska gosti470-00-1
1872Farski Otoci - Njemacka gosti30-30-8
1873Island - Ceska gosti120-11-1
1874Kazakstan - Engleska gosti90-20-6
1875Norveska - Nizozemska domaći52-12-1
1876Poljska - Svicarska --0-00-0
1877Rusija - Bosna I Hercegovina domaći133-03-0
1878Ukrajina - Madarska domaći262-02-0
1879Portugal - Rumunjska gosti32-15-1
1880Sjeverna Irska - Slovacka gosti360-10-1
1881Spanjolska - Srbija domaći32-03-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4747Cd Mineros De Zacatecas - Queretaro gosti250-11-2
4748Pachuca - Club Celaya domaći372-02-0
4749Unam Pumas - Tampico Madero Fc domaći52-13-1
4750Venados - Puebla gosti610-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Nepal - Pakistan gosti360-11-2
3067Bangledes - Butan domaći31-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2724Misc - Chennaiyin Fc domaći341-11-1
2725Werder Bremen - Emmen gosti291-11-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5895Fc Arges - Acs Energeticianul --0-00-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4627Gefle If - Orgryte gosti620-00-1

PRVENSTVO JUŽNE AMERIKE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3136(+8.5)Peru - Cile(128,5) 70-80
3137(-11.5)Venezuela - Ekvador(131,5) 85-60
3138(-10.5)Kolumbija - Paragvaj(133,5) 83-78

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7861(+3.5)Atlanta Dream - Washington Mystics(159,5) 81-86
7862(-4.5)Seattle Storm - Phoenix Mercury(170,5) 94-84

POLJSKA 1.LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2712(-1.5)Torun - Sms Pzhl Katowice(7,5) 2-012-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2713(-1.5)Karlovy Vary - Kladno(5,5) 3-06-2
2714(-1.5)Litvinov - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 3-16-2
3043(-1.5)Aukro Berani Zlin - Hkm As Zvolen(5,5) 2-06-1
3044(+1.5)Hk Dukla Trencin - Hc Olomouc(5,5) 0-03-2
3045(-1.5)Vhk Vsetin - Hc Rt Torax Poruba(5,5) 3-05-3
3046(+1.5)Manglerud Star - Lillehammer(5,5) 0-03-3
3047(-1.5)Stjernen Hockey - Ringerike Ihk(5,5) 1-15-2
3048(-1.5)Frisk Asker - Ihk Sparta Sarpsborg(5,5) 0-16-2
3049(-1.5)Linkopings Hc - Orebro Hk(5,5) 1-03-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8634(+1.5)Avtomobilist Yekaterinburg - Cska Moscow(5,5) 0-03-1
8635(-1.5)M Magnitogorsk - Dinamo Riga(4,5) 0-11-2
8636(-1.5)Traktor Chelyabinsk - Slovan Bratislava(4,5) 1-03-0
8637(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk(5,5) 1-05-0
8638(+1.5)Dynamo Moscow - Avangard Omsk(4,5) 0-21-5
8639(+1.5)Severstal Cherepovets - Salavat Ufa(4,5) 1-34-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8911(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Hk Mvd U20(5,5) 0-05-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3623(-1.5)Detva - Slovacka U20(5,5) 1-04-0

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6873(-3.5)J.Del Potro - J.Isner(43,5) 25-186-76-33-1
6874(-4.5)R.Nadal - D.Thiem(37,5) 26-280-66-43-2

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2637J.S.Cabal R.Farah - R.Bopanna E.Roger Vasselin 12-76-36-42-0
8490A.Krajicek T.Sandgren - L.Kubot M.Melo 6-124-62-60-2

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2645S.Griekspoor - E.Karlovskiy 12-86-46-42-0
2646A.Hoang - G.Barrere 17-173-67-62-1
2647N.Gombos - M.Moraing 11-146-75-70-2
2648A.Menendez Maceiras - A.Rinderknech 13-97-66-32-0
2649O.Otte - S.Stakhovsky 17-177-63-62-1
2650M.Bourgue - V.Safranek v-v7-6v-vv-v
2651T.Kamke - A.Nedovyesov 13-97-56-42-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2964N.Milojevic O.Roca Batalla - T.Bourcet A.Escoffier 13-107-66-42-0
2965E.Benchetrit C.Moutet - M.Huesler G.Oliveira 9-134-65-70-2
2966M.Elgin A.Vasilevski - D.Guez A.Muller 12-56-36-22-0
2967C.Ilkel E.Kirkin - G.Barrere Q.Halys 5-121-64-60-2

CHALLENGER CHICAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1929A.Popyrin - V.Estrella Burgos 13-86-37-52-0
1930A.Seppi - I.Karlovic v-vv-vv-vv-v
1931(-1.5)B.Fratangelo - V.Troicki(21,5) 14-82-66-22-1
1934C.Eubanks - M.Mmoh 15-177-54-61-2
1935(+2.5)D.Galan - J.Aragone(22,5) 9-136-73-60-2
1937(-2.5)J.Smith - R.Cid Subervi(21,5) 14-112-66-12-1
1938M.Arevalo Gonzalez - D.Istomin 5-124-61-60-2
1939(+1.5)M.Krueger - E.Ymer(22,5) 15-113-66-32-1
1940(-3.5)N.Rubin - E.King(20,5) 15-136-43-62-1
1941R.Bemelmans - D.King v-vv-vv-vv-v
1942(+2.5)R.Quiroz - R.Opelka(22,5) 5-123-62-60-2
1943V.Pospisil - D.Young 4-122-62-60-2

CHALLENGER CHICAGO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2972(+4.5)I.Falconi - T.Maria(20,5) 8-135-73-60-2
2979(-3.5)F.Abanda - R.Anderson(20,5) 12-46-36-12-0
8499(-3.5)A.Blinkova - F.Di Lorenzo(20,5) 12-76-46-32-0
8500(-4.5)D.Collins - J.Fett(20,5) 12-26-26-02-0
8554(-4.5)D.Yastremska - P.Parmentier(20,5) 13-86-27-62-0
8556(-1.5)J.Larsson - B.Haddad Maia(20,5) 14-166-41-62-1
8558(-2.5)Kr Pliskova - A.Kiick(20,5) 11-187-62-61-2
8559(-0.5)L.Zhu - M.Barthel(20,5) 13-177-52-61-2
8560(-4.5)M.Brengle - L.Davis(19,5) 12-06-06-02-0
8561(-1.5)O.Jabeur - S.Vickery(20,5) 14-164-66-41-2
8562(-4.5)Z.Diyas - K.Kozlova(19,5) 15-93-66-22-1

CHALLENGER CHICAGO PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2968J.Cako N.Geuer - A.Muhammad M.Sanchez 6-123-63-60-2
2969K.Christian S.Santamaria - A.Blinkova G.Voskoboeva 20-124-66-22-1
2970B.Gumulya A.Veselinovic - D.Jurak X.Knoll 3-122-61-60-2
2971Q.Gleason S.Marand - E.Rodina D.Yastremska 5-124-61-60-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2655S.Napolitano - S.Nagal 6-124-62-60-2
7358D.Brown - P.Andujar Alba 13-96-47-52-0
7557F.Baldi - M.Klizan 2-120-62-60-2
7558G.Andreozzi - A.Basso 11-175-76-41-2
7559G.Fonio - G.Elias 12-66-46-22-0
7562R.Dutra Silva - F.Delbonis 13-166-44-61-2
7564T.Monteiro - C.Garin 7-123-64-60-2
7838S.Ofner - G.Moroni v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2652A.Bury H.Hurkacz - G.Andreozzi G.Duran 16-216-46-71-2
2653G.Moroni S.Travaglia - L.Margaroli Weissborn T S 20-187-63-62-1
2654R.Dutra Silva T.Monteiro - S.Caruso J.Sinner 18-227-63-61-2

CHALLENGER SEVILLE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2660A.Molcan - J.Barranco Cosano 12-36-26-12-0
2661L.Grigelis - R.Ramanathan 12-66-46-22-0
2662D.Gimeno Traver - K.Coppejans 10-136-74-60-2
2666M.Djokovic - K.De Schepper 10-166-42-61-2
7591A.Pavic - T.Brkic 13-166-44-61-2
7592E.Lopez Perez - P.Krstin 9-135-74-60-2
7593F.Arguello - P.Cachin 12-76-46-32-0
7594L.Giustino - F.Gaio 12-66-46-22-0
7595M.Donati - Y.Maden 12-76-46-32-0
7610M.Trungelliti - N.Kuhn 17-155-76-42-1
7611P.Sousa - P.Martinez Portero 8-136-72-60-2

CHALLENGER SEVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2656S.Martos Gornes C.Ruud - A.Behar E.Lopez Perez 6-122-64-60-2
2657T.Brkic A.Pavic - D.Gimeno Traver R.Ojeda Lara 18-206-44-61-2
2658F.Neis D.Vega Hernandez - A.Martin H.Podlipnik Castillo 8-124-64-60-2
2659L.D.Martinez F.Zeballos - I.Sabanov M.Safwat 13-87-56-32-0

CHALLENGER ZHANGJIAGANGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7612D.Lee - Z.Zhang 17-106-35-72-1
7613G.Soeda - A.Bega 14-107-57-52-0
7615R.Te - F.Peliwo 12-86-46-42-0
7620S.Myneni - A.Bublik v-vv-vv-vv-v
7622U.Ignatik - A.Setkic 13-86-27-62-0
7623Y.Chung - R.Safiullin 15-133-66-42-1

CHALLENGER ZHANGJIAGANG CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4611D.Kelly - S.Kwon - - - -
4613J.Jung - Y.Shimizu - - - -
4614H.Moriya - T.Lamasine 13-87-66-22-0
4625F.Ferreira Silva - J.Rodionov 8-124-64-60-2

CHALLENGER ZHANGJIAGANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8689A.Bublik M.Kecmanovic - U.Ignatik N.V.S.Prashanth 12-86-46-42-0
8690A.Lawson Z.Li - T.Chen Yi C H 33-367-64-61-2
8691M.Purcell Y.Uchiyama - B.Mousley A.Santillan 10-134-66-70-2
8692Peng H Y Yang T H - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 14-127-67-62-0
8693T.Lamasine H.Moriya - Gong M X Z.Zhang 4-123-61-60-2
8694X.Gao Zhang Zhi - A.Kadhe R.Statham 13-106-47-62-0

ITF ARGENTINA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2827G.Justo - E.Bruna 12-86-46-42-0
2856G.Olivieri - L.Aboian 12-56-26-32-0
2857F.Comesana - M.Galdon 12-86-46-42-0
2858S.Rodriguez Taverna - M.Martinez 16-162-67-52-1
2859E.Santalla - F.Cerundolo 3-121-62-60-2
2860F.Moreno - T.Farjat v-v2-6v-vv-v
2861G.Espin Busleiman - S.Besada 12-26-26-02-0

ITF FRANCUSKA F16TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2908S.Boltz - C.Chidekh 16-146-44-62-1
2909Y.Mertens - C.Bittoun Kouzmine 16-144-66-42-1
2910L.Poullain - J.Gray 13-76-27-52-0
2911G.Mina - F.Lakat 15-126-33-62-1
2912S.Doumbia - T.Droguet 13-97-66-32-0
2913E.Struvay - P.Bothwell 12-76-46-32-0
2917C.Denolly - M.Martineau 12-66-36-32-0

ITF ITALIJA F26 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2918F.Andaloro - M.Fellin 18-207-66-71-2
2919F.Raspudic - L.Taddia 18-106-26-72-1
2920E.Dalla Valle - P.Torebko 12-185-77-51-2
2921P.Goldsteiner - G.Brouwer 5-122-63-60-2
2922E.Maggioli - J.Sels 5-122-63-60-2
2923D.Galoppini - G.Rizzuti 12-46-46-02-0
2924L.Brunetti - G.Dambrosi 17-146-45-72-1

ITF MAĐARSKA 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8602A.Makhorkina - G.Duca 16-106-44-62-1
8607W.Forys - E.Cadar 13-77-56-22-0

ITF SRBIJA F5 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2926D.Klok - N.Subanovic 12-56-16-42-0
2927T.Papac - J.Butsch 5-122-63-60-2

ITF ŠPANJOLSKA F26TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2928T.Jacobs - E.Esteve Lobato 7-123-64-60-2
2929A.Romero De Avila Senise - O.Luz 16-166-36-71-2
2930J.Sorgi - D.Jorda Sanchis 12-56-36-22-0
2931R.Mazon Hernandez - F.Meligeni Rodrigues Alves 2-122-60-60-2
2932A.Fernandez Canovas - M.Semmler 11-146-22-61-2
2933Y.Oliel - J.Canas Garcia 12-36-36-02-0
2934P.Toledo Bague - B.Mardones 12-66-36-32-0

ITF ŠVICARSKA F5 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2935L.Wessels - M.Rosenkranz 17-105-76-32-1
2936R.Balzerani - B.Pietri 12-36-16-22-0
2950E.Dischinger - L.Martinez 7-123-64-60-2
2951F.Fallert - J.Nikles 17-135-76-32-1
2952N.Parizzia - A.Obert 8-124-64-60-2
2953P.Nouza - J.Paul 13-111-66-22-1
2954P.Meis - N.Uryson 13-86-27-62-0

ITF TUNIS F30TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2955C.Seraphim - P.Munafo 12-36-16-22-0
2956I.De Rueda De Genover - H.Rieder 14-166-76-31-2
2957A.Merino - J.Ryan 12-26-26-02-0
2958G.Winkler - M.Trocker 12-66-36-32-0
2959M.Alkotop - E.Lamberti 17-154-66-42-1
2960M.Garcia - N.Portales 5-121-64-60-2

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6880C.Harrison C.Mchale - E.Roger Vasselin A.Sestini Hlavackova 12-76-36-42-0
6881F.Skugor R.Olaru - N.Mektic A.Rosolska 10-136-74-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7193(-3.5)S.Stephens - A.Sevastova(20,5) 5-122-63-60-2
7211(-4.5)S.Williams - Ka Pliskova(20,5) 12-76-46-32-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2671L.Hradecka E.Makarova - T.Babos K.Mladenovic 8-136-72-60-2
2672A.Barty C.Vandeweghe - D.Jakupovic I.Khromacheva 12-56-26-32-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1282(+1.5)Viborg Hk - Team Esbjerg(49,5) 26-29

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8609(+1.5)Fuchse Berlin - Flensburg Handewitt(53,5) 25-30
8610(-7.5)Kiel - Lemgo(53,5) 28-24
8611(-2.5)Leipzig - Bietigheim Metterzimmern(54,5) 31-24
8612(+2.5)Wetzlar - Magdeburg(52,5) 26-31

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2805(-3.5)Sgau Saratov - Kaustik Vuor(58,5) 37-36

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2806(+1.5)Krasnodar - Astrakhan(53,5) 25-22

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2723(-10.5)Vardar Skopje - Zeleznicar(55,5) 35-20

MONTREUX MASTERS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2709Brazil - Rusija 0-11-13-1
2710Italija - Turska 0-10-20-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3341Poljska - Belgija 1-02-03-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1489(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Hanshin 5-4
1490(+1.5)Hokkaido Nippon Ham Fighters - Saitama Seibu Lions 3-7
1491(+1.5)Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles v-v
1492(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons(8,5) 12-9
1493(-1.5)Yomiuri - Yokohama Dena Baystars v-v
1494(+1.5)Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) v-v

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2682(-1.5)Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds(8,5) 7-3
2683(+1.5)Washington Nationals - St Louis Cardinals(8,5) 8-11
2684(-1.5)Cleveland Indians - Kansas City Royals(8,5) 9-3
2685(+1.5)Miami Marlins - Philadelphia Phillies(7,5) 4-9
2686(+1.5)Atlanta Braves - Boston Red Sox(8,5) 1-5
2687(-1.5)Texas Rangers - L A Angels(9,5) 4-2
2688(-1.5)Chicago White Sox - Detroit Tigers(9,5) 3-8
2689(-1.5)Milwaukee Brewers - Chicago Cubs(8,5) 11-1
2690(-1.5)Colorado Rockies - San Francisco Giants(10,5) 6-2
2691(-1.5)Arizona Diamondbacks - San Diego Padres(8,5) 6-0
2692(-1.5)L A Dodgers - New York Mets(8,5) 11-4
2693(-1.5)Seattle Mariners - Baltimore Orioles(8,5) 3-5

TOUR OF BRITAIN ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2517E.Bradbury - S.Williams 1-0
2518H.Carthy - C.Hamilton 0-1
2521J.Alaphilippe - B.Jungels 1-0
2522M.Wurtz Schmidt - D.Smith 1-0
2589N.Powless - T.Van Garderen 1-0
2590P.Bevin - J.Sutterlin 1-0
2591R.Fernandez - M.Schachmann 1-0
2592T.Pidcock - M.Stedman 0-1
2593V.De La Parte - E.Sepulveda 0-1
2594W.Poels - P.Roglic 1-0
2595X.Meurisse - J.Rojas Gil 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 10 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6212A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
6213D.Van Poppel - N.Bouhanni 1-0
6214E.Viviani - P.Sagan 1-0
6357E.Buchmann - I.Izaguirre 0-1
6360F.Aru - G.Bennett 1-0
6366G.Nizzolo - S.Consonni 1-0
6367I.Cortina - M.Sarreau 0-1
6368J.Aberasturi - T.Van Der Sande 1-0
6377M.Walscheid - N.Soto 0-1
6378R.Uran - M.Angel Lopez 1-0
6379R.Gibbons - T.Van Asbroeck 0-1
6380S.Kruijswijk - N.Quintana 1-0
6381W.Kelderman - S.Yates 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 11152530333641
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1438434761
arrow BL Belgija Keno 20/70 911161719262932353841434447485758666869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 514182932
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 310131516
arrow CO Connecticut 6/44 141619203043
arrow DA Multi-Daily A 6/99 145153576496
arrow DB Multi-Daily B 6/99 53661668992
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111328328291
arrow EM Euro Millions 5/50 514283047
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 79121416222430313336425051535456656670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1591014171819222324253641424650575860
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 16133036
arrow FK Finska Keno D 20/70 28121415192021232427282932333641425157
arrow FQ Finska Keno V 20/70 357813192021283336475152535455596068
arrow FT Finska Keno T 20/70 68111422272834353839444548515762636566
arrow GO Njemačka Keno 20/70 510111415171819283340415354556062656670
arrow HO Hong Kong 6/49 4533364447
arrow IT Italija 6/90 182547517083
arrow LD Latvija Keno D 20/62 123615162223252729353940454651555661
arrow LE Latvija Keno E 20/62 57121318202124252632343536414243495561
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2581112212630313441464749515354575860
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 89121335
arrow NP New York Pick 10 20/80 356818202427343638556263676970717280
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1261619243032414244535459606367687379
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 57101425262932444750525361626465677178
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 26162227
arrow PO Poljska 6/49 71019202546
arrow SB Španjolska Bono 6/49 132021293435
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 27253544
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1618192228
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 218333846475556575862656768707172737579