Srijeda 05.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Jokerit - Amur Khabarovsk(H) domaći-0-01-0
4201Neftekhimik - Barys Astana(H) gosti-0-00-1
4208N.Osaka - L.Tsurenko(T) domaći-0-01-0
4209Toulouse - Chambery(R) gosti-0-00-1
4210Palmeiras - Atletico Pr domaći-0-02-0
4239Izvidjac - Nexe Nasice(R) gosti-0-00-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2636Wilstermann - Real Potosi domaći42-04-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Rio Claro - Desportivo Brasil gosti620-01-1
2822Santo Andre - Ec Taubate gosti580-01-2
2823Ituano Sp - Nacional Ac domaći371-02-1
2824Gremio Osasco Audax Sp - Sc Atibaia domaći790-01-2
2825Sao Caetano - Ec Agua Santa domaći11-01-1
2826Xv De Piracicaba - Noroeste gosti51-12-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2174Bahia Ba - Sport Recife domaći530-02-0
2175Botafogo - Cruzeiro domaći111-11-1
2176Ceara - Corinthians domaći191-02-1
2177Palmeiras - Atletico Pr domaći710-02-0
2178Parana Clube Pr - Chapecoense Sc domaći391-01-1
2179Atletico Mg - Sao Paulo Sp domaći91-01-0
2180Internacional - Flamengo domaći61-02-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2161Slovan Rosice - Brno gosti130-20-2
2162Sokol Tasovice - Slovacko gosti40-32-5
2163Stechovice - Slovan Liberec gosti171-31-5
2164Zapy - Pribram gosti300-11-4
2165Slavia Kromeriz - Zlin gosti230-10-5

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1892B93 Kopenhagen - Hb Koge gosti100-21-3
2767Nexo Bornholm - Hillerod gosti500-00-2
2768Brabrand - Silkeborg gosti520-02-3
2769Fremad Amager - Fc Roskilde gosti20-32-5
2770Kjellerup - Middelfart gosti760-00-1
2771Lyseng - Hobro domaći371-01-1
2773Fc Helsingor - Naestved domaći191-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4761Havant Waterlooville - Aldershot domaći271-02-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5996Hjs Akatemia - Grifk gosti420-10-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5461Leiknir Reykjavik - Throttur gosti11-12-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5595Gamba Osaka - Yokohama Marinos gosti20-20-4
5596Kashima Antlers - Kawasaki Frontale domaći191-11-1
5597Kofu - Kashiwa Reysol domaći540-02-2
5598Shonan Bellmare - Cerezo Osaka domaći281-03-0

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5822Busan Tc - Incheon Korail gosti690-01-1
5823Changwon City - Cheonan City domaći201-12-1
5824Gangneung City - Daejeon Hydro gosti60-21-2
5830Gimhae City - Mokpo City gosti111-13-4

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8995Boyaca Patriotas - Depotivo Pasto domaći730-01-1
8996America De Cali - Jaguares D. Cordoba domaći72-12-1
9032Independiente Santa Fe - Envigado domaći252-03-1
9033Atletico Nacional - Atletico Bucaramanga domaći91-22-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Santos Dg - Perez Zeledon domaći690-01-0
1323Ad Municipal Grecia - Cartagines domaći740-01-1
1324San Carlos - Deportiva Alajuelense domaći131-02-1
1325Deportivo Saprissa - Limon domaći710-04-0
1326Herediano - Carmelita domaći451-02-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4751Alebrijes De Oaxaca Fc - Morelia gosti171-11-1
4752San Luis - Cafetaleros De Tapachula gosti350-10-3
4753Dorados De Sinaloa - Veracruz domaći560-01-0
4754Toluca - Tijuana domaći271-01-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6851Managua Fc - Art Municipal Jalapa domaći441-05-1
6852Juventus Fc - Real Madriz domaći41-12-3
6853Unan Managua - Diriangen Fc gosti340-11-2
6854Deportivo Walter Ferreti - Chinandega Fc --0-00-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5998Eintracht Frankfurt U19 - Kaiserslautern U19 gosti61-22-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6001Vatan Sport Bremen - Bsc Hastedt domaći211-02-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6002Fc Eddersheim - Rw Hadamar domaći122-04-2
6003Fc Giessen 1927 Teutonia 1900 Vfb - Vfb Ginsheim 1916 domaći441-03-0
6004Lohfelden - Bad Vilbel domaći770-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6006Fv Ravensburg - Reutlingen gosti740-00-1
6007Germania Friedrichstal - Neckarsulm gosti380-10-2
6008Linx - Sv Oberachern domaći31-01-0
6009Sgv Freiberg - Fsv 08 Bissingen gosti180-20-2
6010Tsg Backnang - Nottingen gosti90-10-1
6011Tsv Ilshofen - Goeppinger Sv domaći151-02-0
6012Villingen - Sv Spielberg domaći62-02-1
6013Stuttgart Kickers - Normannia Gmund domaći82-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2312Eintracht Norderstedt - Hamburg Am domaći251-03-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8910Warta Poznan - Drutex Bytovia gosti420-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5536Hrvatska U20 - Rusija U20 domaći451-01-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5804Fc Strogino Moscow - Fc Khimki M domaći32-04-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5584Volgar - Krasnodar 3 domaći421-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2313New York City Fc - New England Revolution gosti700-00-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6782Indy Eleven - New York Red Bulls Ii domaći23-03-0
6783Seattle Sounders Ii - Tulsa Roughnecks Fc gosti161-24-4
6784Phoenix Rising Fc - Rio Grande Valley Fc domaći610-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4756Al Nahdha - Al Jabalain Fc --0-00-0
4757Al Nojoom - Al Shoulla Fc --0-00-0
4758Jeddah Club - Ansar Medina gosti800-00-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5026Dunajska Luzna - Samorin gosti160-20-2
5027Fk Humenne - Vranov gosti340-11-4
5028Fk Kolarovo - Dubnica gosti290-10-4
5038Fk Slovan Galanta - Sered gosti120-10-2
5077Lokomotiva Zvolen - Inter Bratislava domaći580-01-1
5078Msk Spisske Podhradie - Fk Aquacity Poprad gosti140-10-3
5079Nove Mesto - Ofk Malzenice --0-00-0
5080Sk Fc Vydrany - Kfc Kalna Nad Hronom domaći181-04-0
5152Tj Medzibrod - Ftc Filakovo gosti450-10-3
5157Tj Start Hrabusice - Kosice gosti320-12-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3446Castellon - Conquense domaći610-01-0
3447Lleida - Cd Teruel domaći431-02-0
3448Navalcarnero - Cultural Leonesa gosti330-20-2
3449Rapido De Bouzas - Unionistas Cf gosti40-20-4
3450Sadcf Internacional De Madrid Dsl - Fuenlabrada domaći331-02-2
3451Sd Gernika Club - Scd Durango domaći900-01-0
3453Ucam Murcia - Ceuta domaći780-02-0
3454Up Langreo - Logrones gosti150-11-2
3455Barakaldo - Union Mutilvera --0-00-0
3456Cd Calahorra - Gimnastica Torrelavega domaći11-01-1
3457Marbella - Cd Ebro gosti410-10-1
3458Mirandes - Racing Santander gosti830-00-1
3459Ud Cornella - Sant Andreu domaći680-01-1
3460Yeclano Deportivo - Melilla gosti600-01-1
3461Talavera - Jaen gosti220-22-2

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955Air Force United Fc - Navy Football Club gosti80-21-5
1956Sukhothai Fc - Bec Tero Sasana domaći51-01-2
1957Bangkok United - Bangkok Glass domaći312-13-2
1958Chainat - Ubon Umt Utd domaći92-24-5
1959Buriram United - Chiangrai domaći780-01-0
1960Pattaya United - Nakhon Ratchasima Fc gosti20-10-1
1961Ratchaburi - Suphan Buri gosti700-01-2
1962Muang Thong United - Chonburi Fc gosti191-14-1
1963Prachuap Fc - Singhtarau Fc domaći21-02-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321San Marino U21 - Ceska U21 gosti500-00-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4769Portuguesa - Trujillanos gosti10-11-2

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7508Atletico Venezuela - Metropolitanos Fc --0-00-0
7509Zulia Fc - Deportivo Jbl Del Zulia domaći311-02-0
7510Carabobo - Yaracuy Fc --0-00-0
7511Anzoategui - Angostura Fc --0-00-0
7512Aragua - Caracas domaći710-01-0
7513Tachira - Zamora gosti450-11-1
7514Urena Sc - Llaneros gosti550-02-1

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4246(-6.5)San Miguel Beermen - Blackwater Elite(214,5) 100-103
4247(-8.5)Barangay Ginebra - Northport Batang Pier(202,5) 104-98

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5997(-20.5)Hrvatska - Slovenija(158,5) 86-87

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6102(-1.5)Ceske Budejovice - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 0-04-1
6103(-1.5)Orli Znojmo - Zvolen(5,5) 2-19-4
6108(+1.5)Sapko - Ilves Tampere(5,5) 1-03-3
6109(-1.5)Hk Poprad - Dunaujvarosi Acelbikak(6,5) 2-08-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3139(-1.5)Jokerit - Amur Khabarovsk(5,5) 0-13-1
3140(-1.5)Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk(5,5) 2-23-5
3141(-1.5)Neftekhimik - Barys Astana(5,5) 0-01-6
3142(-1.5)Torpedo Nn - Dinamo Minsk(4,5) 0-13-2
3143(-1.5)Sochi - Red Star Kunlun(5,5) 0-01-1
3144(-1.5)Spartak Moscow - Admiral Vladivostok(5,5) 0-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2415(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Ska Neva(5,5) 0-01-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4538(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Vityaz U20(5,5) 0-00-2
4539(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Altai U20(5,5) 1-15-1
4540(-1.5)Ska 1946 U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 3-05-2
4541(-1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 2-24-6
4542(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 0-04-1
4543(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 1-04-1
4589(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Avto U20(5,5) 0-04-0
4590(+1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 2-07-3
4591(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 0-01-3
4592(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Tolpar U20(5,5) 0-40-7
4595(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-02-1
4597(-1.5)Almaz U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 0-03-6
4598(-1.5)Riga U20 - Taifun U20(5,5) 0-00-3
4599(-1.5)Ska Varyagi - Amurskie Tigry U20(5,5) 0-02-0

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2642(-2.5)M.Cilic - K.Nishikori(40,5) 26-256-24-62-3
2644(-8.5)N.Djokovic - J.Millman(30,5) 18-116-36-43-0

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2638J.Murray B.Soares - R.Albot M.Jaziri 9-135-74-60-2
2641M.Gonzalez N.Jarry - M.Bryan J.Sock 10-134-66-70-2

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3947A.Muller - D.Evans 12-76-36-42-0
3948B.Tomic - T.Griekspoor 17-207-65-71-2
3987E.Benchetrit - T.Wang 12-56-16-42-0
4008G.Oliveira - M.Bachinger 4-123-61-60-2
4009N.Milojevic - J.Ward 15-174-67-51-2
4024O.Roca Batalla - J.Kanar 12-76-36-42-0
4025Q.Halys - C.Moutet 13-107-66-42-0
4026R.Berankis - E.Couacaud 14-187-63-61-2
4027U.Humbert - C.Ilkel 13-107-66-42-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5570M.Moraing O.Otte - A.Hoang M.Tchoutakian 7-124-63-60-2
5571M.Reid S.Stakhovsky - D.Evans J.O Mara 19-162-67-52-1
5572N.Gombos V.Safranek - E.Karlovskiy T.Khabibulin v-vv-vv-vv-v
5573A.Menendez Maceiras A.Nedovyesov - M.Eriksson A.Goransson 8-135-73-60-2

CHALLENGER CHICAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1929(-2.5)A.Popyrin - V.Estrella Burgos(22,5) 13-86-37-52-0
1934(+2.5)C.Eubanks - M.Mmoh(22,5) 15-177-54-61-2
1938(+3.5)M.Arevalo Gonzalez - D.Istomin(22,5) 5-124-61-60-2
1943(-1.5)V.Pospisil - D.Young(22,5) 4-122-62-60-2
4629A.Seppi - A.Sarkissian 9-133-66-70-2
4630D.Koepfer - V.Millot 12-76-36-42-0
4631E.Escobedo - S.Bangoura 13-176-76-41-2
4632K.Uchida - T.Kwiatkowski 12-46-16-32-0
4633R.Bemelmans - H.Nys 14-117-57-62-0
4634T.Paul - R.Roelofse 12-56-36-22-0

CHALLENGER CHICAGO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2980(-4.5)E.Bouchard - K.Ahn(20,5) 10-136-74-60-2
2981(+5.5)J.Loeb - P.Martic(19,5) 4-121-63-60-2
2982(-3.5)V.Kudermetova - S.Karatantcheva(20,5) 9-156-30-61-2
8499(-3.5)A.Blinkova - F.Di Lorenzo(20,5) 12-76-46-32-0
8500(-4.5)D.Collins - J.Fett(20,5) 12-26-26-02-0
8554(-4.5)D.Yastremska - P.Parmentier(20,5) 13-86-27-62-0
8555(-0.5)E.Rodina - S.Sorribes Tormo(20,5) 5-122-63-60-2
8557(+3.5)K.Boulter - V.Lepchenko(20,5) v-v6-42-6v-v

CHALLENGER CHICAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4641E.King N.Pasha - T.Matsui F.Nielsen 20-126-44-62-1
4642L.Paes M.Reyes Varela - R.Roelofse Smith J P 23-207-66-72-1

CHALLENGER CHICAGO PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4759B.Haddad Maia O.Jabeur - E.Rybakina K.Thandi 7-124-63-60-2
4760M.Barthel Pliskova Kr - N.Dzalamidze V.Kudermetova 22-126-76-22-1
4762A.Guarachi D.Krawczyk - M.Krajicek P.Parmentier 13-87-66-22-0
4763J.Loeb S.Vickery - A.Mueller E.Webley Smith 12-16-16-02-0

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4643Z.Piros - J.Londero v-v4-6v-vv-v
4644A.Avidzba - A.Vatutin 11-136-14-61-2
4645A.Pellegrino - L.Rosol 6-122-64-60-2
4780J.Varillas - S.Travaglia 14-176-45-71-2
7560G.Quinzi - V.Galovic 13-166-44-61-2
7561H.Hurkacz - A.Arnaboldi 13-116-31-62-1
7563S.Caruso - P.Lorenzi 12-152-66-31-2
7840S.Robert - L.Sonego 3-121-62-60-2

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4764D.Molchanov I.Zelenay - K.Krawietz A.Mies 18-216-43-61-2
4765F.Delbonis A.Molteni - D.Bracciali F.Romboli 18-226-77-51-2
4766A.Begemann D.Brown - S.Gille J.Vliegen 10-134-66-70-2
4767C.Garin J.I.Londero - J.Ocleppo A.Vavassori v-vv-vv-vv-v
4768M.Klizan F.Polasek - R.Arneodo J.Eysseric 12-86-46-42-0

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4646L.Giustino - S.Gutierrez Ferrol 13-177-53-61-2
4647A.Molcan - C.Ruud v-v6-4v-vv-v
4651P.Krstin - M.Safwat 14-106-22-62-1
4652A.Davidovich Fokina - L.Grigelis 15-135-76-01-2
4776K.Coppejans - K.Majchrzak 16-143-67-62-1
4777F.Arguello - M.Donati v-vv-vv-vv-v
4778M.Trungelliti - T.Brkic 8-124-64-60-2
4779P.Martinez Portero - K.De Schepper 7-124-63-60-2

CHALLENGER SEVILLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4772N.Cacic T.Draganja - A.Behar E.Lopez Perez 10-134-66-70-2
4773A.Martin H.Podlipnik Castillo - R.Junaid D.Pel 20-203-67-62-1
4774F.Gil M.Vilella Martinez - G.Granollers P.Martinez 7-123-64-60-2
4775D.Gimeno Traver R.Ojeda Lara - L.D.Martinez F.Zeballos 12-76-36-42-0

CHALLENGER ZHANGJIAGANGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4628Y.Wu - T.Ito 17-157-64-62-1
6085A.Santillan - R.Te 19-167-56-72-1
6090D.Kelly - A.Bublik 9-135-74-60-2
6091G.Soeda - Y.Chung 13-165-76-31-2
6092H.Moriya - Y.Uchiyama 15-176-46-71-2
6093U.Ignatik - D.Lee 13-77-66-12-0
7071M.Kecmanovic - J.Rodionov 14-122-66-32-1
7072J.Jung - Z.Zhang 12-86-46-42-0

CHALLENGER ZHANGJIAGANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6132F.Sun Zeng S H - T.Chen Yi C H 14-107-57-52-0
6133B.Mousley A.Santillan - Hsieh C P A.Setkic 21-156-04-62-1
6134A.Bublik M.Kecmanovic - Peng H Y Yang T H 13-97-66-32-0
6142X.Gao Zhang Zhi - Gong M X Z.Zhang 6-123-63-60-2
8689A.Bublik M.Kecmanovic - U.Ignatik N.V.S.Prashanth 12-86-46-42-0
8690A.Lawson Z.Li - T.Chen Yi C H 33-367-64-61-2
8693T.Lamasine H.Moriya - Gong M X Z.Zhang 4-123-61-60-2

ITF FRANCUSKA F16TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5931G.Mina - A.Olivetti 8-132-66-70-2
5932Y.Mertens - G.Petit 12-86-46-42-0
5933J.De Schepper - L.Mitjana 12-174-67-51-2
5934S.Doumbia - H.Voljacques 12-76-46-32-0

ITF HRVATSKA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5935D.Galfi - T.Mrdeza 4-123-61-60-2
5936M.Di Giuseppe - A.Gamiz 9-133-66-70-2
5937L.Boskovic - V.Grammatikopoulou 9-133-66-70-2
5938L.Gjorcheska - V.Tomova 7-135-72-60-2
5945M.Georges - K.Juvan 5-124-61-60-2
5946P.Ozgen - C.Lister 13-86-37-52-0
5947T.Lukas - S.Njiric 14-107-57-52-0
5948A.Grymalska - C.Burger 12-76-46-32-0
5949D.Seguel - J.Cepelova v-v6-45-7v-v
5950E.Kostova - A.Bukta 12-76-36-42-0
5951A.Husaric - B.Jovanovski Petrovic 9-135-74-60-2

ITF ITALIJA 28A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5952G.Carbonaro - E.Kajevic 2-121-61-60-2
5953Y.Lizarazo - G.Aprea 12-36-16-22-0
5954E.Kordolaimi - S.Mariotto 12-56-26-32-0

ITF ITALIJA F26 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5891F.Simonsson - P.Torebko 10-177-52-61-2
5892L.Lokoli - F.Raspudic v-v3-6v-vv-v
5893M.Urbanija - G.Brouwer 8-135-73-60-2
5909T.Etcheverry - J.Sels 11-166-42-61-2
5929L.Brunetti - J.Mridha 7-123-64-60-2
5930D.Galoppini - R.Bertola 15-133-66-32-1

ITF MARBELLA 16A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5955K.Sarkisova - J.Saner 12-86-46-42-0
5956V.Mikhaylova - C.De Bernardi 5-123-62-60-2
5957L.Malmqvist - J.Payola 3-122-61-60-2
5958N.Bouzo Zanotti - A.Naydenova 9-166-43-61-2

ITF MAĐARSKA 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8602A.Makhorkina - G.Duca 16-106-44-62-1
8607W.Forys - E.Cadar 13-77-56-22-0

ITF RUMUNJSKA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5838E.Fetisleam - D.Tomescu 6-131-65-70-2
5842L.Gerch - N.Frunza 8-124-64-60-2
5843M.Georgescu - M.Korovin 4-120-64-60-2
5844D.Cozma - V.Antonescu 3-122-61-60-2
5845D.Madaras - V.Cornea 13-76-17-62-0
5846G.Boitan - P.Luncanu 12-76-46-32-0
5847M.Pauwels - V.Vanta 12-46-26-22-0
5848V.Ghilea - G.Calvano 12-56-16-42-0
5849V.Melnic - V.Dumitru 16-153-66-42-1
5850V.Dancu - M.Miceli 6-122-64-60-2

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4745C.Harrison C.Mchale - J.Murray B.Mattek Sands 18-184-66-21-2
4746N.Mektic A.Rosolska - J.Peers S.Zhang 18-172-66-42-1

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2680(+4.5)C.Suarez Navarro - M.Keys(20,5) 7-124-63-60-2
2681(-3.5)N.Osaka - L.Tsurenko(20,5) 12-26-16-12-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2673A.Pavlyuchenkova A.Sevastova - S.Stosur S.Zhang 5-122-63-60-2
2674B.Krejcikova K.Siniakova - E.Mertens D.Schuurs 15-152-67-62-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3445(-1.5)Sg Westwien - Krems(55,5) 29-27

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2420(+2.5)Nordsjaelland - Tvis Holstebro(54,5) 31-32
2421(+1.5)Ribe Esbjerg Hh - Bjerringbro Silkeborg(54,5) 31-32
2422(-2.5)Sonderjyske - Lemvig(55,5) 30-21
2423(-5.5)Skjern - Mors Thy Handbold(55,5) 27-24
2424(+7.5)Tms Ringsted - Gog(56,5) 20-28
2425(+1.5)Kif Kolding - Aarhus Gf(54,5) 25-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2455(+1.5)Midtjylland - Odense(47,5) 16-18
2456(-7.5)Silkeborg - Ajax Copenhagen(49,5) 29-23
2457(+4.5)Eh Aalborg - Aarhus United(46,5) 18-21
2458(+1.5)Ringkobing - Tvis Holstebro(46,5) 20-27

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5408(-5.5)Dunkerque - Istres(53,5) 23-23
5409(-2.5)Cesson - Tremblay(55,5) 26-30
5410(-1.5)Toulouse - Chambery(57,5) 28-30
8631(-3.5)Saint Raphael - Nimes(54,5) 25-26
8632(+6.5)Pontault Combault - Hbc Nantes(58,5) 22-32

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4602(+1.5)Issy Les Moulineaux - Brest Bretagne Handball(52,5) 25-36

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3462(-13.5)Veszprem - Csurgoi(56,5) 32-17

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8684(-7.5)Drammen - Sk Falk(54,5) 30-28
8686(-1.5)Runar - Kolstad Haandball(53,5) 20-23
8687(-1.5)Haslum Hk - Halden Topphaandball(54,5) 26-28
8688(-9.5)Elverum - Naerbo(59,5) 41-31

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3469(+4.5)Fredrikstad - Storhamar(53,5) 21-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8613(-2.5)Bergischer - Erlangen 35-26
8628(-1.5)Frisch Auf Goppingen - Hannover Burgdorf 27-26
8629(-5.5)Minden - Friesenheim 29-28
8630(-5.5)Rhein Neckar Lowen - Melsungen 34-26

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3463(-1.5)Dobrogea Sud - Dinamo Bucharest(55,5) 24-30
3464(-5.5)Baia Mare - Hc Buzau(55,5) 33-21
3465(+6.5)Cs Universitatea Cluj - Stiinta Municipal Bacau(54,5) 22-24
3466(-1.5)Csm Fagaras - Csm Focsani 2007(51,5) 19-27

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6146(-6.5)St Petersburg - Ugntu Vnzm(54,5) 30-19

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4600(+3.5)Vojvodina Novi Sad - Tatran Presov(52,5) 17-27
4601(+4.5)Izvidjac - Nexe Nasice(53,5) 23-24
5798(-7.5)Brest - Metalurg Skopje(59,5) 41-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8760(-9.5)Kristianstad - Onnereds Hk(54,5) 33-24

MONTREUX MASTERS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4798Kina - Italija 0-10-20-3
4799Brazil - Poljska 0-11-12-3

PRIJATEJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4801Poljska - Belgija 1-01-13-1

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
8640(+6.0)Waikato - Wellington(49,5) 43-31

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4251(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Hanshin(9,5) 3-11
4252(+1.5)Hokkaido Nippon Ham Fighters - Saitama Seibu Lions(9,5) 4-0
4253(-1.5)Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles(7,5) 8-9
4257(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons(10,5) 6-5
4261(+1.5)Yomiuri - Yokohama Dena Baystars(8,5) 3-6
4262(+1.5)Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 11-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
4785(+1.5)Atlanta Braves - Boston Red Sox(7,5) 8-9
4786(-1.5)Cleveland Indians - Kansas City Royals(8,5) 3-1
4787(-1.5)Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds(8,5) 3-2
4788(-1.5)Washington Nationals - St Louis Cardinals(8,5) 6-7
4789(+1.5)Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays(8,5) 10-3
4790(+1.5)Miami Marlins - Philadelphia Phillies(7,5) 2-1
4791(-1.5)L A Dodgers - New York Mets(7,5) 3-7
4792(-1.5)Chicago White Sox - Detroit Tigers(8,5) 2-10
4793(-1.5)Houston Astros - Minnesota Twins(8,5) 9-1
4794(-1.5)Milwaukee Brewers - Chicago Cubs(8,5) 4-6
4795(-1.5)Colorado Rockies - San Francisco Giants(10,5) 5-3
4796(+1.5)Oakland Athletics - New York Yankees(7,5) 8-2
4797(-1.5)Seattle Mariners - Baltimore Orioles(8,5) 5-2

TOUR OF BRITAIN ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4352A.Greipel - P.Bauhaus 1-0
4353A.Guardini - M.Renshaw 0-1
4354E.Hayter - E.Liepins 0-1
4355F.Gaviria - C.Ewan 1-0
4356G.Cullaigh - A.Pasqualon 1-0
4359M.Wurtz Schmidt - D.Smith 1-0
4364R.Zabel - C.Barbero 1-0
4365W.Poels - P.Roglic 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 11 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4513A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
4514B.Mollema - B.King 0-1
4515C.Rodriguez - H.Dupont 0-1
4518D.Moreno - M.Woods 0-1
4519G.Bennett - F.Aru 1-0
4520G.Brambilla - G.Izagirre 0-1
4521L.De Plus - R.Majka 0-1
4522N.Quintana - D.De La Cruz 1-0
4523P.Sagan - I.Cortina 0-1
4525R.Uran - T.Gallopin 1-0
4533S.Geschke - S.Clarke 1-0
4534S.Yates - T.Pinot 0-1
4535S.Kruijswijk - E.Buchmann 1-0
4536V.Nibali - R.Porte 0-1
4537W.Kelderman - I.Izaguirre 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 61721233940
arrow AU Austrija 6/45 5815264042
arrow BC British Colombia BC49 6/49 1619213044
arrow BE Belgija 6/45 71314172038
arrow BL Belgija Keno 20/70 3781720212223242526313541434451656667
arrow CA Kanada 6/49 4615323647
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1419232834
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 710112932
arrow CL Colorado 6/42 51226313435
arrow DA Multi-Daily A 6/99 72852577192
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3523747980
arrow DC Multi-Daily C 6/99 102849528791
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 236911141718293036394143455056586267
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 38131516182024263033354347505153596567
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 813163032
arrow FK Finska Keno D 20/70 114171819222328293037394043444750545766
arrow FL Florida 6/53 8913182046
arrow FQ Finska Keno V 20/70 6891113141517181920212230394750566062
arrow FR Francuska 5/49 67153439
arrow FT Finska Keno T 20/70 913162024262731363841424345545962646570
arrow GE Njemačka 6/49 3913153746
arrow GO Njemačka Keno 20/70 256811121415161819282933374055616368
arrow GR Grčka 6/49 3618223846
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 41214162429
arrow IR Irska 6/47 31012202946
arrow LD Latvija Keno D 20/62 27131620222432353638404249505355575859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1113182534363940424345474850515355575859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 5791113181925293136373839434953596061
arrow LU Louisiana 6/40 162124283440
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 71213202536
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1319232433
arrow MI Michigan Classic 6/47 47891316
arrow MS Missouri 6/44 21923263042
arrow NP New York Pick 10 20/80 214152627283034353641434550535560666972
arrow NY New York 6/59 152937384053
arrow OH Ohio Classic 6/49 71417202844
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 2810124243
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 28101318192123363841434452545659626368
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 35111213142123252930313639414653556972
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 13131720
arrow QU Quebec 6/49 4615323647
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 1715222931
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101316374647
arrow SK Slovačka 5/35 2891535
arrow SL Slovenija 7/39 2182426303637
arrow SW Švicarska 6/42 71828323339
arrow TE Texas 6/54 62829344650
arrow TK Tennessee Cash 5/35 316202527
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 121822234859
arrow UW SAD Powerball 5/69 615505960
arrow VK Viking Lotto 6/48 6825262745
arrow WA Washington 6/49 3936454648
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 38131520
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 192933344249
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1591112132225293233354953596670727375