Četvrtak 06.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7481Dynamo Moscow - Sibir Novosibirsk(H) domaći-0-01-0
7488Lemgo - Gummersbach(R) domaći-0-01-0
7489Austrija - Svedska domaći-1-02-0
7491Wales - Irska domaći-3-04-1
7504Norveska - Cipar domaći-2-02-0
7506Latvija - Andora --0-00-0
7507Engleska U21 - Nizozemska U21 --0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7242Estudiantes - Lujan --0-00-0
7243Rosario - Talleres --0-00-0

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1966Royal Charleroi U21 - Club Brugge U21 domaći21-02-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2181Fluminense - Vitoria Ba --0-00-0
2182Santos - Gremio --0-00-0
2183America Mineiro - Vasco Da Gama domaći311-02-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2808Tarup Paarup - Jammerbugt Fc vvv-vv-v
2814Avarta - Hik Hellerup vvv-vv-v

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2774Ab Copenhagen - Odense gosti210-30-4

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4603Fc Haka - Ac Oulu domaći31-12-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9034Atletico Junior - Rionegro Aguilas domaći341-02-0
9035Once Caldas - Deportivo Cali domaći312-03-1
9036La Equidad - Independiente Medellin gosti110-11-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3826Fortaleza Fc - Club Cortulua domaći421-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Universidad De Costa Rica - Guadalupe Fc gosti700-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1929Uzbekistan - Sirija domaći620-01-1
1930Jordan - Libanon gosti770-00-1
7828Austrija - Svedska domaći111-02-0
7829Nizozemska - Peru gosti130-12-1
7830Portugal - Hrvatska gosti181-11-1
8768Kirgistan - Palestina domaći31-11-1
8769Bahrein - Filipini gosti490-01-1
8773Trinidad I Tobago - Ujedinjeni Arapski Emirati domaći371-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6813Brodd - Vardeneset domaći223-25-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3810Bonner - Rw Oberhausen gosti510-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7073Ingolstadt - St Gallen domaći381-01-1
7076Borussia Monchengladbach - Bochum domaći42-02-1
7080Fc Ederbergland - Eintracht Frankfurt gosti110-20-5
7083Osnabruck - Borussia Dortmund gosti90-50-6
7086Wehen - Fc Koln domaći291-01-1
7151Heerenveen - Zwolle gosti870-00-1
7152Pogon Szczecin - Chojniczanka Chojnice domaći91-02-0
7153Pro Vercelli - Borgosesia domaći451-03-0
7154Leipzig - Zaglebie Lubin domaći480-01-0
7155Cagliari - Olbia domaći451-01-0
7156Arezzo - Empoli gosti91-11-1
7157Benevento - Roma domaći520-02-1
7158Hertha Zehlendorf - Hertha Berlin gosti570-00-3
7159Mattersburg - Szombathelyi Haladas domaći382-03-0
7160Wiener Neustadt - Rapid Vienna Ii domaći530-01-1
7161Real Aranjuez - Getafe B --0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7221Crna Gora U19 - Izrael U19 --0-00-0
7222Hrvatska U19 - Francuska U19 gosti800-00-1
7232Poljska U19 - Skotska U19 domaći441-01-3

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1985Portugal U20 - Nizozemska U20 --0-00-0
1986Poljska U20 - Italija U20 gosti50-20-3

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1894Slovacka U21 - Italija U21 domaći91-03-0
1900Luksemburg U21 - Sjeverna Irska U21 gosti110-10-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5795Sakhalin Sakhalinsk - Zenit Irkutsk domaći610-03-0
5796S 2 Novosibirsk - Fc Chita gosti101-11-1
5797Dynamo Barnaul - Irtysh Omsk domaći121-01-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6785Toronto Fc Ii - Ottawa Fury Fc gosti40-23-4

SAFF KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1490Butan - Nepal gosti220-10-4
1491Bangledes - Pakistan domaći850-01-0

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5158Raca - Trnava gosti120-50-9

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4095Dundee Fc U21 - Motherwell Fc U21 gosti251-11-2

UEFA LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8199Kazakstan - Gruzija gosti690-00-2
8206Armenija - Lihtenstajn domaći301-12-1
8207Ceska - Ukrajina domaći41-11-2
8208Njemacka - Francuska --0-00-0
8209Latvija - Andora --0-00-0
8211Norveska - Cipar domaći212-02-0
8212Slovenija - Bugarska gosti31-11-2
8224Wales - Irska domaći63-04-1
8291Gibraltar - Makedonija gosti190-20-2

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2322Moldavija U21 - Bjelorusija U21 gosti230-22-2
2323Island U21 - Estonija U21 domaći193-05-2
2324Spanjolska U21 - Albanija U21 domaći51-03-0
2325Engleska U21 - Nizozemska U21 --0-00-0

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2371(-1.5)Hifk - Bolzano(5,5) 0-01-1
2372(-1.5)Kometa Brno - Neman Grodno(5,5) 3-16-2
2394(-1.5)Tps - Ehc Munchen(5,5) 0-15-3
2395(+1.5)Yunost Minsk - Malmo(5,5) 2-06-2
2396(-1.5)Frolunda - Zsc Lions(5,5) 0-04-2
2399(-1.5)Skelleftea - Gks Tychy(6,5) 1-16-2
2400(+1.5)Aalborg - Vienna Capitals(5,5) 0-11-6
2403(-1.5)Red Bull Salzburg - Cardiff Devils(5,5) 2-04-2
2404(+1.5)Bern - Vaxjo(5,5) 1-04-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8854(+1.5)Kristall Saratov - Hc Rostov(5,5) 1-02-2
8869(-1.5)Mlada Boleslav - Pardubice(5,5) 5-18-2
8870(-1.5)Liberec - Chomutov(5,5) 3-05-1
8871(-1.5)Karlovy Vary - Hc Banik Sokolov(6,5) 2-04-0
8872(+1.5)Mora - Brynas(5,5) 0-11-5
8873(+1.5)Orebro - Hv 71(5,5) 0-11-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5786(-1.5)Avtomobilist Yekaterinburg - Slovan Bratislava(4,5) 1-12-2
5791(+1.5)M Magnitogorsk - Cska Moscow(4,5) 1-01-2
5792(-1.5)Dynamo Moscow - Sibir Novosibirsk(4,5) 1-26-3
5793(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa(4,5) 1-24-2
5794(+1.5)Severstal Cherepovets - Avangard Omsk(4,5) 1-31-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5585(-1.5)Ermak Angarsk - Hc Tambov(5,5) 2-14-4
5599(-1.5)Saryarka - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-21-4
5621(+1.5)Chelyabinsk - Zauralye Kurgan(5,5) 2-02-2
5622(-1.5)Molot Perm - Tsen Tou Jilin City(5,5) 2-15-2
5623(+1.5)Rubin Tyumen - Yugra(5,5) 0-03-3
5624(-1.5)Toros Neftekamsk - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 0-00-1
5625(+1.5)Csk Vvs Samara - Lada Togliatti(5,5) 0-22-4
5626(-1.5)Izhstal Izhevsk - Krs Heilongjiang(5,5) 2-03-1
5627(-1.5)Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 1-02-1
5647(-1.5)Buran Voronezh - Hk Ryazan(5,5) 0-02-1
5743(-1.5)Dizel Penza - Gornyak Uchaly(5,5) 0-12-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7410(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Tolpar U20(5,5) 0-32-5
7411(-1.5)Almaz U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 0-00-1
7412(-1.5)Ska 1946 U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 0-02-2
7413(-1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 2-03-2
7414(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 2-05-2
7415(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 2-14-1
7416(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Avto U20(5,5) 0-04-1
7475(+1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 0-13-2
7476(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 1-37-4
7477(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 1-12-3
7478(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Altai U20(5,5) 2-12-1
7479(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Vityaz U20(5,5) 3-05-2
7480(-1.5)Riga U20 - Taifun U20(5,5) 1-04-1

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8159L.Kubot M.Melo - R.Albot M.Jaziri 16-157-63-62-1
8160M.Bryan J.Sock - J.S.Cabal R.Farah 18-136-26-72-1

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6979A.Menendez Maceiras - A.Muller 13-76-27-52-0
6980O.Roca Batalla - O.Otte 7-123-64-60-2
6981S.Griekspoor - M.Moraing v-vv-vv-vv-v
6982U.Humbert - T.Kamke 13-106-47-62-0
7342T.Griekspoor - J.Ward 15-166-76-31-2
8643E.Benchetrit - A.Hoang 12-184-67-61-2
8644M.Bourgue - Q.Halys 12-46-06-42-0
8645E.Couacaud - M.Bachinger 12-76-46-32-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8646N.Milojevic O.Roca Batalla - M.Eriksson A.Goransson 10-134-66-70-2
8647A.Hoang M.Tchoutakian - M.Huesler G.Oliveira 12-186-22-61-2
8648M.Reid S.Stakhovsky - G.Barrere Q.Halys 12-76-46-32-0

CHALLENGER CHICAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8685D.Koepfer - M.Krueger 17-144-67-62-1
8715N.Rubin - A.Popyrin 18-145-76-22-1
8716S.Bangoura - B.Fratangelo 15-144-66-11-2
8717D.Young - J.Smith 12-76-36-42-0
8718A.Sarkissian - J.Aragone 18-166-26-71-2
8719R.Bemelmans - K.Uchida 12-76-36-42-0
8720R.Opelka - M.Mmoh 12-86-46-42-0
8721T.Paul - D.Istomin 8-135-73-60-2

CHALLENGER CHICAGO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6071(+1.5)A.Kiick - S.Vickery(20,5) 4-124-60-60-2
6072(-1.5)J.Larsson - F.Abanda(20,5) 12-146-23-61-2
6073(-1.5)M.Brengle - T.Maria(21,5) 5-123-62-60-2
6074(-4.5)Z.Diyas - M.Barthel(20,5) 11-152-66-31-2
8737(+3.5)K.Ahn - D.Yastremska(20,5) 10-136-74-60-2
8738(+5.5)S.Karatantcheva - P.Martic(19,5) 6-124-62-60-2
8739(+2.5)S.Sorribes Tormo - V.Lepchenko(20,5) 15-184-67-61-2
8740(-3.5)D.Collins - A.Blinkova(20,5) 8-136-72-60-2

CHALLENGER CHICAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6027M.Arevalo Gonzalez R.Maytin - R.Gonzales N.Lammons 9-136-73-60-2
6029S.Bangoura J.Bel De Loore - L.Bambridge N.Skupski 6-131-65-70-2
8722E.King N.Pasha - J.Cerretani R.Galloway 20-197-63-62-1
8723L.Paes M.Reyes Varela - M.Giron Kwiatkowski T S 13-77-66-12-0

CHALLENGER CHICAGO PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2075E.Rybakina K.Thandi - D.Jurak X.Knoll 2-120-62-60-2
2076A.Guarachi D.Krawczyk - E.Rodina D.Yastremska 13-176-13-61-2
2077J.Loeb S.Vickery - M.Barthel Pliskova Kr 3-122-61-60-2
5582K.Christian S.Santamaria - A.Muhammad M.Sanchez 13-196-34-61-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4781A.Basso - D.Brown 11-172-67-51-2
4782C.Garin - S.Nagal 15-133-66-32-1
4783G.Fonio - F.Delbonis 4-121-63-60-2
4784T.Bellucci - M.Klizan v-v3-67-5v-v
7051A.Vatutin - L.Sonego 15-174-66-41-2
7052H.Hurkacz - J.Londero 18-125-77-52-1
8508S.Travaglia - V.Galovic 12-86-46-42-0
8509L.Rosol - P.Lorenzi 13-97-66-32-0

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8521K.Krawietz A.Mies - G.Andreozzi G.Duran 13-106-47-62-0
8564D.Bracciali F.Romboli - I.Gakhov S.Robert 21-227-56-71-2
8641G.Moroni S.Travaglia - M.Klizan F.Polasek 6-124-62-60-2
8642S.Caruso J.Sinner - S.Gille J.Vliegen 8-135-73-60-2

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8341K.De Schepper - A.Molcan 4-122-62-60-2
8342T.Brkic - S.Gutierrez Ferrol 18-126-36-72-1
8372K.Coppejans - F.Arguello 18-116-36-72-1
8373P.Krstin - L.Grigelis 14-132-66-32-1

CHALLENGER SEVILLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8506A.Martin H.Podlipnik Castillo - D.Gimeno Traver R.Ojeda Lara 9-133-66-70-2
8507G.Granollers P.Martinez - A.Behar E.Lopez Perez 20-163-67-62-1

CHALLENGER ZHANGJIAGANGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2063J.Jung - A.Santillan 13-77-56-22-0
2064Y.Chung - A.Bublik 8-124-64-60-2
2065M.Kecmanovic - Y.Wu 12-86-46-42-0
2070Y.Uchiyama - U.Ignatik 12-76-46-32-0

CHALLENGER ZHANGJIAGANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6134A.Bublik M.Kecmanovic - Peng H Y Yang T H 13-97-66-32-0
6142X.Gao Zhang Zhi - Gong M X Z.Zhang 6-123-63-60-2

ITF RUMUNJSKA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5838E.Fetisleam - D.Tomescu 6-131-65-70-2
5842L.Gerch - N.Frunza 8-124-64-60-2
5843M.Georgescu - M.Korovin 4-120-64-60-2
5844D.Cozma - V.Antonescu 3-122-61-60-2
5845D.Madaras - V.Cornea 13-76-17-62-0
5846G.Boitan - P.Luncanu 12-76-46-32-0
5847M.Pauwels - V.Vanta 12-46-26-22-0
5848V.Ghilea - G.Calvano 12-56-16-42-0
5849V.Melnic - V.Dumitru 16-153-66-42-1
5850V.Dancu - M.Miceli 6-122-64-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4800(-4.5)S.Williams - A.Sevastova(20,5) 12-36-36-02-0
8178(-1.5)M.Keys - N.Osaka(21,5) 6-122-64-60-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8182B.Krejcikova K.Siniakova - A.Barty C.Vandeweghe 10-134-66-70-2
8183S.Stosur S.Zhang - Babos T. Mladenovic K. 10-134-66-70-2

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2426(+2.5)Skanderborg - Aab Handbold(53,5) 26-30

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2459(-5.5)Copenhagen Haandbold - Randers(49,5) 35-18
2460(+7.5)Skanderborg - Nykobing F.(52,5) 24-27

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8633(-5.5)Montpellier - Pays Aix Uch(59,5) 26-23

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6144(-2.5)Lemgo - Gummersbach(53,5) 30-16
6145(+1.5)Tvb 1898 Stuttgart - Wetzlar(53,5) 30-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3467(+1.5)Csm Calarasi - Csa Steaua Bucharest(53,5) 20-20

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1824(+6.5)Dinamo Viktor - Medvedi(55,5) 34-33

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1825(-6.5)Stavropoliye Skfu - Ufa Alisa(52,5) 25-21

SVJETSKI KUP (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
8824Australija - Spanjolska 8-8
8825Kina - Rusija 11-19
8826Novi Zeland - Juzna Afrika 10-4
8827Sad - Kanada 17-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4161(-12.0)Us Oyonnax - Bayonne 18-16

SUPER LEAGUERAGBI

Br. Susret Kraj
4139(-10.0)Wigan Warriors - Wakefield Wildcats(46,5) 25-10

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
8650(-21.0)Canterbury - Manawatu 34-23
8651(-7.0)Otago - Northland 27-23

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7577(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Hanshin 3-13
7578(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons(10,5) 3-9
7579(+1.5)Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 1-2
8192(+1.5)Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles(7,5) 0-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
8210(-1.5)Cincinnati Reds - San Diego Padres(8,5) 2-6
8271(-1.5)Washington Nationals - Chicago Cubs(8,5) 4-6
8272(+1.5)Toronto Blue Jays - Cleveland Indians(8,5) 4-9
8273(-1.5)Arizona Diamondbacks - Atlanta Braves(8,5) 6-7

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8695(-2.5) Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons 18-12

NOGOMET NA PIJESKU EBSLFUTSAL

Br. Susret Kraj
5159Portugal - Svicarska(9,5) 7-4
5160Rusija - Ukrajina(7,5) 6-0
5161Azerbajdzan - Spanjolska(8,5) 4-5
5162Kazakstan - Madarska(7,5) 5-3
5163Norveska - Engleska(8,5) 2-2
5164Bjelorusija - Italija(8,5) 4-5

TOUR OF BRITAIN ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7750Bmc Racing Team - Quick Step Floors 0-1
7751Quick Step Floors - Team Lotto Nl Jumbo 0-1
7752Team Ef Education First - Mitchelton Scott 0-1
7753Team Katusha - Movistar Team 1-0
7754Team Lotto Nl Jumbo - Team Katusha 1-0
7755Team Sky - Bmc Racing Team 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 12 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7546A.Valverde - M.Kwiatkowski 1-0
7547D.Van Poppel - G.Nizzolo 1-0
7548D.De La Cruz - G.Bennett 0-1
7549E.Viviani - P.Sagan 0-1
7550E.Buchmann - I.Izagirre 0-1
7551I.Garcia Cortina - M.Trentin 0-1
7552J.Aberasturi - T.V Der Sande 0-1
7553M.Sarreau - S.Consonni 1-0
7554M.Walscheid - N.Soto 1-0
7555R.Uran - M.A.Lopez 1-0
7556R.Gibbons - T.Van Asbroeck 1-0
7566S.Kruijswijk - N.Quintana 0-1
7567T.Gallopin - T.Pinot 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1517264886
arrow BL Belgija Keno 20/70 2471114161823252834474850515759626467
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1013202936
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 6891432
arrow DA Multi-Daily A 6/99 172135656871
arrow DB Multi-Daily B 6/99 213942475357
arrow DC Multi-Daily C 6/99 122131575880
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 46182125262732343637394446485657596569
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 69111617272829333436384344474951596869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 717232528
arrow FK Finska Keno D 20/70 38192030333742434446484954585961626970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 13678141519243032353953555657626469
arrow FT Finska Keno T 20/70 110141718202325282930444546474852606669
arrow GO Njemačka Keno 20/70 911202122252632343539434647545760636469
arrow HO Hong Kong 6/49 172630333849
arrow IL Illinois 6/52 22430354344
arrow IT Italija 6/90 22334527687
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1681114172224272930353739444554555660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 56121415172021283032333438404145525761
arrow LM Latvija Keno M 20/62 145910142022252629303234353846505562
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 824283334
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 124203542
arrow NP New York Pick 10 20/80 1391416182026323437485458616263757779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 45111314192126364142545560616263757678
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 47111319202226313334374052556368707478
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 819212229
arrow PO Poljska 6/49 51425273345
arrow RO Rumunjska 6/49 71322262848
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71017303646
arrow SI Singapur 6/49 21517202330
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 31121272834
arrow TS Turska Super 6/54 81820434551
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 816252729
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2581214173132394143475253555966717779