Petak 07.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2115Juzna Koreja - Kostarika domaći-1-02-0
2116Jokerit - Admiral Vladivostok(H) domaći-0-01-0
2117Litva - Srbija gosti-0-10-1
2118Rumunjska - Crna Gora --0-00-0
2119Sad - Brazil gosti-0-20-2
2120Venezuela - Kolumbija supergol domaći-1-01-2

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2607Es Mostaganem - Rc Relizane gosti171-22-2
2608Jsm Bejaia - Rc Kouba --0-00-0
2609Jsm Skikda - Asm Oran --0-00-0
2610Mc Magra - Mc El Eulma --0-00-0
2611Mc Saida - Usm Annaba gosti100-12-1
2612Usm Blida - A Bou Saada --0-00-0
2613Usm El Harrach - Wa Tlemcen gosti50-10-2
2614Aso Chlef - Us Biskra --0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7259Boca Juniors - San Martin Tucuman domaći760-02-0
7319San Lorenzo - Colon gosti170-12-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Cs Dock Sud - Sportivo Barracas Bolivar domaći720-01-0
3038Deportivo Laferrere - Ituzaingo gosti720-01-1
3043Mutual Leandro Niceforo Alem - Villa San Carlos --0-00-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1548Pascoe Vale - Oakleigh Cannons gosti420-11-2
1815Avondale Fc - Port Melbourne Sharks gosti91-13-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8136Gleisdorf 1919 - Sturm Graz Ii domaći--0-00-0
8137Kalsdorf - Deutschlandsberger Sc gosti142-14-1
8138Lendorf - Tus Bad Gleichenberg gosti550-01-3
8139Sc Weiz - Wsc Hertha gosti610-02-2
8140Uv Vocklamarkt - Wac A domaći500-02-1
8141Vst Voelkermarkt - Atsv Stadl Paura gosti121-21-6

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8144Admira Wacker Ii - Mattersburg Ii gosti170-12-2
8145Parndorf - Sv Leobendorf gosti80-20-2
8146Ask Ebreichsdorf - Fc Stadlau domaći232-05-0
8147Fc Marchfeld Donauauen - Neusiedl domaći202-04-0
8148Schwechat - Bruck Leitha gosti300-11-2
8149Wiener Sportklub - Fc Mauerwerk gosti280-11-4

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8162Grodig - Schwaz gosti220-10-4
8163Seekirchen - Pinzgau Saalfelden domaći43-13-2
8164St Johann - Fc Anif gosti170-20-2
8165Wals Grunau - Worgl gosti211-12-3

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Genk - Standard Femina De Lige gosti260-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5537Boa - Goias domaći850-01-0
5538Crb - Guarani Sp domaći640-01-1
5543Oeste Sp - Atletico Go gosti321-11-2
5544Paysandu Pa - Avai domaći261-02-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2071Benesov - Fk Litomericko gosti40-31-4
2714Kraluv Dvur - Radotin --0-00-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1949Fc Velke Mezirici - Lisen gosti152-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2807Skive - Odder gosti32-23-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3163B 1913 - Naesby --0-02-1
3264Kolding B - B 1909 --0-04-3

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4240Tecnico Universitario - Deportivo Cuenca gosti60-21-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3827Boulogne Sur Mer - Marignane domaći12-03-2
3828Concarneau - Pau gosti450-11-1
3829Fc Bourg Peronnas - Sannois Saint Gratien gosti600-00-2
3830Jeanne D Arc - Cholet gosti350-10-1
3831Rodez Af - Avranches domaći171-01-0
3832Stade Lavallois - Lyon Duchere gosti203-23-2
3833Tours - Dunkerque domaći192-02-2
3837Us Quevillaise Rouen Metropole - Fc Chambly Oise gosti160-10-1
3839Villefranche - Le Mans domaći101-01-2

HONG KONG PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1837Southern District Football Club - Hoi King domaći411-03-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5876Hrvatski Dragovoljac - Solin domaći61-02-2
5878Nk Sesvete - Nk Zadar gosti430-13-3

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2048Gol Gohar - Khouneh Be Khouneh domaći131-13-2
2049Siah Jamegan - Ghasghaei Shiraz domaći211-01-2
2050Sanat Mes Kerman Fc - Oxin Alborz domaći112-02-0
2051Fajr Sepasi Fc - Shahin Bushehr domaći141-12-1
2052Baderan Tehran - Mes Rafsanjan Fc domaći470-01-0

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7239Longford - Cork City gosti200-20-7
7240Limerick - Dundalk gosti50-30-4
7241Ucd - Waterford domaći202-02-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3044Stjarnan - Kr Reykjavik domaći760-03-0
3045Valur - Fh Hafnarfjordur domaći52-04-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5475Fram Reykjavik - Hk Kopavogs gosti120-11-4
6127Thor Akureyri - Selfoss domaći371-12-1
6128Haukar Hafnafjordur - Ir Reykjavik gosti60-11-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8991Changnyeong Wfc - Boeun Sangmu Wfc domaći900-01-1
8992Gyeongju Khnp - Seoul City Wfc domaći222-02-0
8993Suwon Wfc - Gumi Sportstoto domaći351-02-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8184Olympic Safi - Wydad Casablanca domaći151-02-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1935Maldivi - Sri Lanka --0-00-0
2271Juzna Koreja - Kostarika domaći351-02-0
2580Tajvan - Malezija domaći141-02-0
2581Singapur - Mauricijus gosti50-11-1
2582Katar - Kina domaći241-01-0
7831Skotska - Belgija gosti280-10-4
7836Sad - Brazil gosti110-20-2
7837Meksiko - Urugvaj gosti211-31-4
8774Venezuela - Kolumbija supergol domaći51-01-2
8775Ekvador - Jamajka domaći171-02-0
8778Argentina - Gvatemala domaći273-03-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2192Almere - Maastricht gosti261-12-2
2193Cambuur - Rkc Waalwijk domaći81-02-0
2194Dordrecht - Telstar gosti141-11-4
2195Go Ahead Eagles - Volendam domaći132-03-0
2196Helmond - Den Bosch gosti410-10-2
2197Jong Utrecht - Jong Psv Eindhoven domaći241-13-2
2198Sparta Rotterdam - Eindhoven domaći740-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2891Schwabmunchen - Tsv Schwaben Augsburg --0-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6096Memmingen - Greuther Furth Am domaći32-13-1
6101Tsv 1860 Rosenheim - Burghausen --0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8794Deportivo Santani - Independiente Fcb --0-00-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2008Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Gory domaći111-02-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2447Wolfsburg - Aue domaći272-03-1
2448Dynamo Dresden - Bohemians 1905 gosti130-22-3
3864Lech Poznan - Odra Opole domaći-1-04-1
3865Gorica - Domzale domaći332-12-2
3866Parma - Livorno gosti260-11-1
3868Chiasso - Sion gosti300-11-2
3869Lokomotiva Zagreb - Krsko Posavlje domaći153-04-0
3872Udinese - Nk Celje --0-00-0
3890Cercle Brugge - Valenciennes gosti121-21-2
3891Olympiakos Nicosia - Apoel Nicosia gosti840-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1987Njemacka U20 - Ceska U20 gosti181-13-2
2521Ekvador U20 - Peru U20 gosti50-11-3
2747Hrvatska U20 - Rusija U20 domaći720-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2508Njemacka U21 - Meksiko Ml domaći231-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5165Chindia Targoviste - Dacia Mioveni gosti180-10-2

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2662Spartak Moscow U21 - Fk Tambov U21 domaći132-02-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6786Pittsburgh Riverhounds - Bethlehem Steel Fc domaći172-14-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5202Cliftonville - Institute domaći62-03-0
5227Glentoran - Newry City Afc domaći292-04-1
5228Warrenpoint - Linfield gosti360-20-5

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Knockbreda - Dundela Fc gosti660-00-4
2685Larne - H W Welders domaći52-03-0
2686Ballyvlare Comrades - Ballinamallard United domaći222-02-0
2687Loughgall - Psni domaći331-03-2
2688Portadown - Limavady United domaći151-12-2
2689Carrick Rangers - Dergview domaći61-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2597Banska Bystrica - Fk Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana gosti650-00-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1948Drava - Krka domaći361-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3896Las Palmas - Gimnastic domaći441-04-0
3897Mallorca - Cadiz domaći900-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1947Ijk Uddevalla - Skoftebyns gosti440-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8185Hassleholms If - Ifo Bromolla domaći101-01-1

UEFA LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8269Azerbajdzan - Kosovo --0-00-0
8270Albanija - Izrael domaći550-01-0
8284Farski Otoci - Malta domaći312-13-1
8285Italija - Poljska gosti400-11-1
8287Litva - Srbija gosti380-10-1
8288Rumunjska - Crna Gora --0-00-0
8289Turska - Rusija gosti131-11-2

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2011Wales U21 - Lihtenstajn U21 domaći52-02-1
2326Litva U21 - Gruzija U21 --0-00-0
2327Danska U21 - Finska U21 domaći251-02-0
2328Poljska U21 - Farski Otoci U21 gosti150-11-1
2734Kazakhstan U21 - Slovenija U21 --0-00-0
2735Bosna I Hercegovina U21 - Svicarska U21 domaći202-03-0
2737Austrija U21 - Armenija U21 domaći31-02-1
2738Bugarska U21 - Francuska U21 gosti570-00-1
2739Srbija U21 - Fyr Macedonia U21 domaći281-02-1
2740Ukrajina U21 - Latvija U21 domaći212-03-2
2741Portugal U21 - Rumunjska U21 gosti520-01-2
8174Malta U21 - Belgija U21 gosti100-20-4
8175Turska Mi - Cipar U21 domaći31-04-0
8176Svedska U21 - Madarska U21 domaći261-01-0
8177Kosovo U21 - Irska U21 domaći640-01-1

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2605Sqc Binh Dinh - Huda Hue gosti132-25-2
2606Viettel Fc - Cs. Dong Thap gosti151-12-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4369(-6.5)Italija - Ceska(152,5) 80-87
4370(+12.5)Estonija - Belgija(147,5) 55-68
4371(-9.5)Latvija - Finska(161,5) 84-86
4372(-5.5)Portugal - Austrija(142,5) 74-79
4381(+0.5)Njemacka - Turska(155,5) 79-100
4383(-11.5)Francuska - Crna Gora(152,5) 83-66
4384(-19.5)Baskonia - Cb Breogan Lugo(168,5) 83-62

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2007(-5.5)Seattle Storm - Washington Mystics(167,5) 89-76

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2828(-1.5)Bjelorusija U20 - Metallurg Zhlobin(5,5) 2-03-3
2829(-1.5)Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel(5,5) 1-11-2

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2401(-1.5)Zug - Eisbaren Berlin(5,5) 1-16-1
2405(-1.5)Jyp - Plzen(5,5) 1-42-6
2406(-1.5)Tappara - Storhamar(5,5) 3-06-1
2407(-1.5)Djurgardens If - Trinec(5,5) 1-03-4
2408(-1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Mountfield Hk(5,5) 1-23-3
2409(-1.5)Lugano - Banska Bystrica(5,5) 2-14-1
2410(+1.5)Rouen - Karpat(6,5) 2-12-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2854(+1.5)Zaglebie Sosnowiec - Katowice(7,5) 1-11-4

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2907(+1.5)Nitra - Rapperswil(5,5) 0-01-2
2908(-1.5)Olomouc - Zlin(5,5) 0-01-1
2909(-1.5)Vitkovice - Trencin(5,5) 3-06-0
2910(-1.5)Poprad - Ujpest Budapest(5,5) 2-09-0
2911(+1.5)Graz 99ers - Sparta Prague(5,5) 1-12-4
2912(+1.5)Krefeld Pinguine - Deg Metro Stars(5,5) 1-21-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2001(-1.5)Jokerit - Admiral Vladivostok(5,5) 2-14-1
2002(-1.5)Ak Bars Kazan - Barys Astana(5,5) 0-14-3
2003(-1.5)Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Minsk(5,5) 1-02-1
2004(-1.5)Torpedo Nn - Vityaz Podolsk(5,5) 0-14-1
2005(-1.5)Sochi - Amur Khabarovsk(5,5) 1-04-1
2006(-1.5)Spartak Moscow - Red Star Kunlun(5,5) 0-01-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1823(-1.5)Zilina - Slovacka U20(5,5) 3-15-3

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5569(-2.5)R.Nadal - J.Del Potro(40,5) v-v6-72-6v-v
8151(+6.5)K.Nishikori - N.Djokovic(34,5) 9-183-64-60-3

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2651L.Kubot M.Melo - M.Bryan J.Sock 4-123-61-60-2

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2583A.Menendez Maceiras - A.Hoang 18-126-26-72-1
2584E.Couacaud - S.Griekspoor 15-113-66-42-1
2585J.Ward - O.Otte 16-157-63-62-1
2644U.Humbert - M.Bourgue 12-66-36-32-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2645E.Karlovskiy T.Khabibulin - M.Reid S.Stakhovsky 10-134-66-70-2
2646M.Eriksson A.Goransson - M.Huesler G.Oliveira 5-130-65-70-2

CHALLENGER CHICAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2647N.Rubin - B.Fratangelo 5-121-64-60-2
2648J.Aragone - D.Koepfer 6-124-62-60-2
2649R.Bemelmans - D.Istomin 7-123-64-60-2
2650D.Young - R.Opelka 14-166-32-61-2

CHALLENGER CHICAGO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2625(+3.5)F.Abanda - T.Maria(20,5) 8-136-72-60-2
2626(+3.5)M.Barthel - D.Yastremska(20,5) 13-86-27-62-0
2627(+1.5)A.Blinkova - S.Vickery(21,5) 9-134-65-70-2
2628(+4.5)V.Lepchenko - P.Martic(20,5) 11-145-76-70-2

CHALLENGER CHICAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3092E.King N.Pasha - L.Bambridge N.Skupski 9-136-73-60-2
3093L.Paes M.Reyes Varela - R.Gonzales N.Lammons 23-186-77-62-1

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2586C.Garin - T.Bellucci 10-136-74-60-2
2638S.Travaglia - F.Delbonis 15-163-66-31-2
2639H.Hurkacz - L.Sonego 15-146-13-61-2
2640D.Brown - L.Rosol 16-163-66-42-1

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2641K.Krawietz A.Mies - I.Gakhov S.Robert 13-96-37-62-0

CHALLENGER SEVILLE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2635A.Molcan - T.Brkic 16-114-66-32-1
2636P.Krstin - K.Coppejans 11-166-42-61-2

CHALLENGER SEVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2637D.Gimeno Traver R.Ojeda Lara - G.Granollers P.Martinez 2-120-62-60-2

CHALLENGER ZHANGJIAGANGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4625Y.Uchiyama - M.Kecmanovic 17-146-34-62-1
4626J.Jung - A.Bublik 19-137-66-72-1

CHALLENGER ZHANGJIAGANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2588Gong M X Z.Zhang - A.Bublik M.Kecmanovic 12-66-46-22-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1838(+2.5)Linz - Bregenz(55,5) 23-35
1840(-2.5)Graz - Juri Union Leoben(54,5) 35-27

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2121(-2.5)Veseli - Frydek Mistek(52,5) 23-22

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2122(-5.5)Aifk - Pif(53,5) 23-27

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2870(+1.5)Dijon Bourgogne - Toulon Saint Cyr(50,5) 26-23
2871(-4.5)Nantes Loire Atlantique Hb - Besancon(49,5) 26-32

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2855(-4.5)Chartres Metropole Handball - Esshb Strasbourg(53,5) 37-28

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2083(-3.5)Cegledi Kkse - Vecses(48,5) 24-22

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1844(-2.5)Asv Hamm - Balingen Weilstetten(54,5) 22-21
1845(-4.5)Bad Schwartau - Dessau Rosslauer(49,5) 30-24
1846(-1.5)Emsdetten - Hc Rhein Vikings(53,5) 25-23
1847(-1.5)Tusem Essen - Hc Elbflorenz 2006(55,5) 33-25
1848(+4.5)Eintracht Hagen - Lubbecke(51,5) 27-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1960(-9.5)Kielce - Powen Zabrze(62,5) 32-23

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3468(+3.5)Csu Suceava - Csm Bucuresti(52,5) 19-20

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3139(-9.5)Krasnodar - Dinamo Volgograd(55,5) 33-22

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3421(-2.5)Bidasoa - Helvetia Anaitasuna(55,5) 26-24
3422(-5.5)Bm Huesca - Cangas(53,5) 25-21
3423(-5.5)Granollers - Bm Guadalajara(56,5) 26-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3110(+1.5)Bm Morvedre - Baseti Zuazo(49,5) 22-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8761(-1.5)Hammarby - Skovde(55,5) 28-25

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2045Basel - Amicitia Zurich(53,5) 26-25

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4180(-6.0)Northampton Saints - Harlequins 25-18

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4172(-7.0)Provence Rugby - Rugby Club Vannes 38-23
4173(-9.0)Soyaux Angouleme - Stade Aurillacois 23-13
4176(-8.0)Us Carcassonne - Colomiers Rugby 25-20
4177(-15.0)Uson Nevers - Rc Massy 17-6
4178(-6.0)Montauban - Mont De Marsan 20-25

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
8678(-2.0)Melbourne Storm - South Sydney Rabbitohs(38,5) 29-28

SUPER LEAGUERAGBI

Br. Susret Kraj
4140(+14.0)Hull Fc - Castleford Tigers 8-28
4141(-10.0)Warrington Wolves - Huddersfield Giants 26-24

UNION NPCRAGBI

Br. Susret Kraj
8652(+3.0)Auckland - Tasman 36-10
8664(+21.0)Southland - Counties Manukau 26-43
8675(+4.0)Hawkes Bay - Bay Of Plenty 29-28

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
3482(-7.0)Glasgow Warriors - Munster 25-10
3484(-5.0)Ulster - Edinburgh 30-29

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2110(+1.5)Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp(9,5) 3-0
2111(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes(9,5) 1-3
2112(-1.5)Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines 10-4
2113(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 4-1
4522(+1.5)Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp(7,5) 6-5
4523(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes(7,5) 12-0
4525(+1.5)Hanshin - Yomiuri(7,5) 2-7
4533(-1.5)Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines(9,5) 9-13
4534(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters(6,5) 9-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2690(-1.5)Cincinnati Reds - San Diego Padres(8,5) 12-6
2691(-1.5)Pittsburgh Pirates - Miami Marlins(7,5) 5-3
2692(+1.5)Washington Nationals - Chicago Cubs(8,5) 10-3
2693(+1.5)Toronto Blue Jays - Cleveland Indians(8,5) 3-2
2694(+1.5)Boston Red Sox - Houston Astros(8,5) 3-6
2695(+1.5)Detroit Tigers - St Louis Cardinals(8,5) 5-3
2696(+1.5)New York Mets - Philadelphia Phillies(7,5) 3-4
2697(-1.5)Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles(6,5) 14-2
2698(-1.5)Milwaukee Brewers - San Francisco Giants(8,5) 4-2
2699(-1.5)Minnesota Twins - Kansas City Royals(9,5) 10-6
2700(+1.5)Colorado Rockies - L A Dodgers(9,5) 2-4
2701(-1.5)Arizona Diamondbacks - Atlanta Braves(7,5) 5-3
2702(-1.5)Oakland Athletics - Texas Rangers(8,5) 8-4
2703(-1.5)Seattle Mariners - New York Yankees(7,5) 0-4

KANADA CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5532(-2.5) British Columbia Lions - Ottawa Redblacks 26-14

NOGOMET NA PIJESKU EBSL NAZAREFUTSAL

Br. Susret Kraj
2830Portugal - Azerbajdzan(8,5) 9-0
2831Spanjolska - Svicarska(8,5) 4-3
2832Bjelorusija - Ukrajina(7,5) 1-1
2833Italija - Rusija(8,5) 5-5

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2763Pmfk Sibiryak - Uhta 10-6

GP DE QUEBEC 2018 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7809A.Kristoff - J.Degenkolb 1-0
7816A.Lutsenko - S.Kragh Andersen v-v
7817A.Roux - T.Wellens 1-0
7818D.Impey - N.Haas 0-1
7819D.Ulissi - M.Mohoric 1-0
7820M.Matthews - G.Van Avermaet 1-0
7821M.Valgren - J.Fuglsang 1-0
7822O.Naesen - Z.Stybar 0-1
7823R.Costa - E.Gasparotto 1-0
7824S.Colbrelli - M.Cort Nielsen v-v
7825T.Jelte Slagter - J.Stuyven 0-1

TOUR OF BRITAIN ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2509B.Jungels - N.Powless 0-1
2510C.Meyer - S.Davies 0-1
2511E.Bradbury - M.Stedman 0-1
2512H.Carthy - C.Hamilton 1-0
2513J.Alaphilippe - P.Bevin 1-0
2516M.Nieve - R.Power 1-0
2517T.Pidcock - R.Fernandez 1-0
2518W.Poels - P.Roglic 1-0
2519X.Meurisse - J.Hivert 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 13 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2424B.Mollema - B.King 0-1
2425E.Buchmann - D.De La Cruz 0-1
2431E.Mas Nicolau - L.Meintjes 1-0
2432G.Bennett - S.Kruijswijk 0-1
2433G.Izagirre - H.Pernsteiner 1-0
2434H.Dupont - C.Rodriguez 0-1
2435I.Izagirre - T.Pinot 0-1
2436N.Quintana - M.A.Lopez 1-0
2437R.Uran - W.Kelderman 0-1
2442S.Kuss - R.Carapaz 0-1
2443S.Yates - A.Valverde 1-0
2444T.Gallopin - M.Kwiatkowski 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 67142023243135374346474950555863656668
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 324282936
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 711142631
arrow CO Connecticut 6/44 102630353740
arrow DA Multi-Daily A 6/99 122831586571
arrow DB Multi-Daily B 6/99 253959678697
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61135464971
arrow EM Euro Millions 5/50 423273150
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3471014151718212728353839414548566869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1347891825273132373840414250566469
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 410162436
arrow FK Finska Keno D 20/70 12569171921242841424345535458646768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 35121314181920222831363839404345505657
arrow FT Finska Keno T 20/70 36101216171819203236505256586164656869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 310131516192128354144454750515862666870
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2381415161722272837394144465455575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 456710131516192134405052535457596061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 311131924252930313234384042444853555862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 46123335
arrow NP New York Pick 10 20/80 2891125273243444850565758626465677179
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1571021232428294045465460687273757980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5681318272930323436485657586771727375
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 514182223
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111425304149
arrow TK Tennessee Cash 5/35 34152630
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 810415468
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 322282931
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4681116172022262835373844454858597779