Subota 08.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4553Komori - Kamerun domaći-1-01-1
4554Juzna Afrika - Libija --0-00-0
4555Osasuna - Almeria --1-13-1
4556Flensburg Handewitt - Kiel(R) domaći-0-01-0
4557Egipat - Niger domaći-3-06-0
4558Estonija - Grcka gosti-0-10-1
4559Maroko - Malavi domaći-2-03-0

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Uganda - Tanzanija --0-00-0
1943Namibija - Zambija domaći800-01-1
1944Mozambik - Gvineja Bisau domaći431-02-2
1945Mauritanija - Burkina Faso domaći372-02-0
1946Egipat - Niger domaći133-06-0
6147Komori - Kamerun domaći151-01-1
6148Sejseli - Nigerija gosti150-20-3
6159Kenija - Gana domaći401-01-0
6160Juzna Afrika - Libija --0-00-0
6161Ekvatorska Gvineja - Sudan domaći311-01-0
6162Gabon - Burundi gosti400-11-1
6163Gambija - Alzir gosti470-01-1
6164Maroko - Malavi domaći32-03-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2805Deportivo Riestra - Deportivo Espanol domaći62-03-0
2806Club Atletico Acassuso - Atletico Atlanta domaći451-01-0
2819All Boys - Ca Defensores Unidos domaći401-01-0
2820Estudiantes Ba - Comunicaciones gosti192-13-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4356Newell S - Atletico Tucuman --0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5079Canuelas Fc - Victoriano Arenas domaći341-01-1
5080Deportivo Armenio - El Porvenir --0-00-0
5081Ferrocarril Midland - Berazategui gosti420-10-2
5082San Martin De Burzaco - Central Cordoba De Rosario gosti510-01-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2683Perth Glory Youth - Perth Sc domaći271-01-4

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8142Union Gurten - Allerheiligen domaći710-01-0
8143Fc Wels - Grazer Ak gosti70-30-6

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8150St Polten 2 - Traiskirchen Fcm domaći61-03-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8166Svg Reichenau - Sk Bischofshofen domaći262-03-0
8167Altach Ii - Kufstein gosti370-10-4
8168Kitzbuhel - Hohenems domaći431-03-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2961Lommel - Oud Heverlee gosti230-11-1
2962Westerlo - Tubize domaći520-02-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2663Fc Slonim - Slavia Mozyr domaći271-11-4
2664Granit Mikashevichi - Orsha domaći820-01-0
2665Yuas Zhitkovichi - Baranovichi gosti280-10-1
2666Smorgon - Gomelzheldortrans gosti180-11-1
2667Volna Pinsk - Khimik Svetlogorski domaći480-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3014Ca Taboao Da Serra - Ituano Sp gosti121-41-4
3015Ca Votuporanguense - Gremio Novorizontino gosti270-10-2
3016Sao Bernardo - Santo Andre domaći371-01-2
3017Noroeste - Ferroviaria gosti290-12-1
3020Sao Caetano - Ec Taubate domaći750-01-0
3033Xv De Piracicaba - Desportivo Brasil domaći900-01-0
3034Aa Internacional - Rio Claro gosti170-10-2
5308Ec Agua Santa - Santos gosti300-12-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8649Flamengo - Chapecoense Sc domaći441-02-0
8815Sport Recife - Cruzeiro --0-00-0
8816Sao Paulo Sp - Bahia Ba domaći600-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5545Criciuma - Fortaleza domaći121-02-0
5546Figueirense - Csa Al domaći111-11-2
5564Juventude - Sao Bento gosti230-10-2
5566Londrina Pr - Brasil De Pelotas domaći451-01-0
5567Ponte Preta - Sampaio Correa Ma --0-00-0
5568Vila Nova - Coritiba Pr domaći182-12-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5497Botafogo Sp - Cuiaba gosti40-20-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2922Loko Vltavin - Usti N Orlici domaći351-03-0
2923Prevysov - Stechovice domaći740-02-0
5694Domalice - Zapy domaći162-02-0
5695Fk Dobrovice - Fc Pisek domaći351-03-0
5703Tj Slovan Velvary - Zivanice domaći31-13-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5704Fotbal F M - Uhersky Brod gosti130-12-3
5705Hlucin - Viktoria Otrokovice gosti290-31-4
5798Rymarov - Valasske Meziric domaći101-11-1
5804Slavia Kromeriz - Hodonin Sardice domaći182-02-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Deportes Magallanes - Santiago Morning gosti51-13-1
2072Melipilla - Union San Felipe domaći490-01-0

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4364Universidad De Chile - Palestino gosti370-11-1
4365Audax Italiano - Barnechea gosti281-11-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2810Kjellerup - Vejgaard Bk domaći12-12-3
2811Brabrand - Kolding domaći101-12-2
2812Frem - B93 Kopenhagen gosti610-00-1
2813Sydvest - Dalum domaći51-11-3

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4242El Nacional - Aucas gosti50-11-2

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6665Cd Pasaquina - Alianza gosti570-00-2
7810Ad Chalatenango - Isidro Metapan domaći321-01-0
7811La Firpo - Cd Aguila gosti141-21-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5519Bristol Rovers - Plymouth --0-00-0
5520Accrington Stanley - Burton Albion gosti110-11-1
5521Barnsley - Walsall domaći550-01-1
5522Blackpool - Bradford gosti590-03-2
5523Charlton - Wycombe gosti71-13-2
5524Doncaster - Luton domaći61-12-1
5525Gillingham - Afc Wimbledon gosti530-00-1
5526Portsmouth - Shrewsbury gosti740-01-1
5527Scunthorpe - Rochdale domaći22-03-3
5528Southend - Peterborough gosti320-12-3
5529Sunderland - Fleetwood gosti91-11-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5411Bury - Grimsby domaći142-04-0
5412Cambridge United - Carlisle domaći231-11-2
5413Exeter - Notts County domaći152-15-1
5414Forest Green - Port Vale domaći151-01-1
5415Lincoln City - Crawley Town gosti450-10-1
5416Morecambe - Swindon gosti260-10-1
5417Northampton - Cheltenham gosti360-11-3
5422Oldham - Newport County gosti690-00-1
5423Stevenage - Macclesfield domaći411-01-0
5424Tranmere - Colchester domaći421-01-1

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5617Bamber Bridge - Tadcaster Albion domaći33-03-1
5618Cambridge City - Brightlingsea Regent domaći171-13-4
5619Egham Town - Staines domaći820-01-0
5620Enfield - Bedford Town gosti140-10-3
5628Grimsby Borough - Stafford Rangers domaći161-21-2
5629Hastings United - Kingstonian domaći162-12-1
5630Hednesford - Tamworth domaći520-02-0
5631Hendon - Harlow Town gosti251-11-1
5632Hythe - Tonbridge gosti70-10-2
5633Marine - Scarborough Athletic domaći550-01-1
5634Warrington - Burscough domaći271-04-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4366Aldershot - Bromley domaći171-23-2
4367Barnet - Maidenhead United domaći41-01-0
4368Barrow - Dagenham Redbridge gosti900-00-1
4373Braintree Town - Wrexham gosti670-00-1
4374Chesterfield - Dover Athletic --0-00-0
4375Eastleigh - Fylde --0-00-0
4376Halifax - Leyton Orient domaći650-01-1
4377Harrogate Town - Havant Waterlooville gosti61-13-2
4378Salford - Maidstone United domaći470-01-0
4379Solihull Moors - Hartlepool gosti590-00-1
4380Ebbsfleet United - Gateshead gosti150-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6902Bath City - Hungerford Town domaći243-04-1
6903Chelmsford City - Welling --0-00-0
6904Concord Rangers - Woking gosti290-11-1
6905Dartford - Eastbourne Borough gosti121-12-2
6906Dulwich Hamlet - Wealdstone gosti230-11-1
6907East Thurrock - St Albans gosti242-12-4
6908Gloucester - Truro City gosti380-10-2
6909Hampton Richmond - Weston Super Mare domaći202-03-1
6910Hemel Hampstead Town - Billericay Town gosti480-00-2
6911Slough Town - Oxford City domaći161-02-0
6912Torquay - Chippenham gosti250-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5973Alfreton Town - Guiseley gosti110-10-1
5975Altrincham - Curzon Ashton gosti420-10-2
5977Ashton United - Chorley gosti110-30-5
5983Brackley Town - Hereford domaći151-02-0
5984Chester - Bradford Park Avenue gosti43-25-3
5985Darlington - Telford domaći351-03-0
5986Fc United Of Manchester - Southport domaći351-01-1
5987Kidderminster - Blyth Spartans domaći372-03-1
5988Leamington - Spennymoor gosti860-00-2
5991Stockport - Boston Utd gosti230-10-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2053Pallokissat - Ons Oulu gosti50-32-5
2056Pk 35 Vantaa - Honka gosti120-11-1
2057Tips Vantaa - Tampereen Ilves gosti121-01-1
2058Aaland United - Jypk domaći32-04-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2827Vaajakoski - Nurmijarven Jalkapalloseura domaći191-04-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2673Real Cd Espana - Cd Vida domaći12-03-0
2674Real De Minas - Lobos Upnfm gosti50-10-1
2675Cd Honduras Progreso - Olimpia Cd gosti131-11-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4653Slaven Belupo - Inter Zapresic domaći411-02-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5879Nk Dugopolje - Nk Varazdin gosti170-21-2
5887Sibenik - Medjimurje gosti160-22-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5476Ia Akranes - Vikingur Olafsvik domaći141-11-1
5485Njarovik - Magni domaći112-02-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5581Avispa Fukuoka - Matsumoto Yamaga gosti900-00-1
5586Roasso Kumamoto - Oita Trinita gosti320-11-3
5587Tokyo Verdy - Yokohama Fc domaći51-02-1
5588Albirex Niigata - Fc Gifu domaći183-05-0
5589Ehime Fc - Kamatamare Sanuki --0-00-0
5590Kyoto Ps - Kanazawa --0-00-0
5591Tokushima Vortis - Tochigi Sc domaći73-04-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4167Sc Sagamihara - Blaublitz Akita gosti900-00-1
4168Yokohama Scc - Azul Claro Numazu gosti141-22-2
4169Cerezo Osaka U23 - Thespa Kusatsu gosti450-10-2
4170Kagoshima United - Fukushima United domaći590-02-1
4171Ryukyu - Fc Tokyo U23 domaći82-13-2
4175Grulla Morioka - Gainare Tottori domaći540-03-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7336Jeju United - Suwon Bluewings --0-00-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7337Suwon City - Seoul E Land Fc gosti480-00-2
7338Busan I Park - Daejeon Citizen gosti510-01-2
7339Seongnam Ilhwa - Ansan Police Fc domaći201-01-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3047Qingdao Huanghai - Meizhou Meixian Techand domaći332-05-1
3048Shanghai Shenxin - Beijing Konggu gosti160-22-3

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8724Jaguares D. Cordoba - Alianza Petrolera domaći141-01-0
8725Boyaca Chico - Deportes Tolima domaći291-02-1
8726Atletico Bucaramanga - America De Cali domaći221-02-3
8727Atletico Huila - Independiente Santa Fe gosti400-10-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4257Bogota Fc - U. M. Santa Marta gosti30-20-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2704San Carlos - Santos Dg domaći490-02-2

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3447Pakistan - Butan domaći202-03-0
3448Bangledes - Nepal gosti330-10-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6666Diriangen Fc - Juventus Fc --0-00-0
7764Real Madriz - Managua Fc --0-00-0
7765Unan Managua - Deportivo Walter Ferreti gosti150-10-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Twente - Fc Oss gosti151-21-2
2200Roda - Nec Nijmegen domaći71-12-3

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6211Excelsior Maassluis - Ijsselmeervogels gosti100-10-2
6212Kozakken Boys - Jong Vitesse gosti680-00-1
6213Spakenburg - Katwijk gosti300-12-1
6214Jong Almere City - Lienden domaći281-04-1
6251Jong Sparta Rotterdam - Rijnsburgse Boys gosti121-21-2
6271Scheveningen - Gvvv gosti330-11-1
6272De Treffers - Barendrecht domaći382-04-0
6273Vvsb - Hardenberg gosti231-21-3

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1834Herd - Oppsal --0-02-2
1835Spjelkavik - Ullern domaći520-03-0
1836Ready - Follo domaći21-02-2
1937Kolstad - Melhus --0-03-1
1938Orkla - Fk Gjovik Lyn --0-02-1
1939Steinkjer - Byasen domaći-0-01-0
1940Tynset - Brumunddal domaći-0-03-0
1941Verdal - Loten --0-01-1
3271Skjetten - Vestfossen --0-01-4
3341Lorenskog - Gjelleraasen If domaći301-03-0
3343Eidsvold - Skedsmo domaći-0-02-0
3445Krakeroy - Kvik Halden gosti-0-00-5
3446Selbak - Valdres Fk --0-01-5
6091Madla - Start 2 domaći121-22-2
6093Orn Horten - Tonsberg gosti200-10-1
6097Sola - Vindbjart domaći32-06-0
6102Halsen If - Assiden --0-06-1
6103Stord - Varegg --0-05-2
6108Tertnes - Forde gosti-0-00-1
6109Sotra Sportsklubb - Fana domaći470-01-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3049Raufoss - Asker domaći211-13-3
3066Elverum - Alta --0-00-0
3067Fram Larvik - Moss domaći281-03-0
3142Egersund - Arendal domaći510-01-0
3143Kfum Oslo - Flekkeroy gosti350-13-1
3144Stordals Blink - Nardo gosti190-11-1
3158Bryne - Brattvaag gosti680-00-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894Djk Vilzing - 1865 Dachau domaći12-03-0
5895Tsv Rain Lach - Turkgucu Ataspor Munchen gosti60-10-1
5909Tus Holzkirchen - Kottern domaći31-01-3
5929Hankofen Hailing - Jahn Regensburg Ii gosti520-01-4
5930Sonthofen - Unterfohring domaći81-24-2
5931Sv Kirschanschoering - Sv Pullach domaći222-03-0
5932Tsv Nordling - Ismaning domaći194-05-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5822Ansbach - Wurzburger gosti190-10-1
5823Jahn Forchheim - Bayern Hof gosti80-11-3
5824Grossbardorf - Djk Gebenbach gosti370-10-1
5830Seligenporten - Tsv Abtswind domaći311-03-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5933Aumund Vegesack - Brinkumer domaći11-22-2
5935Bts Neustadt - Sfl Bremerhaven gosti610-00-1
5936Osc Bremerhaven - Schwachhausen domaći182-12-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5938Baunatal - Hessen Kassel domaći242-02-1
5945Buchonia Flieden - Fc Giessen 1927 Teutonia 1900 Vfb domaći101-11-1
5946Rw Hadamar - Bad Vilbel domaći500-02-1
5947Waldgirmes - Bayern Alzenau domaći361-03-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5948Goeppinger Sv - Linx domaći620-04-1
5949Nottingen - Sgv Freiberg gosti22-32-3
5950Reutlingen - Villingen gosti91-11-1
5951Bahlinger Sc - Tsv Ilshofen domaći292-03-0
5952Fsv 08 Bissingen - Fv Ravensburg domaći530-02-1
5953Neckarsulm - Stuttgart Kickers gosti900-00-1
5954Sv Oberachern - Tsg Backnang domaći21-14-3

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5955Tus Dassendorf 1948 - Sv Rugenbergen domaći411-04-0
5956Meiendorfer - Wedeler gosti710-01-1
5957Condor Hamburg - Buchholz gosti250-24-3

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6001Sc Velbert - Velbert domaći211-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6011Tb Uphusen - Fc Wunstorf domaći580-01-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6030Fc Karbach - Tus Koblenz gosti900-00-1
6031Fsv Jaegersburg - Idar Oberstein domaći241-22-4
6036Fv Diefflen - Rochling Volklingen gosti750-00-1
6037Pfeddersheim - Vfb Dillingen domaći64-04-1
6059Tsv Schott Mainz - Hertha Wiesbach gosti330-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6094Viktoria Aschaffenburg - Ingolstadt Am gosti20-11-2
6095Buchbach - Eichstatt gosti260-12-3
6098Bayreuth - Illertissen gosti61-11-1
6099Heimstetten - Schweinfurt domaći510-01-1
6100Schalding Heining - Nurnberg Am --0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1826Wolfsburg Am - Drochtersen Assel domaći62-04-0
1828Egestorf Langreder - St Pauli Am domaći840-01-0
1829Lubeck - Hannover Am gosti272-12-1
1830Werder Bremen Am - Jeddeloh gosti111-21-3
1832Rehden - Ulm Wolfsburg domaći152-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6104Budissa Bautzen - Auerbach domaći510-01-0
6107Neugersdorf - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći41-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6110Eintracht Stadtallendorf - Tsg Balingen gosti100-11-1
6111Fsv Frankfurt - Wormatia Worms gosti232-12-1
6112Hoffenheim Am - Elversberg gosti50-20-2
6113Mainz Am - Stuttgart Amateurs gosti92-32-3
6114Saarbrucken - Pirmasens domaći191-02-0
6115Sc Hessen Dreieich - Homburg domaći331-01-0
6116Tsv Steinbach 1921 - Waldhof Mannheim domaći411-01-3
6117Ulm - Astoria Walldorf domaći840-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
38111. Fc Kaan Marienborn - Borussia Monchengladbach Am --0-00-0
3812Fortuna Dusseldorf Am - Viktoria Koln domaći341-12-1
3813Koln Am - Straelen gosti60-11-2
3814Rw Essen - Sv Lippstadt 08 gosti190-22-3
3815Sc Wiedenbruck 2000 - Wattenscheid domaći261-01-1
3823Sv Rodinghausen - Borussia Dortmund Amateurs domaći62-23-4
3824Tv Herkenrath - Sc Verl domaći161-11-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6083Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Heider gosti290-10-2
6084Kropp - Sv Eichede gosti182-23-3
6085Psv Union Neumunster - Lubeck Amateurs domaći41-02-3
6086Tsb Flensburg - Tsv Schilksee gosti410-21-3
6087Ntsv Strand 08 - Tsv Bordesholm gosti700-01-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6670Alianza Fc Pan - Union Deportivo Universitario domaći451-02-0
6671Ca Independiente De La Chorrera - Arabe Unido domaći221-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8795Sportivo Luqueno - Cerro Porteno gosti200-11-2
88073 De Febrero - Sol De America gosti210-10-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6876Deportivo Coopsol - Carlos Mannucci gosti470-01-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8741Drutex Bytovia - Gks Tychy domaći301-04-1
8742Warta Poznan - Sandecja Nowy Sacz gosti210-11-3

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6189Cd Pinhalnovense - Fc Vale Formoso --0-00-0
6190Casa Pia - Graciosa Fc domaći233-06-0
6191Limianos - Valenciano domaći321-04-0
6192Sacavenense - Alverca --0-01-1
6193Rabo De Peixe - Olimpico Montijo --0-00-0
6210Angrense - Maritimo Graciosa domaći-0-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5409Fulham - Atk domaći720-01-0
5410Vorskla Poltava - Olexandria gosti32-45-4
5461Werder Bremen - Meppen domaći62-05-2
5486Kapfenberg - Wolfsberger Ac gosti500-01-2
5487Pro Vercelli - Pro Patria domaći421-01-0
5496Padova - Sandona gosti40-11-1
5536Alessandria - Genoa gosti30-30-4
5539Gabala - Zira Fk gosti320-10-2
5540Albinoleffe - Piacenza gosti250-10-2
5541Cremonese - Fanfulla domaći73-08-1
5542Makedonija - Vardar Skopje domaći480-03-0
5548Renate - Novara domaći72-03-0
5563Gubbio - Viterbese domaći131-02-1
5565Volos Nps - Apollon Smyrnis domaći141-11-1
5570Apollon Larisas - Lamia gosti350-11-3
5571Levski Sofia - Radnik Surdulica domaći51-01-0
5572Matera - Cosenza gosti80-10-2
5573Monza - Brescia gosti10-21-2
5574Mezokovesd Zsory - Budafoki Mte - - - -
5575Osijek - Sloboda Tuzia domaći790-01-0
5580Sivasspor - Bursaspor gosti260-11-1
5584Vojvodina - Zvijezda domaći670-01-1
5595Volyn Lutsk - Lviv gosti70-20-4
5596Panachaiki 2005 - Asteras Tripolis domaći381-01-1
5597Atromitos Athinon - Panathinaikos domaći770-01-0
5598Ofk Backa Palanka - Radnik Bijeljina gosti381-12-2
5600Ponsacco - Lucchese domaći690-01-0
5601Spezia - Sampdoria gosti162-12-1
5602Rijeka - Maribor domaći133-04-0
5603Pesaro - Ascoli gosti330-11-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5166Balotesti - Cf Braila domaći71-22-2
5167Fc Clinceni - Poli Timisoara domaći221-01-0
5168Luceafarul Oradea - Uta Arad gosti760-00-1
5169Metaloglobus Bucuresti - Daco Getica Bucuresti gosti82-12-3
5170Sportul Snagov - Ripensia Timisoara gosti450-11-1
5171Acs Energeticianul - Petrolul Ploiesti gosti50-30-3

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6383Ska Khabarovsk - Pfc Sochi gosti22-12-2
6384Sibir Novosibirsk - Rotor Volgograd gosti160-11-1
6386Tambov - Fc Chertanovo Moscow gosti500-02-2
6446Tyumen - Luch Vladivostock --0-00-0
6451Baltika Kaliningrad - Fakel Worenesch gosti580-00-2
6452Olimpiets - Spartak 2 Moscow domaći62-03-1
6453Zenit St Petersburg Ii - Khimki domaći191-12-2
6454Mordovia Saransk - Tom Tomsk gosti280-10-1
6455Fc Krasnodar 2 - Avangard Kursk gosti40-20-2
6456Torpedo Armavir - Shinnik Yaroslavl --0-00-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3842New York City Fc - Washington Dc United gosti580-01-1
3843Sporting Kansas City - Orlando City Sc domaći530-01-0
3895Portland Timbers - Colorado Rapids domaći451-02-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4905Sky Blue Fc - Orlando Pride domaći730-01-0
4906Utah Royals Fc - Chicago gosti390-12-1
4908North Carolina Courage - Houston Dash domaći133-05-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2921Carolina Railhawks - Nashville Sc domaći182-03-3
6745Charlotte Independence - Richmond domaći51-02-1
6746Harrisburg City - Atlanta United 2 gosti31-21-2
6748Louisville City Fc - Fc Cincinnati vvv-vv-v
6753Saint Louis Fc - Reno 1868 Fc domaći271-01-0
6754Rio Grande Valley Fc - Real Monarchs Slc gosti260-12-1
6755Los Angeles - Okc Energy Fc gosti201-13-2
6756Sacramento Republic Fc - Seattle Sounders Ii domaći201-03-0
6757Las Vegas Lights - La Galaxy Ii domaći101-21-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2598Dubnica - Slavoj Trebisov domaći142-24-2
2599Mfk Skalica - Samorin domaći291-02-0
2600Odeva Lipany - Bardejov domaći550-02-0
2601Tatran Presov - Inter Bratislava domaći281-21-2
2602Fk Aquacity Poprad - Kfc Komarno gosti350-10-2

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2236Queen Of The South - Crusaders domaći224-04-3
2238Airdrie United - Sutton United gosti210-10-1
2239Arbroath - Annan Athletic domaći81-03-0
2240Boreham Wood - Dunfermline --0-00-0
2241Dumbarton - Montrose gosti190-10-1
2242Dundee United - Alloa domaći151-01-1
2243East Fife - Partick Thistle gosti220-12-1
2244East Kilbride - Edinburgh City gosti360-12-3
2245Falkirk - Connahs Quay Nomads gosti460-00-1
2246Peterhead - Bohemians gosti630-00-1
2247Ross County - Raith domaći185-05-0
2248St Mirren U21 - Hamilton domaći102-13-2
2249The New Saints - Queen S Park domaći301-02-2
2250Coleraine - Formartine Utd gosti201-11-1
4096Sligo - Livingston Fc U21 gosti21-14-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4963Malaga Cf - Atletico Madrid gosti140-10-4
4964Espanyol - Real Betis Balompie domaći900-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3898Osasuna - Almeria domaći141-13-1
3899Malaga - Tenerife domaći351-01-0
3900Real Oviedo - Real Zaragoza gosti160-10-4

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8994Navalcarnero - Pontevedra domaći620-01-1
8997Ponferradina - Guijuelo domaći291-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1870Olot - Levante B gosti31-22-2
1871Badalona - Cd Teruel --0-00-0
1872Hercules - Espanyol B domaći31-01-0
1873Valencia B - Ud Cornella gosti600-01-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1880Sevilla Atletico - San Fernando gosti590-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2715Jonkopings Sodra - Gefle If domaći900-01-0
2718Degerfors - Athletic Fc gosti290-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8302Eskilsminne If - Husqvarna domaći381-02-0
8303Lunds - Skovde domaći660-01-0
8304Fk Karlskrona - Atvidaberg gosti300-10-4
8305Kristianstad - Grebbestads If gosti180-12-2
8306Utsiktens - Oskarshamn gosti161-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2629Torslanda - Vargarda Ik gosti11-14-2
2630Gauthiod - Orebro Syrianska Bk domaći251-03-1
2631Fbk Karlstad - Vanersborgs Fk gosti120-10-4
2632Nordvarmland Ff - Hisingsbacka Fc --0-05-2
2633Stenungsunds - Trollhattan gosti100-13-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8896Skiljebo - Gamla Upsala domaći251-03-3
8897Sundbyberg Ik - Karlbergs Bk gosti760-00-2
8898Valbo - Lidingo gosti141-12-5
8899Ifk Mora - Taby Fk gosti170-30-5
8900Ifk Stocksund - Bollnas Gif Ff domaći121-06-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2615Gallivare Malmberget - Taftea Ik domaći171-22-3
2616Ostersunds - Timra domaći22-25-2
2619Gottne If - Bodens domaći91-11-3
2620Harnosand - Lulea gosti161-22-4
2621Ifk Umea - Kramfors Alliansen gosti530-00-1
2622Pitea - Hudiksvalls --0-00-0
2623Ytterhogdals Ik 1921 - Friska Viljor gosti270-14-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8186Berga - Ifk Hassleholm gosti141-25-2
8187Nosaby If - Dalstorps If domaći282-03-0
8188Osterlen Ff - Lindsdals domaći122-03-0
8189Assyriska Turab. - Asarums If Fk domaći21-13-1
8190Rappe Goif - Nassjo domaći131-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2643Sodertalje Fk - Enskede domaći510-04-1
8193Huddinge - Ik Sleipner domaći271-01-0
8194Ifk Haninge - Afk Linkoping domaći211-05-0
8195Varmdo - Nora Bk domaći650-02-0
8196Motala - Ifk Aspudden Tellus domaći154-04-1
8197Newroz Fc - Eskilstuna City domaći12-05-1
8198Sylvia - Varmbols gosti141-12-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8905Hittarps Ik - Savedalens If domaći311-02-1
8907Ifk Malmo - Vinbergs If domaći730-01-0
8934Kvarnby - Ksf Prespa Birlik gosti700-00-1
8935Rosengard - Lindome Gif domaći71-02-1
8936Varbergs Gif Fk - Bk Olympic gosti100-21-4

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7568Ubon Umt Utd - Pattaya United gosti570-01-3
7572Navy Football Club - Bangkok United gosti150-20-4
7574Bec Tero Sasana - Muang Thong United domaći281-02-4
7575Nakhon Ratchasima Fc - Buriram United gosti320-10-2
7576Chonburi Fc - Air Force United Fc gosti450-12-1

UEFA LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8292Bjelorusija - San Marino domaći42-05-0
8293Finska - Madarska domaći71-01-0
8294Svicarska - Island domaći132-06-0
8295Engleska - Spanjolska domaći111-21-2
8296Estonija - Grcka gosti140-10-1
8297Luksemburg - Moldavija domaći341-04-0
8298Sjeverna Irska - Bosna I Hercegovina gosti360-11-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4246Fc Balkany Zorya - Agrobiznes Volochisk --0-00-0
4247Kolos Kovalivka - Girnik Sport domaći163-05-2
4251Mykolaiv - Rukh Vinnyky domaći172-14-1
4252Fc Ingulets - Fc Metalist 1925 domaći900-01-0
4253Obolon Brovar Kiev - Sumy gosti120-20-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1901Cerro - Defensor Sporting domaći331-01-1
1902Penarol - Ca Atenas De San Carlos domaći171-02-0
1903Montevideo Wanderers - Fenix gosti260-11-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6658Albion Fc - Villa Teresa domaći201-21-3
6661Cerrito - Central Espanol gosti630-00-1
6662Juventud Piedras - Tacuarembo Fc domaći11-01-1
6663Plaza Colonia - Club Oriental De Football domaći231-01-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Quang Nam Fc - Tp Ho Chi Minh domaći191-02-1
1954Than Quang Ninh - Hai Phong Fc gosti172-13-3

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8319Bala Town - Llanelli domaći212-03-1
8320Carmarthen - Newtown domaći351-03-0
8322Llandudno - Barry Town domaći292-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6090(-7.5)Rusija - Poljska(157,5) 88-68
6288(+3.5)Italija - Njemacka(156,5) 71-62
6289(+12.5)Crna Gora - Grcka(153,5) 76-87
6290(+8.5)Ceska - Turska(157,5) 80-89
6292(+11.5)Slovenija - Hrvatska(160,5) 75-83
6367(-5.5)Pallacanestro Cantu - Vanoli Cremona(167,5) 96-89
6368(+15.5)Apollo Amsterdam - Landstede Zwolle(153,5) 64-83
6369(+6.5)Excelsior Brussels Basketball - Telekom Baskets Bonn(162,5) 70-74
6370(+7.5)Mantova - De Longhi Treviso(155,5) 80-76
6371(-1.5)Reggio Emilia - Brindisi(157,5) 76-89
6372(+5.5)Lugo - Gipuzkoa Basket(153,5) v-v
6373(+5.5)Rio Natura Monbus - Ucam Murcia(155,5) 83-91
6374(-8.5)Virtus Casarano - Luiss University(150,5) 100-74
6375(+1.5)Oviedo - Palencia(144,5) 66-103
6376(-4.5)Limoges - Boulazac Basket(156,5) 80-80 / 85-89
6377(-12.5)Barcelona Lassa - Icl Manresa(155,5) 78-63
6378(-12.5)Le Portel - Ada Blois Basket 41(156,5) 94-67
6379(-8.5)Bayern Munich - Lokomotiv Kuban(159,5) 74-84
6380(+8.5)San Pablo Inmobiliaria Burgos - Real Madrid(170,5) 85-98
6398(-4.5)Varese - Trento(155,5) 78-58
6400(-1.5)Keravnos - Gs Kimis(149,5) 59-70
6401(-11.5)Ironi Nahariya - Hapoel Beer Sheva(159,5) 75-66
6402(-6.5)Timisoara - Szolnoki Olaj(159,5) 104-63
6403(+1.5)Virtus Roma - Benacquista Assicurazioni Latina(159,5) 96-70
6404(-14.5)Tecnyconta Zaragoza - Partizan Beograd(159,5) 87-81
6408(+1.5)Oberwart Gunners - Sopron(151,5) 61-80
6409(-6.5)Torun - Kk Primorska(151,5) 77-60
6412(-4.5)Crvena Zvezda - Aek Athens(151,5) 94-63
6413(+2.5)Divina Seguros Joventut - Morabanc Andorra(162,5) 75-83
6414(+16.5)Poitiers - Pau Orthez(156,5) 90-83
6460(-12.5)Gravelines Dunkerque - Belfius Mons Hainaut(153,5) 65-69
6461(+5.5)Alma Trieste - Virtus Bologna(155,5) 67-72

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6025(-1.5)Shakhter Soligorsk - Hk Lida(5,5) 1-04-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1039(-1.5)Kladno - Hc Frydek Mistek(5,5) 0-04-1
1040(-1.5)Slovan Ustecti Lvi - Horacky Fk Trebic(5,5) 2-13-3
1041(-1.5)Ceske Budejovice - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-05-1
1042(+1.5)Hc Zubr Prerov - Dukla Jihlava(5,5) 0-15-4
1043(+1.5)Kadan - Hc Rt Torax Poruba(5,5) 1-23-5
1044(-1.5)Hc Havirov Panthers - Stadion Litomerice(5,5) 0-14-2
1045(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 3-25-5

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4551(-1.5)Nottingham Panthers - Manchester Storm(5,5) 1-12-1
4552(-1.5)Sheffield Steelers - Milton Keynes Lightning(5,5) 1-22-3

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4270(-1.5)Frolunda - Vienna Capitals(5,5) 0-11-4
4285(-1.5)Skelleftea - Bolzano(5,5) 0-12-1
4287(-1.5)Zug - Neman Grodno(5,5) 1-02-2
4288(-1.5)Hifk - Gks Tychy(6,5) 1-02-1
4293(-1.5)Tps - Malmo(5,5) 1-11-2
4294(+1.5)Aalborg - Zsc Lions(5,5) 1-01-2
4295(-1.5)Bern - Cardiff Devils(5,5) 0-13-2
4296(+1.5)Red Bull Salzburg - Vaxjo(5,5) 1-14-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5329(-1.5)Frisk Asker - Ringerike -4-4

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6280(+1.5)Bilyi Bars - Kremenchung(6,5) 2-04-7
6281(-1.5)Ambri Piotta - Schwenninger Wild Wings(5,5) 0-11-2
6282(+1.5)Hc Donbass - Hk Zemgale Llu(6,5) 2-34-3
6283(-1.5)Lausanne - Ehc Olten(6,5) 2-16-3
6286(-1.5)Servette - Kac Klagenfurt(5,5) 0-13-2
6287(-1.5)Ehc Biel - Fribourg Gotteron(5,5) 1-04-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4540(+1.5)Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk(5,5) 2-03-0
4541(+1.5)Dynamo Moscow - Cska Moscow(5,5) 0-31-3
4542(-1.5)Ska St Petersburg - Salavat Ufa(5,5) 1-01-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4543(-1.5)Ermak Angarsk - Hk Sarov(5,5) 0-10-3
4544(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Hc Tambov(5,5) 3-04-1
4545(-1.5)Molot Perm - Krs Heilongjiang(5,5) 2-28-3
4546(-1.5)Izhstal Izhevsk - Tsen Tou Jilin City(5,5) 0-02-2
4547(-1.5)Bars Kazan - Gornyak Uchaly(5,5) 1-13-1
4548(-1.5)Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 0-20-4
4549(+1.5)Khimik Voskresensk - Saryarka(5,5) 0-02-0
4550(-1.5)Zvezda Chekhov - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-02-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4536(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 1-03-2
4537(-1.5)Ska 1946 U20 - Vityaz U20(5,5) 0-03-1
4538(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Avto U20(5,5) 0-10-3
4539(-1.5)Ska Varyagi - Taifun U20(5,5) 2-13-2
6088(-1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 0-21-3
6089(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 1-14-1

CHALLENGER CARY USA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6472T.Garanganga - C.Mateas 12-66-26-42-0

CHALLENGER CARY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6462S.Bangoura - R.Shane 15-166-76-31-2
6550A.Vukic - L.Caruana 15-166-36-71-2
6554B.Botzer - B.Lock 12-76-36-42-0
6557F.Nielsen - E.Song 8-132-66-70-2
6559J.Duckworth - L.Saville 12-76-46-32-0
6580T.Kwiatkowski - M.Torpegaard 19-156-77-62-1

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4896E.Couacaud - A.Menendez Maceiras 12-86-46-42-0
4897J.Ward - U.Humbert 10-136-74-60-2

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4614M.Reid S.Stakhovsky - M.Huesler G.Oliveira 12-56-26-32-0

CHALLENGER CHICAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5578(+2.5)B.Fratangelo - D.Istomin(22,5) 3-121-62-60-2
5579(+2.5)D.Koepfer - R.Opelka(23,5) 9-133-66-70-2

CHALLENGER CHICAGO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5313(-1.5)S.Vickery - M.Barthel(20,5) v-vv-vv-vv-v
5319(+3.5)T.Maria - P.Martic(20,5) 3-121-62-60-2

CHALLENGER CHICAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5577L.Paes M.Reyes Varela - L.Bambridge N.Skupski 7-123-64-60-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4909D.Brown - T.Bellucci 13-96-37-62-0
5576F.Delbonis - L.Sonego 8-135-73-60-2

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2642S.Gille J.Vliegen - M.Klizan F.Polasek 16-176-13-61-2

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4937A.Molcan - K.Coppejans 7-136-71-60-2

CHALLENGER SHANGHAI CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8940A.Setkic - V.Vardhan 12-66-46-22-0
8941R.Noguchi - Y.Bai 8-133-65-70-2
8942T.Chen - N.Prashanth 13-177-52-61-2
8943T.Wu - J.Yamasaki 12-46-26-22-0
8944V.Durasovic - Y.Shimizu 12-76-36-42-0
8955Y.He - J.Berrettini 12-153-66-31-2

CHALLENGER ZHANGJIAGANGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6581J.Jung - Y.Uchiyama 4-122-62-60-2

ITF ARGENTINA F4 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5604S.Rodriguez Taverna - M.Zukas 9-136-73-60-2

ITF FRANCUSKA F16TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5607C.Denolly - F.Reboul 12-86-46-42-0
5608A.Olivetti - S.Doumbia v-vv-vv-vv-v

ITF HRVATSKA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4837A.Cadantu - T.Mrdeza v-v2-6v-vv-v
4843O.Doroshina - P.Ormaechea 9-135-74-60-2

ITF ITALIJA F26 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5609G.Brouwer - J.Sels 12-86-46-42-0

ITF KANADA F6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5605H.Adams - F.Corwin 9-134-65-70-2
5606O.Ayeni - A.Gomez 17-126-35-72-1

ITF RUMUNJSKA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5610V.Ghilea - O.Prihodko 12-46-26-22-0
5611D.Tomescu - C.Fortuna 4-123-61-60-2

ITF SRBIJA F5 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5612J.Butsch - S.Khaledan 13-57-56-02-0
5613D.Klok - D.Katic 10-153-66-31-2

ITF ŠVICARSKA F5 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5614L.Wessels - S.Ehrat 12-76-36-42-0

ITF TUNIS F30TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5615J.Blanco Guadalupe - J.Benitez Chavarriaga v-v6-7v-vv-v
5616H.Pontico - B.Dhoe 15-166-76-31-2

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8161J.Murray B.Mattek Sands - N.Mektic A.Rosolska 19-182-66-32-1

WTA HIROSHIMA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6175(+4.5)D.Khazaniuk - P.Hon(20,5) 9-133-66-70-2
6176(-1.5)E.Liang - N.Han(21,5) 15-166-35-71-2
6177(+2.5)J.Fourlis - V.Flink(20,5) 7-135-72-60-2
6178X.Han - S.Aoyama(19,5) 12-56-46-12-0
6179(-4.5)A.Lottner - Y.Zhang(20,5) 7-123-64-60-2
6180(-4.5)K.Zhang - V.Savinykh(20,5) 14-173-67-51-2
6181M.Ninomiya - H.Dart 11-182-67-61-2
6182(-2.5)A.Zaja - D.Radanovic(20,5) 12-76-46-32-0
6183(-3.5)U.Radwanska - M.Imanishi(20,5) 13-77-66-12-0
6184(-3.5)S.Soler Espinosa - D.Kovinic(20,5) 13-96-47-52-0
6185A.Anisimova - M.Kobori 12-66-36-32-0

WTA QUEBEC KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6132(-2.5)K.Sebov - E.Bektas(20,5) 12-66-26-42-0
6133(-2.5)T.Martincova - L.Hradecka(21,5) 14-107-57-52-0
6146L.Davis - A.Rodgers 14-106-42-62-1
6167M.Bouzkova - C.Branstine 13-76-27-52-0
6168J.Bui - M.Mateas 5-124-61-60-2
6169J.Cako - J.Pegula 6-124-62-60-2
6170(+1.5)G.Dabrowski - J.Jaksic(20,5) 12-140-66-42-1
6171N.Kukharchuk - V.Duval 4-122-62-60-2
6172D.Jakupovic - S.Chang 12-26-16-12-0
6173(-2.5)S.Karatantcheva - M.Krajicek(20,5) 14-151-66-32-1
6174(+1.5)K.Day - M.Sanchez(20,5) v-vv-vv-vv-v

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2652(-3.5)S.Williams - N.Osaka(21,5) 6-122-64-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1951(-6.5)Aon Fivers - Ferlach(55,5) 30-25
1952(-4.5)Alpha Hard - Ulz Schwaz(52,5) 23-23

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4600Hranice - Kralovo Pole Brno(55,5) 31-24
4601(+5.5)Tatran Litovel - Zubri(54,5) 22-27
4602(+1.5)Jicin - Karvina(53,5) 27-26
4611(+1.5)Koprivnice - Plzen(54,5) 29-38
4613Lovosice - Dukla Prague(53,5) 32-30

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2756(+3.5)Mors Thy Handbold - Gog(56,5) 25-30
2757(-3.5)Kif Kolding - Tms Ringsted(54,5) 29-27
2758(-1.5)Bjerringbro Silkeborg - Skjern(53,5) 29-33

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2770(+9.5)Ajax Copenhagen - Copenhagen Haandbold(51,5) 19-24

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
5655(+1.5)Dragunas - Selfoss(61,5) 27-26
5656(+2.5)Potaissa Turda - Porto Vitalis(57,5) 24-27
5659(-4.5)Bern - Polva Serviti(52,5) 27-25
5693(-1.5)Rk Gorenje Valenje - Alingsas(50,5) 28-22

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2123(-6.5)Drumso Dicken - Atlas(53,5) 27-16
3046Sif - Riihimaen Cocks 23-26

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2872(+7.5)Bourg De Peage - Metz Moselle Lorraine(53,5) 27-34
2873(+3.5)Hbc St Amand Les Eaux Porte Du Hainaut - Cjf Fleury Les Aubrais(52,5) 29-33
2874(+1.5)Chambray Touraine - Ogc Nice Cote D Azur(48,5) 17-19

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2856(+5.5)Creteil - Dunkerque(55,5) 25-31
2857(+1.5)Grand Nancy Metropole Hb - Pontault Combault(58,5) 29-31
2858(+5.5)Js Cherbourg Manche Hb - Tremblay(58,5) 24-27
2859Limoges Hand 87 - Istres(50,5) 30-19
2860(-1.5)Massy Essonne - Selestat(52,5) 31-25
2861(+3.5)Saran Loiret Handball - Nimes(60,5) 23-28
2862(+4.5)Caen Handball - Chambery(53,5) 28-32
2863(+1.5)Dijon Bourgogne - Cesson(53,5) 19-28
2864(+7.5)Grenoble Smg Guc - Toulouse(60,5) 21-28
2865(+4.5)Vernon Saint Marcel - Ivry(52,5) 16-23

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4591(-5.5)Bbm Bietigheim - Akaba Berbera(51,5) 33-27
4592(-9.5)Spr Lublin - Salerno(52,5) 28-17
4594(-9.5)Podravka - Muratpasa Bsk(49,5) 35-22

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2099(+8.5)Balatonfuredi - Pick Szeged(53,5) 29-37
2100(-1.5)Dabas Kc Vse - Gyongyosi(51,5) 23-23
2101(+5.5)Eger Sbs - Tatabana(48,5) 25-25
2102(+3.5)Komloi - Ftc Budapest(49,5) 23-18

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2106(-4.5)Oif Arendal - Fyllingen(58,5) 23-23

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2914(-1.5)Flensburg Handewitt - Kiel(53,5) 26-25
2915(+1.5)Erlangen - Frisch Auf Goppingen(54,5) 24-25

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4595(-3.5)Blomberg Lippe - Bad Wildungen(52,5) 28-25
4596(+9.5)Neckarsulmer Su - Tus Metzingen(56,5) 24-30
4597(+1.5)Union Halle Neustadt - Vfl Oldenburg(53,5) 29-39
4598(-7.5)Buxtehuder Sv - Hsg Bensheim Auerbach(55,5) 31-25
4599(-3.5)Borussia Dortmund - Frisch Auf Goppingen(50,5) 26-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1849(-5.5)Huttenberg - Dormagen Rhineland(54,5) 29-30
1850Coburg - Nordhorn Lingen(53,5) 29-25
1851(+1.5)Grosswallstadt - Djk Rimpar Wolfe(52,5) 24-26
1854(-2.5)Wilhelmshavener - Aue(55,5) 29-29

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1961(-6.5)Azoty Pulawy - Mks Kalisz(54,5) 28-24
1962(+4.5)Pogon Szczecin - Opole(53,5) 26-27

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4266Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin(50,5) 26-30
4267(-3.5)Korona Handball Kielce - Jelenia Gora(55,5) 25-23
4268(+8.5)Uks Pcm Koscierzyna - Energa Koszalin(55,5) 20-41
4269(-1.5)Ruch Chorzow - Piotrcovia(51,5) 32-18

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4200Arsenal Lxs Group - Sp C Horta(54,5) 22-33
4201(+4.5)Madeira Sad - Benfica(53,5) 25-31
4208Aa Avanca - Aguas Santas Milaneza(53,5) 21-28
4209(-4.5)Boa Hora Fc - Ac Fafe(58,5) 33-31
4210(+2.5)Maia Ismai - Belenenses(54,5) 23-27

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5320(-3.5)U Cluj - Csm Slatina(53,5) 20-21

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5653(+3.5)Skif - Medvedi(57,5) 25-23
5654(-7.5)Spartak Moscow - Ugntu Vnzm(56,5) 26-24

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5488(-8.5)Zagreb Ppd - Izvidjac(54,5) 36-25

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4009Mhk Piestany - Tatran Presov 34-31
4024(-6.5)Msk Povazska Bystrica - Nove Zamke(56,5) 34-28
4025Skp Bratislava - Hlohovec 29-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3424(-2.5)Encantada - Recoletas Atletico Valladolid(52,5) 33-34
3425(-1.5)Ximenez Puente - Bm Benidorm(52,5) 26-26
3426(-1.5)Teucro - Bm Sinfin(54,5) 23-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3111Bmc Mavi Nuevas Tecnologias - Helvetia Bm 23-11
3112Bm Castellon - Elche 26-26
3136Aula Valladolid - Bm Porrino 31-26
3137Mecalia Atletico Guardes - Handbol Canyamelar Valencia 43-24
3138Rocasa Ace Gran Canaria - Kh 7 Bm Granollers 33-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2109(-5.5)Lugi - Onnereds Hk(54,5) 30-20
8762Redbergslids - Savehof(54,5) 25-25
8763(+3.5)Ifk Ystad - Ystads If(55,5) 21-24
8764(-2.5)Kristianstad - Malmo(51,5) 23-20

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2046(+2.5)Fortitudo Gossau - Suhr Aarau(50,5) 23-33
2047(-2.5)Kriens - St Gallen(51,5) 24-30

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4181(+3.0)London Wasps - Exeter Chiefs 31-42
4182(-7.0)Leicester Tigers - Newcastle Falcons 49-33
4196(-29.0)Saracens - Bristol Shoguns 44-23
4197(-2.0)Bath - Gloucester 31-31

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4142(-3.0)Begles Bordeaux - Montpellier 9-9
4151(-5.0)Toulouse - La Rochelle 33-26
4152(+1.0)Perpignan - Lyon Olympique 16-22
4153(-32.0)Racing Metro 92 - Agen 59-7
4154(-16.0)Clermont - Stade Francais 42-20

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
8679(-2.0)Penrith Panthers - Novi Zeland(37,5) 27-12
8680(-4.0)Sydney Roosters - Cronulla Sharks(33,5) 21-12
8681(-10.0)Brisbane Broncos - St. George Illawarra(41,5) 18-48

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6219(-14.0)Salford City Reds - Toronto Wolfpack 28-16
6220(+6.0)Catalans Dragons - St Helens 22-26

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
8676(-27.0)Novi Zeland - Argentina 46-24
8677(-2.0)Australija - Juzna Afrika 23-18

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
3485(-15.0)Newport Gwent Dragons - Southern Kings 27-22
3486(-13.0)Connacht - Zebre 32-13
3487(-21.0)Neath Swansea Ospreys - Central Cheetahs 46-14
3488(+2.0)Benneton Treviso - Cardiff Blues 27-25
3489(-1.0)Llanelli Scarlets - Leinster 23-21

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4535(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows(9,5) 6-7
7621(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes(8,5) 1-0
7622(-1.5)Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines(11,5) 6-2
7623(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters(8,5) 1-3
7624(+1.5)Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp(9,5) 4-3
7625(+1.5)Hanshin - Yomiuri(8,5) v-v

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
4858(-1.5)Pittsburgh Pirates - Miami Marlins(8,5) 5-1
4859(-1.5)Boston Red Sox - Houston Astros(8,5) 3-5
4860(-1.5)Oakland Athletics - Texas Rangers(8,5) 8-6
4861(+1.5)Toronto Blue Jays - Cleveland Indians(9,5) 8-9
4862(-1.5)Cincinnati Reds - San Diego Padres(8,5) 7-2
4863(+1.5)Detroit Tigers - St Louis Cardinals(8,5) 4-3
4865(-1.5)Milwaukee Brewers - San Francisco Giants(8,5) 4-3
4873(-1.5)Minnesota Twins - Kansas City Royals(8,5) 1-4
4874(-1.5)New York Mets - Philadelphia Phillies(7,5) 10-5
4882(-1.5)Arizona Diamondbacks - Atlanta Braves(8,5) 4-5
4892(+1.5)Colorado Rockies - L A Dodgers(9,5) 4-2
4895(+1.5)Seattle Mariners - New York Yankees(8,5) 2-4
7618(-1.5)Washington Nationals - Chicago Cubs(7,5) 10-3
7620(-1.5)Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles(7,5) 14-2

KANADA CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5533(+5.5) Toronto Argonauts - Hamilton Tiger Cats 25-36
5534(-3.5) Winnipeg Blue Bombers - Saskatchewan Roughriders 27-32
5535(+2.5) Edmonton Eskimos - Calgary Stampeders 48-42

NOGOMET NA PIJESKU EBSLFUTSAL

Br. Susret Kraj
4695Svicarska - Azerbajdzan(8,5) 8-5
4696Spanjolska - Portugal(8,5) 4-3
4698Rusija - Bjelorusija(6,5) 2-1
4699Ukrajina - Italija(8,5) 5-5

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5635Mfk Sinara - Dinamo Samara(6,5) 5-1
5636Pmfk Sibiryak - Uhta(9,5) 6-4
5637Ttg-Ugra Yugorsk - Mfk Tyumen(6,5) 2-4
5638Fk Novaja Generacija - Blik Nefteyugansk(6,5) 7-4

ADAM KOWNACKI - CHARLES MARTINBOKS

Br. Susret Rezultat
6131A.Kownacki - C.Martin 1-0

AMIR KHAN - SAMUEL VARGASBOKS

Br. Susret Rezultat
6130A.Khan - S.Vargas 1-0

DANNY GARCIA - SHAWN PORTERBOKS

Br. Susret Rezultat
7653Rd.Garcia - S.Porter 0-1

FILIP HRGOVIC - AMIR MANSOURBOKS

Br. Susret Rezultat
6121F.Hrgovic - A.Mansour 1-0

JASON WELBORN - TOMMY LONGFORDBOKS

Br. Susret Rezultat
6129J.Welborn - T.Longford 1-0

TOUR OF BRITAIN ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4773A.Greipel - C.Evans 1-0
4774A.Guardini - P.Bauhaus 1-0
4775E.Hayter - E.Liepins 0-1
4776G.Cullaigh - A.Pasqualon 1-0
4777J.Sutterlin - D.Smith 1-0
4778M.Breschel - R.Cardis 0-1
4779R.Zabel - C.Barbero 1-0
4780W.Poels - P.Roglic 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 14 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4679A.Valverde - T.Pinot 1-0
4680D.De La Cruz - S.Kruijswijk 0-1
4681E.Buchmann - L.Meintjes 1-0
4682F.Aru - G.Bennett 1-0
4683H.Pernsteiner - M.Bizkarra 1-0
4684M.Woods - S.Moreno 1-0
4685N.Quintana - M.A.Lopez 0-1
4686R.Carapaz - J.Haig 0-1
4687R.Uran - W.Kelderman 1-0
4688S.Yates - E.Nicolau 1-0
4689T.Gallopin - I.Izagirre 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 91723263537
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1119282938
arrow BC British Colombia BC49 6/49 41416263037
arrow BE Belgija 6/45 2714263243
arrow BL Belgija Keno 20/70 1257891214313437404748526066676970
arrow CA Kanada 6/49 81031414647
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 610111824
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 45172324
arrow CL Colorado 6/42 41319202839
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1749618284
arrow DB Multi-Daily B 6/99 293637456486
arrow DC Multi-Daily C 6/99 131437434758
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 69131519222324363738475054565860616768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1381118202124262833354558596063646770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1621263031
arrow FK Finska Keno D 20/70 256718192125272831344143444748545962
arrow FL Florida 6/53 202122354553
arrow FQ Finska Keno V 20/70 89141516202122242629304553545758626470
arrow FR Francuska 5/49 619202234
arrow FT Finska Keno T 20/70 46151726283436434446505152545658606770
arrow GE Njemačka 6/49 62327293044
arrow GO Njemačka Keno 20/70 234568910172228313637384043516568
arrow GR Grčka 6/49 2624334549
arrow HO Hong Kong 6/49 7912184146
arrow HU Mađarska 5/90 13436768
arrow IL Illinois 6/52 238133349
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2410123338
arrow IR Irska 6/47 51224363742
arrow IT Italija 6/90 72532395986
arrow LD Latvija Keno D 20/62 39131518192132333840424345475152565860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 610161823242526273645464851525355565759
arrow LM Latvija Keno M 20/62 78101114202122363739434445495153565860
arrow LU Louisiana 6/40 7814343940
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 31516234546
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 512162129
arrow MI Michigan Classic 6/47 21327384344
arrow MS Missouri 6/44 11015181928
arrow NP New York Pick 10 20/80 89131423252628353941434649515457626780
arrow NY New York 6/59 131819274759
arrow OH Ohio Classic 6/49 31619303435
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 121420304143
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 29111216193036394146474850577374757679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 727293536374042444546485262657173747576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3561229
arrow PO Poljska 6/49 52324293645
arrow QU Quebec 6/49 127404648
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 61425404352
arrow SB Španjolska Bono 6/49 42440434749
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 91630384041
arrow SW Švicarska 6/42 91618303135
arrow TE Texas 6/54 142133434748
arrow TU Turska Sayisal 6/49 161923303144
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 71933345253
arrow UW SAD Powerball 5/69 313203233
arrow WA Washington 6/49 5837434549
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 412142425
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 81318233137
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 138919202229343839454749727477787980