Nedjelja 09.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8520Makedonija - Armenija domaći-1-02-0
8522Ruanda - Obala Bjelokosti gosti-0-11-2
8523M Magnitogorsk - Red Star Kunlun(H) domaći-3-03-1
8524Ademar Leon - Naturhouse La Rioja(R) --0-01-1
8525Gruzija - Latvija domaći-0-01-0
8526Njemacka - Peru --1-12-1
8527Palmeiras - Corinthians domaći-0-01-0

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2036Lesoto - Cape Verde domaći760-01-1
2037Svaziland - Tunis gosti170-20-2
2042Ruanda - Obala Bjelokosti gosti450-11-2
2043Angola - Bocvana domaći301-01-0
2044Gvineja - Srednjoafricka Republika domaći650-01-0
6165Madagaskar - Senegal gosti271-12-2
6166Ethiopia - Sijera Leone domaći361-01-0
6215Juzni Sudan - Mali gosti450-10-3
6216Kongo - Zimbabve gosti220-11-1
6217Liberija - Demokratska Republika Kongo domaći620-01-1
6218Togo - Benin --0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Ca San Miguel - Sacachispas Fc domaći71-11-2
2822Cd Uai Urquiza - Talleres De Remedios De Escalada domaći510-02-0
2823Csd Flandria - Tristan Suarez gosti520-01-1
2824San Telmo - Justo Jose De Urquiza domaći580-02-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4357Argentinos Jrs - Ca Temperley gosti170-10-2
4358Ca Sarmiento De Resistencia - Union De Santa Fe gosti40-12-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2856General Lamadrid - Lujan gosti380-11-1
2870Sportivo Italiano - Excursionistas gosti120-11-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2913Fc Langenegg - Dornbirn gosti211-11-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2963St Gilloise - Mechelen gosti320-12-2
5583Roeselare - Kfco Beerschot Wilrijk domaći661-02-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5309Batatais Fc - Ca Penapolense domaći620-02-0
5310Juventus Sp - Gremio Osasco Audax Sp domaći382-02-0
5311Mirassol Sp - Olimpia Fc domaći900-01-0
5312Portuguesa Sp - Sc Atibaia gosti440-11-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1988Fluminense - Botafogo domaći111-01-0
8653America Mineiro - Ceara --0-00-0
8654Internacional - Gremio domaći600-01-0
8655Palmeiras - Corinthians domaći570-01-0
8656Parana Clube Pr - Santos gosti520-00-2
8662Vitoria Ba - Vasco Da Gama domaći730-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5498Operario Pr - Bragantino Sp --0-00-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8933Unex Unicov - Vyskov domaći490-02-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1036Santiago Wanderers - Nublense domaći431-02-1
1037Coquimbo Unido - Cobresal gosti470-01-1
1038San Marcos De Arica - Rangers De Talca gosti100-21-2
2073Cobreloa - Puerto Montt domaći211-02-1
2074Deportes Copiapo - Deportes Valdivia gosti231-12-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3001Fc Helsingor - Thisted gosti560-00-1
3002Fc Roskilde - Lyngby gosti250-21-4
3003Fredericia - Nykobing Fc gosti480-01-2
3004Viborg - Naestved gosti150-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2815Ringkobing - Aarhus Fremad domaći760-01-0
2817Ab Copenhagen - Skovshoved domaći211-06-0
2818Slagelse - Hillerod domaći361-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4243Delfin Sc - Macara --0-00-0
4244Emelec - Barcelona Sc domaći52-02-0

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1900Sonsonate Fc - Cd Audaz gosti110-13-3
1908Municipal Limeno - Santa Tecla gosti181-22-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5547Oxford United - Coventry gosti640-01-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2059Hjk Helsinki - Tps domaći181-02-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4604Kpv - Ac Kajaani domaći231-03-0
4605Jyvaskyla Jk - Eif domaći11-13-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2827Vaajakoski - Nurmijarven Jalkapalloseura domaći191-04-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2876Kerho 07 - Gbk domaći490-02-2
2877Tpv - Tp 47 gosti730-02-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2867Fc Espoo - Jazz domaći272-02-2
2868Hjs Akatemia - Bk 46 domaći103-03-1
2869Salpa - Kaapo domaći21-11-3

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3173Deportivo Malacateco - Siquinala Fc domaći391-03-3
3177Cd Chiantla - Coban Imperial gosti110-10-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Cd Platense - Cd Marathon domaći111-01-0
2677Cd Motagua - Juticalpa Fc domaći22-05-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5888Bijelo Brdo - Nk Osijek Ii domaći112-12-2
5889Kustosija - Hnk Hajduk Ii domaći201-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5592Fagiano Okayama - Jef United gosti20-10-2
5593Machida Zelvia - Mito Hollyhock --0-00-0
5594Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata gosti430-10-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2710Cerezo Osaka - Shonan Bellmare domaći252-22-2
2711Kashiwa Reysol - Kofu gosti140-11-1
2712Kawasaki Frontale - Kashima Antlers gosti280-21-3
2713Yokohama Marinos - Gamba Osaka domaći122-03-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7340Fc Anyang - Bucheon Fc domaći222-03-1
7341Ansan Greeners - Gwangju Fc gosti41-13-2

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1862Sc Real Mississauga - Sc Waterloo ---1-6
1863Fc Ukraine United - London City ---3-1
1870Scarborough Sc - White Eagles ---0-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8728Envigado - Boyaca Patriotas domaći301-12-1
8729Independiente Medellin - Leones Fc gosti410-11-1
8730Deportivo Cali - La Equidad domaći301-03-0
8731Depotivo Pasto - Atletico Nacional gosti270-10-2
8732Millionarios - Atletico Junior gosti500-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4261Fortaleza Fc - Real Santander domaći371-02-0
4262Llaneros - U. D. Popayan domaći141-01-0
4263Deportes Quindio - Valledupar Fc --0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2705Deportiva Alajuelense - Herediano domaći124-16-1
2706Ad Municipal Grecia - Perez Zeledon domaći131-21-2
2707Carmelita - Guadalupe Fc domaći560-03-0
2708Limon - Universidad De Costa Rica domaći402-03-1
2709Cartagines - Deportivo Saprissa gosti790-00-1

KOSTARIKA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1756Ad Cofutpa - Municipal Liberia domaći301-01-2
1757Municipal Santa Ana - Santa Rosa Fc domaći471-02-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7767Far Rabat - Difaa El Jadida gosti840-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2313Indija - Maldivi domaći362-02-0
8776Njemacka - Peru gosti221-12-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7766Art Municipal Jalapa - Deportivo Ocotal domaći291-01-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2651Lysekloster - Brann 2 domaći301-03-2
6788Stalkameratene - Fk Lyn gosti80-10-4
6789Skjervoy - Harstad domaći570-01-2
6790Finnsnes - Grei gosti230-10-2
6791Frigg - Floya domaći192-12-1
6801Korsvoll - Sortland Il domaći21-04-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1812Baerum - Stabaek 2 domaći221-03-0
1813Odd Bk 2 - Fredrikstad gosti121-12-3
3068Honefoss - Mjolner domaći191-02-4
3091Nybergsund - Grorud --0-00-0
3161Vard Haugesund - Kjelsas domaći341-21-3
3162Vidar - Hodd domaći760-01-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5877Neumarkt - Ammerthal gosti310-21-5
5891Don Bosco Bamberg - Eltersdorf domaći361-03-0
5892Fc Wurzburger Kickers Ii - Aubstadt domaći620-01-0

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7746Fc Ederbergland - Fc Eddersheim gosti51-22-2
7747Spvgg Neu Isenburg - Lohfelden domaći93-14-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5958Fc Teutonia Ottensen 1905 - Tsv Sasel 1925 domaći172-04-0
5996Hamburg Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 - Curslack Neuengamme gosti510-01-3
5997Altona 93 - Tus Osdorf 1907 domaći730-02-0
5998Niendorfer - Barmbek Uhlenhorst domaći231-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7712Borussia Freialdenhoven - Vfl Vichttal gosti900-01-1
7713Sv Breinig - Hennef 05 domaći191-03-3
7714Viktoria Arnoldsweiler - Alfter domaći311-02-2
7715Spvg Frechen 20 - 1. Fc Duren domaći161-11-1
7716Ssv Merten - Bergisch Gladbach domaći660-01-1
7717Sv Deutz 05 - Fc Hurth gosti330-23-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6002Bocholt - 1.Fc Monheim domaći560-01-0
6003Sc Union Nettetal - Kleve gosti110-10-1
6004Schwarz Weiss Essen - Ratinger domaći81-11-3
6006Sportfrunde Baumberg - Sc Duesseldorf West domaći223-24-2
6007Turu Dusseldorf - Spvg Schonnebeck 1910 gosti470-00-1
6008Vfb 03 Hilden - Jahn Dinslaken Hiesfeld domaći21-02-2
6009Vfb Speldorf - Tus 64 Bosinghoven domaći620-01-2
6010Vfb Homberg - Fsv Duisburg domaći451-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6012Arminia Hannover - Bv Cloppenburg domaći500-03-0
6013Fc Hagen Uthlede - Tus Bersenbruck gosti251-13-2
6015Gifhorn - Eintracht Brauschweig Ii gosti211-11-2
6016Hannoverscher Sc - Sc Spelle Venhaus domaći231-12-2
6017Mtv Wolfenbuttel - Heeslinger Sc gosti20-11-3
6018Vfl Oythe - Atlas Delmenhorst gosti141-12-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6065Tus Rot Weiss Koblenz - Kaiserslautern Am gosti121-13-2
7768Arminia Ludwigshafen - Tsv Emmelshausen gosti93-14-1

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
76571.Fc Gievenbeck - Holzwickeder Sc gosti530-00-1
7659Asc 09 Dortmund - Tsg Sprockhovel gosti60-22-2
7660Eintracht Rheine - Hammer Spvgg domaći850-01-0
7661Gutersloh - Siegen gosti10-10-2
7691Rot Weiss Ahlen - Sv Schermbeck gosti360-21-3
7692Sc Paderborn 07 Ii - Tus Ennepetal domaći102-12-2
7696Schalke Am - Tus Haltern domaći161-02-1
7708Westfalia Rhynern - Tus Erndtebruck domaći141-02-0
7711Westfalia Herne - Fc Brunninghausen 1927 gosti680-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8327Vfr Garching - Fc Pipinsried domaći221-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1833Eintracht Norderstedt - Hansa Luneburg gosti51-11-2
2060Hamburg Am - Havelse domaći74-05-0
2061Holstein Kiel Amateurs - Weiche Flensburg gosti250-10-2
2062Vfl Oldenburg - Vfb Oldenburg gosti490-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3825Wuppertaler - Aachen --0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8808General Diaz - Club Guarani Asuncion domaći191-03-1
8809Olimpia - Club Libertad domaći500-01-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6880Los Caimanes - Willy Serrato vvv-vv-v
6881Atletico Grau - Alfredo Salinas domaći72-04-0
6888Cesar Vallejo - Juan Aurich gosti240-31-3
6919Cienciano - Alianza Atletico domaći131-01-1
7071Cultural Santa Rosa - Cd Sport Loreto gosti10-12-2
7072Sport Victoria - Deportivo Hualgayoc domaći101-12-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8743Garbarnia Krakow - Rakow Czestochowa domaći261-11-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2239Tsarsko Selo Sofia - Lokomotiv Plovdiv domaći610-01-1
2240Dnepr Mogilev - Gorodeya domaći810-01-0
2241Besiktas - Altinordu domaći-2-0242-1
2242Virtus Francavilla - Cosenza gosti190-20-2
2243Catanzaro - Vibonese domaći121-01-0
2244Nurnberg - Dukla Praha domaći162-04-0
2245Zenit St Petersburg - Kairat Almaty domaći321-01-0
2246Ofi Crete - Platanias domaći710-02-0
2247Lechia Gdansk - Karpaty Lviv gosti230-10-1
2248Perugia - Nd Gorica gosti140-12-1
2259Sarnese - Salernitana --0-00-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5172Pandurii Tg.Jiu - Farul Constanta gosti202-25-3
5199Politehnica Timisoara - Fc Arges gosti71-22-3

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7614S 2 Novosibirsk - Zenit Irkutsk gosti41-12-1
7615Sakhalin Sakhalinsk - Fc Chita domaći113-03-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Legion Dynamo - Druzhba Maikop domaći431-02-0
1042Volgar - Spartak Nalchik gosti550-02-2
1043Krasnodar 3 - Angusht Nazran domaći121-01-1
1044Urozhay Krasnodar - Chernomorets Novorossijsk domaći181-01-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7628Nosta Novotroitsk - Volga Ulyanovsk gosti250-10-2
7629Neftekhimik Nizhnekamsk - Syzran 2003 domaći211-01-0
7648Zenit Izhevsk - Fc Zvezda Perm domaći41-01-2

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1841Pskov 747 - Luki Energiya V.Luki domaći331-01-1
1842Fc Kazanka Moscow - Fk Dolgoprudny --0-00-0
1843Leningradets - Fc Chertanovo Moscow Ii domaći81-02-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6774Portland Timbers Ii - Tulsa Roughnecks Fc domaći123-04-0
6775Swope Park Rangers - Fresno Fc domaći151-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2603Petrzalka - Tatran Liptovsky domaći331-02-0
2604Lok. Kosice - Msk Zilina B gosti151-11-3

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2642Fk Becej 1918 - Fk Zarkovo domaći71-11-5
2644Fk Trajal Krusevac - Metalac Milanovac gosti160-11-1
2645Indija - Fk Tsc Backa Topola domaći162-04-0
2646Sloboda Point - Fk Zlatibor gosti170-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3449Madrid Ccf - Sporting De Huelva domaći401-03-1
3450Sevilla Fc - Fundacion Albacete gosti60-22-4
3451Athletic Bilbao - Fc Barcelona gosti210-10-1
3452Levante - Rayo Vallecano domaći700-01-0
3453Ud Granadilla Tenerife Sur - Real Sociedad gosti150-22-3
4965Cdef Logrono - Valencia Cf --0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3901Reus - Albacete gosti180-11-2
3902Numancia - Elche domaći301-01-0
3904Extremadura - Granada Cf gosti30-11-3
3905Cordoba - Alcorcon --0-00-0
3920Deportivo La Coruna - Sporting Gijon domaći900-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8329Real Valladolid B - Rapido De Bouzas domaći860-01-0
8330Ad Union Adarve - Real Madrid Castilla --0-00-0
8331Celta Vigo B - Ss Reyes gosti420-10-2
8332Fuenlabrada - Rc Deportivo Fabril domaći880-01-0
8338Sadcf Internacional De Madrid Dsl - Fc Coruxo domaći161-01-1
8339Unionistas Cf - Atletico Madrid B domaći341-01-1
8340Burgos - Cf Salmantino --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8510Scd Durango - Mirandes gosti10-31-4
8511Sporting Gijon B - Real Oviedo B gosti450-11-2
8512Barakaldo - Real Sociedad B domaći490-02-0
8513Cd Calahorra - Sd Gernika Club gosti152-13-1
8516Real Union De Irun - Sd Leioa gosti31-11-2
8517Up Langreo - Logrones --0-00-0
8518Racing Santander - Arenas Club De Getxo domaći193-04-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1874Sd Ejea - Atletico Baleares gosti152-12-1
1875Cf Peralada - Conquense gosti780-01-1
1876Sabadell - Barcelona B gosti750-00-1
1877Castellon - Villarreal B gosti51-11-1
1878Lleida - Cd Ebro gosti110-12-1
1879Alcoyano - Ontinyent --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1881Atletico Malagueno - Talavera gosti900-00-1
1886Villanovense - Ud Ibiza Eivissa --0-00-0
1887Jumilla - Granada Cf B --0-00-0
1888Almeria B - Rb Linense --0-00-0
1889Rec De Huelva - Cartagena --0-00-0
1890Ucam Murcia - Don Benito gosti232-12-1
1891Badajoz - Real Murcia --0-00-0
1892Melilla - Marbella gosti21-12-1
1893Atletico Sanluqueno - Cd El Ejido 2012 gosti570-02-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2653Racing Club De Ferrol - Polvorin Fc domaći102-04-0
2654Ribadumia Cf - Cd Barco domaći530-01-0
2655Alondras Cf - Compostela gosti141-32-3
2656Algeciras - Fc Sevilla C domaći540-04-0
2657Lucena - Ecija gosti220-11-1
2659Ub Lebrijana - Arcos domaći550-01-0
2660Xerez - San Roque domaći111-01-0
2661Cd Murense - Mallorca B gosti430-20-7
2662Cd Son Cladera - Santa Catalina Atletico gosti140-11-2
2663Lorca Cf - Cd Cieza domaći222-02-0
2664Los Garres - Nv Estudiantes De Murcia Cf domaći261-02-1
2665Plansencia - Cp Moralo domaći890-01-0
2666Up Plasencia - Cp Moralo domaći840-01-0
2667Ad San Juan - Burlades gosti10-10-1
2668La Caldaza - Rapid De Murillo gosti80-10-1
2669Cp Calasancio - Club Haro Deportivo gosti140-21-4
2670Cd La Almunia - Real Zaragoza B gosti171-11-1
2671Utebo Fc - Ud San Lorenzo domaći411-02-0
2672Guadalajara - Cd Madridejos domaći111-03-1
2678La Roda - Calvo Sotelo Puertollano gosti450-11-1
2679Toledo - Atletico Tomelloso domaći470-02-0
2680Club Siero - Cd Mosconia domaći22-02-1
2681L Entregu Cf - Condal Club gosti50-11-1
2682Velarde Cf - Sd Barreda Balompie domaći51-11-3
2683Club Deportivo Eldense - Cf Villareal C domaći111-02-0
2684Juventud Torremolinos Cf - Cd Martos domaći261-01-0
2685El Palo - Huetor Tajar gosti470-01-2
2686Motril - Torredonjimeno domaći62-12-1
2687Cf San Agustin Del Guadelix - Cf Pozuelo De Alarcon domaći630-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2719Norrby - Frej gosti41-23-2
2720Orgryte - Osters domaći780-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8307Mjallby - Tvaakers domaći441-02-1
8308Angelholms - Oddevold domaći282-02-2
8309Ljungskile - Torns If gosti240-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6776Umea - Forward domaći171-02-1
6777Carlstad United - Tegs gosti231-13-1
6778Rynninge - Vasteras domaći362-03-1
6782Fc Linkoping City - Skelleftea domaći331-02-1
6783Syrianska - Arameiska Syrianska domaći101-02-0
6784Sandvikens - Assyriska domaći191-12-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2634Vanersborgs If - Karlstad Bk gosti80-21-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8901Gute - Stromsberg domaći202-06-1
8902Vasalunds If - Bkv Norrtalje gosti730-02-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8191Raslatts - Solvesborgs Goif gosti40-13-2

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1997Bangkok Glass - Ratchaburi gosti680-02-1
1998Chiangrai - Prachuap Fc domaći62-03-2
1999Singhtarau Fc - Chainat gosti290-11-1
2000Suphan Buri - Sukhothai Fc gosti900-00-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2522Al Ittihad Kalba - Ajman Club gosti311-11-4
2525Baniyas - Dibba Al Fujairah domaći62-03-0
2526Al Wahda - Al Wasl domaći53-03-0

UEFA LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2749Ukrajina - Slovacka domaći800-01-0
2750Bugarska - Norveska domaći590-01-0
2751Makedonija - Armenija domaći131-02-0
2752Gruzija - Latvija domaći770-01-0
2753Cipar - Slovenija gosti540-02-1
2754Francuska - Nizozemska domaći141-02-1
2755Lihtenstajn - Gibraltar domaći321-02-0
4518Danska - Wales domaći321-02-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4910Avangard Kramatorsk - Sc Dnipro 1 domaći121-21-2
4926Prykarpattya - Zirka Kirovohrad domaći85-07-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1904Atletico River Plate - Nacional De Football --0-00-0
1905Ca Boston River - Danubio --0-00-0
1906Liverpool Montevideo - Rampla Juniors domaći231-02-0
1907Racing Club Montevideo - Progreso domaći161-02-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1848Villa Espanola - Rentistas gosti301-11-2
1849Deportivo Maldonado - Miramar Misiones gosti171-11-2

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2688Zulia Fc - Carabobo domaći560-01-1
2689Anzoategui - Dep. La Guaira gosti440-11-1
2690Aragua - Atletico Venezuela domaći490-02-0
2691Zamora - Llaneros domaći451-01-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955Hoang Anh Gia Lai - Clb Bd Thanh Hoa gosti70-20-3
1956Shb Da Nang - Tp Can Tho domaći451-02-1
1957M. Nam Dinh - K. Khanh Hoa gosti230-11-2
1958Sai Gon Fc - B. Binh Duong domaći530-02-0
1959Hanoi T And T - Song Lam Nghe An domaći610-02-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8323Uwic Cardiff - Newi Cefn Druids domaći790-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2393(-5.5)Francuska - Grcka(151,5) 84-68
2394(-10.5)Litva - Latvija(160,5) 80-97
2527(+5.5)Bbc Bayreuth - Bayern Munich(155,5) 96-83
2528(+3.5)Bc Samara - Neptunas Klaipeda(156,5) 84-86
2529(-10.5)Bcm Gravelines - Blois(147,5) 86-68
2530(+3.5)Gs Kimis - Promitheas(151,5) 72-79
2531(+4.5)Spirou Charleroi - Ewe Baskets Oldenburg(167,5) 76-84
2532(-4.5)Limoges - Pau Orthez(162,5) 89-70
2533(-9.5)Cremona - Trento(160,5) 93-70
2534(-5.5)Brose Bamberg - Lokomotiv Kuban(156,5) 87-64
2535(+3.5)Mmcite Brno - Bc Prievidza(158,5) 73-69
2536(-4.5)Aek Larnaca - Keravnos(146,5) 74-90
2537(+8.5)Spars - Kk Sencur Cp(150,5) 73-80
2539(-1.5)Virtus Cassino - Virtus Roma(163,5) 69-76
2567(-3.5)Pallacanestro Bologna - Brindisi(156,5) 64-66
2574(-7.5)Porto - Caceres(146,5) 83-74
2575(-14.5)Jesi - Janus Fabriano(161,5) 81-69
2576(+7.5)Poitiers - Boulazac(160,5) 72-70
2577(-10.5)Iberostar Tenerife - Partizan(158,5) 103-65
2578(+3.5)Cantu - Varese(158,5) 76-94
2579(-10.5)Pesaro - Montegranaro(160,5) 94-84

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1760(-5.5)Seattle Storm - Washington Mystics(170,5) 75-73

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1935(+1.5)Milton Keynes Lightning - Sheffield Steelers 1-12-5
1942(-1.5)Manchester Storm - Nottingham Panthers 0-11-4

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6351(+1.5)Yunost Minsk - Ehc Munchen(5,5) 0-10-3
6353(-1.5)Kometa Brno - Eisbaren Berlin(5,5) 2-24-3
6354(-1.5)Djurgardens If - Storhamar(5,5) 2-15-2
6356(-1.5)Tappara - Trinec(5,5) 0-02-2
6357(+1.5)Rouen - Mountfield Hk(5,5) 0-02-0
6360(+1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Karpat(5,5) 1-14-3
6365(-1.5)Jyp - Banska Bystrica(5,5) 1-06-0
6366(-1.5)Lugano - Plzen(5,5) 0-22-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5330(-1.5)Valerenga - Lillehammer(5,5) 1-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2009(+1.5)Iserlohn Roosters - Deg Metro Stars(5,5) 1-04-2
2010(+1.5)Innsbruck - Straubing Tigers(5,5) 2-04-0
2395(-1.5)Fr. Gotteron - Ajoie 0-00-0
2396(+1.5)Kac - Medvescak Zagreb(5,5) 0-02-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6381(-1.5)Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok(5,5) 0-12-1
6385(-1.5)M Magnitogorsk - Red Star Kunlun(5,5) 3-03-1
6387(-1.5)Dinamo Riga - Severstal Cherepovets(5,5) 0-02-2
6388(-1.5)Torpedo Nn - Barys Astana(5,5) 0-25-5
6393(+1.5)Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 0-11-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1871(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Rubin Tyumen(5,5) 2-12-2
1894(-1.5)Ska Neva - Hc Yugra(4,5) 1-12-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6293(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Hk Mvd U20(5,5) 2-06-3
6294(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-06-2
6295(-1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Kunlun Red Star U20(5,5) 2-06-0
6297(-1.5)Riga U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 0-05-1
6298(+1.5)Almaz U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 2-03-1
6299(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Tolpar U20(5,5) 1-11-2
6300(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 0-12-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4904(+3.5)J.Del Potro - N.Djokovic(40,5) 12-193-66-70-3

CHALLENGER CARY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2086A.Sarkissian - R.Schneider 14-116-22-62-1
2087J.Wolf - S.Kirchheimer 16-126-44-62-1
2088V.Millot - T.Garanganga 15-126-33-62-1
2089A.Rybakov - J.De Loore 3-121-62-60-2
2090R.Shane - B.Botzer 9-134-65-70-2
2091L.Caruana - E.Song v-v4-6v-vv-v
2092J.Duckworth - B.Ellis 13-87-66-22-0
2093T.Kwiatkowski - P.Chrysochos 12-36-16-22-0

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2094E.Couacaud - U.Humbert 12-56-26-32-0

CHALLENGER CHICAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2095R.Opelka - D.Istomin 6-124-62-60-2

CHALLENGER CHICAGO (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1759(+4.5)M.Barthel - P.Martic(20,5) 5-124-61-60-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2097L.Sonego - D.Brown 12-36-26-12-0

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2096K.Krawietz A.Mies - M.Klizan F.Polasek 19-106-23-62-1

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2232A.Bega - F.Gaio 16-134-66-42-1
2233B.Kavcic - F.Peliwo 17-86-15-72-1
2234J.Rodionov - B.Schnur 18-166-45-72-1
2235T.Ito - S.Kwon v-v2-6v-vv-v
2236A.Santillan - U.Ignatik 9-136-73-60-2
2238M.Purcell - M.Neuchrist 12-86-46-42-0

CHALLENGER SHANGHAI CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2198A.Bublik - Z.Zhang - - - -
2199G.Soeda - Y.Wu - - - -
2224H.Moriya - T.Yang - - - -
2225J.Jung - R.Hua - - - -
2226R.Te - E.Lopez Perez - - - -
2227Z.Li - Z.Zhang - - - -

CHALLENGER SHANGHAI CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3264A.Setkic - N.Prashanth 12-86-46-42-0
3265T.Wu - Y.Bai 9-136-73-60-2
3266V.Durasovic - T.Lamasine 10-136-74-60-2

ITF BUGARSKA 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1335B.Haas - K.Hobgarski 12-56-36-22-0

ITF ČEŠKA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1934J.Steur - M.Pantuckova 14-127-67-62-0

ITF FRANCUSKA 13A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1943A.Amanmuradova - R.Sramkova 5-123-62-60-2
1947A.Mestach - M.Partaud 8-124-64-60-2
1948H.Scholsen - L.Tholey 12-56-26-32-0
1949M.Noel - V.Gracheva 16-116-24-62-1
1951S.Reix - S.Pirazhenka 13-97-66-32-0
1952C.Rosatello - M.Gonzalez 1-120-61-60-2
1953L.Wargnier - G.Marchetti 12-56-26-32-0
1954A.Cazeaux - M.Herazo Gonzalez 3-123-60-60-2
1960I.Shinikova - C.Bucsa 13-57-56-02-0
1961L.Pigossi - E.Lene 13-87-66-22-0
1962M.Zanevska - M.Yerolymos v-vv-vv-vv-v

ITF FRANCUSKA F16TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1329A.Olivetti - C.Denolly 14-127-67-62-0

ITF HRVATSKA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1925T.Mrdeza - P.Ormaechea 15-152-66-42-1

ITF ITALIJA 28A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1986C.Scala - A.Matteucci 4-122-62-60-2

ITF ITALIJA F27TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1914N.Parizzia - M.De Maio 18-126-16-72-1
1915U.Giovannini - N.Inserra 16-143-67-62-1

ITF KANADA F6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1913O.Ayeni - F.Corwin 12-66-36-32-0

ITF MEN SPAIN F26 SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9002G.Gigounon - E.Esteve Lobato v3-6v-vv-v

ITF NJEMAČKA 15A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1966R.Masarova - N.Stadler 13-76-27-52-0

ITF PORTUGAL 14A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1987G.Minnen - S.Murray 13-87-56-32-0

ITF RUMUNJSKA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1916C.Fortuna - V.Ghilea 11-143-66-21-2

ITF SRBIJA F5 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1923D.Katic - J.Butsch 13-96-47-52-0

ITF ŠPANJOLSKA 16A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040C.De Bernardi - A.Naydenova 5-123-62-60-2
1041M.Bassols Ribera - G.Talaba 8-135-73-60-2

ITF TUNIS 29A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2004C.Romeo - A.Lazaro Garcia 10-136-74-60-2

ITF TUNIS F30TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1924B.Dhoe - J.Benitez Chavarriaga 5-121-64-60-2

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1475(-1.5)A.Riske - S.Zheng(20,5) 9-135-74-60-2
1476(-5.5)A.Tomljanovic - F.Ferro(19,5) 12-56-46-12-0
1477(+5.5)M.Kato - L.Zhu(19,5) 8-136-72-60-2
1478M.Linette - J.Larsson 12-56-46-12-0
1479M.Minella - K.Nara 12-76-36-42-0
1480N.Hibino - E.Bouchard 12-86-46-42-0
1484P.Hercog - S.Hsieh 10-166-41-61-2
1485S.Sorribes Tormo - Z.Diyas 3-122-61-60-2
1486S.Zhang - M.Frech 13-87-56-32-0
1487(-1.5)V.Golubic - M.Doi(20,5) 13-150-66-32-1
1490(+4.5)Y.Duan - L.Kumkhum(19,5) 11-177-52-61-2
1491(-3.5)Y.Putintseva - A.Schmiedlova(20,5) v-v2-6v-vv-v

WTA HIROSHIMA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6183(-3.5)U.Radwanska - M.Imanishi(20,5) 13-77-66-12-0
6184(-3.5)S.Soler Espinosa - D.Kovinic(20,5) 13-96-47-52-0
6185A.Anisimova - M.Kobori 12-66-36-32-0

WTA QUEBEC CITY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2134L.Davis - J.Pegula 12-144-66-21-2
2135M.Bouzkova - M.Mateas 12-56-36-22-0
2136T.Martincova - K.Sebov 12-26-26-02-0
2138D.Jakupovic - V.Duval 13-146-24-61-2
2380J.Elie - G.Dabrowski 7-131-66-70-2
2381S.Karatantcheva - K.Day v-v6-2v-vv-v

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2624A.Barty C.Vandeweghe - Babos T. Mladenovic K. 17-183-67-62-1

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2759(+1.5)Lemvig - Skanderborg(53,5) 25-29
2762(-1.5)Tvis Holstebro - Ribe Esbjerg Hh(56,5) 34-24

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2771(-3.5)Odense - Viborg Hk(48,5) 28-21
2773(+3.5)Randers - Midtjylland(46,5) 24-26
2788(+3.5)Tvis Holstebro - Silkeborg(51,5) 22-22

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1814(-3.5)Otterup - Randers Hh(53,5) 25-29
1815(-2.5)Sydhavsoerne - Hc Odense Herrer(49,5) 28-25
1816Tonder - Ajax Kobenhavn(50,5) 30-24

EHF KUP PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
2409(-5.5)Kadetten - Koper(53,5) 31-24
2410Hbc Bascharage - Zeleznicar(54,5) 32-26
2411Besa Famiglia - Bsb Batumi 37-22

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8938(-7.5)Bk 46 - Grifk(56,5) 28-24
8939(+12.5)Hik - Hifk(55,5) 20-27

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2866(+6.5)Cavigal Nice - Pays Aix Uch(58,5) 35-34

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6186(-5.5)Ibv Vestmannaeyjar - Grotta(54,5) 30-30
6187(+3.5)Fram - Valur(57,5) 25-25
6188Umf Stjarnan - Afturelding(54,5) 22-27

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1791(-1.5)Sc Municipal Craiova - Podravka(48,5) 21-22
1792(-1.5)Bbm Bietigheim - Spr Lublin(50,5) 34-19

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2103(-5.5)Csurgoi - Mezokovesdi(50,5) 29-24

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2107(+1.5)Bodoe Hk - Bsk Nif(58,5) 13-34
2108(+5.5)Sk Falk - Elverum(59,5) 19-36

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3140(-1.5)Skrim Kongsberg - Fana Haandball Elite(53,5) 29-27
3141(+1.5)Raelingen Hk - Oppsal If(52,5) 24-30

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2916(-4.5)Hannover Burgdorf - Minden(55,5) 30-25
2917(+7.5)Bietigheim Metterzimmern - Rhein Neckar Lowen(55,5) 21-36
2918(-1.5)Gummersbach - Tvb 1898 Stuttgart(52,5) 31-28
2919(-7.5)Magdeburg - Bergischer(55,5) 32-27
2920(-3.5)Melsungen - Leipzig(52,5) 35-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1855(-1.5)Hamburg - Ferndorf(53,5) 22-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1963(-1.5)Kwidzyn - Chrobry Glogow(54,5) 24-22
1964(-4.5)Zaglebie Lubin - Spojnia Gdynia(56,5) 38-27
1965(-1.5)Piotrkowiann - Wybrzeze Gdansk(52,5) 26-26

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4239(-6.5)Sporting Clube - Abc(57,5) 30-23

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1793(+3.5)Tatran Presov - Vardar Skopje(55,5) 26-27
1794(+1.5)Metalurg Skopje - Nexe Nasice(53,5) 27-32

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1840Krka - Rd Riko Ribnica 27-27

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3436(-1.5)Ademar Leon - Naturhouse La Rioja(52,5) 27-27

MONTREUX MASTERS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1846Brazil - Turska 0-10-22-3
1847Italija - Rusija 1-02-03-0

SP 2018ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8682Bugarska - Finska 1-02-03-0
8683Italija - Japan 1-02-03-0

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4198(-7.0)Sale Sharks - Worcester(47,5) 21-15

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4179(-10.0)Brive - As Beziers Herault 27-6

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4159(-6.0)Fc Grenoble Rugby - Pau 21-24
4160(-8.0)Toulon - Castres(46,5) 28-27

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6303(-24.0)Hull Kingston Rovers - Halifax Blue Sox(54,5) 38-24
6304(-2.0)London Broncos - Toulouse Olympique Xiii(54,5) 34-8
6305(+8.0)Widnes Vikings - Leeds Rhinos(48,5) 6-16

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7626(-1.5)Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows(10,5) 7-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1817(+1.5)Toronto Blue Jays - Cleveland Indians(8,5) 6-2
1818(+1.5)Detroit Tigers - St Louis Cardinals(8,5) 2-5
1819(-1.5)New York Mets - Philadelphia Phillies(6,5) 6-4
1820(-1.5)Pittsburgh Pirates - Miami Marlins(8,5) 6-5
1821(+1.5)Washington Nationals - Chicago Cubs(9,5) 6-5
1822(-1.5)Milwaukee Brewers - San Francisco Giants(8,5) 6-3
1823(+1.5)Colorado Rockies - L A Dodgers(10,5) 6-9
1824(-1.5)Oakland Athletics - Texas Rangers(9,5) 7-3
1825(-1.5)Arizona Diamondbacks - Atlanta Braves(8,5) 5-9
1826(-1.5)Cincinnati Reds - San Diego Padres(9,5) 6-7
1827(+1.5)Seattle Mariners - New York Yankees(8,5) 3-2
1828(-1.5)Boston Red Sox - Houston Astros(8,5) 6-5

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8701(-6.5) Baltimore Ravens - Buffalo Bills 47-3
8702(+5.5) Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers 21-21
8703(-3.5) Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals 23-34
8704(+1.5) Miami Dolphins - Tennessee Titans 27-20
8733(-6.5) Minnesota Vikings - San Francisco 49ers 24-16
8734(-6.5) New England Patriots - Houston Texans 27-20
8735(-9.5) New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers 40-48
8747(+3.5) New York Giants - Jacksonville Jaguars 15-20
8748(-3.5) Los Angeles Chargers - Kansas City Chiefs 28-38
8749(-1.5) Arizona Cardinals - Washington Redskins 6-24
8750(-2.5) Carolina Panthers - Dallas Cowboys 16-8
8751(-3.5) Denver Broncos - Seattle Seahawks 27-24
8752(-7.5) Green Bay Packers - Chicago Bears 24-23

NOGOMET NA PIJESKU EBSLFUTSAL

Br. Susret Kraj
2519Portugal - Rusija(8,5) 3-3
2521Italija - Spanjolska(7,5) 2-2

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2001Mfk Sinara - Dinamo Samara 3-0
2002Ttg-Ugra Yugorsk - Mfk Tyumen 1-2
2003Fk Novaja Generacija - Blik Nefteyugansk 2-6

ŠPANJOLSKA SUPERKUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
6143Inter Movistar - Jaen Paraiso Interior 2-2

GP DE MONTREAL DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1676D.Ulissi - A.Vuillermoz 1-0
1677D.Pozzovivo - C.Verona 1-0
1678J.Stuyven - A.Roux 1-0
1679M.Matthews - G.Van Avermaet 1-0
1680N.Haas - D.Impey 1-0
1681O.Naesen - R.Costa 1-0
1752P.Konrad - Z.Stybar 1-0
1753S.Vanmarcke - M.Mohoric 0-1
1754S.Chernetsky - E.Gasparotto 0-1
1755T.Wellens - M.Valgren 0-1

TOUR OF BRITAIN ETAPA 8 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1667A.Greipel - F.Gaviria 0-1
1668A.Guardini - M.Renshaw 0-1
1669C.Ewan - P.Bauhaus 1-0
1670E.Hayter - E.Liepins 1-0
1671G.Cullaigh - A.Pasqualon 0-1
1672J.Sutterlin - D.Smith 0-1
1673M.Breschel - C.Barbero 0-1
1674R.Zabel - R.Cardis 0-1
1675W.Poels - P.Roglic 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 15 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1393E.Buchmann - W.Kelderman 1-0
1394H.Pernsteiner - D.Formolo 1-0
1433I.Izagirre - F.Aru 1-0
1434M.Kudus - C.Rodriguez 0-1
1435M.Bizkarra - S.Pardilla 1-0
1436N.Quintana - M.A.Lopez 0-1
1437R.Carapaz - J.Haig 0-1
1438S.Yates - A.Valverde 1-0
1439S.Kruijswijk - E.M.Nicolau 1-0
1440T.Pinot - R.Uran 1-0
1441T.Gallopin - D.De La Cruz 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 4812182439
arrow BL Belgija Keno 20/70 211141719212426293134394048495658606163
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 13202340
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 168924
arrow DA Multi-Daily A 6/99 33960687688
arrow DB Multi-Daily B 6/99 163255839397
arrow DC Multi-Daily C 6/99 134461728289
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1491323253337424446485052546062646668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 134578914162122252829364547516163
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 12122730
arrow FK Finska Keno D 20/70 46111221232425263233424547606163676869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 47101417203435373943464851535457626367
arrow FT Finska Keno T 20/70 24568202327282932394143464753566064
arrow GO Njemačka Keno 20/70 68101419262732354142445154555859636669
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 21820253144
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4581114212327282939434748515354555758
arrow LE Latvija Keno E 20/62 45101112141518354243454648495051525358
arrow LM Latvija Keno M 20/62 39111618202122252728293137414650525461
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 813182435
arrow NP New York Pick 10 20/80 89142021252730353738424750546264656668
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 346811142024252632374052585961697880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 167817313844474951585961636567687379
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 48141729
arrow RO Rumunjska 6/49 91619274448
arrow SK Slovačka 5/35 813232830
arrow SL Slovenija 7/39 124792138
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2372331
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 711182229353738404142434447556569727376