Utorak 11.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2631Zagreb Ppd - Steaua Bucharest(R) domaći-0-01-0
2633Hrvatska - Sad(W) domaći-0-01-0
2634Malaga - Almeria domaći-1-01-2
2642Wales U21 - Portugal U21 gosti-0-10-2
2643Poljska - Irska supergol --0-01-1
2644Finska - Estonija domaći-1-01-0
2645Island - Belgija gosti-0-20-3

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2697Drb Tadjenant - Bordj Bou Arreridj domaći252-13-1
2698Ol. Medea - Mc Alger domaći61-11-2
2699Js Kabylie - Paradou Ac domaći840-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3250Csa Al - Vila Nova domaći451-01-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1908Bjaeverskov If - Ledoje Smorum gosti560-00-3
1909Frem - Vejle domaći61-12-2
6178Hundested Ik - Tarnby domaći42-14-1
6179Naesby - Randers Fc gosti150-11-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7238Al Masry - Nogoom El Mostakbal domaći33-05-3

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3044Bamber Bridge - Buxton gosti70-22-2
3045Hyde United - Warrington gosti80-20-2
3046Marine - Nantwich Town -vv-vv-v
3047Mickleover Sports - Hednesford domaći341-01-0
3048North Ferriby - Grantham gosti490-02-2
3049South Shields - Lancaster domaći670-02-0
3066Stafford Rangers - Witton Albion domaći101-03-1
3067Whitby Town - Stalybridge domaći12-12-1

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5579Lancing - Phoenix Sports Fc gosti220-30-3
5583Histon - Kings Lynn gosti30-60-7
5592Sevenoaks Town - Ramsgate gosti131-21-3
5593St Ives Town - Saffron Walden domaći171-03-1
5594Whyteleafe - Corinthian Casuals gosti430-12-1

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4604Swindon - Newport County domaći770-01-0
5972Fleetwood - Leicester City U21 domaći341-02-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3404Chester - Fc United Of Manchester --0-00-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894Beaconsfield Sycob Fc - Hartley Wintney domaći83-03-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6811Putra Samarinda - Lamongan domaći52-23-2
6816Surabaya - Ps Tira gosti480-00-2

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4550Stade Marocain - Ittihad Khemisset domaći690-01-0
6912Rapide Oued Zem - Union Temara domaći73-05-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4590Singapur - Fidzi domaći122-02-0
4591Jordan - Oman --0-00-0
4592Katar - Palestina domaći33-03-0
6069Japan - Kostarika domaći161-03-0
6070Juzna Koreja - Cile --0-00-0
6075Sjeverna Irska - Izrael domaći132-03-0
6076Poljska - Irska supergol gosti530-01-1
6077Engleska - Svicarska domaći540-01-0
6078Brazil - El Salvador(N) domaći43-05-0
6079Kolumbija - Argentina(N) --0-00-0
6080Ekvador - Gvatemala domaći820-02-0
6081Sad - Meksiko domaći710-01-0
6082Panama - Venezuela gosti670-00-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4552Pforzheim - Bahlinger Sc gosti730-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6118Freiburg Am - Offenbacher Kickers domaći171-02-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3268Universitario De Deportes - Utc De Cajamarca domaći61-12-1
3269Ayacucho Fc - Fbc Melgar --0-00-0
3272Escuela Municipal Deportivo Binacional - Real Garcilaso gosti130-31-4
3273Sport Huancayo - Comerciantes Unidos domaći441-01-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4538Ruch Chorzow - Znicz Pruszkow domaći41-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4081Italija U21 - Albanija U21 domaći271-03-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2240Cs Gloria Lunca Teuz Cermei - Luceafarul Oradea gosti110-11-4
2241Csm Focsani - Cs Sporting Liesti --0-00-0
2242Fc Unirea Alba Iulia - Industria Galda gosti311-22-2
2243Tunari - Fc Clinceni gosti20-10-2
2244Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Balotesti domaći500-03-2

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2759Chertanovo Moskva - Cska Moscow domaći421-01-0
2762Zhfk Yenisey Krasnoyarsk - Fk Kubanochka Krasnodar domaći111-01-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4646Al Jeel - Hajer Club gosti180-20-3
4647Al Shoulla Fc - Najran Sc domaći232-03-1
4651Al Jabalain Fc - Al Nojoom domaći760-01-0
4652Jeddah Club - Al Nahdha domaći351-02-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4629Ce Europa - Fc Santboia domaći850-01-0
4630Fc Martinenc - San Cristobal Cp gosti361-11-1
4631Fc Vilafranca - Llagostera gosti10-10-3
4632Ue Castelldefels - Pobla De Mafumet Cf --0-00-0
4633Ue Sants - Fc Asco gosti830-01-1
4634Fc Cerdanyola Del Valles - Terrassa gosti720-01-1
4641Figueres - Prat gosti770-00-1
4642Hospitalet - Fundacio Esportiva Grama gosti221-11-1
4643Santfeliuenc Fc - Granollers domaći251-11-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3103Malaga - Almeria domaći451-01-2
3104Mallorca - Real Oviedo domaći580-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Falkenberg - Landskrona gosti660-01-2

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Ofspor - Trabzon Karadeniz domaći261-01-1
2320Adliyespor - Bozuyuk Vitraspor --0-00-0
2354Igdir Aras Spor - Bitlis Ozguzelderespor gosti900-00-1
2380Oguzhanspor - Kizilcabolukspor domaći500-03-1
2381Payas Belediye - Kozan Belediyespor --0-00-0

UEFA LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2594Bosna I Hercegovina - Austrija domaći780-01-0
2595Madarska - Grcka domaći152-12-1
2596Moldavija - Bjelorusija --0-00-0
2597San Marino - Luksemburg gosti90-20-3
5649Spanjolska - Hrvatska domaći243-06-0
5650Finska - Estonija domaći121-01-0
5651Island - Belgija gosti290-20-3

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2871Latvija U21 - Engleska U21 domaći281-11-2
2872Azerbajdzan U21 - Norveska U21 gosti480-01-3
2875Madarska U21 - Belgija U21 gosti200-10-3
2883Rumunjska U21 - Bosna I Hercegovina U21 domaći161-02-0
2891Ukrajina U21 - Andora U21 domaći870-01-0
2907Svedska U21 - Turska U21 gosti310-10-1
2908Svicarska U21 - Lihtenstajn U21 domaći630-03-0
2909Spanjolska U21 - Sjeverna Irska U21 gosti40-21-2
2910Irska U21 - Njemacka U21 gosti60-20-6
2911Wales U21 - Portugal U21 gosti350-10-2
2912Gibraltar U21 - Austrija U21 gosti240-10-5
2914Francuska U21 - Luksemburg U21 domaći600-02-0
7193Makedonija U21 - Armenija U21 domaći261-03-3
7211Slovenija U21 - Kazahstan U21 domaći111-02-1
7214Finska U21 - Poljska U21 gosti660-01-3
7233Litva U21 - Danska U21 gosti440-10-2
7234Nizozemska U21 - Skotska U21 gosti540-01-2
7235Island U21 - Slovacka U21 domaći331-02-3
7236Rusija U21 - Srbija U21 domaći620-01-2
7237Crna Gora U21 - Bugarska U21 --0-00-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8325Connahs Quay Nomads - Caernarfon Town gosti450-10-1
8326The New Saints - Aberystwyth domaći154-06-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6006(-12.5)Telindus Oostende - Groningen(149,5) 77-73
6007(+6.5)Sassari - Anadolu Efes Istanbul(146,5) 101-92
6171(-5.5)Akhisar Belediye - Yalova Group Belediyespor(155,5) 87-76
6172(-13.5)Cez Nymburk - Hradec Kralove(162,5) 82-64
6173(-7.5)Alba Fehervar - Kte Duna(154,5) 91-67
6174(+5.5)Atomeromu - Pvsk(159,5) 80-97
6175(-22.5)Bk Decin - Erfurt(161,5) 103-54
6176(-12.5)Oostende - Donar Groningen(149,5) 77-73
6177(+6.5)Dinamo Sassari - Anadolu Efes(148,5) 101-92

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3034(+1.5)Bjelorusija U20 - Hc Dinamo Molodechno(5,5) 0-10-7
3068(-1.5)Hk Gomel - Metallurg Zhlobin(5,5) 0-02-1
3091(-1.5)Neman Grodno - Hk Lida(6,5) 3-05-0
3137(+1.5)Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk(5,5) 0-22-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5331(+1.5)Stjernen - Sparta Sarpsborg(5,5) 0-21-5
5332(-1.5)Storhamar - Stavanger(5,5) 0-11-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3138(-1.5)Jasterzebie - Polonia Bytom(6,5) 2-03-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1854(+1.5)Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg(4,5) 0-21-4
1855(-1.5)Traktor Chelyabinsk - M Magnitogorsk(4,5) 0-01-1
1864(-1.5)Cska Moscow - Lokomotiv Yaroslavl(4,5) 0-11-3
1865(+1.5)Dinamo Riga - Dynamo Moscow(4,5) 1-14-2
1866(+1.5)Slovan Bratislava - Severstal Cherepovets(4,5) 0-02-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1867(-1.5)Ska Neva - Rubin Tyumen(4,5) 0-12-1
1870(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Yugra(4,5) 1-01-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1942(-1.5)Nove Zamky - Slovacka U20(5,5) 1-03-1

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2139A.Giannessi - A.Martin 16-146-44-62-1
2140B.Zapata Miralles - G.Mager 12-56-46-12-0
2143D.Kuzmanov - A.Pavic 13-76-17-62-0
2144F.Baldi - K.Coppejans 12-56-16-42-0
2146M.Trungelliti - L.Grigelis 6-123-63-60-2
2151T.Bellucci - P.Cachin 13-77-66-12-0
4043A.Lazov - F.Raspudic 12-56-46-12-0
4044A.Vavassori - P.Andujar Alba 1-120-61-60-2
4045F.Coria - K.Krawietz 12-46-36-12-0
4046J.Londero - A.Karatsev v-v5-76-3v-v

CHALLENGER BANJA LUKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4040R.Ojeda Lara O.Roca Batalla - N.Cacic Weissborn T S 4-123-61-60-2
4041C.Berlocq D.Marrero - I.Bjelica D.Jandric 12-76-36-42-0
4042P.Martinez Portero B.Zapata Miralles - A.Pavic A.Sancic v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4049E.Song - N.Stachowiak 12-56-36-22-0
4051M.Arevalo Gonzalez - J.Wolf 12-66-36-32-0
4052S.Korda - J.De Loore 10-136-74-60-2
4053J.Duckworth - K.King 16-134-66-42-1
5411A.Galarneau - B.Fratangelo 7-124-63-60-2
5412A.Popyrin - J.Aragone 12-76-36-42-0
5413E.Escobedo - R.Opelka 10-136-74-60-2
5414J.Choinski - D.Young 10-187-62-61-2
5415M.Ymer - D.Perez Sanz 15-146-22-62-1
5416R.Ortega Olmedo - D.Koepfer 12-166-35-71-2

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3889C.Mateas N.Stachowiak - H.Hach Verdugo A.Siljestrom 11-146-75-70-2
3895E.King H.Reese - M.Banes L.Saville 12-46-36-12-0
3903P.Polansky J.Withrow - R.Gonzales N.Lammons 13-77-56-22-0

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2581D.Masur - C.Lestienne 15-136-03-61-2
2584G.Oliveira - A.Menendez Maceiras 14-116-32-62-1
2585L.Miedler - E.Couacaud v-v7-5v-vv-v
2587O.Otte - J.Ward 12-66-36-32-0
2589T.Fabbiano - H.Grenier 12-56-36-22-0
2590T.Kamke - C.Moutet 6-124-62-60-2
2591V.Safranek - B.Bonzi 5-121-64-60-2
4077J.Menezes - A.Celikbilek 13-67-56-12-0
4078T.Wang - T.Griekspoor 5-124-61-60-2
4079Y.Hossam - A.Yuksel 12-56-36-22-0
4080T.Van Rijthoven - E.Benchetrit 8-136-72-60-2

CHALLENGER ISTANBUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3904M.Elgin Y.Shyla - Q.Halys A.Nedovyesov 12-76-46-32-0
3905B.Bonzi A.Hoang - N.Kuhn D.Masur 24-196-26-72-1
3920M.Janvier G.Oliveira - S.Agabigun E.Kirkin 20-124-66-32-1

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4085J.Rodionov - B.Kavcic 14-187-63-61-2
4086S.Kwon - A.Bega 8-135-73-60-2

CHALLENGER SHANGHAI CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4027A.Setkic - Y.Chung 12-76-36-42-0

CHALLENGER SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3941B.Mousley A.Santillan - N.V.S.Prashanth V.Vardhan 10-134-66-70-2
3942T.Chen M.Purcell - R.Hua Z.Zhang 6-124-62-60-2
3984F.Gaio E.Lopez Perez - F.Peliwo B.Schnur v-vv-vv-vv-v
3985Hsieh C P C.Rungkat - Y.He S.Zeng 12-36-26-12-0
4082A.Lawson Z.Li - H.Moriya R.Safiullin 20-144-66-02-1
4083F.Sun D.Wu - A.Bublik M.Kecmanovic 12-66-26-42-0
4084Peng H Y Yi C H - Gong M X Z.Zhang 10-134-66-70-2

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2260A.Molcan - T.Monteiro 2-120-62-60-2
2261F.Delbonis - A.Arnaboldi v-vv-vv-vv-v
2262G.Moroni - M.Vilella Martinez 4-122-62-60-2
2292L.Giustino - D.Brown 19-146-76-12-1
2300L.Sonego - A.Vatutin 12-132-66-11-2
2304R.Molleker - M.Rajski 12-56-36-22-0
2312T.Robredo - R.Carballes Baena 12-146-76-70-2
4090S.Caruso - A.Davidovich Fokina 6-124-62-60-2
4091M.Barrios Vera - C.Ruud 14-127-67-62-0
4092F.Arguello - N.Almagro v-vv-vv-vv-v
4093J.Satral - G.Andreozzi 6-124-62-60-2
4094R.Marcora - Z.Kolar 12-56-36-22-0

CHALLENGER SZCZECIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4029K.Drzewiecki F.Polasek - S.Bolelli D.Bracciali 18-122-66-22-1
4030A.Behar F.Romboli - I.Gakhov A.Pavlioutchenkov 16-206-43-61-2
4031F.Neis D.Vega Hernandez - R.Dutra Silva P.Lorenzi 19-177-52-62-1

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1486(-4.5)S.Zhang - M.Frech(19,5) 13-87-56-32-0
2294(-3.5)A.Tomljanovic - L.Zhu(20,5) 13-97-56-42-0
6362(+4.5)L.Kumkhum - Q.Wang(20,5) 8-135-73-60-2
6363(-3.5)A.Anisimova - S.Zheng(20,5) 12-26-16-12-0
6364(+1.5)A.Schmiedlova - V.Golubic(21,5) 18-155-77-52-1

WTA HIROSHIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4963D.Kovinic S.Soler Espinosa - M.Adamczak J.Moore 5-123-62-60-2
4973M.Kato M.Ninomiya - E.Perez Rodionova Ar 22-166-76-32-1
4979M.Kobori A.Shimizu - M.Imanishi A.Rosolska 21-226-35-71-2
5027X.Han L.Kumkhum - E.Hozumi S.Zhang 5-123-62-60-2
5038Z.Diyas S.Zheng - N.Hibino O.Kalashnikova 12-76-36-42-0
6166H.Dart P.Hon - S.Aoyama Y.Duan v-vv-vv-vv-v

WTA QUEBEC CITYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2382(-5.5)A.Sabalenka - V.Lepchenko(19,5) 10-134-66-70-2
2385(+1.5)E.Rodina - G.Garcia Perez(20,5) 10-166-43-61-2
2386(-2.5)K.Ahn - O.Govortsova(20,5) 5-121-64-60-2
2387(-3.5)L.Safarova - O.Jabeur(21,5) 17-176-76-31-2
2389(+4.5)N.Broady - P.Martic(20,5) 2-121-61-60-2
2390(+3.5)R.Marino - T.Maria(21,5) 12-46-26-22-0
2391(+1.5)S.Kenin - M.Barthel(20,5) 12-76-36-42-0
5423(-1.5)F.Abanda - T.Martincova(20,5) 16-104-66-22-1
5424(+3.5)J.Pegula - Kr Pliskova(21,5) 13-96-37-62-0
5461(-3.5)M.Bouzkova - S.Karatantcheva(20,5) 12-36-26-12-0

WTA QUEBEC CITY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5218B.Gumulya A.Veselinovic - C.Mchale G.Voskoboeva 16-227-62-61-2
5219D.Krawczyk G.Olmos - P.H.Chen Wu F H 12-46-36-12-0
5220G.Garcia Perez B.Haddad Maia - N.Dzalamidze V.Kudermetova 7-124-63-60-2
5221K.Christian S.Santamaria - L.Hradecka M.Krajicek 6-122-64-60-2
5227L.Fernandez S.Fichman - A.Muhammad M.Sanchez 6-122-64-60-2
5228S.Chang A.Mueller - K.Ahn H.Watson 12-56-26-32-0

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
1999(-3.5)Aarhus Gf - Sonderjyske(55,5) 27-26
2000(-1.5)Gog - Bjerringbro Silkeborg(56,5) 30-31

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4863(-5.5)Lubbecke - Wilhelmshavener(54,5) 36-28

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1851(-5.5)Zagreb Ppd - Steaua Bucharest(53,5) 24-17
4862(+1.5)Zeleznicar - Brest(56,5) 30-32

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3249(-6.5)Alingsas - Aik(51,5) 25-22

SVJETSKI KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4518Australija - Japan 14-6
4551Hrvatska - Sad 15-10

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2313(-1.5)Hanshin - Chunichi Dragons 6-7
2315(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars(9,5) 4-5
2316(+1.5)Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions(9,5) 0-7
2317(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 1-6
2318(-1.5)Yomiuri - Tokyo Yakult Swallows(8,5) 1-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
4242(+1.5)Cincinnati Reds - L A Dodgers(8,5) 3-1
4243(+1.5)Baltimore Orioles - Oakland Athletics(8,5) 2-3
4244(+1.5)Philadelphia Phillies - Washington Nationals(8,5) 6-7
4252(-1.5)Boston Red Sox - Toronto Blue Jays(8,5) 7-2
4253(-1.5)New York Mets - Miami Marlins(6,5) 3-5
4257(+1.5)Tampa Bay Rays - Cleveland Indians(7,5) 0-2
4261Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 3-0
4262(-1.5)St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates(7,5) 11-5
4263(+1.5)Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks(10,5) 3-6
4294(-1.5)Seattle Mariners - San Diego Padres(8,5) 1-2
4295(+1.5)San Francisco Giants - Atlanta Braves(7,5) 1-4
5602(+1.5)Detroit Tigers - Houston Astros(8,5) 4-5
5603(+1.5)Minnesota Twins - New York Yankees(9,5) 10-5
5608(-1.5)Kansas City Royals - Chicago White Sox(8,5) 6-3

VUELTA A ESPANA ETAPA 16 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4706A.Valverde - I.Izaguirre 0-1
4737B.Brookwalter - J.Rosskopf 0-1
4738E.M.Nicolau - F.Aru 1-0
4739J.Castroviejo - N.Oliveira 1-0
4740M.Brandle - L.Boom 1-0
4741M.A.Lopez - E.Buchmann 1-0
4742R.Dennis - V.Campenaerts 1-0
4743S.Geschke - F.Felline 1-0
4744S.Yates - N.Quintana 1-0
4745S.Kruijswijk - R.Uran 1-0
4765T.Gallopin - T.Pinot 1-0
4766W.Kelderman - D.De La Cruz 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 24623303236
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 4551616669
arrow BL Belgija Keno 20/70 126710111215172029323334374649506570
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 35152140
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1415172526
arrow CO Connecticut 6/44 91718213444
arrow DA Multi-Daily A 6/99 284164717797
arrow DB Multi-Daily B 6/99 444850578596
arrow DC Multi-Daily C 6/99 3445828588
arrow EM Euro Millions 5/50 918323846
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 18141516192829354142505556586163666769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 235810131516172730354147575865666769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4781315
arrow FK Finska Keno D 20/70 23568161820252629313638425051535457
arrow FQ Finska Keno V 20/70 126814192125263447495253565859646770
arrow FT Finska Keno T 20/70 1471112172123263032343940444950525364
arrow GO Njemačka Keno 20/70 815172528293537414348495253575960616270
arrow HO Hong Kong 6/49 313638454749
arrow IT Italija 6/90 596163657184
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12101421232531343640414448495052576162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 246812131417263036394344455052535762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 513141921252627283031353740424447515354
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 28171925
arrow NP New York Pick 10 20/80 29202225293536394050516667686971777980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 34689121318232425273637394653567180
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 213141617313337394042444748566468727879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 47121828
arrow PO Poljska 6/49 172127363742
arrow SB Španjolska Bono 6/49 82730363945
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1530516267
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 69252930
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2561617212527283240414344495051577376