Srijeda 12.09.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6842Nizozemska - Kanada gosti-0-00-1
6843Motor Zaporozhye - Paris Handball(R) gosti-0-00-1
6844Avangard Omsk - Ak Bars Kazan(H) domaći-0-01-0
6845Osasuna - Reus --0-01-2
6847River Plate - Platense domaći-0-02-0
6848Flamengo - Corinthians --0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3594River Plate - Platense domaći650-02-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2403Excursionistas - Mutual Leandro Niceforo Alem domaći41-11-1
7034Berazategui - Canuelas Fc domaći610-01-0
7035Central Cordoba De Rosario - Ferrocarril Midland --0-00-0
7036Deportivo Merlo - Deportivo Armenio gosti510-00-2
7051Ituzaingo - San Martin De Burzaco domaći700-01-0
7052Sportivo Barracas Bolivar - Argentino De Quilmes domaći11-14-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7764Schwaz - Svg Reichenau domaći241-03-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3277Flamengo - Corinthians --0-00-0
3278Palmeiras - Cruzeiro gosti50-10-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4149Desportivo Brasil - Ferroviaria gosti640-01-1
4154Ec Taubate - Santos gosti71-12-1
4159Gremio Novorizontino - Batatais Fc domaći441-01-0
4160Juventus Sp - Portuguesa Sp domaći401-01-0
4163Nacional Ac - Ca Taboao Da Serra domaći321-02-2
4164Sao Bernardo - Sao Caetano domaći151-11-1
4165Sc Atibaia - Ituano Sp gosti110-12-2
4166Red Bull Brasil - Noroeste domaći272-04-0
7816Bragantino Sp - Ec Agua Santa domaći151-14-1
7817Ca Penapolense - Olimpia Fc gosti430-00-1
7818Mirassol Sp - Ca Votuporanguense --0-00-0
7833Aa Internacional - Xv De Piracicaba domaći11-11-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7572Coritiba Pr - Flamengo Rj domaći12-22-3
7574Fluminense Rj - Vasco Da Gama Rj domaći21-01-0
7575Corinthians Sp - Palmeiras Sp domaći201-02-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7875Zlin U19 - Slavia Prague U19 gosti141-11-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1910Tarup Paarup - Thisted gosti620-00-1
1911Hik Hellerup - Nykobing Fc gosti181-22-2
1912Viborg - Fredericia gosti390-11-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7244El Entag El Harby - Petrojet gosti590-02-1
7258Haras El Hodood - Al Ittihad Al Sakandary gosti570-01-1
7358Al Moqawloon Al Arab - Smouha domaći341-02-1
7508Wadi Degla - Misr Lel Makasa gosti120-11-2
7509Al Assiouty Sport - El Gounah gosti570-01-1

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4605Coventry - Arsenal Fc U21 gosti50-10-3

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1925Juticalpa Fc - Cd Platense domaći351-11-1
1926Cd Marathon - Cd Honduras Progreso domaći172-03-1
1927Real De Minas - Cd Motagua --0-00-0
1928Lobos Upnfm - Real Cd Espana gosti70-11-3
1929Olimpia Cd - Cd Vida --0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6820Medan - Psis Semarang gosti80-12-3
6828Bhayangkara Surabaya United - Perseru Serui domaći540-01-0
6829Pusamania Borneo - Jakarta gosti900-00-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8298Perspolis - Fc Nassaji Mazandaran domaći500-02-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1989Hapoel Afula - Maccabi Achi Nazareth domaći470-04-0
1990Hapoel Ashkelon - Beitar Tel Aviv Ramla domaći71-21-3
1991Hapoel Bney Lod - Hap Kfar Saba gosti490-00-3
1992Hapoel Iksal Fc - Hap Nazareth Illit gosti560-01-3
1993Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hapoel Petach Tikva domaći341-01-0
1994Hapoel Marmorek - Sectzya Nes Ziona --0-00-0
1995Hapoel Ramat Gan - Hapoel Akko gosti180-20-2
1996Ir Ramat Hasharon - Ir Rishon Lezion domaći560-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1950Avispa Fukuoka - Yokohama Fc --0-00-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8295Sc Sagamihara - Azul Claro Numazu gosti370-12-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7858Jaguares D. Cordoba - Millionarios --0-00-0
7860Leones Fc - La Equidad --0-00-0
7873Independiente Santa Fe - Once Caldas gosti540-01-1

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7071Kf Drita - Kf Llapi gosti101-11-2
7072Kf Flamurtari - Kf Liria domaći142-03-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Carmelita - Perez Zeledon gosti450-11-1
1914Deportivo Saprissa - Ad Municipal Grecia domaći900-01-0
1915Guadalupe Fc - Limon domaći221-03-1
1916Herediano - San Carlos domaći341-01-0
1924Universidad De Costa Rica - Deportiva Alajuelense domaći351-01-2

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8197Biik Kazygurt - Fc Barcelona domaći451-03-1
8198Znk 2000 Sarajevo - Chelsea Lfc gosti60-30-5
8199Zfk Spartak - Bayern Munich gosti120-30-7
8206Avaldsnes - Lyon gosti500-00-2
8207Thor Ka - Wolfsburg gosti310-10-1
8208Skn St. Polten - Paris Saint Germain gosti40-21-4
8284Ryazan Vdv - Fc Rosengard gosti900-00-1
8285Barcelona Fa - Glasgow City Lfc gosti30-10-2
8287Zhilstroy Kharkov - Linkopings gosti260-11-6
8288Honka - Zurich gosti600-00-1
8289Afc Ajax - Sparta Prague domaći470-02-0
8290Fiorentina Women Fc - Fortuna Hjorring domaći91-02-0
8291Juventus Women - Brondby domaći431-02-2

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4553Wydad Fes - Olympique Dcheira domaći401-01-1
4554Raja Casablanca - Kac Kenitra domaći141-13-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6169Nepal - Maldivi gosti90-10-3
6170Indija - Pakistan domaći480-03-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7566Art Municipal Jalapa - Chinandega Fc domaći31-02-0
7567Deportivo Ocotal - Real Madriz gosti152-12-2
7568Managua Fc - Juventus Fc domaći143-13-2
8306Deportivo Walter Ferreti - Diriangen Fc domaći111-12-2
8307Real Esteli - Unan Managua domaći441-01-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7073Tus Erndtebruck - Holzwickeder Sc domaći221-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Bayern Munich Am - Bayreuth gosti150-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3267St Pauli Am - Jeddeloh domaći132-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3178Berlin Ak 07 - Germania Halberstadt domaći81-03-0
3184Meuselwitz - Viktoria Berlin gosti140-10-2
3185Altglienicke - Chemnitzer gosti111-21-2
3202Optik Rathenow - Bfc Dynamo gosti610-00-2
3203Hertha Berlin Am - Union Furstenwalde domaći530-02-0
3240Lokomotive Leipzig - Rw Erfurt gosti230-11-1
3241Wacker Nordhausen - Babelsberg domaći181-02-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3270Deportivo San Martin - Academia Cantolao gosti20-13-2
3274Sport Rosario - Deportivo Municipal gosti850-00-1
3275Union Comercio - Sporting Cristal domaći381-02-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6919Afc Progresul 1944 Spartac - Metaloglobus Bucuresti domaći401-02-0
6955Csm Bucovina Radauti - As Stiinta Miroslava --0-00-0
6976Csm Lugoj - Acs Energeticianul gosti350-11-2
6979Csm Slatina - Fc Arges domaći381-02-0
6980Pandurii Tg.Jiu - Dacia Mioveni gosti390-21-3
6981Unirea Slobozia - Sportul Snagov gosti10-12-3
6982Uta Arad - Poli Timisoara gosti370-12-1
7033Ripensia Timisoara - Politehnica Timisoara gosti201-11-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2748Washington Dc United - Minnesota United supergol gosti470-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8735Harrisburg City - Indy Eleven domaći570-01-0
8737Real Monarchs Slc - Saint Louis Fc gosti90-11-1
8738La Galaxy Ii - Okc Energy Fc domaći141-11-3

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4656Al Mujazzal Fc - Dhamk domaći231-11-3
4657Al Washm - Al Khaleej gosti80-12-1
4658Abha - Al Kawkab domaći730-01-0
8506Al Adalh Fc - Al Tai domaći720-01-0

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8311H W Welders - Portstewart domaći341-01-1

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4135Ask Bravo - Maribor domaći292-12-3
4136Ns Mura - Rudar Velenje domaći840-01-0
4137Koper - Nk Nafta domaći690-02-0
4138Nk Gorica - Domzale gosti60-20-3

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3105Alcorcon - Extremadura domaći490-01-0
3106Osasuna - Reus gosti600-01-2
3107Villanovense - Badalona gosti401-12-1
3108Cartagena - Logrones domaći111-01-1
3109Cd Calahorra - Castellon domaći401-02-0
3110Cd Ebro - Real Murcia --0-00-0
3111Cultural Leonesa - Fuenlabrada gosti540-01-1
3112Lleida - Compostela domaći391-01-0
3113Lorca Cf - Unionistas Cf gosti341-11-1
3114Melilla - Tudelano domaći221-03-0
3115Ontinyent - Jaen gosti390-11-1
3116Real Zaragoza - Deportivo La Coruna domaći61-02-1
3117Sant Andreu - Sd Gernika Club --0-00-0
3124Ucam Murcia - Racing Santander gosti150-10-2
3129Cordoba - Gimnastic domaći31-02-0
3130Tenerife - Cadiz gosti50-11-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1492Gais - Varnamo gosti250-11-2

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4771Chainat - Bangkok Glass gosti271-11-1
4772Chiangrai - Singhtarau Fc domaći51-02-0
4781Prachuap Fc - Chonburi Fc --0-00-0
4782Ratchaburi - Muang Thong United domaći151-01-2
4783Buriram United - Sukhothai Fc gosti133-14-1
4784Nakhon Ratchasima Fc - Navy Football Club gosti120-12-1
4800Pattaya United - Bec Tero Sasana domaći112-03-1
4837Air Force United Fc - Suphan Buri gosti160-11-3
4843Bangkok United - Ubon Umt Utd domaći401-01-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7907Artvin Hopaspor - Anagold 24erzincanspor --0-00-0
7908Hekimoglu Trabzon - Yomraspor gosti440-10-2
7911Erzin Belediyespor - Adiyaman 1954 Sk domaći181-03-0
7924Kemerspor 2003 - Muglaspor domaći72-12-2
7925Kirsehir Belediye Spor - Nevsehir Belediye Spor gosti142-23-2
7926Serik Belediyespor - Kale Belediyespor domaći33-04-1
7936Sinopspor - Orduspor gosti290-12-2
8148Bergama - Bucaspor gosti111-12-1
8149Esenler Erokspor - Ergene Velimese Spor gosti420-12-1
8150Halide Edip Adivarspor - Cengelkoy Futbol Yatirimlari As gosti790-00-1
8151Maltepespor - Sultanbeyli Belediyespor gosti331-11-1
8152Sile Yildizspor - Karacabey Belediye Spor A.S. domaći92-13-2
8159Silivrispor - Alibeykoy domaći770-01-0
8160Tepecik Belediye - Gaziosmanpasa gosti21-11-3
8161Kocaelispor - Golcukspor --0-00-0
8162Tire 1922 Spor - Turgutluspor domaći560-01-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7564Caracas - Trujillanos domaći580-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2091(+4.5)Zwolle - Okapi Aalstar(157,5) 98-102
2139(+5.5)Manisa Buyuksehir Belediyespor - Selcuklu Belediyesi(152,5) 80-63
2140(-1.5)Svitavy - Opava(163,5) 72-71
2142(-9.5)Kolin - Basket Brno(155,5) 85-63
2143(+2.5)Holargos - Peristeri(160,5) 76-74
2144(+2.5)Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon Le Zion(159,5) 74-92
2145(+6.5)Kangoeroes Basket - Chalons Reims(163,5) 74-90
2146(-7.5)Scafati - Virtus Roma(150,5) 87-81
2147(-7.5)Zalgiris Kaunas - Tofas Bursa(158,5) 82-70
2149(+7.5)Evreux - Paris Levallois(156,5) 98-72
2272(-16.5)Beograd - Horsens(155,5) 92-83
2273(-3.5)Amics Castello - Barcelona Lassa B(153,5) 92-65
2292(+9.5)Bertram Tortona - Vanoli Cremona(157,5) 62-93
2294(-12.5)Lille Metropole Basket - Bc Orchies(146,5) 62-60
2295(-2.5)Orleans Loiret - Ada Blois Basket 41(161,5) 88-71
2300(-5.5)Caceres 2016 - Fc Porto(152,5) 80-76
2302(+3.5)Palencia - Bilbao Basket(152,5) 90-82

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4107(-5.5)Washington Mystics - Seattle Storm(167,5) 82-98

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5609(-1.5)Ceske Budejovice - Slavia Prague(5,5) 4-05-0
5618(-1.5)Horacky Fk Trebic - Stadion Litomerice(5,5) 1-02-1
5620(+1.5)Hc Havirov Panthers - Hc Rt Torax Poruba(5,5) 1-12-3
5628(+1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Dukla Jihlava(5,5) 1-13-2
5629(+1.5)Kadan - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-16-6
5631(-1.5)Kladno - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 2-05-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7074(-1.5)Sheffield Steelers - Fife Flyers(5,5) 0-03-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5632(-1.5)Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok(4,5) 2-13-1
5633(-1.5)Barys Astana - Neftekhimik(5,5) 2-14-4
5634(-1.5)Salavat Ufa - Torpedo Nn(4,5) 0-04-3
5693(-1.5)Avangard Omsk - Ak Bars Kazan(4,5) 1-11-1
5877(-1.5)Dinamo Minsk - Spartak Moscow(4,5) 1-03-1
5887(-1.5)Ska St Petersburg - Jokerit(5,5) 1-13-3
5888(-1.5)Vityaz Podolsk - Sochi(4,5) 1-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5938(-1.5)Ermak Angarsk - Buran Voronezh(5,5) 1-01-1
5953(-1.5)M Novokuznetsk - Hk Sarov(5,5) 3-06-0
5958(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Hk Ryazan(5,5) 1-11-2
5996(-1.5)Toros Neftekamsk - Tsen Tou Jilin City(5,5) 1-13-1
5997(+1.5)Csk Vvs Samara - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 2-12-3
5998(-1.5)Lada Togliatti - Gornyak Uchaly(5,5) 0-02-1
6002(+1.5)Bars Kazan - Zauralye Kurgan(5,5) 1-01-1
6003(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Krs Heilongjiang(5,5) 1-04-2
6004(-1.5)Dizel Penza - Chelyabinsk(5,5) 0-03-3

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4047C.Berlocq - O.Roca Batalla 12-86-46-42-0
4048R.Ojeda Lara - D.Gimeno Traver 6-124-62-60-2
7822J.Tatlot - A.Lazov 12-76-36-42-0
7823B.Zapata Miralles - P.Andujar Alba 9-134-65-70-2

CHALLENGER BANJA LUKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7820K.Krawietz A.Mies - T.Lipovsek Puches J.Londero 13-107-66-42-0
7821A.Martin H.Podlipnik Castillo - T.Draganja A.Giannessi 20-166-24-62-1
8796L.Grigelis A.Motti - D.Kuzmanov J.P.Varillas 13-56-07-52-0

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4054E.King - K.Uchida 7-124-63-60-2
6419W.Blumberg - J.Hernandez Fernandez 7-124-63-60-2
8323A.Gonzalez - M.Ymer 16-134-66-32-1
8327M.Arevalo Gonzalez - J.De Loore 11-146-75-70-2
8328A.Popyrin - D.Koepfer 19-207-66-71-2
8329E.Song - J.Duckworth 9-133-66-70-2
8330D.Young - R.Opelka 7-131-66-70-2
8795C.Eubanks - B.Fratangelo 8-124-64-60-2

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3901K.King R.Roelofse - W.Blumberg B.Boyden 6-135-71-60-2
3902L.D.Martinez D.Perez Sanz - M.Arevalo Gonzalez R.Maytin 19-176-43-62-1
7828F.Martin H.Nys - R.Ortega Olmedo P.Vivero Gonzalez 12-56-36-22-0

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7834J.Menezes - C.Moutet 4-124-60-60-2
7835O.Otte - C.Ilkel 7-123-64-60-2
7836Q.Halys - A.Nedovyesov 19-177-66-72-1
7837Y.Hossam - T.Griekspoor 5-123-62-60-2

CHALLENGER ISTANBUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4055C.Ilkel A.Yuksel - A.Celikbilek T.Van Rijthoven 12-76-46-32-0
4056R.Junaid P.Raja - A.Metreveli L.Miedler 12-56-26-32-0
7830M.Janvier G.Oliveira - E.Benchetrit C.Moutet 23-246-77-51-2
7831B.Bonzi A.Hoang - T.Khabibulin V.Manafov 13-204-66-41-2

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4085J.Rodionov - B.Kavcic 14-187-63-61-2
7849A.Setkic - R.Te 13-96-37-62-0
7850J.Jung - D.Wu 3-123-60-60-2
7851T.Lamasine - M.Kecmanovic 7-124-63-60-2
7852Y.Wu - Z.Li 9-156-30-61-2

CHALLENGER SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4082A.Lawson Z.Li - H.Moriya R.Safiullin 20-144-66-02-1
4083F.Sun D.Wu - A.Bublik M.Kecmanovic 12-66-26-42-0
4084Peng H Y Yi C H - Gong M X Z.Zhang 10-134-66-70-2
7846R.Hua Z.Zhang - A.Bega T.Lamasine 12-86-46-42-0
8771A.Lawson Z.Li - Gong M X Z.Zhang 15-224-67-61-2

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4096S.Bolelli - R.Dutra Silva 6-122-64-60-2
7855G.Quinzi - M.Barrios Vera 12-46-16-32-0
7856S.Gutierrez Ferrol - A.Davidovich Fokina 11-145-76-70-2
7857F.Arguello - R.Carballes Baena 13-97-66-32-0

CHALLENGER SZCZECIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4087A.Begemann D.Brown - G.Andreozzi G.Duran 15-184-66-21-2
4088A.Molteni I.Zelenay - T.Bednarek A.Bury 13-77-56-22-0
4089S.Gille J.Vliegen - Y.Wojcik K.Zuk 12-46-16-32-0
7853I.Gakhov A.Pavlioutchenkov - R.Arneodo J.Eysseric 11-146-75-70-2

ITF EGIPAT 17A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6411A.Morgina - N.Piludu 12-46-46-02-0
6414B.Puig Caballero - C.Franze 8-124-64-60-2
6415A.El Sayed - C.Vanhoutte 5-135-70-60-2
6416O.Gorchanyuk - D.Mihail 19-167-56-72-1
6417E.Vikhrianova - N.Shawky 13-106-21-62-1
6418O.Abou Zekry - G.Tatarus 2-122-60-60-2

ITF EGIPAT F18TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6406F.Cano - A.Goveas 16-134-66-32-1
6407S.Battaglino - G.Rizzuti 12-66-36-32-0
6408A.Chandrasekar - J.Guerrero 12-76-36-42-0
6409A.Moundir - N.Krivokuca 5-121-64-60-2
6410J.Correia Passos Do Carmo - J.Pungliya 12-36-16-22-0

ITF FRANCUSKA 13A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8178E.Gorgodze - I.Khromacheva 18-106-36-72-1
8182K.Zimmermann - M.Di Giuseppe 12-76-46-32-0
8183L.Siegemund - I.Shinikova 16-166-34-61-2
8184Y.Bonaventure - J.Ponchet 13-77-66-12-0

ITF FRANCUSKA 13A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8185M.Georges - R.Sramkova 6-123-63-60-2
8186O.Saez Larra - S.Sharipova v-v6-23-6v-v
8187V.Cepede Royg - P.Ormaechea 14-66-44-61-2
8188C.Perrin - A.Panova 14-116-32-62-1
8189C.Witthoeft - E.Kostova 13-106-47-62-0
8190M.Partaud - T.Smitkova 11-136-13-61-2
8191V.Ivakhnenko - I.Bara 8-124-64-60-2
8192T.Bacsinszky - K.Zavatska - - - -

ITF FRANCUSKA F17TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8280A.Olivetti - M.Beauge 12-56-36-22-0
8281J.Kanar - A.Avidzba v-vv-vv-vv-v
8282L.Bouquet - E.Struvay 6-123-63-60-2
8283C.Heyman - J.Gray 15-123-66-42-1

ITF ITALIJA F27TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8209R.Bonadio - A.Ceppellini 12-16-06-12-0
8210S.Bensoussan - J.Sinner 16-123-67-62-1
8211W.Trusendi - B.Crepatte 12-76-46-32-0
8212A.Ingarao - N.Parizzia 12-66-46-22-0
8224A.Massara - M.Chazal 13-147-50-62-1
8269F.Forti - M.Bortolotti 8-124-64-60-2
8270O.Gutierrez - E.Dalla Valle 12-36-16-22-0
8271R.Bertola - L.Wessels 7-123-64-60-2

ITF ITALIJA F29A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8163A.Lim - V.Hofer 12-46-16-32-0
8164B.Eraydin - C.Alves 14-96-32-62-1
8165D.Papamichail - J.Pieri 9-135-74-60-2
8166G.Gatto Monticone - M.Caregaro 12-166-42-61-2
8167K.Hobgarski - L.Kung 9-162-66-41-2
8168P.Leykina - E.Ruse 8-132-66-70-2
8173S.Ma - L.Sabino 7-132-65-70-2
8174A.Moratelli - T.Mrdeza 10-134-66-70-2
8175L.Bronzetti - C.Scala 12-16-06-12-0
8176R.Zarazua - N.Parrizas Diaz v-v6-1v-vv-v
8177T.Morderger - D.Chiesa 3-121-62-60-2

ITF PORTUGAL 15A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6390A.Felsenhart - L.Pulchartova v-v6-3v-vv-v
6393A.Martins - A.Santos 5-124-61-60-2
6398A.Vasilescu - C.Gaspar 17-95-76-22-1
6400D.Ivanova - K.Bejenaru 13-57-56-02-0
6401E.Cascino - F.Jorge 15-136-43-62-1
6402L.Quiterio - V.Remy 10-136-74-60-2
6404N.Brancaccio - J.Stamatova 11-162-66-41-2
6405U.Martinez Moral - I.Murta 0-120-60-60-2

ITF RUMUNJSKA F13TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8195K.Kivattsev - B.Pavel 12-66-46-22-0
8196L.Gerch - V.Vanta 12-66-36-32-0

ITF SAD F24TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6380A.Adamson - B.Holt 3-122-61-60-2
6381D.Cukierman - M.Shabaz 12-66-36-32-0
6385I.Gimenez - T.Sah 16-114-66-42-1
6387J.Reis Da Silva - Z.Svajda 7-123-64-60-2
6388L.Verboven - M.Redlicki 6-123-63-60-2
6389S.Butts - N.Moreno De Alboran 5-121-64-60-2

ITF ŠPANJOLSKA F27TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2267O.Salman - M.Giraldi Requena 15-116-43-62-1
2268P.Toledo Bague - M.Netuschil 13-106-47-62-0
2270A.Lopez San Martin - G.Blancaneaux v-v0-6v-vv-v

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6364(+1.5)A.Schmiedlova - V.Golubic(21,5) 18-155-77-52-1
6365(+5.5)K.Kozlova - Z.Diyas(19,5) 14-197-62-61-2
6366(-2.5)M.Linette - T.Zidansek(20,5) 13-96-37-62-0
6367(+3.5)M.Minella - S.Hsieh(20,5) 5-123-62-60-2
6368(-3.5)S.Zhang - N.Hibino(20,5) 13-106-47-62-0

WTA HIROSHIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2595V.Savinykh S.Sorribes Tormo - M.Imanishi A.Rosolska 12-66-36-32-0
2596M.Adamczak J.Moore - E.Hozumi S.Zhang 6-124-62-60-2
4973M.Kato M.Ninomiya - E.Perez Rodionova Ar 22-166-76-32-1
4979M.Kobori A.Shimizu - M.Imanishi A.Rosolska 21-226-35-71-2
5027X.Han L.Kumkhum - E.Hozumi S.Zhang 5-123-62-60-2
6166H.Dart P.Hon - S.Aoyama Y.Duan v-vv-vv-vv-v

WTA QUEBEC CITYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2389(+4.5)N.Broady - P.Martic(20,5) 2-121-61-60-2
2391(+1.5)S.Kenin - M.Barthel(21,5) 12-76-36-42-0
6371(+1.5)C.Mchale - P.Parmentier(21,5) 13-172-66-41-2
6376(-5.5)H.Watson - L.Fernandez(19,5) 13-96-47-52-0
6377(+4.5)M.Brengle - M.Puig(20,5) v-v5-7v-vv-v
8770(-2.5)V.Lepchenko - M.Bouzkova(21,5) 13-106-11-62-1

WTA QUEBEC CITY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2266N.Broady K.Pliskova - N.Dzalamidze V.Kudermetova 17-186-24-61-2
5218B.Gumulya A.Veselinovic - C.Mchale G.Voskoboeva 16-227-62-61-2
5219D.Krawczyk G.Olmos - P.H.Chen Wu F H 12-46-36-12-0

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7478(-5.5)Karvina - Hranice(55,5) 26-24

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2001(-2.5)Skjern - Tvis Holstebro(55,5) 30-37

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4910(-3.5)Viborg Hk - Randers(49,5) 26-29

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3242(-3.5)Nimes - Cesson(53,5) 24-19
3243(-4.5)Ivry - Pontault Combault(53,5) 29-22
3244(+3.5)Toulouse - Montpellier(59,5) 29-34
3245(+1.5)Tremblay - Chambery(57,5) 27-30
3246(-1.5)Pays Aix Uch - Saint Raphael(55,5) 31-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7337(-5.5)Besancon - Hbc St Amand Les Eaux Porte Du Hainaut(50,5) 38-20
7338Bourg De Peage - Chambray Touraine(51,5) 29-33
7339(-9.5)Metz Handball - Joan Of Arc Dijon Handball(53,5) 40-23
7340(+3.5)Toulon Saint Cyr - Paris 92(51,5) 26-29
7341(-5.5)Brest Bretagne Handball - Nantes Atlantique Hb(53,5) 24-18
7342(-1.5)Cjf Fleury Les Aubrais - Ogc Nice Handball(50,5) 28-29

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8719(-3.5)Haukar - Fh Hafnarfjardar(57,5) 29-29
8720(+1.5)Ir Reykjavik - Selfoss(56,5) 24-30

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4785(+4.5)Riihimaen Cocks - Ademar Leon(52,5) 19-19
4786(+3.5)Motor Zaporozhye - Paris Handball(60,5) 29-35
4787(-1.5)Dinamo Bucharest - Elverum(58,5) 26-24
4788(-1.5)Rhein Neckar Lowen - Barcelona Borges(56,5) 35-34

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5024(+1.5)Byasen Elite - Larvik(53,5) 21-28
5028(+9.5)Gjerpen - Vag Handball 22-34
5078(-2.5)Tertnes - Molde Hk(52,5) 27-22

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8723(-8.5)Bbm Bietigheim - Bayer Leverkusen(52,5) 30-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2058(+8.5)Chrobry Glogow - Wisla Plock(55,5) 26-33

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7475(+6.5)Start Elblag - Spr Lublin(52,5) 21-20

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8721(+4.5)Aguas Santas Milaneza - Sporting Clube(55,5) 27-32

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4835(-1.5)Scm Politehnica Timisoara - Potaissa Turda(53,5) 26-26

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8722(+1.5)Sungul Chelyabinsk - Dinamo Viktor(55,5) 27-27
8747(-6.5)Medvedi - Zarja Kaspija(60,5) 27-19

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8724(+7.5)Zvezda Zvenigorod - Rostov Don(55,5) 24-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8734Baseti Zuazo - Mecalia Atletico Guardes 22-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4965(+1.5)Hif Karlskrona - Ifk Ystad(53,5) 19-27
4966(-2.5)Malmo - Lugi(50,5) 25-23
4967(-1.5)Skovde - Redbergslids(55,5) 28-24
4974(+1.5)Ystads If - Kristianstad(53,5) 18-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5079(-1.5)Skuru - H65 Hoor(52,5) 31-32

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7410(-6.5)Thun - Basel(53,5) 36-23
7411Kriens - Bern(50,5) 27-30

SP 2018ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4105Francuska - Kina 1-02-03-0
4106Kamerun - Tunis 1-02-03-0
4109Iran - Puerto Rico 1-02-03-0
4122Nizozemska - Kanada 0-10-20-3
4129Australija - Rusija 0-10-20-3
4130Dominikanska Republika - Slovenija 1-01-11-3
4131Brazil - Egipat 1-02-03-0
4132Kuba - Poljska 0-10-21-3
4133Belgija - Argentina 1-02-03-1
4134Sad - Srbija 0-11-13-2

SVJETSKI KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8308Australija - Madarska 8-9
8309Njemacka - Japan 14-9
8310Srbija - Sad 14-8
8331Hrvatska - Juzna Afrika 25-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6876(-1.5)Hanshin - Chunichi Dragons(8,5) 8-5
6881(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars(7,5) 7-2
6888(-1.5)Yomiuri - Tokyo Yakult Swallows(9,5) 1-1
6889(+1.5)Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions(8,5) 7-0
6897(+1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks(8,5) 2-13

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
7937(+1.5)Cincinnati Reds - L A Dodgers(8,5) 1-8
7954(+1.5)Detroit Tigers - Houston Astros(8,5) 4-5
8125(+1.5)Tampa Bay Rays - Cleveland Indians(6,5) 3-1
8136(+1.5)St Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates(8,5) 3-4
8137(+1.5)San Francisco Giants - Atlanta Braves(8,5) 1-2
8138(-1.5)New York Mets - Miami Marlins(8,5) 13-0
8139(-1.5)Seattle Mariners - San Diego Padres(7,5) 4-5
8140(+1.5)Baltimore Orioles - Oakland Athletics 0-10
8141(-1.5)Philadelphia Phillies - Washington Nationals(7,5) 1-5
8142(-1.5)Boston Red Sox - Toronto Blue Jays(9,5) 1-0
8143Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 1-5
8144(+1.5)Minnesota Twins - New York Yankees(8,5) 3-1
8145(+1.5)Kansas City Royals - Chicago White Sox(8,5) 2-4
8146(-1.5)Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks(9,5) 5-4
8147(-1.5)L A Angels - Texas Rangers(8,5) 8-1

BRAZIL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2271Carlos Barbosa - Assoeva Unisc Alm(5,5) 4-0

GP DE WALLONIE 2018 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7750J.Bakelants - J.Vanendert 0-1
7751J.Simon - J.Stuyven 0-1
7752J.Baugnies - W.Barguil 0-1
7753T.Van Der Hoorn - F.Backaert 1-0
7754J.Hivert - O.C.Eiking 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 17 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7653A.Yates - J.Haig 1-0
7654E.M.Nicolau - S.Kruijswijk 1-0
7656H.Pernsteiner - F.Pellizotti 0-1
7657I.Zakarin - R.Porte 1-0
7658I.Izagirre - E.Buchmann 1-0
7659N.Quintana - A.Valverde 0-1
7660R.Majka - R.Molard 1-0
7661S.L.Henao - M.Bizkarra 0-1
7667S.Yates - M.A.Lopez 1-0
7668T.Pinot - R.Uran 0-1
7669T.Gallopin - G.Brambilla 1-0
7670W.Kelderman - F.Aru 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 1314151635
arrow AU Austrija 6/45 81220233742
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2916293548
arrow BE Belgija 6/45 11215162442
arrow BL Belgija Keno 20/70 2481315192527293132394142444752575865
arrow CA Kanada 6/49 142127323543
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 810162737
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 29142021
arrow CL Colorado 6/42 61418232428
arrow DA Multi-Daily A 6/99 52438778084
arrow DB Multi-Daily B 6/99 182878798498
arrow DC Multi-Daily C 6/99 141550889193
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 16101317273032374447495054566263646770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3581214151620232729323543444751555865
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1415222936
arrow FK Finska Keno D 20/70 24578151819232428303739424754636668
arrow FL Florida 6/53 41631334650
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2361233363739444547515455596163666870
arrow FR Francuska 5/49 411243335
arrow FT Finska Keno T 20/70 2223303234363840414246475657586164656869
arrow GE Njemačka 6/49 71324283132
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1371011121416192324333844495355626669
arrow GR Grčka 6/49 61217252842
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 1911161930
arrow IR Irska 6/47 111228353744
arrow LD Latvija Keno D 20/62 467812192223283034394041464951575862
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1281314161718202327282931434851535660
arrow LM Latvija Keno M 20/62 712131617181928303132333541434650565961
arrow LU Louisiana 6/40 5913253334
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 11029313945
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 811181926
arrow MI Michigan Classic 6/47 111418223235
arrow MS Missouri 6/44 5612222944
arrow NP New York Pick 10 20/80 234512151920313738394243444957626777
arrow NY New York 6/59 112028435759
arrow OH Ohio Classic 6/49 3517192246
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61316313245
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1418222542464748505253555662636670717276
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2341819223133343540414449545561687275
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 919212729
arrow QU Quebec 6/49 142127323543
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 4913183339
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3911204446
arrow SK Slovačka 5/35 320263234
arrow SL Slovenija 7/39 1101219203537
arrow SW Švicarska 6/42 111219222342
arrow TE Texas 6/54 1312203644
arrow TK Tennessee Cash 5/35 46283133
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 111213145456
arrow UW SAD Powerball 5/69 628486364
arrow VK Viking Lotto 6/48 1221314647
arrow WA Washington 6/49 91416283742
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 14102226
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1421314347
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 58132126293034414247495354586870737576