Ponedjeljak 26.06.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Beijing Guoan - Jiangsu Sainty --0-00-0
4769Seinajoen Jk - Kemi Kings domaći-1-01-0
4770Vikingur Reykjavik - Vikingur Olafsvik domaći-0-02-0
4771Breidablik - Grindavik --0-00-0
4772Botafogo - Avai gosti-0-20-2
4773Huracan - Belgrano --0-00-0

AFRIKA COSAFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4966Mozambik - Zimbabve gosti440-10-4
4967Madagaskar - Sejseli domaći441-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4115Arsenal Sarandi - Tigre gosti181-12-1
4117Atletico Patronato Parana - Atletico Tucuman gosti50-11-1
4118Aldosivi - Olimpo Bahia Blanco gosti200-20-3
4119Huracan - Belgrano --0-00-0
4120Velez Sarsfield - Ca Temperley --0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3390Chacarita Juniors - Cd Santamarina Tandil domaći72-03-0
3391Instituto Cordoba - Csd Flandria gosti310-20-2
3392Argentinos Jrs - Juventud Unida Gualeguaychu domaći52-04-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4834Tristan Suarez - Ca Colegiales gosti160-20-4

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1801Kingston City Fc - Pascoe Vale domaći221-02-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1820Naftan Novopolotsk - Slavia Mozyr gosti60-10-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1404Botafogo - Avai gosti60-20-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1701Csa Al - Fortaleza domaći331-01-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1439Rops - Ilves domaći780-01-0
1441Seinajoen Jk - Kemi Kings domaći41-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5147Dundalk - Galway United Fc domaći151-02-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1702Vikingur Reykjavik - Vikingur Olafsvik domaći500-02-0
1703Breidablik - Grindavik --0-00-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5217Hyundai Steel - Hwacheon Kspo Fc domaći470-04-0
5301Busan Sangmu Fc - Icheon Daekyo gosti40-10-3
5302Gumi Sportstoto - Suwon Fmc domaći480-01-1
5303Seoul City Wfc - Gyeongju Hydro & Nuclear Power domaći61-01-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2999Seoul E-Land Fc - Daejeon Citizen domaći392-03-3
5304Ansan Greeners - Busan I Park gosti310-10-3

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7783Beijing Guoan - Jiangsu Sainty --0-00-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5211Os - Haugesund 2 gosti460-01-1
5212Viking 2 - Lura domaći251-02-2
5213Herd - Aalesund 2 domaći222-03-1
5214Kvik Halden - Sparta Sarspborg 2 domaći371-04-0
5215Tonsberg - Bryne 2 domaći372-04-0
5216Raufoss 2 - Stabaek 2 gosti61-32-5

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6222Stromsgodset - Molde gosti380-11-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1971Comerciantes Unidos - Union Comercio domaći620-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5142Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk domaći63-04-0
5143Hammarby - Ostersunds gosti530-00-3
5144Lokomotiv Moscow - Nk Ankaran Hrvatini domaći54-0a-0
5145Nk Celje - Viitorul Constanta gosti321-22-3
5146Olympiakos Piraeus - Ludogorets domaći341-11-1
5502Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad domaći770-01-0
5503Zaglebie Lubin - Hapoel Beer Sheva gosti670-01-2
5504Havelse - St Gilloise domaći830-01-0
5505Vellmar - Hessen Kassel gosti60-20-5

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3235Jacksonville Armada - Puerto Rico Fc -vv-vv-v

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3030Malmo - If Limhamn Bunkeflo domaći202-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6210Dalkurd - Norrby domaći44-14-1
6211Trelleborgs Ff - Brommapojkarna gosti191-13-1
6212Varnamo - Helsingborg gosti490-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2376Utsiktens - Assyriska Bk domaći331-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2437Akropolis - Sollentuna United gosti42-25-2
2438Vasteras - Ik Brage gosti430-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3009Gauthiod - Grebbestads If gosti850-00-1

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4309Ik Sleipner - Sylvia gosti790-02-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5493Boras Aik - Husqvarna gosti100-51-7

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4537(-0.5)Regatas Corrientes - San Martin Corrientes(149,5) 74-74 / 85-80

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3873(+4.5)C.Berlocq - V.Troicki(21,5) 15-123-66-22-1
3876(-2.5)N.Basilashvili - M.Baghdatis(22,5) 3-122-61-60-2
5148(-1.5)R.Dutra Silva - R.Ramanathan(22,5) 7-123-64-60-2
5149(-2.5)Y.Sugita - M.Ebden(22,5) 12-46-16-32-0
5150(-3.5)J.Sousa - R.Albot(22,5) 8-136-72-60-2
5158(-2.5)M.Safwat - C.Ilkel(22,5) 17-154-66-32-1

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4760R.Jebavy/M.Klizan - N.Monroe/A.Sitak 14-227-64-61-2
4764S.Darcis/A.Mannarino - O.Marach/M.Pavic v-vv-vv-vv-v
4766T.Altuna/D.Ferrer - P.Raja/D.Sharan 8-136-72-60-2

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4173(+2.5)C.Norrie - H.Zeballos(22,5) 13-106-47-62-0
4175(+1.5)D.Young - K.Edmund(22,5) 15-136-43-62-1
4177(-1.5)J.Donaldson - D.Schwartzman(22,5) 17-177-63-62-1
4179(-1.5)N.Mahut - R.Haase(23,5) 10-134-66-70-2
4181(+3.5)T.Bellucci - K.Anderson(22,5) 4-123-61-60-2
4845(+1.5)J.Vesely - V.Pospisil(23,5) 7-123-64-60-2
4846(+3.5)N.Gombos - B.Tomic(21,5) 9-136-73-60-2

ATP EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4712B.Bryan/M.Bryan - D.Young/N.Zimonjic 13-87-56-32-0
4717F.Martin/D.Nestor - A.Begemann/A.Molteni 8-136-72-60-2
4730J.Nedunchezhiyan/M.Reid - R.Harrison/M.Venus 19-166-33-62-1

ATP WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5223A.Arnaboldi - A.Setkic 16-134-66-32-1
5224B.Klahn - S.Kwon 12-76-36-42-0
5225C.Garin - G.Quinzi 12-76-46-32-0
5226D.King - L.Giustino 12-46-46-02-0
5227D.Masur - B.Fratangelo v-v2-6v-vv-v
5228E.Ymer - D.Lee 12-56-36-22-0
5229K.Coppejans - S.Ofner 20-206-76-31-2
5230L.Djere - J.Smith 11-182-67-61-2
5231M.Arevalo-Gonzalez - J.Clarke 7-123-64-60-2
5232M.Marterer - M.Zekic 9-133-66-70-2
5233M.Mcdonald - D.Cox 13-67-56-12-0
5234N.Pauffley - A.Nedovyesov v-vv-vv-vv-v
5235P.Polansky - M.Trungelliti 13-86-27-62-0
5236R.Storrie - Q.Halys 9-135-74-60-2
5237S.Travaglia - S.Caruso 13-86-37-52-0
5238Y.Uchiyama - B.Becker 13-156-33-61-2
5239A.De Minaur - J.Melzer 14-122-66-32-1
5240D.Gimeno-Traver - A.Bublik 3-120-63-60-2
5241E.Corrie - R.Quiroz 10-166-43-61-2
5242I.Marchenko - F.Krajinovic 14-117-67-52-0
5243J.Jahn - B.Mott 8-124-64-60-2
5244K.Kravchuk - M.Donati 13-87-66-22-0
5245L.Broady - F.Dancevic 12-56-26-32-0
5246L.Glasspool - N.Jarry 4-123-61-60-2
5247L.Lacko - H.Moriya 12-66-36-32-0
5256M.Krueger - M.Bourgue 7-123-64-60-2
5257M.Willis - A.Martin 14-107-57-52-0
5258R.Bemelmans - T.Lamasine 15-103-66-12-1
5259R.Ram - R.Opelka 14-127-67-62-0
5260S.Stakhovsky - K.De Schepper 12-76-36-42-0
5261T.Ito - M.Pecotic 12-46-26-22-0
5262T.Sandgren - M.Mmoh 13-86-37-52-0
5263A.Whittington - S.Robert 16-153-67-52-1
5264D.Novikov - D.Wu 13-106-47-62-0
5265E.Gerasimov - A.Ward 14-146-15-71-2
5266F.Coria - G.Melzer 3-123-60-60-2
5267G.Soeda - I.Cervantes Huegun 19-183-67-52-1
5268L.Rosol - J.Jung 14-127-67-62-0
5269L.Vanni - C.Hemery 23-226-26-71-2
5270M.Chiudinelli - T.Fritz 11-173-67-51-2
5271M.Polmans - S.Kozlov 9-134-65-70-2
5272O.Otte - D.Brands 8-124-64-60-2
5273S.Groth - S.Bolelli 21-206-76-21-2
5274T.Chen - R.Ojeda Lara 16-147-63-62-1
5275T.Kamke - A.Menendez-Maceiras 13-156-33-61-2
5276V.Millot - S.Napolitano 16-147-53-62-1
5277V.Safranek - A.Gonzalez 10-187-62-61-2
5278Y.Maden - T.Smyczek 8-136-72-60-2
5279A.Balazs - J.De Loore 11-145-76-70-2
5280A.Giannessi - P.Sousa 13-166-43-61-2
5281A.Rublev - J.Domingues 12-66-36-32-0
5282B.Kavcic - R.Bellotti v-v1-6v-vv-v
5283D.Kudla - A.Santillan 25-235-77-52-1
5284F.Gaio - Y.Hanfmann 7-124-63-60-2
5285G.Sakharov - S.Diez 8-124-64-60-2
5286I.Ivashka - G.Zemlja 16-166-76-31-2
5287J.Kovalik - R.Carballes Baena 13-107-66-42-0
5288J.Mcgee - R.Ramirez Hidalgo 18-146-76-32-1
5289M.Basic - P.Gojowczyk 3-120-63-60-2
5290N.Milojevic - E.Lopez-Perez 12-76-36-42-0
5291P.Michnev - M.Gonzalez 4-123-61-60-2
5292S.Giraldo - S.Tsitsipas 13-146-24-61-2
5293T.Gabashvili - J.Satral 14-117-57-62-0
5294Y.Reuter - P.Mathieu 8-136-72-60-2

ATP WIMBLEDON PAROVI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5296A.Behar/A.Bury - L.Bambridge/L.Glasspool 14-117-57-62-0
5297I.Bozoljac/F.Cipolla - F.Bagnis/S.Galdos 18-146-46-72-1
5298R.Bemelmans/T.Sandgren - K.Krawietz/I.Zelenay 14-183-67-61-2
5299T.Daniel/C.Rungkat - J.Brunstrom/A.Siljestrom 8-135-73-60-2
5551D.Marcan/Weissborn T-S - L.Lacko/S.Stakhovsky v-vv-vv-vv-v
5552E.Donskoy/K.Kravchuk - Hsieh C-P/M.Schnur 13-166-43-61-2
5553H.Nys/A.Sancic - L.Broady/E.Corrie 12-76-36-42-0

CHALLENGER MILANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4701A.Bolt - Z.Kolar - - - 27.06.
4702A.Collarini - A.De Greef - - - 27.06.
4703B.Rola - G.Elias 15-136-33-62-1
4704D.Popko - L.Caruana - - - 27.06.
4705F.Delbonis - C.Oconnell - - - 27.06.
4706G.Clezar - T.Monteiro 12-66-36-32-0
4707G.Di Nicola - E.Leshem - - - 27.06.
4708G.Mager - L.Lokoli - - - nastavak 27.06.
4709G.Pella - P.Martinez Portero 13-76-17-62-0
4710J.Eysseric - M.Hamou - - - 27.06.
4711M.Cecchinato - L.Grigelis - - - 27.06.
5218C.Lestienne - J.Hernandez-Fernandez 15-195-77-61-2

CHALLENGER MILAN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5219C.Taberner - D.Munoz-De La Nava 11-146-21-61-2
5220F.Ferreira Silva - J.Londero 9-135-74-60-2
5221J.Sorgi - V.Galovic 17-125-76-42-1
5222P.Cachin - J.Paz 11-133-66-11-2

CHALLENGER MILANO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5554J.Eysseric/D.Molchanov - P.Martinez/M.Vervoort 12-46-26-22-0
5555L.Grigelis/Z.Kolar - S.De Waard/B.Mclachlan - - - nastavak 27.06.

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4185(+3.5)E.Bouchard - B.Strycova(20,5) 11-153-66-31-2
4188(+3.5)N.Broady - Kr Pliskova(21,5) 10-182-67-61-2
4512(-3.5)J.Goerges - C.Bellis(21,5) v-vv-vv-vv-v
4835(-3.5)C.Mchale - Y.Duan(20,5) v-v3-6v-vv-v
4836(+3.5)S.Cirstea - K.Siniakova(21,5) 12-56-36-22-0
4837(-1.5)S.Hsieh - V.Cepede Royg(21,5) 12-166-43-61-2
4838(-3.5)N.Osaka - R.Ozaki(21,5) 12-16-06-12-0
4839(-3.5)Ka Pliskova - A.Riske(20,5) 12-76-46-32-0
4840(+1.5)F.Schiavone - S.Peng(22,5) 7-123-64-60-2
4841(+3.5)H.Watson - D.Cibulkova(21,5) 13-97-56-42-0
4842(-1.5)J.Ostapenko - C.Suarez Navarro(21,5) 12-136-30-62-1
4843(-1.5)S.Zhang - V.Lepchenko(21,5) 12-36-26-12-0
5178(-2.5)A.Pavlyuchenkova - E.Mertens(21,5) 15-113-66-42-1
5179(+3.5)L.Arrubarrena-Vecino - D.Gavrilova(21,5) 14-112-66-22-1

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4738E.Makarova/E.Vesnina - D.Jurak/Rodionova An 12-16-16-02-0

BORIS JELJCIN KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5300Bugarska - Srbija 0-10-20-3

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5295(-1.5)Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes(6,5) v-v

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
5248(-1.5)Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies(8,5) 6-1
5249(-1.5)St Louis Cardinals - Cincinnati Reds(8,5) 8-2
5250(-1.5)Washington Nationals - Chicago Cubs(9,5) 4-5
5251(-1.5)Boston Red Sox - Minnesota Twins(8,5) 4-1
5252(-1.5)Cleveland Indians - Texas Rangers(8,5) 15-9
5253(+1.5)Chicago White Sox - New York Yankees(9,5) 5-6
5254(-1.5)San Francisco Giants - Colorado Rockies(7,5) 9-2
5255(-1.5)L A Dodgers - L A Angels(8,5) 0-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 35161922262935363940414244475152646669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 316181933
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 69151826
arrow DA Multi-Daily A 6/99 222527465777
arrow DB Multi-Daily B 6/99 182037788692
arrow DC Multi-Daily C 6/99 244447587496
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 24152123252630313537444648495155636667
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 5781320233031323637384353555759616368
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 716232633
arrow FK Finska Keno D 20/70 46161718222528323641434952535666686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 123614151821242932353642495659616567
arrow FR Francuska 5/49 15293849
arrow FT Finska Keno T 20/70 5681014192021262730363738424957596570
arrow GO Njemačka Keno 20/70 39121415161920252730383945495052636770
arrow IL Illinois 6/52 4818193545
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12679101322232429353739424647535561
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3891017232532333436414448495053576162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1571112181921232529303739404648525559
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2891134
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 71114313248
arrow NP New York Pick 10 20/80 615182627303435363839424754616365667577
arrow OH Ohio Classic 6/49 152238424449
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 12735364346
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 5681316182324283542435455575860616369
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 16182025303132404143455256596171727577
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1014192023
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51520323738
arrow SI Singapur 6/49 142021232537
arrow TK Tennessee Cash 5/35 49142123
arrow WA Washington 6/49 151825273139
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 315192331
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 26181920233637404142455052576366677279