Srijeda 16.04.2014.

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1446Arema Malang - Selangor domaći451-01-0

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6522Central Coast - Seoul gosti900-00-1
6523Beijing Guoan - Sanfrecce Hiroshima domaći560-02-2
6524Cerezo Osaka - Pohang Steelers gosti240-10-2
6525Buriram United - Shandong Luneng domaći351-01-0
6526Al Rayyan - Al Jazeera Uae gosti450-12-3
6527Al Shabab Ksa - Esteghlal Tehran gosti470-02-1
6528Bunyodkor - Al Fateh Sc domaći421-03-2
6534Foolad Khuzestan Fc - El Jaish Sc gosti82-13-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4914Atletico De Rafaela - Rosario gosti290-12-3

ARMENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4750Banants - Gandzasar Kapan domaći131-11-1

AUSTRALIJA VICTORIA PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1054Bentleigh Greens - Green Gully Cavaliers domaći162-03-1
1055Melbourne Knights - Hume City gosti770-00-1
1056Port Melbourne Sharks - Northcote City gosti50-10-1

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6710Wolfsberger Ac - Salzburg gosti490-00-6

AZERBAJDŽAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4751Gabala - Khazar Lankaran domaći530-03-0
4752Neftchi - Ravan Baku domaći520-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4624Zrinjski Mostar - Fk Sarajevo gosti160-11-3
4625Siroki Brijeg - Nk Celik Zenica domaći700-01-0

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8570Botev Plovdiv - Lokomotiv Sofia domaći381-03-1
8571Ludogorets Razgrad - Lokomotiv Plovdiv domaći441-02-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4737Jablonec - Sparta Prague domaći341-03-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6420Viborg - Aalborg gosti490-00-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5366Bani Sweif - Petrojet gosti60-11-1

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1261Johvi Orbit - Emmaste gosti50-10-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Honka - Kups(N) gosti350-30-3
1111Inter Turku - Mypa(N) domaći381-03-0
1112Hameenlinna - Mariehamn(N) domaći401-12-4
1113Jyvaskyla Jk - Tps(N) domaći720-01-0
1115Vps - Lahti(N) --0-00-0
1116Hjk Helsinki - Rops domaći82-02-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Panathinaikos - Ofi Crete domaći201-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5956Hrvatski Dragovoljac - Hajduk Split domaći42-04-1
5966Lokomotiva Zagreb - Istra 1961 gosti300-13-2
5967Rnk Split - Dinamo Zagreb gosti260-20-3

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Lucko - Segesta domaći361-11-2
1462Radnik Sesvete - Nk Zagreb gosti770-01-1
1463Solin - Nk Dugopolje domaći71-01-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1354Churchill Brothers - East Bengal domaći231-01-0
1355Mohammedan Sc - Lajong Sc domaći42-34-5

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5426Persik Kediri - Semen Padang gosti290-11-2
5427Persijap Jepara - Jakarta gosti360-10-2

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5428Maccabi Pet Tikva - Maccabi Netanya gosti500-01-2
5429Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva gosti600-02-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8690Albirex Niigata - Kofu domaći900-01-0
8691Omiya Ardija - Kashiwa Reysol domaći381-01-1
8695Urawa Red Diamonds - Tokushima Vortis gosti191-14-3
8890Sagan Tosu - Gamba Osaka gosti350-10-2
8944Vegalta Sendai - Kashima Antlers gosti410-11-2
8945Vissel Kobe - Fc Tokyo gosti350-10-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Free State Stars - University Of Pretoria domaći560-01-0
1306Bay United - Kaizer Chiefs gosti80-10-2
1307Bidvest Wits - Moroka Swallows domaći830-02-1
1308Golden Arrows - Bloemfontein Celtic gosti550-01-1
1309Mamelodi Sundowns - Mp Black Aces domaći81-01-0

LETONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2060Fc Daugava 2 - Daugava Riga gosti81-23-2
2078Ventspils - Jurmala gosti112-13-1
2079Fk Liepaja - Fk Jelgava domaći191-12-3
2080Skonto Riga - Fs Metta Lu domaći32-13-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6249Atlantas Klaipeda - Ekranas Panevezy domaći72-12-2
6252Suduva - Dainava Alytus domaći132-05-0

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8704Mtk Budapest - Ujpest --0-00-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6366Valerenga 2 - Kvik Halden domaći441-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1500Ingolstadt Am - Wurzburger Kickers --0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1437Vfb Oldenburg - Bv Cloppenburg domaći900-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1436Kaiserslautern Am - Waldhof Mannheim domaći311-02-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5477Arka Gdynia - Zaglebie Lubin --0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U18NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1449Italija U18 - Svicarska U18 domaći121-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5431Njemacka U19 - Belgija U19 domaći332-05-2
6181Portugal U19 - Gruzija U19 domaći333-04-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6658Afc Astra Giurgiu - Petrolul Ploiesti gosti220-12-1

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8559Cska Moscow - Fk Krasnodar gosti280-10-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Albirex Niigata - Warriors Fc gosti170-10-4
1154Houngang United - Brunei Dpmm gosti770-00-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1487Triglav - Krka gosti130-11-1
1495Domzale - Maribor gosti240-11-2
1497Zavrc - Olimpija Ljubljana domaći242-13-1
1517Gorica - Nk Celje domaći143-05-0
1518Rudar Velenje - Koper gosti80-10-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Bk Hacken - Halmstad domaći52-03-0
1044Norrkoping - Mjallby gosti290-11-1
1067Orebro - Malmo gosti330-11-2
1068Djurgarden - Aik Stockholm gosti240-12-3

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5584Aarau - Luzern domaći111-11-2
5599Grasshoppers - Thun gosti60-40-5

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4290Bursaspor - Galatasaray domaći282-12-5

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1440Metalurg Donetsk - Chernomorets Odessa domaći312-03-2
1441Metalurg Zaporizhya - Hoverla Uzgorod gosti590-00-1
1442Karpaty Lviv - Illichivec Mariupol gosti350-10-1
1443Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk gosti100-20-2

AUSTRIJA 1. LIGA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1006(-6.5)Ubsc Graz - Ubc St Polten(168,5) 83-78

EUROLIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6438(-8.5)Cska Moscow - Panathinaikos(141,5) 72-72 / 77-74

FILIPINI 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3934(-7.5)San Miguel Beermen - Air21 Express(189,5) 93-85

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1012(-10.5)Honka Espoo - Lappeenrannan(170,5) 92-83
1013(-3.5)Kauhajoen Karhu - Ktp Kotka(165,5) 96-88
1014(+14.5)Korihait Uusikaupunki - Nilan Bisons(158,5) 68-92
1015(-13.5)Korikouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat(178,5) 102-86
1016(-14.5)Pyrinto Tampere - Namika Lahti(164,5) 86-76
1018(+5.5)Salon Vilpas Vikings - Kataja Joensuu(158,5) 69-79

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4736(-8.5)Hapoel Eilat - Maccabi Rishon(156,5) 84-76

POLJSKA 1. LIGA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8097(-3.5)Asseco Prokom Gdynia - Koszalin(141,5) 79-77
8098(-3.5)Starogard Gdanski - Tarnobrzeg(151,5) 87-73

POLJSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8089(-5.5)Rosa Radom - Slupsk(150,5) 57-83
8095(+2.5)Trefel Sopot - Turow Zgorzelec(160,5) 89-94
8096(-11.5)Zielona Gora - Wroclawek(152,5) 83-66

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2054(-10.5)Radnicki Kragujevac - Metalac Valjevo(155,5) 80-69

ČEŠKA 2. LIGA KVALIFIKACIJEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1227(-1.5)Most - Berounsti Medvedi(5,5) 2-16-1
1228(-1.5)Sc Kolin - Hc Banik Sokolov(5,5) 0-12-3

SP U18 DIV.2 SKUPINA AHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1293(-1.5)Norway - Italy 3-09-0
1294(+1.5)Kazakhstan - Belarus 0-11-1
1295(-1.5)Latvia - France 2-15-1

SP U18 DIV.2 SKUPINA BHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1289(-1.5)Slovenia - Ukraine 3-05-2
1290(-1.5)Hungary - Poland 3-011-0
1291(-1.5)Japan - Austria 0-11-4

ATP MONTE CARLOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007(+5.5)N.Mahut - N.Almagro(19,5) 9-136-73-60-2
1008(-4.5)G.Monfils - P.Carreno-Busta(21,5) 9-133-66-70-2
1009(-2.5)S.Wawrinka - M.Cilic(22,5) 12-26-06-22-0
1029(+2.5)R.Bautista-Agut - F.Fognini(22,5) 10-136-74-60-2
4934(+4.5)G.Garcia-Lopez - A.Dolgopolov(21,5) 13-66-17-52-0
4938(+1.5)M.Llodra - L.Rosol(22,5) 8-124-64-60-2
4939(+1.5)P.Andujar - A.Seppi(22,5) 17-186-77-51-2
4942(-7.5)R.Nadal - T.Gabashvili(16,5) 12-56-46-12-0
4949(-4.5)T.Robredo - J.Benneteau(20,5) 16-74-66-02-1
4952(+4.5)Y.Lu - M.Raonic(21,5) 10-187-62-61-2
5052(-4.5)G.Dimitrov - A.Ramos(21,5) 16-134-66-32-1
6561(+5.5)R.Stepanek - R.Federer(19,5) 3-121-62-60-2

ATP MONTE CARLO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1207L.Kubot/R.Lindstedt - R.Bopanna/A.U.H.Qureshi 3-123-60-60-2
1311B.Bryan/M.Bryan - L.Rosol/R.Stepanek 13-106-47-62-0
1312J.Chardy/G.Simon - I.Dodig/M.Melo 20-252-67-61-2
3831Rojer J-J/H.Tecau - R.Arneodo/B.Balleret 17-186-23-61-2

CHALLENGER SAN LUIS POTOSITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1248A.Di Mauro - L.Martinez 12-06-06-02-0
1249N.Langer - D.Munoz-De La Nava 12-86-46-42-0
1282A.Menendez-Maceiras - K.King 12-76-46-32-0
1337I.Endara - V.Estrella Burgos 6-123-63-60-2

CHALLENGER SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1339A.Collarini - T.De Bakker 13-166-31-61-2

CHALLENGER SAO PAULO 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1220G.Elias - T.Wang 12-46-36-12-0
1221N.Ciric - H.Zeballos 5-121-64-60-2
1222R.Dutra Silva - A.Ghem 13-77-66-12-0
1342S.Sabry - J.Souza 9-134-65-70-2
1343F.Romboli - G.Duran 3-121-62-60-2
1344D.Souto - G.Pella 15-156-25-71-2
5202A.Brizzi - R.Machado 6-124-62-60-2
5203B.Rola - J.Pereira 12-66-46-22-0
5204D.Schwartzman - F.Saretta 12-46-26-22-0
5212M.Alund - M.Gonzalez 5-121-64-60-2
5214T.Monteiro - B.Santanna 12-187-63-61-2

CHALLENGER SARASOTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1225A.Arnaboldi - G.Melzer 7-135-72-60-2

WTA KUALA LUMPURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019D.Kovinic - P.Mayr-Achleitner 11-154-66-31-2
2171(-7.5)D.Cibulkova - P.Ozgen(16,5) 12-46-16-32-0
5053(-1.5)L.Kichenok - M.Linette(21,5) 3-121-62-60-2

WTA KUALA LUMPUR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2334A.Amanmuradova/K.Date-Krumm - E.Hozumi/M.Miyamura v-vv-vv-vv-v
2335A.Boey/Z.Yang - E.Daniilidou/M.Linette 0-120-60-60-2
2349Pliskova Ka/Pliskova Kr - L.Kichenok/O.Savchuk 18-204-66-41-2
2351T.Babos/Chan H-C - A.Krunic/A.Vrljic 23-174-66-02-1

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4329(+0.5)Runar - Haslum Hk(57,5) 31-30
4330(-0.5)Stord - Fyllingen(56,5) 29-29
4548(-1.5)Bodo - Bsk Nif(54,5) 25-24
4549(+2.5)Oif Arendal - Elverum(54,5) 21-26

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2963(-6.5)Flensburg-Handewitt - Wetzlar(55,5) 23-19
2965(-0.5)Rhein Neckar Lowen - Kiel(57,5) 29-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4579(-5.5)Powen Zabrze - Chrobry Glogow(57,5) 33-24

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1122(+1.5)Metaloplastika - Vojvodina Novi Sad(49,5) 25-21

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6608(+1.5)Aragon - Encantada(52,5) 29-35

ŠVEDSKA 1. LIGA KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
4601(-7.5)H 43 - Vasterasirsta Hf(54,5) 25-25
4605(-2.5)Onnereds Hk - Ov Helsingborg(52,5) 30-23

ŠVEDSKA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
4591(+1.5)Hammarby - Kristianstad(48,5) 28-26
4600(+1.5)Redbergslids - Guif(52,5) 21-26

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1301Pamvohaikos - Paok 1-02-03-2
6365Foinikas Syros - Olympiakos Piraeus 0-10-23-2

GRČKA 1. LIGA PLAY OUTODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3960Aris - Panachaiki Ge 0-11-11-3
3961Panathinaikos - Niki Eginiou 1-02-03-1

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1275Haok Mladost - Mladost Marina Kastela 1-01-13-2

ITALIJA SERIE A2 WOMEN PROMOTION PLAYOFFSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6495Riso Scotti Pavia - Bene Scandicci 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ZA MJESTA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1024Fakro Muszyna - Bielsko-Biala 1-01-13-1

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1097Novosibirsk - Fakel Novy Urengoy 0-11-13-2
1098Dynamo Moscow - Prikamye Perm 1-02-03-0
1099Nizhny Novgorod - Ugra Surgut 0-11-12-3
1100Krasnodar - Kemerovo 0-11-12-3

TURSKA 1. LIGA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2058Konak Belediyespor - Belediye Plevne 0-10-21-3
2059Inegol Belediyespor - Canikaya Belediye 0-11-13-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1021(-1.5)Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars(7,5) 7-1
1022(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Hanshin(7,5) 3-1
1023(+1.5)Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri(7,5) 8-9
1025(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles(7,5) 3-1
1026(-1.5)Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon-Ham Fighters(7,5) 3-8
1027(-1.5)Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines(6,5) 2-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1079(-1.5)Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates(6,5) 4-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 51321283644
arrow BE Belgija 6/45 31120263843
arrow BL Belgija Keno 20/70 36111217202833344748495052555658606467
arrow DA Multi-Daily A 6/99 36272788390
arrow DB Multi-Daily B 6/99 41847828798
arrow DC Multi-Daily C 6/99 113046526064
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1371013161929323539404154575860626670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 89232729343839404243465455575859636566
arrow FK Finska Keno D 20/70 1112171921293139404450515657596166676870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1114192425353639404245474849515963656670
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28111314152431323741435253586065666870
arrow GR Grčka 6/49 41320373840
arrow LD Latvija Keno D 20/62 123910121516232428303334374446485254
arrow LE Latvija Keno E 20/62 145911121718202631333548505153565962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1367891617232834373845474852575962
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 145726273035363738444752576168697375
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 417182021252829384041444751626566697175
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1113202229
arrow SL Slovenija 7/39 8121314172032