Subota 17.08.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6598Arsenal - Burnley - - 1-12-1
6599Bayer Leverkusen - Paderborn - - 2-23-2
6600Borussia Dortmund - Augsburg - - 1-15-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Ca Brown De Adrogue - Atletico De Rafaela gosti450-11-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Gandzasar Kapan - Fc Lori gosti290-11-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1321Fc Ararat Yerevan 2 - Fc Van gosti240-20-6
1323Pyunik Yerevan Fc 2 - Fc West Armenia gosti152-22-5
1360Shirak Gyumri Fc 2 - Fk Ani Yerevan - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3103Riverina Rhinos - Tuggeranong Utd gosti360-11-2

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3184Adelaide City - Adelaide Comets domaći510-01-2
3185Adelaide Raiders Sc - Adelaide Blue Eagles gosti260-11-3
3186Adelaide United Youth Fc - South Adelaide Fc gosti81-11-1
3187Campbelltown City - Croydon Kings domaći82-12-1
3188Para Hills Knights Sc - Adelaide Olympic gosti470-03-3
7187West Adelaide Fc - Metro Stars gosti160-40-4

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7234Leichhardt Tigers - Blacktown City Fc - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3126Newcastle Jets Youth - Broadmeadow Magic Fc gosti70-30-5

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7108Brisbane Strikers - Olympic Fc domaći412-04-1
7109Moreton Bay United - Redlands United gosti332-12-1
7110Western Pride - Eastern Suburbs Brisbane gosti11-13-2

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7190Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens domaći321-01-1

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7111Armadale Sc - Perth Sc gosti550-00-2
7173Balcatta - Sorrento domaći31-12-2
7174Bayswater City - Rockingham City domaći72-05-0
7175Floreat Athena - Ecu Joondalup gosti30-21-2
7177Inglewood United - Stirling Lions domaći232-03-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3241Lask - Wsg Wattens gosti450-11-1
3301St Polten - Salzburg gosti300-20-6
3302Wolfsberger Ac - Mattersburg domaći22-05-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7405Gabala - Sumgayit gosti120-20-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3655Lommel - Virton gosti450-10-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5593Slavia Mozyr - Fk Dnyapro Mogilev domaći161-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2620Sao Bento - Parana Clube Pr gosti420-12-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4741Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv domaći530-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3721Sfc Opava - Zlin gosti450-10-3
3722Slovacko - Pribram domaći480-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283Chrudim - Viktoria Zizkov gosti290-20-3
1284Dukla Prague - Brno domaći470-02-1
1285Trinec - Hradec Kralove gosti480-01-1
3664Banik Sokolov - Vlasim domaći101-02-1
3692Lisen - Vysehrad - - 0-00-0
3697Vitkovice - 1.Sk Prostejov gosti210-12-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7842Fc Pisek - Domalice gosti270-10-1
7843Fk Jablonec 97 B - Usti N Orlici domaći321-04-1
7844Fk Zbuzany 1953 - Liberec U21 domaći231-03-0
7845Sk Motorlet Praha - Karlovy Vary domaći181-02-0
7846Fk Prepere - Sokol Brozany domaći740-02-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7837Fc Odra Petrkovice - Viktoria Otrokovice domaći101-01-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1679Fa 2000 - Vanlose gosti150-11-3
1680Brabrand - Aarhus Fremad domaći850-01-0
1681Dalum - Sydvest domaći252-15-1
1682Frem - Slagelse gosti360-11-2
1684Jammerbugt Fc - Ab Gladsaxe domaći141-11-1
1688Middelfart - Vejlby Skovbakken Aarhus gosti112-12-1
1703Naesby - Vejgaard Bk gosti211-13-3
1706Skovshoved - Hillerod gosti220-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5250Arsenal - Burnley domaći131-12-1
5251Aston Villa - Bournemouth gosti20-21-2
5252Brighton - West Ham gosti610-01-1
5253Everton - Watford domaći101-01-0
5290Norwich - Newcastle domaći321-03-1
5292Southampton - Liverpool gosti450-11-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7336Barnsley - Charlton domaći331-12-2
7337Blackburn - Middlesbrough domaći251-01-0
7338Brentford - Hull gosti530-01-1
7339Bristol City - Qpr domaći351-02-0
7340Luton - West Brom domaći151-01-2
7341Millwall - Sheffield Wednesday domaći371-01-0
7342Nottingham Forest - Birmingham domaći152-03-0
7343Stoke - Derby gosti21-12-2
7344Swansea - Preston gosti111-13-2
7345Wigan - Leeds gosti340-10-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3849Tranmere - Bolton domaći382-05-0
4968Sunderland - Portsmouth gosti222-12-1
4969Afc Wimbledon - Accrington Stanley domaći421-01-1
4970Blackpool - Oxford United domaći52-12-1
4988Burton Albion - Rotherham gosti240-10-1
4989Coventry - Bristol Rovers domaći451-02-0
4990Doncaster - Fleetwood gosti112-13-2
5088Lincoln City - Southend domaći312-04-0
5090Peterborough - Ipswich gosti41-12-2
5102Shrewsbury - Rochdale - - 0-00-0
5103Wycombe - Milton Keynes Dons domaći122-13-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4811Bradford - Oldham domaći42-03-0
4842Carlisle - Mansfield gosti290-20-2
4844Colchester - Cambridge United domaći91-01-2
4848Crewe - Walsall domaći610-01-0
4852Exeter - Swindon domaći720-01-1
4853Forest Green - Grimsby domaći750-01-0
4854Leyton Orient - Stevenage - - 0-00-0
4855Morecambe - Cheltenham - - 0-00-0
4856Newport County - Plymouth domaći810-01-0
4857Northampton - Macclesfield gosti390-11-2
4868Salford - Port Vale gosti810-01-1
4869Scunthorpe - Crawley Town gosti161-12-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1635Aldershot - Halifax domaći11-01-1
1636Barnet - Chesterfield gosti21-12-2
1637Boreham Wood - Sutton United gosti820-00-1
1646Dagenham Redbridge - Harrogate Town gosti72-24-2
1647Dover Athletic - Torquay gosti500-01-2
1648Fylde - Woking gosti170-21-4
1649Hartlepool - Bromley gosti92-22-3
1653Maidenhead United - Chorley domaći242-14-1
1655Solihull Moors - Ebbsfleet United gosti91-12-1
1658Stockport - Eastleigh domaći590-02-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Bath City - Tonbridge - - 0-00-0
2918Braintree Town - Eastbourne Borough domaći262-05-0
2919Dulwich Hamlet - Concord Rangers gosti71-22-2
2942Hampton Richmond - Billericay Town domaći381-01-1
2944Havant Waterlooville - Chelmsford City - - 0-00-0
2972Hemel Hampstead Town - Wealdstone gosti170-20-3
3008Hungerford Town - Chippenham domaći61-01-1
3024Maidstone United - Slough Town gosti201-11-1
3025St Albans - Dorking Wanderers gosti550-01-1
3030Welling - Oxford City domaći520-03-1
3064Weymouth - Dartford domaći411-03-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7243Alfreton Town - Bradford Park Avenue domaći122-04-0
7244Blyth Spartans - Hereford gosti250-10-1
7245Boston Utd - Guiseley gosti530-01-1
7246Brackley Town - Altrincham domaći301-01-0
7247Chester - Gloucester domaći12-04-0
7248Curzon Ashton - Kidderminster gosti570-00-1
7249Darlington - Southport domaći42-02-0
7250Farsley Celtic - Spennymoor domaći880-01-0
7251Kettering - Gateshead domaći71-01-2
7252Telford - Kings Lynn gosti190-21-3
7253York - Leamington domaći201-02-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7254Brightlingsea Regent - Merstham - - 0-00-0
7255Carshalton Athletic - Bishop S Stortford domaći32-14-2
7257Cheshunt Fc - Haringey Borough gosti690-00-1
7258Cray Wanderers - Corinthian Casuals - - 0-00-0
7259East Thurrock - Potters Bar Town gosti210-21-3
7260Enfield - Horsham gosti450-11-4
7261Folkestone Invicta - Leatherhead gosti400-11-1
7262Kingstonian - Margate gosti172-23-3
7263Lewes - Bowers Pitsea Fc gosti360-10-2
7264Wingate Finchley - Bognor Regis Town gosti490-00-5
7265Worthing - Afc Hornchurch gosti560-00-6

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3083Alvechurch - Hitchin domaći172-05-0
3084Banbury United - Royston Town domaći51-02-0
3085Biggleswade Town - St Ives Town domaći580-02-0
3130Coalville Town - Bromsgrove Rovers domaći61-02-2
3167Lowestoft Town - Barwell domaći322-03-2
3178Needham Market Fc - Redditch domaći92-12-2
3180Rushall Olympic - Leiston domaći242-06-0
3181Rushden - Nuneaton domaći870-02-0
3190Stourbridge - Hednesford gosti110-30-3
3191Tamworth - Peterborough Sports Fc domaći103-03-1
7266Beaconsfield Town - Farnborough gosti120-21-3
7267Blackfield Langley - Metropolitan Police domaći112-13-4
7268Hartley Wintney - Harrow Borough domaći41-01-1
7269Hayes Yeading United - Weston Super Mare gosti100-11-2
7270Hendon - Wimbourne domaći321-01-1
7271Merthyr Town - Gosport Borough domaći690-01-0
7272Poole Town - Yate Town domaći172-03-0
7274Salisbury - Dorchester domaći172-04-1
7275Taunton Town - Chesham United gosti142-13-2
7276Truro City - Swindon Supermarine domaći361-01-0
7277Walton Casuals - Tiverton domaći221-01-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7884Maardu Esteve - Fc Kuressaare domaći311-02-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7904B36 Torshavn - Tb Fc Suduroy Royn domaći32-13-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7906Ons Oulu - Kuopion Palloseura gosti192-24-3
7907Hjk Helsinki - Tampereen Ilves domaći183-05-1
7908Honka - Tps domaći131-01-0
7909Tips Vantaa - Jypk gosti371-24-4
7910Aaland United - Ik Myran domaći720-01-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1235Jaro - Eif gosti42-14-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Vjs Vantaan Jalkapalloseura - Klubi 04 domaći171-02-2
2335Japs - Kiffen gosti71-13-1
2550Lahden Reipas - Jippo gosti410-10-1
2644Nurmijarven Jalkapalloseura - Miki Mikkeli domaći172-06-2
2678Sudet - Mp Mikkeli gosti90-10-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2715Vaajakoski - Ols Oulu domaći63-35-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2681Kaapo - Jazz domaći45-06-0
2702Eps - Kapa domaći221-01-0
2704P Iirot - Fc Espoo gosti300-11-2
2714Tampere - Salpa gosti540-00-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5317Nantes - Marseille - - 0-00-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4315Lens - Le Havre domaći460-01-3

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7655Solin - Hrvatski Dragovoljac domaći61-02-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2838Us Pianese - Pistoiese gosti660-00-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7410Shimizu S Pulse - Consadole Sapporo gosti100-20-8
7411Fc Tokyo - Sanfrecce Hiroshima gosti610-00-1
7412Oita Trinita - Kashima Antlers gosti710-00-1
7413Shonan Bellmare - Sagan Tosu gosti251-22-3
7414Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale gosti230-12-2
7415Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds domaći451-03-0
7416Yokohama Marinos - Cerezo Osaka gosti120-11-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7419Kanazawa - Fc Gifu domaći232-02-1
7420Kofu - Renofa Yamaguchi gosti460-00-1
7421Mito Hollyhock - Kyoto Ps domaći172-03-0
7422Tochigi Sc - Machida Zelvia - - 0-00-0
7423V Varen Nagasaki - Kashiwa Reysol gosti80-11-2
7424Albirex Niigata - Fagiano Okayama gosti320-10-3
7425Avispa Fukuoka - Tokushima Vortis gosti370-10-1
7426Kagoshima United - Ehime Fc gosti200-14-2
7427Ryukyu - Yokohama Fc gosti101-31-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7516Gangwon - Suwon Bluewings gosti140-11-3
7517Seongnam Ilhwa - Seoul domaći510-01-0
7518Daegu Fc - Gyeongnam domaći31-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7816Ajax Cape Town - Free State Stars domaći43-13-2
7817Maccabi Fc Rsa - Ts Sporting Fc domaći111-11-1
7820Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - Cape Umoya United Fc domaći500-02-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7824Cape Town City Fc - Polokwane City gosti260-10-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8558Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent gosti130-20-4
8559Irtysh Pavlodar - Tobol Kostanay - - 0-00-0
8560Taraz - Kairat Almaty gosti590-00-2

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8563Fc Ekibastuz - Fc Astana Youth domaći241-01-0
8564Fc Petropavlovsk - Aktobe domaći192-06-0
8565Zhetysu B - Fc Altay domaći211-02-1
8566Kyran Shymkent - Akzhaiyk Uralsk gosti660-01-2
8567Fc Temirtau - Kairat Zhastar domaći142-03-2
8568Maktaaral - Fk Baikonur domaći900-01-0
8569Kaspyi Aktau - Akademia Ontustyk domaći43-03-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7612Beijing Konggu - Changchun Yatai gosti420-10-1
7613Guizhou Hengfeng - Heilongjiang Lava Spring domaći121-02-0
7649Meizhou Meixian Techand - Nantong Zhiyun domaći52-13-2
7651Shanghai Shenxin - Shaanxi Changan gosti270-22-3
7652Shijazhuang Ever Bright - Qingdao Huanghai domaći260-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6306Valmiera - Fk Jelgava domaći281-13-1
6567Bfc Daugavpils - Spartaks gosti100-22-3

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217F91 Dudelange - Jeunesse Esch gosti111-11-3

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5815Debreceni - Zalaegerszeg domaći22-13-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8571Southern Myanmar United - Yangon United - - 0-00-0
8572Dagon Fc - Sagaing United domaći25-15-3

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6698Kolstad - Nybergsund gosti120-20-3
6699Melhus - Fk Gjovik Lyn domaći331-03-1
6849Orkla - Brumunddal domaći32-03-1
8602Krakeroy - Sunndal gosti750-01-1
8603Spjelkavik - Lorenskog gosti90-10-2
8612Halsen If - Fk Lyn gosti580-01-1
8613Ready - Lokomotiv Oslo gosti510-01-1
8614Ullern - Tonsberg domaći510-02-1
8615Follo - Grei domaći241-02-0
8617Bryne 2 - Pors Grenland gosti560-00-1
8618Flint - Madla gosti400-13-3
8619Storm Bk - Mandalskameratene domaći311-01-2
8620Vindbjart - Brodd domaći301-03-3
8621Vestfossen - Djerv 1919 domaći590-02-1
8622Stromsgodset 2 - Os domaći32-03-2
8623Lysekloster - Fjora domaći201-02-0
8624Stord - Bergen Nord domaći262-06-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8578Kolbotn - Arna Bjornar gosti290-20-2
8579Kvinner - Valerenga domaći411-02-0
8580Avaldsnes - Klepp gosti120-21-3
8581Fart - Lyn domaći342-02-2
8582Roa - Stabaek domaći62-02-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7597Skeid - Sandefjord domaći281-12-2
7598Sogndal - Aalesund domaći81-02-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8573Levanger - Brattvaag domaći162-02-0
8574Egersund - Vidar domaći470-04-0
8575Sotra Sk - Baerum domaći371-03-2
8576Asker - Asane domaći241-14-3
8577Grorud - Floro domaći181-05-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2512Bayer Leverkusen - Paderborn domaći102-23-2
2513Borussia Dortmund - Augsburg gosti11-15-1
2516Freiburg - Mainz domaći810-03-0
2518Werder Bremen - Fortuna Dusseldorf gosti360-11-3
2522Wolfsburg - Fc Koln domaći161-02-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1828Arminia Bielefeld - Aue domaći211-03-1
1829Stuttgart - St Pauli gosti180-12-1
1830Wehen - Hannover gosti280-10-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18861860 Munich - Meppen - - 0-00-0
1887Duisburg - Zwickau gosti490-03-1
1888Hansa Rostock - Sonnenhof Grossaspach gosti790-00-1
1889Uerdingen - Ingolstadt gosti30-10-3
1890Viktoria Koln - Unterhaching gosti630-00-2
1891Wurzburger Kickers - Preussen Munster domaći132-13-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3290Ingolstadt Am - 1860 Munich Am domaći203-03-2
3291Ismaning - Tsv Nordling domaći232-04-1
3292Kottern - Turkspor Augsburg 1972 gosti650-01-1
3305Sv Pullach - Sv Donaustauf gosti360-12-3
3307Tsv 1880 Wasserburg - Jahn Regensburg Ii domaći441-02-0
3308Fc Deisenhofen - 1865 Dachau gosti160-12-3
3309Sv Kirchanschoring - Tsv 1882 Landsberg domaći510-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3283Ansbach - Atsv 1898 Erlangen gosti820-00-2
3284Bayern Hof - Fc Viktoria Kahl domaći311-02-0
3285Djk Gebenbach - Asv Cham - - 0-00-0
3286Tsv Abtswind - Eintracht Bamberg 2010 gosti120-11-3

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3364Werder Bremen 3 - Bts Neustadt gosti810-00-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3691Hessen Kassel - Eintracht Stadtallendorf gosti60-22-2
38461. Hanauer Fc 93 - Waldgirmes gosti850-00-2
3848Fernwald - Sv Neuhof gosti290-20-2
3850Tus Dietkirchen - Rw Hadamar gosti500-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
39431. Goppinger Sv - 1. Fc Rielasingen Arlen gosti490-02-1
3971Fsv 08 Bissingen - Stuttgart Kickers domaći451-03-2
4125Fv Ravensburg - Sgv Freiberg domaći135-17-3
4127Reutlingen - Villingen domaći192-03-0
4136Sv Sandhausen Ii - Pforzheim - - 0-00-0
4137Freiburger Fc - Spfr. Dorfmerkingen - - 0-00-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1215Sc Union Nettetal - 1.Fc Monheim gosti120-22-3
1216Velbert - Schwarz Weiss Essen gosti131-21-3

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4174Egestorf Langreder - Gifhorn domaći142-03-3
4175Mtv Wolfenbuttel - Eintracht Northeim domaći34-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4183Neugersdorf - Vfl Halle 96 domaći431-04-0
4215Einheit Rudolstadt - Union Sandersdorf - - 0-00-0
4218Wacker Nordhausen Ii - Vfb 1921 Krieschow domaći123-07-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4220Fv Diefflen - Pfeddersheim domaći281-02-0
4222Tsv Schott Mainz - Tus Koblenz gosti320-11-1
4226Rochling Volklingen - Engers gosti530-00-2
4227Sportfreunde Eisbachtaler - Kaiserslautern Am gosti81-21-2
4228Wormatia Worms - Fc Karbach domaći121-03-0
4231Arminia Ludwigshafen - Hassia Bingen domaći221-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4339Illertissen - Turkgucu Ataspor Munchen gosti450-10-2
4340Nurnberg Am - Bayreuth domaći500-01-1
4344Vfr Garching - Burghausen gosti190-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4448Hamburg Am - Hannoverscher Sc gosti380-11-1
4525Heider - Hannover Am domaći480-02-0
4755Lubeck - St Pauli Am domaći32-03-2
4756Jeddeloh - Altona 93 - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4791Astoria Walldorf - Mainz Am - - 0-00-0
4792Fsv Frankfurt - Bayern Alzenau domaći332-02-2
4793Pirmasens - Freiburg Am gosti490-00-1
4794Tsv Steinbach 1921 - Ulm domaći800-01-0
4795Tus Rot Weiss Koblenz - Fc Giessen - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4801Koln Am - Sportfreunde Lotte gosti100-21-3
4803Sv Lippstadt 08 - Sc Verl gosti250-20-5
4804Sv Rodinghausen - Rw Essen domaći231-01-1
4805Tus Haltern - Fortuna Dusseldorf Am domaći461-02-0
4806Bonner - Schalke Am - - 0-00-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4807Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Sv Preussen 09 Reinfeld domaći94-06-0
4809Husumer - Lubeck Amateurs domaći282-02-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5004Slask Wroclaw - Cracovia Krakow domaći301-02-1
5005Arka Gdynia - Lech Poznan - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1382Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica domaći121-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8641Unia Skierniewice - Sokol Aleksandrow Lodzki gosti141-22-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Moreirense - Gil Vicente domaći82-03-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8659Ac Viseu - Academica - - 0-00-0
8660Oliveirense - Covilha gosti660-00-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Gloria Buzau - Sportul Snagov domaći354-07-0
2554Metaloglobus Bucuresti - Ripensia Timisoara domaći181-03-0
2606Uta Arad - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći540-03-0
2611Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Dacia Mioveni gosti540-00-1
2613Scolar Resita - Pandurii Tg.Jiu gosti42-13-1
2614Fc Arges - U Cluj domaći580-01-0
2615Politehnica Timisoara - Daco Getica Bucuresti gosti610-00-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5053Ural Ekaterinburg - Kryliya Sovetov gosti280-11-3
5057Tambov - Fk Krasnodar gosti20-10-2

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8669Dynamo Barnaul - Zenit Irkutsk domaći271-02-0
8670Fk Novosibirsk - Sakhalin Sakhalinsk domaći261-03-1
8671Irtysh Omsk - Fc Chita domaći650-02-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8672Warriors Fc - Home United domaći101-11-3

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6627Cliftonville - Crusaders gosti470-00-2
6628Dungannon - Glentoran domaći261-03-1
6629Glenavon - Warrenpoint domaći112-02-0
6678Institute - Carrick Rangers gosti140-10-2
6691Larne - Ballymena gosti61-22-4
6692Linfield - Coleraine gosti10-22-4

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4324Tatran Liptovsky - Fk Poprad gosti200-10-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8673Nk Tabor Sezana - Triglav domaći391-02-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Indija - Fk Radnik Surdulica gosti161-12-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6229Airdrie United - Clyde gosti20-13-1
6230Falkirk - Montrose gosti171-12-1
6231Peterhead - Dumbarton domaći32-12-3
6284Stranraer - Raith domaći161-03-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6285Annan Athletic - Albion Rovers gosti123-13-2
6286Brechin - Queen S Park gosti100-20-3
6287Cove Rangers - Cowdenbeath domaći171-03-2
6288Edinburgh City - Stirling Albion domaći480-01-0
6289Elgin - Stenhousemuir gosti680-00-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6222Celtic - Dunfermline domaći550-01-1
6225Forfar - Livingston gosti340-11-2
6226Hibernian - Morton domaći202-23-3
6227Kilmarnock - Hamilton domaći1130-00-0
6228Partick Thistle - Ross County gosti600-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4929Celta Vigo - Real Madrid gosti120-11-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5066Hammarby - Sundsvall domaći152-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5074Vasteras - Halmstad gosti50-22-3
5075Orgryte - Mjallby gosti430-11-1
6893Syrianska - Norrby domaći161-14-4

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1225Lindome Gif - Lunds gosti100-11-3
1226Eskilsminne If - Oddevold gosti81-14-1
1227Torns If - Varnamo gosti161-11-2
1228Oskarshamn - Landskrona gosti320-11-3
1229Utsiktens - Kristianstad - - 0-00-0
1233Atvidaberg - Skovde gosti360-10-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1080Forward - Fc Linkoping City - - 0-00-0
1082Nykoping - Akropolis gosti530-01-1
1083Sylvia - Sollentuna United gosti10-11-1
1084Vasalunds If - Karlstad Bk gosti112-12-2
1085Sandvikens - Gefle If domaći42-04-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1240Ifk Aamaal - Vanersborgs If gosti600-00-2
1264Savedalens If - Orebro Syrianska Bk gosti590-00-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1316Valbo - Ifk Mora gosti430-10-1
1361Enkoping Sk - Gamla Upsala domaći141-12-3
1362Skiljebo - Kungsangens If domaći281-02-2
1363Taby Fk - Karlbergs Bk domaći141-02-1
1375Hudiksvalls - Sundbyberg Ik domaći85-17-3
1376Ifk Stocksund - Lidingo domaći212-13-1
8681Gute - Kvarnsvedens - - 0-00-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1434Anundsjo - Pitea domaći570-01-1
1436Gottne If - Umea Fc Akademi domaći91-06-0
1444Ifk Umea - Lulea gosti70-11-2
1447Sandviks Ik - Timra gosti371-11-1
1537Taftea Ik - Skelleftea gosti171-11-2
1543Ostersunds - Friska Viljor domaći61-02-2
8682Ytterhogdals Ik 1921 - Kramfors Alliansen domaći42-04-2

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1545Berga - Osterlen Ff gosti280-22-2
1554Husqvarna - Asarums If Fk domaći32-12-1
1555Ifk Hassleholm - Dalstorps If domaći161-02-2
1570Nosaby If - Nassjo domaći154-15-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1744Vinbergs If - Ksf Prespa Birlik gosti430-11-1
1785Bk Olympic - Hittarps Ik domaći431-13-2
8683Qviding - Onsala gosti120-11-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8685Pt Prachuap - Bangkok United domaći161-01-0
8686Buriram United - Ratchaburi domaći262-06-0
8687Chainat - Samut Prakan City gosti290-12-3
8688Chiangrai United - Sukhothai gosti410-11-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8689Lampang Fc - Nongbua Pitchaya Fc gosti20-12-2
8690Navy - Army United domaći251-11-1
8691Samut Sakhon Fc - Air Force United domaći171-12-2
8692Ubon United - Bg Pathum United gosti120-11-4
8693Udon Thani Fc - Khonkaen Fc gosti840-01-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5085Vorskla Poltava - Sc Dnipro 1 gosti500-01-1
5105Desna Chernigov - Kolos Kovalivka - - 0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8698Fc Balkany Zorya - Mfc Metalurh Zaporizhya domaći61-04-0
8699Mykolaiv - Volyn Lutsk domaći41-13-2
8700Obolon Brovar Kiev - Fc Minaj gosti82-14-3
8701Chernomorets Odessa - Avangard Kramatorsk gosti560-00-1
8702Fc Ingulets - Opfk Cherkashchyna domaći451-01-0
8703Rukh Vinnyky - Prykarpattya domaći222-02-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8718Nam Dinh Fc - Quang Nam Fc gosti401-12-3
8719Viettel Fc - Sai Gon Fc gosti90-10-1
8720Tp Ho Chi Minh - Than Quang Ninh domaći63-13-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243An Giang - Xskt Can Tho gosti561-01-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1933Connahs Quay Nomads - Uwic Cardiff gosti490-01-1

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6595Hume City Broncos - Mckinnon Cougars 98-110

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6596Sunbury Jets - Werribee Devils 74-77

AUSTRALIJA NB1 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6597Nunawading Spectres - Bendigo Braves 99-90

AUSTRALIJA NBL1 PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6693Geelong Supercats - Kilsyth Cobras 76-86

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1742Australija - Kanada 81-73
1743Italija - Srbija 64-96
1793Madjarska - Poland Universiade Team 80-75

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7178Melbourne Ice - Sydney Ice Dogs 1-14-6
7180Canberra Brave - Newcastle North Stars 0-06-1
7186Perth Thunder - Sydney Bears 1-05-1

CHALLENGER CORDENONSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090C.O Connell - Z.Piros 13-87-66-22-0

CHALLENGER CORDENONS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089T.Brkic A.Pavic - N.Cacic A.Sancic 12-56-26-32-0

CHALLENGER MEERBUSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095P.Krstin - J.Choinski 12-56-46-12-0
1096P.Sousa - C.Taberner 16-134-66-32-1

CHALLENGER PORTOROŽ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097T.Gabashvili C.Gomez Herrera - L.Miedler Weissborn T S 12-56-36-22-0

WTA CINCINNATITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025A.Barty - S.Kuznetsova 6-122-64-60-2

WTA NEW YORK KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063C.Liu - L.Siegemund 5-124-61-60-2
1068J.Teichmann - B.Woolcock 12-76-36-42-0
1069V.Golubic - A.Sharma 14-132-66-42-1
1071L.Zhu - P.Parmentier 12-36-16-22-0

NJEMAČKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7191Emsdetten - Dessau Rosslauer 35-33
7192Bergischer - Wilhelmshavener 24-30
7193Empor Rostock - Oranienburger 31-29
7194Furstenfeldbruck - Hc Elbflorenz 2006 28-31
7198Grosswallstadt - Longericher Sc 36-34
7207Tusem Essen - Potsdam 34-21
7208Melsungen - Djk Rimpar Wolfe 31-24
7224Dormagen Rhineland - Hc Rhein Vikings 28-24
7225Eisenach - Erlangen 23-30
7226Ferndorf - Nussloch 36-28
7227Tvb 1898 Stuttgart - Coburg 29-24
7232Aue - Hsg Konstanz 27-25
8640Aachen - Heilbronner 28-28

SP U19 RUKOMET

Br. Susret Kraj
7436Island U19 - Francuska U19 24-30
7437Madarska U19 - Spanjolska U19 29-24
7438Egipat U19 - Portugal U19 41-36

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6515Pumas - Free State Cheetahs 37-46

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5899Melbourne Storm - Canberra Raiders 18-22
5900South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 6-14

PRIJATELJSKE UTAKMICE RAGBI

Br. Susret Kraj
5160Novi Zeland - Australija 36-0
5161Wales - Engleska 13-6
5162Juznoafricka Republika - Argentina 24-18

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7833Fukuoka Softbank Hawks - Saitama Seibu Lions 8-13
7835Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 7-5
7836Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 8-3

BINCKBANK TOUR ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8627B.Jungels - D.Van Baarle 1-0
8628F.Felline - P.Gilbert 1-0
8629F.Ganna - E.Affini 1-0
8630G.Van Avermaet - S.Vanmarcke 1-0
8631J.Van Emden - M.Scotson 1-0
8632M.Pedersen - J.Sutterlin 1-0
8633M.Hirschi - M.Teunissen 0-1
8634M.Valgren - S.Clarke 0-1
8635O.Naesen - D.Smith 0-1
8636S.Kung - S.Kragh Andersen 1-0
8637T.Wellens - L.De Plus 0-1
8638T.Bohli - L.Boom 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3337497785
arrow DA Multi-Daily A 6/99 243239526771
arrow DB Multi-Daily B 6/99 41426336294
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 345813182325262833354548545859626670
arrow FK Finska Keno D 20/70 413141518212223242627333746545760616265
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3581419213034353840414246545660616566
arrow HO Hong Kong 6/49 4920263244
arrow LD Latvija Keno D 20/62 711121819212325283136394041424647525660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3791319202627283035373841424547525559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 345811131626272931353645485051545662
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1013141820212329363740455054556366677273