Subota 24.10.2020.

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1489Queensland - Brisbane City Fc domaći381-02-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13404Altach - Admira Wacker domaći102-14-2
13405Austria Vienna - Salzburg gosti620-00-2
13406Ried - Sturm Graz gosti90-10-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13894Wiener Viktoria - Asv Drassburg domaći111-12-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1995Gabala - Sabail Fk domaći41-11-1
2026Keshla - Neftchi gosti680-00-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13908Gorodeya - Fc Smolevichi domaći191-04-0
13909Bate Borisov - Fc Vitebsk domaći431-03-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2190Fk Olimpik Sarajevo - Zrinjski Mostar domaći560-03-0
2197Velez Mostar - Zeljeznicar domaći71-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4272Fc Tsarsko Selo Sofia - Lokomotiv Plovdiv gosti530-00-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2031Apollon Limassol - Nea Salamina Famagusta domaći122-03-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13919Vendsyssel Ff - Hb Koge gosti470-00-1
13920Fc Helsingor - Kolding - - 0-00-0
2053Hobro - Esbjerg Fb gosti290-11-2
2054Fredericia - Skive domaći252-02-1

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13938Vri - Skjold If Saeby domaći41-01-1
13940Aarhus Fremad 2 - Norresundby gosti610-01-2
13941Herning Fremad - Kjellerup gosti360-10-6
5870Sfb Oure Fa - Dalum gosti740-00-2
5871Sydvest - Brabrand domaći72-12-1
5881Vanlose - Nykobing Fc gosti20-11-1
5914Bk Roskilde - Hillerod gosti50-10-2
5915Aarhus Fremad - B93 Kopenhagen gosti730-01-2
5916Jammerbugt Fc - Holbaek B I domaći32-04-0
5919Middelfart - Holstebro domaći12-02-1
5920Naesby - Frem gosti100-31-4
5923Vsk Aarhus - Thisted gosti331-12-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6419West Ham - Manchester City domaći181-01-1
6422Fulham - Crystal Palace gosti80-11-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15332Watford - Bournemouth domaći121-01-1
15333Bristol City - Swansea gosti510-01-1
15334Cardiff - Middlesbrough gosti360-11-1
15335Coventry - Blackburn gosti150-10-4
15336Huddersfield - Preston domaći81-01-2
15337Millwall - Barnsley gosti441-11-1
15338Norwich - Wycombe domaći31-12-1
15339Qpr - Birmingham - - 0-00-0
15340Reading - Rotherham domaći411-03-0
15341Sheffield Wednesday - Luton gosti740-00-1
15344Stoke - Brentford domaći92-03-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5940Burton Albion - Afc Wimbledon gosti650-01-1
5941Doncaster - Crewe gosti261-11-2
5943Lincoln City - Ipswich domaći780-01-0
5944Northampton - Charlton gosti540-00-2
5985Shrewsbury - Rochdale gosti221-21-2
5987Sunderland - Portsmouth gosti71-21-3

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5989Exeter - Scunthorpe domaći362-03-1
6002Barrow - Walsall domaći251-12-2
6039Bradford - Newport County gosti10-20-3
6061Cambridge United - Bolton domaći720-01-1
6068Cheltenham - Mansfield - - 0-00-0
6069Colchester - Harrogate Town domaći520-02-1
6070Grimsby - Carlisle domaći241-01-1
6071Morecambe - Forest Green domaći191-01-2
6072Oldham - Port Vale gosti120-21-2
6076Salford - Crawley Town domaći570-01-1
6077Stevenage - Leyton Orient gosti620-00-2
6079Tranmere - Southend domaći311-02-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3357Chelmsford City - Maidstone United domaći500-01-0
3367Ebbsfleet United - Hungerford Town gosti31-23-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3348Blyth Spartans - Southport gosti400-10-3
3349Boston Utd - Telford gosti182-13-2
3354Chorley - Kidderminster gosti400-20-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10564Viljandi Tulevik - Tartu Jk Tammeka gosti740-00-1
10565Legion Tallinn - Tallinna Kalev domaći301-02-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15272Ab Argir - Hb Torshavn gosti270-22-3

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3702Ac Kajaani - Kerho 07 gosti190-10-1
3708Kpv - Musa gosti570-00-1

FINSKA KAKKONEN SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15274Lahden Reipas - Kiffen domaći820-01-2
15275Nurmijarven Jalkapalloseura - Japs gosti381-12-2

FINSKA KAKKONEN SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3455Fc Espoo - Jazz gosti20-20-2
3456Ilves 2 - Pif domaći431-02-0
3512Kaapo - Hjs Akatemia gosti150-10-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6195Lorient - Marseille gosti550-00-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13944Caen - Guingamp domaći900-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6408Atalanta - Sampdoria gosti130-11-3

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7053Monza - Chievo domaći291-01-2
7054Salernitana - Ascoli domaći870-01-0
7056Spal - Vicenza gosti221-13-2
7060Pescara - Frosinone gosti70-10-2
9308Pordenone Calcio - Reggina gosti130-12-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2145Gamba Osaka - Kashiwa Reysol domaći520-02-1
2147Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka gosti282-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3914Incheon United - Busan I Park gosti440-12-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16025Chungnam Asan Fc - Fc Anyang gosti210-10-2
16026Jeju United - Suwon City domaći321-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4715Baroka Fc - Maritzburg United domaći101-02-1
4716Bloemfontein Celtic - Golden Arrows gosti160-11-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5753Al Wakra - Al Arabi domaći590-02-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14118Jiangsu Suning - Chongqing Lifan domaći81-01-0
8504Guangzhou R F Fc - Qingdao Huanghai domaći710-02-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4000Al Arabi Kw - Burgan Sc gosti450-10-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4106Senglea Athletic - Tarxien Rainbows gosti300-10-5

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4616Mtk Budapest - Varda domaći241-01-1
4617Paksi Se - Honved - - 0-00-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2207Vvv Venlo - Ajax gosti120-40-D

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14123Asane - Kfum Oslo gosti540-01-1
14124Strommen - Raufoss domaći211-03-2
14125Ham Kam - Sogndal gosti340-12-1
14126Jerv - Oeygarden Fk domaći151-04-2
14127Kongsvinger - Ranheim domaći550-01-0
14128Stordals Blink - Tromso gosti162-24-2
14129Ullensakerkisa - Grorud domaći242-02-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6284Bayern Munich - Eintracht Frankfurt domaći102-05-0
6286Mainz - Borussia Monchengladbach gosti152-12-3
6287Rb Leipzig - Hertha Berlin gosti81-12-1
6335Union Berlin - Freiburg gosti341-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3338Darmstadt - St Pauli domaći451-02-2
3339Hamburg - Wurzburger Kickers gosti400-13-1
3340Hannover - Fortuna Dusseldorf domaći570-03-0
3342Holstein Kiel - Greuther Furth gosti70-21-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15346Duisburg - Uerdingen gosti480-00-2
15347Hansa Rostock - Viktoria Koln domaći242-05-1
15348Ingolstadt - Dynamo Dresden domaći51-01-0
15349Lubeck - Hallescher domaći111-02-3
15350Magdeburg - Wehen domaći500-01-2
15351Meppen - Kaiserslautern domaći251-13-2

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13961Fortuna Dusseldorf U19 - Schalke U19 gosti420-10-4
13962Wuppertaler U19 - Duisburg U19 domaći61-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15948Bayreuth - Nurnberg Am domaći72-02-0
15950Heimstetten - Tsv 1860 Rosenheim gosti162-15-2
15952Tsv Rain Lach - Viktoria Aschaffenburg gosti160-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15953Wolfsburg Am - Werder Bremen Am domaći191-11-2
15954Heider - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći62-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15960Bayern Alzenau - Tsv Steinbach 1921 domaći91-11-3
15961Eintracht Stadtallendorf - Bahlinger Sc domaći252-02-2
15962Fc Giessen - Hoffenheim Am gosti141-21-2
15967Hessen Kassel - Mainz Am domaći660-02-1
15968Ulm - Tsg Balingen domaći122-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15974Bonner - Preussen Munster gosti280-11-2
15975Rot Weiss Ahlen - Sv Lippstadt 08 gosti490-01-1
15976Sportfreunde Lotte - Schalke Am - - 0-00-0
15977Koln Am - Sv Rodinghausen gosti42-13-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4648Wisla Krakow - Bielsko Biala domaći351-03-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14054Garbarnia Krakow - Hutnik Krakow gosti242-12-1
14055Olimpia Elblag - Ks Polkowice gosti60-20-3
14056Skra Czestochowa - Katowice domaći900-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4493Rks Radomsko - Ks Blonianka Blonie domaći71-21-3
4513Olimpia Zambrow - Swit Nowy Dwor domaći21-01-2
4647Ks Pomorzanin Torun - Gwardia Koszalin domaći241-01-1
5210Foto Higiena Gac - Polonia Bytom gosti101-51-5
5211Gwarek Tarnowskie Gory - Mks Polonia Stal Swidnica domaći93-05-0
5213Miedz Legnica Ii - Gornik Zabrze Ii domaći272-02-1
5214Pniowek Pawlowice Slaskie - Lks Goczalkowice Zdroj domaći620-01-0
5215Lewart Lubartow - Lks Wolczanka Wolka Pelkinska domaći321-02-0
5437Debica - Jutrzenka Giebultow domaći202-03-1
5439Podhale Nowy Targ - Hetman Zamosc gosti120-11-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9079Nacional Madeira - Pacos Ferreira domaći570-01-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11837Vizela - Academica domaći161-01-3
11838Cova Piedade - Leixoes domaći311-02-0
11839Porto B - Chaves domaći451-11-2
11840Vilafranquense - Casa Pia domaći131-02-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3979Ferro Carril Oeste - Chacarita Juniors gosti310-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3457Uta Arad - Chindia Targoviste domaći520-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3320Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Scolar Resita domaći114-14-1
3329Bacau - Asf Comuna Recea domaći41-22-3
3331Metaloglobus Bucuresti - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći21-02-1
3332Pandurii Tg.Jiu - Ripensia Timisoara domaći31-11-2
3333Politehnica Timisoara - Csm Slatina domaći431-01-0
3334Unirea Slobozia - Fc Dunarea Calarasi gosti31-12-2
3415Concordia Chiajna - Farul Constanta gosti600-01-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Dynamo Moscow - Pfc Sochi domaći112-13-1
4676Zenit St Petersburg - Rubin Kazan domaći261-11-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14064Krasnodar 2 - Dynamo Bryansk - - 0-00-0
14065Orenburg - Yenisey gosti110-21-3
14066Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik gosti630-00-3
14067Fk Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći112-13-4
14068Volgar - Spartak 2 Moscow domaći600-02-0
14069Chayka Peschanokopskoye - Nizhny Novgorod domaći540-01-1
14070Fakel Worenesch - Kryliya Sovetov gosti510-01-1
14071Fk Veles Moscow - Tom Tomsk - - 0-00-0
14072Torpedo Moscow - Fc Alania Vladikavkaz domaći470-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10580Al Ittifaq - Al Ain Fc domaći121-02-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11842Albirex Niigata - Home United domaći202-03-2
11843Geylang United - Balestier Khalsa domaći341-02-3

SJ. MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4325Shkupi - Sileks Kratovo domaći530-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6539Nitra - Zemplin Michalovce domaći101-11-1
6551Pohronie Ziar - Senica domaći211-01-2
6599Ruzomberok - Zilina gosti200-12-1
6600Sered - Zlate Moravce gosti81-11-2
6605Trnava - As Trencin domaći790-02-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3921Nk Celje - Nd Gorica gosti450-11-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5767Fk Radnicki Sremska Mitrovica - Gfk Jagodina domaći331-01-1
5770Sloga Kraljevo - Fk Zeleznicar Pancevo domaći500-01-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Motherwell - Ross County domaći371-04-0
2611St Johnstone - Dundee United - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2542Alloa - Dunfermline gosti71-11-4
2543Dundee - Morton domaći51-01-0
2550Inverness Caledonian Thistle - Ayr United gosti570-01-1
2553Queen Of The South - Raith gosti21-32-5

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2558East Fife - Montrose domaći252-12-2
2559Falkirk - Forfar domaći151-01-1
2565Partick Thistle - Airdrie United gosti361-12-1
2566Peterhead - Cove Rangers gosti330-10-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2567Annan Athletic - Stranraer gosti381-11-1
2571Edinburgh City - Cowdenbeath gosti780-00-1
2572Elgin - Brechin domaći171-03-0
2605Stenhousemuir - Stirling Albion gosti180-12-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6153Barcelona - Real Madrid gosti51-11-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8855Bk Hacken - Mjallby gosti140-12-2
8856Djurgarden - Sirius domaći660-04-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2424Qviding - Skovde gosti150-13-2
2769Assyriska Turabdin Ik - Torns If domaći252-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2277Orebro Syrianska Bk - Karlslunds domaći241-01-0
2278Berga - Brommapojkarna gosti360-11-4
2400Sandvikens - Frej gosti250-13-2
2402Taby Fk - Vasalunds If gosti380-20-3
2403Sylvia - Gefle If gosti272-13-3

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5772Nakhon Ratchasima - Bangkok United gosti200-11-1
5773Samut Prakan City - Suphanburi domaći490-01-2
5784Ratchaburi - Rayong Fc domaći71-03-0
5869Port - Pt Prachuap domaći71-02-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14245Gaziantep Bb - Konyaspor domaći750-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16031Umraniyespor - Altinordu Fk gosti250-11-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4745Dinamo Kiev - Olexandria domaći11-01-0
4746Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk domaći71-11-1
7804Olimpik Donetsk - Desna Chernigov gosti240-20-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6418Surkhon Termez - Pakhtakor Tashkent gosti410-30-6
6519Sogdiana Jizzax - Navbahor Namangan domaći610-01-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16040Than Quang Ninh - Ho Chi Minh City Fc domaći232-02-1
16041Hanoi T And T - B. Binh Duong gosti270-12-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6731Hung Vuong An Giang - Ba Ria Vung Tau Fc - - 0-00-0
6733K. Khanh Hoa - Sqc Binh Dinh gosti51-21-2
6742Pho Hien Fc - Binh Phuoc domaći92-02-0

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15039Proteas Eka Ael - Enosis Neon Paralimni 65-75

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11940Bakken Bears - Team Fog Naestved 110-80
11941Bk Amager - Randers Cimbria 98-106
11942Bms Herlev Wolfpack - Bears Academy 84-69

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13462Kk Rapla - Tallinna Kalev Tlu 92-76
13463Ttu Kk - Tartu Rock 67-79
13464Ventspils - Valmiera Glass Via 113-90

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11981Terrafirma Dyip - Northport Batang Pier 96-107
11982San Miguel Beermen - Alaska Aces 92-88

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11944Basket Lattes Montpellier - Nantes Reze 62-60

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15041Paris Basketball - Lille Metropole 80-57

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4524Gs Xarilaos Trikoupis - Aris 73-70
4526Ionikos Nikaias Bc - Aek Athens 68-81
4557Peristeri - Kolossos 84-81

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15053Chiba Jets - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 92-76
15054Levanga Hokkaido - Shiga Lake Stars 80-86
15055Akita Northern Happinets - Yokohama B Corsairs 71-68
15056Hiroshima Dragonflies - San En Neo Phoenix 76-67
15057Kyoto Hannarizu - Niigata Albirex Bb 92-86
15058Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shimane Susanoo Magic 84-71

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15044Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers 64-82
15045Koshigaya Alphas - Fighting Eagles Nagoya 71-88
15046Nishinomiya Storks - Fukushima Firebonds 85-84
15047Yamagata Wyverns - Bambitious Nara 71-54
15048Kagawa Five Arrows - Ibaraki Robots 73-78

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11985Seoul Sk Knights - Anyang Kgc 83-80

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15034Zhejiang Golden Bulls - Sichuan Blue Whales 116-106
15035Shanghai Sharks - Beijing Ducks 99-102

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13903Gimle Bk - Centrum Tigers Oslo 82-51
15059Nidaros Jets - Kongsberg Miners 55-105

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11970Ewe Baskets Oldenburg - Phantoms Braunschweig 88-97
11971S.Oliver Baskets Wurzburg - Brose Baskets Bamberg 68-89
11972Skyliners Frankfurt - Giessen 46ers 86-70

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15087Slask Wroclaw Ii - Ks Pogon Prudnik 84-77

SLOVAČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
15099Scp Ruzomberok - Young Angels Kosice 65-56

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15109Jamtland - Lf Basket 68-80

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11993Bursaspor - Tofas Bursa 83-70
11994Afyon Belediyespor - Turk Telekom 84-89
11995Pinar Karsiyaka - Darussafaka 89-78

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
15117Ogm Ormanspor - Cukurova Basketbol 88-88 / 100-101
15118Galatasaray - Botas Sk 75-60
15119Nesibe Aydin - Elazig Il Ozel Idare 90-74
15120Izmit Belediyespor - Cankaya Universitesi 64-72

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15267Hc Lokomotiv Orsha - Metallurg Zhlobin 0-11-1
15269Hk Mogilev - Hk Gomel 0-00-2
15270Yunost Minsk - Hk Neman Grodno 0-05-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15290Ilves - Sport 0-22-4
15292Saipa - Hifk 0-22-5

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14011Fps - K Espoo 1-12-3
14012Heki - Jokipojat 0-12-2
14033Keupa Ht - Sapko 2-27-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15301Sparta Sarpsborg - Lillehammer 1-22-2
15302Stavanger - Manglerud Star 0-01-3
15303Storhamar - Frisk Asker 2-03-1
15304Valerenga - Stjernen 3-17-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15717Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2-16-3
15718Neftekhimik - Lokomotiv Yaroslavl 1-21-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15445Gornyak Uchaly - Chelyabinsk 0-10-3
15446Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti 0-23-2
15447Hk Dinamo St Petersburg - Sokol Krasnoyarsk 0-11-1
15448Hk Ryazan - Ermak Angarsk 0-11-4
15449Khimik Voskresensk - M Novokuznetsk 1-12-4
15450Neftjanik Almetjevsk - Csk Vvs Samara 1-01-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15443Omskie Yastreby U20 - Ladja Togliatti U20 3-06-0
15444Sputnik Almetievsk U20 - Tolpar U20 1-32-6

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15452Frolunda - Lulea 0-04-1
15453Leksand - Farjestads 0-02-2
15454Skelleftea - Rogle 3-34-5

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15451Kristianstad - Mora 1-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14045Hc Dalen - Malungs If 2-04-1
14046Morrum Gois Ik - Kallinge Ronneby If 0-02-1
14047Ornskoldsviks Sk - Tegs Sk 0-36-4
14048Karlskrona Hk - Tyringe Sos 0-25-2
14049Nybro - Kalmar Hc 2-02-1
14050Troja Ljungby - Tranas Aif 1-02-4

ATP 2020 ATP VIENNA AUSTRIA MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1508V.Sachko - P.Herbert 13-131-66-42-1

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14900P.Andujar Alba S.Arends - J.Peers M.Venus 7-123-64-60-2

ATP BEC KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1509L.Sonego - L.Miedler 12-76-46-32-0
1511N.Basilashvili - N.Gombos 8-136-72-60-2
1514D.Pichler - A.Bedene 4-120-64-60-2
1517R.Ram - A.Balazs 6-135-71-60-2
1560A.Erler - V.Pospisil 11-156-33-61-2

ATP KOLN 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14989M.Daniell P.Oswald - K.Krawietz A.Mies 7-124-63-60-2

CHALLENGER 2020 ATP CHALLENGER HAMBURG GERMANY MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1703S.Napolitano - C.Lestienne 18-176-45-72-1
1797M.Wiskandt - A.Harris V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER 2020 ATP CHALLENGER MARBELLA SPAIN MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2153M.Jaziri - R.Ortega Olmedo 12-66-46-22-0
2157A.Muller - C.Gimeno Valero V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER HAMBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1825H.Gaston - H.Grenier 19-177-66-72-1
1830C.Ilkel - M.Moeller 14-187-63-61-2

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2033P.Gunneswaran - B.Van De Zandschulp 7-136-71-60-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2027A.Begemann D.Pel - L.Glasspool A.Lawson 22-175-77-62-1

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
15030M.Klizan - B.Gojo 13-96-47-52-0
15031B.Bonzi - I.Ivashka 11-156-32-61-2

CHALLENGER MARBELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2152D.Kuzmanov - R.Bonadio 6-135-71-60-2
2160T.Lamasine - J.Barranco Cosano 6-130-66-70-2
2164V.Kopriva - G.Blancaneaux 12-36-36-02-0

WTA OSTRAVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
15033M.Sakkari - V.Azarenka 4-121-63-60-2

WTA OSTRAVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1497A.Sabalenka - J.Brady 12-86-46-42-0

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
14361Uhlz Perchtoldsdorf Devils - Sg Graz 26-30

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4023Aab Handbold - Aarhus Gf 40-31
4024Ribe Esbjerg Hh - Bjerringbro Silkeborg 22-27

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7622Copenhagen Haandbold - Viborg Hk 31-26

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4004Hoj Elitehandbold - Sus Nyborg 31-25

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4006Agf Arhus - Tms Ringsted 28-28
4007Bjerringbro Fh - Gudme Hk 34-26
4008Eh Aalborg - Rodovre Hk 33-22
4009Sonderjyske - Roskilde 29-22

FINSKA 1. LIGA ZA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4105Grifk - Hifk 26-27

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4180Dijon Bourgogne - Js Cherbourg Manche Hb 24-30

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7630Ftc - Krim Mercator 32-25

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4333Sk Falk - Sandnes Hk 29-32

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4279Blomberg Lippe - Vfl Oldenburg 35-27

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4328Abc - Belenenses 30-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4475Lugi - Hk Varberg 37-22

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4438Skara Hf - Heid 26-20

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4359Aik - Kungalvs Hk 25-35
4360Torslanda Hk - Vasterasirsta Hf 29-36
4367Tyreso If - Rimbo Hk 32-33
4425Lindesberg - Vinslovs Hk 26-22
4437Hammarby - Anderstorps Sk 41-24

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4975Thun - Kriens 18-25

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12004Lp Kangasala - Lp Salo 1-02-03-0
12005Lp Vampula - Hameenlinna 0-10-20-3
12006Oriveden Orivesi - Polkky Kuusamo 1-01-11-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7402Istres Ouest Provence - Racing Club 1-02-03-0

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8271Nyborg Bergen - Ntnui 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7310Joker Swiecie - Gcb Centrostal Bydgoszcz 0-10-21-3

RUSIJA 1. LIGA DOIGRAVANJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8273Kemerovo - Dynamo Moscow 1-01-11-3
8274Yugra Samotlor - Vc Yenisey Krasnoyarsk 1-02-03-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5622Molot - Lions 1-02-03-0
5623Plamya Pro - Empire 0-10-20-3
5624Berkut - Vityaz 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8277Vk Prievidza - Slavia Svidnik 0-11-12-3
8278Vk Mirad Pu Presov - Tj Spartak Myjava 1-02-03-0

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14458Partizan Belgrade - Vojvodina Novi Sad 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8294Lunds Vk - Sollentuna Vk 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8408Aydin Buyuksehir Bld - Ankara Ptt 0-11-13-1
8409Ankara Karayollari - Kale 1957 Spor 1-02-03-1

KUP 6 NACIJARAGBI

Br. Susret Kraj
14210Irska - Italija 50-17

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4227Toulouse - Lyon Olympique 7-16

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
15463Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 9-5

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
15464Doosan Bears - Lotte Giants 2-1
15465Kia Tigers - Samsung Lions 7-11
15466Nc Dinos - Lg Twins 3-3

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
14010Asd Sandro Abate - Mantova Calcio A 5 6-4

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3909Marfil Santa Coloma - Real Betis Futsal 1-2

CYCLO CROSS RUDDERVOORDE 2020 ZENE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
11951C.Alvarado - D.Betsema 1-0
11952L.Brand - A.Worst 1-0
11953Y.Kastelijn - E.Lechner 1-0
11954S.Cant - L.Verdonschot 0-1

GIRO D ITALIA STAGE 20 H2HBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
15017B.Oconnor - S.Samitier 1-0
15018B.Mcnulty - A.Pedrero 1-0
15019E.Rubio - J.A.Cepeda 1-0
15020F.Masnada - H.Pernsteiner 0-1
15021F.Bidard - C.F.Hagen 0-1
15022J.Fuglsang - V.Nibali 0-1
15023L.Warbasse - A.Paret.Peintre 0-1
15024M.Tusveld - C.Hamilton 1-0
15025P.Konrad - J.Almeida 0-1
15026R.Majka - D.Pozzovivo 0-1
15027R.Guerreiro - T.De Gendt 1-0
15028T.G.Hart - J.Hindley 1-0
15029W.Kelderman - P.Bilbao 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
15148A.Valverde - A.Bagioli 1-0
15149A.Madrazo - M.Valgren 1-0
15150B.Armiral - Q.Jauregui 0-1
15151P.Roglic - D.Martin 0-1
15152D.Smith - D.Godon 0-1
15153E.M.Nicolau - H.Carthy 1-0
15154F.Grosschartner - J.E.Chaves 1-0
15155O.Fraile - A.Aranburu 0-1
15157R.Cavagna - Z.Stybar 0-1
15158R.Costa - T.Wellens 0-1
15159W.Poels - A.Vlasov 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3441707481
arrow DA Multi-Daily A 6/99 41218384380
arrow DB Multi-Daily B 6/99 122039419495
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 467816182223293440464749515355565861
arrow FK Finska Keno D 20/70 67242526333541434850515256585962686970
arrow LD Latvija Keno D 20/62 37101214152021232740444647484951525560
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3591011141721222526303335425154596162
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 46121415172223273035363941435559606567