Petak 24.05.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5744Besiktas - Kasimpasa - - 3-13-2
5745Avellino - Milano - - 0-00-1
5746Dundalk - St Patrick S - - 0-01-0
5747Malaga - Real Zaragoza - - 0-13-1
5748Marseille - Montpellier - - 0-01-0
5749Nimes Olympique - Lyon - - 2-12-3
5750Reims - Paris St Germain - - 1-03-1
5752N.Basilashvili - F.Auger Aliassime - - 0-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3997Alashkert - Banants domaći391-01-1
3998Fc Ararat Armenia - Artsakh Fc domaći71-02-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3234Gungahlin United Fc - Riverina Rhinos - - - -

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4158South Adelaide Fc - Adelaide Olympic gosti11-41-5
4159Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City - - - -
4161Adelaide United Youth Fc - Adelaide Raiders Sc - - - -
4162Croydon Kings - Adelaide City - - - -
4163Metro Stars - Para Hills Knights Sc - - - -
4164West Adelaide Fc - Adelaide Comets - - - -

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1161Brisbane Strikers - Redlands United domaći63-04-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1399Melbourne Knights - Oakleigh Cannons gosti600-00-1
1400Pascoe Vale - Heidelberg United gosti340-11-3
1401Green Gully Cavaliers - Altona Magic Sc - - - -
1403Avondale Fc - Dandenong City Sc - - - -

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239Amstetten - Austria Lustenau gosti100-22-3
5240Austria Vienna Ii - Wacker Innsbruck Ii domaći271-02-1
5241Fc Liefering - Wsg Wattens domaći131-01-2
5242Horn - Wiener Neustadt gosti20-30-4
5243Kapfenberg - Fc Juniors Oo domaći161-11-1
5244Sv Lafnitz - Floridsdorfer Ac domaći381-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5937Deutschlandsberger Sc - Union Gurten domaći22-04-1
5938Gleisdorf 1919 - Vst Voelkermarkt domaći251-02-1
5945Kalsdorf - Sc Weiz domaći143-13-3
5946Lendorf - Uv Vocklamarkt gosti110-20-4
5947Sturm Graz Ii - Allerheiligen domaći191-12-1
5948Tus Bad Gleichenberg - Fc Wels domaći33-16-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5893Bruck Leitha - Mattersburg Ii domaći371-03-0
5894Neusiedl - Sv Leobendorf - - 0-00-0
5895Rapid Vienna Ii - Fc Stadlau gosti40-12-2
5896Sc Team Wiener Linien - Fc Mauerwerk gosti291-21-4
5897Ask Ebreichsdorf - Traiskirchen Fcm domaći530-02-0
5898Fc Marchfeld Donauauen - Admira Wacker Ii domaći22-05-1
5899Schwechat - Wiener Sportklub domaći132-02-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4016Schwaz - Worgl gosti310-11-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1138Dinamo Minsk - Isloch domaći890-01-0
1156Bate Borisov - Fc Slutsk domaći540-03-0
1157Fk Dnyapro Mogilev - Fc Gomel domaći81-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Real Potosi - Royal Pari Sion - - - -
3048Real Potosi - Royal Pari Sion - - - -

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5301Crb - Vila Nova - - - -
5302Sport Recife - Londrina Pr - - - -

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Gremio Novorizontino - Tupi - - - -
1116Maranhao - Uniclinic - - - -

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3049Bragantino U20 - Portuguesa U20 - - - -
3050Ferroviaria U20 - Rio Clara U20 - - - -
3051Ituano Fc U20 - Go Audax U20 - - - -
3052Sao Carlos U20 - Botafogo Sp U20 - - - -

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5310Beroe Stara Zagora - Levski Sofia domaći281-03-1
5311Cska Sofia - Botev Plovdiv domaći900-01-0
5312Ludogorets - Cherno More Varna domaći102-14-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2645Mlada Boleslav - Zlin domaći530-03-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2108Fc Velke Mezirici - Hlucin domaći301-02-1
2109Slavia Kromeriz - Dolni Benesov gosti142-15-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1531Banik Ostrava U19 - Sigma Olomouc U19 domaći84-15-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1137Cobresal - Coquimbo Unido - - - -
4173Everton De Vina - Huachipato - - - -

CAMPIONATO SAMMARINESENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6276Libertas - Sp Tre Fiori gosti40-21-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5364Avarta - Skovshoved domaći82-02-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5494B 1913 - Naesby gosti130-20-3
5527Kolding B - B 1909 gosti182-12-1
5528Silkeborg Kfum - Viborg 2 - - - -

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5493Norresundby - Aalborg Ii domaći302-03-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5529Cda Santo Domingo - Ca Porteno - - - -

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1135Universidad Catolica - Cd America De Quito - - - -
1136Barcelona Sc - Olmedo - - - -

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1132Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond gosti10-10-3
1133Fc Kuressaare - Viljandi Tulevik domaći580-01-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3733Kups - Ilves domaći740-01-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Kiffen - Sudet domaći321-01-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1252Ols Oulu - Js Hercules domaći231-02-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1212Gnistan - Tampere domaći211-02-0
1214Jazz - Kapa gosti280-10-1
1239Salpa - Kaapo domaći51-11-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1281Amiens - Guingamp domaći141-02-1
1282Angers Sco - St Etienne gosti640-01-1
1283Caen - Bordeaux gosti190-10-1
1284Dijon - Toulouse gosti330-12-1
1285Marseille - Montpellier domaći560-01-0
1286Nantes - Strasbourg gosti600-00-1
1287Nice - Monaco domaći361-02-0
1288Nimes Olympique - Lyon gosti62-12-3
1289Reims - Paris St Germain domaći361-03-1
1290Rennes - Lille domaći161-13-1
2107Troyes - Lens - - - -

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5661Sioni Bolnisi - Olimpi Rustavi gosti50-23-3
5662Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi domaći311-02-1
5663Dila Giori - Fc Saburtalo Tbilisi gosti670-01-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3403Istra 1961 - Rudes domaći630-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2110Barito Putera - Madura United gosti600-00-1
2120Psm Makassar - Perseru Badak Lampung Fc domaći163-04-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5412Bohemians - Sligo gosti480-01-2
5415Derry City - Finn Harps domaći322-04-0
5426Dundalk - St Patrick S domaći900-01-0
5427Waterford - Ucd domaći361-01-0
5435Shamrock Rovers - Cork City domaći510-02-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2141Limerick - Cabinteely Fc domaći331-01-0
2142Bray - Wexford Youths domaći570-02-1
2145Drogheda - Galway domaći121-03-0
2146Shelbourne - Cobh Ramblers domaći321-01-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4603Grotta - Leiknir Reykjavik gosti20-22-3
4604Vikingur Olafsvik - Thor Akureyri - - - -

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4864Tindstoll - Dalvik Reynir - - - -

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3930Consadole Sapporo - Gamba Osaka - - - -
3931Shimizu S Pulse - Vegalta Sendai - - - -
3932Cerezo Osaka - Fc Tokyo - - - -

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5498Kyoto Ps - Renofa Yamaguchi - - - -
5499V Varen Nagasaki - Tokushima Vortis - - - -
5506Tokyo Verdy - Jef United - - - -

JORDAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6056Al Faisaly - Al Karmel - - - -
6057Al Wihdat - Ramtha Sc - - - -

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4247Incheon United - Sangju Sangmu Fc domaći81-11-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Chongqing Lifan - Henan Jianye - - 0-00-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Meizhou Hakka - Nei Mongul Zhongyou gosti370-22-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2861Wydad Casablanca - Esperance Sportive De Tunis - - - -

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6066Terengganu - Selangor domaći900-01-0
6067Negeri Sembilan - University Kebangsaan Malaysia Fc gosti510-00-1
6087University Technology Mara Fc - Selangor United Fc gosti270-11-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5530Utrecht - Vitesse domaći181-11-1

NJEMAČKA 2. LIGA PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1158Wehen - Ingolstadt gosti10-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5667Germania Friedrichstal - Sgv Freiberg domaći121-14-2

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5669Sv Schermbeck - Tus Erndtebruck domaći31-01-0
5670Westfalia Herne - Sc Paderborn 07 Ii domaći52-03-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6128Al Nassr Fc - Mirbat Sc domaći62-04-0
6129Al Shabab Oman - Al Rustaq gosti890-00-2
6130Al Suwaiq - Sur domaći402-04-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6274Arabe Unido - Ca Independiente De La Chorrera - - - -

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3919Utc De Cajamarca - Real Garcilaso - - - -
3922Cesar Vallejo - Carlos Mannucci - - - -

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6162Baltyk Gdynia - Mieszko Gniezno gosti22-24-3
6169Ostrowiec - Chelmianka Chelm gosti380-11-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2874Fc Clinceni - Fc Arges gosti70-12-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5548Dinamo Stavropol - Chernomorets Novorossijsk - - - -
5563Alaniya Vladikavkaz - Volgar - - - -
5564Chayka Peschanokopskoye - Biolog Novokubansk - - - -
5565Legion Dynamo - Urozhay Krasnodar - - - -
5566Mashuk Kmv - Spartak Nalchik - - - -
5567Druzhba Maikop - Angusht Nazran - - - -

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1370Orlando City Sc - Los Angeles Galaxy - - - -
1371Real Salt Lake - Atlanta United Fc - - - -
1372Los Angeles Fc - Montreal Impact - - - -

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1774Al Khaleej Saihat Fc - Al Hazem - - - -

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3207Albirex Niigata - Brunei Dpmm - - 0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3913Dac 1904 - Zemplin Michalovce domaći183-05-0
3914Slovan Bratislava - Sered domaći41-03-1
3915Sport Podbrezova - Senica domaći510-01-0
3916Trnava - As Trencin - - 0-00-0
3917Zilina - Ruzomberok domaći41-14-2
3918Zlate Moravce - Nitra domaći341-01-0

SP U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1807Honduras U20 - New Zealand U20 gosti80-30-5
1808Qatar U20 - Nigeria U20 gosti120-20-4
1809Ukraine U20 - Usa U20 domaći261-12-1
1810Uruguay U20 - Norway U20 domaći222-03-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3952Malaga - Real Zaragoza gosti100-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3411Sundsvall - Aik Stockholm gosti261-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6171Stenungsunds - Vanersborgs If domaći790-01-0
6172Vanersborgs Fk - Torslanda domaći82-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Valbo - Gamla Upsala domaći281-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6192Kramfors Alliansen - Umea Fc Akademi - - - -

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1049Berga - Fk Karlskrona gosti270-11-2
1050Ifk Hassleholm - Asarums If Fk gosti51-22-3

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Huddinge - Afk Linkoping gosti80-14-1
1129Ifk Haninge - Assyriska gosti84-14-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Qviding - Ullareds Ik domaći193-15-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3999Basaksehir - Alanyaspor domaći61-11-1
4000Besiktas - Kasimpasa domaći103-13-2
4001Caykur Rizespor - Trabzonspor domaći161-32-3
4008Sivasspor - Galatasaray gosti22-24-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6097Zamora - Mineros De Guayana - - - -

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4492B. Binh Duong - Than Quang Ninh gosti420-10-2
4608Nam Dinh Fc - Hanoi T And T domaći371-02-0
4648Clb Bd Thanh Hoa - Sai Gon Fc domaći490-02-1
4656Viettel Fc - Hai Phong Fc domaći131-02-0

ARGENTINA 1. LIGA KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4624Obras Sanitarias - Ciclista Olimpico De La Banda -
4625Boca Juniors - Estudiantes De Concordia -

AUSTRIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4800Bk Dukes Klosterneuburg - Kapfenberg Bulls 43-54
4801Swans Gmunden - Oberwart Gunners 92-76

BELGIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4802Antwerp - Kangoeroes Basket Mechelen 94-72
4803Balgacom Spirou Charleroi - Limburg United 84-86
4807Excelsior Brussels - Dexia Mons Hainaut -
4808Telindus Oostende - Aalstar -

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1343Cez Nymburk - Bk Decin 105-65

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5851Columbian Dyip - Meralco Bolts 92-101
5852Barangay Ginebra - Blackwater Elite 94-94 / 107-108

FINSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5862Korikouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu 56-94

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1003Nanterre - Pau Orthez 101-65
3725As Monaco - Limoges 93-73

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5853Asc Denain Voltaire Ph - Hermine Nantes Basket 64-65
5854C Chartres Basket - Ujap Quimper 29 106-107
5855Caen Basket Calvados - Roanne 51-95
5856Ja Vichy Clermont - Rouen 77-72
5857Lille Metropole - Orleans Loiret 71-94
5858Paris Basketball - Aix Maurienne Savoie Basket 72-70
5859Poitiers - Bc Gries Oberhoffen 90-79
5860Saint Chamond - Alm Evreux Basket 107-74
5861Sluc Nancy - Ada Blois Basket 41 67-70

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2102Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 90-82

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2103Avellino - Milano 80-86

IZRAEL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5849Hapoel Unet Holon - Maccabi Rishon 84-95

IZRAEL 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3942Maccabi Haifa - Hapoel Galil Elion Safed 76-69

LITVA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2061Lietuvos Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 83-70

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4014Canterbury Rams - Manawatu Jets 110-69

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1574Phantoms Braunschweig - Bayern Munich 74-84

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4015Benfica - Fc Porto -

SLOVENIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4870Kk Primorska - Olimpija Ljubljana 68-63

VTB LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2873Uniks Kazan - Khimki 98-103

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6267Atlanta Dream - Dallas Wings -
6268New York Liberty - Indiana Fever -

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1471Toronto Marlies - Charlotte Checkers - -
1475San Diego Gulls - Chicago Wolves - -

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6218Botany Swarm - Canterbury Red Devils - -
6219Dunedin Thunder - West Auckland Admirals - -

ATP LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4368B.Paire - T.Fritz 12-66-46-22-0
6020N.Basilashvili - F.Auger Aliassime 16-156-26-71-2

ATP LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045L.Bambridge J.O Mara - I.Dodig E.Roger Vasselin 3-121-62-60-2

ATP ROLAND GARROS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024A.Muller - V.Troicki 12-76-36-42-0
1025B.Rola - D.Galan 12-56-36-22-0
1026E.Couacaud - E.Benchetrit 14-176-46-71-2
1027G.Blancaneaux - P.Martinez 4-123-61-60-2
1039H.Laaksonen - M.Ymer 9-141-66-21-2
1040S.Bolelli - G.Soeda 13-76-17-62-0
1041T.Monteiro - L.Miedler 12-66-26-42-0
1042T.Sandgren - M.Bourgue 14-117-67-52-0

ATP ŽENEVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004A.Zverev - F.Delbonis 19-157-56-72-1
6019N.Jarry - R.Albot 12-76-36-42-0

ATP ŽENEVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5843O.Marach M.Pavic - F.Martin A.Mies 22-206-33-62-1

CHALLENGER JERUZALEMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5845B.Schnur - A.Rinderknech 13-97-66-32-0
5846E.Leshem - S.Myneni 7-124-63-60-2
5847F.Peliwo - S.Mukund 19-156-77-62-1
5848D.Petrovic - V.Durasovic 13-87-56-32-0

CHALLENGER JERUZALEM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3232L.Margaroli A.Vavassori - A.Behar G.Escobar 14-194-66-31-2
3233E.King J.Ocleppo - T.Altuna D.Petrovic 12-56-16-42-0

WTA NURNBERGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5844Y.Putintseva - S.Cirstea 13-96-47-52-0
6033T.Zidansek - K.Siniakova 13-87-66-22-0

WTA NURNBERG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005A.Guarachi S.Santamaria - S.Fichman N.Melichar 5-123-62-60-2
1015G.Dabrowski Y.Xu - R.Atawo K.Srebotnik 13-66-17-52-0

WTA ROLAND GARROSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3778K.Boulter - D.Vekic V-VV-VV-VV-V

WTA ROLAND GARROS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6021A.Kiick - J.Paolini 5-121-64-60-2
6022B.Pera - K.Juvan 14-166-41-62-1
6023G.Minnen - S.Zhuk 11-152-66-31-2
6024A.Lottner - G.Garcia Perez 12-76-36-42-0
6025M.Bouzkova - L.Samsonova 7-124-63-60-2
6026N.Hibino - E.Rybakina 10-145-75-70-2
6027A.Bolsova Zadoinov - T.Babos 14-116-22-62-1
6028G.Gatto Monticone - K.Zavatska 17-144-67-52-1
6029K.Swan - K.Kucova 9-134-65-70-2
6030V.Grammatikopoulou - V.Lepchenko 4-122-62-60-2
6031A.Blinkova - J.Glushko 12-140-66-42-1
6032K.Nara - C.Perrin 14-117-67-52-0

WTA STRASBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6036D.Yastremska - A.Sabalenka 12-86-46-42-0
6037C.Paquet - C.Garcia 7-123-64-60-2

WTA STRASBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6034D.Jurak R.Olaru - D.Gavrilova E.Perez 9-136-73-60-2
6035Y.Y.Duan X.Han - G.Voskoboeva D.Yastremska 19-156-23-62-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4950Odense - Copenhagen Haandbold 27-24

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
3375Olympiakos Omilos Xyni - Aek Athens 22-17

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3318Bad Schwartau - Hamburg 25-24
3319Dormagen Rhineland - Djk Rimpar Wolfe 28-16
3320Emsdetten - Balingen Weilstetten 23-27
3321Tusem Essen - Ferndorf 32-29
3322Eintracht Hagen - Hc Rhein Vikings 23-30

POLJSKA 1. LIGA DOIGRAVANJERUKOMET

Br. Susret Kraj
3376Opole - Kwidzyn 26-24

POLJSKA 1. LIGA ZA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3449Zaglebie Lubin - Spr Lublin -
3450Energa Koszalin - Kpr Gminy Kobierzyce 27-27

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5688Dinamo Viktor - St Petersburg 23-26

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5692Krka - Rk Jeruzalem Ormoz 30-18

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6215Partizan Belgrade - Zeleznicar 30-37
6216Rk Novi Pazar - Rk Dinamo Pancevo 30-30
6217Vojvodina Novi Sad - Metaloplastika 28-28
6228Rk Kikinda - Rk Obilic 44-34

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2132Helvetia Anaitasuna - Naturhouse La Rioja 37-38

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3457Helvetia Bm - Akaba Berbera 29-28
3458Rocasa Ace Gran Canaria - Bm Porrino 31-18

ŠVEDSKA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
4958Alingsas - Savehof 25-22

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1777Manly Sea Eagles - Gold Coast Titans 18-36
1778Newcastle Knights - Sydney Roosters 38-12
1779Canberra Raiders - North Queensland Cowboys -

RFL CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4245Sheffield Eagles - Toronto Wolfpack 16-42

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
1785Waikato Chiefs - Queensland Reds 19-13
1786Act Brumbies - Bulls 22-10
1788Japan Sunwolves - Melbourne Rebels -

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6038Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 10-5
6039Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes 3-2
6040Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 1-6
6041Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 2-3
6042Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 3-8
6043Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 3-6
6291Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks -
6292Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters -
6293Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes -
6294Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers -
6295Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp -

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1119Chicago Cubs - Cincinnati Reds 5-6
1120Washington Nationals - Miami Marlins -
1121Toronto Blue Jays - San Diego Padres -
1122Cleveland Indians - Tampa Bay Rays -
1123Minnesota Twins - Chicago White Sox -
1124St Louis Cardinals - Atlanta Braves -
1125L A Angels - Texas Rangers -
1126Oakland Athletics - Seattle Mariners -
1127San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks -

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
3641Mnk Vrgorac - Mnk Novo Vrijeme Makarska -

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
5249Fc Barcelona - Palma Futsal -

GIRO D ITALIA ETAPA 13 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5949G.Ciccone - I.Ramiro Sosa 1-0
5950H.Dupont - M.F.Lopez 0-1
5951H.Carthy - D.Formolo 0-1
5952J.Esteban Chaves - D.Pozzovivo 0-1
5953M.A.Lopez - M.Landa 0-1
5954P.Sivakov - T.Kangert 1-0
5955R.Majka - I.Zakarin 0-1
5956R.Carapaz - S.Yates 1-0
5957S.Oomen - G.Carboni 1-0
5958T.Gallopin - T.Geoghegan Hart 1-0
5959V.De La Parte - M.Cattaneo 1-0
5960V.Nibali - P.Roglic 0-1
5961B.Jungels - A.Vuillermoz 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 116223031354143454850545661626365686970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 - - - - -
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 - - - - -
arrow CO Connecticut 6/44 - - - - - -
arrow DA Multi-Daily A 6/99 214344464992
arrow DB Multi-Daily B 6/99 293537456697
arrow DC Multi-Daily C 6/99 596162738896
arrow EM Euro Millions 5/50 516233049
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 36111317192224272831353839424666686970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1461020232530353839425961626566676869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 - - - - -
arrow FK Finska Keno D 20/70 123910111617202733373839404549506264
arrow FQ Finska Keno V 20/70 68101213181922263031414245515255586070
arrow FT Finska Keno T 20/70 47111415161821233032394344474955586470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 15101113152930343747495152545961636466
arrow LD Latvija Keno D 20/62 35111721243132343539434546474852545861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4781617192433343536373940414849545560
arrow LM Latvija Keno M 20/62 510131415172326282934394042434650586062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 - - - - -
arrow NP New York Pick 10 20/80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 89161719253334395053606162636476787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 58111315171834374449525356575963657177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 917182930
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1911172247
arrow TK Tennessee Cash 5/35 - - - - -
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 - - - - -
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 - - - - -
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -