Ponedjeljak 10.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3604Khimki - Cska Moscow - - 0-00-1
3605Danska - Gruzija - - 2-15-1
3606Farski Otoci - Norveska - - 0-00-2
3607Malta - Rumunjska - - 0-30-4
3608Latvija - Slovenija - - 0-40-5
3614Venezia - Sassari - - 0-01-0
3615P.Kohlschreiber - M.Kecmanovic - - 0-00-1
3617M.Fucsovics - J.Munar Clar - - 0-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2494Goias - Chapecoense Sc domaći371-13-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Londrina Pr - Ponte Preta domaći221-21-3

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1304Ferroviaria - Treze gosti11-13-2
1305Sampaio Correa Ma - Nautico Pe gosti280-10-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3521Kom Podgorica - Lovcen domaći620-01-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1984Ab Gladsaxe - Hik Hellerup - - 0-00-0
1985B93 Kopenhagen - Aarhus Fremad gosti220-22-3
2020Brabrand - Jammerbugt Fc domaći371-11-2
2057Kolding - Middelfart gosti540-01-1
2061Skive - Bronshoj domaći292-02-1
2062Vanlose - Ringkobing domaći121-04-0

DANSKA 2. LIGA PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1149Avarta - Bk Marienlyst domaći222-03-0
1150Frem - Vejgaard Bk domaći550-03-2
1151Kjellerup - Skovshoved domaći181-11-2
1152Sydvest - Dalum gosti103-13-1
1154Slagelse - Odder gosti131-11-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1030Silkeborg Kfum - B 1909 domaći341-03-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Bugarska - Kosovo gosti141-12-3
1211Ceska - Crna Gora domaći181-03-0
1213Danska - Gruzija domaći132-15-1
1219Farski Otoci - Norveska gosti490-00-2
1231Latvija - Slovenija gosti240-40-5
1232Malta - Rumunjska gosti70-30-4
1276Sj Makedonija - Austrija domaći181-11-4
1277Poljska - Izrael domaći351-04-0
1280Srbija - Litva domaći203-04-1
1281Spanjolska - Svedska domaći640-03-0
1299Ukrajina - Luksemburg domaći61-01-0
2141Irska - Gibraltar domaći291-02-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3575Kooteepee - Tps gosti150-20-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Vifk - Jbk gosti60-20-4

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Eps - Grifk gosti181-12-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1031Throttur Vogum - Kf Fjardabyggd gosti351-12-1
1032Tindstoll - Leiknir Faskruosfiroi gosti70-21-2
1033If Vestri - Ir Reykjavik gosti350-12-1
1035Selfoss - Kfg domaći81-02-0

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1092Vaengir Jupiters - Umf Einherji gosti210-10-3
1094Hottur - Augnablik Kopavogur domaći151-02-2
1096Kv Vesturbaer - Fjallabyggdar domaći600-02-1
1110Sindri - Skallagrimur domaći184-15-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Atalanta U19 - Torino U19 domaći141-02-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3621Deportes Pereira - Club Cortulua domaći311-12-1

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1202Enugu Rangers International Fc - Kano Pillars Fc gosti580-01-1
1203Akwa United Fc - Lobi Stars - - 0-00-0
1207Enyimba - Fc Ifeanyi Ubah domaći192-13-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Drobak Frogn - Norild gosti141-22-3
1249Vard Haugesund - Vestfossen domaći44-06-1
1261Ranheim 2 - Rosenborg 2 gosti32-13-1
1262Ullensaker Kisa 2 - Harstad gosti540-01-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Odd Bk 2 - Sotra Sk gosti30-21-2
1420Asker - Alta domaći102-22-2
3528Arendal - Levanger domaći580-02-0
3529Brattvaag - Egersund gosti191-22-2
3530Kvik Halden - Vidar domaći81-11-2
3531Byasen - Moss gosti380-11-2
3532Fredrikstad - Sola domaći42-05-1
3533Hodd - Nardo domaći550-04-0
3534Stordals Blink - Bryne domaći342-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1792Ayacucho Fc - Deportivo San Martin domaći271-05-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1780Slovenija U21 - Gruzija U21 gosti320-11-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5217Argentina - Japan - - 0-00-0
5218Kanada - Kamerun domaći451-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186Asarums If Fk - Almeboda Linneryd gosti20-40-5

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Ifk Aspudden Tellus - Motala gosti840-00-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Rosengard - Ksf Prespa Birlik gosti83-14-1

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1333Ia Central Cordoba - Ciclista Olimpico De La Banda 86-78

FRANCUSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4895Bc Gries Oberhoffen - Rouen 74-78
4896Saint Chamond - Orleans Loiret 81-75

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3663Panathinaikos - Asp Promitheas 103-77

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2151Venezia - Sassari 72-70

IZRAEL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3537Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat 85-83
3538Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 86-92

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1640Toronto Raptors - Golden State Warriors 105-106

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3540Ud Oliveirense - Benfica 74-81

SRBIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4897Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd 98-94

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2154Valencia Basket - Real Madrid 78-85

VTB LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3680Khimki - Cska Moscow 62-80

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086C.Garin - S.Caruso 12-56-16-42-0
1087J.Thompson - T.Paul 15-113-66-12-1
1088J.Sousa - F.Tiafoe 8-132-66-70-2
1158J.Rodionov - T.Fritz 10-136-74-60-2
1165R.Haase - U.Humbert 19-195-77-62-1

ATP HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2250L.Kubot M.Melo - R.Arneodo Herbert P H 13-77-56-22-0
2258T.De Bakker D.Pel - D.Inglot A.Krajicek 7-135-72-60-2

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5328D.Shapovalov - J.Struff 9-135-74-60-2
5334M.Fucsovics - J.Munar Clar 13-107-66-42-0
5335M.Zverev - J.Tsonga 3-123-60-60-2
5337P.Kohlschreiber - M.Kecmanovic 14-176-45-71-2

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2272M.Demoliner D.Sharan - D.Molchanov A.Sitak 22-237-56-71-2
2274N.Kyrgios M.Reid - N.Mektic F.Skugor 19-146-43-62-1
2289S.Johnson G.Simon - R.Lindstedt M.Raonic 8-133-65-70-2

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4925A.Galarneau - J.Boulais 18-116-76-42-1
4926C.Gomez Herrera - I.Marchenko 13-76-17-62-0
4927C.Kingsley - J.Nam 9-135-74-60-2
4928D.Nguyen - G.Brouwer 19-166-46-72-1
4929F.Cerundolo - F.Mena 12-56-46-12-0
4930J.Hiltzik - E.Song 5-123-62-60-2
4931J.Trotter - R.Smith 13-97-66-32-0
4932M.Cressy - T.Seyboth Wild 13-126-03-61-2
4933N.Alvarez - R.Sarmiento 12-146-76-70-2
4936V.Millot - A.Sarkissian V-V2-6V-VV-V
4937Z.Piros - M.Ochi 13-96-47-52-0

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019S.Nagal - H.Nys 12-66-46-22-0
2355A.Pavlasek - A.Cornut Chauvinc 7-123-64-60-2
2423C.Denolly - F.Arguello 8-124-64-60-2
2424E.Esteve Lobato - U.Ignatik V-V1-6V-VV-V
2425H.Gaston - B.Zapata Miralles 12-46-16-32-0
2426J.Hernandez Fernandez - T.Lamasine 4-124-60-60-2
2432P.Cachin - M.Martineau 12-46-16-32-0
2433P.Heller - M.Guinard 15-146-76-11-2
2435R.Ortega Olmedo - E.Benchetrit 6-131-65-70-2
2436S.Darcis - N.Gombos 12-56-46-12-0
2437T.Van Rijthoven - M.Safwat 18-195-77-51-2
2438Z.Kolar - J.Tatlot 9-135-74-60-2

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4939A.Harris - R.Bemelmans 5-123-62-60-2
4940Y.Sugita - Z.Zhang 15-126-33-62-1
4941S.Napolitano - J.Ward 14-117-57-62-0
4942E.Hoyt - M.Basic 10-134-66-70-2
4943E.Escobedo - J.Aragone 19-176-76-42-1
4944J.Smith - E.Couacaud 12-66-46-22-0
4945J.Draper - Y.Chung 17-95-76-02-1
4946P.Jubb - J.Zopp 18-156-76-42-1
4947T.Ito - J.Kubler 12-86-46-42-0
4948L.Broady - T.Kamke 9-134-65-70-2
4949G.Soeda - C.Ilkel 12-26-26-02-0
4950S.Myneni - M.Moraing 13-97-66-32-0

CHALLENGER NOTTINGHAM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4970B.Klein - L.Glasspool 13-87-66-22-0
4971L.Saville - R.Peniston 6-124-62-60-2

CHALLENGER SHYMKENT IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2472D.Yevseyev - T.Wu 2-121-61-60-2
2473K.Kravchuk - N.Serdarusic 10-133-66-11-2
2475A.Vukic - D.Tashbulatov 12-46-36-12-0
2476M.Vilella Martinez - T.Brkic 13-146-12-61-2
2477E.Kirkin - G.Sakharov 13-156-22-61-2
2478S.Fomin - A.Muller 14-152-66-21-2
2479T.Yang - R.Bonadio 4-124-60-60-2
2480A.Pavic - B.Crepatte 15-134-66-01-2

CHALLENGER SHYMKENT II KAZAKHSTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3067D.Wu - A.Golubev 5-122-63-60-2
3068S.Mansouri - S.Korda 6-124-62-60-2
3069M.Huesler - S.Travaglia 10-136-74-60-2
3070N.Serdarusic - M.Purcell 18-156-76-42-1
3072P.Kotov - A.Tabilo V-V4-6V-VV-V
3073A.Martin - T.Wu 13-67-56-12-0
3074G.Oliveira - M.Barrios Vera 13-86-37-52-0
3075N.Kuhn - A.Santillan 14-141-67-52-1

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1015V.Lepchenko - E.Rybakina 3-121-62-60-2
1016P.Badosa - P.Hon 12-76-46-32-0
1017M.Barthel - G.Minnen 9-135-74-60-2
1099A.Rus - B.Schoofs 13-97-56-42-0
1115V.Kudermetova - O.Jabeur 12-76-36-42-0
1116V.Kuzmova - M.Gasparyan 16-156-26-71-2

WTA HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1330L.Marozava S.Sanders - Pliskova Kr B.Stefkova 15-172-66-11-2

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073B.Pera - K.Swan 13-77-66-12-0
1075C.Garcia - N.Bains 12-36-16-22-0
1077D.Jakupovic - D.Vekic 9-182-67-61-2
1078H.Dart - V.Lapko 16-157-63-62-1
1079J.Brady - S.Zhang 13-87-56-32-0

WTA NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006A.Guarachi Mathison E.Routliffe - A.Rosolska Z.Yang 14-117-57-62-0
1306D.Jurak K.Srebotnik - A.Sharma E.Shibahara 20-164-66-32-1

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1250Srbija - Tajland 0-10-20-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1220New York Yankees - New York Mets V-V
1221Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks 8-13
1226Boston Red Sox - Texas Rangers 3-4
1227Miami Marlins - St Louis Cardinals 1-4
1230Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates 13-7
1233Colorado Rockies - Chicago Cubs 6-5
1234L A Angels - L A Dodgers 5-3
2685Tampa Bay Rays - Oakland Athletics 6-2
2700Chicago White Sox - Washington Nationals 1-12

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4438A.Yates - T.Pinot 0-1
4439A.Lutsenko - M.Kwiatkowski 1-0
4440B.Lambrecht - G.Martin 0-1
4441C.Froome - R.Bardet 1-0
4443D.Impey - W.Van Aert 0-1
4444D.Gaudu - M.Woods 0-1
4445D.Teuns - D.Martin 1-0
4447E.Buchmann - N.Quintana 0-1
4461E.B.Hagen - S.Colbrelli 0-1
4462J.Alaphilippe - P.Gilbert 0-1
4463J.Fuglsang - S.Kruijswijk 1-0
4464R.Valls - R.Fernandez 1-0
4477R.Molard - O.C.Eiking 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 312182126272832394041444849555960626365
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 720313238
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1213162124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 131731366293
arrow DB Multi-Daily B 6/99 183033505192
arrow DC Multi-Daily C 6/99 1252606698
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 510112529313334383942444749515254596770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 12457171820222530323738394145545768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 717182035
arrow FK Finska Keno D 20/70 79131719202125323334353637394661636467
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24192021222324273443484951525359606364
arrow FR Francuska 5/49 918243949
arrow FT Finska Keno T 20/70 67101221222426272829333439445659626569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 347910141924252933343744505456626669
arrow IL Illinois 6/52 162125264243
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2461217212425303537394041454751545659
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1682122232426313334363840434445505161
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1241013172024263031333738465253555660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 616353839
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 232531324648
arrow NP New York Pick 10 20/80 1112141517192431394046485153545765677779
arrow OH Ohio Classic 6/49 91012233235
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91121243746
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 29111216173035465354565760666975767880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1261321242526283031404145495354607778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1317252630
arrow SB Španjolska Bono 6/49 12429384145
arrow SI Singapur 6/49 101115171946
arrow TK Tennessee Cash 5/35 79182324
arrow WA Washington 6/49 5710254849
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 718212628
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 710121321233234405053545558636669727680