Utorak 11.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Azerbaijan - Slovacka - - 1-31-5
2098A.Tomljanovic - D.Lao - - 0-01-0
2100Albanija - Moldavija - - 0-02-0
2101Belgija - Skotska - - 1-03-0
2103Grcka - Armenija - - 0-22-3
2104Lihtenstajn - Finska - - 0-10-2
2107Rusija - Cipar - - 1-01-0
2109Tecnyconta Zaragoza - Barcelona - - 0-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1610Brasil De Pelotas - Criciuma gosti250-10-1
1623Figueirense - Botafogo Sp domaći251-02-1
1630Vila Nova - Sao Bento domaći730-01-0
2385Bragantino Sp - America Mineiro domaći271-02-0
2386Cuiaba - Atletico Go gosti620-00-1
2387Oeste Sp - Vitoria Ba domaći11-03-0
2388Guarani Sp - Coritiba Pr gosti900-00-1
2389Parana Clube Pr - Operario Pr domaći820-01-0
2390Sport Recife - Crb domaći411-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Universidad Catolica - Union Espanola - - 0-00-0

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1722Audax Italiano - Santiago Wanderers domaći132-03-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1185Kazahstan - San Marino domaći451-04-0
1191Azerbaijan - Slovacka gosti81-31-5
1194Albanija - Moldavija domaći650-02-0
1195Bjelorusija - Sjeverna Irska gosti860-00-1
1196Belgija - Skotska domaći451-03-0
1197Grcka - Armenija gosti80-22-3
1198Madjarska - Wales domaći800-01-0
1200Island - Turska domaći212-12-1
1204Italija - Bosna I Hercegovina gosti320-12-1
1205Lihtenstajn - Finska gosti370-10-2
1206Rusija - Cipar domaći381-01-0
2145Andorra - Francuska gosti110-30-4
2147Njemacka - Estonija domaći105-08-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1874Inter U19 - Roma U19 domaći241-03-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2667Khouribga - Mouloudia Club Of Oujda domaći52-03-1
2668Rsb Berkane - Rapide Oued Zem domaći62-12-2

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1029Singapur - Mjanmar gosti51-11-2
1030Kina - Tadzikistan domaći101-01-0
1031Hong Kong - Tajvan gosti340-20-2
1032Jordan - Indonezija domaći222-04-1
1033Uzbekistan - Sirija domaći32-02-0
1034Kirgistan - Palestina domaći321-02-2
1036Alzir - Burundi domaći680-01-1
1285Hrvatska - Tunis gosti160-11-2
1332Juzna Koreja - Iran domaći570-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1793Utc De Cajamarca - Pirata Fc domaći73-04-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Albanija U21 - Wales U21 domaći82-03-1
1040Armenija U21 - Moldavija U21 domaći391-01-0
1041Finska U21 - Svedska U21 domaći91-12-3
1042Austrija U21 - Francuska U21 domaći211-03-1

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1116New York Red Bull - New England Revolution gosti11-12-2
1125Real Salt Lake - Los Angeles Fc gosti80-10-3
2089Columbus Crew - Pittsburgh Riverhounds domaći550-01-0
2092Charleston - Atlanta United Fc domaći201-01-1
2141Houston Dynamo - Austin Bold Fc domaći143-03-2
2151Saint Louis Fc - Chicago Fire domaći172-02-1
3585San Jose Earthquakes - Sacramento Republic Fc gosti22-24-3

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Sad - Tajland domaći123-0D-0
5219Novi Zeland - Nizozemska gosti900-00-1
5220Cile - Svedska gosti830-00-2

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2508Sri Lanka - Makao VVV-VV-V
2509Brunei - Mongolija domaći42-02-1
2510Timor Leste - Malezija gosti100-31-5
2511Banglades - Laos - - 0-00-0
2514Pakistan - Kambodza domaći181-01-2

SP U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1634Ekvador U20 - Juzna Koreja U20 gosti390-10-1
2523Ukrajina U20 - Italija U20 domaći650-01-0

SP U20 (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Ukrajina U20 - Italija U20 - - 0-01-0
1290Ekvador U20 - Juzna Koreja U20 - - 0-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2168Ik Brage - Orgryte gosti130-10-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Dagsbergs If - Varmbols domaći620-01-0

TOULON TURNIRNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2065Guatemala - Engleska gosti150-40-4

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Kosovo U21 - Turska U21 domaći451-03-1
1048Crna Gora U21 - Kazahstan U21 domaći31-01-2

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2153Ca San Lorenzo De Almagro - Ferro Carril Oeste 86-83

BELGIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1334Antwerp - Telindus Oostende 57-60

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1335Peristeri - Aek Athens 71-79

ITALIJA 2. LIGA PLAY OFF KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1301Treviso - Capo D Orlando 90-72

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1294Tecnyconta Zaragoza - Barcelona 81-96

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1132Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Ulker 86-86 / 101-93

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2250Indiana Fever - Seattle Storm 82-84
2258Chicago Sky - Phoenix Mercury 82-75
2701Connecticut Sun - Washington Mystics 83-75

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089D.Goffin - A.Davidovich Fokina 12-26-06-22-0
1090J.Sinner - N.Jarry 9-136-73-60-2
1147A.Bedene - R.Gasquet 17-197-66-71-2
1161L.Sonego - M.Kukushkin 15-177-54-61-2
1164M.Ebden - P.Herbert 9-134-65-70-2
1166T.De Bakker - A.Mannarino 3-122-61-60-2
3051T.Fabbiano - A.Seppi 11-146-75-70-2

ATP HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2248C.Garin N.Jarry - J.Murray N.Skupski 18-205-76-31-2
2249L.Hewitt J.Thompson - A.De Minaur D.Vega Hernandez 20-216-46-71-2
2254M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - R.Haase Rojer J J 7-123-64-60-2
2255M.Daniell W.Koolhof - J.Chardy F.Martin V-VV-VV-VV-V
2256R.Jebavy I.Zelenay - R.Klaasen M.Venus 18-216-45-71-2
3049M.Daniell W.Koolhof - A.Seppi J.Sousa 12-56-16-42-0

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3053A.Popyrin - M.Raonic 17-197-64-61-2
3054D.Brown - J.Millman 13-106-47-62-0
3055F.Lopez Diaz Guerra - L.Pouille 15-163-66-31-2
3056D.Kudla - V.Galovic 12-56-36-22-0
5328D.Shapovalov - J.Struff 9-135-74-60-2
5329E.Gulbis - F.Auger Aliassime 8-135-73-60-2
5331G.Monfils - S.Johnson 19-187-55-72-1
5333M.Berrettini - N.Kyrgios 12-76-36-42-0
5334M.Fucsovics - J.Munar Clar 13-107-66-42-0
5336P.Gojowczyk - G.Simon 11-166-42-61-2

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2259A.Begemann D.Brown - L.Pouille Tsonga J W 26-277-56-71-2
2260F.Auger Aliassime H.Hurkacz - L.Bambridge J.O Mara V-VV-VV-VV-V
2269J.Peers B.Soares - T.Puetz Struff J L 21-174-67-52-1
2280O.Marach J.Melzer - A.Zverev M.Zverev 13-97-66-32-0

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4926C.Gomez Herrera - I.Marchenko 13-76-17-62-0
4929F.Cerundolo - F.Mena 12-56-46-12-0
4933N.Alvarez - R.Sarmiento 12-146-76-70-2
4934O.Luz - J.Mcnally 17-205-77-61-2
4935R.Shane - M.Descotte 12-146-76-70-2
4936V.Millot - A.Sarkissian V-V2-6V-VV-V
4937Z.Piros - M.Ochi 13-96-47-52-0

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026A.Ramos Vinolas - T.Lamasine 12-36-16-22-0
1027H.Grenier - F.Arguello 7-124-63-60-2
1028M.Safwat - E.Lopez Perez 12-86-46-42-0
2355A.Pavlasek - A.Cornut Chauvinc 7-123-64-60-2
2356A.Vatutin - O.Roca Batalla 12-66-26-42-0
2431M.Bourgue - D.Masur 18-136-46-72-1
2436S.Darcis - N.Gombos 12-56-46-12-0
3057B.Gojo - F.Gaio 8-133-65-70-2
3058B.Bonzi - A.Bega 13-77-66-12-0
3059H.Gaston - T.Griekspoor V-V2-66-4V-V
3060J.Tatlot - P.Sousa 11-181-67-61-2
3061K.Coppejans - E.Benchetrit 12-66-36-32-0

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3066R.Peniston - B.Klein 16-144-66-42-1
4939A.Harris - R.Bemelmans 5-123-62-60-2
4940Y.Sugita - Z.Zhang 15-126-33-62-1
4941S.Napolitano - J.Ward 14-117-57-62-0
4942E.Hoyt - M.Basic 10-134-66-70-2
4943E.Escobedo - J.Aragone 19-176-76-42-1
4944J.Smith - E.Couacaud 12-66-46-22-0
4945J.Draper - Y.Chung 17-95-76-02-1
4946P.Jubb - J.Zopp 18-156-76-42-1
4947T.Ito - J.Kubler 12-86-46-42-0
4948L.Broady - T.Kamke 9-134-65-70-2
4949G.Soeda - C.Ilkel 12-26-26-02-0
4950S.Myneni - M.Moraing 13-97-66-32-0
4951C.Eubanks - Y.Watanuki 13-76-17-62-0
4952D.Koepfer - V.Troicki V-V6-4V-VV-V
4953J.Duckworth - J.Clarke V-V6-4V-VV-V

CHALLENGER SHYMKENT IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3076E.King - D.Gimeno Traver 12-166-31-61-2
3077K.Uchida - A.Muller 13-96-47-52-0
3078M.Jaziri - A.Collarini 12-76-46-32-0
3079G.Sakharov - A.Nedovyesov 14-187-51-61-2
3080P.Krstin - A.Vukic 12-76-36-42-0
3081T.Brkic - F.Coria 11-183-67-61-2
3082Y.Hanfmann - R.Bonadio V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SHYMKENT II KAZAKHSTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3074G.Oliveira - M.Barrios Vera 13-86-37-52-0
3075N.Kuhn - A.Santillan 14-141-67-52-1

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098A.Riske - K.Muchova 18-126-76-32-1
1100D.Aiava - A.Sabalenka 14-167-61-62-1
1101E.Alexandrova - E.Mertens 12-66-46-22-0
1102K.Bertens - J.Larsson 12-46-36-12-0
1108K.Flipkens - A.Krunic 15-106-33-62-1
1109L.Tsurenko - Kr Pliskova 12-86-46-42-0
3095Y.Wang - A.Van Uytvanck 9-136-73-60-2
3102C.Mchale - P.Hercog 8-124-64-60-2
3103Y.Bonaventure - F.Ferro 14-86-22-62-1

WTA HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1331A.Kalinskaya V.Kuzmova - L.Kerkhove B.Schoofs 11-176-13-61-2
3090S.Aoyama A.Krunic - A.Anisimova P.Hon 12-46-46-02-0
3092G.Garcia Perez F.Stollar - M.Krajicek A.Rus 14-127-67-62-0
3093N.Geuer P.Kania - M.Adamczak K.Christian 19-133-66-22-1

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007A.Tomljanovic - D.Lao 12-56-26-32-0
1009C.Paquet - E.Rodina V-VV-VV-VV-V
1011E.Ruse - D.Yastremska V-VV-VV-VV-V
1012L.Samsonova - V.Golubic 11-181-67-61-2
1013M.Niculescu - T.Maria 13-161-66-31-2
1014T.Moore - M.Lumsden 9-133-66-70-2
1072A.Sharma - M.Rybarikova V-V6-1V-VV-V
1073B.Pera - K.Swan 13-77-66-12-0
1075C.Garcia - N.Bains 12-36-16-22-0
1077D.Jakupovic - D.Vekic 9-182-67-61-2
1078H.Dart - V.Lapko 16-157-63-62-1
1079J.Brady - S.Zhang 13-87-56-32-0
1080K.Mladenovic - T.Maria V-VV-VV-VV-V
1081M.Niculescu - Y.Putintseva V-VV-VV-VV-V
1082M.Sakkari - H.Watson 12-76-46-32-0
1083S.Sorribes Tormo - S.Rogers 18-176-45-72-1
1319I.Jorovic - E.Perez 12-76-36-42-0
1321K.Mladenovic - M.Frech 13-77-56-22-0

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1251Sad - Turska 0-10-20-3
1252Japan - Brazil 0-10-21-3
1253Kina - Poljska 1-02-03-0
1254Rusija - Juzna Koreja 1-01-13-1
1255Belgija - Nizozemska 0-10-23-2
1258Italija - Bugarska 1-02-03-0
1259Njemacka - Dominikanska Republika 1-01-13-1

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2575Fukuoka Softbank Hawks - Hanshin Tigers 2-2
2577Hokkaido Nippon Ham Fighters - Hiroshima Toyo Carp 5-4
2580Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 1-2
2582Saitama Seibu Lions - Yomiuri Giants 4-0
2583Tohoku Rakuten Golden Eagles - Tokyo Yakult Swallows 3-1
2585Chiba Lotte Marines - Yokohama Dena Baystars 3-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1049Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 4-2
1053New York Yankees - New York Mets 4-10
1054Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks 7-4
1055Cleveland Indians - Cincinnati Reds 2-1
1056Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates 7-5
1057Chicago White Sox - Washington Nationals 7-5
1058Houston Astros - Milwaukee Brewers 10-8
1059Minnesota Twins - Seattle Mariners 6-5
1061Kansas City Royals - Detroit Tigers 3-2
1062Colorado Rockies - Chicago Cubs 10-3
1063San Francisco Giants - San Diego Padres 6-5
3680Boston Red Sox - Texas Rangers 5-9
3737Miami Marlins - St Louis Cardinals 1-7
3738Tampa Bay Rays - Oakland Athletics 3-4
3740L A Angels - L A Dodgers 5-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1302Fc Barcelona - El Pozo Murcia 2-2

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3040A.Greipel - L.Manzin 1-0
3041C.Venturini - D.Impey 1-0
3042J.Fuglsang - C.Froome 0-1
3043J.Debusschere - E.Theuns 0-1
3044J.Koch - X.Meurisse 1-0
3045J.Nieuwenhuis - J.Keukeleire 1-0
3046N.Quintana - M.Woods 1-0
3047S.Bennett - J.A.Hodeg 1-0
3048S.Colbrelli - E.B.Hagen 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 272630343743
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1619227487
arrow BL Belgija Keno 20/70 27111315232427283746545961626365666769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1421324041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 910131727
arrow CO Connecticut 6/44 51720384344
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1313162960
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11819378588
arrow DC Multi-Daily C 6/99 182439698197
arrow EM Euro Millions 5/50 2527394246
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 57121316273031323436384042435558606164
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 34789131421222729303537394345566465
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 511142931
arrow FK Finska Keno D 20/70 13579111833394146495153555860626770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 124812181923252930384041424548565765
arrow FT Finska Keno T 20/70 114182627293032353637395257596465686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 612161718192122273149505154556061686970
arrow HO Hong Kong 6/49 81920212537
arrow IT Italija 6/90 162536464858
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4681011131415162224262732374145486062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 24589121719202526283041424348495557
arrow LM Latvija Keno M 20/62 89131516192225262830333740435356576062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 48212226
arrow NP New York Pick 10 20/80 710111418213537404251535559707172767980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1261416242829323437385559606168737679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 56101418222829333745464951556567697079
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 919242627
arrow PO Poljska 6/49 71112323448
arrow SB Španjolska Bono 6/49 32533363747
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2034394357
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1113141920
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1115172427323639404143515255575967747577