Srijeda 12.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2468Asp Promitheas - Panathinaikos - - 0-00-1
2471Latvija - Slovenija - - 0-01-0
2472Belgija - Srbija - - 0-00-1
2473Francuska - Norveska - - 0-02-1
2474Spanjolska - Svedska - - 0-01-0
2475Santos - Corinthians - - 0-01-0
2476A.Tomljanovic - D.Lao - - 0-01-0
2477S.Napolitano - I.Karlovic - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Canberra Olympic - Canberra Fc gosti130-10-2

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Fk Montazhnik Mazyr - Naftan Novopolotsk gosti380-10-1
1304Fc Oshmyany - Khimik Svetlogorski domaći42-02-1
1305Ivatsevichi - Fc Ruh Brest gosti351-12-2
1330Osipovichi - Fc Smolevicy gosti900-00-1
1331Zabudova 2007 - Lida gosti100-11-3
1332Molodechno - Fk Arsenal Dzerzhinsk gosti190-20-5
1333Smiavtotrans - Smorgon gosti250-30-6
1334Fc Gorki - Volna Pinsk gosti340-20-3
1335Neman Agro - Baranovichi domaći51-01-2
1364Pk Im. Kremko - Fc Slonim gosti270-20-2
1365Uzda - Belshina gosti210-11-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2422Botafogo - Gremio gosti810-00-1
2481Fortaleza - Cruzeiro domaći32-12-1
2482Csa Al - Flamengo gosti650-00-2
2483Internacional - Bahia Ba domaći181-03-1
2485Santos - Corinthians domaći590-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Everton De Vina - Cobresal domaći341-02-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Universidad De Concepcion - Deportes Valdivia gosti350-11-1
2397Curico Unido - Nublense domaći351-11-2
2398O Higgins - Cd Santa Cruz domaći502-04-1
2438Universidad De Chile - Rangers De Talca gosti50-11-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1020Depotivo Pasto - Atletico Junior domaći810-01-0

LITVA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2507Dfk Dainava Alytus - Lietava Jonava domaći371-04-1
2509Vmfd Zalgiris B - Vytis Vilnius gosti350-25-3

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2459Maroko - Gambija gosti270-10-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2460Bosna I Hercegovina - Crna Gora - - 0-00-0

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2675Fc Ifeanyi Ubah - Enugu Rangers International Fc gosti70-22-4
2682Enyimba - Akwa United Fc domaći431-03-0
2683Lobi Stars - Kano Pillars Fc gosti730-00-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Lech Ii Poznan - Wierzyca Pelplin VVV-VV-V

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2011Hrvatska U21 - Danska U21 domaći900-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1201Fc Hermanstadt - U Cluj gosti640-00-1

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005New York City Fc - Carolina Railhawks domaći252-04-0
1018Fc Cincinnati - Louisville City Fc domaći231-11-1
1019Dallas Burns - Okc Energy Fc domaći112-04-0
1021Memphis 901 Fc - Orlando City Sc gosti380-11-3
1022Colorado Rapids - New Mexico United gosti31-12-2
1023Los Angeles Galaxy - Orange County Fc domaći550-03-0
1126Washington Dc United - Philadelphia Union - - 0-00-0
1128Minnesota United - Sporting Kansas City domaći21-14-1
1129Seattle Sounders - Portland Timbers gosti61-11-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Nigerija - Juzna Koreja domaći291-02-0
1117Njemacka - Spanjolska domaći421-01-0
1119Francuska - Norveska domaći460-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Deportivo La Coruna - Malaga gosti181-24-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1964Fuenlabrada - Racing Santander - - 0-00-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2009Nosaby If - Hassleholms If domaći750-01-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2394Raslatts - Skovde domaći381-02-0
2839Assyriska Bk - Utsiktens gosti310-10-5
2840Timra - Ostersunds domaći222-04-0
2841Ifk Haninge - Ifk Stocksund domaći530-01-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2910Buriram United - Ptt Rayong Fc domaći291-05-0

TOULON TURNIRNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2478Portugal U19 - Francuska U18 domaći153-03-0
2479Japan U22 - Meksiko U22 gosti500-02-2
2491Brazil U22 - Irska U21 domaći151-02-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2010Us Ben Guerdane - Esperance Sportive De Tunis domaći211-01-0

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1601Cs. Dong Thap - An Giang domaći352-14-2
1624Huda Hue - Pho Hien Fc gosti210-10-4
1634Binh Phuoc - Xskt Can Tho domaći163-03-1
1635Dong Tam Long An - Xm Fico Tay Ninh domaći213-03-0
1636Hong Linh Ha Tinh Fc - Dak Lak domaći441-03-1
1637Phu Dong Fc - Sqc Binh Dinh gosti630-00-1

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3475Northport Batang Pier - Magnolia Hotshots 102-99
3476Barangay Ginebra - Tnt Katropa 96-104

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1787Asp Promitheas - Panathinaikos 80-92

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1786Venezia - Sassari 66-80

POLJSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1123Wroclawek - Polski Cukier Torun 103-85

SRBIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2154Partizan Beograd - Crvena Zvezda Beograd 73-72

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2395New York Liberty - Minnesota Lynx 75-69

NHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1235Boston Bruins - St Louis Blues 0-21-4

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1015C.Garin - R.Haase 14-107-57-52-0
1016J.Thompson - F.Tiafoe 12-56-36-22-0
1017T.Fritz - B.Coric 12-166-43-61-2
3799A.De Minaur - A.Seppi 13-87-56-32-0

ATP HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086M.Daniell W.Koolhof - R.Klaasen M.Venus 13-106-47-62-0
2257R.Ram J.Salisbury - S.Arends M.Middelkoop 22-185-77-62-1
3050L.Kubot M.Melo - D.Inglot A.Krajicek 13-217-53-61-2

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064J.Struff - M.Kecmanovic 12-46-26-22-0
2762J.Tsonga - M.Raonic 17-194-67-61-2
2763L.Pouille - D.Medvedev 17-147-64-62-1
2769N.Basilashvili - M.Fucsovics 14-197-62-61-2

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071J.Peers B.Soares - D.Molchanov A.Sitak 13-96-37-62-0
2288R.Bopanna D.Shapovalov - B.Bryan M.Bryan 19-166-43-62-1
3052M.Berrettini M.Fucsovics - L.Bambridge J.O Mara 12-196-33-61-2

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1108A.Sarkissian - J.Menezes 13-183-67-61-2
1109F.Peliwo - C.Gomez Herrera 7-123-64-60-2
1114Z.Piros - T.Smyczek 11-163-66-41-2
1115J.Nam - J.Wolf 15-146-43-62-1
1124M.Descotte - D.Sela 6-123-63-60-2
1132Z.Li - Z.Zhang 8-124-64-60-2
1147D.Lee - J.Mcnally 13-86-37-52-0
1149E.Song - Y.Uchiyama 17-197-66-71-2
1150M.Mmoh - A.Gonzalez V-V2-6V-VV-V
1151D.Young - D.Novikov 8-136-72-60-2
1152F.Cerundolo - R.Quiroz 18-86-16-72-1
1153M.Torpegaard - R.Sarmiento 13-96-47-52-0

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027H.Grenier - F.Arguello 7-124-63-60-2
1028M.Safwat - E.Lopez Perez 12-86-46-42-0
1166A.Cornut Chauvinc - R.Molleker 4-121-63-60-2
1185D.Galan - F.Gaio 8-124-64-60-2
1191B.Bonzi - C.Moutet 9-136-73-60-2
1194C.Lestienne - A.Vatutin 13-146-76-11-2
1195E.Ymer - S.Darcis 12-46-16-32-0
1197M.Bourgue - M.Janvier V-VV-VV-VV-V
3060J.Tatlot - P.Sousa 11-181-67-61-2
3061K.Coppejans - E.Benchetrit 12-66-36-32-0
3062A.De Greef - U.Ignatik 18-146-76-01-2
3063P.Cachin - P.Andujar Alba 17-166-76-21-2
3064P.Martinez - M.Guinard 10-166-44-61-2
3065S.Nagal - Q.Halys 12-56-36-22-0

CHALLENGER LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1164S.Bolelli A.Pellegrino - R.Gonzales V.Vardhan 12-86-46-42-0
1452S.Gille J.Vliegen - E.Lopez Perez D.Marrero 19-196-76-21-2

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198D.Novak - P.Jubb 14-107-57-52-0
1200M.Basic - S.Kwon 10-136-74-60-2
1204A.Hoang - T.Kamke 17-135-76-42-1
1205S.Napolitano - I.Karlovic 15-176-76-41-2
1206E.Donskoy - E.Escobedo 13-97-56-42-0
1221Y.Maden - Y.Sugita 12-46-16-32-0
1226R.Bemelmans - R.Ramanathan 12-16-16-02-0
1227R.Peniston - B.Tomic V-V7-6V-VV-V
1230J.Smith - L.Rosol 11-181-67-61-2
1233D.Evans - J.Draper 13-87-56-32-0
1234M.Granollers - T.Ito 8-133-65-70-2
1250C.Eubanks - M.Ymer 12-154-66-31-2
1251O.Otte - G.Soeda 5-122-63-60-2
1252D.Koepfer - K.Majchrzak 12-76-36-42-0
1253J.Duckworth - P.Polansky 19-166-77-62-1
1254S.Ofner - S.Myneni 13-96-47-52-0

CHALLENGER SHYMKENT IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1289A.Martin - N.Serdarusic 12-76-36-42-0
1290G.Oliveira - S.Travaglia 6-123-63-60-2
1294M.Jaziri - D.Gimeno Traver 6-131-65-70-2
3080P.Krstin - A.Vukic 12-76-36-42-0
3081T.Brkic - F.Coria 11-183-67-61-2

CHALLENGER SHYMKENT II KAZAKHSTAN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1255G.Oliveira A.Vasilevski - F.Alcantara G.Lomakin 14-117-67-52-0

CHALLENGER SHYMKENT II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1258E.King H.Reese - M.Jaziri S.Mansouri V-V6-3V-VV-V
1259S.Fayziev A.Tabilo - A.Behar G.Escobar 16-206-42-61-2
1261K.Kravchuk T.Skatov - A.Martin H.Podlipnik Castillo 3-122-61-60-2
1285M.Purcell A.Santillan - S.Fomin D.Yevseyev 12-46-16-32-0

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025M.Gasparyan - G.Minnen 8-124-64-60-2
1089L.Tsurenko - K.Flipkens 11-146-75-70-2
1090E.Rybakina - A.Van Uytvanck 12-76-36-42-0
1098V.Kudermetova - D.Aiava 12-46-36-12-0
1113N.Vikhlyantseva - A.Anisimova V-VV-VV-VV-V
2168N.Vikhlyantseva - A.Kalinskaya 12-56-26-32-0

WTA HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024E.Alexandrova G.Voskoboeva - M.Barthel A.Mitu 13-86-37-52-0
1044L.Tsurenko Y.Wang - Pliskova Kr B.Stefkova 12-56-36-22-0
3094C.Mchale A.Riske - K.Bertens D.Schuurs 17-206-32-61-2

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007A.Tomljanovic - D.Lao 12-56-26-32-0
1009C.Paquet - E.Rodina V-VV-VV-VV-V
1011E.Ruse - D.Yastremska V-VV-VV-VV-V
1012L.Samsonova - V.Golubic 11-181-67-61-2
1013M.Niculescu - T.Maria 13-161-66-31-2
1014T.Moore - M.Lumsden 9-133-66-70-2
1072A.Sharma - M.Rybarikova V-V6-1V-VV-V
1073B.Pera - K.Swan 13-77-66-12-0
1075C.Garcia - N.Bains 12-36-16-22-0
1077D.Jakupovic - D.Vekic 9-182-67-61-2
1078H.Dart - V.Lapko 16-157-63-62-1
1079J.Brady - S.Zhang 13-87-56-32-0
1082M.Sakkari - H.Watson 12-76-46-32-0
1083S.Sorribes Tormo - S.Rogers 18-176-45-72-1
1319I.Jorovic - E.Perez 12-76-36-42-0
1321K.Mladenovic - M.Frech 13-77-56-22-0

EHF EUROKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1427Spanjolska - Svedska 33-25

EP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1382Finska - Ceska 24-26
1387Grcka - Island 28-28
1393Slovacka - Madjarska 20-21
1394Turska - Makedonija 25-26
1396Svicarska - Hrvatska 28-33
1397Izrael - Njemacka 25-40
1399Latvija - Slovenija 25-24
1400Belgija - Srbija 26-37
1401Bosna I Hercegovina - Bjelorusija 25-31
1402Kosovo - Poljska 23-23
1407Ukrajina - Danska 30-33

EUROPSKA LIGA - SREBRNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1704Azerbaijan - Gruzija 1-02-03-0
1706Danska - Rumunjska 0-10-20-3
1707Austrija - Madjarska 0-11-13-1

EUROPSKA LIGA - SREBRNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1708Grcka - Estonija 0-11-13-1
1709Slovenija - Portugal 1-02-03-1

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1879Slovacka - Latvija 0-10-21-3
1880Finska - Bjelorusija 0-10-20-3
1881Spanjolska - Hrvatska 0-11-11-3
1885Ukrajina - Ceska 1-02-03-0
1886Nizozemska - Estonija 1-02-03-0

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1887Finska - Bjelorusija 0-10-20-3
1889Austrija - Madjarska 0-10-20-3
1890Spanjolska - Azerbaijan 1-02-03-0
1891Francuska - Hrvatska 1-01-13-2
1892Slovacka - Ceska 0-11-11-3

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2355Kina - Turska 1-02-03-0
2356Bugarska - Rusija 0-10-20-3
2391Dominikanska Republika - Nizozemska 0-10-20-3
2392Italija - Juzna Koreja 1-02-03-1
2393Njemacka - Belgija 1-02-03-1

SP U20RAGBI

Br. Susret Kraj
3807Gruzija U20 - Skotska U20 17-12
3815Italija U20 - Irska U20 14-38
3816Francuska U20 - Argentina U20 26-47
3828Wales U20 - Fiji U20 44-28
3832Engleska U20 - Australia U20 56-33
3833Juzna Afrika U20 - Novi Zeland U20 25-17

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
3758Fukuoka Softbank Hawks - Hanshin Tigers 2-8
3770Hokkaido Nippon Ham Fighters - Hiroshima Toyo Carp 2-1
3771Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 2-6
3774Saitama Seibu Lions - Yomiuri Giants 4-9
3778Tohoku Rakuten Golden Eagles - Tokyo Yakult Swallows 7-4
3795Chiba Lotte Marines - Yokohama Dena Baystars 5-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1588Cleveland Indians - Cincinnati Reds 2-7
1589Colorado Rockies - Chicago Cubs 1-10
1590Boston Red Sox - Texas Rangers 4-3
1640Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 6-8
1641Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks 0-2
1642Miami Marlins - St Louis Cardinals 9-0
1643Houston Astros - Milwaukee Brewers 3-6
1644Minnesota Twins - Seattle Mariners 6-9
1647Kansas City Royals - Detroit Tigers 2-3
1650San Francisco Giants - San Diego Padres 4-2

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1370A.Yates - T.Pinot 1-0
1371C.Froome - T.Van Garderen V-V
1376D.Teuns - A.Lutsenko 1-0
1377G.Moscon - D.Van Baarle 1-0
1378J.Rosskopf - F.Grosschartner 1-0
1379J.Tratnik - E.Boasson Hagen 1-0
1383N.Politt - W.Van Aert 0-1
1384R.Porte - J.Fuglsang 0-1
1409S.Kruijswijk - E.Buchmann 1-0
1410T.Dumoulin - M.Kwiatkowski 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 31214152132
arrow AU Austrija 6/45 3811151843
arrow BC British Colombia BC49 6/49 192832404145
arrow BE Belgija 6/45 2610172637
arrow BL Belgija Keno 20/70 1471011131415172231343839404142435162
arrow CA Kanada 6/49 222331384748
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1417273037
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 16212526
arrow CL Colorado 6/42 11519313336
arrow DA Multi-Daily A 6/99 192641465667
arrow DB Multi-Daily B 6/99 274961707283
arrow DC Multi-Daily C 6/99 53670757697
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 245720212324252938404350565860656769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 245711293334364243444852535460616266
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1016243135
arrow FK Finska Keno D 20/70 135911141832344146484952535761666970
arrow FL Florida 6/53 121826323643
arrow FQ Finska Keno V 20/70 457910121521303140414344465253556569
arrow FR Francuska 5/49 325313845
arrow FT Finska Keno T 20/70 2361216192228303132373943444749525864
arrow GE Njemačka 6/49 22124414247
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3691421222325283034353645505255576770
arrow GR Grčka 6/49 71425434549
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 51118244042
arrow IR Irska 6/47 71424273538
arrow LD Latvija Keno D 20/62 34141516212632343740434647485152566061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 37121314182226293033394347505254555662
arrow LM Latvija Keno M 20/62 126911172124262832343840434854555862
arrow LU Louisiana 6/40 62427303338
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 6710134045
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1219253136
arrow MI Michigan Classic 6/47 101617283145
arrow MS Missouri 6/44 152021233137
arrow NP New York Pick 10 20/80 5891631343637394050535457626871727578
arrow NY New York 6/59 172122323741
arrow OH Ohio Classic 6/49 51324264649
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 51823354145
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 17141621242531354041484950616265687274
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 613171924293233394145474853555658636977
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 78151824
arrow QU Quebec 6/49 82537454648
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 1231344350
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22631354748
arrow SK Slovačka 5/35 36242830
arrow SL Slovenija 7/39 291011142128
arrow SW Švicarska 6/42 8919303740
arrow TE Texas 6/54 31718252728
arrow TK Tennessee Cash 5/35 110172027
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 61634363753
arrow UW SAD Powerball 5/69 535384257
arrow VK Viking Lotto 6/48 21037394146
arrow WA Washington 6/49 1811283849
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1217182728
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 61739434749
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 813141622242630363949505254575962687079