Četvrtak 13.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2768Aek Athens - Peristeri - - 0-01-1
2774Austrija - Norveska - - 0-00-1
2775Juznoafricka Republika - Kina - - 0-10-1
2776Palmeiras - Avai - - 1-02-0
2777S.Tsitsipas - N.Jarry - - 0-00-1
2779P.Hercog - A.Riske - - 0-00-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2502Banants Yerevan Fc 2 - Shirak Gyumri Fc 2 domaći411-03-0
2503Fc Ararat Armenia 2 - Fc Ararat Yerevan 2 domaći321-04-0
2504Junior Sevan - Banants Yerevan Fc 3 gosti111-23-2
2505Pyunik Yerevan Fc 2 - Gandzasar Kapan Fc 2 domaći161-04-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Vasco Da Gama - Ceara domaći800-01-0
2487Atletico Mg - Sao Paulo Sp domaći441-01-1
2488Chapecoense Sc - Fluminense domaći31-01-1
2489Goias - Atletico Pr domaći62-02-1
2490Palmeiras - Avai domaći321-02-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1123Sao Jose - Remo domaći720-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Everton De Vina - Cobresal domaći341-02-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2191Huachipato - Deportes Temuco - - - V-V
2192Coquimbo Unido - Union San Felipe gosti70-11-1
2193Colo Colo - Puerto Montt gosti22-24-2
2399Antofagasta - Barnechea domaći361-01-2
2400Union La Calera - Deportes Magallanes gosti122-23-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2480Flora Tallinn Ii - Lootus Kohtla Jarve gosti790-00-1
2494Rakvere Tarvas - Welco Elekter domaći42-03-1
2500Tammeka Tartu Ii - Legion Tallinn domaći62-03-3

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Fc Haka - Mypa domaći401-02-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Klubi 04 - Miki Mikkeli domaći241-01-1
1369Sudet - Lahden Reipas domaći91-11-5

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1411Magni - Umf Njardvik gosti371-13-2
1412Afturelding - Haukar Hafnafjordur gosti40-21-2
1413Fjolnir - Vikingur Olafsvik gosti140-21-3
1414Fram Reykjavik - Grotta gosti42-12-3
1415Keflavik - Throttur domaći61-01-3

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3059Egipat - Tanzanija domaći640-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Finska - Island - - 0-00-0

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1193Zemplin Michalovce U19 - Trencin U19 gosti430-10-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1121Juznoafricka Republika - Kina gosti400-10-1
1286Australija - Brazil gosti271-23-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Mallorca - Albacete domaći231-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1600Lidkopings Fk - Ifk Tidaholm gosti20-12-1

TOULON TURNIRNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Cile - Kina domaći292-12-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1651Quang Nam Fc - B. Binh Duong gosti70-11-2
1656Hanoi T And T - Sai Gon Fc domaći590-02-0

BELGIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1673Telindus Oostende - Antwerp 69-62

FRANCUSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3757Orleans Loiret - Saint Chamond 93-83

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1676Aek Athens - Peristeri 77-77 / 91-83

ITALIJA 2. LIGA PLAY OFF KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1677Treviso - Capo D Orlando 82-56

IZRAEL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3796Maccabi Tel Aviv - Maccabi Rishon 89-75

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2686Golden State Warriors - Toronto Raptors 110-114

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2401Bay Hawks - Nelson Giants 98-90

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1661Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul 57-74

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1443Dallas Wings - Indiana Fever 72-76

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3021Dunedin Thunder - Canterbury Red Devils 2-08-1
3029Southern Stampede - Botany Swarm 0-02-3

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085D.Goffin - P.Herbert 13-86-37-52-0
3800A.Mannarino - F.Verdasco 13-131-66-32-1
3802M.Kukushkin - R.Gasquet 7-124-63-60-2
3803S.Tsitsipas - N.Jarry 14-154-66-31-2

ATP HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014R.Ram J.Salisbury - A.De Minaur D.Vega Hernandez 17-203-66-41-2
1086M.Daniell W.Koolhof - R.Klaasen M.Venus 13-106-47-62-0
3050L.Kubot M.Melo - D.Inglot A.Krajicek 13-217-53-61-2
3798R.Haase Rojer J J - J.Murray N.Skupski 13-87-56-32-0

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065A.Zverev - D.Brown 14-184-67-61-2
1067G.Monfils - D.Kudla 18-205-77-61-2
1069G.Simon - F.Auger Aliassime 9-135-74-60-2
1070M.Berrettini - K.Khachanov 12-66-46-22-0

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1011L.Pouille Tsonga J W - R.Bopanna D.Shapovalov 7-124-63-60-2
1012L.Bambridge J.O Mara - N.Kyrgios M.Reid 7-123-64-60-2
1081O.Marach J.Melzer - R.Lindstedt M.Raonic 12-66-26-42-0

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1154C.Altamirano - E.Gomez 12-185-77-51-2
1161T.Seyboth Wild - T.Kwiatkowski 13-166-35-71-2
1334D.Novikov - J.Menezes V-V2-6V-VV-V
1335C.Gomez Herrera - Y.Uchiyama 13-156-33-61-2
1364M.Torpegaard - T.Smyczek 12-36-26-12-0
1365A.Gonzalez - J.Nam 6-124-62-60-2
1370D.Lee - D.Sela 4-123-61-60-2

CHALLENGER COLUMBUS II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1333E.Gomez F.Mena - N.Alvarez G.Brouwer V-VV-VV-VV-V
2197R.Maytin J.Withrow - M.Cressy B.Saraiva 20-164-66-32-1
2198H.Hach Verdugo D.Young - Z.Li Y.Uchiyama 13-96-37-62-0

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1196A.Ramos Vinolas - H.Gaston 12-36-26-12-0
1259K.Coppejans - P.Sousa 12-56-26-32-0
1261A.Vatutin - C.Moutet 12-177-51-61-2
1285F.Gaio - P.Andujar Alba 12-66-46-22-0
1296M.Guinard - R.Molleker 16-156-43-62-1

CHALLENGER LYON FRANCETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1255E.Ymer - M.Janvier 14-92-66-22-1
1258F.Arguello - M.Safwat 8-124-64-60-2
3861U.Ignatik - S.Nagal 10-151-66-31-2

CHALLENGER LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1220L.Margaroli Weissborn T S - S.Bolelli A.Pellegrino 4-121-63-60-2
1221A.Cornut Chauvinc H.Gaston - B.Bonzi J.Eysseric 7-124-63-60-2
1226E.Lopez Perez D.Marrero - A.Siljestrom E.Ymer 20-207-63-62-1
1227E.Benchetrit J.Tatlot - H.Nys F.Romboli V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1230J.Smith - L.Rosol 11-181-67-61-2
1233D.Evans - J.Draper 13-87-56-32-0
1234M.Granollers - T.Ito 8-133-65-70-2
1250C.Eubanks - M.Ymer 12-154-66-31-2
1251O.Otte - G.Soeda 5-122-63-60-2
1252D.Koepfer - K.Majchrzak 12-76-36-42-0
1253J.Duckworth - P.Polansky 19-166-77-62-1
1254S.Ofner - S.Myneni 13-96-47-52-0

CHALLENGER NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4955J.Erlich T.Huey - Gong M X Z.Zhang 14-174-66-11-2
4957L.Broady S.Clayton - Hsieh C P C.Rungkat 21-187-64-62-1
4958N.Monroe L.Saville - D.Novak S.Ofner 18-182-66-42-1
4960R.Junaid L.Paes - N.Skupski Smith J P 10-134-66-70-2

CHALLENGER SHYMKENT II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1330N.Cacic Yang T H - A.Behar G.Escobar 22-204-67-52-1
1331E.King H.Reese - A.Martin H.Podlipnik Castillo 16-206-44-61-2
1332M.Purcell A.Santillan - T.Khabibulin V.Manafov 12-86-46-42-0

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043P.Badosa - N.Vikhlyantseva 2-121-61-60-2
1099K.Bertens - A.Rus 13-87-56-32-0
1101P.Hercog - A.Riske 10-134-66-70-2
1102Y.Bonaventure - E.Alexandrova 7-123-64-60-2

WTA HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040S.Aoyama A.Krunic - E.Alexandrova G.Voskoboeva 13-86-27-62-0
1041G.Garcia Perez F.Stollar - K.Bertens D.Schuurs 7-135-72-60-2
1044L.Tsurenko Y.Wang - Pliskova Kr B.Stefkova 12-56-36-22-0
1048L.Kerkhove B.Schoofs - N.Geuer P.Kania 13-86-37-52-0

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029A.Tomljanovic - H.Dart 18-96-76-12-1
1032V.Golubic - E.Ruse 16-176-76-41-2
1033B.Pera - T.Maria 16-187-56-71-2
1034C.Paquet - D.Vekic 3-121-62-60-2
1035S.Sorribes Tormo - J.Brady 15-164-66-31-2
1036C.Garcia - M.Lumsden 12-46-36-12-0
1037M.Sakkari - I.Jorovic 12-66-26-42-0
1039K.Mladenovic - A.Sharma 13-66-17-52-0
1441M.Sakkari - I.Jorovic 12-66-26-42-0

WTA NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006A.Guarachi Mathison E.Routliffe - A.Rosolska Z.Yang 14-117-57-62-0
1306D.Jurak K.Srebotnik - A.Sharma E.Shibahara 20-164-66-32-1
1308C.Lister S.Santamaria - S.B.Grey E.Silva 14-216-45-71-2
1309D.Krawczyk G.Olmos - M.Ninomiya R.Voracova 12-76-36-42-0
1310E.Perez A.Rodionova - N.Bains F.Christie 12-46-36-12-0
1316G.Dabrowski Y.Xu - C.Garcia S.Zhang 12-46-26-22-0
1317M.Niculescu Ruse E G - S.Fichman M.Kato 21-186-35-72-1
1318O.Kalashnikova E.Rodina - X.Knoll V.Lapko 5-124-61-60-2

EHF EUROKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1678Austrija - Norveska 28-34

EP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1403Rumunjska - Portugal 19-24
1404Litva - Francuska 17-37
1405Estonija - Nizozemska 27-33
1406Italija - Rusija 23-30
1408Farski Otoci - Crna Gora 21-24

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1124Juzna Koreja - Bugarska 1-01-11-3
1125Belgija - Dominikanska Republika 1-01-12-3
1132Italija - Rusija 0-11-13-1
1147Njemacka - Nizozemska 1-01-12-3
3862Turska - Poljska 0-10-23-2
3870Japan - Tajland 1-02-03-0
3871Kina - Sad 0-10-20-3

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1264Canberra Raiders - Cronulla Sharks 22-20

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1297Castleford Tigers - Hull Fc 18-31

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3883Fukuoka Softbank Hawks - Hanshin Tigers 3-0
3889Hokkaido Nippon Ham Fighters - Hiroshima Toyo Carp 2-2
3894Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 6-5
3895Saitama Seibu Lions - Yomiuri Giants 2-8
3898Tohoku Rakuten Golden Eagles - Tokyo Yakult Swallows 3-11
3899Chiba Lotte Marines - Yokohama Dena Baystars 3-1

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1057Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates 6-5
1058Minnesota Twins - Seattle Mariners 10-5
2265Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 3-12
2268Washington Nationals - Arizona Diamondbacks 0-5
2271Boston Red Sox - Texas Rangers 7-6
2273New York Mets - St Louis Cardinals 4-5
2280Tampa Bay Rays - L A Angels 3-5
2288Kansas City Royals - Detroit Tigers 7-3
2342Chicago White Sox - New York Yankees 5-4
2343Colorado Rockies - San Diego Padres 9-6
2345L A Dodgers - Chicago Cubs 7-3

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1792Sporting Clube De Portugal - Sl Benfica 3-3

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4022A.Yates - J.Fuglsang 1-0
4023A.Greipel - L.Manzin 0-1
4067C.Venturini - E.B.Hagen 1-0
4068D.Ballerini - L.Mecgez 0-1
4069E.Buchmann - N.Quintana 1-0
4070J.Debusschere - E.Theuns 0-1
4071J.Koch - B.Lambrecht 0-1
4072M.Cort - C.Pedersen 1-0
4075R.Porte - T.V.Garderen 1-0
4114S.Bennet - J.A.Hodeg 1-0
4115S.Colbrelli - W.Van Aert 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 4357616683
arrow BL Belgija Keno 20/70 1291113182026282933344952585960636970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 512162430
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 916232629
arrow DA Multi-Daily A 6/99 293537444750
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11828536171
arrow DC Multi-Daily C 6/99 164160707885
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 18101113141922262829304042444953636566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 611131819202427303133364041424349536567
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 512172829
arrow FK Finska Keno D 20/70 58131417192526283236375557586164666870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 713141625262932495153545556575859606163
arrow FT Finska Keno T 20/70 1381426272832333638394145515455565770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 14679101219212527304144465657606265
arrow HO Hong Kong 6/49 3621313338
arrow IL Illinois 6/52 171830374849
arrow IT Italija 6/90 112223263277
arrow LD Latvija Keno D 20/62 26101213161819232425273044454751545760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 39101819232526272930333740414349505161
arrow LM Latvija Keno M 20/62 89131521252634353639424548525457596162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1327323436
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 102223263348
arrow NP New York Pick 10 20/80 1821222528303233343740414247515659697180
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1011171926293032333841505456626870727579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 56131722242528303235424749566568747580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3471730
arrow PO Poljska 6/49 92136373940
arrow RO Rumunjska 6/49 43233364647
arrow SB Španjolska Bono 6/49 73245474849
arrow SI Singapur 6/49 1310142239
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 121521304447
arrow TS Turska Super 6/54 141820384150
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 23181923
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 156910182529303134373847586067747579