Petak 14.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo - - 0-11-1
2205Tps - Musa - - 1-21-2
2206St Patrick S - Finn Harps - - 0-01-0
2207Wexford Youths - Limerick - - 0-00-0
2208M.Fucsovics - M.Raonic - - 0-00-1
2209A.Tomljanovic - T.Maria - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1030Adelaide Comets - Adelaide Olympic gosti71-11-2
1084Adelaide Raiders Sc - Campbelltown City gosti410-12-5
1088Adelaide United Youth Fc - Adelaide City domaći112-12-2
1089Croydon Kings - Para Hills Knights Sc - - 0-00-0
1092Metro Stars - South Adelaide Fc gosti262-13-3
1094West Adelaide Fc - Adelaide Blue Eagles domaći321-01-1

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3819Lambton Jaffas Fc - Hamilton Olympic Fc domaći202-02-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1049Redlands United - Olympic Fc gosti40-30-6

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Dandenong City Sc - Green Gully Cavaliers domaći182-12-2
1113Oakleigh Cannons - Kingston City Fc domaći560-03-2

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1073Hobart Zebras - Kingborough Lions gosti201-21-2
3847Glenorchy Knights - Devonport City Fc domaći222-32-5

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2188Fc Minsk - Neman Grodno domaći101-02-1
2189Gorodeya - Torpedo Minsk - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1442Juventude - Volta Redonda domaći530-01-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1075Bragantino U20 - Guarani Fc U20 gosti280-11-4
1077Ferroviaria U20 - Velo Clube U20 gosti350-11-1
1078Ponte Preta U20 - Xv De Piracicaba U20 gosti150-11-2
1150Ituano Fc U20 - Gremio Esportivo Osasco Sp gosti570-01-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Vyskov - Uhersky Brod domaći211-03-2

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2075Brazil - Bolivija domaći500-03-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1444Tallinna Kalev - Levadia Tallinn gosti151-21-6
1445Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik domaći301-06-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Skala - Klaksvik gosti90-20-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Tps - Musa domaći71-21-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2194Kajha - Vaajakoski domaći550-01-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2492Sligo - Cork City gosti61-11-1
2493St Patrick S - Finn Harps domaći830-01-0
2495Bohemians - Shamrock Rovers domaći241-02-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Athlone - Cabinteely Fc gosti500-02-2
1595Bray - Longford domaći51-13-2
1596Cobh Ramblers - Galway domaći331-02-1
1597Shelbourne - Drogheda domaći161-12-1
1598Wexford Youths - Limerick - - 0-00-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1164Fh Hafnarfjordur - Stjarnan gosti450-12-2
1166Fylkir - Breidablik domaći72-14-3
1185Vikingur Reykjavik - Hk Kopavogs domaći112-12-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1819Alftanes - Vaengir Jupiters gosti170-10-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2369Atalanta U19 - Inter U19 domaći840-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1138Kashima Antlers - Cerezo Osaka domaći500-02-0
1140Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo gosti390-11-1
1141Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare domaći670-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Beijing Guoan - Shanghai Shenhua domaći142-02-1
2181Chongqing Lifan - Shandong Luneng domaći680-01-1
2182Shanghai Sipg - Guangzhou Evergrande gosti430-10-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2229Atlantas Klaipeda - Trakai domaći52-02-3
2230Spyris Kaunas - Vmfd Zalgiris domaći112-33-4

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1125Kelantan - University Technology Mara Fc - - 0-00-0
1610Felda United - Pkns Fc domaći52-15-4
1623Kedah - Pahang Fa - - 0-00-0
1624Petaling Jaya City Fc - Perak Tbg Fc gosti190-10-1
1630Pknp Fc - Johor gosti41-11-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1015Kamerun - Mali gosti221-11-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Slovacka - Poljska domaći570-01-0
2394Ceska - Rusija domaći92-02-0
2459Moldavija - Turska gosti450-10-2
2460Srbija - Svicarska domaći281-01-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2160Flekkeroy - Donn domaći234-07-0
2161Skjervoy - Floya gosti140-20-4

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Bron Radom - Mks Kaczkan Huragan Morag domaći231-02-1
1219Olimpia Zambrow - Mlks Znicz Biala Piska gosti250-12-2
1220Polonia Warszawa - Swit Nowy Dwor domaći22-13-3

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Jamajka - Italija gosti120-20-5
2435Japan - Skotska domaći232-02-1
2437Engleska - Argentina domaći610-01-0

SP U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1591Italija U20 - Ekvador U20 gosti1040-00-0

SP U20 (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1638Italija U20 - Ekvador U20 - - 0-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Syrianska - Jonkopings Sodra domaći121-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Fc Linkoping City - Sylvia domaći142-03-2
1195Karlstad Bk - Forward domaći32-13-1
1197Umea - Bodens domaći600-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2190Valbo - Kvarnsvedens gosti190-10-1

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1022Ferro Carril Oeste - Ca San Lorenzo De Almagro 68-67
1023Ciclista Olimpico De La Banda - Ia Central Cordoba 68-101

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3017San Miguel Beermen - Blackwater Elite 127-106
3018Magnolia Hotshots - Nlex Road Warriors 98-88

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1100Panathinaikos - Asp Promitheas 111-77

INTERNATIONAL WOMEN S INTERNATIONAL FRIENDLIESKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2800Kina - Kanada 69-60
2831Ceska - Latvija 63-69

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1108Sassari - Venezia 73-76

MEDUNARODNE UTAKMICE ZENEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2832Italija - Bjelorusija 71-67
2867Belgija - Spanjolska 65-61

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3019Canterbury Rams - Southern Huskies 97-71
3020Super City Rangers - Nelson Giants 73-81

POLJSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1009Polski Cukier Torun - Wroclawek 77-89

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3797Benfica - Ud Oliveirense 71-71 / 82-87

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1808Washington Mystics - Seattle Storm 71-74
1809Minnesota Lynx - Connecticut Sun 81-85
1810Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks 68-85
1812Las Vegas Aces - New York Liberty 100-65

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028A.De Minaur - J.Thompson 11-166-42-61-2
1817N.Jarry - R.Gasquet 10-136-74-60-2
2662C.Garin - B.Coric 16-197-63-61-2
2663D.Goffin - A.Mannarino 14-176-45-71-2

ATP HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006R.Haase Rojer J J - M.Daniell W.Koolhof 14-203-66-41-2
1011D.Inglot A.Krajicek - A.De Minaur D.Vega Hernandez 13-97-66-32-0

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1355J.Struff - L.Pouille 12-86-46-42-0
2682D.Kudla - M.Berrettini 6-123-63-60-2
2683D.Brown - F.Auger Aliassime 19-206-77-61-2
3852M.Fucsovics - M.Raonic 8-124-64-60-2

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2674J.Peers B.Soares - O.Marach J.Melzer 22-197-65-72-1

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1821T.Kwiatkowski - E.Gomez 14-92-66-02-1
1822M.Torpegaard - Y.Uchiyama 12-66-36-32-0
1823J.Nam - Z.Zhang 12-56-36-22-0
1824J.Menezes - D.Sela 10-166-43-61-2

CHALLENGER COLUMBUS II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2198H.Hach Verdugo D.Young - Z.Li Y.Uchiyama 13-96-37-62-0

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021M.Guinard - F.Gaio 8-141-66-21-2

CHALLENGER LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019B.Bonzi J.Eysseric - H.Nys F.Romboli 18-196-26-71-2
1020N.Lammons A.Sancic - P.Oswald F.Polasek 11-146-75-70-2
1846E.Lopez Perez D.Marrero - S.Bolelli A.Pellegrino 8-132-66-70-2
3062A.Ramos Vinolas - S.Nagal 11-145-76-70-2
3063E.Ymer - K.Coppejans 14-117-67-52-0
3064M.Safwat - C.Moutet 2-120-62-60-2

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1301A.Hoang - R.Peniston 13-87-66-22-0
1302D.Novak - S.Kwon 13-97-66-32-0
1304E.Donskoy - I.Karlovic 19-166-36-72-1
1305Y.Maden - R.Bemelmans 13-166-43-61-2
3065T.Ito - L.Rosol 14-184-67-61-2
3079D.Evans - M.Ymer 15-136-22-62-1
3080G.Soeda - J.Duckworth 13-87-66-22-0
3081S.Ofner - D.Koepfer V-V2-6V-VV-V

CHALLENGER NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4954E.Hoyt L.Johnson - N.S.Balaji J.Cerretani 18-204-66-41-2
4956J.Nedunchezhiyan P.Raja - D.Evans L.Glasspool V-VV-VV-VV-V
4959P.Polansky L.Rosol - E.Donskoy K.Majchrzak V-VV-VV-VV-V
4961S.Gonzalez Qureshi A U H - T.Ito J.Jung 13-96-37-62-0

CHALLENGER SHYMKENT IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1861A.Tabilo - A.Martin 15-187-56-71-2
1863F.Coria - S.Travaglia 8-132-66-70-2

CHALLENGER SHYMKENT II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3094A.Goransson Huesler M A - A.Martin H.Podlipnik Castillo 13-86-37-52-0
3237N.Cacic Yang T H - M.Purcell A.Santillan 20-134-66-32-1

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043P.Badosa - N.Vikhlyantseva 2-121-61-60-2
2701G.Minnen - V.Kudermetova 14-176-45-71-2
2703K.Flipkens - E.Rybakina 8-124-64-60-2

WTA HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018L.Tsurenko Y.Wang - S.Aoyama A.Krunic 20-223-66-31-2
1041G.Garcia Perez F.Stollar - K.Bertens D.Schuurs 7-135-72-60-2

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071K.Mladenovic - D.Vekic 9-135-74-60-2
1072M.Sakkari - J.Brady 8-135-73-60-2
2688A.Tomljanovic - T.Maria 9-133-66-70-2
2690C.Garcia - E.Ruse 17-134-67-62-1

WTA S HERTOGENBOSCH NETHERLANDSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1818A.Riske - E.Alexandrova 13-87-56-32-0
3696K.Bertens - N.Vikhlyantseva 12-66-36-32-0

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3030Rusija - Poljska 0-11-13-1
3031Iran - Kanada 1-02-03-0
3035Japan - Italija 1-01-11-3
3036Sad - Argentina 1-02-03-1
3038Brazil - Srbija 1-01-12-3
3052Bugarska - Australija 0-11-13-2
3060Francuska - Njemacka 0-11-13-1
3061Portugal - Kina 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1265Gold Coast Titans - Novi Zeland 20-24
1266North Queensland Cowboys - Wests Tigers 26-26
1267Melbourne Storm - Newcastle Knights 34-4

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1299Leeds Rhinos - Wigan Warriors 14-23
1300St Helens - Huddersfield Giants 38-2

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
1273Otago Highlanders - Nsw Waratahs 49-12
1275Melbourne Rebels - Waikato Chiefs 8-59
1278Jaguares Argentina - Japan Sunwolves 52-10

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2355Chiba Lotte Marines - Chunichi Dragons 1-4
2356Fukuoka Softbank Hawks - Yokohama Dena Baystars 4-5
2365Hokkaido Nippon Ham Fighters - Yomiuri Giants 5-4
2366Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 6-4
2367Saitama Seibu Lions - Tokyo Yakult Swallows 11-1
2368Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hiroshima Toyo Carp 11-2
3919Chiba Lotte Marines - Chunichi Dragons V-V
3920Fukuoka Softbank Hawks - Yokohama Dena Baystars 4-3
3921Hokkaido Nippon Ham Fighters - Yomiuri Giants 5-8
3922Saitama Seibu Lions - Tokyo Yakult Swallows 5-6
3923Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hiroshima Toyo Carp 2-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1080Baltimore Orioles - Boston Red Sox 2-13
1081Washington Nationals - Arizona Diamondbacks 7-3
1082Detroit Tigers - Cleveland Indians 4-13
1083Miami Marlins - Pittsburgh Pirates 0-11
1085New York Mets - St Louis Cardinals 5-9
1086Tampa Bay Rays - L A Angels 9-4
1087Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 9-8
1090Chicago White Sox - New York Yankees 10-2
1093Houston Astros - Toronto Blue Jays 15-2
1096Minnesota Twins - Kansas City Royals 2-0
1098Oakland Athletics - Seattle Mariners 2-9
1102L A Dodgers - Chicago Cubs 5-3
1109San Francisco Giants - Milwaukee Brewers 5-3
3931Cincinnati Reds - Texas Rangers 1-7
3932Colorado Rockies - San Diego Padres 12-16

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2991A.Yates - W.Poels 0-1
2999B.Lambrecht - G.Martin 1-0
3000D.Teuns - D.Martin 0-1
3001J.Alaphilippe - M.Kwiatkowski 1-0
3002J.Fuglsang - N.Quintana 1-0
3003M.Woods - T.Pinot 0-1
3004R.Porte - S.Kruijswijk 0-1
3005R.Bardet - E.Buchmann 1-0
3006S.Petilli - H.Pernsteiner 1-0
3016W.Van Aert - M.Cort 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 367919242732363840434546495257585969
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1012161726
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 48142025
arrow CO Connecticut 6/44 2812243940
arrow DA Multi-Daily A 6/99 31820295786
arrow DB Multi-Daily B 6/99 2323297894
arrow DC Multi-Daily C 6/99 153843819091
arrow EM Euro Millions 5/50 113303139
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 614161921293031383941454950525354555964
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 157812202223313234353942444849606366
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 713182736
arrow FK Finska Keno D 20/70 1481113151617212427283336373944505761
arrow FQ Finska Keno V 20/70 347914182021232526323435364347575864
arrow FT Finska Keno T 20/70 6791420232426333839404245546063646670
arrow GO Njemačka Keno 20/70 467911181925262736373840445256586768
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1012151718202126283133343839404347515260
arrow LE Latvija Keno E 20/62 123812181922232432374044475556575861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3491114202224283336394546474950515462
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1011202531
arrow NP New York Pick 10 20/80 1018192024252628303133363944464760626572
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 115212223242831333942434558606973747879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 911131417182023263242575859606667707176
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 29131421
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21123314143
arrow TK Tennessee Cash 5/35 211122028
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1940475765
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 210131722
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 46181921273233344347495054575960646979