Subota 15.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3737Fc Tokyo - Vissel Kobe - - 0-00-1
3738Osters - Brommapojkarna - - 1-02-2
3740Valur - Ibv Vestmannaeyjar - - 1-05-1
3748Haugesund - Brann - - 0-11-1
3749Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd - - 0-01-0
3750Asvel Lyon Villeurbanne - As Monaco - - 0-01-0
3751F.Auger Aliassime - M.Raonic - - V-VV-V
3752R.Gasquet - J.Thompson - - 0-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3475Villa San Carlos - Excursionistas VVV-VV-V

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Sutherland Sharks - Blacktown City Fc domaći81-02-1
1017Mt Druitt Town Rangers - Rockdale City Suns domaći132-02-0
1024Manly United Fc - Marconi Stallion domaći451-01-0
1025Wollongong - Sydney Fc domaći361-04-0
1026Leichhardt Tigers - Sydney United domaći880-01-0
1027Olympic Sharks - Hakoah domaći151-01-0

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3821Broadmeadow Magic Fc - Lake Macquarie City Fc domaći171-02-0
3822Charlestown City - Edgeworth Fc domaći770-01-0
3823Valentine Fc - Maitland Fc gosti71-32-4
3824Weston Workers Fc - Adamstown Rosebud Fc domaći351-02-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Peninsula Power Fc - Brisbane Roar Fc U20 domaći22-03-2
1054Gold Coast United Fc - Brisbane Strikers gosti190-11-4
1055Magpies Crusaders United - Queensland Thunder domaći271-02-2
3826Brisbane City Fc - Moreton Bay United gosti71-12-2

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1114Bentleigh Greens - Melbourne Knights domaći441-04-0
1115Altona Magic Sc - Dandenong Thunder gosti240-23-2
1116Heidelberg United - Hume City domaći321-01-2
1117Port Melbourne Sharks - Pascoe Vale domaći302-04-0
1119South Melbourne - Avondale Fc gosti410-20-3

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3476Dhaka Abahani - Rahmatgonj Mfs domaći94-05-2
3480Sheikh Jamal - Team Bjmc gosti200-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1790Slavia Mozyr - Fc Slutsk domaći211-11-1
3498Fk Dnyapro Mogilev - Isloch domaći371-03-0
3500Torpedo Zhodino - Fc Vitebsk domaći141-01-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2489Orsha - Granit Mikashevichi domaći900-01-0
2490Smorgon - Baranovichi gosti101-14-1
2492Fc Nfk Minsk - Fc Slonim domaći600-02-0
2493Lida - Fc Smolevicy gosti670-00-1
2495Fc Ruh Brest - Khimik Svetlogorski domaći134-18-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3536Ferroviaria - Imperatriz domaći251-02-1
3585Paysandu Pa - Luverdense Mt - - 0-00-0
3629Sampaio Correa Ma - Abc domaći121-01-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3634Vitoria Es - Brasiliense - - 0-00-0
3635Central Pe - Jacuipense Ba domaći271-02-0
3636Juazeirense Ba - Ca Patrocinense Mg domaći361-01-0
3638Ferroviaria - Cianorte - - 0-00-0
3639Salgueiro - Fluminense De Feira gosti110-11-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2508Batatais Fc U20 - Ca Linense U20 domaći560-01-0
2662Ca Juventus U20 - Primavera U20 domaći500-01-1
2663Capivariano U20 - Botafogo Sp U20 domaći281-01-1
2674Comercial Fc U20 - Gremio Novorizontino U20 gosti220-20-5
2682Ec Agua Santa U20 - Ec Sao Bernardo U20 gosti450-11-1
2683Go Audax U20 - Ec Sao Bento U20 gosti360-12-2
2686Mirassol U20 - Votuporanguense Sp U20 - - 0-00-0
2688Oeste U20 - Palmeiras U20 gosti361-11-1
2690Portuguesa U20 - Red Bull Brasil U20 gosti80-20-3
2701Rio Clara U20 - Sao Carlos U20 domaći302-03-0
2703Santo Andre U20 - Sao Caetano U20 gosti460-00-1
2704Sao Paulo U20 - Desportivo Brasil U20 gosti111-21-2
2705Taubate U20 - Nacional Ac U0 gosti61-31-4

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Dolni Benesov - Rymarov gosti331-11-3
2723Fc Odra Petrkovice - Spartak Hulin domaći221-14-1
2724Hlucin - Fotbal F M domaći361-12-1
2726Hodonin Sardice - Lisen domaći151-01-2
2727Slavia Kromeriz - Vrchovina gosti70-22-4

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3725Kanada - Martinique domaći331-04-0
3734Meksiko - Kuba domaći24-07-0

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2076Venezuela - Peru - - 0-00-0
2077Argentina - Kolumbija gosti710-00-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1069Farum Bk - Naesby domaći 550-02-1
1071Odense Q - B.93 gosti43-15-3
1072Vildbjerg Sf - Aalborg Bk domaći321-21-5

DANSKA 2. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2402Aarhus Fremad - Vanlose gosti420-11-2
2413Bronshoj - Ab Gladsaxe gosti252-12-3
2414Hik Hellerup - Brabrand domaći201-21-4
2415Jammerbugt Fc - Kolding domaći181-12-1
2416Middelfart - Skive domaći233-04-1
2417Ringkobing - B93 Kopenhagen domaći580-01-2

DANSKA 2. LIGA PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2418Dalum - Vejgaard Bk gosti300-11-2
2419Kjellerup - Hillerod gosti530-01-2
2420Odder - Bk Marienlyst domaći281-02-0
2421Skovshoved - Slagelse gosti390-10-2
2431Sydvest - Frem gosti250-11-2
2436Tarup Paarup - Avarta gosti290-12-3

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Birkerod - Ballerup Skovlunde Fodbold gosti440-13-2
1099Gvi U21 - Avedore gosti570-00-2
1100Herlev - Greve domaći391-05-0
1101Holbaek - Karlslunde If domaći31-03-1
1108Tarnby Ff - Taastrup gosti51-22-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1302Otterup - Kolding B domaći42-23-3

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Aalborg Ii - Viby gosti101-41-6
1300Holstebro - Vinder Vatanspor domaći293-03-2
1301Lyseng - Norresundby domaći291-11-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3688Cd Clan Juvenil - Liga De Loja gosti500-00-3
3689Cds Santa Rita - Orense Sc domaći261-01-1
3690Manta Fc - Gualaceo Sc gosti102-12-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Maardu Esteve - Flora Tallinn gosti110-33-8
1121Nomme Kalju - Trans Narva domaći51-23-2
1124Fc Kuressaare - Tartu Jk Tammeka gosti150-11-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3692Fci Levadia Tallinn U21 - Elva gosti31-21-2
3693Jk Tallinna Kalev U21 - Parnu Jk Vaprus domaći152-24-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1791Eb Streymur - Vikingur Gota gosti150-11-4
1792Nsi Runavik - Ab Argir domaći580-02-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3758Stallion Fc - Mendiola Fc domaći22-16-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2344Mariehamn - Ilves gosti330-20-2
3697Gnistan - Js Hercules domaći151-01-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2728Lokomotiv Tbilisi - Fc Dinamo Batumi domaći890-01-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1865Ia Akranes - Kr Reykjavik gosti150-21-3
1868Valur - Ibv Vestmannaeyjar domaći201-05-1
1875Ka Akureyri - Grindavik domaći451-02-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1795Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri gosti310-10-3

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1814Ir Reykjavik - Kf Fjardabyggd domaći211-02-0
1815Kfg - Volsungur domaći52-12-3
1816Umf Vidir - If Vestri gosti310-10-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1820Augnablik Kopavogur - Kordrengir gosti80-21-4

ITALIJA LEGA PRO PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Trapani - Piacenza domaći211-02-0

ITALIJA LEGA PRO PLAY OFF DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2841Trapani - Piacenza - - 0-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1142Shimizu S Pulse - Yokohama Marinos gosti320-13-2
1143Fc Tokyo - Vissel Kobe gosti490-00-1
1145Jubilo Iwata - Gamba Osaka - - 0-00-0
1146Matsumoto Yamaga - Vegalta Sendai gosti360-10-1
1148Oita Trinita - Nagoya Grampus domaći371-01-1
1168Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu gosti181-12-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2496Jef United - Kagoshima United domaći520-02-1
2497Kanazawa - Ehime Fc - - 0-00-0
2498Kofu - Tokyo Verdy gosti320-10-2
2499Omiya Ardija - Fc Gifu domaći151-12-1
2501Yokohama Fc - Tokushima Vortis gosti40-11-2
2506Albirex Niigata - Tochigi Sc domaći460-02-0
2562Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi domaći840-01-1
2661Kyoto Ps - Ryukyu domaći361-12-2
2664Montedio Yamagata - Mito Hollyhock domaći660-01-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1597Fujieda Myfc - Kataller Toyama domaći391-01-2
1598Sc Sagamihara - Gamba Osaka U23 domaći51-01-0
1610Kamatamare Sanuki - Yscc Yokohama domaći341-03-0
1623Roasso Kumamoto - Fc Tokyo U23 domaći590-01-2
1624Vanraure Hachnohe Fc - Grulla Morioka domaći262-04-1
1630Azul Claro Numazu - Blaublitz Akita domaći371-01-0
1638Gainare Tottori - Cerezo Osaka U23 domaći242-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2233Incheon United - Jeonbuk Motors gosti790-00-1
2234Seongnam Ilhwa - Gyeongnam gosti500-01-1
2235Ulsan Hyundai - Pohang Steelers domaći251-01-0
2236Daegu Fc - Gangwon gosti11-22-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3766Daejeon Citizen - Ansan Greeners domaći101-01-3
3767Suwon City - Ansan Police Fc domaći451-02-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3702Aktobe - Tobol Kostanay gosti750-00-1

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3707Fc Temirtau - Kyran Shymkent domaći41-01-1
3708Zhetysu B - Fc Ekibastuz domaći610-01-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2183Guangzhou R F Fc - Wuhan Zall domaći182-13-4
2184Hebei China Fortune - Dalian Yifang domaći660-01-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Heilongjiang Lava Spring - Meizhou Hakka gosti32-12-1
1061Beijing Konggu - Qingdao Huanghai gosti51-13-1
1062Guizhou Hengfeng - Shijazhuang Ever Bright domaći171-12-1
1063Shanghai Shenxin - Nei Mongul Zhongyou gosti240-10-1
1064Nantong Zhiyun - Zhejiang Greentown - - 0-00-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Fk Jelgava - Valmiera gosti390-10-1
1735Rigas Skola - Ventspils domaći421-14-1
1811Fk Liepaja - Riga Fc domaći191-11-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3709Stumbras Kaunas - Palanga - - - v-v
3719Suduva - Fk Panevezys gosti60-12-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3720Selangor United Fc - Penang Fa gosti500-01-3
3721Sabah - Negeri Sembilan domaći660-01-0
3722University Kebangsaan Malaysia Fc - Pdrm Fa gosti81-12-3
3858Melaka - Terengganu domaći172-13-3
3859Selangor - Kuala Lumpar domaći371-02-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Indonezija - Vanuatu domaći22-06-0
1369Uganda - Obala Bjelokosti domaći341-01-0
1381Juznoafricka Republika - Ghana - - 0-00-0
1403Kenija - Demokratska Republika Kongo domaći251-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1596Estonija - Litva gosti780-00-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1817Shan United Fc - Chinland Fc gosti500-01-1
3753Hantharwady United - Yadanarbon - - 0-00-0
3754Southern Myanmar United - Ayeyawady United gosti40-30-4
3755Zwekapin United - Sangaing United domaći32-02-2

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3723Fc Codru Lozova - Sheriff Tiraspol gosti270-10-2
3724Fc Petrocub - Csf Speranta Nisporeni domaći222-04-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3894Herd - Sunndal domaći202-15-2
3895Eidsvold - Lorenskog domaći530-04-0
3896Spjelkavik - Arvoll domaći192-04-0
3898Traeff - Molde 2 domaći171-03-0
3899Lokomotiv Oslo - Orn Horten gosti300-11-2
3900Grei - Fk Lyn domaći102-03-1
3901Halsen If - Follo gosti620-00-2
3902Tonsberg - Drobak Frogn domaći71-02-0
3903Ullern - Norild domaći302-04-0
3905Viking 2 - Storm Bk domaći241-03-1
3906Flint - Pors Grenland domaći161-12-1
3907Vindbjart - Madla gosti260-24-2
3908Mandalskameratene - Staal domaći780-01-0
3911Bergen Nord - Vard Haugesund gosti270-20-3
3912Fk Fyllingsdalen - Lysekloster gosti90-10-3
3913Brumunddal - Fk Gjovik Lyn domaći81-12-3
3914Orkla - Kolstad gosti410-11-1
3915Verdal - Steinkjer domaći291-12-2
3916Honefoss - Skjetten domaći600-02-0
3917Finnsnes - Junkeren domaći91-12-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Haugesund - Brann gosti370-11-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3621Kongsvinger - Start domaći470-04-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3067Egersund - Hodd domaći282-05-1
3069Levanger - Fredrikstad gosti360-10-2
3072Nardo - Stordals Blink - - 0-00-0
3076Fram Larvik - Asane domaći371-03-0
3078Oppsal - Asker gosti330-11-3
3082Sotra Sk - Kjelsas domaći680-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3979Ks Legionovia Legionowo - Sokol Ostroda domaći213-06-0
3980Unia Skierniewice - Legia Ii Warszawa gosti170-22-2
3986Ks Ursus Warszawa - Lechia Tomaszow Mazowiecki domaći43-04-4
3987Ruch Wysokie Mazowieckie - Mks Elk gosti61-11-3
3988Sokol Aleksandrow Lodzki - Victoria Sulejowek domaći151-03-0
3989Baltyk Gdynia - Lech Ii Poznan domaći411-03-1
3990Baltyk Koszalin - Kks 1925 Kalisz domaći451-01-0
3991Jarota Jaroci - Kp Starogard Gdansk domaći21-02-4
3992Oks Swit Skolwin Szczecin - Chemik Bydgoszcz domaći151-02-0
3993Radunia Stezyca - Polonia Sroda Wielkopolska domaći62-14-1
3994Wierzyca Pelplin - Gornik Konin gosti61-21-3

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1934North Carolina Courage - Portland Thorns Fc gosti260-11-1
1935Houston Dash - Orlando Pride gosti130-12-2
1936Seattle Reign Fc - Washington Spirit gosti620-01-1
1952Utah Royals Fc - Sky Blue Fc domaći161-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1984Charlotte Independence - Birmingham Legion Fc domaći71-14-1
1985Ottawa Fury Fc - Memphis 901 Fc - - 0-00-0
2005Atlanta United 2 - Pittsburgh Riverhounds gosti40-30-5
2006Bethlehem Steel Fc - Saint Louis Fc domaći193-03-1
2007Loudoun United Fc - Indy Eleven domaći121-01-2
2008Austin Bold Fc - Tacoma Defiance gosti370-11-1
2018Rio Grande Valley Fc - Colorado Springs Switchbacks Fc domaći550-03-0
2019Tulsa Roughnecks Fc - El Paso Locomotive Fc gosti370-10-2
2020Okc Energy Fc - San Antonio Fc domaći550-01-1
2021Las Vegas Lights - New Mexico United domaći322-05-1
2022Phoenix Rising Fc - Los Angeles domaći172-03-0
2023Reno 1868 Fc - La Galaxy Ii gosti32-24-2
3815Carolina Railhawks - Swope Park Rangers domaći62-02-0
3816Tampa Bay Rowdies - Charleston domaći391-01-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3933Albirex Niigata - Tampines Rovers domaći62-03-1
3934Home United - Warriors Fc domaći101-24-4

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1450Nizozemska - Kamerun domaći411-13-1
1451Kanada - Novi Zeland domaći480-02-0

SP U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Ukrajina U20 - Juzna Koreja U20 gosti51-13-1

SP U20 (DUEL)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1639Ukrajina U20 - Juzna Koreja U20 - - 0-01-0
1915Ukrajina U20 - Juzna Koreja U20 - - 0-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1228Malaga - Deportivo La Coruna gosti820-00-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3937Logrones - Hercules - - 0-00-0
3938Ponferradina - Cartagena domaći560-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1916Sestao River - Ud Poblense domaći52-13-1
1917Um Escobedo - Deportivo Alaves B gosti90-10-1
1919Gimnastica Segoviana - Cp Villarrobledo gosti630-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1965Frej - Dalkurd gosti200-21-3
1966Ik Brage - Trelleborgs Ff domaći31-02-0
1969Osters - Brommapojkarna domaći211-02-2
1980Varberg - Norrby domaći61-03-2
1986Degerfors - Vasteras gosti200-13-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3090Lunds - Lindome Gif gosti330-11-1
3092Landskrona - Skovde - - 0-00-0
3093Assyriska Turabdin Ik - Kristianstad - - 0-00-0
3095Atvidaberg - Oddevold domaći102-13-1
3102Torns If - Ljungskile gosti630-01-3
3103Trollhattan - Eskilsminne If gosti351-23-2
3521Tvaakers - Oskarshamn gosti50-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1198Rynninge - Nykoping domaći115-26-4
1200Carlstad United - Tegs domaći31-01-1
1201Karlslunds - Sollentuna United domaći520-02-1
1204Gefle If - Sandvikens gosti340-10-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Vargarda Ik - Grebbestads If gosti460-02-3
1259Nordvarmland Ff - Savedalens If domaći371-01-1
1261Ifk Aamaal - Vanersborgs Fk gosti152-13-4
1262Ijk Uddevalla - Gauthiod domaći241-01-4
1264Stenungsunds - Torslanda gosti150-23-2
1276Vanersborgs If - Orebro Syrianska Bk gosti430-10-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1235Enkoping Sk - Hudiksvalls gosti450-10-2
1236Karlbergs Bk - Ifk Mora domaći41-21-2
1237Gamla Upsala - Lidingo domaći271-02-0
1238Kungsangens If - Sundbyberg Ik gosti200-22-2
1239Taby Fk - Ifk Stocksund gosti61-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Anundsjo - Taftea Ik gosti70-11-3
1243Gottne If - Sandviks Ik domaći232-03-2
1244Ifk Umea - Timra gosti360-11-1
1245Kramfors Alliansen - Lulea domaći111-11-2
1246Umea Fc Akademi - Skelleftea domaći131-02-0
1247Ytterhogdals Ik 1921 - Ostersunds domaći122-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2162Berga - Raslatts domaći550-05-0
2163Ifk Hassleholm - Ifo Bromolla gosti360-11-3
2164Osterlen Ff - Asarums If Fk - - 1-11-3
2166Dalstorps If - Fk Karlskrona gosti420-10-1
2168Rappe Goif - Husqvarna domaći271-01-0
3936Almeboda Linneryd - Nassjo gosti750-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1251Newroz Fc - Assyriska Norrkoping gosti510-01-3
1252Fc Stockholm Internazionale - Enskede domaći382-03-0
1253Tyreso - Huddinge domaći172-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2169Qviding - Halmia domaći73-05-0
2170Vinbergs If - Eslovs gosti530-00-1
2173Onsala - Rosengard gosti81-12-1
2177Angelholms - Stafsinge If domaći144-08-0
2178Ksf Prespa Birlik - Ullareds Ik domaći191-11-2
3935Bk Olympic - Assyriska Bk domaći311-02-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3774Suphanburi - Pattaya United gosti270-10-1
3778Trat Fc - Sukhothai domaći241-02-0
3787Pt Prachuap - Chiangrai United - - 0-00-0
3794Nakhon Ratchasima - Chainat domaći391-02-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3798Khonkaen Fc - Kasetsart Fc domaći500-01-0
3799Udon Thani Fc - Samut Sakhon Fc gosti21-23-2
3800Army United - Bangkok Glass gosti101-22-2
3803Ayutthaya United - Thailand Honda Fc gosti110-11-1
3807Ubon Umt Utd - Police Tero Fc - - 0-00-0

TOULON TURNIRNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1876Meksiko - Irska - - 0-00-0
1877Brazil U22 - Japan U22 domaći191-11-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1801Avenir Sportif Gabesien - Kairouanaise gosti230-13-3
1802Club S Hammam Lif - Stade Tunisien domaći162-03-1
1803Cs Sfaxien - Us Ben Guerdane domaći82-02-0
1804Es Metlaoui - Us Tataouine domaći262-03-1
1805Es Sahel - Club Afrique domaći82-02-0
1806Esperance Sportive De Tunis - Club A Bizertin gosti41-21-2
1807Manastir - Stade Gabesien gosti240-20-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2032Fk Kokand 1912 - Dinamo Samarqand domaći211-22-2
2033Lokomotiv Tashkent - Surkhon Termez domaći172-05-1
2034Qizilqum - Sogdiyona Jizzax gosti80-11-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3817Nam Dinh Fc - Shb Da Nang domaći401-02-1
3818Tp Ho Chi Minh - Clb Bd Thanh Hoa - - 0-00-0

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2047Black Rhinos Fc - Zpc Kariba - - 0-00-0
2048Bulawayo Chiefs Fc - Fc Platinum gosti460-00-3
2049Chapungu United - Yadah Fc gosti241-11-2
2050Harare City - Herentals Fc domaći91-11-2

AUSTRALIJA BIG VKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4691Corio Bay - Casey Cavaliers 97-89
4693Hume City Broncos - Werribee Devils 126-94
4694Keilor Thunder - Mckinnon Cougars 84-113

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4695Knox Raiders - Eltham Wildcats 77-72
4700Nunawading Spectres - Melbourne Tigers 81-80
4701Waverley Falcons - Ringwood Hawks 97-78

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3760Tnt Katropa - Meralco Bolts 104-91
3761Alaska Aces - Phoenix Pulse Fuel Masters 76-78

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1122Asvel Lyon Villeurbanne - As Monaco 81-71

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1794Peristeri - Aek Athens 82-83

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1878Southland Sharks - Southern Huskies 93-73
2197Taranaki Mountainairs - Wellington Saints 78-101
2840Wellington Saints - Manawatu Jets 107-82

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2304Spanjolska - Kina 69-46
2305Ceska - Bosna I Hercegovina 86-54
2306Crna Gora - Njemacka 91-71

SRBIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1110Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd 96-90

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1657Real Madrid - Barcelona 87-67

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1070Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul 82-73

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2867Indiana Fever - Chicago Sky 64-70
2910Dallas Wings - Atlanta Dream 71-61
2990Los Angeles Sparks - New York Liberty 92-98

ATP HALLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005A.Seppi - B.Schnur 13-96-47-52-0
1006J.Sousa - J.Sinner 18-146-76-32-1
1007L.Wessels - M.Kecmanovic 6-124-62-60-2
1009L.Sonego - M.Bachinger 6-124-62-60-2
1011M.Zverev - L.Harris 17-146-35-72-1
1012S.Stakhovsky - E.Gulbis 13-87-66-22-0
1015A.Rublev - M.Moraing 16-183-67-51-2
1018T.Fabbiano - D.Kudla 10-166-40-61-2

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3909A.Mannarino - B.Coric 17-154-66-32-1
4005R.Gasquet - J.Thompson 8-135-73-60-2

ATP HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035D.Inglot A.Krajicek - M.Daniell W.Koolhof 20-146-44-62-1

ATP LONDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021A.Bublik - J.Draper 13-116-21-62-1
1028R.Carballes Baena - A.Popyrin 17-136-25-72-1
1029T.Paul - B.Klahn 12-56-16-42-0
1030I.Karlovic - P.Polansky 13-86-37-52-0
1031A.Davidovich Fokina - B.Tomic 13-106-47-62-0
1032J.Ward - P.Gunneswaran 12-56-16-42-0
1033J.Zopp - A.Bedene 8-132-66-70-2
1034N.Jarry - N.Mahut 16-193-67-61-2

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3904J.Struff - M.Berrettini 9-134-65-70-2
4006F.Auger Aliassime - M.Raonic V-VV-VV-VV-V

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2675R.Bopanna D.Shapovalov - N.Kyrgios M.Reid 12-76-36-42-0

CHALLENGER ATP CHALLENGER COLUMBUS II USA MEN DOUBLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3001H.Hach Verdugo D.Young - J.Fruttero J.Nam - - - -

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067J.Nam - D.Sela V-V6-3V-VV-V
4050T.Kwiatkowski - M.Torpegaard 10-134-66-70-2

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073C.Moutet - F.Gaio 15-96-03-62-1
4049S.Nagal - E.Ymer 2-121-61-60-2

CHALLENGER LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068S.Bolelli A.Pellegrino - P.Oswald F.Polasek 10-134-66-70-2

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4023D.Evans - D.Koepfer 19-177-66-72-1
4024L.Rosol - G.Soeda 8-124-64-60-2
4025D.Novak - E.Donskoy 18-207-65-71-2
4026R.Bemelmans - A.Hoang 7-123-64-60-2

CHALLENGER NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1075J.Nedunchezhiyan P.Raja - N.S.Balaji J.Cerretani 16-196-33-61-2
1077S.Gonzalez Qureshi A U H - E.Donskoy K.Majchrzak V-VV-VV-VV-V
4047Gong M X Z.Zhang - L.Broady S.Clayton 18-176-21-62-1
4048N.Monroe L.Saville - N.Skupski Smith J P 18-216-46-71-2

CHALLENGER SHYMKENT II KAZAKHSTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3002A.Martin - S.Travaglia 12-86-46-42-0

CHALLENGER SHYMKENT II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078A.Goransson Huesler M A - N.Cacic Yang T H 8-124-64-60-2

ITF ITALIJA 12A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2043C.Perrin - B.Haas 9-146-23-61-2
2044V.Flink - S.Errani 5-122-63-60-2

ITF NJEMACKA 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2026C.Lindell - D.Altmaier 4-121-63-60-2

ITF NJEMACKA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2037C.Tauson - Y.Naito 10-166-44-61-2

ITF PORTUGAL 08A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2045G.Drummy - K.Berankova 13-91-66-22-1
2046L.Brouleau - J.Mikulskyte 14-144-66-21-2

ITF SAD 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2035S.Riffice - A.Ritschard 12-36-26-12-0
2036E.Zhu - B.Holt 9-136-73-60-2

ITF SPANJOLSKA 12ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2028P.Martin Tiffon - P.Sakamoto 4-122-62-60-2

ITF TUNIS 23ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2029J.Cerundolo - J.Sorgi 16-114-66-32-1

ITF VELIKA BRITANIJA 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2042M.Linette - S.Murray 12-36-36-02-0

WTA BIRMINGHAM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036D.Aiava - F.Christie 12-56-26-32-0
1037J.Pegula - A.Raina 12-16-16-02-0
1039J.Ponchet - M.Frech 4-123-61-60-2
1040Kr Pliskova - S.Zhuk 13-66-17-52-0
1041T.Korpatsch - D.Lao 3-121-62-60-2
1042A.Sharma - S.Grey 13-67-56-12-0
1043D.Jakupovic - A.Kalinskaya 7-136-71-60-2
1044E.Silva - B.Pera 7-124-63-60-2
1048I.Swiatek - M.Trevisan 12-76-36-42-0
1049L.Samsonova - M.Bolkvadze 12-76-46-32-0
1057A.Potapova - S.Vickery V-VV-VV-VV-V
1058C.Mcnally - T.Moore 14-106-22-62-1
1059N.Bains - C.Liu 16-136-13-62-1

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4009A.Riske - V.Kudermetova 16-166-43-62-1
4022K.Bertens - E.Rybakina 12-86-46-42-0

WTA HERTOGENBOSCH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1066L.Kerkhove B.Schoofs - K.Bertens D.Schuurs 12-56-16-42-0

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065C.Garcia - J.Brady 16-124-66-32-1
4007T.Maria - D.Vekic 7-177-50-61-2

WTA NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4008E.Perez A.Rodionova - X.Knoll V.Lapko 24-224-66-42-1

EHF EUROKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1798Norveska - Spanjolska 30-31

EUROPSKA LIGA - SREBRNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3867Gruzija - Rumunjska 0-10-20-3
3870Azerbaijan - Danska 0-10-20-3
3871Madjarska - Austrija 0-10-20-3
3881Bosna I Hercegovina - Grcka 0-10-20-3

EUROPSKA LIGA - SREBRNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3882Estonija - Portugal 1-02-03-2
3883Slovenija - Grcka 1-02-03-2

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3860Ukrajina - Bjelorusija 0-11-13-2
3861Hrvatska - Nizozemska 1-02-03-0
3862Finska - Ceska 1-01-12-3
3863Slovacka - Belgija 0-11-13-1
3864Estonija - Spanjolska 0-10-20-3

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3884Finska - Azerbaijan 1-02-03-2
3885Madjarska - Austrija 0-11-13-1
3886Slovacka - Ukrajina 1-01-13-1
3889Hrvatska - Francuska 1-02-03-0
3891Spanjolska - Bjelorusija 0-10-22-3

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1443Australija - Italija 0-11-11-3
1444Brazil - Kina 1-02-03-0
1445Sad - Njemacka 1-01-13-1
1591Bugarska - Japan 1-01-12-3
1594Francuska - Argentina 0-10-21-3
1595Portugal - Srbija 1-01-12-3
3892Rusija - Kanada 1-01-13-1
3893Iran - Poljska 1-01-13-2

FRANCUSKA TOP 14 PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1272Toulouse - Clermont 24-18

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1269South Sydney Rabbitohs - Penrith Panthers 18-19
1270Parramatta Eels - Brisbane Broncos 38-10
1714Manly Sea Eagles - St. George Illawarra 34-14
1715Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs 38-12

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1307Hull Kingston Rovers - Warrington Wolves 16-14
1315Catalans Dragons - London Broncos 12-30

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
1279Wellington Hurricanes - Auckland Blues 29-24
1282Act Brumbies - Queensland Reds 40-27
1283Cape Town Stormers - Sharks 9-12
1284Bulls - Johannesburg Lions 48-27

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3924Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 3-2
4673Fukuoka Softbank Hawks - Yokohama Dena Baystars 2-2
4674Saitama Seibu Lions - Tokyo Yakult Swallows 10-6
4675Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hiroshima Toyo Carp 2-4
4676Chiba Lotte Marines - Chunichi Dragons 8-7
4677Hokkaido Nippon Ham Fighters - Yomiuri Giants 3-7
4678Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 5-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1111Tampa Bay Rays - L A Angels 3-5
1113Baltimore Orioles - Boston Red Sox 2-7
1123San Francisco Giants - Milwaukee Brewers 8-7
1125Washington Nationals - Arizona Diamondbacks 3-10
1126Houston Astros - Toronto Blue Jays 7-2
1138Miami Marlins - Pittsburgh Pirates 4-3
1140Cincinnati Reds - Texas Rangers 3-4
1141Minnesota Twins - Kansas City Royals 5-4
1150New York Mets - St Louis Cardinals 8-7
1191Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 5-6
1193Colorado Rockies - San Diego Padres 14-8
1194L A Dodgers - Chicago Cubs 1-2
3016Detroit Tigers - Cleveland Indians 2-4
3017Chicago White Sox - New York Yankees 4-8
3018Oakland Athletics - Seattle Mariners 11-2

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
2065Acqua E Sapone - Italservice Pesarofano 2-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1206Murcia Fs - Fc Barcelona 3-3

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3995A.Lutsenko - R.Molard 1-0
3996B.Lambrecht - W.Barguil 1-0
3997D.Martin - R.Bardet 1-0
3998D.Teuns - T.Van Garderen 0-1
3999J.Fuglsang - N.Quintana 1-0
4000M.Woods - G.Martin 1-0
4001S.Petilli - H.Pernsteiner 0-1
4002S.Kruijswijk - R.Porte 0-1
4003T.Pinot - A.Yates 1-0
4004W.Poels - E.Buchmann 1-0

TOUR DE SUISSE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2468D.Pozzovivo - H.Carthy 23.06.
2471E.Mas Nicolau - R.Costa 23.06.
2472G.Thomas - E.Bernal 23.06.
2473J.Hirt - M.Kudus 23.06.
2474M.Soler - S.Spilak 23.06.
2476M.Frank - R.Kreuziger 23.06.
2477P.Konrad - C.Bentacur 23.06.
2478R.Thalmann - M.Badilatti 23.06.
2479W.Kelderman - L.De Plus 23.06.

TOUR DE SUISSE ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2579P.Bevin - G.Thomas 1-0
2584S.Kung - R.Dennis 0-1
4067B.Thomas - L.Craddock 0-1
4068K.Asgreen - J.Castroviejo 1-0
4069M.Hepburn - M.Matthews 0-1
4070S.Kragh Andersen - Y.Lampaert 1-0
4071T.Bohli - M.Bodnar 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 141719363940
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1120607582
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2827383949
arrow BE Belgija 6/45 101217222834
arrow BL Belgija Keno 20/70 257811131719202329303339404160646570
arrow CA Kanada 6/49 101924303549
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1920233340
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 512142532
arrow CL Colorado 6/42 2314252640
arrow DA Multi-Daily A 6/99 52776869599
arrow DB Multi-Daily B 6/99 131521667179
arrow DC Multi-Daily C 6/99 81113586987
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2581116192332384144464851535560646870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3681016172223253137424445485052565965
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1920263435
arrow FK Finska Keno D 20/70 245612151723252729313234424649555665
arrow FL Florida 6/53 33438424552
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3591726282930313637384041454958626568
arrow FR Francuska 5/49 213203037
arrow FT Finska Keno T 20/70 1213151819202123273132343647484957616869
arrow GE Njemačka 6/49 4627334043
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4581011182428363843515255576061626667
arrow GR Grčka 6/49 21923263149
arrow HO Hong Kong 6/49 7817304244
arrow HU Mađarska 5/90 2228597289
arrow IL Illinois 6/52 31314203845
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 21923283044
arrow IR Irska 6/47 33234374143
arrow IT Italija 6/90 42343477482
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2391213171920233135394346475358596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 211172425262729303639414350515253576162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1481113192122232426313845475052535760
arrow LU Louisiana 6/40 111923252832
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 51415234546
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 27212328
arrow MI Michigan Classic 6/47 159161940
arrow MS Missouri 6/44 4915192142
arrow NP New York Pick 10 20/80 1681424273339404649515254596263697275
arrow NY New York 6/59 31420212434
arrow OH Ohio Classic 6/49 6814172229
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91317222343
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 69152225272934384050545758606770737477
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2352021222341445152555969727374757779
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1114202328
arrow PO Poljska 6/49 72123264344
arrow QU Quebec 6/49 5710213739
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 249133239
arrow SB Španjolska Bono 6/49 8911252839
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 121518213243
arrow SW Švicarska 6/42 3418192430
arrow TE Texas 6/54 8912164648
arrow TU Turska Sayisal 6/49 1325294043
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 74042475254
arrow UW SAD Powerball 5/69 811141649
arrow WA Washington 6/49 41627394046
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1017182329
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 61617263343
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3791319283334363741424655616264717277