Nedjelja 16.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4207Rosenborg - Valerenga - - 1-03-0
4222Kpv - Inter Turku - - 1-11-3
4223Bodo Glimt - Stromsgodset - - 0-02-0
4225Molde - Ranheim - - 1-02-0
4229Ceska - Bosna I Hercegovina - - 0-00-1
4231Poljska U21 - Belgija U21 - - 1-13-2
4232Sassari - Venezia - - 0-01-0
4233K.Bertens - A.Riske - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Olympic Sharks - Hakoah domaći151-01-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Queensland - Eastern Suburbs Brisbane domaći 520-03-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1019Abahani Ltd. Chittagong - Arambagh Ks gosti630-00-1
1020Mohammedan Sc Dhaka - Sheikh Russel Kc gosti101-22-4

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3516Bate Borisov - Shakhtar Soligorsk domaći600-03-1
3522Dinamo Minsk - Zvezda Minsk gosti102-16-1
3523Dinamo Brest - Fc Gomel domaći71-03-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3630Boa - Ypiranga Rs gosti100-12-1
3631Treze - Confianca Se gosti170-31-3
3632Nautico Pe - Botafogo Pb - - - -
3633Atletico Acreano Ac - Tombense Fc Mg gosti170-12-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3641Bragantino Clube Para - Uniclinic domaći670-03-0
3643Boavista Rj - Gremio Novorizontino gosti450-10-1
3644Asa Al - Itabaiana domaći361-02-0
3645Caxias - Avenida - - 0-00-0
3680Hercilio Luz Sc - Brusque - - 0-00-0
3681Ituano Sp - Caldense domaći81-02-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2714Santos U20 - Corinthians U20 gosti211-11-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3728Haiti - Bermuda gosti450-12-1
3729Kostarika - Nikaragva domaći73-04-0

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2078Paragvaj - Katar domaći41-02-2
2079Urugvaj - Ekvador domaći63-04-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3691Cd Alianza Cotopaxi - Cda Santo Domingo gosti310-12-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1155Kpv - Inter Turku domaći171-11-3

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1446Eif - Ac Oulu gosti50-10-3
1447Jaro - Ac Kajaani gosti170-11-1
1448Tpv - Kooteepee domaći570-01-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1304Kiffen - Nurmijarven Jalkapalloseura gosti600-00-2
1305Jippo - Pepo domaći91-12-1
1333Mp Mikkeli - Japs domaći61-12-2
1335Viikingit - Vjs domaći131-04-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1355Jbk - Rops Farmi gosti810-00-2
1356Kerho 07 - Gbk gosti201-12-1
1357Ols Oulu - Vps J domaći251-03-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1337Ilves 2 - P Iirot domaći143-08-0
1350Eps - Kaapo gosti510-00-2
1351Grifk - Fc Espoo gosti111-21-4
1352Jazz - Tampere domaći272-04-1
1353Kapa - Honka 2 domaći401-01-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2665Machida Zelvia - V Varen Nagasaki gosti170-22-2
2666Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol domaći171-01-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1729Ac Nagano Parceiro - Thespa Kusatsu gosti900-00-1
1730Giravanz Kitakyushu - Fukushima United domaći351-02-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2237Sangju Sangmu Fc - Jeju United domaći104-14-2
2238Seoul - Suwon Bluewings domaći111-14-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3770Gwangju Fc - Bucheon Fc domaći560-04-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty gosti90-11-2
2308Taraz - Irtysh Pavlodar - - 0-00-0
2309Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent gosti161-11-1
3019Fc Astana - Kaisar Kyzylorda domaći142-04-1
3020Shakhter Karagandy - Atyrau domaći221-01-1

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1086Akademia Ontustyk - Fc Astana Youth domaći292-03-1
1087Fc Altay - Akzhaiyk Uralsk domaći262-02-0
1088Fk Baikonur - Kairat Zhastar domaći900-01-0
1089Maktaaral - Fc Petropavlovsk gosti170-21-2
1090Kaspyi Aktau - Aktobe domaći23-07-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2185Jiangsu Suning - Beijing Renhe domaći510-04-1
2186Shenzhen Fc - Tianjin Taida - - 0-00-0
2187Tianjin Quanjian - Henan Jianye domaći191-01-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2719Changchun Yatai - Shaanxi Changan domaći151-13-2
2720Meizhou Meixian Techand - Liaoning Whowin gosti101-11-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2991Spartaks - Fc Daugava 2 domaći470-03-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Senegal - Nigerija domaći301-01-0
2771Egipat - Gvineja domaći111-03-1
2776Maroko - Zambija gosti11-22-3
2779Alzir - Mali gosti201-13-2

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Madjarska - Cipar domaći361-06-1
1042Sj Makedonija - Albanija gosti90-21-3
1053Slovenija - Crna Gora domaći261-05-0

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3003Yangon United - Rakhine United domaći102-04-0
3004Dagon Fc - Magway Fc domaći321-03-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4361Fc Sfintul Gheorghe - Zimbru Chisinau domaći151-02-0
4362Fc Milsami - Fc Dinamo Auto domaći163-03-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Start 2 - Brodd domaći580-01-1
1078Vestfossen - Fana gosti181-11-1
1082Kongsvinger 2 - Nybergsund gosti160-22-2
1084Bodo Glimt 2 - Melbo domaći271-02-1
3918Harstad - Gjelleraasen If gosti160-31-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1120Bodo Glimt - Stromsgodset domaći640-02-0
1127Lillestrom - Viking gosti440-10-2
1133Mjondalen - Kristiansund domaći211-01-1
1135Molde - Ranheim domaći171-02-0
1136Sarpsborg - Odd Bk domaći211-02-0
1137Rosenborg - Valerenga domaći141-03-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3834Ham Kam - Aalesund gosti110-11-2
3835Jerv - Sandnes Ulf - - 0-00-0
3839Notodden - Sandefjord gosti310-10-2
3840Skeid - Kfum Oslo gosti440-11-1
3841Sogndal - Strommen domaći153-04-2
3842Tromsdalen - Nest Sotra gosti250-12-2
3843Ullensakerkisa - Raufoss domaći101-15-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Bryne - Vidar domaći262-02-1
3068Kvik Halden - Arendal domaći411-02-1
3070Moss - Brattvaag domaći62-02-1
3073Sola - Byasen domaći540-01-0
3074Alta - Elverum domaći241-03-1
3075Baerum - Mjolner gosti63-23-2
3077Grorud - Senja gosti91-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2782Sv Breinig - 1. Fc Duren domaći22-12-2
2788Alfter - Blau Weiss Friesdorf domaći530-01-1
2798Borussia Freialdenhoven - Bergisch Gladbach gosti470-01-1
2800Fc Hurth - Hennef 05 gosti250-12-2
2830Siegburger Sv 04 - Ssv Merten domaći271-02-0
2831Viktoria Arnoldsweiler - Vfl Vichttal domaći343-09-2
2832Sv Deutz 05 - Spvg Frechen 20 domaći361-04-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1101Vfl 05 Hohenstein Ernstthal - Anker Wismar domaći41-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Cd Sport Loreto - Alianza Atletico domaći850-01-0
1129Santos Fc Ica - Deportivo Coopsol gosti630-01-1
1132Atletico Grau - Comerciantes Unidos domaći62-03-1
3005Juan Aurich - Cultural Santa Rosa domaći121-01-0
3756Cienciano - Los Caimanes domaći272-05-0
3757Union Huaral - Sport Victoria domaći261-01-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Praiense - Casa Pia domaći21-02-1
1124Vilafranquense - Leiria domaći600-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2024Hartford Athletic - Nashville Sc gosti311-12-3
2025New York Red Bulls Ii - Louisville City Fc domaći830-01-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3006Geylang United - Balestier Khalsa domaći173-05-0

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Svedska - Tajland domaći63-05-1
1360Sad - Cile domaći113-03-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3773Albacete - Mallorca domaći161-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Atletico Baleares - Melilla domaći191-01-0
1914Rec De Huelva - Mirandes domaći650-01-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Lorca Deportiva - Union Viera Cf gosti71-12-1
4341Portugalete - Alondras Cf domaći490-01-1
4342Cadiz B - Cd Numancia B - - 0-00-0
4343Mallorca B - Cd Utrera domaći141-02-1
4345Ud Socuellamos Cf - Cd Mostoles domaći191-02-0
4346Ud Tamaraceite - Prat gosti660-00-1
4347Cd Lealtad - Sd Formentera domaći42-03-0
4348Marino Luanco - Union Mutilvera domaći51-02-0
4349Sd Logrones - Las Rozas domaći480-01-1
4350Sociedad Deportivo Tarazona - El Palo domaći161-01-0
4351Bergantinos Cf - Villarrubia Cf domaći122-12-1
4354Zamora - Alcobendas Sport - - 0-00-0
4355Cf La Nucia - Arandina gosti710-00-1
4356Linares - Cp Moralo domaći560-02-0
4360Jaen - Algeciras gosti180-10-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1989Halmstad - Mjallby domaći132-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3617Varnamo - Utsiktens gosti212-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1205Vasalunds If - Akropolis domaći411-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1240Skiljebo - Gute gosti470-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Pitea - Friska Viljor domaći191-01-4

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Assyriska - Ifk Aspudden Tellus gosti780-02-1
1255Varmbols - Arameiska Syrianska gosti450-10-4

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3062Bangkok United - Ratchaburi domaći560-02-0
3063Chiangmai Fc - Ptt Rayong Fc gosti410-10-2
3064Chonburi - Muang Thong United domaći271-02-0
3065Port - Buriram United gosti30-11-3

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3237Navy - Nongbua Pitchaya Fc domaći111-01-0
3270Rayong Fc - Lampang Fc gosti281-13-3
3271Mof Customs United Fc - Chiangmai United - - 0-00-0
3272Sisaket - Air Force Central domaći391-03-0

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Poljska U21 - Belgija U21 gosti161-13-2
1939Italija U21 - Spanjolska U21 gosti91-13-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1450Andijon - Metallurg Bekabad domaći381-01-1
1451Bunyodkor - Nasaf Karshi domaći81-11-1
1590Olmaliq - Navbahor Namangan gosti70-11-1
1591Bukhara - Pakhtakor Tashkent gosti320-10-5

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Carabobo - Estudiantes De Merida gosti220-11-2
2135Mineros De Guayana - Zulia Fc - - 0-00-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4093K. Khanh Hoa - Viettel Fc gosti280-10-1
4094Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai domaći510-03-0
4095Than Quang Ninh - Hai Phong Fc domaći81-04-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4234An Giang - Binh Phuoc domaći52-04-2
4235Dak Lak - Phu Dong Fc gosti252-12-1
4236Sqc Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh Fc gosti480-00-3
4237Xm Fico Tay Ninh - Huda Hue domaći670-03-0
4238Pho Hien Fc - Dong Tam Long An gosti440-11-1
4240Xskt Can Tho - Cs. Dong Thap domaći192-12-2

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2051Caps United Fc - Telone Fc gosti62-13-3
2052Highlanders Fc - Dynamos Harare Fc domaći720-01-0
2053Manica Diamonds Fc - Ngezi Platinum - - 0-00-0
2057Mushowani Stars Fc - Hwange Colliery Fc - - 0-00-0
2058Triangle United - Chicken Inn Fc - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2043Ferro Carril Oeste - Ca San Lorenzo De Almagro 55-77

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4702Columbian Dyip - Magnolia Hotshots 103-110
4703Barangay Ginebra - San Miguel Beermen 99-99 / 110-107

FRANCUSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2839Orleans Loiret - Rouen 68-62

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2302Sassari - Venezia 95-88

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4910Bayern Munich - Alba Berlin 74-70

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2045Francuska - Srbija 83-90

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2046Connecticut Sun - Seattle Storm 81-67
2047Minnesota Lynx - Las Vegas Aces 75-80

ATP HALLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029J.Sousa - M.Kecmanovic 18-126-76-42-1
1030A.Seppi - M.Zverev 12-56-36-22-0
1031M.Bachinger - S.Stakhovsky 13-184-67-61-2
1032M.Moraing - D.Kudla 13-67-56-12-0

ATP HERTOGENBOSCH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1814J.Thompson - A.Mannarino 9-136-73-60-2

ATP LONDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043A.Bublik - T.Paul 13-106-47-62-0
1044I.Karlovic - J.Ward 10-136-74-60-2
1048R.Carballes Baena - A.Bedene 13-166-76-31-2
1049N.Mahut - A.Davidovich Fokina 17-147-54-62-1

ATP STUTTGARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2999F.Auger Aliassime - M.Berrettini 10-134-66-70-2

ATP STUTTGART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4705J.Peers B.Soares - R.Bopanna D.Shapovalov 13-87-56-32-0

CHALLENGER COLUMBUS IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071J.Nam - M.Torpegaard 6-131-65-70-2

CHALLENGER COLUMBUS II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2044R.Maytin J.Withrow - H.Hach Verdugo D.Young 23-186-77-62-1

CHALLENGER FERGANA UZBEKISTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2138O.Nabiev - I.Nedelko V-V4-67-6V-V
2140E.Leshem - A.Golubev 12-56-16-42-0
2160S.Sekiguchi - M.Ochi 12-86-46-42-0

CHALLENGER LYON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1072E.Ymer - C.Moutet 8-124-64-60-2

CHALLENGER NOTTINGHAM TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4704D.Evans - G.Soeda 12-66-46-22-0

CHALLENGER NOTTINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073S.Gonzalez Qureshi A U H - N.S.Balaji J.Cerretani 20-144-66-12-1
1075K.Skupski Smith J P - Gong M X Z.Zhang 6-122-64-60-2

ITF ITALIJA 12A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1368S.Errani - B.Haas 12-56-16-42-0

ITF VELIKA BRITANIJA 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1367M.Linette - Z.Diyas 15-157-62-62-1

WTA BIRMINGHAM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033I.Swiatek - D.Aiava 18-136-76-32-1
1034J.Pegula - Kr Pliskova 7-123-64-60-2
1035M.Frech - B.Pera 16-175-76-31-2
1036A.Sharma - D.Lao 18-116-36-72-1
1037G.Dabrowski - A.Kalinskaya 12-156-32-61-2
1039L.Samsonova - M.Bouzkova 4-123-61-60-2
1040C.Mcnally - V.Tomova 10-134-66-70-2

WTA HERTOGENBOSCHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4718K.Bertens - A.Riske 17-146-06-71-2

WTA MALLORCA KVALIFIKACIJE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4706I.Bara - V.Lepchenko 9-146-21-61-2
4707J.Larsson - P.Hon 16-134-66-32-1
4708S.Sorribes Tormo - A.Lottner 13-96-21-62-1
4709T.Martincova - C.Mchale 13-76-27-52-0
4710M.Antonitsch - Y.Bonaventure 16-174-66-41-2
4711M.Barthel - S.Lisicki 11-182-67-61-2
4712S.Rogers - A.Rus 18-156-76-42-1
4713J.Teichmann - F.Stollar 13-96-37-62-0
4714A.Bolsova Zadoinov - X.Han 13-97-66-32-0
4715G.Minnen - K.Juvan 6-131-65-70-2
4716F.Ferro - G.Garcia Perez 12-46-26-22-0
4717A.Krunic - R.Vicens Mas - - - V-V

WTA NOTTINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2034C.Garcia - D.Vekic 16-182-67-62-1

EHF EUROKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1800Svedska - Austrija 33-32

EP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1196Bjelorusija - Finska 40-15
1199Hrvatska - Belgija 28-19
1202Ceska - Bosna I Hercegovina 23-24
1203Makedonija - Grcka 27-23
1207Njemacka - Kosovo 28-17
1209Island - Turska 32-22
1210Poljska - Izrael 26-23
1211Srbija - Svicarska 32-31
3828Danska - Farski Otoci 31-24
3832Francuska - Rumunjska 34-25
3833Madjarska - Italija 32-29
3836Crna Gora - Ukrajina 27-21
3837Nizozemska - Latvija 25-21
3838Portugal - Litva 28-28
3844Rusija - Slovacka 30-20
3845Slovenija - Estonija 32-28

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3865Latvija - Turska 0-10-20-3

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1092Poljska - Kanada 1-01-13-1
1093Argentina - Njemacka 1-01-13-2
1094Kina - Srbija 0-10-21-3
1096Iran - Rusija 1-02-03-0
1097Japan - Australija 1-01-13-2
1098Francuska - Sad 1-01-11-3
1099Portugal - Brazil 0-10-20-3
1100Italija - Bugarska 1-02-03-1

RFL CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
1413Barrow Border Raiders - Halifax Blue Sox 21-8
1414Batley Bulldogs - Sheffield Eagles 24-54
1415Featherstone Rovers - Widnes Vikings 22-4
1441Leigh Centurians - Bradford Bulls 52-20
1442York City Knights - Rochdale Hornets 60-0

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1324Salford City Reds - Wakefield Wildcats 44-20

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2189Tampa Bay Rays - L A Angels 6-5
2190Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 15-1
2192Washington Nationals - Arizona Diamondbacks 15-5
4679Baltimore Orioles - Boston Red Sox 6-8
4680Cincinnati Reds - Texas Rangers 11-3
4681Detroit Tigers - Cleveland Indians 0-8
4682Miami Marlins - Pittsburgh Pirates 4-5
4683New York Mets - St Louis Cardinals 3-4
4684Chicago White Sox - New York Yankees 3-10
4685Houston Astros - Toronto Blue Jays 0-12
4686Minnesota Twins - Kansas City Royals 6-8
4687Colorado Rockies - San Diego Padres 13-14
4688San Francisco Giants - Milwaukee Brewers 3-5
4689Oakland Athletics - Seattle Mariners 3-6
4690L A Dodgers - Chicago Cubs 3-2

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1412Sl Benfica - Sporting Cp 4-3

CRITERIUM DU DAUPHINE ETAPA 8 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4662D.Gaudu - J.Alaphilippe 0-1
4663D.Teuns - T.Van Garderen 0-1
4664G.Martin - W.Barguil 0-1
4665J.Fuglsang - E.Buchmann 0-1
4666M.Woods - B.Lambrecht V-V
4667N.Edet - S.Petilli 1-0
4668R.Bardet - N.Quintana 0-1
4669S.Kuss - H.Pernsteiner 1-0
4670S.Kruijswijk - R.Porte 0-1
4671T.Pinot - A.Yates 1-0
4672W.Poels - D.Martin 1-0

TOUR DE SUISSE ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4541D.Pozzovivo - M.Soler 1-0
4542E.Bernal - R.Costa 1-0
4543E.M.Nicolau - R.Kreuziger 1-0
4544G.Brambilla - R.Thalmann 1-0
4545G.Van Avermaet - S.K.Andersen 1-0
4546J.Hirt - S.Spilak 0-1
4547M.Frank - H.Carthy 0-1
4548M.Trentin - P.Bevin 1-0
4549N.Haas - F.Felline 1-0
4550P.Konrad - G.Thomas 1-0
4551P.Sagan - M.Matthews 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 31525353745
arrow BL Belgija Keno 20/70 1571012212528334449515253556465666770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 89163040
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 89212627
arrow DA Multi-Daily A 6/99 141550607997
arrow DB Multi-Daily B 6/99 212236435072
arrow DC Multi-Daily C 6/99 323538618688
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 37121316172226283443454750545657586869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 520222324272938404246474850515455606269
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1718192224
arrow FK Finska Keno D 20/70 478914222627283036373940454754556164
arrow FQ Finska Keno V 20/70 911181927303437404647505253565860636470
arrow FT Finska Keno T 20/70 236814172225273435383940495558596566
arrow GO Njemačka Keno 20/70 25171923252634363739404244585961646670
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 71726283132
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4671011171925293234353642445053555859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 158912182528313840414345464748555660
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23589182024282938394043465052546062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1119263136
arrow NP New York Pick 10 20/80 124916242629303638414849545659707172
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3491117182124262930333738404548677276
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 24111927324245464951525762646568697172
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 37102230
arrow RO Rumunjska 6/49 82230344142
arrow SK Slovačka 5/35 712203032
arrow SL Slovenija 7/39 235892339
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 521253031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 15101415162022334658606164656667727577