Ponedjeljak 17.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Vps - Kups - - 0-21-2
2200Kina - Spanjolska - - 0-00-0
2201Stabaek - Tromso - - 0-00-1
2202Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Ulker - - 0-01-0
2204Asvel Lyon Villeurbanne - As Monaco - - 0-01-0
2205Juzna Koreja - Norveska - - 0-11-2
2206F.Verdasco - D.Medvedev - - 0-00-1
2207B.Bencic - R.Peterson - - 0-01-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2290Muktijoddha Sangsad Kc - Nofel Sporting Club gosti290-11-1
2291Saif Sc - Brothers Union domaći500-02-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3632Nautico Pe - Botafogo Pb - - - -

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3483Floresta Ce - Moto Club domaći82-13-3

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3731Curacao - El Salvador gosti450-10-1
3732Jamajka - Honduras domaći152-03-2

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2080Japan - Cile gosti410-10-4

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3262Skovshoved - Slagelse gosti390-10-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1167Vps - Kups gosti320-21-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1797Vikingur Olafsvik - Keflavik gosti640-00-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3771Seoul E Land Fc - Jeonnam Dragons gosti310-10-1
3772Fc Anyang - Busan I Park gosti790-01-3

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2525Tunis - Burundi domaći660-02-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2526Gruzija - Uae domaći650-02-1
2530Finska - Island gosti210-20-2
2531Moldavija - Turska - - 0-00-0
2532Srbija - Rumunjska domaći62-03-2
2533Austrija - Slovacka gosti361-11-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2173Rommen - Aalesund 2 domaći131-01-1
2177Nordstrand - Sparta Sarspborg 2 domaći361-03-1
2181Valerenga 2 - Ready domaći142-14-1
2182Mjonden 2 - Frigg gosti860-00-1
2183Bryne 2 - Vardeneset gosti210-22-3
2184Os - Stromsgodset 2 gosti82-22-4
2188Sogndal 2 - Fjora domaći520-04-0
2193Tiller - Raufoss 2 domaći101-13-1
2194Melhus - Ranheim 2 domaći451-01-1
2197Rosenborg 2 - Strindheim domaći63-25-2
2198Lillestrom 2 - Tromso 2 domaći282-03-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Stabaek - Tromso gosti760-00-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2136Floro - Odd Bk 2 domaći232-03-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Kina - Spanjolska - - 0-00-0
1362Juznoafricka Republika - Njemacka gosti140-30-4
2231Juzna Koreja - Norveska gosti50-11-2
2232Nigerija - Francuska gosti790-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2003Orgryte - Gais domaći820-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3497Motala - Afk Linkoping domaći620-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2179Ifk Malmo - Hittarps Ik gosti880-01-1

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1947Srbija U21 - Austrija U21 gosti370-10-2
1950Njemacka U21 - Danska U21 domaći271-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1404Asvel Lyon Villeurbanne - As Monaco 73-67

ITALIJA 2. LIGA PLAY OFF KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3759Capo D Orlando - Treviso 65-76

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1206Benfica - Ud Oliveirense 72-97

SRBIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1403Partizan Beograd - Crvena Zvezda Beograd 75-76

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1220Real Madrid - Barcelona 81-80

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1221Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Ulker 86-76

ATP HALLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1594D.Dzumhur - K.Khachanov V-VV-VV-VV-V
1597M.Ebden - R.Albot 12-177-51-61-2
1606P.Herbert - G.Monfils 13-107-66-42-0
1610R.Haase - A.Zverev 9-134-65-70-2
1612S.Johnson - P.Kohlschreiber 12-66-36-32-0
2272J.Sousa - H.Hurkacz 13-77-66-12-0

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006C.Norrie - K.Anderson 16-176-46-71-2
1007F.Verdasco - D.Medvedev 6-122-64-60-2
1011J.Chardy - M.Kukushkin 12-46-16-32-0
1012J.Clarke - L.Pouille 7-136-71-60-2
1017M.Cilic - C.Garin 13-76-17-62-0
1021N.Kyrgios - A.Mannarino V-VV-VV-VV-V
1023S.Wawrinka - D.Evans 12-76-36-42-0
2311D.Schwartzman - A.Bublik 12-56-26-32-0
2312N.Mahut - F.Tiafoe 13-96-37-62-0
2313G.Simon - J.Ward 16-153-66-32-1

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042L.Bambridge J.O Mara - B.Bryan M.Bryan 10-136-74-60-2

CHALLENGER BLOISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078S.Doumbia - B.Van De Zandschulp 5-123-62-60-2
1079J.Hernandez Fernandez - M.Netuschil 16-134-66-42-1
1080A.Cornut Chauvinc - P.Torebko 3-121-62-60-2
1081A.Rinderknech - R.Olivo 13-106-47-62-0
1082F.Mena - S.Griekspoor 9-136-73-60-2
1083O.Roca Batalla - S.Brosset 13-87-66-22-0
1084R.Ortega Olmedo - K.De Schepper 12-76-36-42-0
1085D.Dutra Da Silva - C.Denolly 12-46-06-42-0
1086E.Wallart - M.Martineau 14-176-42-61-2
1087T.Van Rijthoven - M.Hamou 8-124-64-60-2
1088H.Rune - N.Barrientos 15-106-13-62-1

CHALLENGER BLOIS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1195M.Vervoort - Y.Iakovlev 12-86-46-42-0

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198D.Juras - B.Patael 3-123-60-60-2
2048A.Karatsev - D.Dima 12-16-06-12-0
2049G.Granollers - R.Safiullin 13-107-66-42-0
2061J.Jahn - T.Simon 18-126-46-72-1
2062M.Arevalo Gonzalez - B.Gojo 16-94-66-32-1
2065N.Serdarusic - A.Pavlasek 8-136-72-60-2
2075P.Heller - J.Vanneste 8-124-64-60-2
2076P.Makk - R.Ojeda Lara 8-124-64-60-2
2125S.Fanselow - A.Molcan 13-97-66-32-0
2126T.Brkic - F.Ferreira Silva 8-152-66-31-2
2127V.Kopriva - L.Klein 9-135-74-60-2
2134V.Safranek - H.Grenier 13-87-56-32-0

CHALLENGER BRATISLAVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1199L.Gerch - D.Kalenichenko 12-66-46-22-0

CHALLENGER FERGANATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2160S.Sekiguchi - M.Ochi 12-86-46-42-0
2161N.Prashanth - A.Celikbilek 7-123-64-60-2
2162I.Gakhov - S.Shofayziyev 12-66-46-22-0
2163K.Sultanov - A.Kadhe 12-66-26-42-0
2166A.Zhurbin - S.Fomin 17-135-76-42-1
2168R.Tokuda - A.Artunedo Martinavarro 13-187-56-71-2
2169E.Ruusuvuori - D.Voronin 12-26-16-12-0
2170V.Manafov - S.Rawat 8-136-72-60-2

CHALLENGER FERGANA UZBEKISTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3523M.Neuchrist - A.Zakharov 13-97-66-32-0
3524S.Korda - T.Khabibulin 12-46-26-22-0
3525E.King - O.Nabiev 12-36-26-12-0

CHALLENGER FERGANA UZBEKISTAN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2490A.Kadhe N.V.S.Prashanth - P.Kotov A.Pavlioutchenkov 13-86-27-62-0
2491K.Kravchuk I.Nedelko - J.Fruttero I.Gakhov V-VV-VV-VV-V
2492M.T.Barrios Vera R.Cid Subervi - M.Neuchrist G.Sakharov 20-164-66-22-1

CHALLENGER ILKLEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1305M.Giron - F.Baldi 12-56-16-42-0
1324B.Fratangelo - R.Peniston 13-97-56-42-0
1333G.Garcia Lopez - Y.Sugita 7-131-66-70-2
1335J.Duckworth - F.Horansky 12-36-16-22-0
1337E.Gerasimov - P.Jubb 12-187-63-61-2
1350J.Kubler - O.Otte 12-66-46-22-0
1351L.Lacko - A.Menendez Maceiras 12-76-36-42-0
1352L.Broady - S.Napolitano 8-136-72-60-2
1353M.Polmans - D.Koepfer 9-136-73-60-2
1354T.Ito - R.Bemelmans 14-187-63-61-2
1355L.Rosol - S.Ofner 19-166-76-32-1
1356S.Kwon - E.Hoyt 12-46-06-42-0

CHALLENGER ILKLEY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1360E.Karlovskiy - B.Klein 9-166-41-61-2
1367V.Galovic - A.Watson 12-86-46-42-0

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2294C.Heyman - J.Grills 7-136-71-60-2
2295J.Satral - M.Cuevas 9-133-66-70-2
2296R.Brancaccio - F.Ornago 12-76-46-32-0
2297A.Bega - G.Escobar 12-76-46-32-0
2298A.Collarini - C.Boluda Purkiss 12-36-36-02-0
2299D.Kuzmanov - A.Avidzba 16-126-44-62-1
2300E.Dalla Valle - G.Zeppieri V-V4-6V-VV-V
2301A.Virgili - A.Vavassori 12-146-76-70-2
2304N.Fatic - M.Descotte V-V6-3V-VV-V
2305A.Pellegrino - J.Ocleppo 12-46-46-02-0
2306J.Berrettini - L.Musetti 13-96-47-52-0

CHALLENGER PARMA ITALYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2292J.Haerteis - S.Ehrat V-V2-6V-VV-V

CHALLENGER PARMA ITALY QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1370F.Forti - F.Vilardo 12-56-36-22-0
1372M.Bortolotti - S.Verbeek 12-26-26-02-0

ITF FRANCUSKA 09A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2498M.Rosenkranz - N.Portales 24-216-46-72-1
2499L.Bouquet - J.De Schepper 13-57-56-02-0
2501Y.Laurent - M.Hillhouse 12-36-36-02-0
2506T.Cancel - N.Tepmahc 2-120-62-60-2

ITF MEN TOULOUSE SINGLES QUALIFYING M ITF FRA 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2495A.Donski - S.Besada 12-46-26-22-0
2496S.Taylor - F.Bax 17-215-76-41-2
2497B.Pietri - T.Arribage 12-46-26-22-0

WTA BIRMINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055A.Kontaveit - J.Konta 6-124-62-60-2
1057A.Sabalenka - S.Hsieh 15-153-66-21-2
1061E.Svitolina - M.Gasparyan 13-153-66-31-2
1063H.Watson - B.Strycova 13-156-33-61-2
1066K.Mladenovic - E.Rodina 12-142-66-21-2
1067M.Buzarnescu - Ka Pliskova 7-123-64-60-2

WTA BIRMINGHAM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2447A.Sharma - L.Davis 3-122-61-60-2

WTA BIRMINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2448A.Barty J.Georges - K.Christian D.Jakupovic 12-76-36-42-0
2449J.Ostapenko G.Voskoboeva - S.B.Grey E.Silva 22-156-06-72-1
2450G.Dabrowski Y.Xu - Q.Wang D.Yastremska 10-134-66-70-2
2451N.Kichenok A.Spears - H.Dart V.Williams 21-194-67-62-1

WTA MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2273A.Friedsam - Y.Wang 8-135-73-60-2
2274K.Siniakova - A.Van Uytvanck 11-152-66-31-2
2275M.Puig - A.Tomljanovic 9-134-65-70-2
2276B.Bencic - R.Peterson 13-97-56-42-0
2277S.Kenin - K.Flipkens 12-56-26-32-0
2278A.Petkovic - E.Mertens 4-122-62-60-2

WTA MALLORCA KVALIFIKACIJE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2284J.Teichmann - Y.Bonaventure 6-123-63-60-2
2285S.Lisicki - K.Juvan 15-177-54-61-2
2286S.Sorribes Tormo - J.Larsson 12-16-16-02-0
2287F.Ferro - S.Rogers 15-146-16-71-2
2288A.Bolsova Zadoinov - T.Martincova 14-187-64-61-2
2289K.Nara - V.Lepchenko 10-144-66-21-2

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2511Japan - Poljska 0-10-21-3

SP U20RAGBI

Br. Susret Kraj
1815Novi Zeland U20 - Wales U20 7-8
1816Irska U20 - Engleska U20 23-30
1817Skotska U20 - Italija U20 19-26
1818Gruzija U20 - Fiji U20 12-8
1819Argentina U20 - Australia U20 13-34
1820Juzna Afrika U20 - Francuska U20 7-20

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1498Cincinnati Reds - Houston Astros 3-2
1499Atlanta Braves - New York Mets 12-3
1500Texas Rangers - Cleveland Indians 7-2
1501St Louis Cardinals - Miami Marlins 5-0
1504Oakland Athletics - Baltimore Orioles 3-2
1512L A Dodgers - San Francisco Giants 2-3
1538San Diego Padres - Milwaukee Brewers 2-0
3478New York Yankees - Tampa Bay Rays 3-0
3479Washington Nationals - Philadelphia Phillies V-V
3480Toronto Blue Jays - L A Angels 5-10
3481Minnesota Twins - Boston Red Sox 0-2
3482Seattle Mariners - Kansas City Royals 4-6

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1821Murcia Fs - Fc Barcelona 3-7

TOUR DE SUISSE ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2253A.Kristoff - J.Degenkolb 0-1
2257C.Barbero - I.Garcia Cortina 0-1
2258C.Joyce - F.Lienhard 0-1
2261E.Bernal - G.Thomas 1-0
2262L.Calmejane - R.Thalmann 0-1
2263M.Matthews - M.Trentin 1-0
2264O.Fraile - B.Swift 0-1
2265P.Sagan - E.Viviani 1-0
2268R.Janse Van Rensburg - T.Roosen 1-0
2271T.Boudat - D.Mclay 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1457891316202223273133363740434654
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 511193839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 13193132
arrow DA Multi-Daily A 6/99 62580858790
arrow DB Multi-Daily B 6/99 122531333467
arrow DC Multi-Daily C 6/99 22940597986
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 29141619202125262838394445495052566570
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 456717232531323337384344485661626364
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2491532
arrow FK Finska Keno D 20/70 49141617232629333637404546474861626670
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1781114162430323538414246515358626566
arrow FR Francuska 5/49 1213203149
arrow FT Finska Keno T 20/70 13468102023262733444749505358616466
arrow GO Njemačka Keno 20/70 15121421222425272933424451555657596770
arrow IL Illinois 6/52 101724284047
arrow LD Latvija Keno D 20/62 68141822232627282931343639424344525362
arrow LE Latvija Keno E 20/62 234610121518192435364041434453545660
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1481618202426272834353637384851575862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 114203338
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 52227293942
arrow NP New York Pick 10 20/80 234718212230313235394344495267697476
arrow OH Ohio Classic 6/49 152021293942
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 152037454748
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 16131519202226274244565961636669747578
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 45689111517182126464950525664707277
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 59102530
arrow SB Španjolska Bono 6/49 102735374549
arrow SI Singapur 6/49 62029364043
arrow TK Tennessee Cash 5/35 615161722
arrow WA Washington 6/49 51326364349
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1420212829
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 46101217192025304447485055646668697078