Srijeda 19.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2740S.Tsitsipas - K.Edmund - - 0-01-0
2741J.Chardy F.Martin - M.Cilic I.Dodig - - 0-01-0
2750Alba Berlin - Bayern Munich - - 0-00-1
2751Italija U21 - Poljska U21 - - 0-10-1
2753Skotska - Argentina - - 1-03-3
2754Kolumbija - Katar - - 0-01-0
2756Meksiko - Kanada - - 1-03-1
2758D.Goffin - R.Albot - - 0-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3475Villa San Carlos - Excursionistas VVV-VV-V

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1600Fc Altyn Asyr - Fc Dordoi Bishkek domaći231-03-1
2497Minerva Punjab - Chennaiyin Fc domaći620-01-1
2498B. Binh Duong - Psm Makassar domaći800-01-0
2499Dhaka Abahani - Manang Marshyangdi domaći112-05-0
2501Fk Khujand - Fk Istiklol domaći42-13-2

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3614Urawa Red Diamonds - Ulsan Hyundai domaći371-11-2
3615Shanghai Sipg - Jeonbuk Motors gosti11-11-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3610Kuba - Martinique gosti450-10-3
3611Meksiko - Kanada domaći401-03-1

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1196Kolumbija - Katar domaći860-01-0
1197Argentina - Paragvaj gosti370-11-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1612Paide Linnameeskond - Fc Kuressaare domaći14-07-0
1629Levadia Tallinn - Trans Narva domaći630-02-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2679Mendiola Fc - Kaya Fc Iloilo domaći31-23-6

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1187Hjk Helsinki - Honka gosti790-00-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1631Ac Kajaani - Musa gosti111-31-3
1638Jaro - Eif domaći470-03-0
1644Mypa - Tps domaći172-03-1
1645Tpv - Fc Haka domaći261-01-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1648Sudet - Klubi 04 - - 0-00-0
1649Vjs - Mp Mikkeli gosti490-00-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1652Kaapo - Grifk domaći470-04-0
1653P Iirot - Jazz domaći232-22-2
1654Salpa - Gnistan domaći371-02-3

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1658Kr Reykjavik - Valur gosti160-13-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1659Throttur - Fjolnir gosti590-00-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3518Fc Tokyo - Cerezo Osaka domaći431-01-0
3519Jubilo Iwata - Consadole Sapporo gosti490-01-2
3521Nagoya Grampus - Vegalta Sendai domaći171-02-0
3522V Varen Nagasaki - Gamba Osaka gosti310-11-4

KAZAHSTAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2667Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay domaći161-03-1
2668Atyrau - Ordabasy Shymkent - - 0-00-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Sarawak - University Kebangsaan Malaysia Fc gosti140-11-3
1780Pdrm Fa - Sabah domaći321-01-2
1781University Technology Mara Fc - Penang Fa domaći122-13-3
1818Johor - Selangor domaći102-13-2
1819Kuala Lumpar - Melaka gosti430-10-1

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3399Baerum - Valerenga gosti81-25-3
3400Fram Larvik - Stromsgodset gosti61-12-1
3401Grorud - Mjondalen gosti180-10-1
3402Levanger - Kristiansund gosti530-01-3
3403Nest Sotra - Kfum Oslo gosti170-40-4
3404Sandefjord - Odd Bk domaći381-01-1
3405Sandnes Ulf - Viking gosti460-01-2
3406Skeid - Ranheim gosti170-10-3
3427Sogndal - Brann domaći271-21-2
3428Strommen - Lillestrom domaći520-01-0
3429Tromsdalen - Sarpsborg domaći620-01-0
3430Ullensakerkisa - Rosenborg domaći650-01-1
3431Bryne - Haugesund gosti30-42-6
3432Aalesund - Molde domaći142-04-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1876Victoria Sulejowek - Ruch Wysokie Mazowieckie domaći351-12-2
1878Ks Ursus Warszawa - Ks Legionovia Legionowo domaći192-03-4
1888Lechia Tomaszow Mazowiecki - Unia Skierniewice gosti130-12-1
1893Legia Ii Warszawa - Sokol Aleksandrow Lodzki gosti260-21-2
1947Lks Lomza - Olimpia Zambrow gosti500-00-5
1950Mks Kaczkan Huragan Morag - Polonia Warszawa gosti20-11-1
2003Swit Nowy Dwor - Pelikan Lowicz gosti170-23-3
4551Mks Elk - Bron Radom gosti40-20-4

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Sfc Opava - Vitkovice domaći361-04-0
1088Budejovice - Pribram gosti650-01-2
1089Zlin - Brno gosti590-00-1
1090Turkgucu Ataspor Munchen - Sv Pullach domaći74-0C-0
2320Jablonec - Vysocina Jihlava domaći431-03-0
2355Maribor - Akhmat Grozny domaći91-12-3
2356Olympiakos - Viitorul Constanta domaći292-13-2
3315Aik Stockholm - Bk Hacken domaći151-01-1
3316Ludogorets - Triglav domaći451-04-0

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Saint Louis Fc - Fc Cincinnati domaći900-01-0
2157Washington Dc United - New York City Fc domaći321-21-2
2160Orlando City Sc - New England Revolution domaći960-00-0
2161Portland Timbers - Los Angeles Galaxy domaći283-04-0
3317Dallas Burns - New Mexico United domaći411-11-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365Japan - Engleska gosti140-10-2
1366Skotska - Argentina domaći191-03-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1054Jonkopings Sodra - Varberg domaći71-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2048Kristianstad - Torns If gosti510-00-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Torslanda - Vargarda Ik domaći222-02-2
2152Vanersborgs Fk - Nordvarmland Ff gosti160-21-3
2155Ifk Tidaholm - Stenungsunds gosti760-00-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2110Skiljebo - Valbo gosti172-14-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2120Gottne If - Ifk Umea gosti250-12-2
2125Sandviks Ik - Anundsjo gosti242-12-1
2126Ostersunds - Kramfors Alliansen domaći81-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2075Ifk Hassleholm - Nosaby If domaći92-03-1
2076Ifo Bromolla - Berga domaći71-01-1
2079Fk Karlskrona - Hassleholms If domaći161-22-2

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2132Ifk Aspudden Tellus - Fc Stockholm Internazionale gosti520-00-2
2134Huddinge - Varmbols domaći590-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2131Halmia - Vinbergs If domaći154-14-1

TAJLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1491Air Force United Fc - Chiangrai United gosti130-60-8
1493Buriram United - Lampang Fc domaći331-04-1
1494Customs United - Ubon United domaći660-02-1
1495Ratchaburi Fc - Chainat Fc domaći112-02-0
1496Singburi Fc - Muang Thong United gosti260-31-4
1497Bg Pathum United - Bangkok United - 39A0-10-1
1498Police Tero Fc - Nong Bua Pitchaya domaći71-03-1
1499Port Fc - Sukhothai Fc domaći83-04-1
1500Rayong Fc - Suphanburi Fc - - 0-00-0
1501Royal Thai Navy - Trat Fc gosti10-30-5
1504Samut Prakan City - Army United domaći660-01-1

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2007Spanjolska U21 - Belgija U21 domaći71-12-1
2008Italija U21 - Poljska U21 gosti400-10-1

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1420Meralco Bolts - Nlex Road Warriors 91-100
2448Rain Or Shine - Northport Batang Pier 100-100 / 105-107

FRANCUSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2507Rouen - Orleans Loiret 78-63

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2508Alba Berlin - Bayern Munich 77-82

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1610Barcelona - Real Madrid 78-77

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1630Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul 85-69

ATP HALLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3528B.Coric - J.Sousa 19-197-65-72-1
3529D.Goffin - R.Albot 16-134-66-42-1
3530J.Struff - K.Khachanov 13-153-66-31-2
3532S.Stakhovsky - P.Herbert 16-156-26-71-2

ATP HALLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031D.Inglot A.Krajicek - R.Klaasen M.Venus 12-146-76-70-2
1034L.Kubot M.Melo - W.Koolhof M.Middelkoop 12-56-36-22-0
1035M.Berrettini Rojer J J - R.Albot K.Khachanov 12-76-36-42-0

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1009G.Dimitrov - F.Auger Aliassime 8-124-64-60-2
1011J.Chardy - M.Kukushkin 12-46-16-32-0
1012J.Clarke - L.Pouille 7-136-71-60-2
1015J.Del Potro - D.Shapovalov 13-97-56-42-0
1016M.Cecchinato - M.Raonic 5-123-62-60-2
1018M.Fucsovics - F.Lopez Diaz Guerra 14-187-63-61-2
1021N.Kyrgios - A.Mannarino V-VV-VV-VV-V
1022S.Tsitsipas - K.Edmund 13-86-37-52-0
1023S.Wawrinka - D.Evans 12-76-36-42-0
1077A.De Minaur - A.Bedene 14-156-34-61-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043C.Garin D.S.Schwartzman - R.Ram J.Salisbury 10-136-74-60-2
1048H.Kontinen J.Peers - J.M.Del Potro H.Zeballos V-VV-VV-VV-V
1049J.Chardy F.Martin - M.Cilic I.Dodig 13-97-56-42-0
1053J.Murray N.Skupski - N.Mahut E.Roger Vasselin 18-197-61-62-1
1069L.Pouille S.Wawrinka - M.Pavic B.Soares 15-217-53-61-2

CHALLENGER BLOISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1199M.Guinard - S.Diez 7-124-63-60-2
1202S.Galdos - G.Blancaneaux 2-122-60-60-2
1204L.Giustino - A.Muller 15-143-66-42-1
1255B.Zapata Miralles - B.Van De Zandschulp 16-114-66-12-1
1305C.Berlocq - O.Roca Batalla 8-124-64-60-2
1324D.Dutra Da Silva - K.Uchida 12-86-46-42-0
2336C.Lestienne - H.Rune 12-76-46-32-0
2337M.Martineau - D.Galan 9-133-66-70-2
2338P.Sousa - J.Varillas 13-97-66-32-0

CHALLENGER BLOIS FRANCETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198J.Eysseric - K.Coppejans 4-121-63-60-2

CHALLENGER BLOIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1363F.Arguello M.Vervoort - N.Barrientos F.Mena 7-123-64-60-2
3503J.Hernandez Fernandez P.Sousa - P.Martinez B.Zapata Miralles 17-227-64-61-2
3504M.Guinard A.Rinderknech - D.Dutra Da Silva P.Sakamoto 13-106-47-62-0
3505S.Diez R.Olivo - J.Eysseric T.Lamasine 4-124-60-60-2

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1105G.Granollers - S.Nagal 4-123-61-60-2
1128J.Kovalik - S.Bangoura 12-76-36-42-0
1129J.Jahn - A.Martin 11-187-62-61-2
1131M.Klizan - L.Gerch 13-96-47-52-0
1333E.Benchetrit - A.Pavlasek 8-136-72-60-2
3509G.Oliveira - F.Ferreira Silva 3-122-61-60-2
3516S.Fanselow - A.Vatutin 8-124-64-60-2
3517V.Safranek - C.Moutet 17-164-67-62-1

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1419J.Forejtek - U.Ignatik 9-134-65-70-2
1480L.Klein A.Molcan - P.Rondoni J.Vanneste 21-213-67-62-1
1481R.Junaid A.Shamasdin - M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela 11-201-66-41-2
1482R.Jebavy I.Zelenay - L.Miedler B.Rola 13-107-66-42-0
1483T.Altuna A.Balazs - T.Brkic A.Pavic 10-136-74-60-2

CHALLENGER BRATISLAVA SLOVAKIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1104B.Rola - B.Hassan 12-76-36-42-0

CHALLENGER FERGANATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1519A.Celikbilek - R.Cid Subervi 13-145-76-11-2
1520E.King - M.Barrios Vera 13-86-37-52-0
1531K.Sultanov - B.Crepatte 15-106-33-62-1
1538T.Yang - A.Vukic 7-135-72-60-2
2444S.Rawat - P.Kotov 7-124-63-60-2
3587A.Setkic - S.Saidkarimov 12-56-26-32-0
3588D.Wu - A.Zhurbin 13-66-07-62-0
3591D.Yevseyev - I.Gakhov 10-134-66-70-2
3595E.Leshem - A.Tabilo 12-86-46-42-0

CHALLENGER FERGANA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1484A.Artunedo Martinavarro E.Ruusuvuori - A.Celikbilek C.Ilkel 12-56-16-42-0
1488E.Leshem A.Vukic - J.Fruttero I.Gakhov 18-236-77-61-2
1489T.Matsui K.Uesugi - S.Fayziev K.Sultanov 11-146-75-70-2
2490A.Kadhe N.V.S.Prashanth - P.Kotov A.Pavlioutchenkov 13-86-27-62-0
2492M.T.Barrios Vera R.Cid Subervi - M.Neuchrist G.Sakharov 20-164-66-22-1

CHALLENGER ILKLEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1351B.Fratangelo - J.Vesely 5-121-64-60-2
1352S.Napolitano - U.Humbert 10-166-44-61-2
1353G.Mager - S.Kwon 8-166-42-61-2
1354M.Krueger - M.Copil 12-146-76-70-2
1355S.Caruso - G.Soeda 11-126-01-61-2
1356A.Bolt - J.Jung 7-136-71-60-2
1357B.Klein - M.Ymer 4-123-61-60-2
1359Y.Maden - D.Koepfer 6-122-64-60-2
1360D.Istomin - L.Rosol 13-163-66-41-2
1361E.Karlovskiy - R.Bemelmans 5-124-61-60-2
1362L.Lacko - A.Hoang 8-133-65-70-2

CHALLENGER ILKLEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3597J.Choinski E.Hoyt - M.Daniell L.Paes 15-192-66-31-2
3599M.Reid Smith J P - P.Jubb R.Peniston 12-26-16-12-0
3600N.S.Balaji J.Cerretani - M.Copil U.Humbert 6-131-65-70-2
3604S.Gonzalez Qureshi A U H - J.Jung T.Monteiro 12-46-36-12-0

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059G.Clezar - A.Pellegrino 17-187-56-71-2
1060A.Basso - M.Banes 7-131-66-70-2
1061J.Lenz - A.Giannessi 12-56-16-42-0
1062F.Peliwo - G.Di Nicola 12-66-36-32-0
1063M.Bortolotti - G.Quinzi 4-121-63-60-2
1373A.Arnaboldi - M.Cuevas 17-197-66-71-2
1376D.Gimeno Traver - R.Brancaccio 9-136-73-60-2
1377D.Kuzmanov - S.Travaglia 9-135-74-60-2
1378F.Gaio - A.Bega 18-156-46-72-1
1379S.Ehrat - T.Robredo 8-135-73-60-2

CHALLENGER PARMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1368F.Romboli A.Vavassori - K.Drzewiecki S.Walkow 12-56-36-22-0
1369J.Berrettini R.Brancaccio - M.Cuevas R.Maytin 20-217-51-62-1
1370L.Grigelis A.Pellegrino - J.Grills M.J.Schnur 13-106-47-62-0
1371A.Basso E.Dalla Valle - T.Draganja J.Ocleppo 19-146-33-62-1
3605A.Goransson S.Verbeek - R.Balzerani F.Forti 12-56-46-12-0

ITF BALATONALMADI 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1393F.Marozsan - A.Erler 12-46-26-22-0
1394G.Borsos - M.Semjan 12-66-36-32-0
1396R.Nijboer - N.Tajima 12-56-36-22-0
1397D.Svrcina - B.Santanna 14-116-42-62-1
1399L.Hampel - G.Madarasz 5-123-62-60-2
1400P.Nagy - G.Kravchenko 4-122-62-60-2

ITF FRANCUSKA 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1372D.Added - R.Roumane 17-147-54-62-1
1374F.Moreno - G.Fonio 10-156-32-61-2
1375P.Nouza - M.Broville V-VV-VV-VV-V
1380F.Reboul - A.Reymond 17-185-76-41-2
1381L.Lokoli - M.Tchoutakian 13-87-66-22-0
1384F.Bax - A.Cazaux 13-67-56-12-0
1387R.Slobodchikov - G.Jacq V-V2-6V-VV-V

ITF MEN BALATONALMADI SINGLES M ITF HUN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1390D.Poljak - M.Miladinovic 8-133-65-70-2
1391M.Kestelboim - T.Paroulek 12-76-46-32-0
1392P.Meis - M.Pucinelli De Almeida 19-167-56-72-1

ITF VELIKA BRITANIJA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1401M.Rybarikova - C.Perrin 13-87-66-22-0
1402N.Hibino - M.Linette 14-154-66-31-2
1403V.Flink - M.Lumsden 12-46-36-12-0

WTA BIRMINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058D.Vekic - A.Barty 7-123-64-60-2
1064J.Brady - L.Tsurenko 12-66-36-32-0
1070V.Williams - A.Sasnovich 12-76-36-42-0
1200Q.Wang - L.Davis 12-56-36-22-0
1201S.Hsieh - B.Strycova 9-136-73-60-2
3533M.Gasparyan - P.Martic 9-133-66-70-2
3534J.Ostapenko - J.Konta 12-76-36-42-0
3537Kr Pliskova - Ka Pliskova 16-146-23-62-1

WTA BIRMINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1203Q.Wang D.Yastremska - A.Barty J.Georges 3-120-63-60-2
2455A.L.Groenefeld D.Schuurs - Chan H C L.Chan 21-156-45-72-1

WTA MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1221A.Van Uytvanck - Y.Wang 9-136-73-60-2
3540A.Tomljanovic - A.Sevastova 3-122-61-60-2
3542S.Kenin - O.Jabeur V-V6-2V-VV-V
3560S.Stosur - E.Mertens 6-123-63-60-2

WTA MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2465A.Guarachi S.Santamaria - M.Kato X.Knoll 12-56-26-32-0
2466E.Mertens S.Zhang - I.M.Bara Mitu C A 13-76-17-62-0
2469M.Barthel Friedsam A L - B.Bencic V.Kuzmova 8-124-64-60-2
2470M.J.Martinez Sanchez S.Sorribes Tormo - X.Han F.Stollar 13-87-66-22-0

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1451Belgija - Brazil 0-10-20-3
1452Rusija - Tajland 1-01-11-3
1454Italija - Turska 1-01-13-2
1455Japan - Dominikanska Republika 0-10-22-3
2680Juzna Koreja - Japan 1-02-03-0
3561Srbija - Njemacka 0-10-21-3
3562Nizozemska - Sad 0-11-12-3

SVJETSKA LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1030Japan - Kanada 17-7
1032Madjarska - Spanjolska 11-11
1033Australija - Kazahstan 14-5
1036Hrvatska - Srbija 10-11

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1405Chunichi Dragons - Saitama Seibu Lions 2-5
1406Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten Golden Eagles 4-9
1412Hiroshima Toyo Carp - Chiba Lotte Marines 3-6
1413Tokyo Yakult Swallows - Fukuoka Softbank Hawks 3-2
1414Yokohama Dena Baystars - Hokkaido Nippon Ham Fighters 7-6
1415Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 3-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1457Cincinnati Reds - Houston Astros 3-2
1458New York Yankees - Tampa Bay Rays 12-1
1459Oakland Athletics - Baltimore Orioles 8-3
1460San Diego Padres - Milwaukee Brewers 8-7
1461Seattle Mariners - Kansas City Royals 8-2
1468Toronto Blue Jays - L A Angels 6-11
1469Atlanta Braves - New York Mets 7-2
1471Chicago Cubs - Chicago White Sox 7-3
1472Minnesota Twins - Boston Red Sox 4-9
1473St Louis Cardinals - Miami Marlins 2-1
1474Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 4-6
1475L A Dodgers - San Francisco Giants 9-2

TOUR DE SUISSE ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4482B.Swift - C.Barbero 1-0
4483D.Pozzovivo - M.Soler 0-1
4541E.Bernal - P.Konrad 1-0
4542F.Lienhard - T.Boudat 1-0
4543G.Van Avermaet - S.Van Marcke 0-1
4544I.Garcia - R.Janse Van Rensburg 0-1
4545J.Degenkolb - A.Kristoff 0-1
4546M.Frank - S.Spilak 0-1
4547M.Matthews - M.Trentin 0-1
4548P.Sagan - E.Viviani 0-1
4549S.Kung - R.Dennis 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 51829303940
arrow AU Austrija 6/45 3918353841
arrow BC British Colombia BC49 6/49 81018212833
arrow BE Belgija 6/45 51419244045
arrow BL Belgija Keno 20/70 2781115192125282932343948535760616266
arrow CA Kanada 6/49 213141454647
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 833373941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 16102031
arrow CL Colorado 6/42 162122252838
arrow DA Multi-Daily A 6/99 51718336494
arrow DB Multi-Daily B 6/99 101734406167
arrow DC Multi-Daily C 6/99 153151558396
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 27182528313234404344455356576062666770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 511141526282931343942444751565866676869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 34222627
arrow FK Finska Keno D 20/70 58172128303133354344454749545657606468
arrow FL Florida 6/53 3737465153
arrow FQ Finska Keno V 20/70 267812131418202526363841464957586667
arrow FR Francuska 5/49 418364546
arrow FT Finska Keno T 20/70 236718212223272932343638424556656769
arrow GE Njemačka 6/49 41120233841
arrow GO Njemačka Keno 20/70 15141520232730404143454854565759636670
arrow GR Grčka 6/49 32526344145
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 92123242942
arrow IR Irska 6/47 71730313442
arrow LD Latvija Keno D 20/62 236814222429303235384041434752545657
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1011151619202226283132343538414245475061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 248911131619272832444748505153575961
arrow LU Louisiana 6/40 142630333637
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 172330353841
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 712151634
arrow MI Michigan Classic 6/47 31827384447
arrow MS Missouri 6/44 5812132834
arrow NP New York Pick 10 20/80 79101417263134374042444750525373757680
arrow NY New York 6/59 142324505658
arrow OH Ohio Classic 6/49 51013222748
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 51322252938
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 912181934424750535460646566676871737580
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 457910162126283242445057666873747576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 19172526
arrow QU Quebec 6/49 1418273536
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 4916181922
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131719203641
arrow SK Slovačka 5/35 814172627
arrow SL Slovenija 7/39 16818243639
arrow SW Švicarska 6/42 61424263037
arrow TE Texas 6/54 6813365053
arrow TK Tennessee Cash 5/35 26181923
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 222631394755
arrow UW SAD Powerball 5/69 418212638
arrow VK Viking Lotto 6/48 162527303346
arrow WA Washington 6/49 2921303642
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 26151931
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 21819203539
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 713151820233839434653545961636671737779