Četvrtak 20.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Ac Oulu - Kooteepee - - 0-00-1
4232Sassari - Venezia - - 0-01-0
4233Svedska - Sad - - 0-10-2
4234Urugvaj - Japan - - 1-12-2
4235Nikaragva - Haiti - - 0-20-2
4236Los Angeles Fc - San Jose Earthquakes - - 1-13-1
4237R.Federer - J.Tsonga - - 0-01-0
4238N.Osaka - Y.Putintseva - - 0-00-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139San Telmo - All Boys domaći191-02-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4501Ypiranga Rs - Juventude gosti161-14-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Jacuipense Ba - Central Pe gosti171-13-1
1193Fluminense De Feira - Salgueiro domaći900-01-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4527Gremio Novorizontino U20 - Batatais Fc U20 domaći202-05-1
4528Nacional Ac U0 - Primavera U20 domaći161-03-2

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1404Nikaragva - Haiti gosti220-20-2
1407Kostarika - Bermuda domaći301-02-1

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1382Urugvaj - Japan gosti251-12-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4555Parnu Jk Vaprus - Flora Tallinn Ii - - 0-00-0
4556Rakvere Tarvas - Tammeka Tartu Ii gosti600-00-3
4557Jk Tallinna Kalev U21 - Fci Levadia Tallinn U21 domaći321-21-5
4558Elva - Welco Elekter domaći391-03-0
4559Legion Tallinn - Lootus Kohtla Jarve domaći222-03-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1646Ac Oulu - Kooteepee gosti700-00-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1650Miki Mikkeli - Viikingit domaći41-11-2
1651Nurmijarven Jalkapalloseura - Jippo domaći231-11-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Kerho 07 - Vifk domaći43-03-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1655Honka 2 - Eps gosti230-12-2
1656Tampere - Kapa - - 0-00-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3501Haukar Hafnafjordur - Leiknir Reykjavik domaći71-11-2
3502Umf Njardvik - Afturelding gosti800-00-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1202Kari - Kfg domaći183-05-0
1203Throttur Vogum - Ir Reykjavik gosti500-00-2

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3506Vaengir Jupiters - Augnablik Kopavogur domaći41-03-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1195Fk Liepaja - Ventspils domaći33-04-0

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3433Alta - Stabaek gosti40-11-4
3434Kongsvinger - Tromso domaći530-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4417Shinnik Yaroslavl - Torpedo Vladimir domaći431-01-0
4421Arsenal Tula - Avangard Kursk gosti160-30-4
4422Helsingborg - Gotenborg gosti250-10-2
4423Fk Krasnodar - Chayka Peschanokopskoye domaći341-12-2
4424Rubin Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći211-11-2
4425Naesby - Odense gosti700-00-1
4426Ldu Quito - Aucas domaći171-14-2
4569Sirius - Djurgarden - - - 1-2
4570Elfsborg - Orebro - - - 2-1
4571Arsenal Tula - Avangard Kursk gosti160-30-4
4572Helsingborg - Ifk Goteborg gosti250-10-2
4573Krasnodar - Fc Chayka Peschanokopskoye domaći341-12-2
4574Naesby - Odense gosti700-00-1
4575Malmo - Sonderjyske domaći152-02-1

SAD US OPEN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Los Angeles Fc - San Jose Earthquakes gosti71-13-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1444Kamerun - Novi Zeland domaći570-02-1
1445Nizozemska - Kanada domaći540-02-1
4199Svedska - Sad gosti30-10-2
4202Tajland - Cile gosti480-00-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3498Deportivo La Coruna - Mallorca domaći371-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2049Oskarshamn - Lindome Gif domaći53-04-0
2057Ljungskile - Lunds gosti110-13-2
2061Skovde - Atvidaberg domaći104-04-0
2062Tvaakers - Trollhattan gosti180-11-2
2065Utsiktens - Assyriska Turabdin Ik domaći322-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2043Sollentuna United - Umea gosti252-13-2
2047Forward - Karlslunds domaći171-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Savedalens If - Lidkopings Fk domaći64-18-2
1598Grebbestads If - Vanersborgs If - - 0-00-0
1599Ifk Aamaal - Ijk Uddevalla domaći361-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1515Friska Viljor - Umea Fc Akademi gosti31-23-2
1516Lulea - Pitea domaći121-04-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1416Asarums If Fk - Dalstorps If domaći451-01-0
1417Raslatts - Rappe Goif gosti360-20-4

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Arameiska Syrianska - Newroz Fc domaći141-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1572Eslovs - Angelholms gosti100-20-2
1573Hittarps Ik - Ksf Prespa Birlik domaći670-01-1
1574Rosengard - Assyriska Bk gosti40-23-2
1583Stafsinge If - Ifk Malmo gosti11-12-2
1584Ullareds Ik - Onsala domaći93-04-3

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1440Danska U21 - Austrija U21 domaći331-03-1
1594Njemacka U21 - Srbija U21 domaći163-06-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3500Torque - Villa Espanola domaći231-03-1

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1219Ca San Lorenzo De Almagro - Ia Central Cordoba 71-69

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2447As Monaco - Asvel Lyon Villeurbanne 97-62

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1448Sassari - Venezia 87-77

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2323Dallas Wings - Phoenix Mercury 69-54
2324Las Vegas Aces - Washington Mystics 72-95

ATP HALLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005S.Johnson - A.Zverev 8-133-65-70-2
1037M.Berrettini - A.Seppi 16-114-66-32-1
1039R.Federer - J.Tsonga 18-177-64-62-1
3531R.Gasquet - R.Bautista Agut 5-121-64-60-2

ATP HALLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1418D.Brown T.Puetz - B.Mclachlan Struff J L 7-136-71-60-2

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1009G.Dimitrov - F.Auger Aliassime 8-124-64-60-2
1023N.Kyrgios - R.Carballes Baena 13-97-66-32-0
1030S.Wawrinka - N.Mahut 17-176-35-71-2
1031A.Bedene - M.Raonic 9-133-66-70-2
1032L.Pouille - D.Medvedev 17-196-77-61-2
1080G.Simon - K.Anderson 16-116-14-62-1
1081M.Cilic - D.Schwartzman 8-124-64-60-2
4537S.Tsitsipas - J.Chardy 18-184-67-62-1
4708N.Kyrgios - F.Auger Aliassime 18-207-66-71-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008H.Kontinen J.Peers - R.Lindstedt A.Sitak 20-157-63-62-1
1044D.Evans K.Skupski - F.Auger Aliassime A.De Minaur 13-86-37-52-0
1048H.Kontinen J.Peers - J.M.Del Potro H.Zeballos V-VV-VV-VV-V
1049J.Chardy F.Martin - M.Cilic I.Dodig 13-97-56-42-0
1053J.Murray N.Skupski - N.Mahut E.Roger Vasselin 18-197-61-62-1
1065J.S.Cabal R.Farah - F.Lopez A.Murray 9-136-73-60-2
1069L.Pouille S.Wawrinka - M.Pavic B.Soares 15-217-53-61-2

CHALLENGER ATP CHALLENGER PARMA ITALY MEN DOUBLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3918A.Bega A.Collarini - J.Berrettini R.Brancaccio 17-224-67-61-2

CHALLENGER BLOISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070B.Zapata Miralles - K.Coppejans 13-153-66-31-2
1076P.Sousa - D.Dutra Da Silva 12-46-46-02-0
1079O.Roca Batalla - P.Cachin 17-163-67-52-1
1082L.Giustino - S.Diez 17-187-63-62-1
1085G.Blancaneaux - F.Arguello 13-166-44-61-2
1086C.Lestienne - D.Galan 8-124-64-60-2
1205J.Tatlot - P.Martinez 15-171-67-62-1
1206T.Lamasine - F.Coria 13-106-47-62-0

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113B.Rola - A.Vatutin 16-134-66-42-1
1119F.Ferreira Silva - V.Safranek 7-131-66-70-2
1120J.Kovalik - U.Ignatik 16-163-67-62-1
1122A.Pavlasek - A.Martin 9-156-31-61-2
1123M.Klizan - S.Nagal 13-146-11-61-2
1167A.Balazs - Z.Kolar 18-126-36-72-1
1170L.Miedler - N.Gombos 12-187-61-61-2
1171M.Safwat - M.Arevalo Gonzalez 19-176-77-62-1

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3771S.Gille J.Vliegen - T.Brkic A.Pavic 13-106-47-62-0
3772J.Jahn A.Karatsev - N.Lammons A.Sancic 9-136-73-60-2
3801L.Klein A.Molcan - M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela 18-162-66-32-1

CHALLENGER FERGANATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1538T.Yang - A.Vukic 7-135-72-60-2
3935K.Sultanov - E.King 13-67-56-12-0

CHALLENGER FERGANA UZBEKISTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1124E.Ruusuvuori - E.Leshem 12-56-36-22-0
1126A.Setkic - C.Ilkel 13-156-33-61-2
1127D.Wu - G.Sakharov 9-133-66-70-2

CHALLENGER FERGANA UZBEKISTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4966E.Ruusuvuori - P.Kotov V-V7-5V-VV-V

CHALLENGER ILKLEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1128K.Majchrzak - J.Vesely 12-66-36-32-0
1129D.Koepfer - J.Jung 13-107-66-42-0
1131G.Soeda - M.Copil 13-97-66-32-0
1132S.Kwon - U.Humbert 7-132-65-70-2
1133L.Rosol - M.Ymer 13-96-37-62-0
1135R.Bemelmans - A.Hoang 2-121-61-60-2
1563D.Novak - P.Jubb 12-56-36-22-0
1570M.Granollers - G.Barrere 16-136-23-62-1

CHALLENGER ILKLEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3826M.Reid Smith J P - M.Daniell L.Paes 20-237-66-71-2
3828A.Bolt M.Purcell - M.Copil U.Humbert 6-123-63-60-2
3833S.Gonzalez Qureshi A U H - N.Monroe D.Vega Hernandez 22-176-76-42-1

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068A.Vavassori - A.Collarini 7-132-65-70-2
1083J.Grills - J.Berrettini 5-121-64-60-2
1084N.Fatic - G.Zeppieri 3-121-62-60-2
1142F.Peliwo - J.Lenz 4-123-61-60-2
1143R.Brancaccio - T.Robredo 5-122-63-60-2
1145M.Cuevas - M.Banes 12-46-46-02-0
1146A.Pellegrino - S.Travaglia 8-156-32-61-2
1148F.Gaio - G.Quinzi 12-76-36-42-0

ITF BALATONALMADI 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1276M.Kestelboim - D.Jandric 12-36-26-12-0
1277M.Tepavac - P.Nejedly 13-86-27-62-0
1278R.Nijboer - G.Kravchenko 14-177-54-61-2
1279Z.Bergs - P.Meis 12-56-16-42-0
1280C.O Connell - C.Broom 12-16-16-02-0
1281G.Borsos - A.Dubrivnyy 3-120-63-60-2
1282G.Madarasz - F.Marozsan V-V6-0V-VV-V
1283M.Miladinovic - D.Svrcina 11-173-67-51-2

ITF BRAZIL 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4707R.Matos - F.Comesana 13-97-66-32-0

ITF BRAZIL 03A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4703H.Casanova A.Riquelme Coppari - W.Leite A.Miele 9-134-65-70-2
4704O.J.Gutierrez F.Meligeni Rodrigues Alves - G.C.Da Silva E.Ribeiro 12-66-26-42-0
4705F.Juarez J.B.Otegui - M.Alves C.Oliveira 12-146-76-70-2

ITF FRANCUSKA 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1265D.Added - Y.Laurent 13-77-56-22-0
1266P.Nouza - M.Chazal 14-156-22-61-2
1267B.Bonzi - M.Perchicot 13-107-66-42-0
1269L.Lokoli - F.Bax 17-105-76-12-1
1270G.Villanueva - H.Gaston 3-123-60-60-2
1272P.Toledo Bague - G.Jacq 5-124-61-60-2
1273A.Reymond - G.Fonio 8-133-65-70-2
1275N.Hardt - A.Gautier 15-197-63-61-2

ITF FRANCUSKA 09A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1262B.Bonzi G.Jacq - F.Moreno A.Vilaro 12-66-26-42-0
1264G.Villanueva M.Zukas - H.Gaston R.Roumane 7-123-64-60-2

ITF MEN SAO JOSE DO RIO PRETO DOUBLES M ITF BRA 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4702O.G.Ortiz D.Zarichanskiy - I.Carou J.P.Ficovich 5-123-62-60-2

ITF MEN TULSA DOUBLES M ITF USA 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4685M.Cressy B.Saraiva - W.Bushamuka D.Fox 21-174-67-52-1

ITF MEN TULSA SINGLES M ITF USA 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4695A.Gonzalez - N.Chappell 17-166-25-71-2
4700C.Markes - A.Sarkissian 11-156-31-61-2

ITF SAD 16A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4686A.Asaba C.Emhardt - G.Goldhoff G.Hamilton 24-237-65-72-1
4687Redlicki Ma E.Zhu - I.Dempster K.Lovett 21-204-67-62-1
4688A.Brown E.Clark - H.Johnson Y.Johnson 14-127-67-62-0

ITF VELIKA BRITANIJA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1426J.Cepelova - V.Flink 12-56-46-12-0
1427T.Smitkova - K.Swan 16-153-66-42-1
1428A.Blinkova - M.Di Giuseppe 15-133-66-32-1
1429M.Niculescu - R.Anderson 15-93-66-12-1
1430M.Rybarikova - B.Haddad Maia 10-145-75-70-2
1431T.Babos - L.Zhu 12-16-16-02-0
1432V.Cepede Royg - M.Linette 13-87-56-32-0
1433Y.Wickmayer - B.Schoofs 8-132-66-70-2

ITF WOMEN ITF SPAIN 09A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1439A.Sanchez - Y.Sizikova V-V6-2V-VV-V
1441J.Payola - M.Osaka 3-122-61-60-2
1442M.Bassols Ribera - Q.Zheng 4-120-64-60-2
1443M.Sherif - S.Bandecchi 12-56-46-12-0

WTA BIRMINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035Q.Wang - V.Williams 5-123-62-60-2
3508J.Brady - A.Barty 4-123-61-60-2
3538E.Rodina - J.Goerges 7-124-63-60-2
3539N.Osaka - Y.Putintseva 5-122-63-60-2

WTA BIRMINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033J.Ostapenko G.Voskoboeva - N.Melichar K.Peschke 12-76-36-42-0
1055R.Atawo L.Kichenok - S.Hsieh B.Strycova V-VV-VV-VV-V

WTA MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040A.Cornet - A.Anisimova 6-122-64-60-2
1041A.Kerber - M.Sharapova 12-56-26-32-0
1052P.Badosa Gibert - C.Garcia 12-182-67-61-2
3541B.Bencic - S.Rogers V-V5-76-3V-V

WTA MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043A.Guarachi S.Santamaria - S.Aoyama A.Krunic 5-124-61-60-2
1054E.Mertens S.Zhang - B.Bencic V.Kuzmova 2-120-62-60-2
1058M.J.Martinez Sanchez S.Sorribes Tormo - D.Krawczyk G.Olmos 20-166-13-62-1
2489M.Puig A.Sevastova - K.Flipkens J.Larsson 5-123-62-60-2

LIGA NACIJA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1287Njemacka - Bugarska 1-02-03-0
1288Juzna Koreja - Poljska 1-01-13-1
1289Tajland - Sad 0-10-20-3
1290Kina - Srbija 1-02-03-0
1291Belgija - Italija 0-11-13-2
1292Rusija - Nizozemska 0-10-20-3
1293Turska - Brazil 1-01-13-2

SVJETSKA LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1209Madjarska - Japan 13-9
1210Hrvatska - Australija 11-9

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1820London Broncos - Hull Kingston Rovers 26-24

JAPAN BASEBALL

Br. Susret Kraj
4560Chunichi Dragons - Saitama Seibu Lions 1-2
4561Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten Golden Eagles 2-3
4562Hiroshima Toyo Carp - Chiba Lotte Marines 7-6
4563Tokyo Yakult Swallows - Fukuoka Softbank Hawks 5-6
4564Yokohama Dena Baystars - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-8
4565Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 4-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1220Texas Rangers - Cleveland Indians 4-2
1221Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 4-6
1226Toronto Blue Jays - L A Angels 7-5
1227St Louis Cardinals - Miami Marlins 6-7
1228Chicago Cubs - New York Mets 7-4
1230Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 1-7
1231Kansas City Royals - Minnesota Twins 4-1
1232Oakland Athletics - Tampa Bay Rays 5-4
1234L A Dodgers - San Francisco Giants 9-8
1235Seattle Mariners - Baltimore Orioles 5-2

TOUR DE SUISSE ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4650C.Betancur - S.Luis Henao 0-1
4653E.Bernal - D.Pozzovivo 1-0
4654E.Mas Nicolau - H.Carthy 1-0
4655G.Brambilla - P.Schelling 0-1
4656J.Hirt - M.Kudus 1-0
4657K.Asgreen - R.Dennis 0-1
4658P.Konrad - M.Soler 1-0
4659R.Kreuziger - F.Aru 0-1
4660S.Spilak - M.Frank 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1538586387
arrow BL Belgija Keno 20/70 1271112131418192021283743454650536063
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 616172027
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 318202630
arrow DA Multi-Daily A 6/99 193546798493
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11446556193
arrow DC Multi-Daily C 6/99 71120244799
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14102633353738414243464751596364656669
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2671114161718252829323840444650526670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1018253033
arrow FK Finska Keno D 20/70 1491013162021232431323437475255596063
arrow FQ Finska Keno V 20/70 68111216222829414243454647585960626569
arrow FT Finska Keno T 20/70 815212829303132383941445152545557606369
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28101214161718213132383950525961626369
arrow HO Hong Kong 6/49 91115212533
arrow IL Illinois 6/52 1918364048
arrow IT Italija 6/90 252635426576
arrow LD Latvija Keno D 20/62 13458121416192731323335373941424359
arrow LE Latvija Keno E 20/62 478911151620232628314042435153546061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 135812141522313234354041444647495051
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 122242733
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 92627464749
arrow NP New York Pick 10 20/80 123433353943464751525660626972747879
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 78151617232733353637415155636466677174
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 110121619212529303442474852586972747580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 78111629
arrow PO Poljska 6/49 5920273146
arrow RO Rumunjska 6/49 111314323548
arrow SB Španjolska Bono 6/49 152434353641
arrow SI Singapur 6/49 81925262934
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 7914353948
arrow TS Turska Super 6/54 52133384249
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 48162326
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 12457162224283440414549586365737980