Petak 21.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4800Balestier Khalsa - Albirex Niigata - - 1-01-3
4801Egipat - Zimbabve - - 1-01-0
4802Honduras - Curacao - - 0-10-1
4803V.Williams - A.Barty - - 0-00-1
4804D.Goffin - A.Zverev - - 0-01-0
4805S.Tsitsipas - F.Auger Aliassime - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1338Egipat - Zimbabve domaći411-01-0

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5218Belconnen United - Woden Weston Fc gosti80-24-2

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5223Adamstown Rosebud Fc - Lambton Jaffas Fc gosti420-10-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1150Hume City - Bentleigh Greens gosti110-20-2
1155Melbourne Knights - Dandenong City Sc gosti430-10-2
1164Pascoe Vale - Avondale Fc gosti120-12-5
1166Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks gosti61-13-3

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1136Floreat Athena - Bayswater City gosti270-31-4
1137Inglewood United - Cockburn City gosti50-20-4
1138Perth Sc - Stirling Lions domaći710-01-0
1140Rockingham City - Armadale Sc domaći212-05-0
1141Sorrento - Ecu Joondalup domaći31-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4264Zvezda Minsk - Torpedo Minsk domaći560-02-1
4265Neman Grodno - Gorodeya gosti190-11-3

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4505Abc - Globo Fc Rn domaći71-11-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1409El Salvador - Jamajka - - 0-00-0
1410Honduras - Curacao gosti400-10-1

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1383Ekvador - Cile gosti81-11-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5025Tallinna Kalev - Flora Tallinn gosti210-20-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4542Semen Padang - Perseru Badak Lampung Fc gosti261-11-2
4544Pss Sleman - Bhayangkara Fc gosti160-11-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4539Reynir Sandgerdi - Alftanes - - - 0-0
4540Kh Hlidarendi - Umf Einherji - - - 0-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2506Consadole Sapporo - Sagan Tosu domaći192-03-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5253Grulla Morioka - Fukushima United VVV-VV-V

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4409Jeju United - Seongnam Ilhwa gosti620-01-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1720Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua gosti710-00-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Fc Daugava 2 - Fk Jelgava gosti130-20-2
1237Riga Fc - Spartaks domaći153-06-1
1238Valmiera - Fs Metta Lu gosti660-00-2

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4680Csf Speranta Nisporeni - Fc Milsami gosti490-00-1
4681Sheriff Tiraspol - Fc Petrocub domaći122-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4682Vardeneset - Donn gosti440-10-1
4690Fjora - Os gosti140-20-4
4701Steinkjer - Tiller - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1438Rudar Velenje - Dynamo Moscow gosti60-20-3
1440Solin - Hajduk Split gosti241-11-4
1444Rijeka - Nk Bravo domaći560-03-1
3751Spartak 2 Moscow - Ararat Moscow domaći570-02-0
4545Korona Kielce - Puszcza Niepolomice gosti290-21-4
4546Zurich - Winterthur gosti61-12-2
4547Mattersburg - Kapfenberg gosti550-02-3
4548Wacker Innsbruck - Zenit St Petersburg gosti261-31-6
4549Young Boys - Rapperswil gosti131-12-1
4550Spvgg Quierschied - Saarbrucken gosti210-10-1
4551Bayern Munich Am - 1865 Dachau domaći331-01-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Balestier Khalsa - Albirex Niigata domaći21-01-3

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512Engleska U21 - Rumunjska U21 gosti760-02-4
1513Francuska U21 - Hrvatska U21 domaći81-01-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1434Dinamo Samarqand - Lokomotiv Tashkent domaći610-02-1
1435Pakhtakor Tashkent - Qizilqum domaći74-08-0

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3002Geelong Supercats - Nw Tasmania Thunder 79-74
3003Hobart Huskies - Knox Raiders 89-86

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4798Tnt Katropa - Columbian Dyip 109-102
4799San Miguel Beermen - Alaska Aces 119-107

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1247Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs 89-67

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1446Barcelona - Real Madrid 68-74

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1451Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Ulker 89-74

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4528Connecticut Sun - Atlanta Dream 86-76
4552Chicago Sky - Indiana Fever 69-76
4553Seattle Storm - Los Angeles Sparks 84-62

ATP HALLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007B.Coric - P.Herbert V-V5-7V-VV-V
4538M.Berrettini - K.Khachanov 13-86-27-62-0
4954D.Goffin - A.Zverev 16-133-66-12-1
5028R.Federer - R.Bautista Agut 16-136-34-62-1

ATP HALLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4941N.Mektic F.Skugor - R.Klaasen M.Venus 10-136-74-60-2

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4955D.Schwartzman - D.Medvedev 4-122-62-60-2
4956F.Lopez Diaz Guerra - M.Raonic 17-164-66-42-1
4957N.Mahut - G.Simon 19-196-77-51-2
5106S.Tsitsipas - F.Auger Aliassime 7-135-72-60-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006R.Ram J.Salisbury - M.Pavic B.Soares 12-86-46-42-0
1008H.Kontinen J.Peers - J.Murray N.Skupski 14-117-57-62-0
1009J.Chardy F.Martin - B.Bryan M.Bryan 9-133-66-70-2
1044D.Evans K.Skupski - F.Auger Aliassime A.De Minaur 13-86-37-52-0

CHALLENGER BLOISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041O.Roca Batalla - K.Coppejans 16-197-66-71-2
1043F.Arguello - J.Tatlot 12-46-46-02-0
4963P.Sousa - T.Lamasine 12-26-16-12-0

CHALLENGER BLOIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1295S.Galdos A.Siljestrom - J.Sels T.Van Rijthoven 12-76-46-32-0

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1048J.Kovalik - N.Gombos 8-133-65-70-2
1052S.Nagal - A.Martin 12-66-46-22-0
4964A.Balazs - V.Safranek 13-106-47-62-0
4965B.Rola - M.Safwat 13-107-66-42-0

CHALLENGER FERGANATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4967A.Vukic - C.Ilkel 7-123-64-60-2
4968R.Cid Subervi - G.Sakharov 12-66-36-32-0
5243E.Ruusuvuori - K.Sultanov 18-187-64-62-1

CHALLENGER FERGANA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1350A.Artunedo Martinavarro E.Ruusuvuori - N.Cacic Yang T H 11-145-76-70-2
1364E.King H.Reese - T.Khabibulin V.Manafov 28-256-46-72-1

CHALLENGER ILKLEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4969D.Koepfer - U.Humbert 12-76-46-32-0
4970M.Granollers - G.Soeda 9-135-74-60-2

CHALLENGER ILKLEY TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068A.Hoang - K.Majchrzak 14-173-67-51-2
1077L.Rosol - D.Novak 14-187-63-61-2

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078M.Cuevas - G.Zeppieri 14-197-66-71-2
1083F.Gaio - S.Travaglia 15-136-43-62-1
4987J.Berrettini - J.Lenz 4-121-63-60-2
4988A.Collarini - T.Robredo 10-134-66-70-2

CHALLENGER PARMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1416A.Basso E.Dalla Valle - L.Grigelis A.Pellegrino 7-132-65-70-2
1417J.Berrettini R.Brancaccio - A.Behar G.Escobar 2-121-61-60-2

ITF FRANCUSKA 17A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1800E.Halbauer - I.Ramialison 13-86-37-52-0
1814M.Melnikova - D.Parry 16-164-66-31-2
1816H.Tan - L.Salden 12-56-26-32-0
1817V.Gracheva - O.Saez Larra 14-136-42-62-1

ITF FRANCUSKA F9TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1651B.Bonzi - D.Added 12-66-26-42-0
1655G.Fonio - M.Chazal 4-122-62-60-2
1656A.Gautier - H.Gaston 10-136-74-60-2
1658L.Lokoli - G.Jacq 7-123-64-60-2

ITF MAĐARSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1646C.O Connell - M.Tepavac 13-86-27-62-0
1650Z.Bergs - G.Madarasz V-V7-6V-VV-V

ITF SAD 28A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1729S.Marand - A.Glatch 15-176-46-71-2
1730S.Whittle - H.Carter 12-56-16-42-0

ITF SAD 28A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2866P.Arshinkova - G.Topalova 12-156-32-61-2
2867U.Arconada - V.Duval 15-157-62-62-1

ITF ŠPANJOLSKA 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1830G.Maristany Zuleta De Reales - M.Sherif 6-123-63-60-2
2043Q.Zheng - E.Guerrero Alvarez 7-131-66-70-2

ITF ŠPANJOLSKA F13TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1445M.Lescure - C.Alcaraz Garfia 13-166-36-71-2
1455S.Sarkar - Y.Mertens 10-136-74-60-2
1458K.King - B.Winter Lopez 15-133-66-32-1

ITF ŠVEDSKA 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1739J.Niemeier - R.Hogenkamp 4-120-64-60-2
1741M.Bjorklund - I.Primorac 12-16-16-02-0

ITF TUNIS 25A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2865E.Ganga - S.Djoubri 14-136-42-62-1

ITF TUNIS F24TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1673K.Zuk - A.Dougaz 6-123-63-60-2
1676N.Arreche - A.Weis 15-133-66-01-2
1677A.Moundir - Y.Bondarevskiy 13-67-56-12-0
1678S.Baez - G.Olivieri 12-46-36-12-0

ITF WOMEN MADRID SINGLES W ITF ESP 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1822A.Sanchez - M.Osaka 9-136-73-60-2
1823C.Buyukakcay - Y.Miyazaki 6-122-64-60-2

ITF WOMEN TABARKA SINGLES W ITF TUN 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2857A.Turati - A.Fita Boluda 14-146-42-62-1
2863E.Milovanovic - J.Estable 10-136-74-60-2
2864J.Stamatova - C.Touly 15-187-64-61-2

ITF WOMEN YSTAD SINGLES W ITF SWE 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1737D.Kovinic - C.Tauson 13-87-66-22-0
1738L.Gjorcheska - A.Komardina 3-121-62-60-2

ITF ZIMBABVE F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1725M.Beran - B.Lock 16-96-34-62-1
1728T.Garanganga - M.Schultz 12-56-46-12-0

ITF ZIMBABVE F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1718B.Lock C.J.Lock - S.D.P.Dev R.Reddy 11-145-76-70-2
1719M.Beran J.Paris - A.Bendre A.Goveas 23-196-36-72-1

WTA BIRMINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036B.Strycova - Kr Pliskova 12-66-26-42-0
1042P.Martic - J.Ostapenko 19-136-77-52-1
5026V.Williams - A.Barty 7-124-63-60-2
5027Y.Putintseva - J.Goerges 5-123-62-60-2

WTA BIRMINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034A.L.Groenefeld D.Schuurs - N.Kichenok A.Spears 12-86-46-42-0

WTA EASTBOURNE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5116D.Gavrilova - V.Lapko 12-46-46-02-0
5117F.Ferro - E.Bouchard 12-26-26-02-0
5118J.Pegula - S.Voegele 13-86-37-52-0
5119L.Cabrera - P.Parmentier 10-145-75-70-2
5120M.Minella - A.Sharma 15-132-67-52-1
5121P.Hercog - J.Teichmann 13-97-56-42-0
5122D.Yastremska - F.Christie 13-66-07-62-0
5123T.Bacsinszky - V.Golubic 10-134-66-70-2
5124V.Kudermetova - B.Pera 16-124-66-32-1
5125A.Barnett - Z.Diyas 2-121-61-60-2
5126I.Swiatek - S.Stosur 3-120-63-60-2
5127U.Radwanska - M.Linette 7-136-71-60-2

WTA MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059S.Kenin - E.Mertens 13-101-66-12-1
1060Y.Wang - A.Sevastova 3-122-61-60-2
4962B.Bencic - A.Anisimova 12-46-26-22-0
5111A.Kerber - C.Garcia 13-96-37-62-0

WTA MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4943M.Adamczak O.Kalashnikova - K.Flipkens J.Larsson 7-124-63-60-2
4944B.Bencic V.Kuzmova - M.J.Martinez Sanchez S.Sorribes Tormo 6-124-62-60-2

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1449Nizozemska - Bjelorusija 0-11-11-3
1450Turska - Estonija 1-01-13-1

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2493Ceska - Bjelorusija 1-02-03-1
2495Hrvatska - Spanjolska 1-02-03-1

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4410Francuska - Australija 1-02-03-0
4411Poljska - Argentina 1-02-03-2
4412Italija - Srbija 1-02-03-0
4413Njemacka - Rusija 1-01-11-3
4414Kanada - Kina 1-02-03-1
4415Brazil - Bugarska 1-01-13-1
4416Sad - Japan 1-02-03-0

SVJETSKA LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1516Madjarska - Australija 10-10
1519Japan - Hrvatska 13-20
1520Spanjolska - Kazahstan 19-10
1531Kanada - Srbija 5-20

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1821Huddersfield Giants - Wigan Warriors 22-38
1824Salford City Reds - Castleford Tigers 26-16
1846St Helens - Leeds Rhinos 36-10
1861Warrington Wolves - Wakefield Wildcats 30-6

SUPER RUGBY PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
2521Canterbury Crusaders - Otago Highlanders 38-14
2522Jaguares Argentina - Waikato Chiefs 21-16

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5262Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon Ham Fighters 6-1
5265Hanshin Tigers - Saitama Seibu Lions 6-2
5266Hiroshima Toyo Carp - Orix Buffaloes 2-3
5268Tokyo Yakult Swallows - Chiba Lotte Marines 4-8
5272Yokohama Dena Baystars - Tohoku Rakuten Golden Eagles 9-11
5275Yomiuri Giants - Fukuoka Softbank Hawks 7-2

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
5138Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-2
5139Hanshin Tigers - Saitama Seibu Lions 5-3
5140Hiroshima Toyo Carp - Orix Buffaloes 4-5
5141Tokyo Yakult Swallows - Chiba Lotte Marines 3-12
5142Yokohama Dena Baystars - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-2
5143Yomiuri Giants - Fukuoka Softbank Hawks 3-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1098Chicago Cubs - New York Mets 4-5
1099New York Yankees - Houston Astros 4-1
1100Philadelphia Phillies - Miami Marlins 1-2
1101Pittsburgh Pirates - San Diego Padres 2-1
1104Washington Nationals - Atlanta Braves 4-3
1105Boston Red Sox - Toronto Blue Jays 7-5
1113Cleveland Indians - Detroit Tigers 7-6
1119Texas Rangers - Chicago White Sox 4-5
1124Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 7-11
1125Kansas City Royals - Minnesota Twins 7-8
1126St Louis Cardinals - L A Angels 5-1
1127Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants 5-11
1128L A Dodgers - Colorado Rockies 4-2
1139Seattle Mariners - Baltimore Orioles 10-9

VN FRANCUSKE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2162R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
2163L.Hamilton - V.Bottas 1-0
2166N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2168D.Kvyat - A.Albon 1-0
2173S.Perez - L.Stroll 1-0
2177K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2179G.Russell - R.Kubica 0-1
2181C.Sainz - L.Norris 1-0
2182M.Verstappen - P.Gasly 1-0
2183S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN FRANCUSKE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3013A.Albon - A.Albon 1-0
3014V.Bottas - V.Bottas 1-0
3016P.Gasly - P.Gasly 1-0
3017A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
3018R.Grosjean - R.Grosjean 2-0
3019L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
3020N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
3021R.Kubica - R.Kubica 1-0
3025D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
3029C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
3030K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
3031L.Norris - L.Norris 1-0
3032S.Perez - S.Perez 1-0
3035K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
3036D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
3038G.Russell - G.Russell 1-0
3050C.Sainz - C.Sainz 1-0
3052L.Stroll - L.Stroll 1-0
3059M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
3060S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN FRANCUSKE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3163R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3164L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3165N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3166D.Kvyat - A.Albon 0-1
3169S.Perez - L.Stroll 1-0
3170K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3171G.Russell - R.Kubica 1-0
3172C.Sainz - L.Norris 0-1
3173M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3174S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN FRANCUSKE TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1805R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
1806L.Hamilton - V.Bottas 1-0
1807N.Hulkenberg - D.Riccardio 0-1
1808D.Kvyat - A.Albon 0-1
1809S.Perez - L.Stroll 1-0
1810K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
1811G.Russell - R.Kubica v-v
1812C.Sainz - L.Norris 0-1
1818M.Verstappen - P.Gasly 1-0
1819S.Vettel - C.Leclerc 0-1

TOUR DE SUISSE ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5075B.Mcnulty - M.Badilatti 0-1
5076D.Pozzovivo - J.Hirt 1-0
5077E.Bernal - P.Schelling 1-0
5078E.Mas Nicolau - F.Aru 1-0
5079M.Hirschi - R.Thalmann 0-1
5080M.Kudus - C.Bentacur 0-1
5081N.Conci - M.Fabbro 1-0
5082N.Roche - S.Luis Henao 0-1
5083P.Konrad - M.Soler 1-0
5084S.Spilak - H.Carthy 1-0
5085T.Benoot - R.Dennis 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 126910171923283538444546495258646669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1823262939
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 48202328
arrow CO Connecticut 6/44 5916354144
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71417192165
arrow DB Multi-Daily B 6/99 294344567392
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61926559396
arrow EM Euro Millions 5/50 5892539
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3782226313738414455565859606163656667
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3581011121419242628434457596062636870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1341835
arrow FK Finska Keno D 20/70 210111214182126282932333443475153576366
arrow FQ Finska Keno V 20/70 367810131621273234364346485256616469
arrow FT Finska Keno T 20/70 2381011151819252830363743455455616367
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1319202829363839404445475053545659646568
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2891113152333353643444546525354575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 356912131516252731353639404446515659
arrow LM Latvija Keno M 20/62 610151618192024262836373948495156575860
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 411212838
arrow NP New York Pick 10 20/80 25182021262932333839404445606566697475
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 710222631323839414243454852566167717274
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 56303237434648495051555764667172757679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2361518
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3716192732
arrow TK Tennessee Cash 5/35 816172130
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1330364862
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 17122128
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 36131418222528303542454647536474767780