Subota 22.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5230Njemacka - Nigerija - - 2-03-0
5231Nigerija - Burundi - - 0-01-0
5232As Monaco - Asvel Lyon Villeurbanne - - 0-01-0
5233Bolivija - Venezuela - - 0-11-3
5234Spanjolska U21 - Poljska U21 - - 3-05-0
5235Sad - Trinidad-Tobago - - 1-06-0
5236M.Berrettini - D.Goffin - - 0-00-1
5237D.Medvedev - G.Simon - - 0-00-1
5238A.Kerber - B.Bencic - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1339Demokratska Republika Kongo - Uganda gosti140-10-2
1340Nigerija - Burundi domaći760-01-0
1341Gvineja - Madagaskar domaći341-02-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4500Villa San Carlos - Excursionistas domaći132-13-2

AUSTRALIJA NPL CAPITALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5219Monaro Panthers Fc - Riverina Rhinos domaći24-14-1
5220Tuggeranong Utd - Cooma Tigers gosti61-11-2

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1061Sydney Fc - Mt Druitt Town Rangers gosti231-33-5
1062Blacktown City Fc - Manly United Fc domaći451-01-0
1063Wollongong - Olympic Sharks domaći500-02-0
1064Rockdale City Suns - Leichhardt Tigers domaći321-11-5

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5224Hamilton Olympic Fc - Broadmeadow Magic Fc v-vv-vv-vv-v
5225Lake Macquarie City Fc - Charlestown City v-vv-vv-vv-v
5226Maitland Fc - Weston Workers Fc domaći232-03-1
5227Newcastle Jets Youth - Edgeworth Fc domaći311-11-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Brisbane City Fc - Queensland gosti290-12-4
1015Gold Coast Knights - Peninsula Power Fc domaći351-04-0
1016Magpies Crusaders United - Redlands United domaći72-13-1
1017Western Pride - Queensland Thunder gosti350-13-2
1018Brisbane Roar Fc U20 - Gold Coast United Fc domaći281-03-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1168Dandenong Thunder - Heidelberg United domaći22-22-5
1185South Melbourne - Kingston City Fc gosti450-10-2
1187Oakleigh Cannons - Altona Magic Sc domaći890-01-0

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1136Floreat Athena - Bayswater City gosti270-31-4
1137Inglewood United - Cockburn City gosti50-20-4
1138Perth Sc - Stirling Lions domaći710-01-0
1140Rockingham City - Armadale Sc domaći212-05-0
1141Sorrento - Ecu Joondalup domaći31-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4199Isloch - Bate Borisov - - 0-00-0
4202Dinamo Minsk - Torpedo Zhodino gosti10-20-3
4231Shakhtar Soligorsk - Dinamo Brest - - 0-00-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2200Gomelzheldortrans - Naftan Novopolotsk domaći480-02-1
2201Fc Slonim - Fc Ruh Brest gosti400-11-1
2202Fc Smolevicy - Fc Nfk Minsk domaći800-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4506Santa Cruz Pe - Nautico Pe domaći640-01-0
4512Tombense Fc Mg - Boa gosti301-13-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5620Itabaiana - Asa Al domaći202-14-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Gvajana - Panama gosti161-22-4
1057Sad - Trinidad-Tobago domaći411-06-0

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1476Bolivija - Venezuela gosti20-11-3
1479Peru - Brazil gosti120-30-5

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1276Avarta - Kjellerup domaći242-06-0
1277Bk Marienlyst - Dalum gosti480-01-2
1278Frem - Tarup Paarup gosti21-13-1
1279Hillerod - Skovshoved gosti281-11-1
1280Slagelse - Sydvest gosti300-11-2
1282Vejgaard Bk - Odder domaći52-02-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5228Orense Sc - Liga De Loja domaći121-04-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1292Levadia Tallinn - Fc Kuressaare domaći451-05-0
5344Nomme Kalju - Viljandi Tulevik gosti241-12-1
5345Maardu Esteve - Paide Linnameeskond gosti150-31-4
5346Trans Narva - Tartu Jk Tammeka gosti101-42-5

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293B36 Torshavn - Nsi Runavik domaći211-01-1
2199Tb Fc Suduroy Royn - Klaksvik domaći740-01-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5297Global Fc - Mendiola Fc v-vv-vv-vv-v

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi domaći114-07-0
1367Lokomotiv Tbilisi - Olimpi Rustavi domaći21-11-1
1382Fc Saburtalo Tbilisi - Fc Dinamo Batumi - - 0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3611Barito Putera - Persepar Kalteng Putra domaći520-01-2
3632Lamongan - Jakarta - - 0-00-0
4543Putra Samarinda - Psis Semarang domaći700-01-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3218Vikingur Olafsvik - Fram Reykjavik gosti70-10-1
3219Grotta - Magni domaći104-04-1
3220Thor Akureyri - Keflavik - - 0-00-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2525Vissel Kobe - Oita Trinita domaći62-12-2
2526Yokohama Marinos - Matsumoto Yamaga domaći800-01-0
2530Cerezo Osaka - Jubilo Iwata domaći201-02-0
2531Gamba Osaka - Shonan Bellmare domaći900-01-0
2532Nagoya Grampus - Shimizu S Pulse gosti680-01-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3318Kanazawa - Albirex Niigata domaći500-02-1
3440Mito Hollyhock - Yokohama Fc gosti321-11-1
3441Ryukyu - Kofu domaći232-12-5
3442Tokushima Vortis - Avispa Fukuoka domaći192-02-1
3443V Varen Nagasaki - Montedio Yamagata gosti131-21-2
3444Ehime Fc - Kyoto Ps gosti570-00-2
3445Kagoshima United - Tochigi Sc domaći580-02-0
3478Kashiwa Reysol - Jef United domaći252-02-0
3480Renofa Yamaguchi - Fc Gifu domaći82-04-0
3481Tokyo Verdy - Omiya Ardija - - 0-00-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5254Giravanz Kitakyushu - Fujieda Myfc - - 0-00-0
5654Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto domaći141-21-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4676Gyeongnam - Incheon United gosti120-11-1
4677Daegu Fc - Seoul gosti340-21-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5257Ansan Greeners - Busan I Park - - 0-00-0
5258Ansan Police Fc - Daejeon Citizen domaći391-01-0

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5255Kyran Shymkent - Maktaaral - - 0-00-0
5256Kairat Zhastar - Zhetysu B domaći540-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5060Beijing Guoan - Guangzhou R F Fc domaći61-23-2
5061Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune domaći81-02-1
5062Henan Jianye - Shenzhen Fc domaći680-01-0
5063Shanghai Sipg - Beijing Renhe domaći550-03-0
5064Tianjin Taida - Shandong Luneng domaći151-02-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5259Atlantas Klaipeda - Spyris Kaunas gosti200-11-1
5260Stumbras Kaunas - Fk Panevezys v-vv-vv-vv-v
5261Suduva - Trakai gosti41-11-2

MALEZIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5276Kedah - Felda United domaći690-01-0
5277Pahang Fa - Perak Tbg Fc domaći112-03-1

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1427Hantharwady United - Southern Myanmar United domaći103-14-1
1428Sangaing United - Yadanarbon domaći301-12-1
1429Magway Fc - Zwekapin United gosti60-11-2

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1426Zimbru Chisinau - Fc Codru Lozova gosti660-01-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3225Lorenskog - Herd domaći700-03-0
3226Sunndal - Arvoll domaći550-03-0
3227Krakeroy - Eidsvold gosti30-10-1
3228Fk Lyn - Halsen If domaći293-05-0
3229Follo - Lokomotiv Oslo domaći21-03-2
3230Frigg - Tonsberg domaći11-01-0
3231Orn Horten - Ullern - - 0-00-0
3232Vard Haugesund - Stord domaći630-03-0
3233Bergen Nord - Fk Fyllingsdalen gosti150-11-3
3234Fk Gjovik Lyn - Melhus domaći42-02-0
3235Kolstad - Verdal domaći520-01-1
3236Nybergsund - Brumunddal domaći91-01-2
3238Harstad - Leknes domaći560-02-1
3239Melbo - Skjetten gosti280-10-1
4683Madla - Flint gosti81-11-2
4684Brodd - Vindbjart gosti110-10-2
5290Aalesund 2 - Nordstrand domaći451-02-2
5292Pors Grenland - Bryne 2 domaći54-04-1
5296Strindheim - Kongsvinger 2 gosti180-11-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1019Stromsgodset - Molde gosti90-40-4

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1088Sandefjord - Ullensakerkisa domaći81-13-2
1089Start - Notodden gosti220-20-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1239Vidar - Moss gosti141-11-1
1240Brattvaag - Levanger gosti240-21-2
1241Byasen - Kvik Halden gosti540-01-6
1248Baerum - Sotra Sk gosti290-12-2
1249Asane - Asker gosti580-01-1
1251Elverum - Oppsal domaći162-04-0
1252Floro - Grorud domaći451-01-2
1253Senja - Kjelsas domaći111-02-2
1254Mjolner - Fram Larvik gosti121-22-2

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1658Atletico Grau - Universidad Cesar Vallejo domaći142-02-0
1673Deportivo Coopsol - Carlos Mannucci gosti530-01-1
1676Los Caimanes - Pirata Fc domaći431-02-1
1677Sport Loreto - Alianza Universidad De Huanuco domaći161-02-1
1678Fbc Melgar - Escuela Municipal Deportivo Binacional gosti850-00-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5298Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia Ii Warszawa gosti540-01-1
5299Sokol Ostroda - Lks Lomza domaći73-25-2
5300Bron Radom - Victoria Sulejowek domaći411-04-0
5301Ks Legionovia Legionowo - Mlks Znicz Biala Piska gosti113-14-2
5302Olimpia Zambrow - Swit Nowy Dwor gosti30-10-4
5304Pelikan Lowicz - Mks Kaczkan Huragan Morag gosti820-00-1
5305Polonia Warszawa - Mks Elk domaći690-01-0
5306Sokol Aleksandrow Lodzki - Lechia Tomaszow Mazowiecki gosti500-02-3
5307Unia Skierniewice - Ks Ursus Warszawa domaći312-04-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Fc Vion Zlate Moravce - Dukla Banska Bystrica domaći171-02-0
1227Gornik Zabrze - Gks Katowice domaći700-02-0
1228Spartak Trnava - Fc Petrzalka domaći221-06-1
1230Arka Gdynia - Elana Torun gosti31-13-1
1231Ceske Budejovice - Fc Sellier & Bellot Vlasim gosti230-13-1
1232Kolding If - Sonderjyske gosti100-10-2
1233Termalica Nieciecza - Stal Stalowa Wola domaći253-03-1
1234Lks Lodz - Wisla Plock domaći292-04-0
1235Slovacko - Mfk Skalica domaći880-01-0
1236Stal Mielec - Rakow Czestochowa gosti80-10-3
1237Zug 94 - Winterthur gosti310-10-4
1238Esbjerg - Randers Fc domaći241-02-2
1246Valletta - Gzira United gosti260-11-3
1283Fk Crvena Zvezda - Cfr Cluj domaći670-01-1
1284Fc Orenburg - Universitatea Craiova gosti340-11-1
1418Bohemians 1905 - Usti Nad Labem gosti40-31-4
5347Bohemians 1905 - Slovan Varnsdorf gosti362-13-2
5348Gks Belchatow - Gornik Leczna domaći91-02-0
5349Odra Opole - Slask Wroclaw gosti111-11-2
5355Fc Giessen 1927 Teutonia 1900 Vfb - Viktoria Aschaffenburg domaći231-13-3
5356Ingolstadt - Tsv 1860 Rosenheim domaći391-05-0
5359Mfk Karvina - Zilina domaći371-04-3
5361Basel - Kriens gosti190-24-2
5362Benesov - Sparta Prague gosti60-31-3
5363Bohemians 1905 - Usti Nad Labem gosti40-31-4
5364Connahs Quay Nomads - Cliftonville domaći660-01-0
5370Fsv Frankfurt - Kaiserslautern domaći63-04-1
5374Jablonec - Hradec Kralove domaći530-01-0
5379Tsv Grunwald - Ismaning gosti31-44-6
5381Tus Haltern - Preussen Munster gosti230-20-3
5383Grasshoppers - Altach domaći231-03-0
5389Mlada Boleslav - Fk Teplice gosti290-12-1
53911860 Munich - Vfr Garching domaći262-05-2
5392Pogon Szczecin - Warta Poznan domaći470-01-1
5393Tatran Liptovsky - Viktoria Plzen domaći191-01-4
5394Thun - Lausanne gosti110-31-5
5395Orenburg - Universitatea Craiova gosti340-11-1
5396Slovan Bratislava - Banik Ostrava gosti22-13-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3925Fc Cincinnati - Los Angeles Galaxy gosti120-20-2
3926Chicago Fire - Real Salt Lake domaći51-11-1
3927Dallas Burns - Toronto Fc domaći411-03-0
3928Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids gosti81-22-2
3929Portland Timbers - Houston Dynamo domaći391-04-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5331Sky Blue Fc - Orlando Pride - - 0-11-2
5333Washington Spirit - Houston Dash - - 0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1728Louisville City Fc - Charlotte Independence gosti120-11-1
1729Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls Ii domaći401-03-0
1730Charleston - Swope Park Rangers domaći620-01-1
1731Birmingham Legion Fc - Hartford Athletic gosti141-22-2
1732Nashville Sc - Ottawa Fury Fc domaći91-13-3
1734Los Angeles - Portland Timbers Ii gosti870-00-2
1736Saint Louis Fc - Carolina Railhawks gosti320-12-2
1737Colorado Springs Switchbacks Fc - Real Monarchs Slc domaći550-01-2
1738Okc Energy Fc - Phoenix Rising Fc gosti151-21-4
1739El Paso Locomotive Fc - Las Vegas Lights gosti420-10-1
1741La Galaxy Ii - New Mexico United domaći321-11-1
1800Sacramento Republic Fc - Tulsa Roughnecks Fc domaći82-06-0
5340Bethlehem Steel Fc - Tampa Bay Rowdies gosti130-21-2

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Tampines Rovers - Brunei Dpmm domaći262-13-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1460Njemacka - Nigerija domaći202-03-0
1514Norveska - Australija domaći311-01-1

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Njemacka - Nigerija - - 0-01-0
2209Norveska - Australija - - 0-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5312Cp Villarrobledo - Cd Lealtad gosti900-00-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Orebro Syrianska Bk - Gauthiod domaći620-03-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3221Muang Thong United - Trat Fc domaći391-03-0
3223Ratchaburi - Pt Prachuap gosti570-00-1
3224Sukhothai - Nakhon Ratchasima domaći830-01-0
5318Buriram United - Chiangmai Fc domaći392-04-0

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5319Kasetsart Fc - Ayutthaya United domaći81-02-0
5320Air Force Central - Navy domaći500-02-0
5321Nongbua Pitchaya Fc - Khonkaen Fc gosti270-10-1
5322Police Tero Fc - Army United domaći670-02-0
5323Thailand Honda Fc - Udon Thani Fc domaći890-01-0

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Belgija U21 - Italija U21 gosti440-11-3
1213Spanjolska U21 - Poljska U21 domaći173-05-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5324Deportivo Maldonado - Rentistas domaći341-01-0
5325Albion Fc - Villa Teresa gosti50-20-4
5326Bella Vista - Cerrito gosti900-00-1
5327Central Espanol - Tacuarembo Fc domaći91-01-0
5328Ca Atenas De San Carlos - Sud America domaći550-02-0

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5311Ca San Lorenzo De Almagro - Ia Central Cordoba 78-74

AUSTRALIA NBL1 WOMENKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3759Ballarat Rush - Albury Wodonga Bandits 81-100
3771Nunawading Spectres - Waverley Falcons 52-62

AUSTRALIJA BIG V (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3577Southern Peninsula Sharks - Bulleen Boomers 97-85
3578Keilor Thunder - Warrnambool Mermaids 109-40

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3579Ballarat Miners - Albury Wodonga Bandits 103-93
3751Nunawading Spectres - Waverley Falcons 86-86 / 94-101

BOLIVIA LIBOBASQUETKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3772Pichincha De Potosi - La Salle Tarija 94-62

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5309Northport Batang Pier - Blackwater Elite 127-99
5310Magnolia Hotshots - Phoenix Pulse Fuel Masters 99-96

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4312As Monaco - Asvel Lyon Villeurbanne 89-81

ITALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3750Venezia - Sassari 87-61

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3801Manawatu Jets - Nelson Giants 92-98
3804Wellington Saints - Canterbury Rams 84-80

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2263Minnesota Lynx - New York Liberty 92-83
2264Las Vegas Aces - Dallas Wings 86-68

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5633Sydney Bears - Canberra Brave 2-13-6
5634Newcastle North Stars - Perth Thunder 1-06-1

ATP ANTALYA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006C.Gomez Herrera - M.Barrios Vera 13-76-17-62-0
1007G.Oliveira - L.Saville 12-76-36-42-0
1008A.Setkic - K.Krawietz 8-135-73-60-2
1009R.Ortega Olmedo - S.Mukund 12-36-26-12-0
1023A.Pavic - M.Huesler 19-206-77-61-2
1030J.Aragone - A.Tabilo V-VV-VV-VV-V

ATP EASTBOURNE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1048A.Rublev - M.Purcell 19-157-56-72-1
1049P.Jubb - D.Istomin 18-156-25-72-1
1052J.Londero - G.Andreozzi 12-76-36-42-0
1053K.De Schepper - T.Fabbiano 15-156-23-61-2
1054D.Kudla - D.Masur 13-86-37-52-0
1055J.Ward - L.Harris 17-164-67-62-1
1058A.Bublik - S.Diez 16-94-66-02-1
1059T.Kwiatkowski - T.Sandgren 5-124-61-60-2

ATP HALLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5250M.Berrettini - D.Goffin 9-136-73-60-2
5397R.Federer - P.Herbert 12-66-36-32-0

ATP HALLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4942L.Kubot M.Melo - B.Mclachlan Struff J L 12-86-46-42-0

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5315D.Medvedev - G.Simon 14-187-64-61-2
5316F.Auger Aliassime - F.Lopez 14-187-63-61-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060B.Bryan M.Bryan - R.Ram J.Salisbury 12-146-76-70-2

CHALLENGER BLOISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065P.Sousa - L.Giustino 12-66-46-22-0
1068K.Coppejans - F.Arguello 15-152-67-52-1

CHALLENGER BLOIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5242C.Denolly A.Muller - N.Barrientos F.Mena 19-176-33-62-1

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5229A.Balazs - B.Rola 15-116-23-62-1
5564S.Nagal - N.Gombos 9-161-66-41-2

CHALLENGER FERGANATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5244C.Ilkel - R.Cid Subervi 13-156-21-61-2

CHALLENGER FERGANA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5245E.King H.Reese - N.Cacic Yang T H 21-146-35-72-1

CHALLENGER FERGANA UZBEKISTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5755E.Ruusuvuori - R.Cid Subervi 12-56-36-22-0

CHALLENGER ILKLEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1069K.Majchrzak - D.Novak 16-197-66-71-2
5563G.Soeda - D.Koepfer 5-124-61-60-2

CHALLENGER ILKLEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1656S.Gonzalez Qureshi A U H - M.Daniell L.Paes 12-76-36-42-0

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076F.Gaio - G.Zeppieri 16-166-43-62-1
5565T.Robredo - J.Lenz V-VV-VV-VV-V

ITF BALATONALMADI 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1206M.Kestelboim - C.O Connell 9-181-67-61-2
1209G.Madarasz - A.Dubrivnyy 18-165-77-52-1

ITF CESKA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1247A.Cadantu - D.Allertova 15-184-67-61-2
1255B.Krejcikova - L.Paar 12-46-26-22-0

ITF FRANCUSKA 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1203B.Bonzi - M.Chazal 12-46-36-12-0
1205H.Gaston - G.Jacq 12-46-16-32-0

ITF FRANCUSKA 17A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1262E.Halbauer - D.Parry 13-67-56-12-0
1264V.Gracheva - H.Tan 13-87-66-22-0

ITF ITALIJA 13A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1270B.Turati - P.Goncalves 11-164-66-41-2
1272M.Caregaro - T.Pieri 16-86-14-62-1

ITF PORTUGAL 09A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1273U.Eikeri - I.Soylu 5-130-65-70-2
1275K.Sebov - O.Dodin 18-116-16-72-1

ITF SPANJOLSKA 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1220Y.Mertens - E.Struvay 6-123-63-60-2
1221K.King - C.Alcaraz Garfia 12-16-16-02-0

ITF VELIKA BRITANIJA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1266T.Babos - B.Schoofs 13-87-56-32-0
1267J.Cepelova - M.Niculescu 14-124-66-01-2

WTA BIRMINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5531B.Strycova - A.Barty 8-124-64-60-2
5532J.Goerges - P.Martic 12-76-46-32-0

WTA BIRMINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4953J.Ostapenko G.Voskoboeva - S.Hsieh B.Strycova 3-120-63-60-2
5317A.Barty J.Georges - A.L.Groenefeld D.Schuurs V-VV-VV-VV-V

WTA EASTBOURNE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5543D.Gavrilova - F.Ferro 3-123-60-60-2
5544P.Hercog - P.Parmentier 16-114-66-12-1
5545D.Yastremska - V.Golubic 12-56-46-12-0
5546J.Pegula - M.Minella V-V6-2V-VV-V
5547S.Stosur - M.Linette 12-86-46-42-0
5548V.Kudermetova - Z.Diyas 14-117-67-52-0

WTA MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5410S.Kenin - A.Sevastova 16-126-44-62-1
5411A.Kerber - B.Bencic 16-156-26-71-2

WTA MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5412S.Aoyama A.Krunic - K.Flipkens J.Larsson 22-233-66-21-2

EUROPSKA LIGA - ZLATNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1143Bjelorusija - Spanjolska 1-02-03-0
1145Ceska - Hrvatska 0-11-13-1

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2232Kina - Japan 0-10-20-3
2233Bugarska - Rusija 0-10-20-3
2234Brazil - Njemacka 0-11-13-2
2235Sad - Kanada 0-11-11-3
5539Francuska - Portugal 1-02-03-0
5540Iran - Australija 1-02-03-0
5541Poljska - Srbija 1-01-13-2
5542Italija - Argentina 0-11-11-3

SVJETSKA LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1077Madjarska - Kanada 15-8
1078Japan - Kazahstan 13-12
1079Australija - Srbija 11-16
1080Hrvatska - Spanjolska 10-8

SP U20RAGBI

Br. Susret Kraj
4568Engleska U20 - Wales U20 45-26
4569Skotska U20 - Fiji U20 34-59
4570Argentina U20 - Juzna Afrika U20 16-41
4571Italija U20 - Gruzija U20 29-17
4572Australia U20 - Francuska U20 23-24
4573Irska U20 - Novi Zeland U20 17-40

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1863Catalans Dragons - Hull Fc 10-50

SUPER RUGBY PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
2523Wellington Hurricanes - Bulls 35-28
2524Act Brumbies - Sharks 38-13

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5611Tokyo Yakult Swallows - Chiba Lotte Marines 6-2
5612Yokohama Dena Baystars - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-0
5613Yomiuri Giants - Fukuoka Softbank Hawks 1-5
5614Hiroshima Toyo Carp - Orix Buffaloes 3-9
5615Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon Ham Fighters 8-4
5616Hanshin Tigers - Saitama Seibu Lions 3-7

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1150Kansas City Royals - Minnesota Twins 3-5
1155Chicago Cubs - New York Mets 2-10
1164Pittsburgh Pirates - San Diego Padres 6-3
1167Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 6-5
1170Seattle Mariners - Baltimore Orioles 4-8
1171L A Dodgers - Colorado Rockies 5-4
1191New York Yankees - Houston Astros 7-5
1193Washington Nationals - Atlanta Braves 9-13
1195Texas Rangers - Chicago White Sox 6-5
5617Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants 4-7

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1456Fc Barcelona - Murcia Fs 3-2

VN FRANCUSKE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2162R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
2163L.Hamilton - V.Bottas 1-0
2166N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2168D.Kvyat - A.Albon 1-0
2173S.Perez - L.Stroll 1-0
2177K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2179G.Russell - R.Kubica 0-1
2181C.Sainz - L.Norris 1-0
2182M.Verstappen - P.Gasly 1-0
2183S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN FRANCUSKE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3013A.Albon - A.Albon 1-0
3014V.Bottas - V.Bottas 1-0
3016P.Gasly - P.Gasly 1-0
3017A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
3018R.Grosjean - R.Grosjean 2-0
3019L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
3020N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
3021R.Kubica - R.Kubica 1-0
3025D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
3029C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
3030K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
3031L.Norris - L.Norris 1-0
3032S.Perez - S.Perez 1-0
3035K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
3036D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
3038G.Russell - G.Russell 1-0
3050C.Sainz - C.Sainz 1-0
3052L.Stroll - L.Stroll 1-0
3059M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
3060S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN FRANCUSKE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3163R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3164L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3165N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3166D.Kvyat - A.Albon 0-1
3169S.Perez - L.Stroll 1-0
3170K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3171G.Russell - R.Kubica 1-0
3172C.Sainz - L.Norris 0-1
3173M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3174S.Vettel - C.Leclerc 0-1

TOUR DE SUISSE ETAPA 8 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5521E.Bernal - P.Konrad 1-0
5522E.Mas Nicolau - S.Spilak 0-1
5523K.Asgreen - M.Matthews 1-0
5524L.Kamna - F.Felline 1-0
5525N.Roche - T.Benoot 0-1
5526N.Arndt - B.Mcnulty 1-0
5527R.Dennis - M.Bodnar 1-0
5528S.Kung - S.Kragh Andersen 0-1
5529T.Bohli - T.Scully 0-1
5530Y.Lampaert - P.Bevin 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 21117313543
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1429434652
arrow BC British Colombia BC49 6/49 122028313233
arrow BE Belgija 6/45 268143038
arrow BL Belgija Keno 20/70 17101519202228333739434650545761626366
arrow CA Kanada 6/49 151634353844
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1922253841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1517232629
arrow CL Colorado 6/42 4723323435
arrow DA Multi-Daily A 6/99 51124479199
arrow DB Multi-Daily B 6/99 102025345169
arrow DC Multi-Daily C 6/99 223552538493
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 49131518313234353640495052586162646566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 124512151827333741434449505255656670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 620252936
arrow FK Finska Keno D 20/70 1314151619232729343947495051555759656668
arrow FL Florida 6/53 131418293249
arrow FQ Finska Keno V 20/70 23568182123303941434850525355566267
arrow FR Francuska 5/49 1013202527
arrow FT Finska Keno T 20/70 1112131415161920252829323740425758646569
arrow GE Njemačka 6/49 101112213049
arrow GO Njemačka Keno 20/70 136910111314151927283235414244535663
arrow GR Grčka 6/49 11823242544
arrow HO Hong Kong 6/49 132930334347
arrow HU Mađarska 5/90 112164356
arrow IL Illinois 6/52 12124313545
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 71019242645
arrow IR Irska 6/47 3419323946
arrow IT Italija 6/90 353941697074
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12689111321252629334041434647505859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1391117202530323638394041435156575862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1281012162123313637404345484950515662
arrow LU Louisiana 6/40 1622293440
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 182428394249
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 56103638
arrow MI Michigan Classic 6/47 22223243642
arrow MS Missouri 6/44 22022293042
arrow NP New York Pick 10 20/80 3461011121315232732374145475460656872
arrow NY New York 6/59 124246515357
arrow OH Ohio Classic 6/49 62530323745
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1919212443
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 112142123303135384755566367686970727476
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 316182021222729363738434449535758607376
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 38172023
arrow PO Poljska 6/49 32235364143
arrow QU Quebec 6/49 5931334245
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 3910334852
arrow SB Španjolska Bono 6/49 132425313449
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 123121827
arrow SW Švicarska 6/42 91123303740
arrow TE Texas 6/54 4517293546
arrow TU Turska Sayisal 6/49 111417273841
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 6917324457
arrow UW SAD Powerball 5/69 36111466
arrow WA Washington 6/49 162333353648
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 34101722
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 212739454647
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1351014161720212224254047495662777879