Nedjelja 23.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4393Valerenga - Sarpsborg - - 1-11-1
4406Maroko - Namibija - - 0-01-0
4407Valur - Grindavik - - 0-01-0
4408Katar - Argentina - - 0-10-2
4409Francuska - Brazil - - 0-01-1
4410Danska U21 - Srbija U21 - - 1-02-0
4411Australija - Spanjolska - - 0-01-0
4412F.Lopez Diaz Guerra - G.Simon - - 0-01-0
4426J.Goerges - A.Barty - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1342Maroko - Namibija domaći890-01-0
1343Senegal - Tanzanija domaći281-02-0
1344Alzir - Kenija domaći342-02-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1066Hakoah - Marconi Stallion domaći211-01-0
1067Sydney United - Sutherland Sharks gosti560-01-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Moreton Bay United - Brisbane Strikers gosti450-10-3
1044Olympic Fc - Sunshine Coast Fire domaći152-04-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Fc Slutsk - Fc Minsk domaći451-01-0
1264Fc Vitebsk - Fk Dnyapro Mogilev gosti260-12-1
1265Fc Gomel - Slavia Mozyr domaći371-02-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Juventus Sp - Corinthians domaći32-12-1
1148Santo Andre - Ge Osasco Sp domaći161-12-2
1150Sao Caetano - Ponte Preta - - 0-00-0
5635Aa Internacional Sp - Xv De Piracicaba gosti780-01-1
5636Atletico Linense - Batatais Fc gosti301-12-1
5637Ec Taubate - Nacional Ac gosti460-00-1
5638Rio Claro - Ae Velo Clube Sp domaći261-02-0
5639Sc Atibaia - Noroeste gosti62-12-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4516Confianca Se - Ferroviaria domaći690-01-0
4517Volta Redonda - Sao Jose gosti331-12-2
4524Luverdense Mt - Atletico Acreano Ac domaći43-04-0
4525Remo - Paysandu Pa gosti750-00-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5621Caldense - Ituano Sp gosti870-00-2
5622Gremio Novorizontino - Boavista Rj gosti850-00-1
5623Ipora Go - Uniao Mt domaći51-02-0
5624Brasiliense - Vitoria Es gosti140-11-2
5625Avenida - Caxias - - 0-00-0
5626Brusque - Hercilio Luz Sc domaći301-02-0
5627Ca Patrocinense Mg - Juazeirense Ba domaći510-01-0
5628Cianorte - Ferroviaria - - 0-00-0
5629Uniclinic - Bragantino Clube Para domaći770-02-1
5630America Rn - America Pe domaći520-02-0
5631Moto Club - Floresta Ce gosti40-10-2
5632Manaus Am - Real Desportivo Ariquemes Ro domaći61-04-1

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5248Kanada - Kuba domaći34-07-0
5249Martinique - Meksiko gosti290-12-3

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1204Kolumbija - Paragvaj domaći311-01-0
1207Katar - Argentina gosti40-10-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5640Cda Santo Domingo - Cds Santa Rita gosti610-00-1
5641Gualaceo Sc - Cd Clan Juvenil domaći202-03-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Ab Argir - Vikingur Gota gosti90-10-3

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5757Air Force Fc - Green Archers United gosti750-00-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5642Bandung - Madura United domaći790-01-1
5643Tira Persikabo - Jayapura gosti120-12-1
5644Pusamania Borneo - Surabaya gosti410-11-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1404Stjarnan - Fylkir domaći281-15-1
1407Valur - Grindavik domaći670-01-0
1416Ka Akureyri - Vikingur Reykjavik gosti71-23-4
1417Fh Hafnarfjordur - Kr Reykjavik gosti230-11-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2533Vegalta Sendai - Fc Tokyo domaći740-02-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3482Machida Zelvia - Fagiano Okayama gosti60-11-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5655Fc Tokyo U23 - Azul Claro Numazu domaći510-01-0
5656Gamba Osaka U23 - Gainare Tottori domaći91-03-1
5657Yscc Yokohama - Ac Nagano Parceiro domaći12-03-0
5658Cerezo Osaka U23 - Sc Sagamihara domaći91-03-0
5659Kataller Toyama - Vanraure Hachnohe Fc domaći710-01-2
5660Thespa Kusatsu - Kamatamare Sanuki domaći371-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4678Gangwon - Pohang Steelers gosti190-25-4
4679Jeonbuk Motors - Suwon Bluewings domaći31-01-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5720Fc Anyang - Jeonnam Dragons domaći291-02-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5661Irtysh Pavlodar - Shakhter Karagandy - - 0-00-0
5662Kairat Almaty - Zhetysu Taldykorgan - - 0-00-0
5663Kaisar Kyzylorda - Taraz domaći51-11-1
5664Atyrau - Aktobe gosti181-11-1

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5665Fc Astana Youth - Fk Baikonur gosti90-21-3
5666Fc Ekibastuz - Fc Temirtau domaći421-02-0
5667Aktobe - Fc Altay gosti560-00-2
5668Fc Petropavlovsk - Kaspyi Aktau domaći510-01-0
5669Akzhaiyk Uralsk - Akademia Ontustyk domaći431-02-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5065Dalian Yifang - Tianjin Quanjian gosti82-12-2
5066Wuhan Zall - Chongqing Lifan domaći470-02-3

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5721Vmfd Zalgiris - Palanga domaći72-23-2

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5722Ayeyawady United - Rakhine United gosti650-01-2
5723Shan United Fc - Yangon United - - 0-00-0
5724Chinland Fc - Dagon Fc gosti40-21-3

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5725Stabaek 2 - Traeff gosti890-00-1
5737Norild - Grei gosti80-11-4
5742Mandalskameratene - Start 2 domaći25-06-0
5750Junkeren - Lillestrom 2 - - 0-00-0
5751Ullensaker Kisa 2 - Skjervoy gosti102-33-4
5752Floya - Honefoss gosti161-22-2
5753Gjelleraasen If - Finnsnes gosti440-10-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1020Valerenga - Sarpsborg gosti191-11-1
1024Kristiansund - Stabaek gosti890-00-1
1025Odd Bk - Haugesund domaći361-03-1
1026Ranheim - Mjondalen gosti151-11-1
1027Tromso - Rosenborg domaći650-01-0
1028Viking - Bodo Glimt gosti181-23-4
1029Brann - Lillestrom domaći730-01-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Kfum Oslo - Ham Kam domaći202-02-0
1092Nest Sotra - Jerv gosti121-14-1
1093Raufoss - Aalesund gosti211-12-1
1094Sandnes Ulf - Tromsdalen domaći451-03-2
1096Sogndal - Skeid domaći111-14-2
1097Strommen - Kongsvinger domaći500-02-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Arendal - Nardo domaći560-04-0
1243Hodd - Sola domaći152-13-1
1244Stordals Blink - Egersund gosti61-22-2
1245Fredrikstad - Bryne domaći291-03-1

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1718Alianza Atletico - Sporting Cristal gosti320-10-2
1719Sport Victoria - Alianza Lima gosti690-00-2
1720Comerciantes Unidos - Utc De Cajamarca gosti470-00-1
1723Cultural Santa Rosa - Academia Cantolao domaći620-01-2
1724Santos Fc Ica - Ayacucho Fc domaći241-02-2
3805Juan Aurich - Deportivo San Martin gosti620-00-2

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5762Vilafranquense - Casa Pia domaći570-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246Dac 1904 - Zaglebie Sosnowiec gosti192-23-2
1247Wolfsburg Am - Viktoria Berlin gosti450-10-1
1248Arsenal Tula - Luch Vladivostock - - 0-00-0
1249Sfc Opava - Brno gosti290-12-1
1251Torpedo Armavir - Baltika Kaliningrad domaći690-01-0
1252Skendija Tetovo - Zlin gosti150-10-1
1253Fk Tuzla City - Borac Banja Luka domaći550-01-0
5649Apollon Limassol - Amstetten domaći431-01-0
5650Sport Boys Assocation - Sport Boys Warnes domaći104-05-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3930Columbus Crew - Sporting Kansas City gosti480-00-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5334Chicago - Seattle Reign Fc gosti800-00-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2709Rio Grande Valley Fc - Austin Bold Fc gosti500-00-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5777Warriors Fc - Geylang United domaći381-01-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1461Engleska - Kamerun domaći142-03-0
1468Francuska - Brazil domaći520-01-1

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Francuska - Brazil - - 0-01-0
2207Engleska - Camerun - - 0-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5308Mallorca - Deportivo La Coruna domaći211-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5778Mirandes - Atletico Baleares domaći302-02-0
5779Hercules - Ponferradina gosti50-21-3

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5780Alcobendas Sport - Villarrubia Cf domaći112-22-3
5781Algeciras - Ud Socuellamos Cf domaći62-04-0
5782Deportivo Alaves B - Sociedad Deportivo Tarazona - - 0-00-0
5783Las Rozas - Mallorca B gosti12-12-1
5784Prat - Portugalete domaći232-12-1
5785Marino Luanco - Sestao River - - 0-00-0
5786Union Viera Cf - Cadiz B gosti470-00-2
5787Linares - Cf La Nucia - - 0-00-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Mjallby - Ik Brage domaći301-01-2
1072Brommapojkarna - Orgryte - - 0-00-0
1073Halmstad - Frej domaći212-04-1
2449Jonkopings Sodra - Trelleborgs Ff domaći570-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1011Bodens - Rynninge domaći73-25-2
1022Akropolis - Gefle If domaći191-03-0
1032Tegs - Fc Linkoping City domaći500-02-2
1035Nykoping - Carlstad United gosti130-12-1
1037Sandvikens - Karlstad Bk gosti171-11-2
1039Vasalunds If - Sylvia domaći43-05-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5788Sundbyberg Ik - Kvarnsvedens gosti590-00-1
5789Ifk Stocksund - Karlbergs Bk domaći201-02-0
5790Hudiksvalls - Taby Fk gosti300-10-1
5791Ifk Mora - Gamla Upsala gosti310-11-4
5792Gute - Enkoping Sk domaći870-01-0
5793Lidingo - Kungsangens If gosti160-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5794Skelleftea - Timra - - 0-00-0
5795Taftea Ik - Ytterhogdals Ik 1921 gosti281-12-5

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Nassjo - Osterlen Ff gosti41-11-4

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5796Tyreso - Ifk Haninge domaći351-02-0
5797Assyriska Norrkoping - Motala gosti450-12-2
5798Afk Linkoping - Assyriska gosti23-03-5

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1587Qviding - Bk Olympic domaći132-12-3

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5799Chainat - Chonburi domaći411-01-0
5800Ptt Rayong Fc - Bangkok United gosti40-21-4
5801Chiangrai United - Suphanburi domaći162-03-1
5802Pattaya United - Port domaći72-02-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5803Chiangmai United - Rayong Fc domaći242-02-2
5804Samut Sakhon Fc - Ubon Umt Utd domaći620-01-0
5805Bangkok Glass - Sisaket domaći21-01-0
5806Lampang Fc - Mof Customs United Fc domaći111-01-3

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3216Austrija U21 - Njemacka U21 gosti141-11-1
3217Danska U21 - Srbija U21 domaći211-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5808Estudiantes De Merida - Mineros De Guayana - - 0-00-0

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5618Columbian Dyip - Rain Or Shine 81-81 / 86-88
5619Barangay Ginebra - Nlex Road Warriors 100-85

FRANCUSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4526Orleans Loiret - Rouen 80-62

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4529Bayern Munich - Alba Berlin 76-76 / 93-88

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2681Atlanta Dream - Washington Mystics 73-89
2684Chicago Sky - Connecticut Sun 93-75
2685Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks 82-72
2700Seattle Storm - Indiana Fever 65-61

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Seppi - B.Tomic 14-166-44-61-2
1040J.Sousa - L.Sonego 9-133-66-70-2
1042M.Kecmanovic - J.Munar Clar 12-76-46-32-0
1043P.Gunneswaran - J.Tipsarevic 13-66-07-62-0

ATP ANTALYA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5738G.Oliveira - K.Krawietz 16-164-66-31-2
5739S.Darcis - C.Gomez Herrera 12-66-36-32-0
5740V.Troicki - R.Ortega Olmedo 16-143-67-62-1
5741J.Aragone - M.Huesler 12-56-16-42-0

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005Hsieh C P C.Rungkat - L.Saville J.Thompson 7-123-64-60-2

ATP EASTBOURNE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5743A.Rublev - P.Jubb 11-166-43-61-2
5744J.Londero - T.Fabbiano 9-135-74-60-2
5745A.Bublik - T.Sandgren 13-166-44-61-2
5746D.Kudla - J.Ward 5-123-62-60-2

ATP HALLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5747R.Federer - D.Goffin 13-77-66-12-0

ATP HALLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058L.Kubot M.Melo - R.Klaasen M.Venus 13-206-43-61-2

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5748F.Lopez Diaz Guerra - G.Simon 19-156-26-72-1

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059F.Lopez A.Murray - R.Ram J.Salisbury 22-187-65-72-1

CHALLENGER BLOISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5749P.Sousa - K.Coppejans 17-154-66-32-1

CHALLENGER BLOIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060C.Denolly A.Muller - S.Galdos A.Siljestrom 23-187-56-72-1

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5754N.Gombos - A.Balazs 15-116-33-62-1

CHALLENGER ILKLEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5756D.Novak - D.Koepfer 15-166-33-61-2

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5758T.Robredo - F.Gaio 19-197-65-72-1

ITF BRAZIL 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1231J.Ficovich - R.Matos 12-66-46-22-0

ITF CESKA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1233B.Krejcikova - D.Allertova 12-56-26-32-0

ITF FRANCUSKA 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1232B.Bonzi - H.Gaston 12-86-46-42-0

ITF FRANCUSKA 17A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1234E.Halbauer - V.Gracheva 6-124-62-60-2

ITF ITALIJA 13A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1236P.Goncalves - M.Caregaro 8-124-64-60-2

ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 24ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1227S.Baez - A.Weis 12-66-26-42-0

ITF PORTUGAL 09A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1237I.Soylu - K.Sebov 19-166-77-62-1

ITF SAD 16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1228M.Cressy - S.Riffice 12-46-36-12-0

ITF SAD 17ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1230D.Hidalgo - R.Rodriguez Pace 12-56-16-42-0

ITF SAD 27A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1240N.Subhash - T.Kinard 12-36-16-22-0

ITF SAD 28A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1241U.Arconada - A.Glatch 14-136-42-62-1

ITF SPANJOLSKA 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1226K.King - E.Struvay 5-123-62-60-2

ITF ŠPANJOLSKA 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1238M.Sherif - E.Guerrero Alvarez 12-56-26-32-0

ITF ŠVEDSKA 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1239D.Kovinic - R.Hogenkamp 14-122-66-32-1

ITF VELIKA BRITANIJA 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1235T.Babos - M.Niculescu 11-162-66-41-2

WTA BIRMINGHAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5760J.Goerges - A.Barty 8-133-65-70-2

WTA BIRMINGHAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5759A.L.Groenefeld D.Schuurs - S.Hsieh B.Strycova 19-224-67-61-2

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5763A.Kontaveit - H.Dart 15-123-66-42-1
5764K.Swan - S.Zhang 16-176-76-41-2
5765A.Cornet - H.Watson 13-77-56-22-0
5766M.Gasparyan - K.Siniakova 12-66-36-32-0
5767D.Yastremska - J.Konta 6-122-64-60-2
5768M.Sakkari - J.Pegula 12-36-26-12-0
5769A.Sasnovich - R.Peterson 11-166-43-61-2
5770A.Tomljanovic - E.Alexandrova 8-132-66-70-2
5771D.Kasatkina - A.Petkovic 13-177-54-61-2
5772M.Puig - E.Mertens 10-134-66-70-2
5773F.Ferro - A.Friedsam 4-122-62-60-2
5774Q.Wang - M.Linette V-VV-VV-VV-V

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5761G.Dabrowski Y.Xu - S.Halep R.Olaru 11-146-75-70-2

WTA MALLORCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5776B.Bencic - S.Kenin 17-197-66-71-2

WTA MALLORCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5775M.J.Martinez Sanchez S.Sorribes Tormo - K.Flipkens J.Larsson 6-122-64-60-2

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1136Portugal - Australija 0-10-20-3
1137Iran - Francuska 0-10-20-3
1138Argentina - Srbija 1-02-03-0
1139Kanada - Japan 1-02-03-2
1140Italija - Poljska 1-01-12-3
1141Njemacka - Bugarska 1-02-02-3
1142Sad - Kina 1-02-03-0
1143Brazil - Rusija 1-02-03-0

SVJETSKA LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1128Kanada - Kazahstan 13-13
1129Madjarska - Japan 15-13
1131Australija - Spanjolska 11-10
1132Srbija - Hrvatska 12-11

RFL CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
2702Bradford Bulls - Halifax Blue Sox 24-20
2706Dewsbury Rams - Leigh Centurians 0-40
2707Featherstone Rovers - Barrow Border Raiders 16-38
2708Swinton Lions - York City Knights 12-26

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1089Boston Red Sox - Toronto Blue Jays 1-6
1098Philadelphia Phillies - Miami Marlins 4-6
1099Cleveland Indians - Detroit Tigers 8-3
1100Pittsburgh Pirates - San Diego Padres 11-10
1101Washington Nationals - Atlanta Braves 3-4
1104New York Yankees - Houston Astros 4-9
1105Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 7-5
1113Kansas City Royals - Minnesota Twins 6-1
1119Chicago Cubs - New York Mets 5-3
1120Texas Rangers - Chicago White Sox 7-4
1122Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants 3-2
1123L A Dodgers - Colorado Rockies 6-3
1124Seattle Mariners - Baltimore Orioles 13-3
1125St Louis Cardinals - L A Angels 4-6
2712Oakland Athletics - Tampa Bay Rays 2-8

VN FRANCUSKE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2162R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
2163L.Hamilton - V.Bottas 1-0
2166N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2168D.Kvyat - A.Albon 1-0
2173S.Perez - L.Stroll 1-0
2177K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2179G.Russell - R.Kubica 0-1
2181C.Sainz - L.Norris 1-0
2182M.Verstappen - P.Gasly 1-0
2183S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN FRANCUSKE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3013A.Albon - A.Albon 1-0
3014V.Bottas - V.Bottas 1-0
3016P.Gasly - P.Gasly 1-0
3017A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
3018R.Grosjean - R.Grosjean 2-0
3019L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
3020N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
3021R.Kubica - R.Kubica 1-0
3025D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
3029C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
3030K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
3031L.Norris - L.Norris 1-0
3032S.Perez - S.Perez 1-0
3035K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
3036D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
3038G.Russell - G.Russell 1-0
3050C.Sainz - C.Sainz 1-0
3052L.Stroll - L.Stroll 1-0
3059M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
3060S.Vettel - S.Vettel 1-0

TOUR DE SUISSE ETAPA 9 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5726C.Betancur - L.Kamna 1-0
5727D.Pozzovivo - S.Spilak 0-1
5728E.Bernal - R.Dennis 0-1
5729F.Aru - M.Soler 0-1
5730F.Bidard - R.Sicard 0-1
5731J.Hirt - E.M.Nicolau 1-0
5732L.L.Sanchez Gil - G.Brambilla 1-0
5733N.Roche - S.L.Henao 1-0
5734P.Konrad - T.Benoot 0-1
5735P.Schelling - K.Frankiny 1-0
5736R.Kreuziger - M.Monfort 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 6910244044
arrow BL Belgija Keno 20/70 238910131725333739414250566263656669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 513213236
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 3462731
arrow DA Multi-Daily A 6/99 173840455477
arrow DB Multi-Daily B 6/99 193459658084
arrow DC Multi-Daily C 6/99 53945515793
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 357812212329364041515253616366676870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4681319212223263037465051525657606869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 420262733
arrow FK Finska Keno D 20/70 29121926303134353643505158596466686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 614151622282934364243444851525859626669
arrow FT Finska Keno T 20/70 2781622232527282933364243495355565760
arrow GO Njemačka Keno 20/70 611132325272830313239445052535558596265
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 161922293245
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14589101416212328323338414243575961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 18111214151731343638404245475455565760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 236713172223313233404547485354555657
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 619262737
arrow NP New York Pick 10 20/80 69152032343641464750515253556064667477
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 59162329313233354649515253556568707175
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 23101827313738445065666869707172737677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 28132729
arrow RO Rumunjska 6/49 158113645
arrow SK Slovačka 5/35 1319222631
arrow SL Slovenija 7/39 281014263032
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 511121627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1241116242627303234404664666972757980