Ponedjeljak 24.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3055Kooteepee - Fc Haka - - 0-10-1
3056Spanjolska - Sad - - 1-11-2
3057Tunis - Angola - - 1-01-1
3058Ekvador - Japan - - 1-11-1
3083Haiti - Kostarika - - 0-12-1
3084C.Norrie - J.Chardy - - 0-01-0
3085K.Flipkens - C.Wozniacki - - 0-00-1
3086M.Gasparyan - Ka Pliskova - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1345Obala Bjelokosti - Juznoafricka Republika domaći640-01-0
1346Tunis - Angola domaći341-01-1
1347Mali - Mauritanija domaći372-04-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2737Al Ahed - Al Wihdat - - 0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1883Portuguesa Sp - Desportivo Brasil Sp gosti350-10-3
2725Ec Agua Santa - Sao Bernardo gosti10-10-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1738Botafogo Pb - Treze domaći161-14-2
1739Imperatriz - Sampaio Correa Ma domaći221-03-0

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5251Bermuda - Nikaragva domaći600-02-0
5252Haiti - Kostarika gosti130-12-1

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5645Cile - Urugvaj gosti820-00-1
5646Ekvador - Japan gosti151-11-1

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1096Ca Porteno - Cd Alianza Cotopaxi - - 0-00-0
1888Ldu Portoviejo - Manta Fc gosti460-00-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Kooteepee - Fc Haka gosti110-10-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1914Fylkir - Selfoss gosti231-11-1
1915Keflavik - Stjarnan domaći22-05-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239Umf Njardvik - Haukar Hafnafjordur gosti160-41-5

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3224Suwon City - Gwangju Fc gosti650-00-2
3225Bucheon Fc - Seoul E Land Fc domaći251-03-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3230Molde 2 - Spjelkavik domaći301-03-1
3231Sparta Sarspborg 2 - Rommen domaći312-05-0
3239Drobak Frogn - Valerenga 2 gosti60-30-7
3262Ready - Mjonden 2 gosti420-10-2
3263Staal - Viking 2 domaći141-22-5
3264Raufoss 2 - Rosenborg 2 domaći141-21-4
3265Ranheim 2 - Orkla domaći331-02-2
3266Tromso 2 - Bodo Glimt 2 gosti160-11-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2718Odd Bk 2 - Alta domaći192-05-0

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1725Union Huaral - Universitario De Deportes - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1220Austrija Klagenfurt - Lokomotiv Moscow gosti121-21-3
1221Avangard Kursk - Salyut Energia Belgorod domaći41-03-0
1736Cska Sofia - Pribram domaći112-03-0
1737Horn - Fc Ufa domaći132-02-1
5651Maribor - Cracovia Krakow domaći291-01-2

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1469Spanjolska - Sad gosti71-11-2
1471Svedska - Kanada domaći550-01-0

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Spanjolska - Sad - - 0-00-1
2231Svedska - Kanada - - 0-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1075Gais - Degerfors gosti110-20-3
2450Osters - Varberg domaći311-01-1
2711Norrby - Syrianska domaći33-13-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Eskilsminne If - Landskrona domaći480-02-1
5314Oddevold - Varnamo domaći42-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2715Husqvarna - Almeboda Linneryd domaći22-13-2

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2713Enskede - Sodertalje Fk domaći351-12-2

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1421Hrvatska U21 - Engleska U21 gosti111-13-3
1422Francuska U21 - Rumunjska U21 - - 0-00-0

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Seppi - B.Tomic 14-166-44-61-2
1033E.Gulbis - A.Celikbilek 13-163-66-41-2
1034E.Kirkin - P.Gojowczyk 12-183-67-61-2
1036F.Delbonis - U.Humbert 8-133-65-70-2
1041M.Ebden - D.Dzumhur 9-134-65-70-2
1043P.Gunneswaran - J.Tipsarevic 13-66-07-62-0
3267B.Klahn - S.Darcis 12-56-36-22-0
3268J.Aragone - R.Carballes Baena 10-134-66-70-2
3269V.Troicki - J.Kovalik 13-107-66-42-0

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1964K.Krawietz A.Mies - J.Erlich A.Sitak 9-133-66-70-2
2011T.Altuna C.Ilkel - M.Demoliner D.Sharan 7-135-72-60-2

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019C.Norrie - J.Chardy 13-96-37-62-0
1030F.Verdasco - J.Millman 18-126-76-42-1
1048H.Hurkacz - M.Cecchinato 12-86-46-42-0
1052M.Kukushkin - S.Querrey 9-133-66-70-2
1053N.Jarry - P.Cuevas 13-76-17-62-0
1055S.Johnson - R.Opelka 13-97-66-32-0
3271P.Jubb - T.Fritz 5-122-63-60-2

ATP EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012L.Bambridge J.O Mara - D.Evans L.Glasspool 17-227-64-61-2
1016R.Albot G.Pella - M.Gonzalez H.Zeballos 8-124-64-60-2
1017S.Clayton J.Ward - F.Martin E.Roger Vasselin 2-122-60-60-2

ATP WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3311A.De Greef - M.Giron 5-122-63-60-2
3312A.Hoang - K.Uchida 13-107-66-42-0
3313A.Menendez Maceiras - D.Sela 13-101-66-02-1
3314C.Berlocq - Y.Sugita 6-124-62-60-2
3318C.Eubanks - L.Vanni 16-157-63-62-1
3440C.Moutet - L.Miedler 17-166-43-62-1
3441C.Tseng - T.Paul 6-123-63-60-2
3442D.King - S.Stakhovsky 5-123-62-60-2
3443E.Lopez Perez - A.Harris 7-132-65-70-2
3444G.Garcia Lopez - S.Myneni 17-156-44-62-1
3445J.Duckworth - J.Choinski 13-66-17-52-0
3449M.Bachinger - S.Napolitano 15-145-76-11-2
3453M.Krueger - T.Smyczek 9-135-74-60-2
3454N.Milojevic - M.Torpegaard 15-176-46-71-2
3478S.Gutierrez Ferrol - L.Rosol 3-123-60-60-2
3480T.Monteiro - R.Marcora 14-127-67-62-0
3481A.Nedovyesov - G.Mager 14-173-67-51-2
3483E.Couacaud - S.Ofner 15-103-66-32-1
3497E.Hoyt - R.Dutra Silva 12-146-76-70-2
3499E.Ymer - R.Bemelmans 14-183-67-61-2
3520G.Barrere - E.Gomez 17-144-67-62-1
3611G.Soeda - F.Baldi 15-116-43-62-1
3632J.Domingues - S.Kwon 3-120-63-60-2
3750J.Jung - R.Quiroz 12-146-76-70-2
3752J.Rodionov - A.Santillan 4-123-61-60-2
3753J.Vesely - S.Bolelli 12-66-46-22-0
3754K.Majchrzak - C.Lestienne 12-36-16-22-0
3755M.Mmoh - N.Rubin 7-123-64-60-2
3806M.Polmans - M.Safwat 12-46-16-32-0
3826R.Ramanathan - L.Lacko 12-56-36-22-0
3828V.Galovic - F.Bagnis 14-127-67-62-0
3833Y.Watanuki - A.Davidovich Fokina 17-134-67-62-1
3834A.Mchugh - M.Ymer 4-124-60-60-2
3835A.Popyrin - F.Coria 13-76-27-52-0
3918A.Vatutin - B.Fratangelo 8-124-64-60-2
3935B.Schnur - M.Janvier 12-56-36-22-0
4199D.Brands - M.Whitehouse 12-76-36-42-0
4202F.Horansky - P.Martinez 8-124-64-60-2
4231H.Laaksonen - J.Kubler 14-182-67-51-2
4232J.Smith - N.Mahut 12-76-36-42-0
4233J.Zopp - Q.Halys 12-146-76-70-2
4234L.Broady - A.Martin 12-46-36-12-0
4235S.Diez - T.Ito 12-56-46-12-0
4236S.Giraldo - O.Otte 8-133-65-70-2
4237S.Travaglia - B.Rola 13-187-62-61-2
4238T.Griekspoor - P.Cachin 18-126-26-72-1
4264Y.Hanfmann - A.Giannessi 14-107-57-52-0
4265Z.Zhang - S.Caruso 12-176-45-71-2
4274B.Kavcic - F.Arguello 13-96-37-62-0
4275D.Galan - L.Giustino 13-97-66-32-0
4312D.Young - E.Gerasimov 13-106-47-62-0
4313I.Marchenko - M.Trungelliti 14-117-67-52-0
4314J.Draper - Y.Uchiyama 10-134-66-70-2
4315J.Sinner - A.Bolt 21-216-25-71-2
4316M.Basic - E.Donskoy 12-146-76-70-2
4317M.Granollers - P.Krstin 12-66-26-42-0
4318R.Peniston - A.Arnaboldi 14-191-67-51-2
4319Y.Maden - H.Moriya 13-166-43-61-2
4320Z.Li - D.Brown 9-136-73-60-2
4321A.Balazs - P.Polansky 12-26-16-12-0
4338D.Novak - T.De Bakker 12-76-46-32-0
4339E.Karlovskiy - K.Coppejans 13-86-37-52-0
4340M.Moraing - F.Gaio 13-76-27-52-0
4341N.Gombos - Z.Kolar 12-46-16-32-0

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065A.Collarini - F.Ferreira Silva 12-122-66-01-2
1070D.Petrovic - J.Sels 16-134-66-32-1
1076F.Forti - T.Brkic 12-56-36-22-0
1077G.Escobar - M.Cuevas 7-124-63-60-2
1078J.Tatlot - L.Grigelis V-V7-5V-VV-V
1079L.Musetti - P.Kotov 13-97-66-32-0
1080M.Arevalo Gonzalez - O.Roca Batalla 12-76-36-42-0
1081N.Serdarusic - G.Clezar 13-107-66-42-0
1082R.Bonadio - B.Gojo 16-84-66-02-1
1083R.Brancaccio - J.Ocleppo 12-161-66-31-2
1085S.Fanselow - C.Heyman 14-117-57-62-0

CHALLENGER MILANO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.Karatsev - A.Bega 12-46-06-42-0
1040A.Molcan - R.Balzerani 17-135-76-22-1

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2487A.Sevastova - D.Gavrilova V-VV-VV-VV-V
2488C.Giorgi - S.Hsieh 13-163-66-41-2
2491D.Collins - Y.Putintseva V-VV-VV-VV-V
2506E.Rodina - O.Jabeur 17-156-16-71-2
2509K.Flipkens - C.Wozniacki 7-123-64-60-2
2511L.Tsurenko - J.Goerges V-VV-VV-VV-V
2512M.Buzarnescu - J.Ostapenko 8-124-64-60-2
2513M.Vondrousova - S.Zheng 12-56-26-32-0
2514P.Hercog - B.Strycova V-V7-6V-VV-V
2515S.Stosur - S.Kenin 12-56-26-32-0
2516T.Zidansek - C.Suarez Navarro 18-164-67-52-1
2517V.Kudermetova - B.Bencic 7-123-64-60-2
3274M.Gasparyan - Ka Pliskova 6-123-63-60-2
3278A.Cornet - E.Svitolina 13-96-37-62-0

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2050A.Rosolska Z.Yang - L.Hradecka A.Klepac 20-166-24-62-1
2098N.Melichar K.Peschke - H.Dart H.Watson 21-184-67-62-1
2109R.Atawo V.Zvonareva - D.Kasatkina A.Kontaveit 13-86-27-62-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1249Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hiroshima Toyo Carp 0-2
1251Tokyo Yakult Swallows - Orix Buffaloes 2-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1073New York Yankees - Toronto Blue Jays 10-8
1086Philadelphia Phillies - New York Mets 13-7
1087Boston Red Sox - Chicago White Sox 6-5
1088Cleveland Indians - Kansas City Royals 3-2
1089Chicago Cubs - Atlanta Braves 8-3
1090Arizona Diamondbacks - L A Dodgers 8-5
1092San Francisco Giants - Colorado Rockies 0-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 145810162027293336374349525458596569
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 112141736
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 36123132
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21742798286
arrow DB Multi-Daily B 6/99 75758678296
arrow DC Multi-Daily C 6/99 122126396291
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 347911121324282934374143454748556370
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3591112172528353743445356585962636668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27252936
arrow FK Finska Keno D 20/70 28131417182224252728353642455354596269
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1351012141518212526353744454751535463
arrow FR Francuska 5/49 116323345
arrow FT Finska Keno T 20/70 612141618212427333745464953576062666768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 24789101617182836394153565859646670
arrow IL Illinois 6/52 1710173342
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3891011131819212324272832434448535560
arrow LE Latvija Keno E 20/62 148910131516202224272829323439424360
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3561012151720212831364243444547586061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1415193638
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 4511253848
arrow NP New York Pick 10 20/80 1314192223353739414446474850525657616480
arrow OH Ohio Classic 6/49 1621224748
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 162223384344
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 712152021283034363844484952596470737477
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 29111420273040434751525556687071727580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1115222429
arrow SB Španjolska Bono 6/49 91922313946
arrow SI Singapur 6/49 81725324148
arrow TK Tennessee Cash 5/35 816203032
arrow WA Washington 6/49 172327383949
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 25192227
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 29121618232933354647515254586365677980