Utorak 25.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2079Tre Penne - Fc Santa Coloma - - 0-00-1
2097Mariehamn - Hjk Helsinki - - 0-10-2
2100Inter Turku - Vps - - 1-01-1
2101Kamerun - Gvineja Bisau - - 0-02-0
2103Nizozemska - Japan - - 1-12-1
2104Jamajka - Curacao - - 1-01-1
2107S.Stephens - J.Ostapenko - - 0-00-1
2110A.Petkovic - C.Wozniacki - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Kamerun - Gvineja Bisau domaći660-02-0
1349Ghana - Benin gosti22-12-2

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1868Hanoi T And T - Ceres Negros Fc domaći590-02-1
1869Al Jazeera Club Jordan - Al Jaish domaći51-04-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers gosti330-13-2
1286Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande gosti130-12-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1884Coritiba U20 - Flamengo Rj U20 domaći31-31-4

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5647Jamajka - Curacao domaći141-01-1
5648Honduras - El Salvador domaći590-04-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Mariehamn - Hjk Helsinki gosti240-10-2
1198Honka - Rops domaći790-01-0
1199Ilves - Kpv gosti121-14-2
1200Inter Turku - Vps domaći251-01-1
1201Kups - Lahti domaći211-05-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Ac Oulu - Ac Kajaani domaći341-02-2
1338Musa - Tpv domaći900-01-0
1350Mypa - Jaro gosti100-10-5

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1704Pepo - Mp Mikkeli gosti130-10-4
1714Vjs - Kiffen domaći590-01-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1032Pk 37 - Kajha domaći510-01-1
1717Gbk - Vifk gosti11-12-2
1718Vaajakoski - Kerho 07 gosti360-10-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1715Gnistan - Ilves 2 gosti490-02-1
1716Fc Espoo - Salpa gosti20-20-2

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1893Lokomotiv Tbilisi - Fc Saburtalo Tbilisi domaći560-01-0
1913Fc Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi gosti92-12-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1728Ventspils - Spartaks gosti132-12-2
1729Rigas Skola - Fk Liepaja domaći101-11-2

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Tre Penne - Fc Santa Coloma gosti760-00-1
1734Kf Feronikeli - Lincoln Red Imps Fc domaći31-01-0

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1487Fk Minija 2017 - Spyris Kaunas gosti530-01-2

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2028Felda United - Perak Tbg Fc gosti220-22-3
2029Pknp Fc - Pkns Fc gosti330-12-2
2033Selangor - Pahang Fa domaći303-05-2
2047Selangor United Fc - Pdrm Fa gosti21-22-3
2049Johor Darul Takzim Fc Ii - University Technology Mara Fc domaći460-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1389Fc Nordsjaelland - Kalmar domaći202-23-4
1390Bk Hacken - Vendsyssel Ff gosti220-22-2
1391Krsko Posavlje - Zrinjski Mostar gosti70-21-5
1877Horsens - Aarhus Gf gosti390-10-3
1878Slovan Bratislava - Bohemians 1905 domaći52-03-1
1882Wisla Plock - Aek Larnaca domaći341-01-0
3265Widzew Lodz - Zaglebie Lubin domaći431-01-1
3266East Fife - Albion Rovers domaći830-01-0
3434Lokomotiv Plovdiv - Fk Makedonija domaći31-01-1
3440Apollon Limassol - Fk Crvena Zvezda domaći570-01-1
3441Vitkovice - Dubnica gosti330-10-2
3442Fc Nitra - Dukla Banska Bystrica gosti740-02-2
3443Fk Partizan - Buducnost Podgorica gosti120-10-1
3444Pfc Levski Sofia - Fc Zenit St Petersburg gosti480-00-1
3445Sk Sturm Graz - Mlada Boleslav domaći820-01-0
3449Qarabag Fk - Universitatea Craiova - - 0-00-0
3453Fc Botosani - Schwaz domaći640-04-0
3454Malmo - Hnk Gorica gosti330-11-1
3480Vfb Oldenburg - Sv Rodinghausen gosti60-12-2
3481Petegem - Zulte Waregem domaći251-01-0

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Fk Kubanochka Krasnodar - Zhfk Yenisey Krasnoyarsk domaći900-01-0
1939Ryazan Vdv - Zvezda 2005 gosti920-00-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1472Italija - Kina domaći151-02-0
1473Nizozemska - Japan domaći171-12-1

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2208Italija - Kina - - 0-01-0
2229Nizozemska - Japan - - 0-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Aik Stockholm - Norrkoping gosti440-10-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2451Dalkurd - Vasteras gosti51-11-6

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1875Vanersborgs Fk - Vargarda Ik domaći381-03-1
2883Ifk Aamaal - Stenungsunds gosti102-22-5

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1876Nosaby If - Fk Karlskrona - - 0-00-0

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1871Eneby Bk - Oskarshamn gosti180-10-3
1872Grebbestads If - Trollhattan gosti50-20-4
1873Hassleholms If - Torns If domaći242-32-6
1874Lulea - Umea gosti181-23-3

ARGENTINA LNB PLAYOFFSKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3311Ia Central Cordoba - Ca San Lorenzo De Almagro 64-64 / 75-66

BOLIVIA LIBOBASQUETKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4679Calero De Potosi - Amistad De Sucre 71-76
4683Carl A Z Oruro - Pichincha De Potosi 75-109
4684La Salle Tarija - And 1 La Paz 103-72

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2532Asvel Lyon Villeurbanne - As Monaco 66-55

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3318Indiana Fever - Minnesota Lynx 74-78
3433Las Vegas Aces - Seattle Storm 60-56

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022A.Celikbilek - D.Dzumhur 12-163-66-41-2
1024J.Thompson - B.Klahn 13-97-66-32-0
1025L.Sonego - P.Gunneswaran 19-126-76-02-1
1027R.Carballes Baena - A.Mannarino 12-166-31-61-2
3270K.Krawietz - C.Ilkel 12-86-46-42-0

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1948D.Dzumhur M.Ebden - R.Lindstedt T.Puetz 9-136-73-60-2
1954D.Molchanov I.Zelenay - A.Molteni J.Vliegen 23-167-66-72-1
1956I.Dodig F.Polasek - S.Gonzalez Qureshi A U H 13-107-66-42-0
2009R.Jebavy P.Oswald - S.Agabigun Y.Erel 12-36-26-12-0
2010S.Arends M.Middelkoop - L.Paes B.Paire 7-123-64-60-2

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023D.Evans - R.Albot 13-87-66-22-0
1049J.Clarke - L.Mayer V-VV-VV-VV-V
1053N.Jarry - P.Cuevas 13-76-17-62-0
1054P.Herbert - F.Lopez Diaz Guerra V-VV-VV-VV-V
3272G.Simon - T.Sandgren 13-67-56-12-0
3273J.Ward - T.Fabbiano 10-146-23-61-2

ATP EASTBOURNE GREAT BRITAIN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4701D.Inglot A.Krajicek - N.Monroe F.Verdasco 13-76-27-52-0

ATP EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006D.Inglot A.Krajicek - N.Jarry L.Mayer V-VV-VV-VV-V
1007J.Londero C.Norrie - B.Mclachlan F.Nielsen 15-223-67-61-2
1008J.S.Cabal R.Farah - M.Melo A.Murray 12-66-26-42-0
1009K.Skupski N.Skupski - M.Daniell W.Koolhof 11-145-76-70-2
1015M.Cecchinato D.Lajovic - R.Bopanna P.Cuevas 7-132-65-70-2
1017S.Clayton J.Ward - F.Martin E.Roger Vasselin 2-122-60-60-2

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068A.Muller - S.Robert 15-86-03-62-1
1069C.Denolly - D.Kuzmanov 7-123-64-60-2
1078A.Karatsev - E.King 12-86-46-42-0
1079F.Forti - J.Hernandez Fernandez 6-124-62-60-2
1080A.Molcan - G.Zeppieri 12-26-16-12-0
1081M.Cuevas - M.Vilella Martinez 14-136-32-62-1
1082S.Nagal - L.Grigelis 12-56-26-32-0
1083T.Daniel - L.Musetti 1-121-60-60-2
1084R.Olivo - R.Cid Subervi 12-36-16-22-0

CHALLENGER MILANO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085J.Ocleppo A.Pellegrino - D.Marrero R.Maytin 10-134-66-70-2
1100M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - R.Balzerani E.Maggioli 12-66-46-22-0
3282A.Behar G.Escobar - A.Goransson S.Verbeek 13-96-37-62-0
3283J.Cerretani N.Lammons - A.Vasilevski A.Vavassori 19-206-35-71-2
3284M.Bortolotti S.Puodziunas - H.Hach Verdugo N.Pasha 17-224-67-61-2

ITF HARARE 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1234I.Eqbal - E.Sibanda 12-46-26-22-0
1235P.Malan - R.Du Toit 13-156-33-61-2

ITF KAMEN 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122A.Ceppellini - P.Woerner 4-124-60-60-2
1123S.Dzhanashia - A.Lazarov 12-173-67-51-2
1124V.Ivanov - D.Dutra Da Silva 5-123-62-60-2
1125B.Presuhn - J.Frawley 10-187-61-61-2
1127N.Razborsek - H.Squire 14-106-22-62-1
1141T.Seibert - D.Boehler 8-124-64-60-2
1142D.Altmaier - M.Rosenkranz 13-166-43-61-2

ITF TABARKA 26A (ZENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1302A.Turati - A.Timsit 13-56-07-52-0
1304N.Brancaccio - L.Alhussein Abdel Aziz 12-46-16-32-0
1305A.Viktorovitch - K.Alexandre Da Rosa 7-135-72-60-2
1306C.Sibille - R.Lacasse 12-66-46-22-0
1307G.Pinto - D.Joksovic 7-124-63-60-2
1308M.Perez Garcia - F.Sziedat 13-66-07-62-0

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040M.Minella - O.Jabeur 9-146-22-61-2
1041Y.Putintseva - K.Bertens 5-124-61-60-2
1042D.Gavrilova - S.Zhang 4-123-61-60-2
1043M.Vondrousova - E.Mertens 10-171-67-51-2
1044A.Sabalenka - T.Zidansek 12-56-26-32-0
1048S.Stephens - J.Ostapenko 9-136-10-61-2
1052A.Petkovic - C.Wozniacki 8-124-64-60-2
1055S.Hsieh - S.Halep 2-122-60-60-2
2515S.Stosur - S.Kenin 12-56-26-32-0
2517V.Kudermetova - B.Bencic 7-123-64-60-2
3280A.Kontaveit - A.Friedsam 7-123-64-60-2
3281M.Sakkari - J.Konta 10-134-66-70-2

WTA EASTBOURNE GREAT BRITAINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4695R.Peterson - L.Tsurenko 13-107-66-42-0
4700E.Alexandrova - B.Bencic 18-126-76-22-1

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2080A.Sabalenka D.Yastremska - S.Stosur S.Zhang 18-116-42-62-1
2089Chan H C L.Chan - A.L.Groenefeld D.Schuurs 13-107-66-42-0
2092K.Flipkens B.Mattek Sands - Duan Y Y S.Zheng V-VV-VV-VV-V
2098N.Melichar K.Peschke - H.Dart H.Watson 21-184-67-62-1
2109R.Atawo V.Zvonareva - D.Kasatkina A.Kontaveit 13-86-27-62-0
2141V.Kudermetova J.Ostapenko - N.Kichenok A.Spears V-VV-VV-VV-V

WTA WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1316A.Blinkova - Z.Hives 13-66-17-52-0
1317A.Cadantu - C.Dolehide 10-151-66-31-2
1318A.Li - J.Cepelova 7-135-72-60-2
1319A.Lottner - C.Perrin 12-56-36-22-0
1321C.Liu - T.Mrdeza 6-135-71-60-2
1324C.Mcnally - K.Nara 14-127-67-62-0
1330J.Larsson - I.Shinikova 7-123-64-60-2
1331K.Zavatska - P.Hon 8-135-73-60-2
1332L.Davis - B.Schoofs 14-161-67-62-1
1333M.Di Giuseppe - D.Aiava 13-107-66-42-0
1334M.Kostyuk - A.Kalinskaya 6-131-65-70-2
1335M.Zanevska - F.Di Lorenzo 12-146-76-70-2
1336N.Broady - K.Ahn 12-146-76-70-2
1337N.Vikhlyantseva - A.Zarycka 16-104-66-32-1
1341R.Anderson - T.Korpatsch 14-183-67-61-2
1415S.Xu - T.Martincova 15-146-15-71-2
1416A.Zaja - M.Georges 19-167-66-72-1
1417C.Buyukakcay - A.Raina 7-124-63-60-2
1419D.Radanovic - O.Dodin 11-146-75-70-2
1420F.Liu - D.Khazaniuk 13-96-37-62-0
1421G.Garcia Perez - X.Wang 8-135-73-60-2
1422G.Gatto Monticone - R.Serban 16-124-66-32-1
1424G.Taylor - C.Paquet 13-107-66-42-0
1425I.Begu - J.Lu 13-107-66-42-0
1452O.Danilovic - E.Silva 13-106-47-62-0
1454P.Ormaechea - B.Haddad Maia 13-187-64-61-2
1457P.Tig - P.Badosa Gibert 11-156-31-61-2
1461R.Sramkova - A.Hesse 9-136-73-60-2
1468S.Lisicki - T.Babos 15-126-33-62-1
1469S.Peng - S.Murray 15-184-67-61-2
1489W.Osuigwe - C.Bucsa 14-176-45-71-2
1490Y.Bonaventure - J.Loeb 16-94-66-12-1
1492A.Kalinina - M.Bolkvadze 12-86-46-42-0
1719D.Kovinic - S.Vickery 12-86-46-42-0
1720E.Gorgodze - A.Bondar 14-127-67-62-0
1723E.Raducanu - E.Liang 8-136-72-60-2
1724E.Rybakina - E.Perez 12-56-16-42-0
1736F.Xun - L.Kerkhove 6-123-63-60-2
1737J.Glushko - G.Minnen 3-122-61-60-2
1914J.Paolini - V.Flink 9-136-73-60-2
1915M.Bouzkova - V.Cepede Royg 12-86-46-42-0
1964M.Frech - A.Rus 6-124-62-60-2
2011M.Trevisan - J.Ponchet 7-123-64-60-2
2026N.Bains - D.Lao 6-124-62-60-2
2027P.Ozgen - Y.Zhang 12-26-16-12-0
2120R.Hogenkamp - V.Tomova 12-66-46-22-0
2125V.Lepchenko - S.Zhuk 15-127-62-62-1
2126Y.In Albon - A.Bogdan 3-122-61-60-2
2127A.Bolsova Zadoinov - C.Gauff 7-123-64-60-2
2128A.Rodionova - A.Muhammad 21-197-66-72-1
2129C.Mchale - A.Shimizu 12-86-46-42-0
2130E.Ruse - S.Karatantcheva 12-46-26-22-0
2131I.Bara - A.Kiick 18-126-76-12-1
2138K.Kawa - F.Jones 18-136-36-72-1
2140K.Zimmermann - B.Eraydin 15-176-44-61-2
2145M.Doi - K.Birrell 17-126-14-62-1
2147M.Lumsden - K.Mcphee 8-124-64-60-2
2163N.Hibino - F.Stollar 20-196-76-21-2
2164S.Ma - V.Ivakhnenko 4-123-61-60-2
2165S.Sharipova - K.Kucova 16-126-13-62-1
2166T.Smitkova - B.Haas 20-176-77-52-1
2168V.Grammatikopoulou - K.Juvan 18-194-66-31-2
2169V.Savinykh - Y.Wickmayer 11-166-41-61-2
2170X.Han - L.Samsonova 10-143-66-21-2

EUROPSKA LIGA SREBRNA SKUPINA FINALE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2032Slovenija - Rumunjska 1-01-13-1

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1471Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hiroshima Toyo Carp 0-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1403Philadelphia Phillies - New York Mets 7-5
1404Cleveland Indians - Kansas City Royals 6-8
1405Detroit Tigers - Texas Rangers 3-5
1406Miami Marlins - Washington Nationals 1-6
1407Chicago Cubs - Atlanta Braves 2-3
1408Houston Astros - Pittsburgh Pirates 5-1
1411Milwaukee Brewers - Seattle Mariners 3-8
1412Minnesota Twins - Tampa Bay Rays 9-4
1413St Louis Cardinals - Oakland Athletics 3-7
1414L A Angels - Cincinnati Reds 5-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 14192529353642
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1942447388
arrow BL Belgija Keno 20/70 4791721222431343638424753545758606770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1927324041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 46151730
arrow CO Connecticut 6/44 43135363744
arrow DA Multi-Daily A 6/99 264863838896
arrow DB Multi-Daily B 6/99 51144586789
arrow DC Multi-Daily C 6/99 283865748992
arrow EM Euro Millions 5/50 626273446
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 68121518303336434546474950525455566062
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 610111518212932414347515254565759636468
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 516182135
arrow FK Finska Keno D 20/70 245810111213182731323536384252546365
arrow FQ Finska Keno V 20/70 49101112131517182123354748525460676970
arrow FT Finska Keno T 20/70 913192021263037383944454648535759616469
arrow GO Njemačka Keno 20/70 5681213162327293137404445485563666770
arrow HO Hong Kong 6/49 232529324046
arrow IT Italija 6/90 144361627585
arrow LD Latvija Keno D 20/62 38101112162829303134384142434448495861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2381417222425263335364347484951575961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4581315192023262829303342445054555859
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 511192228
arrow NP New York Pick 10 20/80 110192024253638404345525355636466677476
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 16101115212428333437414549515358636669
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1112151819232729384042454650515962647278
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1011172023
arrow PO Poljska 6/49 91418253340
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1512212349
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2433454761
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1012131426
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4781315182829323536434547485159707375