Srijeda 26.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4773Viking - Stabaek - - 3-25-2
4774Rosenborg - Aalesund - - 0-11-1
4775Egipat - Demokratska Republika Kongo - - 2-02-0
4776Trinidad-Tobago - Gvajana - - 0-01-1
4777F.Verdasco - J.Londero - - 0-01-0
4778A.Friedsam - K.Bertens - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3226Nigerija - Gvineja domaći730-01-0
3227Uganda - Zimbabve domaći121-11-1
3228Egipat - Demokratska Republika Kongo domaći252-02-0

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5106Manang Marshyangdi - Chennaiyin Fc gosti530-02-3
5107Minerva Punjab - Dhaka Abahani gosti900-00-1
5108Hang Yuen - Wofoo Tai Po gosti240-11-1
5109Kitchee - April Twenty Five domaći391-01-0
5110Fc Dordoi Bishkek - Fk Khujand domaći62-03-0
5111Fk Istiklol - Fc Altyn Asyr gosti490-01-1

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Jeonbuk Motors - Shanghai Sipg domaći271-01-1
1288Ulsan Hyundai - Urawa Red Diamonds gosti410-10-3

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1426Fc Slonim - Fc Vitebsk gosti20-21-3
1427Fc Smolevicy - Shakhtar Soligorsk gosti210-10-2
1428Sputnik Rechica - Bate Borisov gosti150-42-5
1429Granit Mikashevichi - Dinamo Minsk gosti460-00-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1452Mirassol Sp - Ferroviaria gosti21-11-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3441Ec Sao Bento U20 - Sao Paulo U20 gosti580-01-3
3442Ec Sao Bernardo U20 - Corinthians U20 gosti820-00-1
3444America Mg U20 - Chapecoense U20 domaći401-01-0
3445Bahia U20 - Atletico Pr U20 - - 0-00-0
3449Botafogo U20 - Atletico Mineiro U20 domaći113-13-1
3453Ponte Preta U20 - Gremio U20 domaći520-01-1
3454Sport Recife U20 - Palmeiras U20 - - 0-00-0
3480Vasco De Gama U20 - Internacional Rs U20 domaći191-02-0
3481Vitoria U20 - Santos U20 domaći451-02-2

CONCACAF GOLD KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1133Trinidad-Tobago - Gvajana gosti540-01-1
1135Panama - Sad gosti660-00-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Jypk - Ik Myran - - 0-00-0
1039Tampereen Ilves - Tps domaći11-11-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Japs - Sudet domaći13-06-1
1020Lahden Reipas - Klubi 04 domaći451-01-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Rovaniemen Palloseura 2 - Ols Oulu domaći153-06-3
1034Vps J - Sc Kufu gosti120-20-3
1035Js Hercules - Jbk gosti150-11-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1120Fram Reykjavik - Throttur gosti40-12-1

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Ibv Vestmannaeyjar - Vikingur Reykjavik domaći132-02-3

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2739Cerezo Osaka - Fc Tokyo domaći620-01-1
2986Consadole Sapporo - Jubilo Iwata domaći52-12-1
2993Gamba Osaka - V Varen Nagasaki gosti870-00-2
2994Vegalta Sendai - Nagoya Grampus domaći850-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1730Bfc Daugavpils - Fs Metta Lu - - 0-00-0
1731Riga Fc - Fk Jelgava gosti900-00-1

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4701Dziugas - Vytis Vilnius domaći222-02-1
4706Futbolo Akademija Siauliai - Fk Panevezys domaći590-01-1
4707Sveikata - Fk Nevezis gosti860-00-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2034Kedah - Petaling Jaya City Fc domaći151-03-2
2035Melaka - Johor gosti70-21-2
2036Terengganu - Kuala Lumpar domaći371-13-1
2050Sabah - Sarawak domaći112-04-1
2054Penang Fa - Negeri Sembilan gosti202-12-1
2055University Kebangsaan Malaysia Fc - Terengganu Fc Ii gosti111-32-4

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Fram Larvik - Baerum domaći82-03-1
1921Haugesund - Strommen - - 0-00-0
1922Kfum Oslo - Tromsdalen domaći171-12-1
1923Kongsvinger - Mjondalen gosti490-00-3
1924Kristiansund - Odd Bk domaći760-01-1
1934Ranheim - Brann domaći121-04-0
1935Viking - Stabaek domaći83-25-2
1936Rosenborg - Aalesund gosti350-11-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Elana Torun - Chojnice gosti71-23-3
1071Zurich - Wil domaći361-04-0
1072Jablonec - Pardubice domaći163-04-1
1073Akhmat Grozny - Dac 1904 domaći32-05-1
1075Jastrzebie - Sfc Opava gosti230-12-1
1077Lechia Gdansk - Hapoel Beer Sheva gosti420-10-3
1078Shakhtar Donetsk - Ludogorets domaći32-03-0
1079Sigma Olomouc - Hradec Kralove domaći870-01-0
1080Trnava - Mfk Skalica domaći421-13-3
1081Fc Roskilde - Naestved gosti181-11-2
1082Wurzburger Kickers - Ulm VVV-VV-V
1083Domzale - Lokomotiva Zagreb domaći201-01-0
1084Grasshoppers - Rapperswil gosti113-23-2
1085Gyor - As Trencin gosti60-20-4
1086Wacker Innsbruck - Stuttgart gosti230-31-4
1087Odra Opole - Miedz Legnica domaći83-04-1
1088Lokomotive Leipzig - Aue domaći21-21-3
1089Luzern - Winterthur gosti141-22-4
1090Lech Poznan - Brondby If domaći101-01-0
1092Crusaders - Motherwell domaći241-01-0
1096Usti Nad Labem - Dukla Praha gosti111-12-2
1100Gornik Leczna - Znicz Pruszkow domaći441-02-1
1122Vysocina Jihlava - Prostejov domaći422-04-0
1123Fk Sered - Tatran Liptovsky Mikulas gosti51-17-2
1124Macva Sabac - Fk Slobodia Tuzia gosti200-10-2
1125Sarajevo - Slovacko gosti600-00-2
1127Jagiellonia Bialystok - Ruzomberok domaći301-02-1
1141Rakow Czestochowa - Trinec domaći352-03-3
1142Osijek - Cfr Cluj gosti171-11-2
1194Wolfsberger Ac - Mol Fehervar Fc gosti880-00-1
1198Hartberg - Pyunik Yerevan domaći820-01-1
1199Nk Bravo - Balzan Fc gosti360-11-1
1200Sandhausen - Astoria Walldorf domaći51-02-1
1201Borussia Dortmund Ii - Preussen Munster domaći121-23-2
1221Kitzbuhel - Horn gosti241-12-4
1392Katowice - Gks Tychy - - 0-00-0
1393Gornik Zabrze - Mfk Karvina domaći441-02-1
1394Ingolstadt - St Polten gosti142-13-1
1396Vaduz - Young Boys domaći21-01-0
13971860 Munich - Basel gosti130-31-5
1399Korona Kielce - Stal Mielec domaći141-01-0
1400Slavia Prague - Budejovice gosti210-20-2
1401Wisla Krakow - Radomiak Radom gosti111-12-1
5652Rostov - Spartak Moscow domaći32-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1230Montreal Impact - Portland Timbers domaći281-02-1
1430New England Revolution - Philadelphia Union domaći311-01-1
1431Toronto Fc - Atlanta United Fc domaći12-23-2
1432Washington Dc United - Orlando City Sc domaći101-01-0
1433Dallas Burns - Vancouver Whitecaps domaći550-02-2
1435San Jose Earthquakes - Houston Dynamo domaći221-02-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1476Indy Eleven - Birmingham Legion Fc domaći72-03-0
1479Ottawa Fury Fc - Charleston gosti201-13-2
1485Nashville Sc - New York Red Bulls Ii - - - V-V
1486San Antonio Fc - El Paso Locomotive Fc - - 0-00-0
1487Portland Timbers Ii - Reno 1868 Fc domaći141-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2173Taby Fk - Skiljebo domaći202-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2882Huddinge - Newroz Fc gosti101-22-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2711Halmia - Angelholms gosti91-21-4

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5118Gottne If - Hudiksvalls domaći82-13-1
5119Nykoping - Vasalunds If gosti101-12-2
5120Tagarps Aik - Rosengard domaći311-01-3

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4891Phoenix Pulse Fuel Masters - Northport Batang Pier 97-87
4892San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots 82-118

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2184Chicago Sky - Washington Mystics 74-81
2185Dallas Wings - Connecticut Sun 74-73

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029B.Paire - V.Troicki 12-146-76-70-2
1030B.Tomic - P.Gojowczyk 13-97-66-32-0
1031M.Kecmanovic - U.Humbert 13-96-47-52-0
4933K.Krawietz - P.Carreno Busta 10-136-74-60-2

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4929D.Molchanov I.Zelenay - M.Demoliner D.Sharan 13-76-27-52-0
4930J.Erlich A.Sitak - R.Lindstedt T.Puetz 21-176-45-72-1
4931L.Saville J.Thompson - I.Dodig F.Polasek 3-121-62-60-2
4932R.Jebavy P.Oswald - L.Paes B.Paire 13-107-66-42-0

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005G.Pella - T.Fritz 14-154-66-31-2
1011S.Johnson - H.Hurkacz 9-133-66-70-2
1012S.Querrey - D.Lajovic 12-56-26-32-0
4942F.Verdasco - J.Londero 19-166-76-32-1
4953T.Fabbiano - L.Djere 14-127-67-62-0
4987P.Herbert - D.Evans 8-133-65-70-2
4988G.Simon - N.Jarry 12-66-26-42-0
5025K.Edmund - C.Norrie 12-46-26-22-0

ATP EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1880D.Inglot A.Krajicek - M.Daniell W.Koolhof 19-173-66-42-1
1881B.Mclachlan F.Nielsen - F.Martin E.Roger Vasselin 7-123-64-60-2
1882J.S.Cabal R.Farah - D.Evans L.Glasspool 20-174-66-32-1
4940R.Bopanna P.Cuevas - M.Gonzalez H.Zeballos 6-123-63-60-2

ATP WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1032H.Moriya - A.Arnaboldi 13-187-64-61-2
2884A.Harris - S.Stakhovsky 15-123-66-32-1
2885A.Hoang - M.Giron 10-134-66-70-2
2906A.Popyrin - M.Moraing 15-86-13-62-1
2907B.Rola - D.Brands 18-207-66-71-2
2910B.Schnur - S.Diez 12-76-36-42-0
2911C.Moutet - T.Smyczek 12-46-16-32-0
2912D.Brown - M.Ymer 8-136-72-60-2
2913D.Novak - A.Bolt 12-66-46-22-0
2914D.Young - D.Galan 13-97-66-32-0
2916E.Couacaud - G.Mager 12-76-36-42-0
2918E.Karlovskiy - P.Martinez 12-66-36-32-0
2919G.Barrere - R.Dutra Silva 13-96-37-62-0
2920G.Garcia Lopez - L.Rosol 17-185-76-31-2
2921G.Soeda - Y.Watanuki 9-135-74-60-2
2922I.Marchenko - A.Balazs 15-156-26-71-2
3178J.Duckworth - V.Galovic 18-206-33-61-2
3179J.Kubler - N.Gombos 14-127-67-62-0
3180J.Smith - S.Caruso 13-156-33-61-2
3192J.Vesely - A.Menendez Maceiras 12-46-36-12-0
3218K.Majchrzak - R.Ramanathan 13-97-66-32-0
3219M.Granollers - B.Kavcic 12-66-36-32-0
3220M.Polmans - S.Kwon 4-122-62-60-2
3221M.Torpegaard - T.Paul 14-126-04-61-2
3279Q.Halys - B.Fratangelo 19-226-32-61-2
3286R.Bemelmans - A.Santillan 24-206-76-32-1
3287R.Quiroz - N.Rubin 9-166-41-61-2
3288S.Napolitano - Y.Sugita 13-166-43-61-2
3289T.Griekspoor - L.Broady 13-184-67-61-2
3290T.Monteiro - C.Eubanks 13-97-66-32-0
3291Y.Hanfmann - O.Otte 13-77-66-12-0
3310Y.Uchiyama - E.Donskoy 13-87-66-22-0

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056F.Peliwo - F.Ferreira Silva 5-122-63-60-2
1057J.Ocleppo - P.Sousa 8-133-65-70-2
1058N.Serdarusic - T.Lamasine 12-46-26-22-0
1059D.Lee - D.Petrovic 4-122-62-60-2
1060H.Dellien - R.Bonadio 12-86-46-42-0
1061R.Olivo - S.Griekspoor 12-66-26-42-0
1062A.Muller - E.Benchetrit 12-56-36-22-0
1063G.Moroni - A.Karatsev 6-135-71-60-2
1064M.Banes - M.Arevalo Gonzalez 5-121-64-60-2
1065R.Balzerani - D.Kuzmanov 14-112-66-22-1
1066S.Fanselow - P.Lorenzi 13-96-47-52-0
1067A.Molcan - T.Robredo 5-124-61-60-2

CHALLENGER MILANO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049E.King H.Reese - F.Neis F.Romboli 10-136-74-60-2
3285T.Brkic A.Pavic - H.Podlipnik Castillo T.Weissborn 12-76-36-42-0

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044J.Ostapenko - E.Alexandrova V-V3-6V-VV-V
1048A.Sabalenka - C.Wozniacki 15-162-66-42-1
5112O.Jabeur - J.Konta 12-56-36-22-0
5113S.Zhang - A.Cornet 4-122-62-60-2
5114A.Kerber - R.Peterson 13-67-66-02-0
5115E.Mertens - Ka Pliskova 3-121-62-60-2
5116P.Hercog - S.Halep 10-161-66-41-2
5117A.Friedsam - K.Bertens 6-123-63-60-2

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2080A.Sabalenka D.Yastremska - S.Stosur S.Zhang 18-116-42-62-1
2141V.Kudermetova J.Ostapenko - N.Kichenok A.Spears V-VV-VV-VV-V
5100N.Melichar K.Peschke - K.Flipkens B.Mattek Sands 5-123-62-60-2
5101S.Halep R.Olaru - A.Rosolska Z.Yang 18-102-66-02-1

WTA WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036B.Eraydin - K.Juvan 15-176-46-71-2
1040E.Ruse - I.Bara 17-136-25-72-1
1041F.Stollar - K.Kawa 8-135-73-60-2
1042T.Smitkova - Y.Wickmayer 13-146-16-71-2
5028A.Blinkova - M.Di Giuseppe 12-76-36-42-0
5029A.Zaja - B.Haddad Maia 12-156-34-61-2
5030C.Dolehide - T.Martincova 7-131-66-70-2
5031C.Mcnally - P.Hon 12-86-46-42-0
5032E.Gorgodze - A.Rus 6-123-63-60-2
5033G.Gatto Monticone - X.Wang 12-46-36-12-0
5034I.Begu - O.Dodin 15-153-66-11-2
5035I.Shinikova - J.Cepelova 8-133-65-70-2
5036K.Ahn - T.Korpatsch 12-26-26-02-0
5037L.Davis - F.Di Lorenzo 13-96-47-52-0
5038M.Bouzkova - A.Kalinina 13-56-07-52-0
5039N.Vikhlyantseva - A.Lottner 5-124-61-60-2
5040O.Danilovic - A.Hesse 19-157-66-72-1
5041P.Ozgen - A.Bogdan 11-146-75-70-2
5086T.Mrdeza - A.Kalinskaya 4-122-62-60-2
5087Y.Bonaventure - G.Taylor 13-106-47-62-0
5088A.Raina - S.Lisicki 7-131-66-70-2
5089C.Bucsa - S.Murray 10-136-74-60-2
5090C.Gauff - V.Ivakhnenko 12-56-26-32-0
5091C.Mchale - S.Sharipova 16-133-67-52-1
5092D.Lao - D.Kovinic 13-86-27-62-0
5093E.Liang - G.Minnen 10-143-66-21-2
5094E.Rybakina - R.Hogenkamp 12-36-36-02-0
5095F.Liu - P.Badosa Gibert 7-135-72-60-2
5096J.Ponchet - V.Flink 6-124-62-60-2
5097K.Mcphee - L.Samsonova 8-132-66-70-2
5098M.Doi - A.Rodionova 6-124-62-60-2
5099V.Lepchenko - L.Kerkhove 9-166-41-61-2

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3026Peru - Hrvatska 0-11-11-3

EUROPSKA LIGA SREBRNA SKUPINA FINALEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2025Grcka - Rumunjska 1-01-12-3

RUGBY LEAGUE RFL 1895 CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3266Doncaster Dragons - Sheffield Eagles 28-32
3270Leigh Centurians - Barrow Border Raiders 19-18
3272Widnes Vikings - Dewsbury Rams 54-6
3273York City Knights - Batley Bulldogs 16-16

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1228Boston Red Sox - Chicago White Sox 7-8
1233New York Yankees - Toronto Blue Jays 8-7
1234Cleveland Indians - Kansas City Royals 5-3
1235Baltimore Orioles - San Diego Padres 5-10
1236Arizona Diamondbacks - L A Dodgers 8-2
1237San Francisco Giants - Colorado Rockies 3-6
1238Philadelphia Phillies - New York Mets 5-4
1239Detroit Tigers - Texas Rangers 1-4
1240Miami Marlins - Washington Nationals 5-7
1241Chicago Cubs - Atlanta Braves 3-5
1242Minnesota Twins - Tampa Bay Rays 6-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 31415202943
arrow AU Austrija 6/45 61317283242
arrow BC British Colombia BC49 6/49 5923243541
arrow BE Belgija 6/45 12022383940
arrow BL Belgija Keno 20/70 1415161921313335383941455056575859646770
arrow CA Kanada 6/49 41017242633
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 621253641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 26151927
arrow CL Colorado 6/42 21213232541
arrow DA Multi-Daily A 6/99 121727598196
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81469849195
arrow DC Multi-Daily C 6/99 254353689495
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 235910142032363840414849545760626366
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1481014151620282936394446474955636667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 57142732
arrow FK Finska Keno D 20/70 2561316222932343540525356616265676970
arrow FL Florida 6/53 142033404248
arrow FQ Finska Keno V 20/70 134711131418384142444950516162666869
arrow FR Francuska 5/49 47304347
arrow FT Finska Keno T 20/70 3471215182629363745485052545658636668
arrow GE Njemačka 6/49 131921344248
arrow GO Njemačka Keno 20/70 35161721233034384042485154575961636770
arrow GR Grčka 6/49 202528293846
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 91532344546
arrow IR Irska 6/47 51316232735
arrow LD Latvija Keno D 20/62 378910111319222427303233414346505254
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1234591823262729303740444555575960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3591319252730333435394041424547495556
arrow LU Louisiana 6/40 51427283637
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 141618324448
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 712373839
arrow MI Michigan Classic 6/47 2518212741
arrow MS Missouri 6/44 91522263140
arrow NP New York Pick 10 20/80 1691318232627293033364041586365677376
arrow NY New York 6/59 61525283649
arrow OH Ohio Classic 6/49 3423252639
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 11618233442
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2356891224253039444849535758617178
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1016222329313435373840454647535463727476
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 418192627
arrow QU Quebec 6/49 12791127
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 101426374244
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131516183137
arrow SK Slovačka 5/35 18143032
arrow SL Slovenija 7/39 1101128293034
arrow SW Švicarska 6/42 3719283137
arrow TE Texas 6/54 11926343541
arrow TK Tennessee Cash 5/35 218222431
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 579243244
arrow UW SAD Powerball 5/69 15162254
arrow VK Viking Lotto 6/48 51320234648
arrow WA Washington 6/49 91120243648
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1516212930
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1610142041
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 58151621252629353640434648525560697779