Četvrtak 27.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Madjarska - Slovenija - - 0-01-0
4963Ballymena - Nsi Runavik - - 0-02-0
4964Fc Prishtina - St Josephs Fc - - 1-11-1
4965Fh Hafnarfjordur - Grindavik - - 5-07-1
4966Breidablik - Fylkir - - 1-12-2
4967Brazil - Paragvaj - - 0-00-0
4968B.Tomic - P.Carreno Busta - - 0-00-1
4969E.Alexandrova - Ka Pliskova - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1491Senegal - Alzir gosti490-00-1
1493Kenija - Tanzanija gosti61-23-2
3229Madagaskar - Burundi domaći760-01-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Arambagh Ks - Sheikh Jamal gosti460-00-1
4404Brothers Union - Abahani Ltd. Chittagong gosti210-11-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1399Treze - Santa Cruz Pe domaći391-02-0

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1342Brazil - Paragvaj - - 0-00-0

COPA AMERICA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5412Brazil - Paragvaj - - 0-01-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4405Welco Elekter - Tammeka Tartu Ii gosti41-11-1
4465Parnu Jk Vaprus - Elva domaći401-12-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Fc Prishtina - St Josephs Fc domaći281-11-1
2085Sant Julia - College Europa Fc gosti41-13-2
2087Ballymena - Nsi Runavik domaći490-02-0
2089Sp La Fiorita - Engordany gosti310-10-1
5219Barry Town - Cliftonville - - 0-00-0
5220Progres Niedercorn - Uwic Cardiff domaći620-01-0
5221Klaksvik - Sp Tre Fiori domaći82-05-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1350Miki Mikkeli - Jippo gosti60-23-4

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5394Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi gosti430-10-3
5395Olimpi Rustavi - Wit Georgia Tbilisi domaći640-01-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3005Afturelding - Grotta gosti870-00-3
3006Keflavik - Leiknir Reykjavik gosti470-01-3

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Breidablik - Fylkir gosti121-12-2
1054Fh Hafnarfjordur - Grindavik domaći205-07-1
1055Kr Reykjavik - Umf Njardvik domaći202-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5120Avangard Kursk - Tom Tomsk - - 0-00-0
5121Chertanovo Moscow - Volga Ulyanovsk domaći172-13-2
5122Mol Vidi Fc - Banik Ostrava domaći181-01-1
5123Chayka Peschanokopskoye - Chernomorets Novorossijsk domaći111-01-0
5124Zwickau - Bayern Hof domaći351-04-0
5334Viitorul Constanta - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći201-02-0
5335Rubin Kazan - Mordovia Saransk domaći83-14-1
5336Zlin - Lokomotiv Moscow gosti12-22-4
5337Legia Warsaw - Pribram domaći92-05-0
5338Skendija Tetovo - Zilina domaći391-01-0
5339Cracovia Krakow - Dinamo Zagreb domaći91-01-0
5340Cska Sofia - Ferencvaros gosti710-00-1
5344Fc Botosani - Ludogorets gosti440-11-2
5345Lech Poznan - Aek Larnaca gosti40-21-3
5346Pirmasens - Waldhof Mannheim gosti280-11-3
5347Siroki Brijeg - Velez Mostar gosti90-11-3
5348Spouwen Mopertingen - St Truiden gosti380-20-4
5349Zug 94 - Fc Lachen Altendorf domaći302-16-2
5355Annan Athletic - Stranraer domaći201-01-0
5461Dynamo Dresden - Wacker Nordhausen gosti191-12-3
5473Rw Erfurt - Fc Giessen 1927 Teutonia 1900 Vfb domaći12-24-2
5474St Pauli Am - Niendorfer domaći33-14-2
5477Kleve - Borussia Monchengladbach Am gosti100-11-3
5478Gala Fairydean - Edinburgh City gosti320-10-3
5653Fk Krasnodar - Cska Moscow domaći451-01-0

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Norveska - Engleska gosti30-20-3

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5396Norveska - Engleska - - 0-00-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Lindome Gif - Skovde domaći670-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Pitea - Taftea Ik domaći23-04-0

UEFA U21 PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Njemacka U21 - Rumunjska U21 domaći211-24-2
1315Spanjolska U21 - Francuska U21 gosti162-14-1

UEFA U21 PRVENSTVO DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4943Njemacka - Rumunjska - - 0-01-0
4944Spanjolska - Francuska - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2384Ia Central Cordoba - Ca San Lorenzo De Almagro 83-80

EP 2019 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4554Svedska - Crna Gora 67-51
4555Francuska - Ceska 74-61
4556Madjarska - Slovenija 88-84
4557Velika Britanija - Latvija 74-60
4558Rusija - Belgija 54-67
4559Turska - Italija 54-57
4566Ukrajina - Spanjolska 77-95
4567Bjelorusija - Srbija 53-55

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5411Los Angeles Sparks - Las Vegas Aces 86-74

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4805V.Troicki - M.Kecmanovic 7-123-64-60-2
4934J.Thompson - D.Dzumhur V-V7-5V-VV-V
4935L.Sonego - A.Mannarino 16-153-67-62-1
5362B.Tomic - P.Carreno Busta 15-187-64-61-2

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4799I.Dodig F.Polasek - D.Molchanov I.Zelenay 21-184-67-62-1
5361J.Erlich A.Sitak - R.Jebavy P.Oswald 12-86-46-42-0

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037K.Edmund - D.Evans 13-131-66-32-1
4941T.Fritz - H.Hurkacz 13-106-47-62-0
5356F.Verdasco - S.Querrey 8-136-72-60-2
5359G.Simon - T.Fabbiano 7-124-63-60-2

ATP EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034J.S.Cabal R.Farah - D.Inglot A.Krajicek 13-106-47-62-0
1035F.Martin E.Roger Vasselin - M.Gonzalez H.Zeballos 13-196-33-61-2

ATP WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5302A.Arnaboldi - E.Karlovskiy 25-226-46-33-2
5304A.Popyrin - B.Fratangelo 26-226-37-63-1
5305B.Schnur - S.Caruso 6-183-62-60-3
5306C.Moutet - A.Harris 18-106-26-43-0
5307D.Brands - S.Kwon 10-242-67-61-3
5308D.Novak - M.Ymer 24-207-67-63-1
5309G.Barrere - L.Broady 21-213-60-63-2
5310J.Kubler - Y.Uchiyama 22-273-66-42-3
5311J.Vesely - T.Paul 18-86-26-33-0
5312K.Majchrzak - E.Couacaud 18-66-26-43-0
5313M.Giron - V.Galovic 21-177-56-23-1
5314M.Granollers - A.Balazs 19-127-66-33-0
5315N.Rubin - Y.Hanfmann 23-167-66-23-1
5316R.Bemelmans - D.Young 18-96-46-43-0
5317T.Monteiro - Y.Watanuki 22-183-67-63-1
5318Y.Sugita - L.Rosol 18-96-46-33-0

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068L.Musetti - J.Hernandez Fernandez V-V7-5V-VV-V
1069S.Nagal - M.Cuevas V-V6-3V-VV-V
1080A.Karatsev - S.Fanselow 12-66-46-22-0
1081R.Balzerani - T.Robredo 5-122-63-60-2
4947D.Petrovic - N.Serdarusic 13-86-37-52-0
4948F.Ferreira Silva - P.Sousa 12-36-16-22-0
4949H.Dellien - R.Olivo 18-126-26-72-1
4950M.Arevalo Gonzalez - A.Muller 12-56-26-32-0

CHALLENGER MILANO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076A.Behar G.Escobar - F.Neis F.Romboli 13-97-66-32-0
1077A.Vasilevski A.Vavassori - H.Hach Verdugo N.Pasha 13-76-17-62-0
1078R.Bonadio C.Heyman - T.Brkic A.Pavic 4-123-61-60-2
1079M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - D.Marrero R.Maytin 19-166-33-62-1

ITF KAMEN 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3234J.Barranco Cosano - K.Cubelic 12-26-06-22-0
3235L.Staeheli - J.Frawley 6-124-62-60-2
3236N.Razborsek - R.Maiga 11-145-76-70-2
3238P.Woerner - P.Heller 3-122-61-60-2

ITF MEN ALKMAAR DOUBLES M ITF NED 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3247J.De Jong R.Nijboer - M.Dijkhuizen E.Dischinger 18-206-44-61-2

ITF MEN ARLON DOUBLES M ITF BEL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2827V.V.Cornea Jecan M A - B.Fassbender M.Pauwels 12-66-46-22-0

ITF MEN CANCUN SINGLES M ITF MEX 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3244C.Farren - N.Takeda 12-66-36-32-0
3245K.Major - G.Brymer 8-136-72-60-2

ITF MEN CURITIBA DOUBLES M ITF BRA 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5637G.C.Da Silva A.Schmid - O.J.Gutierrez F.Tenti 5-122-63-60-2
5638A.Miele J.P.Sorgi - H.Casanova A.Riquelme Coppari 5-121-64-60-2
5639M.Alves C.Oliveira - I.Ribeiro Marcondes F.Meligeni Rodrigues Alves V-V3-6V-VV-V
5640O.Luz R.Matos - A.Blumenberg J.Hinsching 12-76-36-42-0

ITF MEN CURITIBA SINGLES M ITF BRA 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5643R.Matos - W.Leite 12-86-46-42-0
5644M.Estevez - J.Otegui 15-103-66-32-1

ITF MEN KAMEN DOUBLES M ITF GER 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3231N.Bybel N.K.Sinha - J.Frawley M.Rosenkranz 5-122-63-60-2

ITF MEN PALMA DEL RIO SINGLES M ITF ESP 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3293A.Artunedo Martinavarro - A.Olivetti 12-86-46-42-0
3294E.Leshem - B.Winter Lopez V-VV-VV-VV-V
3295A.Rinderknech - A.Barroso Campos 15-123-66-42-1
3296R.Ojeda Lara - Y.Mertens 12-46-36-12-0
3297R.Roelofse - E.Struvay 19-166-36-72-1

ITF MEN SETUBAL DOUBLES M ITF POR 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3264H.Craig S.A.Ivanov - A.Holmgren G.Osorio Wojciechowski V-VV-VV-VV-V
3267P.Estevao D.Marques - N.Borges F.Cabral 0-120-60-60-2

ITF MEN YINCHUAN SINGLES M ITF CHN 11ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5646G.Wang - Z.Zhao 3-122-61-60-2
5647L.Chen - X.Gao 6-124-62-60-2
5648Y.Bai - H.Wong V-V6-0V-VV-V
5649Y.Li - L.Castelnuovo 7-136-71-60-2
5650C.Lo - T.Niki 9-163-66-41-2
5651I.Liutarevich - R.Wang 12-66-26-42-0
5652L.Tan - S.Zhou 12-56-36-22-0
5654Y.Mo - F.Sun 7-124-63-60-2
5655Z.Mingzhou - S.Hazawa 6-124-62-60-2
5656A.Wang - L.Krainer 6-135-71-60-2
5657G.Johns - Y.Shimizu 15-176-44-61-2

ITF SAD 19ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3308A.Knight K.Seelig - G.Goldhoff C.Markes 22-206-44-62-1

ITF TABARKA 26A (ZENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4910J.Stamatova - Y.Mogilnitskaya 8-132-66-70-2

ITF WOMEN DARMSTADT SINGLES W ITF GER 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4701M.Melnikova - J.Niemeier 12-134-66-11-2

ITF WOMEN MADRID DOUBLES W ITF ESP 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4888A.Atucha Gomez V.Ekshibarova - I.Adrover Gallego G.Lairon Navarro 6-130-66-70-2
4889P.Hourigan O.Parres Azcoitia - L.Stara Q.Zheng V-VV-VV-VV-V

ITF WOMEN MADRID SINGLES W ITF ESP 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4903L.Moreno Arias - L.Adler 12-36-26-12-0

ITF WOMEN PERIGUEUX DOUBLES W ITF FRA 18ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4641M.Armitano E.Lechemia - B.Gatica R.Pereira 10-134-66-70-2

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008A.Kerber - S.Halep 12-76-46-32-0
1009A.Sabalenka - K.Bertens 14-154-66-31-2
4945E.Alexandrova - Ka Pliskova 2-122-60-60-2
4946O.Jabeur - A.Cornet 14-141-67-52-1

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2080A.Sabalenka D.Yastremska - S.Stosur S.Zhang 18-116-42-62-1

WTA WIMBLEDON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5319A.Blinkova - T.Martincova 14-176-43-61-2
5320A.Lottner - A.Kalinskaya 6-123-63-60-2
5321A.Rodionova - D.Lao 12-80-66-12-1
5322E.Rybakina - V.Flink 15-183-66-41-2
5323J.Cepelova - C.Mcnally 7-124-63-60-2
5324L.Davis - K.Ahn 9-134-65-70-2
5325L.Kerkhove - S.Lisicki 12-140-66-42-1
5326M.Bouzkova - A.Bogdan 4-123-61-60-2
5327O.Danilovic - B.Haddad Maia 8-124-64-60-2
5328O.Dodin - G.Gatto Monticone 12-166-35-71-2
5329S.Murray - P.Badosa Gibert 13-144-66-21-2
5331Y.Bonaventure - A.Rus 15-113-66-12-1
5333C.Gauff - G.Minnen 12-26-16-12-0
5363C.Mchale - K.Juvan 3-122-61-60-2
5364K.Kawa - E.Ruse 6-135-71-60-2
5370Y.Wickmayer - L.Samsonova 12-76-46-32-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1782Wests Tigers - South Sydney Rabbitohs 14-9

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1297Hull Kingston Rovers - Hull Fc 18-10

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2154Philadelphia Phillies - New York Mets 6-3
2155Detroit Tigers - Texas Rangers 1-3
2157Houston Astros - Pittsburgh Pirates 0-10
2158Milwaukee Brewers - Seattle Mariners 4-2
2159Miami Marlins - Washington Nationals 5-8
2160Colorado Rockies - L A Dodgers 8-12
2161San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 1-5
2162L A Angels - Oakland Athletics 8-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1829363852
arrow BL Belgija Keno 20/70 4671011151722242830414347546164656768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 12142023
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 817212428
arrow DA Multi-Daily A 6/99 22631344786
arrow DB Multi-Daily B 6/99 65962777895
arrow DC Multi-Daily C 6/99 81145515299
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 310192426293032343639404145475056656970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 112161921283637384247485052535658596264
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1923242627
arrow FK Finska Keno D 20/70 48111520273240444547485253566164656870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5671012142634373941495153555859646768
arrow FT Finska Keno T 20/70 7891518232731373847495355596062646568
arrow GO Njemačka Keno 20/70 478912202223273136404447495054556870
arrow HO Hong Kong 6/49 122033424647
arrow IL Illinois 6/52 81023243946
arrow IT Italija 6/90 333437506882
arrow LD Latvija Keno D 20/62 13101112272930333739444550515455575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2891213202527313638394043474953545860
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1922242627282930323637404647484959606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 714232437
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 61031334448
arrow NP New York Pick 10 20/80 135911121314273239424358596061627479
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 913152021222933373847565861656869737580
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 910112328303236374249525455566263707377
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1113141718
arrow PO Poljska 6/49 368192043
arrow RO Rumunjska 6/49 51216212834
arrow SB Španjolska Bono 6/49 62224323349
arrow SI Singapur 6/49 1425364147
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 81317273249
arrow TS Turska Super 6/54 123234444650
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 36111225
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 124513141528424451535556596670757780