Petak 28.06.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5508Italija - Madjarska - - 0-00-1
5509Srbija - Rusija - - 0-01-0
5510Ucd - St Patrick S - - 0-00-1
5511Juznoafricka Republika - Namibija - - 0-01-0
5512New York Red Bull - Chicago Fire - - 1-03-1
5513S.Querrey - T.Fabbiano - - 0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Maroko - Obala Bjelokosti domaći231-01-0
4936Tunis - Mali gosti600-01-1
4937Juznoafricka Republika - Namibija domaći680-01-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3302South Adelaide Fc - Campbelltown City domaći62-12-4
3303Adelaide City - Adelaide Raiders Sc gosti82-23-2
3304Para Hills Knights Sc - Adelaide Blue Eagles gosti450-12-1

AUSTRALIJA NPL NNS WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2141Lambton Jaffas Fc - Maitland Fc VVV-VV-V

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022Sunshine Coast Fire - Magpies Crusaders United gosti290-11-3
1396Redlands United - Western Pride domaći451-04-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Bentleigh Greens - Dandenong Thunder domaći181-01-3
1349Avondale Fc - Green Gully Cavaliers domaći81-11-2
3433Dandenong City Sc - Hume City domaći700-01-0

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2155Glenorchy Knights - Kingborough Lions domaći11-11-4
2157Launceston City - Olympia Fc gosti110-10-3

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3233Sheikh Russel Kc - Saif Sc gosti530-00-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5455Torpedo Minsk - Neman Grodno gosti240-30-3
5456Torpedo Zhodino - Zvezda Minsk gosti22-33-3

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2907Bragantino U20 - Ca Juventus U20 gosti300-10-3
2910Ituano Fc U20 - Desportivo Brasil U20 domaći71-02-1
2911Nacional Ac U0 - Guarani Fc U20 gosti20-21-3

COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1343Venezuela - Argentina gosti100-10-2
1344Kolumbija - Cile - - 0-00-0

COPA AMERICA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5415Venezuela - Argentina - - 0-00-1
5426Kolumbija - Cile - - 0-00-1

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5261Orense Sc - Cda Santo Domingo domaći391-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5493Tartu Jk Tammeka - Nomme Kalju - - 0-00-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5482Fci Levadia Tallinn U21 - Rakvere Tarvas domaći53-03-3
5484Flora Tallinn Ii - Legion Tallinn gosti420-11-2
5485Lootus Kohtla Jarve - Jk Tallinna Kalev U21 gosti131-13-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1034Hb Torshavn - Ab Argir domaći51-05-0
3005Eb Streymur - Skala gosti660-00-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Tps - Eif domaći231-04-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1123Grifk - Honka 2 gosti780-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1480Cork City - Derry City gosti120-31-4
1481Ucd - St Patrick S gosti310-10-1
1482Waterford - Bohemians gosti221-11-2
1483Finn Harps - Sligo domaći281-02-0
1484Shamrock Rovers - Dundalk gosti730-00-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4680Cabinteely Fc - Wexford Youths domaći480-02-0
4681Drogheda - Bray domaći900-01-0
4682Galway - Athlone domaći311-01-1
4685Limerick - Shelbourne gosti380-10-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5631Selfoss - Throttur Vogum domaći71-02-2
5632Umf Vidir - Ir Reykjavik domaći880-01-0
5633Dalvik Reynir - Kf Fjardabyggd - - 0-00-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3293Grulla Morioka - Giravanz Kitakyushu gosti31-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2802Seongnam Ilhwa - Sangju Sangmu Fc domaći161-01-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3225Kf Feronikeli - Fc Santa Coloma gosti520-02-1

MJANMAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2795Chinland Fc - Southern Myanmar United domaći690-01-2

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4787Sport Boys - Comerciantes Unidos - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1308Viitorul Constanta - Fcsb gosti211-13-3
1430Universitatea Craiova - Viktoria Plzen gosti80-21-3
1431Odense - Sonderjyske gosti390-10-1
1432Cfr Cluj - Mlada Boleslav domaći391-01-0
1433Slask Wroclaw - Ruzomberok domaći71-01-2
1435Usti Nad Labem - Zaglebie Lubin domaći211-01-2
1452Wil - Lugano gosti20-11-2
1454Fc Ufa - Qarabag gosti540-01-2
1455Kaposvar - Slaven Belupo domaći71-12-1
1456Gleisdorf 1919 - Sturm Graz gosti610-00-4
1457Krsko Posavlje - Rotor Volgograd gosti170-20-6
1458Mattersburg - Szombathelyi Haladas - - 0-00-0
1459Neusiedl - Floridsdorfer Ac - - 0-10-3
1460Offenbacher Kickers - Wehen gosti620-01-1
1461Viktoria Aschaffenburg - Bayern Alzenau gosti92-33-3
3268Msk Zilina B - As Trencin domaći43-13-2
5250Independiente Medellin - Pachuca domaći121-12-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231New York Red Bull - Chicago Fire domaći81-03-1
1232Colorado Rapids - Los Angeles Fc domaći490-01-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5221Utah Royals Fc - Seattle Reign Fc gosti300-20-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3067Toronto Fc Ii - Forward Madison Fc domaći451-01-1
5226Hartford Athletic - Bethlehem Steel Fc gosti170-20-3
5227Loudoun United Fc - Atlanta United 2 domaći630-02-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5497Brunei Dpmm - Balestier Khalsa domaći51-02-1

SP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1143Francuska - Sad gosti50-11-2

SP DUEL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5397Francuska - Sad - - 0-00-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3849Orebro - Helsingborg gosti380-10-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Assyriska Turabdin Ik - Varnamo domaći311-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1082Carlstad United - Karlslunds domaći211-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Vanersborgs If - Ifk Tidaholm domaći162-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1006Almeboda Linneryd - Ifo Bromolla domaći181-22-3
1007Fk Karlskrona - Asarums If Fk domaći500-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Assyriska - Arameiska Syrianska gosti550-03-1

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1825Nam Dinh Fc - Binh Phuoc domaći431-03-0
1826Than Quang Ninh - Hoang Anh Gia Lai domaći181-12-2
1827Viettel Fc - Tp Ho Chi Minh gosti141-13-3

AUSTRALIJA NBL1KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1834Nw Tasmania Thunder - Melbourne Tigers 75-75 / 90-82

EP 2019 (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1261Latvija - Ukrajina 82-74
4893Ceska - Svedska 71-64
4894Crna Gora - Francuska 53-88
4895Slovenija - Turska 62-55
4896Belgija - Bjelorusija 61-69
4897Italija - Madjarska 51-59
4898Spanjolska - Velika Britanija 67-59
4899Srbija - Rusija 77-63

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5662Nlex Road Warriors - Rain Or Shine 100-97
5663Phoenix Pulse Fuel Masters - Barangay Ginebra 111-103

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1853New York Liberty - Dallas Wings 69-68
1854Phoenix Mercury - Indiana Fever 91-69
1855Seattle Storm - Chicago Sky 79-76

AUSTRALIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5428Perth Thunder - Adelaide Adrenaline 1-07-3

NOVI ZELAND 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5435Canterbury Red Devils - Botany Swarm 0-42-7
5436West Auckland Admirals - Dunedin Thunder 2-06-2

ATP ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5629M.Kecmanovic - J.Thompson 20-196-77-62-1
5665P.Carreno Busta - L.Sonego 9-133-66-70-2

ATP ANTALYA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008J.Erlich A.Sitak - I.Dodig F.Polasek 12-76-36-42-0

ATP EASTBOURNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5630S.Querrey - T.Fabbiano 18-136-36-72-1
5664T.Fritz - K.Edmund 13-97-66-32-0

ATP EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1009J.S.Cabal R.Farah - M.Gonzalez H.Zeballos 20-183-67-62-1

CHALLENGER MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1015S.Nagal - A.Karatsev 13-106-47-62-0
1016H.Dellien - T.Robredo 12-56-26-32-0
5635L.Musetti - M.Arevalo Gonzalez 13-87-66-22-0
5636D.Petrovic - F.Ferreira Silva 12-76-36-42-0

CHALLENGER MILANO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1350A.Behar G.Escobar - T.Brkic A.Pavic 8-135-73-60-2
1397M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - A.Vasilevski A.Vavassori 4-124-60-60-2

ITF ALKMAAR 1ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1600E.Dalla Valle - A.Bolla 12-26-26-02-0
1601N.Lootsma - C.Sinclair 12-26-16-12-0
1606M.Zukas - B.Malla V-V6-1V-VV-V
1607J.De Jong - I.Sijsling 16-167-63-62-1

ITF ARLON 1ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1469J.Varillas - M.Netuschil 15-133-66-42-1
1471S.Ehrat - Z.Bergs 13-107-66-42-0
1472T.Gabashvili - Y.Vandenbulcke 10-134-66-70-2

ITF CANCUN 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1596B.Sigouin - G.Brymer 12-56-26-32-0
1597C.Farren - A.Geller 8-136-72-60-2
1598N.Chappell - J.Roberts 16-156-33-62-1
1599N.Mejia - G.Lopez Villasenor 6-122-64-60-2

ITF KAMEN 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1593J.Barranco Cosano - D.Dutra Da Silva 13-97-66-32-0
1594P.Meis - J.Frawley 14-117-57-62-0
1595R.Maiga - P.Heller 1-121-60-60-2

ITF MEN ARLON SINGLES M ITF BEL 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1468J.Vanneste - F.Mena 12-66-36-32-0

ITF MEN MONTAUBAN SINGLES M ITF FRA 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1499A.Donski - J.Okala 3-122-61-60-2

ITF MEN PARDUBICE SINGLES M ITF CZE 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1473M.Vrbensky - M.Kestelboim 16-156-24-61-2
1476V.Kopriva - M.Guinard 8-162-66-41-2

ITF PALMA DEL RIO 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1618A.Artunedo Martinavarro - K.King 13-96-47-52-0
1619A.Rinderknech - R.Ojeda Lara 13-96-37-62-0
1620B.Winter Lopez - T.Jomby 17-186-77-51-2
1623J.Echeverria - R.Roelofse 15-176-76-41-2

ITF PARDUBICE 4ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1479V.Safranek - P.Nejedly 14-116-32-62-1
1486A.Pavlasek - L.Klein 15-176-46-71-2

ITF SETUBAL 9ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1610F.Gil - M.Deviatiarov 12-126-30-62-1
1612H.Craig - E.Crepaldi 12-66-36-32-0
1613L.Faria - N.Borges 7-123-64-60-2

WTA EASTBOURNETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012K.Bertens - Ka Pliskova 3-121-62-60-2
5634O.Jabeur - A.Kerber V-VV-VV-VV-V

WTA EASTBOURNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1011M.Buzarnescu Friedsam A L - A.Sabalenka D.Yastremska 12-36-26-12-0
1090S.Halep R.Olaru - K.Flipkens B.Mattek Sands 17-227-62-61-2

EUROPSKA LIGA - SREBRNA SKUPINA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2754Rumunjska - Slovenija 1-02-03-0

LIGA NACIJAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2756Kina - Argentina 0-11-11-3
2792Australija - Rusija 0-10-20-3
2793Poljska - Japan 0-11-13-1
5441Iran - Srbija 1-01-13-1
5442Bugarska - Sad 0-11-13-1
5443Njemacka - Portugal 1-01-13-1
5444Italija - Kanada 1-01-11-3
5451Brazil - Francuska 0-11-13-1
5788Argentina - Rusija 0-11-12-3

ODBOJKA NA PIJESKU SPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1670Alison&Alvaro Filho - Allen&Slick 0-11-12-1
1673Doppler&Horst - Ranghieri&Caminati 1-02-02-0
1676Plavins&Tocs - Bergmann&Harms 1-02-02-0
1677Koekelkoren&Van Walle - Perusic&Schweiner 0-10-20-2
1678Cherif&Tijan Ahmed - Rossi&Carambula 0-11-12-1
1679Pedro Solberg&Vitor Felipe - Erdmann&Winter 1-02-02-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1783St. George Illawarra - North Queensland Cowboys 22-14
1784Sydney Roosters - Melbourne Storm 12-14
1785Gold Coast Titans - Manly Sea Eagles 12-30

NSW KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1487St George Illawarra Dragons Reserve - Penrith Panthers 24-22

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1299Wakefield Wildcats - Huddersfield Giants 36-10
1300Warrington Wolves - St Helens 10-21
1301Wigan Warriors - Salford City Reds 28-12

SUPER RUGBY PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1324Jaguares Argentina - Act Brumbies 39-7

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5658Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 5-7
5659Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 0-4
5660Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 5-6
5661Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 13-3
5794Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6-1
5795Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 4-5
5796Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 7-0
5797Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 2-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1035Baltimore Orioles - Cleveland Indians 13-0
1036Toronto Blue Jays - Kansas City Royals 6-2
1037Cincinnati Reds - Chicago Cubs 6-3
1039Detroit Tigers - Washington Nationals 1-3
1040Miami Marlins - Philadelphia Phillies 6-2
1041New York Mets - Atlanta Braves 2-6
1042Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 2-3
1043Colorado Rockies - L A Dodgers 13-9
1044San Diego Padres - St Louis Cardinals 3-1
1048San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks 6-3

VN AUSTRIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3497R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3498L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3501S.Perez - L.Stroll 1-0
3502K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3508G.Russell - R.Kubica 1-0
3531M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3541S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN AUSTRIJA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2744A.Albon - A.Albon 1-0
2745L.Norris - L.Norris 1-0
2746C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2747K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2748R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
2749R.Kubica - R.Kubica 1-0
2752C.Sainz - C.Sainz 1-0
2755A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
2757N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
2762D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
2763G.Russell - G.Russell 1-0
2769S.Perez - S.Perez 1-0
2770Ll.Stroll - L.Stroll 1-0
2771P.Gasly - P.Gasly 1-0
2772D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2773M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2776K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2778S.Vettel - S.Vettel 1-0
2779V.Bottas - V.Bottas 1-0
2780L.Hamilton - L.Hamilton 1-0

VN AUSTRIJA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3610R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3611L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3691S.Perez - L.Stroll 1-0
3692K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3693G.Russell - R.Kubica 1-0
3697M.Verstappen - P.Gasly 1-0
3702S.Vettel - C.Leclerc 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 411131516202425272938434649515256676870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 216223539
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1215202328
arrow CO Connecticut 6/44 61823283235
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3629699197
arrow DB Multi-Daily B 6/99 103751565982
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51650516367
arrow EM Euro Millions 5/50 13163349
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 45678162223242528404251616466686970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 578910161820233437404243485657606470
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 415163036
arrow FK Finska Keno D 20/70 457810121718212324333839454752576267
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24131921232425263033343841515255566267
arrow FT Finska Keno T 20/70 810131420242832353840414248535763676869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2791317212224252831333436374054576265
arrow LD Latvija Keno D 20/62 235711151617192527303236394243525458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1012141719252627293031384546545556586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23111516202326313536384041434447525562
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 26181926
arrow NP New York Pick 10 20/80 311182126283132353646505254565859636773
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 717202327283034394142435356687273767879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2451518192728414445505153556669717678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1924252729
arrow SB Španjolska Bono 6/49 11622354041
arrow TK Tennessee Cash 5/35 312202733
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 235495363
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46161925
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 57141516192740505155566066676872757679